14.09.2023
|
17:30 |
CSD932 |
01. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
59 - 45 |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.09.2023
|
18:30 |
CSD969 |
01. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
43 - 31 |
AÇI GENÇLİK |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.10.2023
|
18:30 |
CSD960 |
01. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL SPOR KULÜBÜ |
20 - 91 |
GENÇ PAŞABAHÇE |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
9.10.2023
|
20:00 |
CSD906 |
01. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
72 - 35 |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.10.2023
|
18:30 |
CSD904 |
01. Hafta |
FENERBAHÇE |
93 - 37 |
ES SPOR |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.10.2023
|
17:00 |
CSD970 |
01. Hafta |
CENNET SPOR |
59 - 41 |
YILDIRIM BOSNA |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.10.2023
|
17:00 |
CSD934 |
01. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
53 - 36 |
BEŞAS SPOR |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.10.2023
|
18:30 |
CSD903 |
01. Hafta |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
24 - 48 |
GALATASARAY |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.10.2023
|
17:00 |
CSD931 |
01. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
30 - 76 |
ŞERİFALİ GSK |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
16.10.2023
|
18:30 |
CSD959 |
01. Hafta |
CEVİZLİ ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
20 - 0 |
DEV ANADOLU YILDIZLARI |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
18.10.2023
|
20:00 |
CSD905 |
01. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
57 - 13 |
İST. PANTERLERİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
11:30 |
CSD933 |
01. Hafta |
BOSNA BASKET |
36 - 76 |
BEŞİKTAŞ |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
13:00 |
CSD971 |
01. Hafta |
ŞEFKATGÜCÜ |
30 - 50 |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
7.12.2023
|
18:30 |
CSD993 |
01. Hafta |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
62 - 79 |
BEŞİKTAŞ |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.12.2023
|
18:30 |
CSD992 |
01. Hafta |
BOSNA BASKET |
49 - 77 |
GALATASARAY |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
16:00 |
CSD990 |
01. Hafta |
ŞERİFALİ GSK |
31 - 59 |
FENERBAHÇE |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
10.12.2023
|
17:30 |
CSD991 |
01. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
51 - 38 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.12.2023
|
17:00 |
CSD1018 |
01. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
26 - 89 |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.12.2023
|
20:00 |
CSD1019 |
01. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
39 - 63 |
BEŞAS SPOR |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
12.12.2023
|
17:00 |
CSD1021 |
01. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
31 - 37 |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
14.12.2023
|
20:00 |
CSD1020 |
01. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
38 - 29 |
ES SPOR |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
1.04.2024
|
16:00 |
CSD1047 |
01. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
52 - 47 |
ALLSTARS |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.04.2024
|
17:00 |
CSD1046 |
01. Hafta |
AÇI GENÇLİK |
38 - 28 |
GENÇ PAŞABAHÇE |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.04.2024
|
18:00 |
CSD1061 |
01. Hafta |
ŞEFKATGÜCÜ |
35 - 74 |
KADIKÖY İSTANBUL SPOR KULÜBÜ |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.04.2024
|
13:00 |
CSD1063 |
01. Hafta |
CENNET SPOR |
33 - 47 |
YILDIRIM BOSNA |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.04.2024
|
15:30 |
CSD1048 |
01. Hafta |
CEVİZLİ ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
29 - 46 |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.04.2024
|
17:00 |
CSD1062 |
01. Hafta |
BEYKENT BASKETBOL |
57 - 19 |
DEV ANADOLU YILDIZLARI |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.09.2023
|
17:00 |
CSD936 |
02. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
23 - 87 |
BOSNA BASKET |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
27.09.2023
|
18:30 |
CSD908 |
02. Hafta |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
54 - 37 |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.09.2023
|
10:00 |
CSD972 |
02. Hafta |
BEYKENT BASKETBOL |
23 - 54 |
CENNET SPOR |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
30.09.2023
|
14:30 |
CSD974 |
02. Hafta |
YILDIRIM BOSNA |
75 - 13 |
ŞEFKATGÜCÜ |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
13.10.2023
|
17:00 |
CSD910 |
02. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
16 - 101 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.10.2023
|
18:30 |
CSD907 |
02. Hafta |
GALATASARAY |
79 - 21 |
ES SPOR |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.10.2023
|
20:00 |
CSD937 |
02. Hafta |
BEŞAS SPOR |
60 - 55 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
16:00 |
CSD935 |
02. Hafta |
ŞERİFALİ GSK |
