2016-2017 Sezonu 16. Hafta Programı
17
Şubat
BOSNA BASKET  81 
ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU  51 
19
Şubat
KOCATÜRK KOLEJİ  59 
BANDIRMA BASKETBOL  62 
19
Şubat
DÜZCE BELEDİYE  101 
K.ÇEKMECE BASKETBOL  39 
19
Şubat
DOSTLUK SPOR  76 
BURHANİYE BELEDİYESPOR  77 
21
Şubat
BURSA BŞB.  60 
FENERBAHÇE GELİŞİM  76 
17
Şubat
BAYRAKLI BELEDİYESİ  102 
ALANYA BELEDİYE  68 
18
Şubat
BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR  0 
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O.  0 
18
Şubat
MEMLEKET SPOR  0 
ARGE BASKETBOL  0 
18
Şubat
MENEMEN BELEDİYESPOR  37 
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  65 
19
Şubat
AS KADİRLİ  64 
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ  60 
19
Şubat
ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM  66 
TOROSLAR BELEDİYE  55 
19
Şubat
TED MERSİN KOLEJİ  59 
ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR  26 
19
Şubat
7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK  58 
İZMİR BŞB.  75 
19
Şubat
DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL  67 
FIXOTO GENÇLİK  57 
2016-2017 Sezonu 17. Hafta Programı
24
Şubat
FENERBAHÇE GELİŞİM  0 
BOSNA BASKET  0 
24
Şubat
ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU  0 
DOSTLUK SPOR  0 
26
Şubat
BANDIRMA BASKETBOL  0 
DÜZCE BELEDİYE  0 
26
Şubat
K.ÇEKMECE BASKETBOL  0 
BURSA BŞB.  0 
27
Şubat
BURHANİYE BELEDİYESPOR  0 
KOCATÜRK KOLEJİ  0 
24
Şubat
TOROSLAR BELEDİYE  0 
AS KADİRLİ  0 
24
Şubat
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  0 
7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK  0 
25
Şubat
FIXOTO GENÇLİK  0 
BAYRAKLI BELEDİYESİ  0 
25
Şubat
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ  0 
MEMLEKET SPOR  0 
25
Şubat
ALANYA BELEDİYE  0 
MENEMEN BELEDİYESPOR  0 
26
Şubat
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O.  0 
DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL  0 
26
Şubat
ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR  0 
ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM  0 
26
Şubat
İZMİR BŞB.  0 
BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR  0 
26
Şubat
ALTINEL SPOR  0 
TED MERSİN KOLEJİ  0 
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
28.10.2016 15:00 BBA0373 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 130 - 22 K.ÇEKMECE BASKETBOL 0
28.10.2016 18:30 BBA0371 A ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 71 - 51 KOCATÜRK KOLEJİ 0
29.10.2016 12:00 BBA0375 A İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu BOSNA BASKET 81 - 43 BANDIRMA BASKETBOL 0
30.10.2016 14:00 BBA0374 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 68 - 78 DOSTLUK SPOR 0
30.10.2016 15:00 BBA0372 A BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 77 - 53 BURHANİYE BELEDİYESPOR 0
05.11.2016 14:00 BBA0376 A MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ 47 - 71 DÜZCE BELEDİYE 0
05.11.2016 16:00 BBA0380 A BALIKESİR Burhaniye Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYESPOR 66 - 79 BOSNA BASKET 0
06.11.2016 14:00 BBA0377 A BALIKESİR Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL 37 - 99 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
06.11.2016 15:00 BBA0379 A İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu K.ÇEKMECE BASKETBOL 29 - 80 ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 0
06.11.2016 17:00 BBA0378 A İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 69 - 78 BURSA BŞB. 0
11.11.2016 14:00 BBA0385 A İSTANBUL Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu BOSNA BASKET 92 - 50 DOSTLUK SPOR 0
11.11.2016 18:30 BBA0381 A ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 63 - 57 DÜZCE BELEDİYE 0
12.11.2016 13:00 BBA0383 A İSTANBUL Caferağa Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 110 - 51 BURHANİYE BELEDİYESPOR 0
13.11.2016 14:00 BBA0382 A BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 78 - 40 KOCATÜRK KOLEJİ 0
13.11.2016 15:00 BBA0384 A İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu K.ÇEKMECE BASKETBOL 29 - 75 BANDIRMA BASKETBOL 0
19.11.2016 14:00 BBA0386 A MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ 46 - 53 BOSNA BASKET 0
19.11.2016 14:30 BBA0389 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 59 - 75 BURSA BŞB. 0
19.11.2016 16:00 BBA0390 A BALIKESİR Burhaniye Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYESPOR 114 - 39 K.ÇEKMECE BASKETBOL 0
20.11.2016 17:00 BBA0388 A İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 66 - 98 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
21.11.2016 18:30 BBA0387 A BALIKESİR Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL 63 - 84 ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 0
