1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.10.2017 17:30 3EA836 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
14.10.2017 14:00 3EA837 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - KEPEZ BELEDİYE 0
14.10.2017 15:00 3EA838 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - HALİLİYE BELEDİYE 0
14.10.2017 16:00 3EA839 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - ROTA KOLEJİ 0
14.10.2017 16:00 3EA840 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - FMV IŞIKSPOR 0
14.10.2017 17:00 3EA841 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - BİLECİK BELEDİYESİ 0
03.11.2017 14:30 3EA854 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
04.11.2017 15:00 3EA855 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
04.11.2017 15:00 3EA864 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - FETHİYE BELEDİYE 0
04.11.2017 16:00 3EA858 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - BOLU SPOR 0
04.11.2017 17:00 3EA862 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - GEMLİK BASKETBOL 0
04.11.2017 18:00 3EA863 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - MERSİN BŞB. 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
21.10.2017 14:00 3EA844 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - UĞUR SPOR 0
21.10.2017 16:00 3EA842 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - İ.T.Ü 0
21.10.2017 16:00 3EA843 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - ARTVİN BELEDİYE 0
21.10.2017 17:30 3EA846 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - EFE SPOR 0
21.10.2017 18:30 3EA845 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu İNEGÖL BELEDİYESPOR - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
22.10.2017 15:00 3EA847 A BİLECİK ATATÜRK BİLECİK BELEDİYESİ - BORNOVA BELEDİYESİ 0
11.11.2017 16:30 3EA872 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB. - İZMİR BŞB. 0
11.11.2017 16:30 3EA877 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
11.11.2017 17:00 3EA876 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
11.11.2017 17:00 3EA873 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - FİNAL SPOR 0
11.11.2017 17:00 3EA874 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
12.11.2017 17:00 3EA875 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - UPS SPOR 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
27.10.2017 17:30 3EA848 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - FMV IŞIKSPOR 0
28.10.2017 14:00 3EA849 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
28.10.2017 14:00 3EA850 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - MUĞLA ORMAN 0
28.10.2017 14:00 3EA852 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - KEPEZ BELEDİYE 0
28.10.2017 15:00 3EA851 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - BİLECİK BELEDİYESİ 0
28.10.2017 17:00 3EA853 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - ROTA KOLEJİ 0
17.11.2017 14:30 3EA878 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - MERSİN BŞB. 0
18.11.2017 15:00 3EA879 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - UPS SPOR 0
18.11.2017 15:00 3EA887 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
18.11.2017 16:00 3EA882 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - FETHİYE BELEDİYE 0
18.11.2017 18:00 3EA886 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - GEMLİK BASKETBOL 0
18.11.2017 19:00 3EA888 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - BOLU SPOR 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.11.2017 16:00 3EA859 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - EFE SPOR 0
04.11.2017 16:00 3EA856 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - UĞUR SPOR 0
04.11.2017 16:00 3EA857 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - BORNOVA BELEDİYESİ 0
04.11.2017 17:30 3EA861 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
04.11.2017 18:30 3EA860 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu İNEGÖL BELEDİYESPOR - İ.T.Ü 0
05.11.2017 15:00 3EA865 A BİLECİK ATATÜRK BİLECİK BELEDİYESİ - HALİLİYE BELEDİYE 0
25.11.2017 16:30 3EA894 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB. - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
25.11.2017 17:00 3EA895 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
25.11.2017 17:00 3EA896 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - İZMİR BŞB. 0
25.11.2017 17:00 3EA898 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
25.11.2017 21:00 3EA901 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - FİNAL SPOR 0
26.11.2017 17:00 3EA897 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
10.11.2017 17:30 3EA866 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - MUĞLA ORMAN 0
