5.10.2023
|
23:37 |
ACV2323 |
01. Hafta |
VAMOS |
72 - 73 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10.2023
|
23:37 |
ACV2324 |
01. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
88 - 36 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10.2023
|
23:37 |
ACV2325 |
01. Hafta |
MKE ANKARAGÜCÜ |
37 - 66 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10.2023
|
23:37 |
ACV2326 |
01. Hafta |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (A) |
75 - 68 |
YAŞAMKENT (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10.2023
|
23:54 |
ACV2395 |
01. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
87 - 61 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10.2023
|
23:54 |
ACV2396 |
01. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
92 - 23 |
SPORTSA ACADEMY |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10.2023
|
23:54 |
ACV2397 |
01. Hafta |
MAVİBİRLİK (A) |
79 - 99 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10.2023
|
23:54 |
ACV2398 |
01. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
54 - 79 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:00 |
ACV2431 |
01. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
60 - 34 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:00 |
ACV2432 |
01. Hafta |
ÇAYYOLU SPORTSA |
29 - 84 |
SİSTEM BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:00 |
ACV2433 |
01. Hafta |
ANKARA DSİ (B) |
18 - 64 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:00 |
ACV2434 |
01. Hafta |
ÇANKAYA ATAKULE |
45 - 52 |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:00 |
ACV2435 |
01. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
55 - 33 |
BAŞKENT AKADEMİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:00 |
ACV2436 |
01. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
52 - 54 |
ŞEKER SPOR (A) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:05 |
ACV2497 |
01. Hafta |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
72 - 32 |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:05 |
ACV2498 |
01. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
25 - 53 |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:05 |
ACV2499 |
01. Hafta |
MAMAK BELEDİYESİ |
73 - 40 |
ODTÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:05 |
ACV2500 |
01. Hafta |
ANKARA YILDIZLARI |
56 - 40 |
EGOSPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:05 |
ACV2501 |
01. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
34 - 100 |
AYBÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:09 |
ACV2552 |
01. Hafta |
BAŞKENT SEĞMENLER |
49 - 85 |
YENİ UFUKLAR |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:09 |
ACV2554 |
01. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
63 - 65 |
DİBA |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:09 |
ACV2555 |
01. Hafta |
HİTİT EKSTREM |
82 - 57 |
ANKARA ALTYAPI |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:09 |
ACV2556 |
01. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
42 - 76 |
KAMPÜS GSK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:09 |
ACV2553 |
01. Hafta |
B.Ç S.K |
- |
ANKARA MAGIC HANDS |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
11:20 |
ACV2610 |
01. Hafta |
MAVİBİRLİK (B) |
- |
YAŞAMKENT (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
11:20 |
ACV2607 |
01. Hafta |
ANADOLU BİRLİK |
63 - 53 |
ŞEKER SPOR (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
11:20 |
ACV2608 |
01. Hafta |
ORMANSPOR (B) |
48 - 60 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
11:20 |
ACV2609 |
01. Hafta |
RINO SERAMİK |
89 - 67 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
11:20 |
ACV2611 |
01. Hafta |
ÇANKIRI BASKETBOL |
54 - 76 |
BKSK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
23:07 |
ACV2652 |
01. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
101 - 98 |
VAMOS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
23:07 |
ACV2653 |
01. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
64 - 89 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
23:07 |
ACV2654 |
01. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
70 - 84 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
23:07 |
ACV2655 |
01. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
85 - 61 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
23:07 |
ACV2656 |
01. Hafta |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
67 - 71 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.12.2023
|
19:44 |
ACV2697 |
01. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.12.2023
|
19:44 |
ACV2698 |
01. Hafta |
MKE ANKARAGÜCÜ |
- |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.10.2023
|
23:37 |
ACV2327 |
02. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
31 - 76 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.10.2023
|
23:37 |
ACV2328 |
02. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
69 - 36 |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.10.2023
|
23:37 |
ACV2329 |
02. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
62 - 52 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.10.2023
|
23:37 |
ACV2330 |
02. Hafta |
ORMANSPOR (A) |
79 - 85 |
VAMOS |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.10.2023
|
23:54 |
ACV2399 |
02. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
43 - 78 |
MAVİBİRLİK (A) |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.10.2023
|
23:54 |
ACV2400 |
02. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
83 - 66 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.10.2023
|
