1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
07.10.2016 16:00 2BA2103 ANKARA T.E.D. Üniversitesi Spor Salonu T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 54 - 59 İZMİT BELEDİYESPOR 0
08.10.2016 13:00 2BA2101 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 72 - 66 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
08.10.2016 13:00 2BA2107 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu 55 GENÇLİK 43 - 89 KURTULUŞ SPOR 0
08.10.2016 14:00 2BA2108 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 62 - 70 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
08.10.2016 14:00 2BA2105 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 73 - 65 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
08.10.2016 14:00 2BA2109 NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HBVÜ. 48 - 81 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
08.10.2016 15:00 2BA2110 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 68 - 84 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
08.10.2016 16:00 2BA2104 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 70 - 82 BORNOVA BECKERSPOR 0
09.10.2016 14:00 2BA2102 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 58 - 53 ORDUSPOR 0
09.10.2016 15:00 2BA2106 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 67 - 59 OGM ORMAN GENÇLİK 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
14.10.2016 14:00 2BA2113 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 78 - 67 URLA BELEDİYESİ 0
14.10.2016 17:00 2BA2112 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 61 - 56 NEVŞEHİR HBVÜ. 0
15.10.2016 13:00 2BA2118 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 89 - 81 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
15.10.2016 13:30 2BA2117 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 58 - 65 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
15.10.2016 14:00 2BA2114 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 95 - 54 55 GENÇLİK 0
15.10.2016 14:00 2BA2116 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 74 - 70 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
15.10.2016 14:00 2BA2120 ORDU Durugöl Spor Salonu ORDUSPOR 82 - 78 İSTANBULGÜCÜ 0
15.10.2016 15:30 2BA2119 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 66 - 39 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
15.10.2016 17:00 2BA2111 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 77 - 62 YALOVA VİP GENÇLİK 0
16.10.2016 16:00 2BA2115 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 34 - 59 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.10.2016 13:00 2BA2127 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu 55 GENÇLİK 43 - 87 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
18.10.2016 14:00 2BA2128 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 63 - 69 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
19.10.2016 13:00 2BA2121 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 53 - 60 YALOVA VİP GENÇLİK 0
19.10.2016 14:00 2BA2129 NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HBVÜ. 71 - 77 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
19.10.2016 16:00 2BA2130 ORDU Durugöl Spor Salonu ORDUSPOR 66 - 52 İZMİT BELEDİYESPOR 0
19.10.2016 16:00 2BA2124 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 54 - 71 OGM ORMAN GENÇLİK 0
19.10.2016 16:00 2BA2122 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 45 - 62 BORNOVA BECKERSPOR 0
19.10.2016 16:00 2BA2123 ANKARA T.E.D. Üniversitesi Spor Salonu T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 71 - 67 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
19.10.2016 17:00 2BA2126 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 78 - 47 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
19.10.2016 18:00 2BA2125 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 92 - 49 KURTULUŞ SPOR 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
21.10.2016 17:00 2BA2132 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 82 - 57 55 GENÇLİK 0
22.10.2016 13:00 2BA2138 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 62 - 49 ORDUSPOR 0
22.10.2016 13:30 2BA2137 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 42 - 57 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
22.10.2016 14:00 2BA2134 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 71 - 74 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
22.10.2016 14:00 2BA2136 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 73 - 53 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
22.10.2016 15:00 2BA2140 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 79 - 59 NEVŞEHİR HBVÜ. 0
22.10.2016 15:30 2BA2139 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 61 - 50 İSTANBULGÜCÜ 0
22.10.2016 17:00 2BA2131 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 50 - 52 URLA BELEDİYESİ 0
23.10.2016 16:00 2BA2135 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 56 - 59 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
26.10.2016 14:00 2BA2133 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 74 - 62 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.10.2016 16:00 2BA2143 ANKARA T.E.D. Üniversitesi Spor Salonu T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 90 - 45 KURTULUŞ SPOR 0
29.10.2016 13:00 2BA2141 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 66 - 63 NEVŞEHİR HBVÜ. 0
29.10.2016 13:00 2BA2147 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu 55 GENÇLİK 41 - 90 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
29.10.2016 14:00 2BA2145 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 82 - 78 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
29.10.2016 14:00 2BA2150 ORDU Durugöl Spor Salonu ORDUSPOR 86 - 53 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
29.10.2016 15:30 2BA2149 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 70 - 60 BORNOVA BECKERSPOR 0
29.10.2016 16:00 2BA2144 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 72 - 71 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
