Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
30.09.2017 14:00 BGL2 A BURSA Bursa ATATÜRK Spor Salonu TOFAŞ 72 - 67 BEŞİKTAŞ 0
01.10.2017 14:00 BGL3 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 129 - 52 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
01.10.2017 14:00 BGL5 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 51 - 84 ESKİŞEHİR BASKET 0
01.10.2017 14:30 BGL4 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 77 - 83 İSTANBUL BBSK 0
01.10.2017 17:00 BGL1 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES 78 - 83 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
07.10.2017 15:00 BGL11 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 91 - 40 GAZİANTEP BASKETBOL 0
08.10.2017 14:00 BGL14 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 67 - 73 TED ANKARA KOLEJLİLER 0
08.10.2017 14:00 BGL15 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 70 - 77 ANADOLU EFES 0
08.10.2017 16:00 BGL12 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ 71 - 78 ESKİŞEHİR BASKET 0
08.10.2017 16:30 BGL13 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 56 - 90 TOFAŞ 0
14.10.2017 13:30 BGL23 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 88 - 45 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
14.10.2017 18:30 BGL21 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL 44 - 86 ANADOLU EFES 0
15.10.2017 14:00 BGL22 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK 68 - 82 TOFAŞ 0
15.10.2017 14:00 BGL25 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER 80 - 86 GELİŞİM KOLEJİ 0
15.10.2017 18:30 BGL24 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 73 - 61 BEŞİKTAŞ 0
21.10.2017 13:00 BGL32 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - İSTANBUL BBSK 0
21.10.2017 13:00 BGL33 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - GELİŞİM KOLEJİ 0
22.10.2017 14:00 BGL34 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
22.10.2017 16:30 BGL31 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
22.10.2017 17:00 BGL35 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - GAZİANTEP BASKETBOL 0
28.10.2017 14:00 BGL45 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - ESKİŞEHİR BASKET 0
28.10.2017 15:00 BGL44 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER - TOFAŞ 0
28.10.2017 16:00 BGL43 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
29.10.2017 15:30 BGL41 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - ANADOLU EFES 0
29.10.2017 16:15 BGL42 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - İSTANBUL BBSK 0
04.11.2017 14:00 BGL51 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
04.11.2017 15:00 BGL53 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - ANADOLU EFES 0
05.11.2017 13:00 BGL52 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
05.11.2017 14:00 BGL55 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - GAZİANTEP BASKETBOL 0
05.11.2017 16:00 BGL54 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - BEŞİKTAŞ 0
11.11.2017 13:00 BGL63 A ESKİŞEHİR Yenikent Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - TOFAŞ 0
11.11.2017 16:00 BGL65 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - GELİŞİM KOLEJİ 0
12.11.2017 13:00 BGL61 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
12.11.2017 14:00 BGL64 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
12.11.2017 17:00 BGL62 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - BEŞİKTAŞ 0
19.11.2017 13:00 BGL71 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
19.11.2017 14:00 BGL72 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - ESKİŞEHİR BASKET 0
19.11.2017 14:00 BGL75 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER - GAZİANTEP BASKETBOL 0
19.11.2017 15:30 BGL74 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - GELİŞİM KOLEJİ 0
19.11.2017 16:00 BGL73 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - İSTANBUL BBSK 0
26.11.2017 00:00 BGL81 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - ANADOLU EFES 0
26.11.2017 00:00 BGL82 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - ESKİŞEHİR BASKET 0
26.11.2017 00:00 BGL83 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - TOFAŞ 0
26.11.2017 00:00 BGL84 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER - BEŞİKTAŞ 0
26.11.2017 00:00 BGL85 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
03.12.2017 00:00 BGL91 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - ANADOLU EFES 0
03.12.2017 00:00 BGL92 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - GELİŞİM KOLEJİ 0
03.12.2017 00:00 BGL93 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
03.12.2017 00:00 BGL94 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - TOFAŞ 0
03.12.2017 00:00 BGL95 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - GAZİANTEP BASKETBOL 0
10.12.2017 00:00 BGL101 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
10.12.2017 00:00 BGL102 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - BEŞİKTAŞ 0
10.12.2017 00:00 BGL103 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
10.12.2017 00:00 BGL104 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER - İSTANBUL BBSK 0
10.12.2017 00:00 BGL105 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - GELİŞİM KOLEJİ 0
15.12.2017 00:00 BGL111 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - GAZİANTEP BASKETBOL 0
15.12.2017 00:00 BGL112 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - İSTANBUL BBSK 0
15.12.2017 00:00 BGL113 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - ESKİŞEHİR BASKET 0
15.12.2017 00:00 BGL114 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
15.12.2017 00:00 BGL115 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
24.12.2017 00:00 BGL121 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
24.12.2017 00:00 BGL122 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - ESKİŞEHİR BASKET 0