23:54 |
ACV2401 |
02. Hafta |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
75 - 94 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.10.2023
|
23:54 |
ACV2402 |
02. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
77 - 88 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:00 |
ACV2437 |
02. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
51 - 56 |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:00 |
ACV2438 |
02. Hafta |
BAŞKENT AKADEMİ |
53 - 58 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:00 |
ACV2439 |
02. Hafta |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
65 - 52 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:00 |
ACV2440 |
02. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
37 - 73 |
ÇANKAYA ATAKULE |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:00 |
ACV2441 |
02. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
103 - 56 |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:00 |
ACV2442 |
02. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
58 - 78 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:05 |
ACV2502 |
02. Hafta |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
25 - 58 |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:05 |
ACV2503 |
02. Hafta |
AYBÜ |
78 - 51 |
ANITTEPE ATA SPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:05 |
ACV2504 |
02. Hafta |
EGOSPOR |
78 - 55 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:05 |
ACV2505 |
02. Hafta |
ODTÜ |
10 - 65 |
ANKARA YILDIZLARI |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:05 |
ACV2506 |
02. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
35 - 97 |
MAMAK BELEDİYESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:09 |
ACV2557 |
02. Hafta |
YENİ UFUKLAR |
35 - 70 |
B.Ç S.K |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:09 |
ACV2558 |
02. Hafta |
KAMPÜS GSK |
75 - 30 |
ERYAMAN GENÇLİK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:09 |
ACV2559 |
02. Hafta |
ANKARA ALTYAPI |
50 - 92 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:09 |
ACV2560 |
02. Hafta |
DİBA |
55 - 69 |
HİTİT EKSTREM |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
18:09 |
ACV2561 |
02. Hafta |
ANKARA MAGIC HANDS |
29 - 63 |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
11:20 |
ACV2612 |
02. Hafta |
AN KAVRA |
56 - 73 |
RINO SERAMİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
11:20 |
ACV2614 |
02. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
72 - 51 |
MAVİBİRLİK (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
11:20 |
ACV2615 |
02. Hafta |
ŞEKER SPOR (B) |
66 - 69 |
BKSK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
11:20 |
ACV2616 |
02. Hafta |
ANADOLU BİRLİK |
59 - 50 |
ORMANSPOR (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
11:20 |
ACV2613 |
02. Hafta |
YAŞAMKENT (B) |
- |
ÇANKIRI BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11.2023
|
23:07 |
ACV2657 |
02. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
108 - 66 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11.2023
|
23:07 |
ACV2658 |
02. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
58 - 69 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11.2023
|
23:07 |
ACV2659 |
02. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
61 - 58 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11.2023
|
23:07 |
ACV2660 |
02. Hafta |
VAMOS |
76 - 57 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11.2023
|
23:07 |
ACV2661 |
02. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
76 - 60 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.12.2023
|
19:44 |
ACV2699 |
02. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
47 - 81 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.12.2023
|
19:44 |
ACV2700 |
02. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
20 - 0 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
23:37 |
ACV2331 |
03. Hafta |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (A) |
93 - 47 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
23:37 |
ACV2332 |
03. Hafta |
MKE ANKARAGÜCÜ |
54 - 77 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
23:37 |
ACV2333 |
03. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
51 - 65 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
23:37 |
ACV2334 |
03. Hafta |
YAŞAMKENT (A) |
62 - 65 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
23:54 |
ACV2403 |
03. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
76 - 50 |
SPORTSA ACADEMY |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
23:54 |
ACV2404 |
03. Hafta |
MAVİBİRLİK (A) |
57 - 64 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
23:54 |
ACV2405 |
03. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
66 - 77 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
23:54 |
ACV2406 |
03. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
52 - 101 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:00 |
ACV2443 |
03. Hafta |
ÇAYYOLU SPORTSA |
47 - 89 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:00 |
ACV2444 |
03. Hafta |
ANKARA DSİ (B) |
16 - 56 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:00 |
ACV2445 |
03. Hafta |
ÇANKAYA ATAKULE |
51 - 75 |
SİSTEM BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:00 |
ACV2446 |
03. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
67 - 46 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:00 |
ACV2447 |
03. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
56 - 63 |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:00 |
ACV2448 |