11.11.2017 14:00 3EA867 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - FMV IŞIKSPOR 0
11.11.2017 14:00 3EA868 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - EFE SPOR 0
11.11.2017 14:00 3EA871 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
11.11.2017 15:00 3EA869 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - ROTA KOLEJİ 0
11.11.2017 16:00 3EA870 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - BİLECİK BELEDİYESİ 0
01.12.2017 14:30 3EA902 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - GEMLİK BASKETBOL 0
02.12.2017 15:00 3EA904 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
02.12.2017 15:30 3EA905 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - FETHİYE BELEDİYE 0
02.12.2017 16:00 3EA908 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
02.12.2017 17:00 3EA910 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - MERSİN BŞB. 0
02.12.2017 18:00 3EA913 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - UPS SPOR 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.11.2017 16:00 3EA883 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
18.11.2017 16:00 3EA880 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - ARTVİN BELEDİYE 0
18.11.2017 16:00 3EA881 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - HALİLİYE BELEDİYE 0
18.11.2017 17:30 3EA885 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - İ.T.Ü 0
18.11.2017 18:30 3EA884 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu İNEGÖL BELEDİYESPOR - KEPEZ BELEDİYE 0
19.11.2017 15:00 3EA889 A BİLECİK ATATÜRK BİLECİK BELEDİYESİ - UĞUR SPOR 0
09.12.2017 15:00 3EA923 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
09.12.2017 16:30 3EA918 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB. - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
09.12.2017 17:00 3EA920 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
09.12.2017 17:00 3EA921 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - FİNAL SPOR 0
09.12.2017 17:00 3EA922 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - İZMİR BŞB. 0
10.12.2017 16:00 3EA925 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - BOLU SPOR 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.11.2017 14:00 3EA890 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - MUĞLA ORMAN 0
25.11.2017 14:00 3EA891 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - ARTVİN BELEDİYE 0
25.11.2017 14:00 3EA893 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - FMV IŞIKSPOR 0
25.11.2017 16:00 3EA892 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - ROTA KOLEJİ 0
25.11.2017 17:00 3EA899 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - EFE SPOR 0
26.11.2017 15:00 3EA900 A BİLECİK ATATÜRK BİLECİK BELEDİYESİ - İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
15.12.2017 14:30 3EA926 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - UPS SPOR 0
16.12.2017 15:00 3EA928 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
16.12.2017 15:30 3EA929 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
16.12.2017 16:00 3EA932 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
16.12.2017 16:30 3EA934 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB. - FETHİYE BELEDİYE 0
16.12.2017 17:00 3EA935 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - GEMLİK BASKETBOL 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
01.12.2017 17:30 3EA903 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
02.12.2017 16:00 3EA909 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - İ.T.Ü 0
02.12.2017 16:00 3EA906 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - BORNOVA BELEDİYESİ 0
02.12.2017 16:00 3EA907 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - BİLECİK BELEDİYESİ 0
02.12.2017 17:30 3EA912 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - KEPEZ BELEDİYE 0
02.12.2017 18:30 3EA911 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu İNEGÖL BELEDİYESPOR - UĞUR SPOR 0
23.12.2017 15:00 3EA947 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - FİNAL SPOR 0
23.12.2017 16:30 3EA949 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
23.12.2017 17:00 3EA943 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - MERSİN BŞB. 0
23.12.2017 17:00 3EA945 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
23.12.2017 18:00 3EA946 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - İZMİR BŞB. 0
24.12.2017 17:00 3EA944 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - BOLU SPOR 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.12.2017 14:00 3EA914 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - ARTVİN BELEDİYE 0
