1 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29 Ekim 2016 Cumartesi
17:00
BEA4049 1 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 61 - 63 ÇORLU BELEDİYESİ 0
30 Ekim 2016 Pazar
14:00
BEA4058 1 TEKİRDAĞ Çerkezköy Belediyesi Spor Salonu SARAY BELEDİYE 77 - 63 LÜLEBURGAZ AKADEMİ 0
30 Ekim 2016 Pazar
17:00
BEA4059 1 KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİ BELEDİYE 92 - 83 KÜÇÜKKÖY 0
06 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4094 1 KIRKLARELİ Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi Spor Salonu LÜLEBURGAZ AKADEMİ 87 - 65 KIRKLARELİ BELEDİYE 0
06 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4099 1 TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYESİ 84 - 48 SARAY BELEDİYE 0
06 Kasım 2016 Pazar
18:00
BEA4100 1 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 56 - 72 EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 0
12 Kasım 2016 Cumartesi
14:00
BEA4122 1 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 105 - 65 KÜÇÜKKÖY 0
13 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4120 1 TEKİRDAĞ Çerkezköy Belediyesi Spor Salonu SARAY BELEDİYE 79 - 87 KIRKLARELİ BELEDİYE 0
13 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4128 1 TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYESİ 81 - 57 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
18:30
BEA4157 1 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 76 - 68 SARAY BELEDİYE 0
20 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4167 1 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu KÜÇÜKKÖY 67 - 103 ÇORLU BELEDİYESİ 0
20 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4168 1 KIRKLARELİ Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi Spor Salonu LÜLEBURGAZ AKADEMİ 65 - 92 EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4194 1 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 75 - 52 KIRKLARELİ BELEDİYE 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
18:30
BEA4195 1 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 82 - 77 KÜÇÜKKÖY 0
27 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4200 1 TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYESİ 80 - 56 LÜLEBURGAZ AKADEMİ 0
04 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4242 1 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu KÜÇÜKKÖY 82 - 92 SARAY BELEDİYE 0
04 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4240 1 KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİ BELEDİYE 52 - 69 ÇORLU BELEDİYESİ 0
04 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4241 1 KIRKLARELİ Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi Spor Salonu LÜLEBURGAZ AKADEMİ 88 - 96 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
18:30
BEA4265 1 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 97 - 73 KIRKLARELİ BELEDİYE 0
11 Aralık 2016 Pazar
14:00
BEA4273 1 TEKİRDAĞ Çerkezköy Belediyesi Spor Salonu SARAY BELEDİYE 58 - 85 EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 0
11 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4274 1 KIRKLARELİ Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi Spor Salonu LÜLEBURGAZ AKADEMİ 98 - 80 KÜÇÜKKÖY 0
18 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4310 1 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu KÜÇÜKKÖY 86 - 92 KIRKLARELİ BELEDİYE 0
18 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4311 1 KIRKLARELİ Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi Spor Salonu LÜLEBURGAZ AKADEMİ 85 - 69 SARAY BELEDİYE 0
18 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4309 1 TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYESİ 68 - 72 EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 0
24 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4340 1 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 72 - 47 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 0
25 Aralık 2016 Pazar
14:00
BEA4348 1 TEKİRDAĞ Çerkezköy Belediyesi Spor Salonu SARAY BELEDİYE 55 - 91 ÇORLU BELEDİYESİ 0
25 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4349 1 KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİ BELEDİYE 90 - 57 LÜLEBURGAZ AKADEMİ 0
08 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4375 1 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 58 - 76 ÇORLU BELEDİYESİ 0
08 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4372 1 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu KÜÇÜKKÖY 41 - 135 EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 0
08 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4384 1 KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİ BELEDİYE 66 - 61 SARAY BELEDİYE 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
17:00
BEA4409 1 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 104 - 52 LÜLEBURGAZ AKADEMİ 0
15 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4414 1 TEKİRDAĞ Çerkezköy Belediyesi Spor Salonu SARAY BELEDİYE 60 - 75 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 0
15 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4415 1 TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYESİ 133 - 40 KÜÇÜKKÖY 0
22 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4426 1 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu KÜÇÜKKÖY 0 - 20 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 0
22 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4439 1 KIRKLARELİ Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi Spor Salonu LÜLEBURGAZ AKADEMİ 72 - 85 ÇORLU BELEDİYESİ 0
22 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4440 1 KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİ BELEDİYE 54 - 76 EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
18:30
BEA4446 1 İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 93 - 60 LÜLEBURGAZ AKADEMİ 0
29 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4451 1 TEKİRDAĞ Çerkezköy Belediyesi Spor Salonu SARAY BELEDİYE 98 - 95 KÜÇÜKKÖY 0
29 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4450 1 TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYESİ 92 - 46 KIRKLARELİ BELEDİYE 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4466 1 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 113 - 64 SARAY BELEDİYE 0
05 Şubat 2017 Pazar
17:00
BEA4475 1 KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİ BELEDİYE 82 - 62 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 0
05 Şubat 2017 Pazar
19:00
BEA4462 1 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu KÜÇÜKKÖY 91 - 94 LÜLEBURGAZ AKADEMİ 0
10 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12 Kasım 2016 Cumartesi
14:00
BEA4079 10 KAYSERİ Talas Spor Salonu UĞUR SPOR 59 - 51 SİVAS GENÇLİKSPOR 0
12 Kasım 2016 Cumartesi
15:00
BEA4068 10 MALATYA ATATÜRK MALATYA BŞB. 74 - 67 ERZİNCAN GENÇLİK 0
13 Kasım 2016 Pazar
13:00
BEA4081 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 81 - 71 YOZGAT GENÇLİKSPOR 0
20 Kasım 2016 Pazar
13:00
BEA4117 10 YOZGAT Rıza Kayaalp S.S YOZGAT GENÇLİKSPOR 72 - 87 MALATYA BŞB. 0
20 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4116 10 ERZİNCAN 13 Şubat Spor Salonu ERZİNCAN GENÇLİK 77 - 48 UĞUR SPOR 0
20 Kasım 2016 Pazar
16:00
BEA4118 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu SİVAS GENÇLİKSPOR 90 - 83 KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
14:00
BEA4143 10 MALATYA Tecde S.S. MALATYA BŞB. 63 - 57 UĞUR SPOR 0
27 Kasım 2016 Pazar
12:00
BEA4155 10 YOZGAT Rıza Kayaalp S.S YOZGAT GENÇLİKSPOR 60 - 65 SİVAS GENÇLİKSPOR 0
27 Kasım 2016 Pazar
13:00
BEA4154 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 69 - 79 ERZİNCAN GENÇLİK 0
02 Aralık 2016 Cuma
14:00
BEA4181 10 KAYSERİ 15 Temmuz Yerleşkesi S.S UĞUR SPOR 78 - 82 KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 0
04 Aralık 2016 Pazar
15:00
BEA4189 10 ERZİNCAN 13 Şubat Spor Salonu ERZİNCAN GENÇLİK 91 - 67 YOZGAT GENÇLİKSPOR 0
04 Aralık 2016 Pazar
16:00
BEA4190 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu SİVAS GENÇLİKSPOR 68 - 74 MALATYA BŞB. 0
09 Aralık 2016 Cuma
17:00
BEA4227 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu SİVAS GENÇLİKSPOR 76 - 86 ERZİNCAN GENÇLİK 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
15:00
BEA4215 10 MALATYA ATATÜRK MALATYA BŞB. 77 - 75 KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 0
11 Aralık 2016 Pazar
13:00
BEA4226 10 YOZGAT Rıza Kayaalp S.S YOZGAT GENÇLİKSPOR 55 - 68 UĞUR SPOR 0
08 Ocak 2017 Pazar
15:00
BEA4260 10 ERZİNCAN 13 Şubat Spor Salonu ERZİNCAN GENÇLİK 86 - 73 MALATYA BŞB. 0
08 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4262 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu SİVAS GENÇLİKSPOR 74 - 66 UĞUR SPOR 0
08 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4261 10 YOZGAT Rıza Kayaalp S.S YOZGAT GENÇLİKSPOR 82 - 85 KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 0
13 Ocak 2017 Cuma
14:00