24.12.2017 00:00 BGL123 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - TOFAŞ 0
24.12.2017 00:00 BGL124 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER - ANADOLU EFES 0
24.12.2017 00:00 BGL125 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - BEŞİKTAŞ 0
30.12.2017 00:00 BGL131 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - BEŞİKTAŞ 0
30.12.2017 00:00 BGL132 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
30.12.2017 00:00 BGL133 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - GAZİANTEP BASKETBOL 0
30.12.2017 00:00 BGL134 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
30.12.2017 00:00 BGL135 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - GELİŞİM KOLEJİ 0
07.01.2018 00:00 BGL141 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - GELİŞİM KOLEJİ 0
07.01.2018 00:00 BGL142 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER - ESKİŞEHİR BASKET 0
07.01.2018 00:00 BGL143 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - TOFAŞ 0
07.01.2018 00:00 BGL144 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
07.01.2018 00:00 BGL145 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - İSTANBUL BBSK 0
13.01.2018 00:00 BGL151 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - ANADOLU EFES 0
13.01.2018 00:00 BGL152 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - İSTANBUL BBSK 0
13.01.2018 00:00 BGL153 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - ESKİŞEHİR BASKET 0
13.01.2018 00:00 BGL154 A ANKARA TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. TED ANKARA KOLEJLİLER - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
13.01.2018 00:00 BGL155 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - GAZİANTEP BASKETBOL 0
16.01.2018 00:00 BGL161 A İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - TOFAŞ 0
16.01.2018 00:00 BGL162 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - ANADOLU EFES 0
16.01.2018 00:00 BGL163 A İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
16.01.2018 00:00 BGL164 A İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ - BEŞİKTAŞ 0
16.01.2018 00:00 BGL165 A GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
28.01.2018 00:00 BGL171 A İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu ANADOLU EFES - İSTANBUL BBSK 0
28.01.2018 00:00 BGL172 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
28.01.2018 00:00 BGL173 A BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - GAZİANTEP BASKETBOL 0
28.01.2018 00:00 BGL174 A İSTANBUL Süleyman Seba S.Salonu BEŞİKTAŞ - TED ANKARA KOLEJLİLER 0
28.01.2018 00:00 BGL175 A GİRESUN 19 Eylül Kapalı Spor Salonu YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - GELİŞİM KOLEJİ 0
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takımı Skor B Takımı Uzatma
01.10.2017 13:00 BGL9 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 63 - 62 TRABZONSPOR 0
01.10.2017 14:00 BGL10 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 74 - 88 GALATASARAY 0
01.10.2017 15:00 BGL6 B SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 71 - 76 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
01.10.2017 15:00 BGL8 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 99 - 69 PINAR KARŞIYAKA 0
01.10.2017 15:30 BGL7 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM 78 - 88 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
07.10.2017 13:00 BGL18 B İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY 96 - 80 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
07.10.2017 16:00 BGL16 B İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ 84 - 66 BANVİT 0
08.10.2017 12:00 BGL20 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR 64 - 71 TÜRK TELEKOM 0
08.10.2017 12:30 BGL19 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 63 - 84 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
08.10.2017 17:30 BGL17 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA 87 - 55 MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
14.10.2017 14:00 BGL27 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY 71 - 74 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
15.10.2017 15:00 BGL28 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF 48 - 70 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
15.10.2017 16:00 BGL26 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT 105 - 70 TÜRK TELEKOM 0
15.10.2017 16:15 BGL29 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 64 - 86 PINAR KARŞIYAKA 0
15.10.2017 19:00 BGL30 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 74 - 66 TRABZONSPOR 0
21.10.2017 13:30 BGL37 B İSTANBUL İTO Yakacık Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - PINAR KARŞIYAKA 0
21.10.2017 16:00 BGL40 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - BANVİT 0
22.10.2017 12:00 BGL36 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE DOĞUŞ - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
22.10.2017 13:00 BGL38 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - GALATASARAY 0
22.10.2017 13:00 BGL39 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
28.10.2017 14:00 BGL48 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - BANVİT 0
28.10.2017 20:00 BGL47 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
29.10.2017 13:00 BGL46 B ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TÜRK TELEKOM - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
29.10.2017 14:00 BGL49 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
29.10.2017 15:30 BGL50 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - TRABZONSPOR 0
04.11.2017 14:00 BGL59 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
04.11.2017 17:00 BGL60 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
05.11.2017 14:00 BGL58 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - TÜRK TELEKOM 0