25.11.2016 14:00 BBA0395 A İSTANBUL Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu BOSNA BASKET 73 - 58 DÜZCE BELEDİYE 0
25.11.2016 15:00 BBA0393 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 108 - 35 KOCATÜRK KOLEJİ 0
25.11.2016 18:30 BBA0391 A ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 58 - 66 BURSA BŞB. 0
27.11.2016 14:00 BBA0392 A BALIKESİR Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL 52 - 64 BURHANİYE BELEDİYESPOR 0
27.11.2016 15:00 BBA0394 A İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu K.ÇEKMECE BASKETBOL 44 - 101 DOSTLUK SPOR 0
03.12.2016 13:00 BBA0397 A BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 58 - 60 BOSNA BASKET 0
03.12.2016 14:00 BBA0396 A MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ 107 - 46 K.ÇEKMECE BASKETBOL 0
03.12.2016 16:00 BBA0400 A BALIKESİR Burhaniye Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYESPOR 75 - 71 ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 0
04.12.2016 14:00 BBA0399 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 73 - 84 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
04.12.2016 15:00 BBA0398 A İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 58 - 45 BANDIRMA BASKETBOL 0
09.12.2016 15:00 BBA0403 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 75 - 62 BURSA BŞB. 0
09.12.2016 18:30 BBA0401 A ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 58 - 80 BOSNA BASKET 0
10.12.2016 16:00 BBA0405 A BALIKESİR Burhaniye Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYESPOR 82 - 63 DOSTLUK SPOR 0
11.12.2016 15:00 BBA0404 A İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu K.ÇEKMECE BASKETBOL 46 - 117 DÜZCE BELEDİYE 0
13.12.2016 15:00 BBA0402 A BALIKESİR Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL 75 - 43 KOCATÜRK KOLEJİ 0
16.12.2016 14:00 BBA0410 A İSTANBUL Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu BOSNA BASKET 74 - 79 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
17.12.2016 14:00 BBA0406 A MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ 58 - 73 BURHANİYE BELEDİYESPOR 0
18.12.2016 13:00 BBA0409 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 89 - 59 BANDIRMA BASKETBOL 0
18.12.2016 14:00 BBA0407 A BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 110 - 28 K.ÇEKMECE BASKETBOL 0
18.12.2016 17:00 BBA0408 A İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 82 - 60 ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 0
23.12.2016 18:30 BBA0411 A ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 59 - 92 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
24.12.2016 16:00 BBA0415 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYESPOR 68 - 75 DÜZCE BELEDİYE 0
25.12.2016 14:00 BBA0412 A BALIKESİR Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL 51 - 73 BURSA BŞB. 0
25.12.2016 15:00 BBA0414 A İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu K.ÇEKMECE BASKETBOL 22 - 146 BOSNA BASKET 0
25.12.2016 17:00 BBA0413 A İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 64 - 58 KOCATÜRK KOLEJİ 0
07.01.2017 14:00 BBA0416 A MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ 49 - 58 ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 0
08.01.2017 15:00 BBA0418 A İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu K.ÇEKMECE BASKETBOL 24 - 123 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
08.01.2017 17:00 BBA0419 A İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 84 - 78 DÜZCE BELEDİYE 0
13.01.2017 14:00 BBA0425 A İSTANBUL Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu BOSNA BASKET 83 - 52 BURHANİYE BELEDİYESPOR 0
13.01.2017 15:00 BBA0422 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 84 - 37 BANDIRMA BASKETBOL 0
13.01.2017 18:30 BBA0424 A ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 88 - 26 K.ÇEKMECE BASKETBOL 0
15.01.2017 14:00 BBA0423 A BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 66 - 40 DOSTLUK SPOR 0
17.01.2017 17:00 BBA0421 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 98 - 64 KOCATÜRK KOLEJİ 0
21.01.2017 16:00 BBA0428 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYESPOR 62 - 80 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
22.01.2017 14:00 BBA0429 A BALIKESİR Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL 77 - 46 K.ÇEKMECE BASKETBOL 0
22.01.2017 14:00 BBA0427 A MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ 51 - 71 BURSA BŞB. 0
22.01.2017 16:00 BBA0426 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 74 - 57 ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 0