BEA4288 10 KAYSERİ Talas Spor Salonu UĞUR SPOR 80 - 76 ERZİNCAN GENÇLİK 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
16:00
BEA4289 10 MALATYA ATATÜRK MALATYA BŞB. 20 - 0 YOZGAT GENÇLİKSPOR 0
15 Ocak 2017 Pazar
12:00
BEA4299 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 78 - 82 SİVAS GENÇLİKSPOR 0
20 Ocak 2017 Cuma
14:30
BEA4325 10 KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR 81 - 53 MALATYA BŞB. 0
22 Ocak 2017 Pazar
15:00
BEA4333 10 ERZİNCAN 13 Şubat Spor Salonu ERZİNCAN GENÇLİK 103 - 87 KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 0
22 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4334 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu SİVAS GENÇLİKSPOR 62 - 54 YOZGAT GENÇLİKSPOR 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
16:00
BEA4359 10 MALATYA ATATÜRK MALATYA BŞB. 81 - 51 SİVAS GENÇLİKSPOR 0
29 Ocak 2017 Pazar
13:00
BEA4370 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 73 - 94 UĞUR SPOR 0
29 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4371 10 YOZGAT Rıza Kayaalp S.S YOZGAT GENÇLİKSPOR 59 - 80 ERZİNCAN GENÇLİK 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
19:00
BEA4397 10 KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR 85 - 57 YOZGAT GENÇLİKSPOR 0
05 Şubat 2017 Pazar
13:00
BEA4405 10 SİVAS 4 Eylül Spor Salonu KONGRE LİS. BASKETBOL İHTİSAS 56 - 97 MALATYA BŞB. 0
05 Şubat 2017 Pazar
15:00
BEA4406 10 ERZİNCAN 13 Şubat Spor Salonu ERZİNCAN GENÇLİK 20 - 0 SİVAS GENÇLİKSPOR 0
11 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12 Kasım 2016 Cumartesi
15:00
BEA4071 11 GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu KARMEN HALI 66 - 46 İSKENDERUN ATLETİK 0
12 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4075 11 MERSİN Silifke S.S SİLİFKE BELEDİYESİ 68 - 71 HALİLİYE BELEDİYE 0
12 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4078 11 HATAY Antakya Spor Salonu TİTAN GENÇLİK 68 - 81 GAZİANTEP BELEDİYE 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
13:00
BEA4109 11 HATAY İskenderun Spor Salonu İSKENDERUN ATLETİK 50 - 78 SİLİFKE BELEDİYESİ 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4108 11 ŞANLIURFA GAP Arena HALİLİYE BELEDİYE 78 - 62 TİTAN GENÇLİK 0
20 Kasım 2016 Pazar
16:00
BEA4119 11 GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu GAZİANTEP BELEDİYE 82 - 84 KARMEN HALI 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4145 11 MERSİN Silifke S.S SİLİFKE BELEDİYESİ 57 - 64 GAZİANTEP BELEDİYE 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
18:00
BEA4144 11 HATAY Antakya Spor Salonu TİTAN GENÇLİK 82 - 71 KARMEN HALI 0
27 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4146 11 ŞANLIURFA GAP Arena HALİLİYE BELEDİYE 90 - 60 İSKENDERUN ATLETİK 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
13:00
BEA4183 11 HATAY İskenderun Spor Salonu İSKENDERUN ATLETİK 71 - 99 TİTAN GENÇLİK 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
15:00
BEA4182 11 GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu KARMEN HALI 76 - 65 SİLİFKE BELEDİYESİ 0
04 Aralık 2016 Pazar
16:00
BEA4191 11 GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu GAZİANTEP BELEDİYE 78 - 58 HALİLİYE BELEDİYE 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
16:30
BEA4218 11 HATAY İskenderun Spor Salonu İSKENDERUN ATLETİK 74 - 100 GAZİANTEP BELEDİYE 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
18:00
BEA4216 11 HATAY Antakya Spor Salonu TİTAN GENÇLİK 62 - 55 SİLİFKE BELEDİYESİ 0
12 Aralık 2016 Pazartesi
16:00
BEA4217 11 ŞANLIURFA GAP Arena HALİLİYE BELEDİYE 78 - 65 KARMEN HALI 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
15:00
BEA4252 11 ŞANLIURFA GAP Arena HALİLİYE BELEDİYE 63 - 46 SİLİFKE BELEDİYESİ 0
08 Ocak 2017 Pazar
13:00
BEA4253 11 HATAY İskenderun Spor Salonu İSKENDERUN ATLETİK 49 - 86 KARMEN HALI 0
08 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4263 11 GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu GAZİANTEP BELEDİYE 82 - 60 TİTAN GENÇLİK 0
13 Ocak 2017 Cuma
18:00
BEA4291 11 HATAY Antakya Spor Salonu TİTAN GENÇLİK 63 - 75 HALİLİYE BELEDİYE 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
15:00
BEA4290 11 GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu KARMEN HALI 95 - 104 GAZİANTEP BELEDİYE 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
16:00
BEA4292 11 MERSİN Silifke S.S SİLİFKE BELEDİYESİ 97 - 64 İSKENDERUN ATLETİK 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4327 11 HATAY İskenderun Spor Salonu İSKENDERUN ATLETİK 68 - 94 HALİLİYE BELEDİYE 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
15:00
BEA4326 11 GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu KARMEN HALI 57 - 53 TİTAN GENÇLİK 0
22 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4335 11 GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu GAZİANTEP BELEDİYE 73 - 63 SİLİFKE BELEDİYESİ 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
16:00
BEA4360 11 MERSİN Silifke S.S SİLİFKE BELEDİYESİ 60 - 63 KARMEN HALI 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
18:00
BEA4362 11 HATAY Antakya Spor Salonu TİTAN GENÇLİK 80 - 69 İSKENDERUN ATLETİK 0
29 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4361 11 ŞANLIURFA GAP Arena HALİLİYE BELEDİYE 75 - 80 GAZİANTEP BELEDİYE 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
15:00
BEA4399 11 GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu KARMEN HALI 75 - 83 HALİLİYE BELEDİYE 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4398 11 MERSİN Silifke S.S SİLİFKE BELEDİYESİ 69 - 50 TİTAN GENÇLİK 0
05 Şubat 2017 Pazar
16:00
BEA4407 11 GAZİANTEP Talat Özkarslı S.S GAZİANTEP BELEDİYE 116 - 65 İSKENDERUN ATLETİK 0
12 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
19 Kasım 2016 Cumartesi
12:00
BEA4067 12 MUŞ ATATÜRK MUŞ SPOR 1917 61 - 55 CİZRE BELEDİYESİ 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
13:00
BEA4069 12 HAKKARİ Anadolu Lisesi S.S HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 37 - 64 BAĞLAR BELEDİYE 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
13:00
BEA4070 12 DİYARBAKIR Bağlar Belediye Spor Salonu KAYAPINAR BELEDİYE 82 - 37 MARDİN İDMAN YURDU 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
13:00
BEA4110 12 DİYARBAKIR Bağlar Belediye Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE 65 - 54 KAYAPINAR BELEDİYE 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
13:00
BEA4111 12 ŞIRNAK Şırnak İdil Kapalı S.S CİZRE BELEDİYESİ 66 - 65 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4112 12 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN İDMAN YURDU 72 - 81 MUŞ SPOR 1917 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
12:00
BEA4148 12 MUŞ ATATÜRK MUŞ SPOR 1917 37 - 59 BAĞLAR BELEDİYE 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
13:00
BEA4149 12 BATMAN ATATÜRK Spor Salonu CİZRE BELEDİYESİ 69 - 79 MARDİN İDMAN YURDU 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
13:00
BEA4147 12 HAKKARİ Anadolu Lisesi S.S HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 62 - 68 KAYAPINAR BELEDİYE 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
11:30
BEA4186 12 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN İDMAN YURDU 57 - 70 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
13:00
BEA4184 12 DİYARBAKIR Kayapınarspor Kompleksi S.S KAYAPINAR BELEDİYE 0 - 20 MUŞ SPOR 1917 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
13:00
BEA4185 12 DİYARBAKIR Bağlar Belediye Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE 78 - 51 CİZRE BELEDİYESİ 0
17 Aralık 2016 Cumartesi
16:00
BEA4221 12 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN İDMAN YURDU 56 - 78 BAĞLAR BELEDİYE 0
24 Aralık 2016 Cumartesi
13:00
BEA4219 12 HAKKARİ Anadolu Lisesi S.S HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 58 - 68 MUŞ SPOR 1917 0
24 Aralık 2016 Cumartesi
13:00
BEA4220 12 ŞIRNAK Şırnak İdil Kapalı S.S CİZRE BELEDİYESİ 56 - 78 KAYAPINAR BELEDİYE 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4256 12 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN İDMAN YURDU 72 - 87 KAYAPINAR BELEDİYE 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4254 12 DİYARBAKIR Bağlar Belediye Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE 20 - 0 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
12:00
BEA4295 12 MUŞ ATATÜRK MUŞ SPOR 1917 20 - 0 MARDİN İDMAN YURDU 0
18 Ocak 2017 Çarşamba
13:00
BEA4294 12 HAKKARİ Anadolu Lisesi S.S HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 66 - 62 CİZRE BELEDİYESİ 0
18 Ocak 2017 Çarşamba
18:00
BEA4293 12 DİYARBAKIR Kayapınarspor Kompleksi S.S KAYAPINAR BELEDİYE 84 - 79 BAĞLAR BELEDİYE 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
12:00
BEA4329 12 DİYARBAKIR Bağlar Belediye Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE 66 - 52 MUŞ SPOR 1917 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
12:00