51 - 37 |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.10.2023
|
18:30 |
CSD973 |
02. Hafta |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
64 - 53 |
İSTANBUL VARDAR |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.10.2023
|
17:00 |
CSD909 |
02. Hafta |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
42 - 53 |
FENERBAHÇE |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
26.10.2023
|
20:00 |
CSD938 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
76 - 35 |
ASYA KARTALLARI |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.12.2023
|
19:00 |
CSD962 |
02. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
43 - 31 |
CEVİZLİ ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
4.12.2023
|
18:30 |
CSD961 |
02. Hafta |
ALLSTARS |
70 - 23 |
KADIKÖY İSTANBUL SPOR KULÜBÜ |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
12.12.2023
|
20:00 |
CSD995 |
02. Hafta |
ŞERİFALİ GSK |
48 - 71 |
BOSNA BASKET |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
13.12.2023
|
17:00 |
CSD994 |
02. Hafta |
FENERBAHÇE |
60 - 44 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.12.2023
|
17:00 |
CSD996 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
64 - 48 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.12.2023
|
17:00 |
CSD997 |
02. Hafta |
GALATASARAY |
62 - 41 |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.12.2023
|
17:00 |
CSD1024 |
02. Hafta |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
33 - 52 |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
11:30 |
CSD1025 |
02. Hafta |
ES SPOR |
52 - 28 |
İST. PANTERLERİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Müzahir Sille Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Müzahir Sille Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
14:30 |
CSD1023 |
02. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
20 - 84 |
ASYA KARTALLARI |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
15:30 |
CSD1022 |
02. Hafta |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
36 - 46 |
BEŞAS SPOR |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
11.04.2024
|
00:00 |
CSD1049 |
02. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
- |
İSTANBUL VARDAR |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.04.2024
|
09:30 |
CSD1065 |
02. Hafta |
YILDIRIM BOSNA |
46 - 20 |
ŞEFKATGÜCÜ |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.04.2024
|
17:00 |
CSD1050 |
02. Hafta |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
29 - 41 |
AÇI GENÇLİK |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
20.04.2024
|
13:00 |
CSD1051 |
02. Hafta |
ALLSTARS |
43 - 31 |
CEVİZLİ ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.04.2024
|
13:00 |
CSD1064 |
02. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL SPOR KULÜBÜ |
38 - 71 |
BEYKENT BASKETBOL |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.04.2024
|
16:00 |
CSD1066 |
02. Hafta |
DEV ANADOLU YILDIZLARI |
19 - 37 |
CENNET SPOR |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.09.2023
|
17:00 |
CSD940 |
03. Hafta |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
51 - 48 |
BEŞAS SPOR |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.09.2023
|
18:30 |
CSD975 |
03. Hafta |
AÇI GENÇLİK |
28 - 38 |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.09.2023
|
15:30 |
CSD912 |
03. Hafta |
ES SPOR |
34 - 93 |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.10.2023
|
18:30 |
CSD913 |
03. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
65 - 25 |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.10.2023
|
18:30 |
CSD941 |
03. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
81 - 27 |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
25.10.2023
|
18:30 |
CSD939 |
03. Hafta |
BOSNA BASKET |
67 - 56 |
ŞERİFALİ GSK |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.10.2023
|
17:00 |
CSD976 |
03. Hafta |
ŞEFKATGÜCÜ |
21 - 72 |
BEYKENT BASKETBOL |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
26.10.2023
|
18:30 |
CSD911 |
03. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
27 - 90 |
GALATASARAY |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
17:30 |
CSD942 |
03. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
48 - 70 |
BEŞİKTAŞ |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
31.10.2023
|
17:00 |
CSD914 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE |
111 - 29 |
İST. PANTERLERİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.11.2023
|
10:00 |
CSD977 |
03. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
66 - 39 |
YILDIRIM BOSNA |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.12.2023
|
18:30 |
CSD963 |
03. Hafta |
DEV ANADOLU YILDIZLARI |
25 - 58 |
GENÇ PAŞABAHÇE |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
21.12.2023
|
18:30 |
CSD1001 |
03. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
51 - 47 |
GALATASARAY |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.12.2023
|
20:00 |
CSD1000 |
03. Hafta |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
59 - 45 |
ŞERİFALİ GSK |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.01.2024