22.01.2017 17:00 BBA0430 A İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 59 - 56 BOSNA BASKET 0
25.01.2017 13:30 BBA0420 A BALIKESİR Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL 54 - 97 BOSNA BASKET 0
25.01.2017 18:00 BBA0417 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYESPOR 63 - 100 BURSA BŞB. 0
27.01.2017 14:00 BBA0431 A İSTANBUL Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu BOSNA BASKET 114 - 58 KOCATÜRK KOLEJİ 0
27.01.2017 15:00 BBA0433 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 73 - 54 DOSTLUK SPOR 0
27.01.2017 18:30 BBA0432 A ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 59 - 50 BANDIRMA BASKETBOL 0
29.01.2017 14:00 BBA0434 A BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 85 - 75 DÜZCE BELEDİYE 0
29.01.2017 15:00 BBA0435 A İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu K.ÇEKMECE BASKETBOL 41 - 106 BURHANİYE BELEDİYESPOR 0
04.02.2017 14:00 BBA0440 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 56 - 58 BOSNA BASKET 0
04.02.2017 16:00 BBA0437 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYESPOR 50 - 54 BANDIRMA BASKETBOL 0
05.02.2017 14:00 BBA0436 A BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 81 - 43 ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 0
05.02.2017 17:00 BBA0438 A MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ 32 - 95 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
05.02.2017 17:00 BBA0439 A İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 107 - 40 K.ÇEKMECE BASKETBOL 0
10.02.2017 14:00 BBA0442 A İSTANBUL Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu BOSNA BASKET 48 - 53 BURSA BŞB. 0
10.02.2017 15:00 BBA0444 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 93 - 76 DÜZCE BELEDİYE 0
10.02.2017 18:30 BBA0445 A ÇANAKKALE 18 Mart Spor Salonu ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 58 - 53 BURHANİYE BELEDİYESPOR 0
12.02.2017 14:00 BBA0443 A BALIKESİR Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL 53 - 70 DOSTLUK SPOR 0
12.02.2017 15:00 BBA0441 A İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu K.ÇEKMECE BASKETBOL 56 - 99 KOCATÜRK KOLEJİ 0
17.02.2017 14:00 BBA0446 A İSTANBUL Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu BOSNA BASKET 81 - 51 ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 0
19.02.2017 14:00 BBA0447 A MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ 59 - 62 BANDIRMA BASKETBOL 0
19.02.2017 16:00 BBA0449 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE 101 - 39 K.ÇEKMECE BASKETBOL 0
19.02.2017 17:00 BBA0450 A İSTANBUL Siyavuşpaşa Spor Salonu DOSTLUK SPOR 76 - 77 BURHANİYE BELEDİYESPOR 0
21.02.2017 18:00 BBA0448 A BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. 60 - 76 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
24.02.2017 15:00 BBA0455 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM - BOSNA BASKET 0
24.02.2017 18:30 BBA0453 A ÇANAKKALE 18 Mart Spor Salonu ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU - DOSTLUK SPOR 0
26.02.2017 14:00 BBA0454 A BALIKESİR Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu BANDIRMA BASKETBOL - DÜZCE BELEDİYE 0
26.02.2017 15:00 BBA0452 A İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu K.ÇEKMECE BASKETBOL - BURSA BŞB. 0
27.02.2017 17:30 BBA0451 A BALIKESİR Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu BURHANİYE BELEDİYESPOR - KOCATÜRK KOLEJİ 0
04.03.2017 14:00 BBA0456 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM - ÜMMÜHAN HATUN İLKÖĞRETİM OKULU 0
04.03.2017 14:00 BBA0457 A BURSA Tofaş Spor Salonu BURSA BŞB. - BANDIRMA BASKETBOL 0
04.03.2017 14:00 BBA0458 A MANİSA Yıldırım Beyazıt Spor Salonu KOCATÜRK KOLEJİ - DOSTLUK SPOR 0
04.03.2017 14:00 BBA0459 A İSTANBUL Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu BOSNA BASKET - K.ÇEKMECE BASKETBOL 0
04.03.2017 14:00 BBA0460 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE - BURHANİYE BELEDİYESPOR 0
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
29.10.2016 14:00 BBA0461 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu FIXOTO GENÇLİK 69 - 62 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
29.10.2016 16:00 BBA0462 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 82 - 63 ALANYA BELEDİYE 0
30.10.2016 13:00 BBA0464 B AYDIN Nazilli İsabeyli Spor Salonu 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 37 - 106 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
30.10.2016 13:00 BBA0463 B BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 28 - 95 İZMİR BŞB. 0
30.10.2016 16:00 BBA0465 B DENİZLİ Hasan Güngör Spor Salonu DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 53 - 52 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