BEA4330 12 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu MARDİN İDMAN YURDU 74 - 59 CİZRE BELEDİYESİ 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4328 12 DİYARBAKIR Kayapınarspor Kompleksi S.S KAYAPINAR BELEDİYE 76 - 43 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
16:00
BEA4255 12 MARDİN Artuklu Yeni Spor Salonu CİZRE BELEDİYESİ 85 - 70 MUŞ SPOR 1917 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
12:00
BEA4363 12 MUŞ ATATÜRK MUŞ SPOR 1917 61 - 62 KAYAPINAR BELEDİYE 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4364 12 ŞIRNAK Şırnak İdil Kapalı S.S CİZRE BELEDİYESİ 74 - 79 BAĞLAR BELEDİYE 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4365 12 HAKKARİ Anadolu Lisesi S.S HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ - MARDİN İDMAN YURDU 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
12:00
BEA4400 12 MUŞ ATATÜRK MUŞ SPOR 1917 - HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
13:00
BEA4401 12 DİYARBAKIR Kayapınarspor Kompleksi S.S KAYAPINAR BELEDİYE 89 - 76 CİZRE BELEDİYESİ 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
13:00
BEA4402 12 DİYARBAKIR Bağlar Belediye Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE - MARDİN İDMAN YURDU 0
2 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28 Ekim 2016 Cuma
15:00
BEA4048 2 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 69 - 58 SAKARYA BŞB GELİŞİM 0
29 Ekim 2016 Cumartesi
17:30
BEA4053 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 64 - 71 GENÇ UFUK SPOR 0
30 Ekim 2016 Pazar
13:00
BEA4056 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 44 - 82 İZMİT BELEDİYESPOR 0
04 Kasım 2016 Cuma
14:00
BEA4084 2 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 73 - 65 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
05 Kasım 2016 Cumartesi
17:30
BEA4085 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 57 - 67 İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 0
06 Kasım 2016 Pazar
16:00
BEA4088 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BŞB GELİŞİM 87 - 47 TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 0
11 Kasım 2016 Cuma
15:00
BEA4121 2 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 59 - 48 GENÇ UFUK SPOR 0
13 Kasım 2016 Pazar
13:00
BEA4130 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 53 - 57 İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 0
13 Kasım 2016 Pazar
16:00
BEA4129 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BŞB GELİŞİM 67 - 92 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 0
18 Kasım 2016 Cuma
19:00
BEA4156 2 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 117 - 35 TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4158 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 43 - 73 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
20 Kasım 2016 Pazar
17:30
BEA4169 2 ESKİŞEHİR ATATÜRK GENÇ UFUK SPOR 82 - 78 SAKARYA BŞB GELİŞİM 0
25 Kasım 2016 Cuma
14:00
BEA4192 2 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 96 - 70 GENÇ UFUK SPOR 0
25 Kasım 2016 Cuma
15:00
BEA4193 2 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 91 - 45 İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 0
27 Kasım 2016 Pazar
16:00
BEA4201 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BŞB GELİŞİM 67 - 60 İZMİT BELEDİYESPOR 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
13:30
BEA4228 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 59 - 75 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
17:30
BEA4229 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 79 - 66 SAKARYA BŞB GELİŞİM 0
04 Aralık 2016 Pazar
17:30
BEA4243 2 ESKİŞEHİR ATATÜRK GENÇ UFUK SPOR 79 - 51 TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 0
09 Aralık 2016 Cuma
17:00
BEA4264 2 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 82 - 69 İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4266 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 56 - 72 GENÇ UFUK SPOR 0
11 Aralık 2016 Pazar
13:00
BEA4275 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 31 - 68 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
17 Aralık 2016 Cumartesi
14:00
BEA4312 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BŞB GELİŞİM 63 - 80 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
17 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4300 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 77 - 50 TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 0
18 Aralık 2016 Pazar
17:30
BEA4313 2 ESKİŞEHİR ATATÜRK GENÇ UFUK SPOR 57 - 77 İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 0
24 Aralık 2016 Cumartesi
17:30
BEA4341 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 76 - 65 İZMİT BELEDİYESPOR 0
25 Aralık 2016 Pazar
13:00
BEA4337 2 SAKARYA Lütfi Yaman TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 56 - 66 SAKARYA BŞB GELİŞİM 0
25 Aralık 2016 Pazar
16:00
BEA4339 2 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 58 - 66 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 0
06 Ocak 2017 Cuma
17:00
BEA4374 2 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 91 - 82 SAKARYA BŞB GELİŞİM 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
17:30
BEA4376 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 76 - 49 TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 0
08 Ocak 2017 Pazar
17:30
BEA4385 2 ESKİŞEHİR ATATÜRK GENÇ UFUK SPOR 65 - 55 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
13 Ocak 2017 Cuma
15:00
BEA4408 2 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 85 - 32 İZMİT BELEDİYESPOR 0
15 Ocak 2017 Pazar
13:00
BEA4416 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 48 - 92 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 0
15 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4417 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BŞB GELİŞİM 61 - 79 GENÇ UFUK SPOR 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:30
BEA4427 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 73 - 75 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
17:30
BEA4428 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BELEDİYESPOR 62 - 70 SAKARYA BŞB GELİŞİM 0
22 Ocak 2017 Pazar
17:30
BEA4441 2 ESKİŞEHİR ATATÜRK GENÇ UFUK SPOR 84 - 110 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 0
27 Ocak 2017 Cuma
17:00
BEA4445 2 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 85 - 42 İZMİT BELEDİYESPOR 0
29 Ocak 2017 Pazar
13:00
BEA4452 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 62 - 81 GENÇ UFUK SPOR 0
29 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4453 2 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BŞB GELİŞİM 65 - 80 İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 0
03 Şubat 2017 Cuma
15:00
BEA4465 2 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 91 - 42 TIBBİYELİLER SAKARYA SPOR 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4463 2 KOCAELİ ATATÜRK Spor Salonu İZMİT BASKETBOL İHTİSAS 82 - 83 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 0
05 Şubat 2017 Pazar
17:30
BEA4476 2 ESKİŞEHİR ATATÜRK GENÇ UFUK SPOR 68 - 53 İZMİT BELEDİYESPOR 0
3 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29 Ekim 2016 Cumartesi
16:00
BEA4055 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA ANADOLU BASKET 80 - 76 ÜLKER ANKARA BASKETBOL 0
30 Ekim 2016 Pazar
17:00
BEA4061 3 KARABÜK Merkez Spor Salonu MARZİNC SAĞLIKSPOR 55 - 78 TÜRK TELEKOM GELİŞİM 0
30 Ekim 2016 Pazar
18:00
BEA4064 3 ANKARA Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 55 - 94 ANKARA DSİ GELİŞİM 0
05 Kasım 2016 Cumartesi
13:30
BEA4087 3 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM GELİŞİM 88 - 87 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0
06 Kasım 2016 Pazar
16:00
BEA4093 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ÜLKER ANKARA BASKETBOL 43 - 34 MARZİNC SAĞLIKSPOR 0
06 Kasım 2016 Pazar
18:30
BEA4097 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) BAŞKENT KARŞIYAKA 72 - 68 ANKARA ANADOLU BASKET 0
12 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4131 3 KARABÜK Merkez Spor Salonu MARZİNC SAĞLIKSPOR 56 - 75 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0
13 Kasım 2016 Pazar
16:00
BEA4127 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA ANADOLU BASKET 65 - 97 ANKARA DSİ GELİŞİM 0
13 Kasım 2016 Pazar
18:00
BEA4132 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ÜLKER ANKARA BASKETBOL 51 - 63 BAŞKENT KARŞIYAKA 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
13:30
BEA4160 3 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM GELİŞİM 59 - 50 ANKARA ANADOLU BASKET 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
14:00
BEA4159 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA DSİ GELİŞİM 82 - 45 ÜLKER ANKARA BASKETBOL 0
20 Kasım 2016 Pazar
18:00
BEA4170 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) BAŞKENT KARŞIYAKA 81 - 49 MARZİNC SAĞLIKSPOR 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
15:00