|
20:00 |
CSD998 |
03. Hafta |
BOSNA BASKET |
62 - 80 |
FENERBAHÇE |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.01.2024
|
20:00 |
CSD999 |
03. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
31 - 58 |
BEŞİKTAŞ |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.01.2024
|
18:30 |
CSD1028 |
03. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
59 - 37 |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.01.2024
|
20:00 |
CSD1029 |
03. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
80 - 47 |
ES SPOR |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
11:30 |
CSD1026 |
03. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
44 - 39 |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.01.2024
|
14:30 |
CSD1027 |
03. Hafta |
BEŞAS SPOR |
23 - 43 |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.02.2024
|
10:00 |
CSD964 |
03. Hafta |
CEVİZLİ ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
27 - 56 |
ALLSTARS |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
21.04.2024
|
00:00 |
CSD1067 |
03. Hafta |
YILDIRIM BOSNA |
- |
KADIKÖY İSTANBUL SPOR KULÜBÜ |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.04.2024
|
00:00 |
CSD1052 |
03. Hafta |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
- |
GENÇ PAŞABAHÇE |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.04.2024
|
00:00 |
CSD1053 |
03. Hafta |
CEVİZLİ ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
İSTANBUL VARDAR |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.04.2024
|
00:00 |
CSD1054 |
03. Hafta |
AÇI GENÇLİK |
- |
ALLSTARS |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.04.2024
|
00:00 |
CSD1068 |
03. Hafta |
CENNET SPOR |
51 - 45 |
BEYKENT BASKETBOL |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
24.04.2024
|
19:30 |
CSD1069 |
03. Hafta |
ŞEFKATGÜCÜ |
20 - 0 |
DEV ANADOLU YILDIZLARI |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.09.2023
|
17:00 |
CSD965 |
04. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL SPOR KULÜBÜ |
0 - 20 |
CEVİZLİ ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
5.10.2023
|
17:00 |
CSD943 |
04. Hafta |
ŞERİFALİ GSK |
55 - 50 |
BEŞAS SPOR |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
5.10.2023
|
17:00 |
CSD915 |
04. Hafta |
GALATASARAY |
71 - 66 |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.10.2023
|
20:00 |
CSD917 |
04. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
36 - 50 |
ES SPOR |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
30.10.2023
|
20:00 |
CSD944 |
04. Hafta |
BOSNA BASKET |
60 - 44 |
ASYA KARTALLARI |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
31.10.2023
|
18:30 |
CSD916 |
04. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
27 - 75 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
31.10.2023
|
20:00 |
CSD946 |
04. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
18 - 81 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.11.2023
|
20:00 |
CSD978 |
04. Hafta |
CENNET SPOR |
78 - 26 |
ŞEFKATGÜCÜ |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.11.2023
|
17:00 |
CSD979 |
04. Hafta |
YILDIRIM BOSNA |
28 - 33 |
AÇI GENÇLİK |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
11:30 |
CSD918 |
04. Hafta |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
25 - 80 |
FENERBAHÇE |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.11.2023
|
15:30 |
CSD945 |
04. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
73 - 33 |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.11.2023
|
20:00 |
CSD980 |
04. Hafta |
BEYKENT BASKETBOL |
32 - 59 |
İSTANBUL VARDAR |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
27.12.2023
|
18:30 |
CSD1002 |
04. Hafta |
FENERBAHÇE |
34 - 71 |
BEŞİKTAŞ |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.12.2023
|
20:00 |
CSD1004 |
04. Hafta |
GALATASARAY |
63 - 59 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.12.2023
|
18:30 |
CSD1003 |
04. Hafta |
BOSNA BASKET |
54 - 40 |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.01.2024
|
17:00 |
CSD1005 |
04. Hafta |
ŞERİFALİ GSK |
24 - 41 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
18.01.2024
|
20:00 |
CSD1033 |
04. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
27 - 83 |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.01.2024
|
10:00 |
CSD1030 |
04. Hafta |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
45 - 51 |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.02.2024
|
17:00 |
CSD1032 |
04. Hafta |
ES SPOR |
28 - 52 |
BEŞAS SPOR |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
13:00 |
CSD1031 |
04. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
66 - 36 |
İST. PANTERLERİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
13:00 |
CSD966 |
04. Hafta |
ALLSTARS |
66 - 37 |
DEV ANADOLU YILDIZLARI |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
1.05.2024
|
00:00 |
CSD1070 |
04. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL SPOR KULÜBÜ |
- |
CENNET SPOR |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2024
|
00:00 |
CSD1071 |
04. Hafta |
DEV ANADOLU YILDIZLARI |
