Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 30.09.2017 14:00 BGL2 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 72 - 67 BEŞİKTAŞ 0
1 01.10.2017 14:00 BGL3 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 129 - 52 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
1 01.10.2017 14:00 BGL5 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 51 - 84 ESKİŞEHİR BASKET 0
1 01.10.2017 14:30 BGL4 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 77 - 83 İSTANBUL BBSK 0
1 01.10.2017 17:00 BGL1 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 78 - 83 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
2 07.10.2017 15:00 BGL11 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 91 - 40 GAZİANTEP BASKETBOL 0
2 08.10.2017 14:00 BGL14 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 67 - 73 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
2 08.10.2017 14:00 BGL15 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 70 - 77 ANADOLU EFES 0
2 08.10.2017 16:00 BGL12 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 71 - 78 ESKİŞEHİR BASKET 0
2 08.10.2017 16:30 BGL13 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 56 - 90 TOFAŞ 0
3 14.10.2017 13:30 BGL23 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 88 - 45 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
3 14.10.2017 18:30 BGL21 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 44 - 86 ANADOLU EFES 0
3 15.10.2017 14:00 BGL22 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 68 - 82 TOFAŞ 0
3 15.10.2017 14:00 BGL25 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 80 - 86 GELİŞİM KOLEJİ 0
3 15.10.2017 18:30 BGL24 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 73 - 61 BEŞİKTAŞ 0
4 21.10.2017 13:00 BGL32 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 70 - 87 İSTANBUL BBSK 0
4 21.10.2017 13:00 BGL33 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 95 - 82 GELİŞİM KOLEJİ 0
4 22.10.2017 14:00 BGL34 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 84 - 71 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
4 22.10.2017 16:30 BGL31 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 61 - 77 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
4 22.10.2017 17:00 BGL35 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 87 - 64 GAZİANTEP BASKETBOL 0
5 28.10.2017 14:00 BGL45 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 87 - 78 ESKİŞEHİR BASKET 0
5 28.10.2017 15:00 BGL43 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 71 - 75 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
5 28.10.2017 15:00 BGL44 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 84 - 80 TOFAŞ 0
5 29.10.2017 16:00 BGL41 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 54 - 77 ANADOLU EFES 0
5 29.10.2017 16:15 BGL42 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 75 - 71 İSTANBUL BBSK 0
6 04.11.2017 14:00 BGL51 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 65 - 69 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
6 04.11.2017 15:00 BGL53 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 91 - 107 ANADOLU EFES 0
6 05.11.2017 13:00 BGL52 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 75 - 88 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
6 05.11.2017 14:00 BGL55 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 82 - 46 GAZİANTEP BASKETBOL 0
6 05.11.2017 15:30 BGL54 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 51 - 93 BEŞİKTAŞ 0
7 11.11.2017 13:00 BGL63 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 69 - 104 TOFAŞ 0
7 11.11.2017 16:00 BGL65 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 66 - 61 GELİŞİM KOLEJİ 0
7 12.11.2017 12:00 BGL61 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 109 - 54 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
7 12.11.2017 14:00 BGL64 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 85 - 76 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
7 12.11.2017 17:00 BGL62 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 73 - 69 BEŞİKTAŞ 0
8 18.11.2017 13:00 BGL71 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 75 - 100 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
8 18.11.2017 14:30 BGL72 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 76 - 67 ESKİŞEHİR BASKET 0
8 19.11.2017 14:00 BGL75 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 91 - 63 GAZİANTEP BASKETBOL 0
8 19.11.2017 15:30 BGL73 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 78 - 83 İSTANBUL BBSK 0
8 19.11.2017 16:00 BGL74 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 63 - 56 GELİŞİM KOLEJİ 0
9 26.11.2017 13:00 BGL83 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 67 - 85 TOFAŞ 0
9 26.11.2017 14:00 BGL84 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 85 - 79 BEŞİKTAŞ 0
9 26.11.2017 14:00 BGL85 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 115 - 50 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
9 26.11.2017 14:00 BGL81 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 77 - 96 ANADOLU EFES 0
9 26.11.2017 14:00 BGL82 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 100 - 55 ESKİŞEHİR BASKET 0
10 02.12.2017 12:00 BGL92 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 50 - 54 GELİŞİM KOLEJİ 0
10 02.12.2017 13:00 BGL95 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 86 - 54 GAZİANTEP BASKETBOL 0
10 03.12.2017 13:00 BGL93 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 75 - 89 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
10 03.12.2017 14:00 BGL91 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 84 - 96 ANADOLU EFES 0
10 03.12.2017 16:00 BGL94 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 67 - 70 TOFAŞ 0
11 09.12.2017 16:00 BGL102 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 86 - 89 BEŞİKTAŞ 0
11 10.12.2017 13:00 BGL103 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 109 - 67 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
11 10.12.2017 14:00 BGL105 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 79 - 63 GELİŞİM KOLEJİ 0
11 10.12.2017 14:00 BGL101 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 67 - 84 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
11 11.12.2017 12:00 BGL104 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TED ANKARA KOLEJLİLER 81 - 77 İSTANBUL BBSK 0
12 16.12.2017 12:00 BGL115 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
12 16.12.2017 13:00 BGL112 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - İSTANBUL BBSK 0