BEA4203 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ÜLKER ANKARA BASKETBOL 64 - 82 TÜRK TELEKOM GELİŞİM 0
27 Kasım 2016 Pazar
13:00
BEA4199 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA ANADOLU BASKET 75 - 67 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0
27 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4202 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) BAŞKENT KARŞIYAKA 67 - 88 ANKARA DSİ GELİŞİM 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
14:00
BEA4230 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA DSİ GELİŞİM 114 - 57 MARZİNC SAĞLIKSPOR 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
18:00
BEA4231 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) TÜRK TELEKOM GELİŞİM 84 - 77 BAŞKENT KARŞIYAKA 0
04 Aralık 2016 Pazar
18:00
BEA4244 3 ANKARA Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 59 - 61 ÜLKER ANKARA BASKETBOL 0
11 Aralık 2016 Pazar
16:00
BEA4267 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) TÜRK TELEKOM GELİŞİM 72 - 73 ANKARA DSİ GELİŞİM 0
11 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4276 3 KARABÜK Merkez Spor Salonu MARZİNC SAĞLIKSPOR 69 - 83 ANKARA ANADOLU BASKET 0
11 Aralık 2016 Pazar
18:00
BEA4277 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) BAŞKENT KARŞIYAKA 70 - 56 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0
17 Aralık 2016 Cumartesi
14:00
BEA4302 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA DSİ GELİŞİM 78 - 55 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0
18 Aralık 2016 Pazar
16:00
BEA4301 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) TÜRK TELEKOM GELİŞİM 92 - 44 MARZİNC SAĞLIKSPOR 0
18 Aralık 2016 Pazar
18:00
BEA4314 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ÜLKER ANKARA BASKETBOL 79 - 62 ANKARA ANADOLU BASKET 0
25 Aralık 2016 Pazar
16:00
BEA4347 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA ANADOLU BASKET 64 - 79 BAŞKENT KARŞIYAKA 0
25 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4351 3 KARABÜK Merkez Spor Salonu MARZİNC SAĞLIKSPOR 51 - 80 ÜLKER ANKARA BASKETBOL 0
25 Aralık 2016 Pazar
18:00
BEA4350 3 ANKARA Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 64 - 59 TÜRK TELEKOM GELİŞİM 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
14:00
BEA4377 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA DSİ GELİŞİM 110 - 48 ANKARA ANADOLU BASKET 0
08 Ocak 2017 Pazar
18:00
BEA4386 3 ANKARA Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 77 - 43 MARZİNC SAĞLIKSPOR 0
08 Ocak 2017 Pazar
19:00
BEA4387 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) BAŞKENT KARŞIYAKA 64 - 56 ÜLKER ANKARA BASKETBOL 0
15 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4413 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA ANADOLU BASKET 59 - 83 TÜRK TELEKOM GELİŞİM 0
15 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4419 3 KARABÜK Merkez Spor Salonu MARZİNC SAĞLIKSPOR 46 - 90 BAŞKENT KARŞIYAKA 0
15 Ocak 2017 Pazar
18:00
BEA4418 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ÜLKER ANKARA BASKETBOL 55 - 78 ANKARA DSİ GELİŞİM 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
14:00
BEA4429 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA DSİ GELİŞİM 96 - 85 BAŞKENT KARŞIYAKA 0
22 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4430 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) TÜRK TELEKOM GELİŞİM 60 - 47 ÜLKER ANKARA BASKETBOL 0
22 Ocak 2017 Pazar
18:00
BEA4442 3 ANKARA Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 89 - 64 ANKARA ANADOLU BASKET 0
29 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4456 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ÜLKER ANKARA BASKETBOL 64 - 73 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 0
29 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4454 3 KARABÜK Merkez Spor Salonu MARZİNC SAĞLIKSPOR 55 - 86 ANKARA DSİ GELİŞİM 0
29 Ocak 2017 Pazar
18:00
BEA4455 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) BAŞKENT KARŞIYAKA 81 - 85 TÜRK TELEKOM GELİŞİM 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
14:00
BEA4467 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA DSİ GELİŞİM 89 - 90 TÜRK TELEKOM GELİŞİM 0
05 Şubat 2017 Pazar
13:00
BEA4473 3 ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA ANADOLU BASKET 70 - 71 MARZİNC SAĞLIKSPOR 0
05 Şubat 2017 Pazar
18:00
BEA4477 3 ANKARA Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 75 - 64 BAŞKENT KARŞIYAKA 0
4 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29 Ekim 2016 Cumartesi
17:00
BEA4050 4 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu ANADOLU EFES GELİŞİM 81 - 64 İ.T.Ü 0
29 Ekim 2016 Cumartesi
17:30
BEA5051 4 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 63 - 55 BEYKOZ 0
31 Ekim 2016 Pazartesi
19:00
BEA4065 4 İSTANBUL Mimar Sinan Koleji Spor Salonu KADIKÖY BASKET 75 - 72 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 0
05 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4090 4 İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü 63 - 65 KADIKÖY BASKET 0
06 Kasım 2016 Pazar
18:00
BEA4101 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İTO 52 - 83 ANADOLU EFES GELİŞİM 0
06 Kasım 2016 Pazar
19:00
BEA4089 4 İSTANBUL Mimar Sinan Koleji Spor Salonu BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 68 - 77 UPS SPOR 0
12 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4123 4 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu ANADOLU EFES GELİŞİM 74 - 65 BEYKOZ 0
12 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4124 4 İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü 79 - 67 İTO 0
13 Kasım 2016 Pazar
18:00
BEA4133 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu KADIKÖY BASKET 62 - 79 UPS SPOR 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4161 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BEYKOZ 64 - 92 İ.T.Ü 0
20 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4171 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İTO 67 - 79 KADIKÖY BASKET 0
20 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4162 4 İSTANBUL Mimar Sinan Koleji Spor Salonu BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 58 - 96 ANADOLU EFES GELİŞİM 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4196 4 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu ANADOLU EFES GELİŞİM 69 - 79 UPS SPOR 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4197 4 İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü 70 - 49 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 0
27 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4204 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İTO 63 - 69 BEYKOZ 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
17:30
BEA4234 4 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 80 - 65 İ.T.Ü 0
04 Aralık 2016 Pazar
15:00
BEA4232 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BEYKOZ 50 - 61 KADIKÖY BASKET 0
04 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4233 4 İSTANBUL Mimar Sinan Koleji Spor Salonu BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 82 - 71 İTO 0
09 Aralık 2016 Cuma
15:00
BEA4278 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu KADIKÖY BASKET 56 - 98 ANADOLU EFES GELİŞİM 0
11 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4268 4 İSTANBUL Mimar Sinan Koleji Spor Salonu BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 70 - 66 BEYKOZ 0
11 Aralık 2016 Pazar
18:00
BEA4279 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İTO 61 - 81 UPS SPOR 0
17 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4305 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BEYKOZ 49 - 67 UPS SPOR 0
18 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4303 4 İSTANBUL Mimar Sinan Koleji Spor Salonu BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 88 - 90 KADIKÖY BASKET 0
24 Aralık 2016 Cumartesi
19:00
BEA4342 4 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 63 - 65 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 0
25 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4343 4 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu ANADOLU EFES GELİŞİM 82 - 49 İTO 0
25 Aralık 2016 Pazar
18:00
BEA4352 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu KADIKÖY BASKET 40 - 87 İ.T.Ü 0
29 Aralık 2016 Perşembe
17:00
BEA4304 4 İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü 69 - 79 ANADOLU EFES GELİŞİM 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
17:30
BEA4378 4 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 74 - 60 KADIKÖY BASKET 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
18:00
BEA4379 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BEYKOZ 55 - 85 ANADOLU EFES GELİŞİM 0
08 Ocak 2017 Pazar
15:00
BEA4373 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İTO 55 - 87 İ.T.Ü 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
17:00