- |
YILDIRIM BOSNA |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2024
|
00:00 |
CSD1072 |
04. Hafta |
BEYKENT BASKETBOL |
- |
ŞEFKATGÜCÜ |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2024
|
00:00 |
CSD1055 |
04. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
- |
CEVİZLİ ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2024
|
00:00 |
CSD1056 |
04. Hafta |
ALLSTARS |
- |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2024
|
00:00 |
CSD1057 |
04. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
- |
AÇI GENÇLİK |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.09.2023
|
18:30 |
CSD967 |
05. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
48 - 40 |
ALLSTARS |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
6.10.2023
|
20:00 |
CSD949 |
05. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
38 - 65 |
BOSNA BASKET |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
6.10.2023
|
20:00 |
CSD921 |
05. Hafta |
FENERBAHÇE |
80 - 24 |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.11.2023
|
17:00 |
CSD920 |
05. Hafta |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
101 - 12 |
İST. PANTERLERİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.11.2023
|
17:00 |
CSD919 |
05. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
54 - 52 |
GALATASARAY |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
11:30 |
CSD947 |
05. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
32 - 40 |
ŞERİFALİ GSK |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
13:00 |
CSD950 |
05. Hafta |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
54 - 18 |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.11.2023
|
14:30 |
CSD922 |
05. Hafta |
ES SPOR |
29 - 50 |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
16.11.2023
|
13:00 |
CSD948 |
05. Hafta |
BEŞAS SPOR |
26 - 85 |
BEŞİKTAŞ |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.12.2023
|
10:00 |
CSD983 |
05. Hafta |
AÇI GENÇLİK |
47 - 27 |
BEYKENT BASKETBOL |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.01.2024
|
17:00 |
CSD1006 |
05. Hafta |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
45 - 79 |
FENERBAHÇE |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
17:30 |
CSD1008 |
05. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
54 - 40 |
BOSNA BASKET |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
19:00 |
CSD1009 |
05. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
35 - 53 |
ŞERİFALİ GSK |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.01.2024
|
19:00 |
CSD1007 |
05. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
54 - 51 |
GALATASARAY |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.01.2024
|
20:00 |
CSD981 |
05. Hafta |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
32 - 21 |
YILDIRIM BOSNA |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.01.2024
|
17:00 |
CSD982 |
05. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
50 - 37 |
CENNET SPOR |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.02.2024
|
11:30 |
CSD1036 |
05. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
54 - 64 |
ASYA KARTALLARI |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.02.2024
|
13:00 |
CSD1034 |
05. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
42 - 61 |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.02.2024
|
14:30 |
CSD1035 |
05. Hafta |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
66 - 33 |
ES SPOR |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.02.2024
|
19:00 |
CSD1037 |
05. Hafta |
BEŞAS SPOR |
67 - 8 |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
14:30 |
CSD968 |
05. Hafta |
DEV ANADOLU YILDIZLARI |
42 - 45 |
KADIKÖY İSTANBUL SPOR KULÜBÜ |
U16B KIZLAR A GRUBU (ASYA) |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
11.05.2024
|
00:00 |
CSD1058 |
05. Hafta |
ALLSTARS |
- |
GENÇ PAŞABAHÇE |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.05.2024
|
00:00 |
CSD1059 |
05. Hafta |
AÇI GENÇLİK |
- |
CEVİZLİ ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.05.2024
|
00:00 |
CSD1060 |
05. Hafta |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
- |
İSTANBUL VARDAR |
U16B KIZLAR FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.05.2024
|
00:00 |
CSD1073 |
05. Hafta |
DEV ANADOLU YILDIZLARI |
- |
KADIKÖY İSTANBUL SPOR KULÜBÜ |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.05.2024
|
00:00 |
CSD1074 |
05. Hafta |
ŞEFKATGÜCÜ |
- |
CENNET SPOR |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.05.2024
|
00:00 |
CSD1075 |
05. Hafta |
YILDIRIM BOSNA |
- |
BEYKENT BASKETBOL |
U16B KIZLAR KLASMAN GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.09.2023
|
17:00 |
CSD923 |
06. Hafta |
GALATASARAY |
85 - 18 |
İST. PANTERLERİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.09.2023
|
17:00 |
CSD924 |
06. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
47 - 51 |
FENERBAHÇE |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
26.09.2023
|
18:30 |
CSD984 |
06. Hafta |
ŞEFKATGÜCÜ |
19 - 68 |
İSTANBUL VARDAR |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.09.2023