03. Hafta |
BAŞKENT AKADEMİ |
46 - 63 |
ŞEKER SPOR (A) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:05 |
ACV2507 |
03. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
35 - 55 |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:05 |
ACV2508 |
03. Hafta |
MAMAK BELEDİYESİ |
79 - 37 |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:05 |
ACV2509 |
03. Hafta |
ANKARA YILDIZLARI |
92 - 29 |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:05 |
ACV2510 |
03. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
69 - 61 |
ODTÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:05 |
ACV2511 |
03. Hafta |
ANITTEPE ATA SPOR |
71 - 81 |
EGOSPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:09 |
ACV2562 |
03. Hafta |
B.Ç S.K |
85 - 17 |
BAŞKENT SEĞMENLER |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:09 |
ACV2563 |
03. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
57 - 46 |
YENİ UFUKLAR |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:09 |
ACV2564 |
03. Hafta |
HİTİT EKSTREM |
63 - 30 |
ANKARA MAGIC HANDS |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:09 |
ACV2565 |
03. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
52 - 72 |
DİBA |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
18:09 |
ACV2566 |
03. Hafta |
ERYAMAN GENÇLİK |
32 - 58 |
ANKARA ALTYAPI |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
11:20 |
ACV2617 |
03. Hafta |
ÇANKIRI BASKETBOL |
68 - 78 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
11:20 |
ACV2618 |
03. Hafta |
RINO SERAMİK |
93 - 44 |
ANADOLU BİRLİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
11:20 |
ACV2619 |
03. Hafta |
MAVİBİRLİK (B) |
58 - 56 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
11:20 |
ACV2620 |
03. Hafta |
ORMANSPOR (B) |
49 - 57 |
ŞEKER SPOR (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
11:20 |
ACV2621 |
03. Hafta |
BKSK |
67 - 27 |
YAŞAMKENT (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.2023
|
23:07 |
ACV2662 |
03. Hafta |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
88 - 69 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.2023
|
23:07 |
ACV2663 |
03. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
67 - 86 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.2023
|
23:07 |
ACV2664 |
03. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
81 - 91 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.2023
|
23:07 |
ACV2665 |
03. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
61 - 78 |
VAMOS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.2023
|
23:07 |
ACV2666 |
03. Hafta |
ORMANSPOR (A) |
68 - 53 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.12.2023
|
19:44 |
ACV2701 |
03. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
76 - 52 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.12.2023
|
19:44 |
ACV2702 |
03. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
SPORTSA ACADEMY |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
23:37 |
ACV2335 |
04. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
75 - 50 |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
23:37 |
ACV2336 |
04. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
33 - 76 |
YAŞAMKENT (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
23:37 |
ACV2337 |
04. Hafta |
ORMANSPOR (A) |
68 - 58 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
23:37 |
ACV2338 |
04. Hafta |
VAMOS |
63 - 41 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
23:54 |
ACV2407 |
04. Hafta |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
108 - 45 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
23:54 |
ACV2408 |
04. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
61 - 82 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
23:54 |
ACV2409 |
04. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
69 - 60 |
MAVİBİRLİK (A) |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
23:54 |
ACV2410 |
04. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
100 - 65 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:00 |
ACV2449 |
04. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
30 - 69 |
ÇANKAYA ATAKULE |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:00 |
ACV2450 |
04. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
84 - 35 |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:00 |
ACV2451 |
04. Hafta |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
54 - 31 |
BAŞKENT AKADEMİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:00 |
ACV2452 |
04. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
44 - 66 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:00 |
ACV2453 |
04. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
60 - 54 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:00 |
ACV2454 |
04. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
86 - 39 |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:05 |
ACV2513 |
04. Hafta |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
40 - 53 |
MAMAK BELEDİYESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:05 |
ACV2514 |
04. Hafta |
EGOSPOR |
54 - 85 |
AYBÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:05 |
ACV2515 |
04. Hafta |
ODTÜ |
52 - 78 |
ANITTEPE ATA SPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:05 |
ACV2516 |
04. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
44 - 55 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:05 |
ACV2512 |
04. Hafta |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
- |
ANKARA YILDIZLARI |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:09 |