BEA4410 4 İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü 107 - 67 BEYKOZ 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
17:00
BEA4411 4 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu ANADOLU EFES GELİŞİM 83 - 41 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 0
15 Ocak 2017 Pazar
18:00
BEA4420 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu KADIKÖY BASKET 75 - 78 İTO 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4432 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BEYKOZ 60 - 103 İTO 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
17:30
BEA4431 4 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 76 - 63 ANADOLU EFES GELİŞİM 0
22 Ocak 2017 Pazar
15:00
BEA4433 4 İSTANBUL Mimar Sinan Koleji Spor Salonu BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 67 - 96 İ.T.Ü 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
17:00
BEA4447 4 İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü 96 - 64 UPS SPOR 0
29 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4444 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İTO 69 - 72 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 0
29 Ocak 2017 Pazar
18:00
BEA4457 4 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu KADIKÖY BASKET 65 - 82 BEYKOZ 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
19:00
BEA4468 4 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu BEYKOZ 71 - 68 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELİŞİM 0
05 Şubat 2017 Pazar
13:00
BEA4469 4 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR 75 - 71 İTO 0
05 Şubat 2017 Pazar
17:00
BEA4474 4 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu ANADOLU EFES GELİŞİM 105 - 87 KADIKÖY BASKET 0
5 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29 Ekim 2016 Cumartesi
17:00
BEA4054 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu ROTA KOLEJİ 59 - 86 BORNOVA BELEDİYESİ 0
30 Ekim 2016 Pazar
13:00
BEA4057 5 UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK GELİŞİM 58 - 85 KANATLAR (WİNGS SPORT) 0
30 Ekim 2016 Pazar
17:00
BEA4060 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 52 - 89 AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 0
05 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4091 5 İZMİR Halkapınar Spor Salonu KANATLAR (WİNGS SPORT) 64 - 66 ROTA KOLEJİ 0
05 Kasım 2016 Cumartesi
19:00
BEA4092 5 İZMİR Menemen Gençlik Spor İl Müdürlüğü S.S MENEMEN BELEDİYESPOR 114 - 50 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 0
06 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4095 5 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 62 - 74 MURATBEY UŞAK GELİŞİM 0
13 Kasım 2016 Pazar
13:00
BEA4135 5 UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK GELİŞİM 68 - 90 ROTA KOLEJİ 0
13 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4137 5 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 77 - 63 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
13 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4136 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 48 - 98 BORNOVA BELEDİYESİ 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4164 5 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 101 - 44 AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4165 5 İZMİR Halkapınar Spor Salonu KANATLAR (WİNGS SPORT) 88 - 52 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
19:00
BEA4166 5 İZMİR Menemen Gençlik Spor İl Müdürlüğü S.S MENEMEN BELEDİYESPOR 75 - 81 MURATBEY UŞAK GELİŞİM 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
15:00
BEA4209 5 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 62 - 85 KANATLAR (WİNGS SPORT) 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4198 5 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR 54 - 77 BORNOVA BELEDİYESİ 0
27 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4208 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 53 - 81 ROTA KOLEJİ 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
16:00
BEA4237 5 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 88 - 51 MURATBEY UŞAK GELİŞİM 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
16:00
BEA4238 5 İZMİR Halkapınar Spor Salonu KANATLAR (WİNGS SPORT) 74 - 62 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
18:00
BEA4239 5 İZMİR Halkapınar Spor Salonu ROTA KOLEJİ 99 - 62 AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
15:00
BEA4272 5 İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR 59 - 87 ROTA KOLEJİ 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
16:00
BEA4271 5 İZMİR Halkapınar Spor Salonu KANATLAR (WİNGS SPORT) 58 - 60 BORNOVA BELEDİYESİ 0
11 Aralık 2016 Pazar
13:00
BEA4281 5 UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK GELİŞİM 107 - 76 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 0
17 Aralık 2016 Cumartesi
16:00
BEA4307 5 İZMİR Halkapınar Spor Salonu KANATLAR (WİNGS SPORT) 80 - 67 MURATBEY UŞAK GELİŞİM 0
17 Aralık 2016 Cumartesi
16:00
BEA4308 5 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 107 - 75 ROTA KOLEJİ 0
18 Aralık 2016 Pazar
15:00
BEA4317 5 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 75 - 48 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 0
24 Aralık 2016 Cumartesi
19:00
BEA4346 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu ROTA KOLEJİ 62 - 63 KANATLAR (WİNGS SPORT) 0
25 Aralık 2016 Pazar
14:30
BEA4338 5 UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK GELİŞİM 87 - 71 AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 0
25 Aralık 2016 Pazar
15:00
BEA4336 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 66 - 89 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4381 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu ROTA KOLEJİ 106 - 77 MURATBEY UŞAK GELİŞİM 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
15:00
BEA4383 5 İZMİR Menemen Gençlik Spor İl Müdürlüğü S.S MENEMEN BELEDİYESPOR 73 - 64 AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
16:00
BEA4382 5 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 117 - 49 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 0
15 Ocak 2017 Pazar
15:00
BEA4424 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 53 - 77 KANATLAR (WİNGS SPORT) 0
18 Ocak 2017 Çarşamba
14:30
BEA4425 5 UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK GELİŞİM 73 - 60 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
19 Ocak 2017 Perşembe
15:00
BEA4423 5 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 48 - 108 BORNOVA BELEDİYESİ 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
19:00
BEA4436 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu ROTA KOLEJİ 87 - 62 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 0
22 Ocak 2017 Pazar
13:00
BEA4437 5 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 107 - 47 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
22 Ocak 2017 Pazar
13:00
BEA4438 5 İZMİR Halkapınar Spor Salonu KANATLAR (WİNGS SPORT) 80 - 57 AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
15:00
BEA4449 5 İZMİR Menemen Gölpark Asarlık Spor Salonu MENEMEN BELEDİYESPOR 66 - 68 KANATLAR (WİNGS SPORT) 0
29 Ocak 2017 Pazar
13:00
BEA4460 5 UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK GELİŞİM 60 - 110 BORNOVA BELEDİYESİ 0
29 Ocak 2017 Pazar
15:00
BEA4461 5 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE GELİŞİM 53 - 97 ROTA KOLEJİ 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4471 5 İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 105 - 74 KANATLAR (WİNGS SPORT) 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
19:00
BEA4472 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu ROTA KOLEJİ 82 - 70 MENEMEN BELEDİYESPOR 0
05 Şubat 2017 Pazar
17:00
BEA4479 5 İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS 78 - 70 MURATBEY UŞAK GELİŞİM 0
6 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29 Ekim 2016 Cumartesi
17:00
BEA4052 6 ISPARTA 6 Mart Spor Salonu EĞİRDİR SPOR 72 - 59 FETHİYE BELEDİYE 0
30 Ekim 2016 Pazar
17:30
BEA4062 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BASKETBOL 77 - 55 YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
30 Ekim 2016 Pazar
17:30
BEA4063 6 DENİZLİ Pamukkale Üni. Çadır S.S. YILDIZLAR SPOR 75 - 93 MUĞLA ORMAN GELİŞİM 0
05 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4086 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE 70 - 97 FETHİYE BASKETBOL 0
06 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4098 6 MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN GELİŞİM 57 - 52 EĞİRDİR SPOR 0
06 Kasım 2016 Pazar
17:30
BEA4096 6 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu BODRUM KARTALLARI 68 - 65 YILDIZLAR SPOR 0
13 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4134 6 MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN GELİŞİM 59 - 65 BODRUM KARTALLARI 0
