1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.10.2018 14:00 1BA1957 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - HATAY BŞB. 0
13.10.2018 14:00 1BA1958 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu CANİK BLD. - KIRÇİÇEĞİ BODRUM 0
13.10.2018 16:00 1BA1959 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
13.10.2018 17:00 1BA1960 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - ADANA BASKETBOL 0
14.10.2018 14:00 1BA1961 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - GALATASARAY 0
15.10.2018 18:00 1BA1962 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
15.10.2018 20:00 1BA1963 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - OGM ORMANSPOR 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.10.2018 14:00 1BA1964 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA BASKETBOL - FENERBAHÇE 0
20.10.2018 14:00 1BA1965 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
20.10.2018 14:00 1BA1966 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - İZMİT BELEDİYESPOR 0
20.10.2018 14:00 1BA1967 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
20.10.2018 14:00 1BA1968 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM - BEŞİKTAŞ 0
21.10.2018 16:00 1BA1969 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - CANİK BLD. 0
21.10.2018 16:30 1BA1970 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - BOTAŞ 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
27.10.2018 14:00 1BA1971 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - ADANA BASKETBOL 0
27.10.2018 16:00 1BA1972 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - MERSİN BŞB. 0
27.10.2018 16:00 1BA1973 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - OGM ORMANSPOR 0
27.10.2018 17:00 1BA1974 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - KIRÇİÇEĞİ BODRUM 0
28.10.2018 14:00 1BA1975 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
28.10.2018 14:00 1BA1976 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu CANİK BLD. - HATAY BŞB. 0
28.10.2018 16:00 1BA1977 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - GALATASARAY 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
03.11.2018 14:00 1BA1978 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA BASKETBOL - OGM ORMANSPOR 0
03.11.2018 14:00 1BA1979 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
03.11.2018 14:00 1BA1980 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM - FENERBAHÇE 0
04.11.2018 14:00 1BA1981 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - CANİK BLD. 0
04.11.2018 16:00 1BA1982 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
04.11.2018 16:00 1BA1983 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İZMİT BELEDİYESPOR 0
04.11.2018 16:30 1BA1984 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - BEŞİKTAŞ 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
10.11.2018 14:00 1BA1985 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - KIRÇİÇEĞİ BODRUM 0
10.11.2018 16:00 1BA1986 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - ADANA BASKETBOL 0
10.11.2018 17:00 1BA1987 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - HATAY BŞB. 0
11.11.2018 14:00 1BA1988 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - GALATASARAY 0
11.11.2018 14:00 1BA1989 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - MERSİN BŞB. 0
11.11.2018 14:00 1BA1990 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu CANİK BLD. - BOTAŞ 0
11.11.2018 16:00 1BA1991 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
24.11.2018 14:00 1BA1992 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - ADANA BASKETBOL 0
24.11.2018 14:00 1BA1993 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - İZMİT BELEDİYESPOR 0
24.11.2018 14:00 1BA1994 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM - OGM ORMANSPOR 0
24.11.2018 14:00 1BA1995 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu CANİK BLD. - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
24.11.2018 16:00 1BA1996 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - BEŞİKTAŞ 0
25.11.2018 16:00 1BA1997 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
25.11.2018 16:30 1BA1998 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - FENERBAHÇE 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
01.12.2018 14:00 1BA1999 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA BASKETBOL - KIRÇİÇEĞİ BODRUM 0
01.12.2018 14:00 1BA2000 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
01.12.2018 16:00 1BA2001 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - GALATASARAY 0
02.12.2018 14:00 1BA2002 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - CANİK BLD. 0
02.12.2018 14:00 1BA2003 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - HATAY BŞB. 0
02.12.2018 16:00 1BA2004 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - MERSİN BŞB. 0
02.12.2018 17:00 1BA2005 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - BOTAŞ 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
08.12.2018 14:00 1BA2006 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
08.12.2018 14:00 1BA2007 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM - GALATASARAY 0
08.12.2018 14:00 1BA2008 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu CANİK BLD. - İZMİT BELEDİYESPOR 0
08.12.2018 16:00 1BA2009 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - FENERBAHÇE 0
09.12.2018 14:00 1BA2010 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
09.12.2018 16:00 1BA2011 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - ADANA BASKETBOL 0
09.12.2018 16:30 1BA2012 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - OGM ORMANSPOR 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.12.2018 14:00 1BA2013 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - MERSİN BŞB. 0
15.12.2018 14:00 1BA2014 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
15.12.2018 16:00 1BA2015 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - KIRÇİÇEĞİ BODRUM 0
15.12.2018 17:00 1BA2016 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - BEŞİKTAŞ 0
16.12.2018 14:00 1BA2017 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA BASKETBOL - HATAY BŞB. 0
16.12.2018 14:00 1BA2018 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - BOTAŞ 0
16.12.2018 16:00 1BA2019 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - CANİK BLD. 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
22.12.2018 14:00 1BA2020 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - ADANA BASKETBOL 0
22.12.2018 14:00 1BA2021 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu CANİK BLD. - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
22.12.2018 16:00 1BA2022 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - OGM ORMANSPOR 0
22.12.2018 17:00 1BA2023 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
23.12.2018 14:00 1BA2024 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE 0
23.12.2018 16:00 1BA2025 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - KIRÇİÇEĞİ BODRUM 0
23.12.2018 16:30 1BA2026 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - GALATASARAY 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
26.12.2018 16:00 1BA2027 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - CANİK BLD. 0
26.12.2018 16:00 1BA2028 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM - HATAY BŞB. 0
26.12.2018 18:00 1BA2029 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA BASKETBOL - BOTAŞ 0
26.12.2018 18:00 1BA2030 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
26.12.2018 18:00 1BA2031 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - BEŞİKTAŞ 0
26.12.2018 19:00 1BA2032 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - MERSİN BŞB. 0
26.12.2018 20:00 1BA2033 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - İZMİT BELEDİYESPOR 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.12.2018 14:00 1BA2034 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. - KIRÇİÇEĞİ BODRUM 0
29.12.2018 14:00 1BA2035 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu CANİK BLD. - ADANA BASKETBOL 0
29.12.2018 16:00 1BA2036 ANKARA Ankara Spor Salonu BOTAŞ - GALATASARAY 0
29.12.2018 17:00 1BA2037 KOCAELİ Kocaeli ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR - ÇUKUROVA BASKETBOL 0
30.12.2018 14:00 1BA2038 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ - OGM ORMANSPOR 0
30.12.2018 16:00 1BA2039 İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE - ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
30.12.2018 16:30 1BA2040 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. - İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
05.01.2019 14:00 1BA2041 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA BASKETBOL - BEŞİKTAŞ 0
05.01.2019 14:00 1BA2042 ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu OGM ORMANSPOR - İZMİT BELEDİYESPOR 0
05.01.2019 14:00 1BA2043 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - CANİK BLD. 0
05.01.2019 14:00 1BA2044 MERSİN Edip Buran Spor Salonu ÇUKUROVA BASKETBOL - FENERBAHÇE 0
05.01.2019 14:00 1BA2045 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu KIRÇİÇEĞİ BODRUM - BOTAŞ 0
05.01.2019 16:00 1BA2046 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ - HATAY BŞB. 0
06.01.2019 16:00 1BA2047 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - MERSİN BŞB. 0