ACV2567 |
04. Hafta |
YENİ UFUKLAR |
46 - 83 |
HİTİT EKSTREM |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:09 |
ACV2568 |
04. Hafta |
BAŞKENT SEĞMENLER |
39 - 66 |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:09 |
ACV2569 |
04. Hafta |
ANKARA ALTYAPI |
38 - 58 |
KAMPÜS GSK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:09 |
ACV2570 |
04. Hafta |
DİBA |
81 - 31 |
ERYAMAN GENÇLİK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:09 |
ACV2571 |
04. Hafta |
ANKARA MAGIC HANDS |
65 - 70 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2023
|
11:20 |
ACV2622 |
04. Hafta |
AN KAVRA |
67 - 52 |
ÇANKIRI BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2023
|
11:20 |
ACV2623 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
72 - 31 |
BKSK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2023
|
11:20 |
ACV2625 |
04. Hafta |
ANADOLU BİRLİK |
67 - 64 |
MAVİBİRLİK (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2023
|
11:20 |
ACV2626 |
04. Hafta |
ORMANSPOR (B) |
35 - 100 |
RINO SERAMİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2023
|
11:20 |
ACV2624 |
04. Hafta |
ŞEKER SPOR (B) |
- |
YAŞAMKENT (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
23:07 |
ACV2667 |
04. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
97 - 75 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
23:07 |
ACV2668 |
04. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
54 - 64 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
23:07 |
ACV2669 |
04. Hafta |
VAMOS |
61 - 55 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
23:07 |
ACV2670 |
04. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
89 - 87 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
23:07 |
ACV2671 |
04. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
63 - 71 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.12.2023
|
19:44 |
ACV2704 |
04. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
42 - 89 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.12.2023
|
19:44 |
ACV2703 |
04. Hafta |
MKE ANKARAGÜCÜ |
20 - 0 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
23:37 |
ACV2339 |
05. Hafta |
YAŞAMKENT (A) |
78 - 79 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
23:37 |
ACV2340 |
05. Hafta |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (A) |
52 - 80 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
23:37 |
ACV2341 |
05. Hafta |
MKE ANKARAGÜCÜ |
71 - 88 |
VAMOS |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
23:37 |
ACV2342 |
05. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
92 - 58 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
23:54 |
ACV2411 |
05. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
67 - 97 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
23:54 |
ACV2412 |
05. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
64 - 92 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
23:54 |
ACV2413 |
05. Hafta |
MAVİBİRLİK (A) |
47 - 109 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
23:54 |
ACV2414 |
05. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
20 - 0 |
SPORTSA ACADEMY |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:00 |
ACV2455 |
05. Hafta |
ANKARA DSİ (B) |
45 - 54 |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:00 |
ACV2456 |
05. Hafta |
ÇANKAYA ATAKULE |
50 - 63 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:00 |
ACV2457 |
05. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
70 - 33 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:00 |
ACV2458 |
05. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
51 - 63 |
SİSTEM BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:00 |
ACV2459 |
05. Hafta |
BAŞKENT AKADEMİ |
70 - 50 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:00 |
ACV2460 |
05. Hafta |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
73 - 59 |
ŞEKER SPOR (A) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:05 |
ACV2517 |
05. Hafta |
MAMAK BELEDİYESİ |
64 - 28 |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:05 |
ACV2518 |
05. Hafta |
ANKARA YILDIZLARI |
52 - 51 |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:05 |
ACV2520 |
05. Hafta |
ANITTEPE ATA SPOR |
72 - 39 |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:05 |
ACV2521 |
05. Hafta |
AYBÜ |
75 - 52 |
ODTÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:05 |
ACV2519 |
05. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
20 - 0 |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:09 |
ACV2572 |
05. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
64 - 66 |
B.Ç S.K |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:09 |
ACV2573 |
05. Hafta |
HİTİT EKSTREM |
89 - 26 |
BAŞKENT SEĞMENLER |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:09 |
ACV2574 |
05. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
68 - 64 |
YENİ UFUKLAR |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:09 |
ACV2575 |
05. Hafta |
ERYAMAN GENÇLİK |
39 - 49 |
ANKARA MAGIC HANDS |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:09 |
ACV2576 |
05. Hafta |
KAMPÜS GSK |
50 - 57 |
DİBA |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2023
|
11:20 |
ACV2627 |
05. Hafta |
MAVİBİRLİK (B) |
77 - 55 |
ORMANSPOR (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2023
|
11:20 |
ACV2628 |
05. Hafta |
RINO SERAMİK |
88 - 30 |
ŞEKER SPOR (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2023
|
11:20 |
ACV2629 |
05. Hafta |
ÇANKIRI BASKETBOL |
52 - 88 |
ANADOLU BİRLİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2023