13 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4125 6 ISPARTA 6 Mart Spor Salonu EĞİRDİR SPOR 78 - 93 FETHİYE BASKETBOL 0
13 Kasım 2016 Pazar
17:30
BEA4126 6 DENİZLİ Pamukkale Üni. Çadır S.S. YILDIZLAR SPOR 80 - 90 YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4163 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE 83 - 59 YILDIZLAR SPOR 0
20 Kasım 2016 Pazar
13:30
BEA4172 6 DENİZLİ Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu YÜKSEKÇITA KOLEJİ 84 - 43 MUĞLA ORMAN GELİŞİM 0
20 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4173 6 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu BODRUM KARTALLARI 78 - 76 EĞİRDİR SPOR 0
27 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4207 6 MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN GELİŞİM 64 - 72 FETHİYE BELEDİYE 0
27 Kasım 2016 Pazar
17:30
BEA4205 6 DENİZLİ Pamukkale Üni. Çadır S.S. YILDIZLAR SPOR 72 - 97 FETHİYE BASKETBOL 0
27 Kasım 2016 Pazar
17:30
BEA4206 6 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu BODRUM KARTALLARI 42 - 56 YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
16:00
BEA4236 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BASKETBOL 106 - 41 MUĞLA ORMAN GELİŞİM 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
17:30
BEA4235 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE 69 - 51 BODRUM KARTALLARI 0
04 Aralık 2016 Pazar
13:30
BEA4245 6 DENİZLİ Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu YÜKSEKÇITA KOLEJİ 62 - 56 EĞİRDİR SPOR 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4270 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE 63 - 56 YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
11 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4269 6 ISPARTA 6 Mart Spor Salonu EĞİRDİR SPOR 80 - 76 YILDIZLAR SPOR 0
11 Aralık 2016 Pazar
17:30
BEA4280 6 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu BODRUM KARTALLARI 72 - 77 FETHİYE BASKETBOL 0
17 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4306 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE 72 - 59 EĞİRDİR SPOR 0
18 Aralık 2016 Pazar
13:30
BEA4316 6 DENİZLİ Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu YÜKSEKÇITA KOLEJİ 57 - 78 FETHİYE BASKETBOL 0
18 Aralık 2016 Pazar
14:00
BEA4315 6 MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN GELİŞİM 62 - 50 YILDIZLAR SPOR 0
24 Aralık 2016 Cumartesi
16:30
BEA4344 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BASKETBOL 56 - 65 FETHİYE BELEDİYE 0
25 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4345 6 ISPARTA 6 Mart Spor Salonu EĞİRDİR SPOR 68 - 60 MUĞLA ORMAN GELİŞİM 0
25 Aralık 2016 Pazar
17:30
BEA4353 6 DENİZLİ Pamukkale Üni. Çadır S.S. YILDIZLAR SPOR 52 - 81 BODRUM KARTALLARI 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
16:30
BEA4380 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BASKETBOL 96 - 49 EĞİRDİR SPOR 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
17:00
BEA4388 6 DENİZLİ Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu YÜKSEKÇITA KOLEJİ 64 - 50 YILDIZLAR SPOR 0
08 Ocak 2017 Pazar
15:00
BEA4389 6 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu BODRUM KARTALLARI 75 - 71 MUĞLA ORMAN GELİŞİM 0
15 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4412 6 ISPARTA 6 Mart Spor Salonu EĞİRDİR SPOR 67 - 79 BODRUM KARTALLARI 0
15 Ocak 2017 Pazar
17:30
BEA4422 6 DENİZLİ Pamukkale Üni. Çadır S.S. YILDIZLAR SPOR 49 - 89 FETHİYE BELEDİYE 0
17 Ocak 2017 Salı
14:00
BEA4421 6 MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN GELİŞİM 46 - 52 YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
16:30
BEA4434 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BASKETBOL 96 - 53 YILDIZLAR SPOR 0
22 Ocak 2017 Pazar
16:30
BEA4435 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE 90 - 48 MUĞLA ORMAN GELİŞİM 0
22 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4443 6 DENİZLİ Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu YÜKSEKÇITA KOLEJİ 76 - 72 BODRUM KARTALLARI 0
29 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4459 6 MUĞLA MENTEŞE SPOR SALONU MUĞLA ORMAN GELİŞİM 36 - 96 FETHİYE BASKETBOL 0
29 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4448 6 ISPARTA 6 Mart Spor Salonu EĞİRDİR SPOR 59 - 66 YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
29 Ocak 2017 Pazar
17:30
BEA4458 6 MUĞLA Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu BODRUM KARTALLARI 71 - 72 FETHİYE BELEDİYE 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
16:30
BEA4470 6 MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BASKETBOL 104 - 44 BODRUM KARTALLARI 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4478 6 DENİZLİ Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu YÜKSEKÇITA KOLEJİ 59 - 72 FETHİYE BELEDİYE 0
05 Şubat 2017 Pazar
17:30
BEA4464 6 DENİZLİ Pamukkale Üni. Çadır S.S. YILDIZLAR SPOR 97 - 99 EĞİRDİR SPOR 0
7 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4072 7 ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 55 - 62 YALOVASPOR 0
12 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4077 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK SPOR 100 - 53 ORHANGAZİ BELEDİYESİ 0
13 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4076 7 BURSA Nilüfer Bld. 100. Yıl Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 79 - 86 GEMLİK BASKETBOL 0
18 Kasım 2016 Cuma
18:00
BEA4102 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 61 - 70 GEMLİK SPOR 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
15:00
BEA4104 7 BURSA Orhangazi Spor Salonu ORHANGAZİ BELEDİYESİ 72 - 84 UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4103 7 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVASPOR 62 - 92 NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4139 7 ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 56 - 77 GEMLİK BASKETBOL 0
26 Kasım 2016 Cumartesi
17:00
BEA4140 7 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVASPOR 95 - 79 ORHANGAZİ BELEDİYESİ 0
27 Kasım 2016 Pazar
17:00
BEA4138 7 BURSA Nilüfer Bld. 100. Yıl Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 86 - 80 GEMLİK SPOR 0
02 Aralık 2016 Cuma
18:00
BEA4174 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 107 - 80 YALOVASPOR 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4176 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK SPOR 82 - 60 UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
19:00
BEA4177 7 BURSA Orhangazi Spor Salonu ORHANGAZİ BELEDİYESİ 78 - 120 NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
15:00
BEA4212 7 BURSA Orhangazi Spor Salonu ORHANGAZİ BELEDİYESİ 51 - 106 GEMLİK BASKETBOL 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4211 7 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVASPOR 57 - 71 GEMLİK SPOR 0
11 Aralık 2016 Pazar
17:00
BEA4210 7 BURSA Nilüfer Bld. 100. Yıl Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 68 - 49 UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 0
06 Ocak 2017 Cuma
18:00
BEA4246 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 90 - 82 NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
15:00
BEA4248 7 BURSA Orhangazi Spor Salonu ORHANGAZİ BELEDİYESİ 60 - 117 GEMLİK SPOR 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
16:00
BEA4285 7 ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 102 - 69 ORHANGAZİ BELEDİYESİ 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
17:00
BEA4283 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK SPOR 67 - 70 GEMLİK BASKETBOL 0
15 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4284 7 BURSA Nilüfer Bld. 100. Yıl Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 112 - 63 YALOVASPOR 0
18 Ocak 2017 Çarşamba
18:00
BEA4247 7 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVASPOR 72 - 115 UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
14:00
BEA4318 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 76 - 51 UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
15:00
BEA4321 7 BURSA Orhangazi Spor Salonu ORHANGAZİ BELEDİYESİ 20 - 0 YALOVASPOR 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
17:00
BEA4320 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK SPOR 72 - 62 NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 0
29 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4354 7 ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 70 - 68 GEMLİK SPOR 0
29 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4356 7 BURSA Nilüfer Bld. 100. Yıl Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 92 - 42 ORHANGAZİ BELEDİYESİ 0
29 Ocak 2017 Pazar
18:30
BEA4355 7 YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVASPOR 67 - 116 GEMLİK BASKETBOL 0
03 Şubat 2017 Cuma
18:00
BEA4390 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 127 - 61 ORHANGAZİ BELEDİYESİ 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4392 7 ÇANAKKALE Anafartalar Spor Salonu UMURBEY BELEDİYESİ GÜREŞSPOR 65 - 83 NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4393 7 BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK SPOR 20 - 0 YALOVASPOR 0