09.12.2017 14:00 3EA915 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
09.12.2017 14:00 3EA917 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - MUĞLA ORMAN 0
09.12.2017 15:00 3EA916 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - EFE SPOR 0
09.12.2017 18:30 3EA919 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu İNEGÖL BELEDİYESPOR - ROTA KOLEJİ 0
10.12.2017 15:00 3EA924 A BİLECİK ATATÜRK BİLECİK BELEDİYESİ - FMV IŞIKSPOR 0
29.12.2017 14:30 3EA951 B BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
29.12.2017 15:00 3EA952 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - İZMİR BŞB. 0
30.12.2017 16:30 3EA957 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - GEMLİK BASKETBOL 0
30.12.2017 16:30 3EA958 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB. - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
30.12.2017 17:00 3EA959 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - UPS SPOR 0
30.12.2017 19:00 3EA961 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.12.2017 17:30 3EA927 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - İ.T.Ü 0
16.12.2017 16:00 3EA930 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - HALİLİYE BELEDİYE 0
16.12.2017 16:00 3EA931 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - UĞUR SPOR 0
16.12.2017 16:00 3EA933 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - KEPEZ BELEDİYE 0
16.12.2017 17:00 3EA937 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - BORNOVA BELEDİYESİ 0
16.12.2017 17:30 3EA936 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
06.01.2018 15:00 3EA972 B MANİSA ATATÜRK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BOLU SPOR 0
06.01.2018 16:00 3EA965 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - FİNAL SPOR 0
06.01.2018 17:00 3EA968 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - ERZURUM BŞB GENÇLİK 0
06.01.2018 17:00 3EA970 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - MERSİN BŞB. 0
06.01.2018 18:00 3EA971 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu YENİ MAMAK SPOR KLB - TENİS ESKRİM DAĞCILIK 0
07.01.2018 17:00 3EA969 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR - FETHİYE BELEDİYE 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.12.2017 14:00 3EA938 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - BORNOVA BELEDİYESİ 0
23.12.2017 14:00 3EA942 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - ARTVİN BELEDİYE 0
23.12.2017 15:00 3EA939 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
23.12.2017 16:00 3EA940 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - EFE SPOR 0
23.12.2017 16:00 3EA941 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - FMV IŞIKSPOR 0
24.12.2017 15:00 3EA948 A BİLECİK ATATÜRK BİLECİK BELEDİYESİ - MUĞLA ORMAN 0
13.01.2018 15:00 3EA974 B ERZURUM ATATÜRK Üniversitesi Spor Salonu ERZURUM BŞB GENÇLİK - FİNAL SPOR 0
13.01.2018 16:30 3EA978 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0
13.01.2018 16:30 3EA985 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - UPS SPOR 0
13.01.2018 17:00 3EA979 B BOLU Karacayır Spor Salonu BOLU SPOR - YENİ MAMAK SPOR KLB 0
13.01.2018 17:00 3EA981 B BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
13.01.2018 19:00 3EA983 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu TENİS ESKRİM DAĞCILIK - İZMİR BŞB. 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.12.2017 14:00 3EA950 A İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - İ.T.Ü 0
29.12.2017 16:00 3EA953 A AYDIN ATATÜRK EFE SPOR - BİLECİK BELEDİYESİ 0
29.12.2017 17:30 3EA954 A İSTANBUL Dr. Özge Sezerman Spor Salonu FMV IŞIKSPOR - UĞUR SPOR 0
29.12.2017 17:30 3EA955 A ARTVİN Artvin Merkez Spor Salonu ARTVİN BELEDİYE - KEPEZ BELEDİYE 0
30.12.2017 16:00 3EA956 A MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN - İNEGÖL BELEDİYESPOR 0
30.12.2017 17:00 3EA960 A DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ - HALİLİYE BELEDİYE 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.01.2018 14:00 3EA962 A KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - İ.T.Ü 0
06.01.2018 14:00 3EA966 A ŞANLIURFA 11 Nisan Spor Salonu HALİLİYE BELEDİYE - BORNOVA BELEDİYESİ 0
06.01.2018 16:00 3EA963 A ANTALYA Kepez Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE - MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
06.01.2018 16:00 3EA964 A İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ - MUĞLA ORMAN 0
06.01.2018 18:30 3EA967 A BURSA Yeniceköy Spor Salonu İNEGÖL BELEDİYESPOR - EFE SPOR 0
07.01.2018 15:00 3EA973 A BİLECİK ATATÜRK BİLECİK BELEDİYESİ - ARTVİN BELEDİYE 0
Bilgi:Henüz seçime ait veri girişi tamamlanmamıştır, lütfen ileriki bir zamanda tekrar ziyaret ediniz !