|
11:20 |
ACV2630 |
05. Hafta |
BKSK |
61 - 67 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2023
|
11:20 |
ACV2631 |
05. Hafta |
YAŞAMKENT (B) |
33 - 76 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.11.2023
|
23:07 |
ACV2672 |
05. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
74 - 54 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.11.2023
|
23:07 |
ACV2673 |
05. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
55 - 85 |
VAMOS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.11.2023
|
23:07 |
ACV2674 |
05. Hafta |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
60 - 82 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.11.2023
|
23:07 |
ACV2675 |
05. Hafta |
ORMANSPOR (A) |
62 - 80 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.11.2023
|
23:07 |
ACV2676 |
05. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
62 - 74 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.12.2023
|
19:44 |
ACV2705 |
05. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
69 - 70 |
SPORTSA ACADEMY |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.12.2023
|
19:44 |
ACV2706 |
05. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
69 - 62 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
1.KÜME PLAY-OUT |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
23:37 |
ACV2343 |
06. Hafta |
ORMANSPOR (A) |
77 - 42 |
YAŞAMKENT (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
23:37 |
ACV2344 |
06. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
73 - 76 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
23:37 |
ACV2345 |
06. Hafta |
VAMOS |
79 - 38 |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
23:37 |
ACV2346 |
06. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
78 - 49 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
23:54 |
ACV2415 |
06. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
85 - 65 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
23:54 |
ACV2416 |
06. Hafta |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
92 - 85 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
23:54 |
ACV2417 |
06. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
112 - 50 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
23:54 |
ACV2418 |
06. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
85 - 53 |
MAVİBİRLİK (A) |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:00 |
ACV2461 |
06. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
29 - 62 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:00 |
ACV2462 |
06. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
59 - 75 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:00 |
ACV2463 |
06. Hafta |
ÇAYYOLU SPORTSA |
45 - 75 |
ÇANKAYA ATAKULE |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:00 |
ACV2464 |
06. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
28 - 63 |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:00 |
ACV2465 |
06. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
65 - 25 |
BAŞKENT AKADEMİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:00 |
ACV2466 |
06. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
97 - 46 |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:05 |
ACV2523 |
06. Hafta |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
68 - 35 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:05 |
ACV2524 |
06. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
26 - 74 |
ANKARA YILDIZLARI |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:05 |
ACV2525 |
06. Hafta |
ODTÜ |
57 - 65 |
EGOSPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:05 |
ACV2526 |
06. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
48 - 66 |
AYBÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:05 |
ACV2522 |
06. Hafta |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
- |
ANITTEPE ATA SPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:09 |
ACV2578 |
06. Hafta |
BAŞKENT SEĞMENLER |
37 - 86 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:09 |
ACV2579 |
06. Hafta |
B.Ç S.K |
63 - 73 |
HİTİT EKSTREM |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:09 |
ACV2580 |
06. Hafta |
DİBA |
58 - 37 |
ANKARA ALTYAPI |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:09 |
ACV2581 |
06. Hafta |
ANKARA MAGIC HANDS |
47 - 56 |
KAMPÜS GSK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
18:09 |
ACV2577 |
06. Hafta |
YENİ UFUKLAR |
20 - 0 |
ERYAMAN GENÇLİK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11.2023
|
11:20 |
ACV2633 |
06. Hafta |
AN KAVRA |
20 - 0 |
YAŞAMKENT (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11.2023
|
11:20 |
ACV2632 |
06. Hafta |
ANADOLU BİRLİK |
52 - 27 |
BKSK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11.2023
|
11:20 |
ACV2634 |
06. Hafta |
ŞEKER SPOR (B) |
57 - 77 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11.2023
|
11:20 |
ACV2635 |
06. Hafta |
ORMANSPOR (B) |
63 - 64 |
ÇANKIRI BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11.2023
|
11:20 |
ACV2636 |
06. Hafta |
RINO SERAMİK |
87 - 39 |
MAVİBİRLİK (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2023
|
23:07 |
ACV2677 |
06. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
85 - 60 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2023
|
23:07 |
ACV2678 |
06. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
98 - 72 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2023
|
23:07 |
ACV2679 |
06. Hafta |
VAMOS |
68 - 62 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2023
|
23:07 |
ACV2680 |
06. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
57 - 79 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2023
|
23:07 |
ACV2681 |
06. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
54 - 56 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
23:37 |
ACV2347 |
07. Hafta |
YAŞAMKENT (A) |
54 - 85 |
VAMOS |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
23:37 |
ACV2348 |
07. Hafta |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (A) |
40 - 68 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
23:37 |
ACV2349 |
07. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
74 - 42 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
23:37 |
ACV2350 |
07. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
37 - 82 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
23:54 |
ACV2419 |
07. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
55 - 92 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
23:54 |
ACV2420 |
07. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
47 - 67 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
23:54 |
ACV2421 |
07. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
96 - 81 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
23:54 |
ACV2422 |
07. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
37 - 95 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:00 |
ACV2467 |
07. Hafta |
ÇANKAYA ATAKULE |
84 - 31 |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:00 |
ACV2469 |
07. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
43 - 74 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:00 |
ACV2470 |
07. Hafta |
BAŞKENT AKADEMİ |
46 - 23 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:00 |
ACV2471 |
07. Hafta |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
76 - 75 |
SİSTEM BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:00 |
ACV2472 |
07. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
36 - 78 |
ŞEKER SPOR (A) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:00 |
ACV2468 |
07. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
- |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:05 |
ACV2527 |
07. Hafta |
ANKARA YILDIZLARI |
71 - 47 |
MAMAK BELEDİYESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:05 |
ACV2528 |
07. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
64 - 39 |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:05 |
ACV2529 |
07. Hafta |
ANITTEPE ATA SPOR |
55 - 73 |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:05 |
ACV2531 |
07. Hafta |
EGOSPOR |
56 - 32 |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:05 |
ACV2530 |
07. Hafta |
AYBÜ |
- |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:09 |
ACV2582 |
07. Hafta |
HİTİT EKSTREM |
57 - 44 |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:09 |
ACV2583 |
07. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
80 - 77 |
B.Ç S.K |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:09 |
ACV2585 |
07. Hafta |
KAMPÜS GSK |
51 - 32 |
YENİ UFUKLAR |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:09 |
ACV2586 |
07. Hafta |
ANKARA ALTYAPI |
43 - 66 |
ANKARA MAGIC HANDS |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
18:09 |
ACV2584 |
07. Hafta |
ERYAMAN GENÇLİK |
0 - 20 |
BAŞKENT SEĞMENLER |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
11:20 |
ACV2637 |
07. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
78 - 56 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
11:20 |
ACV2638 |
07. Hafta |
ÇANKIRI BASKETBOL |
44 - 86 |
RINO SERAMİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
11:20 |
ACV2639 |
07. Hafta |
BKSK |
43 - 64 |
ORMANSPOR (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
11:20 |
ACV2641 |
07. Hafta |
MAVİBİRLİK (B) |
56 - 69 |
ŞEKER SPOR (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
11:20 |
ACV2640 |
07. Hafta |
YAŞAMKENT (B) |
- |
ANADOLU BİRLİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
23:07 |
ACV2682 |
07. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
73 - 88 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
23:07 |
ACV2683 |
07. Hafta |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
78 - 65 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
23:07 |
ACV2684 |
07. Hafta |
ORMANSPOR (A) |
48 - 50 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
23:07 |
ACV2685 |
07. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
49 - 84 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
23:07 |
ACV2686 |
07. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
60 - 66 |
VAMOS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
23:37 |
ACV2351 |
08. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
65 - 44 |
YAŞAMKENT (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
23:37 |
ACV2352 |
08. Hafta |
VAMOS |
70 - 68 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
23:37 |
ACV2353 |
08. Hafta |
ORMANSPOR (A) |
98 - 32 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
23:37 |
ACV2354 |
08. Hafta |
MKE ANKARAGÜCÜ |
56 - 70 |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
23:54 |
ACV2423 |
08. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
80 - 48 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
23:54 |
ACV2424 |
08. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
100 - 58 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
23:54 |
ACV2425 |
08. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
87 - 56 |
SPORTSA ACADEMY |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
23:54 |
ACV2426 |
08. Hafta |
MAVİBİRLİK (A) |