12 16.12.2017 14:00 BGL111 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - GAZİANTEP BASKETBOL 0
12 17.12.2017 13:00 BGL113 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - ESKİŞEHİR BASKET 0
12 17.12.2017 16:00 BGL114 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
13 24.12.2017 12:00 BGL124 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TED ANKARA KOLEJLİLER - ANADOLU EFES 0
13 24.12.2017 14:00 BGL121 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
13 24.12.2017 14:00 BGL122 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - ESKİŞEHİR BASKET 0
13 24.12.2017 14:00 BGL123 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - TOFAŞ 0
13 24.12.2017 14:30 BGL125 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - BEŞİKTAŞ 0
14 30.12.2017 12:00 BGL132 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
14 30.12.2017 12:00 BGL131 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - BEŞİKTAŞ 0
14 30.12.2017 13:00 BGL133 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - GAZİANTEP BASKETBOL 0
14 30.12.2017 13:00 BGL135 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - GELİŞİM KOLEJİ 0
14 30.12.2017 15:00 BGL134 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
15 07.01.2018 00:00 BGL141 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - GELİŞİM KOLEJİ 0
15 07.01.2018 00:00 BGL142 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER - ESKİŞEHİR BASKET 0
15 07.01.2018 00:00 BGL143 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - TOFAŞ 0
15 07.01.2018 00:00 BGL144 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
15 07.01.2018 00:00 BGL145 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - İSTANBUL BBSK 0
16 13.01.2018 00:00 BGL151 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - ANADOLU EFES 0
16 13.01.2018 00:00 BGL152 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - İSTANBUL BBSK 0
16 13.01.2018 00:00 BGL153 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - ESKİŞEHİR BASKET 0
16 13.01.2018 00:00 BGL154 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
16 13.01.2018 00:00 BGL155 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - GAZİANTEP BASKETBOL 0
17 16.01.2018 00:00 BGL161 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - TOFAŞ 0
17 16.01.2018 00:00 BGL162 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - ANADOLU EFES 0
17 16.01.2018 00:00 BGL163 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
17 16.01.2018 00:00 BGL164 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - BEŞİKTAŞ 0
17 16.01.2018 00:00 BGL165 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
18 28.01.2018 00:00 BGL171 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - İSTANBUL BBSK 0
18 28.01.2018 00:00 BGL172 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
18 28.01.2018 00:00 BGL173 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - GAZİANTEP BASKETBOL 0
18 28.01.2018 00:00 BGL174 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
18 28.01.2018 00:00 BGL175 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - GELİŞİM KOLEJİ 0
Hafta Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1 01.10.2017 13:00 BGL9 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 63 - 62 TRABZONSPOR 0
1 01.10.2017 14:00 BGL10 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 74 - 88 GALATASARAY 0
1 01.10.2017 15:00 BGL6 B SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 71 - 76 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1 01.10.2017 15:00 BGL8 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 99 - 69 PINAR KARŞIYAKA 0
1 01.10.2017 15:30 BGL7 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM 78 - 88 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
2 07.10.2017 13:00 BGL18 B İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY 96 - 80 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
2 07.10.2017 16:00 BGL16 B İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 84 - 66 BANVİT 0
2 08.10.2017 12:00 BGL20 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 64 - 71 TÜRK TELEKOM 0
2 08.10.2017 12:30 BGL19 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 63 - 84 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
2 08.10.2017 17:30 BGL17 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 87 - 55 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
3 14.10.2017 14:00 BGL27 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 71 - 74 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
3 15.10.2017 15:00 BGL28 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 48 - 70 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
3 15.10.2017 16:00 BGL26 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 105 - 70 TÜRK TELEKOM 0
3 15.10.2017 16:15 BGL29 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 64 - 86 PINAR KARŞIYAKA 0
3 15.10.2017 19:00 BGL30 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 74 - 66 TRABZONSPOR 0
4 21.10.2017 13:30 BGL37 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 79 - 93 PINAR KARŞIYAKA 0
4 21.10.2017 16:00 BGL40 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 80 - 83 BANVİT 0
4 22.10.2017 12:00 BGL36 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 85 - 62 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
4 22.10.2017 13:00 BGL38 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 73 - 82 GALATASARAY 0
4 22.10.2017 13:00 BGL39 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM 88 - 86 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
5 28.10.2017 12:00 BGL48 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 60 - 71 BANVİT 0
5 28.10.2017 20:00 BGL47 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 57 - 70 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
5 29.10.2017 14:00 BGL46 B ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM 67 - 86 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
5 29.10.2017 14:00 BGL49 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 78 - 72 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
5 29.10.2017 15:30 BGL50 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 79 - 35 TRABZONSPOR 0
6 04.11.2017 15:00 BGL59 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 77 - 50 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
6 04.11.2017 17:00 BGL60 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 94 - 85 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
6 05.11.2017 14:00 BGL58 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 96 - 93 TÜRK TELEKOM 0