04.11.2016 16:00 BBA0468 B İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 62 - 49 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 0
04.11.2016 19:00 BBA0467 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 78 - 50 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
05.11.2016 15:00 BBA0470 B ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 81 - 65 DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 0
05.11.2016 17:00 BBA0466 B İZMİR Menemen Gençlik Spor İl Müdürlüğü S.S MENEMEN BELEDİYESPOR 81 - 54 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 0
06.11.2016 14:00 BBA0469 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 72 - 50 FIXOTO GENÇLİK 0
12.11.2016 14:00 BBA0471 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu FIXOTO GENÇLİK 81 - 44 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 0
12.11.2016 18:00 BBA0472 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 83 - 39 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
13.11.2016 14:00 BBA0474 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 82 - 58 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
13.11.2016 14:00 BBA0473 B BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 54 - 84 ALANYA BELEDİYE 0
13.11.2016 16:00 BBA0475 B DENİZLİ Hasan Güngör Spor Salonu DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 47 - 81 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
18.11.2016 16:00 BBA0478 B İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 110 - 34 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
18.11.2016 17:00 BBA0477 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 67 - 32 FIXOTO GENÇLİK 0
19.11.2016 15:00 BBA0480 B ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 60 - 61 İZMİR BŞB. 0
19.11.2016 17:00 BBA0476 B İZMİR Menemen Gençlik Spor İl Müdürlüğü S.S MENEMEN BELEDİYESPOR 50 - 54 DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 0
20.11.2016 13:00 BBA0479 B AYDIN Nazilli İsabeyli Spor Salonu 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 54 - 87 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 0
25.11.2016 17:00 BBA0482 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 51 - 65 ALANYA BELEDİYE 0
26.11.2016 14:00 BBA0481 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu FIXOTO GENÇLİK 51 - 66 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 0
27.11.2016 14:00 BBA0484 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 63 - 69 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
27.11.2016 14:00 BBA0483 B BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 38 - 96 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
27.11.2016 16:00 BBA0485 B DENİZLİ Hasan Güngör Spor Salonu DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 54 - 39 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 0
02.12.2016 16:00 BBA0488 B İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 94 - 64 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
03.12.2016 15:00 BBA0490 B ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 57 - 53 FIXOTO GENÇLİK 0
03.12.2016 15:00 BBA0486 B İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR 59 - 78 İZMİR BŞB. 0
03.12.2016 16:00 BBA0487 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 78 - 53 DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 0
04.12.2016 13:00 BBA0489 B AYDIN Nazilli İsabeyli Spor Salonu 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 72 - 50 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
09.12.2016 17:00 BBA0492 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 67 - 53 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
10.12.2016 14:00 BBA0491 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu FIXOTO GENÇLİK 64 - 59 DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 0
10.12.2016 15:00 BBA0495 B ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 72 - 90 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
11.12.2016 12:00 BBA0493 B BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 39 - 89 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 0
11.12.2016 14:00 BBA0494 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 88 - 38 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 0
16.12.2016 16:00 BBA0498 B İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 93 - 50 FIXOTO GENÇLİK 0
17.12.2016 14:00 BBA0497 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 73 - 57 İZMİR BŞB. 0
17.12.2016 15:00 BBA0496 B İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR 55 - 76 ALANYA BELEDİYE 0