64 - 59 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:00 |
ACV2473 |
08. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
29 - 62 |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:00 |
ACV2475 |
08. Hafta |
ÇAYYOLU SPORTSA |
69 - 71 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:00 |
ACV2476 |
08. Hafta |
ANKARA DSİ (B) |
43 - 88 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:00 |
ACV2477 |
08. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
71 - 34 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:00 |
ACV2478 |
08. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
62 - 64 |
ÇANKAYA ATAKULE |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:00 |
ACV2474 |
08. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
- |
BAŞKENT AKADEMİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:05 |
ACV2533 |
08. Hafta |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
66 - 52 |
AYBÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:05 |
ACV2534 |
08. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
38 - 79 |
ANITTEPE ATA SPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:05 |
ACV2535 |
08. Hafta |
MAMAK BELEDİYESİ |
93 - 42 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:05 |
ACV2536 |
08. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
35 - 53 |
ODTÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:05 |
ACV2532 |
08. Hafta |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
- |
EGOSPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:09 |
ACV2589 |
08. Hafta |
B.Ç S.K |
- |
ERYAMAN GENÇLİK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:09 |
ACV2587 |
08. Hafta |
YENİ UFUKLAR |
92 - 46 |
ANKARA ALTYAPI |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:09 |
ACV2588 |
08. Hafta |
BAŞKENT SEĞMENLER |
35 - 61 |
KAMPÜS GSK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:09 |
ACV2590 |
08. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
65 - 55 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:09 |
ACV2591 |
08. Hafta |
ANKARA MAGIC HANDS |
45 - 64 |
DİBA |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
11:20 |
ACV2642 |
08. Hafta |
RINO SERAMİK |
76 - 24 |
BKSK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
11:20 |
ACV2643 |
08. Hafta |
ANADOLU BİRLİK |
62 - 66 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
11:20 |
ACV2646 |
08. Hafta |
MAVİBİRLİK (B) |
78 - 67 |
ÇANKIRI BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
11:20 |
ACV2644 |
08. Hafta |
ORMANSPOR (B) |
20 - 0 |
YAŞAMKENT (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
11:20 |
ACV2645 |
08. Hafta |
ŞEKER SPOR (B) |
0 - 20 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
23:07 |
ACV2687 |
08. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
74 - 82 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
23:07 |
ACV2688 |
08. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
81 - 60 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
23:07 |
ACV2689 |
08. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
49 - 52 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
23:07 |
ACV2690 |
08. Hafta |
VAMOS |
56 - 87 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
23:07 |
ACV2691 |
08. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
85 - 83 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
23:37 |
ACV2356 |
09. Hafta |
YAŞAMKENT (A) |
0 - 20 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
23:37 |
ACV2355 |
09. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
73 - 70 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
23:37 |
ACV2357 |
09. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
38 - 106 |
VAMOS |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
23:37 |
ACV2358 |
09. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
59 - 75 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
23:54 |
ACV2427 |
09. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
67 - 71 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
23:54 |
ACV2428 |
09. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
68 - 63 |
MAVİBİRLİK (A) |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
23:54 |
ACV2429 |
09. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
33 - 63 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
23:54 |
ACV2430 |
09. Hafta |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
111 - 100 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:00 |
ACV2479 |
09. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
76 - 55 |
ÇANKAYA ATAKULE |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:00 |
ACV2480 |
09. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
96 - 59 |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:00 |
ACV2481 |
09. Hafta |
BAŞKENT AKADEMİ |
42 - 62 |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:00 |
ACV2482 |
09. Hafta |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
71 - 52 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:00 |
ACV2483 |
09. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
55 - 46 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:00 |
ACV2484 |
09. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
84 - 32 |
ŞEKER SPOR (A) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:05 |
ACV2537 |
09. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
24 - 46 |
ANKARA YILDIZLARI |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:05 |
ACV2538 |
09. Hafta |
ANITTEPE ATA SPOR |
72 - 78 |
MAMAK BELEDİYESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:05 |
ACV2539 |