8 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12 Kasım 2016 Cumartesi
12:00
BEA4066 8 ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYA OSMANLI 71 - 51 SELÇUKLU BELEDİYESPOR 0
13 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4073 8 ANTALYA 10.000 Kişilik Spor Salonu ANTALYASPOR GELİŞİM 59 - 57 68 AKSARAY BELEDİYE 0
13 Kasım 2016 Pazar
16:00
BEA4074 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu NİĞDE KOLEJ SPOR 53 - 40 ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
16:00
BEA4105 8 AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE 57 - 61 ANTALYA OSMANLI 0
20 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4113 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 69 - 101 ANTALYASPOR GELİŞİM 0
20 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4106 8 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESPOR 71 - 47 NİĞDE KOLEJ SPOR 0
27 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4150 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 45 - 82 SELÇUKLU BELEDİYESPOR 0
27 Kasım 2016 Pazar
16:00
BEA4142 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu NİĞDE KOLEJ SPOR 56 - 71 68 AKSARAY BELEDİYE 0
27 Kasım 2016 Pazar
19:00
BEA4141 8 ANTALYA Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu ANTALYASPOR GELİŞİM 74 - 73 ANTALYA OSMANLI 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
14:00
BEA4175 8 ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYA OSMANLI 83 - 34 NİĞDE KOLEJ SPOR 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
16:00
BEA4178 8 AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE 90 - 62 ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 0
03 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4179 8 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESPOR 57 - 52 ANTALYASPOR GELİŞİM 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
17:00
BEA4214 8 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESPOR 65 - 56 68 AKSARAY BELEDİYE 0
10 Aralık 2016 Cumartesi
18:00
BEA4213 8 ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYASPOR GELİŞİM 77 - 79 NİĞDE KOLEJ SPOR 0
11 Aralık 2016 Pazar
14:00
BEA4222 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 59 - 80 ANTALYA OSMANLI 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
16:00
BEA4249 8 AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE 66 - 51 ANTALYASPOR GELİŞİM 0
07 Ocak 2017 Cumartesi
17:00
BEA4250 8 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESPOR 57 - 55 ANTALYA OSMANLI 0
08 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4257 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 60 - 80 NİĞDE KOLEJ SPOR 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4282 8 ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYA OSMANLI 81 - 57 68 AKSARAY BELEDİYE 0
15 Ocak 2017 Pazar
16:00
BEA4287 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu NİĞDE KOLEJ SPOR 58 - 65 SELÇUKLU BELEDİYESPOR 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
14:00
BEA4319 8 ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYA OSMANLI 72 - 84 ANTALYASPOR GELİŞİM 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
16:00
BEA4322 8 AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE 59 - 55 NİĞDE KOLEJ SPOR 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
17:00
BEA4323 8 KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESPOR 98 - 57 ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 0
23 Ocak 2017 Pazartesi
12:00
BEA4286 8 ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYASPOR GELİŞİM 108 - 62 ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 0
29 Ocak 2017 Pazar
13:00
BEA4358 8 ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYASPOR GELİŞİM 69 - 56 SELÇUKLU BELEDİYESPOR 0
29 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4366 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 48 - 73 68 AKSARAY BELEDİYE 0
29 Ocak 2017 Pazar
17:00
BEA4357 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu NİĞDE KOLEJ SPOR 59 - 88 ANTALYA OSMANLI 0
03 Şubat 2017 Cuma
17:00
BEA4391 8 ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYA OSMANLI 20 - 0 ÖZEL NİĞDE İ.Ö.O. SPOR 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4395 8 AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE 48 - 70 SELÇUKLU BELEDİYESPOR 0
05 Şubat 2017 Pazar
16:00
BEA4394 8 NİĞDE 5 Şubat Spor Salonu NİĞDE KOLEJ SPOR 62 - 80 ANTALYASPOR GELİŞİM 0
9 Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13 Kasım 2016 Pazar
13:00
BEA4080 9 TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR 66 - 88 TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 0
13 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4082 9 SİNOP ATATÜRK SİNOP YILDIZLARI 70 - 55 AMASYA POLİS GÜCÜ 0
13 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4083 9 SAMSUN Bafra Spor Salonu BAFRA BELEDİYESİ GSK 60 - 46 OLİMPİK GENÇLİK 0
19 Kasım 2016 Cumartesi
14:00
BEA4115 9 TOKAT Hüseyin Akbaş Spor Salonu OLİMPİK GENÇLİK 77 - 62 ZİLE SPOR 0
20 Kasım 2016 Pazar
12:00
BEA4107 9 AMASYA HAMİT KAPLAN SPOR SALONU AMASYA POLİS GÜCÜ 53 - 57 BAFRA BELEDİYESİ GSK 0
21 Kasım 2016 Pazartesi
15:00
BEA4114 9 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 84 - 83 SİNOP YILDIZLARI 0
27 Kasım 2016 Pazar
13:00
BEA4152 9 TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR 62 - 51 AMASYA POLİS GÜCÜ 0
27 Kasım 2016 Pazar
14:00
BEA4151 9 SİNOP ATATÜRK SİNOP YILDIZLARI 61 - 69 BAFRA BELEDİYESİ GSK 0
27 Kasım 2016 Pazar
15:00
BEA4153 9 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 88 - 74 OLİMPİK GENÇLİK 0
04 Aralık 2016 Pazar
14:00
BEA4187 9 SAMSUN Bafra Spor Salonu BAFRA BELEDİYESİ GSK 67 - 48 ZİLE SPOR 0
04 Aralık 2016 Pazar
14:00
BEA4188 9 TOKAT Hüseyin Akbaş Spor Salonu OLİMPİK GENÇLİK 68 - 71 SİNOP YILDIZLARI 0
05 Aralık 2016 Pazartesi
14:00
BEA4180 9 AMASYA HAMİT KAPLAN SPOR SALONU AMASYA POLİS GÜCÜ 72 - 93 TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 0
11 Aralık 2016 Pazar
14:00
BEA4225 9 TOKAT Hüseyin Akbaş Spor Salonu OLİMPİK GENÇLİK 79 - 54 AMASYA POLİS GÜCÜ 0
11 Aralık 2016 Pazar
14:00
BEA4223 9 SİNOP Merkez 85.Yıl Kemalettin Sami Paşa S.S SİNOP YILDIZLARI 55 - 56 ZİLE SPOR 0
11 Aralık 2016 Pazar
15:00
BEA4224 9 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 61 - 49 BAFRA BELEDİYESİ GSK 0
08 Ocak 2017 Pazar
15:00
BEA4258 9 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 109 - 67 ZİLE SPOR 0
09 Ocak 2017 Pazartesi
12:00
BEA4251 9 AMASYA HAMİT KAPLAN SPOR SALONU AMASYA POLİS GÜCÜ - SİNOP YILDIZLARI 0
14 Ocak 2017 Cumartesi
14:00
BEA4298 9 TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR 71 - 80 OLİMPİK GENÇLİK 0
15 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4296 9 SAMSUN Bafra Spor Salonu BAFRA BELEDİYESİ GSK - AMASYA POLİS GÜCÜ 0
16 Ocak 2017 Pazartesi
17:00
BEA4259 9 TOKAT Hüseyin Akbaş Spor Salonu OLİMPİK GENÇLİK 59 - 48 BAFRA BELEDİYESİ GSK 0
19 Ocak 2017 Perşembe
18:00
BEA4297 9 SİNOP ATATÜRK SİNOP YILDIZLARI 87 - 76 TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 0
21 Ocak 2017 Cumartesi
13:00
BEA4332 9 TOKAT Hüseyin Akbaş Spor Salonu OLİMPİK GENÇLİK 73 - 70 TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 0
22 Ocak 2017 Pazar
12:00
BEA4324 9 AMASYA HAMİT KAPLAN SPOR SALONU AMASYA POLİS GÜCÜ - ZİLE SPOR 0
22 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4331 9 SAMSUN Bafra Spor Salonu BAFRA BELEDİYESİ GSK 68 - 58 SİNOP YILDIZLARI 0
28 Ocak 2017 Cumartesi
14:00
BEA4367 9 TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR 58 - 60 BAFRA BELEDİYESİ GSK 0
29 Ocak 2017 Pazar
14:00
BEA4369 9 SİNOP ATATÜRK SİNOP YILDIZLARI 68 - 67 OLİMPİK GENÇLİK 0
29 Ocak 2017 Pazar
15:00
BEA4368 9 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM - AMASYA POLİS GÜCÜ 0
04 Şubat 2017 Cumartesi
14:00
BEA4403 9 TOKAT Zile Spor Salonu ZİLE SPOR 60 - 73 SİNOP YILDIZLARI 0
05 Şubat 2017 Pazar
12:00
BEA4396 9 AMASYA HAMİT KAPLAN SPOR SALONU AMASYA POLİS GÜCÜ - OLİMPİK GENÇLİK 0
05 Şubat 2017 Pazar
14:00
BEA4404 9 SAMSUN Bafra Spor Salonu BAFRA BELEDİYESİ GSK 69 - 53 TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 0
A Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11 Şubat 2017 Cumartesi
19:00
BEA4480 A EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 56 - 39 YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
12 Şubat 2017 Pazar
14:00
BEA4486 A ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA DSİ GELİŞİM 63 - 79 ROTA KOLEJİ 0
13 Şubat 2017 Pazartesi
15:00
BEA4496 A ŞANLIURFA GAP Arena HALİLİYE BELEDİYE 68 - 96 İ.T.Ü 0
18 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4499 A DENİZLİ Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu YÜKSEKÇITA KOLEJİ 69 - 65 ANKARA DSİ GELİŞİM 0