18.12.2016 13:00 BBA0499 B AYDIN Nazilli İsabeyli Spor Salonu 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 70 - 65 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
18.12.2016 16:00 BBA0500 B DENİZLİ Hasan Güngör Spor Salonu DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 86 - 70 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
23.12.2016 16:00 BBA0503 B İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 88 - 55 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
23.12.2016 17:00 BBA0502 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 52 - 59 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 0
24.12.2016 14:00 BBA0501 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu FIXOTO GENÇLİK 110 - 29 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
24.12.2016 15:00 BBA0505 B ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 87 - 45 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 0
25.12.2016 14:00 BBA0504 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 62 - 55 DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 0
06.01.2017 17:00 BBA0510 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 55 - 59 DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 0
06.01.2017 18:00 BBA0509 B İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 123 - 55 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 0
07.01.2017 15:00 BBA0506 B İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR 58 - 46 FIXOTO GENÇLİK 0
07.01.2017 15:00 BBA0507 B ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 73 - 65 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 0
09.01.2017 14:30 BBA0508 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 79 - 32 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
13.01.2017 18:00 BBA0514 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu FIXOTO GENÇLİK 45 - 49 İZMİR BŞB. 0
14.01.2017 15:00 BBA0513 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 61 - 99 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
15.01.2017 15:00 BBA0515 B DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 70 - 58 ALANYA BELEDİYE 0
18.01.2017 18:00 BBA0511 B AYDIN Nazilli İsabeyli Spor Salonu 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 72 - 69 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
20.01.2017 16:00 BBA0520 B İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 103 - 58 DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 0
20.01.2017 17:00 BBA0519 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 63 - 59 İZMİR BŞB. 0
21.01.2017 15:00 BBA0517 B İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR 0 - 0 BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 0
21.01.2017 15:00 BBA0518 B ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 68 - 26 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
22.01.2017 13:00 BBA0516 B AYDIN Nazilli İsabeyli Spor Salonu 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 54 - 61 FIXOTO GENÇLİK 0
24.01.2017 13:00 BBA0512 B BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 39 - 107 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
28.01.2017 15:00 BBA0524 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 82 - 60 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 0
28.01.2017 17:00 BBA0522 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu FIXOTO GENÇLİK 36 - 63 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
29.01.2017 12:00 BBA0523 B BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 28 - 113 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
29.01.2017 14:00 BBA0525 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 62 - 58 ALANYA BELEDİYE 0
29.01.2017 16:30 BBA0521 B DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 60 - 46 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
03.02.2017 16:00 BBA0529 B İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 93 - 43 İZMİR BŞB. 0
04.02.2017 15:00 BBA0527 B ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 69 - 67 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
04.02.2017 15:00 BBA0528 B İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR 95 - 65 GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
04.02.2017 16:00 BBA0526 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 52 - 95 FIXOTO GENÇLİK 0
05.02.2017 13:00 BBA0530 B AYDIN Nazilli Spor Salonu 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 36 - 52 DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 0
10.02.2017 17:00 BBA0533 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 40 - 91 BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