|
18:30 |
CSD952 |
06. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
41 - 60 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.09.2023
|
20:00 |
CSD951 |
06. Hafta |
ŞERİFALİ GSK |
32 - 76 |
BEŞİKTAŞ |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
17.11.2023
|
17:00 |
CSD954 |
06. Hafta |
BOSNA BASKET |
80 - 23 |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.11.2023
|
18:30 |
CSD926 |
06. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
70 - 49 |
ES SPOR |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
14:30 |
CSD953 |
06. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
26 - 47 |
BEŞAS SPOR |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.11.2023
|
18:30 |
CSD925 |
06. Hafta |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
39 - 56 |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.01.2024
|
20:00 |
CSD1012 |
06. Hafta |
ŞERİFALİ GSK |
31 - 47 |
BEŞİKTAŞ |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.01.2024
|
18:30 |
CSD1013 |
06. Hafta |
BOSNA BASKET |
46 - 38 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.01.2024
|
20:00 |
CSD1010 |
06. Hafta |
FENERBAHÇE |
51 - 53 |
GALATASARAY |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
10:00 |
CSD1011 |
06. Hafta |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
49 - 48 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.02.2024
|
10:00 |
CSD986 |
06. Hafta |
CENNET SPOR |
29 - 37 |
AÇI GENÇLİK |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.02.2024
|
20:00 |
CSD985 |
06. Hafta |
BEYKENT BASKETBOL |
23 - 44 |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
16.02.2024
|
17:00 |
CSD1040 |
06. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
5 - 78 |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.02.2024
|
18:30 |
CSD1039 |
06. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
37 - 76 |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.02.2024
|
20:00 |
CSD1038 |
06. Hafta |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
54 - 38 |
ES SPOR |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.02.2024
|
14:30 |
CSD1041 |
06. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
38 - 44 |
BEŞAS SPOR |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
24.09.2023
|
19:00 |
CSD987 |
07. Hafta |
YILDIRIM BOSNA |
56 - 44 |
BEYKENT BASKETBOL |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.11.2023
|
18:30 |
CSD956 |
07. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
80 - 10 |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.11.2023
|
20:00 |
CSD957 |
07. Hafta |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
27 - 25 |
ASYA KARTALLARI |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.11.2023
|
17:00 |
CSD955 |
07. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
47 - 22 |
ŞERİFALİ GSK |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.11.2023
|
18:30 |
CSD958 |
07. Hafta |
BEŞAS SPOR |
40 - 67 |
BOSNA BASKET |
U16A KIZLAR B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.11.2023
|
18:30 |
CSD928 |
07. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
44 - 64 |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.11.2023
|
20:00 |
CSD930 |
07. Hafta |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
84 - 26 |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
11:30 |
CSD929 |
07. Hafta |
ES SPOR |
19 - 80 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.11.2023
|
18:30 |
CSD927 |
07. Hafta |
FENERBAHÇE |
46 - 45 |
GALATASARAY |
U16A KIZLAR A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
13:00 |
CSD1017 |
07. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
71 - 48 |
BOSNA BASKET |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
14:30 |
CSD1014 |
07. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
40 - 66 |
FENERBAHÇE |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
17:30 |
CSD1016 |
07. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
65 - 52 |
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
21.01.2024
|
17:30 |
CSD1015 |
07. Hafta |
GALATASARAY |
64 - 35 |
ŞERİFALİ GSK |
U16A KIZLAR FİNAL GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.02.2024
|
18:30 |
CSD988 |
07. Hafta |
AÇI GENÇLİK |
70 - 23 |
ŞEFKATGÜCÜ |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
20.02.2024
|
20:00 |
CSD989 |
07. Hafta |
BÜYÜKKILIÇLI SPOR |
39 - 35 |
CENNET SPOR |
U16B KIZLAR B GRUBU (AVRUPA) |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
14:30 |
CSD1044 |
07. Hafta |
BEŞAS SPOR |
55 - 29 |
İST. PANTERLERİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
16:00 |
CSD1043 |
07. Hafta |
ES SPOR |
50 - 18 |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
25.02.2024
|
19:00 |
CSD1045 |
07. Hafta |
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ |
44 - 41 |
ASYA KARTALLARI |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
27.02.2024
|
17:00 |
CSD1042 |
07. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKET |
60 - 54 |
GÜNGÖREN BELEDİYESİ |
U16A KIZLAR KLASMAN GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|