30.10.2016 14:00 2BA2148 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 61 - 57 YALOVA VİP GENÇLİK 0
30.10.2016 14:00 2BA2142 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 74 - 65 OGM ORMAN GENÇLİK 0
30.10.2016 15:00 2BA2146 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 58 - 60 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
01.11.2016 14:00 2BA2153 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 77 - 45 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
01.11.2016 17:00 2BA2154 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 72 - 67 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
02.11.2016 13:30 2BA2157 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 53 - 77 İZMİT BELEDİYESPOR 0
02.11.2016 17:00 2BA2159 NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HBVÜ. 53 - 62 URLA BELEDİYESİ 0
02.11.2016 17:00 2BA2151 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 50 - 85 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
02.11.2016 18:00 2BA2158 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 72 - 60 İSTANBULGÜCÜ 0
02.11.2016 18:00 2BA2152 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 42 - 62 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
02.11.2016 18:00 2BA2155 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 45 - 65 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
02.11.2016 18:00 2BA2156 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 69 - 58 ORDUSPOR 0
02.11.2016 18:00 2BA2160 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 88 - 45 55 GENÇLİK 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.11.2016 16:00 2BA2163 ANKARA T.E.D. Üniversitesi Spor Salonu T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 49 - 52 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
05.11.2016 14:00 2BA2161 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 56 - 63 URLA BELEDİYESİ 0
05.11.2016 13:00 2BA2167 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu 55 GENÇLİK 55 - 74 NEVŞEHİR HBVÜ. 0
05.11.2016 13:00 2BA2168 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 72 - 53 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
05.11.2016 14:00 2BA2165 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 77 - 64 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
05.11.2016 14:00 2BA2170 ORDU Durugöl Spor Salonu ORDUSPOR 79 - 62 KURTULUŞ SPOR 0
05.11.2016 15:30 2BA2169 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 70 - 75 OGM ORMAN GENÇLİK 0
05.11.2016 16:00 2BA2164 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 62 - 65 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
06.11.2016 14:00 2BA2162 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 53 - 68 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
06.11.2016 15:00 2BA2166 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 62 - 53 YALOVA VİP GENÇLİK 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.11.2016 14:00 2BA2173 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 66 - 74 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
11.11.2016 17:00 2BA2172 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 64 - 72 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
12.11.2016 13:30 2BA2177 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 52 - 57 İSTANBULGÜCÜ 0
12.11.2016 14:00 2BA2179 NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HBVÜ. 51 - 83 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
12.11.2016 14:00 2BA2176 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 62 - 64 BORNOVA BECKERSPOR 0
12.11.2016 14:00 2BA2174 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 78 - 75 ORDUSPOR 0
12.11.2016 15:00 2BA2180 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 73 - 71 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
12.11.2016 16:00 2BA2175 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 53 - 85 İZMİT BELEDİYESPOR 0
12.11.2016 17:00 2BA2171 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 45 - 72 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
13.11.2016 14:00 2BA2178 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 82 - 31 55 GENÇLİK 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.11.2016 14:00 2BA2190 ORDU Durugöl Spor Salonu ORDUSPOR 69 - 75 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
15.11.2016 18:00 2BA2182 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 65 - 55 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
16.11.2016 13:00 2BA2181 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 97 - 61 55 GENÇLİK 0
16.11.2016 13:30 2BA2187 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 55 - 86 OGM ORMAN GENÇLİK 0
16.11.2016 16:00 2BA2183 ANKARA T.E.D. Üniversitesi Spor Salonu T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 63 - 54 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
16.11.2016 16:00 2BA2184 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 60 - 61 YALOVA VİP GENÇLİK 0
16.11.2016 18:00 2BA2188 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 80 - 53 KURTULUŞ SPOR 0
16.11.2016 18:00 2BA2186 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 72 - 46 URLA BELEDİYESİ 0
16.11.2016 18:00 2BA2189 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 61 - 53 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
16.11.2016 18:00 2BA2185 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 63 - 43 NEVŞEHİR HBVÜ. 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.11.2016 17:00 2BA2192 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 81 - 70 ORDUSPOR 0
19.11.2016 13:00 2BA2197 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu 55 GENÇLİK 42 - 95 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
19.11.2016 14:00 2BA2194 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 49 - 73 BORNOVA BECKERSPOR 0
19.11.2016 14:00 2BA2199 NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HBVÜ. 53 - 66 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
19.11.2016 14:00 2BA2196 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 64 - 61 İSTANBULGÜCÜ 0
19.11.2016 15:00 2BA2193 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 77 - 65 İZMİT BELEDİYESPOR 0