10.02.2017 19:00 BBA0535 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu FIXOTO GENÇLİK 51 - 70 ALANYA BELEDİYE 0
12.02.2017 14:00 BBA0531 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. 61 - 50 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
12.02.2017 16:30 BBA0532 B DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL - BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 0
12.02.2017 18:00 BBA0534 B BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 65 - 75 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 0
17.02.2017 16:00 BBA0540 B İZMİR Bayraklı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Spor Salonu BAYRAKLI BELEDİYESİ 102 - 68 ALANYA BELEDİYE 0
18.02.2017 14:00 BBA0538 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR - GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. 0
18.02.2017 15:00 BBA0537 B İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR 37 - 65 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
19.02.2017 16:00 BBA0539 B AYDIN ATATÜRK 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 58 - 75 İZMİR BŞB. 0
19.02.2017 16:30 BBA0536 B DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 67 - 57 FIXOTO GENÇLİK 0
24.02.2017 17:00 BBA0544 B ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK 0
25.02.2017 14:00 BBA0543 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu FIXOTO GENÇLİK - BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
25.02.2017 15:00 BBA0541 B ANTALYA Alanya 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE - MENEMEN BELEDİYESPOR 0
26.02.2017 12:00 BBA0545 B BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. - DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL 0
26.02.2017 14:00 BBA0542 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. - BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR 0
04.03.2017 14:00 BBA0546 B BURDUR Burdur Gölhisar Spor Salonu GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. - FIXOTO GENÇLİK 0
04.03.2017 14:00 BBA0547 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu BASKETBOLU DESTEKLEYENLER GENÇLİKSPOR - AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 0
04.03.2017 14:00 BBA0548 B İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR - BAYRAKLI BELEDİYESİ 0
04.03.2017 14:00 BBA0550 B AYDIN Nazilli İsabeyli Spor Salonu 7 SANAT EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK - ALANYA BELEDİYE 0
04.03.2017 16:30 BBA0549 B DENİZLİ Vali Recep Yazıcıoğlu DENİZLİ SEVİYE OKULLARI DENİZLİ BASKETBOL - İZMİR BŞB. 0
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
29.10.2016 18:00 BBA0552 C MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 93 - 20 ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 0
30.10.2016 13:00 BBA0554 C OSMANİYE Kadirli Spor Salonu AS KADİRLİ 75 - 47 ALTINEL SPOR 0
30.10.2016 13:00 BBA0551 C KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 70 - 60 ARGE BASKETBOL 0
05.11.2016 13:00 BBA0558 C ESKİŞEHİR ATATÜRK ARGE BASKETBOL 60 - 93 AS KADİRLİ 0
05.11.2016 18:00 BBA0555 C ANKARA Ankara Arena (Küçük) ALTINEL SPOR 57 - 46 TOROSLAR BELEDİYE 0
06.11.2016 16:00 BBA0557 C ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 19 - 130 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
12.11.2016 14:00 BBA0559 C GİRESUN 19 Eylül S.S. GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 71 - 44 TED MERSİN KOLEJİ 0
12.11.2016 14:00 BBA0561 C ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 52 - 64 ALTINEL SPOR 0
12.11.2016 18:00 BBA0560 C MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 76 - 66 ARGE BASKETBOL 0
18.11.2016 12:00 BBA0565 C MERSİN TED Mersin Koleji Spor Salonu TED MERSİN KOLEJİ 56 - 51 ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 0
19.11.2016 18:00 BBA0563 C ANKARA M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu ALTINEL SPOR 41 - 71 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
20.11.2016 12:00 BBA0566 C ESKİŞEHİR ATATÜRK ARGE BASKETBOL 93 - 25 ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 0
26.11.2016 14:00 BBA0567 C GİRESUN 19 Eylül S.S. GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 107 - 44 ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 0
26.11.2016 17:00 BBA0568 C ANKARA Ankara Arena (Küçük) ALTINEL SPOR 74 - 71 ARGE BASKETBOL 0
28.11.2016 13:00 BBA0570 C OSMANİYE Kadirli Spor Salonu AS KADİRLİ 52 - 51 TED MERSİN KOLEJİ 0
02.12.2016 12:00 BBA0573 C MERSİN TED Mersin Koleji Spor Salonu TED MERSİN KOLEJİ 62 - 51 TOROSLAR BELEDİYE 0
03.12.2016 13:00 BBA0574 C ESKİŞEHİR ATATÜRK ARGE BASKETBOL 29 - 100 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