05.11.2017 15:00 BGL57 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - PINAR KARŞIYAKA 0
05.11.2017 18:00 BGL56 B İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ - TRABZONSPOR 0
12.11.2017 13:00 BGL66 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
12.11.2017 13:00 BGL67 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
12.11.2017 13:00 BGL70 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - BANVİT 0
12.11.2017 15:00 BGL69 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
12.11.2017 17:30 BGL68 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - GALATASARAY 0
18.11.2017 13:30 BGL78 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
18.11.2017 14:00 BGL79 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - TRABZONSPOR 0
18.11.2017 17:00 BGL80 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
19.11.2017 00:00 BGL76 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE DOĞUŞ - GALATASARAY 0
19.11.2017 17:30 BGL77 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - TÜRK TELEKOM 0
26.11.2017 00:00 BGL86 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
26.11.2017 00:00 BGL87 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE DOĞUŞ - PINAR KARŞIYAKA 0
26.11.2017 00:00 BGL88 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - BANVİT 0
26.11.2017 00:00 BGL89 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
26.11.2017 00:00 BGL90 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
03.12.2017 00:00 BGL96 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE DOĞUŞ - TÜRK TELEKOM 0
03.12.2017 00:00 BGL97 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
03.12.2017 00:00 BGL98 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
03.12.2017 00:00 BGL99 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
03.12.2017 00:00 BGL100 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - BANVİT 0
10.12.2017 00:00 BGL106 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
10.12.2017 00:00 BGL107 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - PINAR KARŞIYAKA 0
10.12.2017 00:00 BGL108 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - GALATASARAY 0
10.12.2017 00:00 BGL109 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
10.12.2017 00:00 BGL110 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - TRABZONSPOR 0
15.12.2017 00:00 BGL116 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - BANVİT 0
15.12.2017 00:00 BGL117 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - GALATASARAY 0
15.12.2017 00:00 BGL118 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE DOĞUŞ - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
15.12.2017 00:00 BGL119 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
15.12.2017 00:00 BGL120 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
24.12.2017 00:00 BGL126 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
24.12.2017 00:00 BGL127 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
24.12.2017 00:00 BGL128 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - TRABZONSPOR 0
24.12.2017 00:00 BGL129 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - TÜRK TELEKOM 0
24.12.2017 00:00 BGL130 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
30.12.2017 00:00 BGL136 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - TÜRK TELEKOM 0
30.12.2017 00:00 BGL137 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE DOĞUŞ - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
30.12.2017 00:00 BGL138 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
30.12.2017 00:00 BGL139 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - GALATASARAY 0
30.12.2017 00:00 BGL140 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - PINAR KARŞIYAKA 0
07.01.2018 00:00 BGL146 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
07.01.2018 00:00 BGL147 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
07.01.2018 00:00 BGL148 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - GALATASARAY 0
07.01.2018 00:00 BGL149 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
07.01.2018 00:00 BGL150 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - BANVİT 0
13.01.2018 00:00 BGL156 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - TÜRK TELEKOM 0
13.01.2018 00:00 BGL157 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
13.01.2018 00:00 BGL158 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - PINAR KARŞIYAKA 0
13.01.2018 00:00 BGL159 B İSTANBUL Fenerbahçe Metro Enerji Arena FENERBAHÇE DOĞUŞ - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
13.01.2018 00:00 BGL160 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - TRABZONSPOR 0
16.01.2018 00:00 BGL166 B İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu GALATASARAY - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
16.01.2018 00:00 BGL167 B ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - PINAR KARŞIYAKA 0
16.01.2018 00:00 BGL168 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
16.01.2018 00:00 BGL169 B TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - MURATBEY UŞAK SPORTİF 0
16.01.2018 00:00 BGL170 B İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - BANVİT 0
28.01.2018 00:00 BGL176 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - TÜRK TELEKOM 0
28.01.2018 00:00 BGL177 B İZMİR Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri PINAR KARŞIYAKA - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
28.01.2018 00:00 BGL178 B BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - GALATASARAY 0
28.01.2018 00:00 BGL179 B UŞAK ATATÜRK Spor Salonu MURATBEY UŞAK SPORTİF - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
28.01.2018 00:00 BGL180 B SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - TRABZONSPOR 0
Bilgi:Henüz seçime ait veri girişi tamamlanmamıştır, lütfen ileriki bir zamanda tekrar ziyaret ediniz !