19.11.2016 15:00 2BA2200 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 58 - 61 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
19.11.2016 16:00 2BA2195 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 75 - 47 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
19.11.2016 17:00 2BA2191 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 74 - 62 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
20.11.2016 14:00 2BA2198 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 46 - 60 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.11.2016 16:00 2BA2203 ANKARA T.E.D. Üniversitesi Spor Salonu T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 52 - 47 NEVŞEHİR HBVÜ. 0
26.11.2016 13:00 2BA2201 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 53 - 63 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
26.11.2016 13:00 2BA2208 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 69 - 60 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
26.11.2016 13:30 2BA2207 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 51 - 74 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
26.11.2016 14:00 2BA2210 ORDU Durugöl Spor Salonu ORDUSPOR 81 - 76 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
26.11.2016 14:00 2BA2206 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 86 - 57 KURTULUŞ SPOR 0
26.11.2016 14:00 2BA2205 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 89 - 64 55 GENÇLİK 0
26.11.2016 15:30 2BA2209 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 77 - 64 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
26.11.2016 16:00 2BA2204 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 53 - 57 URLA BELEDİYESİ 0
27.11.2016 14:00 2BA2202 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 73 - 56 YALOVA VİP GENÇLİK 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.11.2016 13:00 2BA2217 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu 55 GENÇLİK 43 - 90 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
29.11.2016 14:00 2BA2218 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 60 - 63 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
30.11.2016 14:00 2BA2213 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 75 - 41 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
30.11.2016 17:00 2BA2212 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 56 - 55 BORNOVA BECKERSPOR 0
30.11.2016 17:00 2BA2214 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 56 - 74 OGM ORMAN GENÇLİK 0
30.11.2016 18:00 2BA2219 NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HBVÜ. 62 - 78 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
30.11.2016 18:00 2BA2220 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 65 - 68 ORDUSPOR 0
30.11.2016 18:00 2BA2215 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 70 - 65 İSTANBULGÜCÜ 0
30.11.2016 18:00 2BA2216 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 66 - 68 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
30.11.2016 18:00 2BA2211 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 53 - 68 İZMİT BELEDİYESPOR 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
02.12.2016 16:00 2BA2223 ANKARA Ankara Arena (Küçük) T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 88 - 56 55 GENÇLİK 0
03.12.2016 13:00 2BA2228 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 99 - 45 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
03.12.2016 14:00 2BA2224 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 80 - 77 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
03.12.2016 13:30 2BA2227 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 57 - 64 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
03.12.2016 14:00 2BA2226 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 63 - 59 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
03.12.2016 14:00 2BA2230 ORDU Durugöl Spor Salonu ORDUSPOR 56 - 58 NEVŞEHİR HBVÜ. 0
03.12.2016 16:00 2BA2225 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 63 - 78 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
03.12.2016 15:30 2BA2229 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 69 - 63 YALOVA VİP GENÇLİK 0
04.12.2016 13:00 2BA2221 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 48 - 65 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
04.12.2016 16:00 2BA2222 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 79 - 77 URLA BELEDİYESİ 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.12.2016 14:00 2BA2233 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 87 - 61 KURTULUŞ SPOR 0
09.12.2016 17:00 2BA2232 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 40 - 51 OGM ORMAN GENÇLİK 0
10.12.2016 13:00 2BA2237 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu 55 GENÇLİK 43 - 99 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
10.12.2016 14:00 2BA2235 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 57 - 55 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
10.12.2016 14:00 2BA2234 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 76 - 63 İSTANBULGÜCÜ 0
10.12.2016 14:00 2BA2239 NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HBVÜ. 36 - 58 İZMİT BELEDİYESPOR 0
10.12.2016 15:00 2BA2240 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 48 - 86 BORNOVA BECKERSPOR 0
10.12.2016 17:00 2BA2231 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 58 - 46 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
11.12.2016 14:00 2BA2238 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 57 - 65 ORDUSPOR 0
11.12.2016 15:00 2BA2236 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 67 - 57 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.12.2016 13:00 2BA2241 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 53 - 55 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
13.12.2016 17:00 2BA2244 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 83 - 70 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
13.12.2016 18:00 2BA2245 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 52 - 84 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