18 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4500 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü 70 - 68 EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 0
18 Şubat 2017 Cumartesi
19:00
BEA4498 A İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu ROTA KOLEJİ 85 - 75 HALİLİYE BELEDİYE 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4517 A EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR - ROTA KOLEJİ 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4518 A DENİZLİ Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu YÜKSEKÇITA KOLEJİ - İ.T.Ü 0
26 Şubat 2017 Pazar
14:00
BEA4516 A ANKARA Ankara Arena (Küçük) ANKARA DSİ GELİŞİM - HALİLİYE BELEDİYE 0
04 Mart 2017 Cumartesi
15:00
BEA4534 A ŞANLIURFA GAP Arena HALİLİYE BELEDİYE - EDİRNE BELEDİYESİ EDİRNESPOR 0
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00
BEA4536 A İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü - ANKARA DSİ GELİŞİM 0
04 Mart 2017 Cumartesi
19:00
BEA4535 A İZMİR Serdar Yereli Spor Salonu ROTA KOLEJİ - YÜKSEKÇITA KOLEJİ 0
B Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11 Şubat 2017 Cumartesi
16:30
BEA4482 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BASKETBOL 98 - 43 MUŞ SPOR 1917 0
12 Şubat 2017 Pazar
15:00
BEA4481 B ERZİNCAN 13 Şubat Spor Salonu ERZİNCAN GENÇLİK 64 - 78 ÇORLU BELEDİYESİ 0
12 Şubat 2017 Pazar
17:00
BEA4497 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYASPOR GELİŞİM 66 - 58 NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 0
17 Şubat 2017 Cuma
14:30
BEA4501 B BURSA Nilüfer Bld. 100. Yıl Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 81 - 75 FETHİYE BASKETBOL 0
18 Şubat 2017 Cumartesi
12:00
BEA4502 B MUŞ ATATÜRK MUŞ SPOR 1917 73 - 95 ERZİNCAN GENÇLİK 0
19 Şubat 2017 Pazar
17:00
BEA4503 B TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYESİ 88 - 56 ANTALYASPOR GELİŞİM 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
12:00
BEA4521 B MUŞ ATATÜRK MUŞ SPOR 1917 - NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:30
BEA4520 B MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BASKETBOL - ÇORLU BELEDİYESİ 0
26 Şubat 2017 Pazar
15:00
BEA4519 B ERZİNCAN 13 Şubat Spor Salonu ERZİNCAN GENÇLİK - ANTALYASPOR GELİŞİM 0
03 Mart 2017 Cuma
14:30
BEA4539 B BURSA Nilüfer Bld. 100. Yıl Spor Salonu NİLÜFER BELEDİYESPOR ŞAHİNKAYA - ERZİNCAN GENÇLİK 0
05 Mart 2017 Pazar
17:00
BEA4538 B TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYESİ - MUŞ SPOR 1917 0
07 Mart 2017 Salı
14:00
BEA4537 B ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYASPOR GELİŞİM - FETHİYE BASKETBOL 0
C Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12 Şubat 2017 Pazar
16:00
BEA4485 C ANKARA Ankara Arena (Küçük) TÜRK TELEKOM GELİŞİM 50 - 71 ANTALYA OSMANLI 0
12 Şubat 2017 Pazar
17:00
BEA4483 C SAMSUN Bafra Eski Spor Salonu BAFRA BELEDİYESİ GSK 40 - 52 FETHİYE BELEDİYE 0
15 Şubat 2017 Çarşamba
16:00
BEA4484 C İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 78 - 56 KANATLAR (WİNGS SPORT) 0
18 Şubat 2017 Cumartesi
14:00
BEA4506 C ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYA OSMANLI 63 - 61 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 0
19 Şubat 2017 Pazar
15:30
BEA4505 C İZMİR Halkapınar Spor Salonu KANATLAR (WİNGS SPORT) 60 - 48 BAFRA BELEDİYESİ GSK 0
19 Şubat 2017 Pazar
16:30
BEA4504 C MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE 95 - 74 TÜRK TELEKOM GELİŞİM 0
24 Şubat 2017 Cuma
17:00
BEA4523 C İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM - FETHİYE BELEDİYE 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4524 C İZMİR Halkapınar Spor Salonu KANATLAR (WİNGS SPORT) - ANTALYA OSMANLI 0
26 Şubat 2017 Pazar
16:00
BEA4522 C SAMSUN Bafra Spor Salonu BAFRA BELEDİYESİ GSK - TÜRK TELEKOM GELİŞİM 0
04 Mart 2017 Cumartesi
16:30
BEA4541 C MUĞLA FETHİYE ELDİREK SPOR SALONU FETHİYE BELEDİYE - KANATLAR (WİNGS SPORT) 0
04 Mart 2017 Cumartesi
18:00
BEA4542 C ANTALYA Antalya ATATÜRK Spor Salonu ANTALYA OSMANLI - BAFRA BELEDİYESİ GSK 0
05 Mart 2017 Pazar
16:00
BEA4540 C ANKARA Ankara Arena (Küçük) TÜRK TELEKOM GELİŞİM - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GELİŞİM 0
D Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4488 D KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESPOR 102 - 66 SİNOP YILDIZLARI 0
11 Şubat 2017 Cumartesi
18:30
BEA4489 D İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu ANADOLU EFES GELİŞİM 98 - 72 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 0
12 Şubat 2017 Pazar
16:00
BEA4487 D GAZİANTEP Talat Özkarslı S.S GAZİANTEP BELEDİYE 72 - 55 MALATYA BŞB. 0
18 Şubat 2017 Cumartesi
18:30
BEA4512 D İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 62 - 63 SELÇUKLU BELEDİYESPOR 0
19 Şubat 2017 Pazar
13:00
BEA4511 D SİNOP ATATÜRK SİNOP YILDIZLARI 63 - 71 GAZİANTEP BELEDİYE 0
21 Şubat 2017 Salı
15:00
BEA4510 D MALATYA ATATÜRK MALATYA BŞB. 68 - 90 ANADOLU EFES GELİŞİM 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4526 D KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESPOR - MALATYA BŞB. 0
26 Şubat 2017 Pazar
15:00
BEA4525 D GAZİANTEP Talat Özkarslı S.S GAZİANTEP BELEDİYE - ANADOLU EFES GELİŞİM 0
26 Şubat 2017 Pazar
18:00
BEA4527 D SİNOP ATATÜRK SİNOP YILDIZLARI - İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM 0
04 Mart 2017 Cumartesi
15:00
BEA4544 D MALATYA Tecde S.S. MALATYA BŞB. - SİNOP YILDIZLARI 0
04 Mart 2017 Cumartesi
18:00
BEA4543 D İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu ANADOLU EFES GELİŞİM - SELÇUKLU BELEDİYESPOR 0
04 Mart 2017 Cumartesi
19:00
BEA4545 D İSTANBUL Gazanfer Bilge İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM - GAZİANTEP BELEDİYE 0
E Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
10 Şubat 2017 Cuma
15:00
BEA4492 E ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 84 - 61 KARMEN HALI 0
10 Şubat 2017 Cuma
18:00
BEA4491 E BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL 86 - 56 UĞUR SPOR 0
11 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4490 E İSTANBUL Küçükçekmece Spor Salonu UPS SPOR 100 - 52 KAYAPINAR BELEDİYE 0
18 Şubat 2017 Cumartesi
15:00
BEA4509 E GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu KARMEN HALI 65 - 88 GEMLİK BASKETBOL 0
18 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4508 E KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR 51 - 66 UPS SPOR 0
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00
BEA4507 E ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 102 - 34 KAYAPINAR BELEDİYE 0
24 Şubat 2017 Cuma
14:00
BEA4529 E BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK BASKETBOL - KAYAPINAR BELEDİYE 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4530 E KAYSERİ ATATÜRK Spor Salonu UĞUR SPOR - KARMEN HALI 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
17:30
BEA4528 E İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu UPS SPOR - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
04 Mart 2017 Cumartesi
15:00
BEA4547 E GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu KARMEN HALI - UPS SPOR 0
05 Mart 2017 Pazar
14:00
BEA4546 E ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - GEMLİK BASKETBOL 0
07 Mart 2017 Salı
13:00
BEA4548 E DİYARBAKIR Kayapınarspor Kompleksi S.S KAYAPINAR BELEDİYE - UĞUR SPOR 0
F Grubu
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11 Şubat 2017 Cumartesi
14:00
BEA4494 F DİYARBAKIR Seyrantepe Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE 61 - 71 BAŞKENT KARŞIYAKA 0
11 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4493 F İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ 68 - 65 GEMLİK SPOR 0
12 Şubat 2017 Pazar
15:00
BEA4495 F TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 83 - 65 GENÇ UFUK SPOR 0
18 Şubat 2017 Cumartesi
17:00
BEA4513 F BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK SPOR 83 - 54 TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 0
19 Şubat 2017 Pazar
13:00
BEA4515 F ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu GENÇ UFUK SPOR 85 - 58 BAĞLAR BELEDİYE 0
19 Şubat 2017 Pazar
14:00
BEA4514 F ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu BAŞKENT KARŞIYAKA 51 - 82 BORNOVA BELEDİYESİ 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
13:00
BEA4532 F DİYARBAKIR Bağlar Belediye Spor Salonu BAĞLAR BELEDİYE - GEMLİK SPOR 0
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00
BEA4531 F İZMİR Bornova ATATÜRK Spor Salonu BORNOVA BELEDİYESİ - TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM 0
26 Şubat 2017 Pazar
16:00
BEA4533 F ANKARA Ankara Arena (Küçük) BAŞKENT KARŞIYAKA - GENÇ UFUK SPOR 0
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00
BEA4550 F BURSA Gemlik Spor Salonu GEMLİK SPOR - BAŞKENT KARŞIYAKA 0
05 Mart 2017 Pazar
14:00
BEA4551 F ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu GENÇ UFUK SPOR - BORNOVA BELEDİYESİ 0
07 Mart 2017 Salı
13:00
BEA4549 F TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR BASKETBOL GELİŞİM - BAĞLAR BELEDİYE 0