04.12.2016 14:00 BBA0571 C KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 70 - 60 AS KADİRLİ 0
10.12.2016 14:00 BBA0577 C ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 25 - 70 TED MERSİN KOLEJİ 0
10.12.2016 14:00 BBA0575 C GİRESUN 19 Eylül S.S. GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 100 - 63 AS KADİRLİ 0
10.12.2016 18:00 BBA0576 C MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 42 - 59 ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 0
16.12.2016 12:00 BBA0581 C MERSİN TED Mersin Koleji Spor Salonu TED MERSİN KOLEJİ 77 - 44 ALTINEL SPOR 0
18.12.2016 13:00 BBA0579 C KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 82 - 32 ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 0
18.12.2016 13:00 BBA0582 C OSMANİYE Kadirli Spor Salonu AS KADİRLİ 90 - 46 TOROSLAR BELEDİYE 0
24.12.2016 13:00 BBA0583 C GİRESUN 19 Eylül S.S. GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 100 - 29 TOROSLAR BELEDİYE 0
24.12.2016 13:00 BBA0584 C ANKARA Ankara Arena (Küçük) ALTINEL SPOR 67 - 54 ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 0
24.12.2016 13:00 BBA0586 C ESKİŞEHİR ATATÜRK ARGE BASKETBOL 55 - 61 TED MERSİN KOLEJİ 0
24.12.2016 15:00 BBA0585 C ŞANLIURFA Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Spor Salonu ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 15 - 121 AS KADİRLİ 0
07.01.2017 13:00 BBA0588 C ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 18 - 58 TOROSLAR BELEDİYE 0
07.01.2017 15:00 BBA0587 C ESKİŞEHİR ATATÜRK ARGE BASKETBOL 66 - 50 ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 0
08.01.2017 17:00 BBA0590 C ANKARA Ankara Arena (Küçük) ALTINEL SPOR 42 - 60 AS KADİRLİ 0
14.01.2017 14:00 BBA0593 C GİRESUN 19 Eylül S.S. GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 20 - 0 ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 0
14.01.2017 18:00 BBA0591 C MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 77 - 54 ALTINEL SPOR 0
20.01.2017 12:00 BBA0595 C MERSİN TED Mersin Koleji Spor Salonu TED MERSİN KOLEJİ 46 - 69 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
21.01.2017 17:00 BBA0597 C ANKARA Ankara Arena (Küçük) ALTINEL SPOR 61 - 25 ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 0
25.01.2017 17:00 BBA0596 C ESKİŞEHİR ATATÜRK ARGE BASKETBOL 67 - 51 TOROSLAR BELEDİYE 0
28.01.2017 14:00 BBA0599 C GİRESUN 19 Eylül S.S. GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 107 - 27 ALTINEL SPOR 0
29.01.2017 12:00 BBA0602 C ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 37 - 73 ARGE BASKETBOL 0
29.01.2017 13:00 BBA0601 C KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 48 - 61 TED MERSİN KOLEJİ 0
30.01.2017 15:00 BBA0594 C OSMANİYE Kadirli Spor Salonu AS KADİRLİ 78 - 43 ARGE BASKETBOL 0
03.02.2017 12:00 BBA0606 C MERSİN TED Mersin Koleji Spor Salonu TED MERSİN KOLEJİ 50 - 68 AS KADİRLİ 0
04.02.2017 15:00 BBA0604 C ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ARGE BASKETBOL 78 - 26 ALTINEL SPOR 0
05.02.2017 13:30 BBA0603 C KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 44 - 97 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
10.02.2017 16:00 BBA0609 C MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE 49 - 71 TED MERSİN KOLEJİ 0
11.02.2017 14:00 BBA0610 C GİRESUN 19 Eylül S.S. GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 92 - 51 ARGE BASKETBOL 0
12.02.2017 13:00 BBA0607 C OSMANİYE Kadirli Spor Salonu AS KADİRLİ 62 - 54 ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 0
19.02.2017 13:00 BBA0611 C OSMANİYE Kadirli Spor Salonu AS KADİRLİ 64 - 60 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
19.02.2017 13:00 BBA0612 C KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 66 - 55 TOROSLAR BELEDİYE 0
19.02.2017 15:00 BBA0613 C HATAY İskenderun Spor Salonu TED MERSİN KOLEJİ 59 - 26 ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 0
24.02.2017 16:00 BBA0618 C MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE - AS KADİRLİ 0
26.02.2017 12:00 BBA0615 C ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR - ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM 0
26.02.2017 18:00 BBA0617 C ANKARA Ankara Arena (Küçük) ALTINEL SPOR - TED MERSİN KOLEJİ 0
04.03.2017 14:00 BBA0619 C MERSİN Toroslar 7.Bölge Spor Salonu TOROSLAR BELEDİYE - GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 0
04.03.2017 14:00 BBA0620 C KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİ. GELİŞİM - ALTINEL SPOR 0
04.03.2017 14:00 BBA0621 C OSMANİYE Kadirli Spor Salonu AS KADİRLİ - ŞANLIURFA D.S.İ.SPOR 0
04.03.2017 14:00 BBA0622 C MERSİN TED Mersin Koleji Spor Salonu TED MERSİN KOLEJİ - ARGE BASKETBOL 0