6 05.11.2017 15:00 BGL57 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 59 - 84 PINAR KARŞIYAKA 0
6 05.11.2017 18:00 BGL56 B İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 63 - 54 TRABZONSPOR 0
7 12.11.2017 13:00 BGL66 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TÜRK TELEKOM 75 - 48 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
7 12.11.2017 13:00 BGL67 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 68 - 69 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
7 12.11.2017 15:00 BGL69 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 77 - 84 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
7 12.11.2017 15:30 BGL70 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 55 - 88 BANVİT 0
7 12.11.2017 17:30 BGL68 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 96 - 68 GALATASARAY 0
8 18.11.2017 14:00 BGL79 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 66 - 57 TRABZONSPOR 0
8 19.11.2017 14:00 BGL76 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 93 - 85 GALATASARAY 0
8 19.11.2017 14:00 BGL80 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 102 - 77 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
8 19.11.2017 15:00 BGL78 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 81 - 74 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
8 19.11.2017 17:30 BGL77 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 83 - 55 TÜRK TELEKOM 0
9 25.11.2017 12:00 BGL88 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 63 - 98 BANVİT 0
9 26.11.2017 12:00 BGL86 B ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu TÜRK TELEKOM 69 - 88 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
9 26.11.2017 13:00 BGL90 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 84 - 56 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
9 26.11.2017 14:30 BGL87 B İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 67 - 65 PINAR KARŞIYAKA 0
9 26.11.2017 15:00 BGL89 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 72 - 80 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
10 03.12.2017 11:30 BGL97 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 55 - 71 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
10 03.12.2017 13:00 BGL99 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 79 - 78 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
10 03.12.2017 14:00 BGL96 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 93 - 66 TÜRK TELEKOM 0
10 03.12.2017 15:00 BGL98 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 73 - 72 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
10 03.12.2017 17:30 BGL100 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 81 - 84 BANVİT 0
11 09.12.2017 12:00 BGL106 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 88 - 71 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
11 10.12.2017 13:00 BGL109 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 66 - 76 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
11 10.12.2017 13:00 BGL110 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TÜRK TELEKOM 78 - 82 TRABZONSPOR 0
11 10.12.2017 14:00 BGL108 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 57 - 67 GALATASARAY 0
11 10.12.2017 15:00 BGL107 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 64 - 94 PINAR KARŞIYAKA 0
12 16.12.2017 16:00 BGL117 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - GALATASARAY 0
12 17.12.2017 13:00 BGL120 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
12 17.12.2017 14:00 BGL118 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
12 17.12.2017 16:00 BGL116 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) TÜRK TELEKOM - BANVİT 0
12 17.12.2017 17:30 BGL119 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
13 23.12.2017 13:00 BGL130 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
13 23.12.2017 15:00 BGL126 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
13 23.12.2017 17:30 BGL127 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
13 24.12.2017 13:00 BGL129 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - TÜRK TELEKOM 0
13 24.12.2017 14:00 BGL128 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - TRABZONSPOR 0
14 30.12.2017 00:00 BGL138 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
14 30.12.2017 12:00 BGL136 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - TÜRK TELEKOM 0
14 30.12.2017 13:00 BGL140 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - PINAR KARŞIYAKA 0
14 30.12.2017 14:00 BGL137 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
14 30.12.2017 15:00 BGL139 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - GALATASARAY 0
15 07.01.2018 00:00 BGL146 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
15 07.01.2018 00:00 BGL147 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
15 07.01.2018 00:00 BGL148 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - GALATASARAY 0
15 07.01.2018 00:00 BGL149 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
15 07.01.2018 00:00 BGL150 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - BANVİT 0
16 13.01.2018 00:00 BGL156 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - TÜRK TELEKOM 0
16 13.01.2018 00:00 BGL157 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
16 13.01.2018 00:00 BGL158 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - PINAR KARŞIYAKA 0
16 13.01.2018 00:00 BGL159 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
16 13.01.2018 00:00 BGL160 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - TRABZONSPOR 0
17 16.01.2018 00:00 BGL166 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
17 16.01.2018 00:00 BGL167 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - PINAR KARŞIYAKA 0
17 16.01.2018 00:00 BGL168 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
17 16.01.2018 00:00 BGL169 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
17 16.01.2018 00:00 BGL170 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - BANVİT 0
18 28.01.2018 00:00 BGL176 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - TÜRK TELEKOM 0
18 28.01.2018 00:00 BGL177 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
18 28.01.2018 00:00 BGL178 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - GALATASARAY 0
18 28.01.2018 00:00 BGL179 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
18 28.01.2018 00:00 BGL180 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - TRABZONSPOR 0
Bilgi:Henüz seçime ait veri girişi tamamlanmamıştır, lütfen ileriki bir zamanda tekrar ziyaret ediniz !