14.12.2016 13:30 2BA2247 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 42 - 58 YALOVA VİP GENÇLİK 0
14.12.2016 16:00 2BA2242 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 55 - 61 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
14.12.2016 16:00 2BA2243 ANKARA T.E.D. Üniversitesi Spor Salonu T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 64 - 82 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
14.12.2016 18:00 2BA2248 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 69 - 45 NEVŞEHİR HBVÜ. 0
14.12.2016 18:00 2BA2250 ORDU Durugöl Spor Salonu ORDUSPOR 100 - 72 55 GENÇLİK 0
14.12.2016 18:00 2BA2249 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 65 - 55 URLA BELEDİYESİ 0
14.12.2016 18:00 2BA2246 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 105 - 47 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
1.Devre16.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.12.2016 16:00 2BA2253 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 91 - 60 İSTANBULGÜCÜ 0
16.12.2016 17:00 2BA2252 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 51 - 53 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
17.12.2016 13:00 2BA2257 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu 55 GENÇLİK 68 - 83 İZMİT BELEDİYESPOR 0
17.12.2016 14:00 2BA2255 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 67 - 62 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
17.12.2016 14:00 2BA2259 NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HBVÜ. 85 - 52 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
17.12.2016 15:00 2BA2260 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 44 - 68 OGM ORMAN GENÇLİK 0
17.12.2016 16:00 2BA2254 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 60 - 53 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
17.12.2016 17:00 2BA2251 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 76 - 57 KURTULUŞ SPOR 0
18.12.2016 14:00 2BA2258 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 65 - 69 BORNOVA BECKERSPOR 0
18.12.2016 15:00 2BA2256 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 80 - 48 ORDUSPOR 0
1.Devre17.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.12.2016 14:00 2BA2263 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 81 - 65 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
24.12.2016 13:00 2BA2261 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 57 - 52 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
24.12.2016 13:00 2BA2268 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 132 - 33 55 GENÇLİK 0
24.12.2016 13:30 2BA2267 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 41 - 58 URLA BELEDİYESİ 0
24.12.2016 14:00 2BA2266 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 67 - 55 NEVŞEHİR HBVÜ. 0
24.12.2016 14:00 2BA2264 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 85 - 83 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
24.12.2016 14:00 2BA2270 ORDU Durugöl Spor Salonu ORDUSPOR 69 - 82 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
24.12.2016 16:00 2BA2265 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 56 - 58 YALOVA VİP GENÇLİK 0
24.12.2016 15:30 2BA2269 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 68 - 72 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
25.12.2016 14:00 2BA2262 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB.GELİŞİM 60 - 52 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
1.Devre18.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
30.12.2016 13:00 2BA2277 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu 55 GENÇLİK 45 - 68 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
30.12.2016 14:00 2BA2278 İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 81 - 66 OGM ORMAN GENÇLİK 0
30.12.2016 14:00 2BA2274 KASTAMONU Hüsnü Tandoğan Spor Salonu FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 61 - 64 ORDUSPOR 0
30.12.2016 16:00 2BA2272 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 64 - 60 İSTANBULGÜCÜ 0
30.12.2016 16:00 2BA2273 ANKARA T.E.D. Üniversitesi Spor Salonu T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 57 - 61 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
30.12.2016 18:00 2BA2279 NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HBVÜ. 64 - 48 KURTULUŞ SPOR 0
30.12.2016 18:00 2BA2271 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 72 - 85 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
30.12.2016 18:00 2BA2275 BALIKESİR Edremit Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRESPOR 64 - 58 İZMİT BELEDİYESPOR 0
30.12.2016 18:00 2BA2276 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 56 - 61 BORNOVA BECKERSPOR 0
30.12.2016 18:00 2BA2280 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 62 - 65 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
1.Devre19.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.01.2017 13:00 2BA2281 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 57 - 64 MERSİN BŞB.GELİŞİM 0
06.01.2017 13:30 2BA2287 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 47 - 78 KIRÇiÇEĞİ BODRUM BASKETBOL 0
06.01.2017 14:00 2BA2286 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 119 - 30 55 GENÇLİK 0
06.01.2017 14:00 2BA2290 ORDU Durugöl Spor Salonu Ordu Altaş Tv ORDUSPOR 70 - 67 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
06.01.2017 14:00 2BA2283 ANKARA Arı Koleji Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 65 - 61 YALOVA VİP GENÇLİK 0
06.01.2017 16:00 2BA2285 MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 52 - 74 URLA BELEDİYESİ 0
06.01.2017 18:00 2BA2288 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BECKERSPOR 81 - 68 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 0
06.01.2017 18:00 2BA2289 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 78 - 66 FERKO ILGAZ HOTEL KBSK 0
06.01.2017 17:00 2BA2282 MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 71 - 61 EDİRNE BLD.EDİRNESPOR 0
07.01.2017 14:00 2BA2284 ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 69 - 54 NEVŞEHİR HBVÜ. 0