09. Hafta |
AYBÜ |
60 - 28 |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:05 |
ACV2540 |
09. Hafta |
EGOSPOR |
59 - 65 |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:05 |
ACV2541 |
09. Hafta |
ODTÜ |
- |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:09 |
ACV2593 |
09. Hafta |
ERYAMAN GENÇLİK |
- |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:09 |
ACV2592 |
09. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
69 - 90 |
HİTİT EKSTREM |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:09 |
ACV2594 |
09. Hafta |
KAMPÜS GSK |
68 - 51 |
B.Ç S.K |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:09 |
ACV2595 |
09. Hafta |
ANKARA ALTYAPI |
63 - 47 |
BAŞKENT SEĞMENLER |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
18:09 |
ACV2596 |
09. Hafta |
DİBA |
51 - 77 |
YENİ UFUKLAR |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2023
|
11:20 |
ACV2648 |
09. Hafta |
BKSK |
65 - 49 |
MAVİBİRLİK (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2023
|
11:20 |
ACV2649 |
09. Hafta |
ÇANKIRI BASKETBOL |
76 - 84 |
ŞEKER SPOR (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2023
|
11:20 |
ACV2650 |
09. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
58 - 36 |
ORMANSPOR (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2023
|
11:20 |
ACV2651 |
09. Hafta |
AN KAVRA |
53 - 66 |
ANADOLU BİRLİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2023
|
11:20 |
ACV2647 |
09. Hafta |
YAŞAMKENT (B) |
- |
RINO SERAMİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
23:07 |
ACV2692 |
09. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
59 - 71 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
23:07 |
ACV2693 |
09. Hafta |
ORMANSPOR (A) |
71 - 69 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
23:07 |
ACV2694 |
09. Hafta |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
82 - 90 |
VAMOS |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
23:07 |
ACV2695 |
09. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
68 - 49 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
23:07 |
ACV2696 |
09. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
100 - 92 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME FİNAL GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2707 |
Playoff Çeyrek Final |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
81 - 60 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2708 |
Playoff Çeyrek Final |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
92 - 56 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2709 |
Playoff Çeyrek Final |
VAMOS |
72 - 70 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2710 |
Playoff Çeyrek Final |
ORMANSPOR (A) |
68 - 70 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2711 |
Playoff Çeyrek Final |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
70 - 94 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2712 |
Playoff Çeyrek Final |
TÜRK TELEKOM |
80 - 79 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2713 |
Playoff Çeyrek Final |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
68 - 83 |
VAMOS |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2714 |
Playoff Çeyrek Final |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
74 - 60 |
ORMANSPOR (A) |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2715 |
Playoff Çeyrek Final |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
88 - 68 |
TÜRK TELEKOM |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:00 |
ACV2485 |
10. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
26 - 48 |
SİSTEM BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:00 |
ACV2486 |
10. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
57 - 43 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:00 |
ACV2487 |
10. Hafta |
ÇAYYOLU SPORTSA |
43 - 70 |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:00 |
ACV2488 |
10. Hafta |
ANKARA DSİ (B) |
31 - 62 |
BAŞKENT AKADEMİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:00 |
ACV2489 |
10. Hafta |
ÇANKAYA ATAKULE |
77 - 48 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:00 |
ACV2490 |
10. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
47 - 62 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:05 |
ACV2543 |
10. Hafta |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
49 - 35 |
ODTÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:05 |
ACV2544 |
10. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
41 - 65 |
EGOSPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:05 |
ACV2545 |
10. Hafta |
MAMAK BELEDİYESİ |
70 - 73 |
AYBÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:05 |
ACV2546 |
10. Hafta |
ANKARA YILDIZLARI |
74 - 44 |
ANITTEPE ATA SPOR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:05 |
ACV2542 |
10. Hafta |
ŞENTEPE ANADOLU LİSESİ |
- |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:09 |
ACV2601 |
10. Hafta |
HİTİT EKSTREM |
- |
ERYAMAN GENÇLİK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:09 |
ACV2597 |
10. Hafta |
YENİ UFUKLAR |
65 - 49 |
ANKARA MAGIC HANDS |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:09 |
ACV2599 |
10. Hafta |
B.Ç S.K |
78 - 44 |
ANKARA ALTYAPI |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:09 |
ACV2600 |
10. Hafta |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
60 - 39 |
KAMPÜS GSK |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.10.2023
|
18:09 |
ACV2598 |
10. Hafta |
BAŞKENT SEĞMENLER |
0 - 20 |
DİBA |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2716 |
Playoff Yarı Final |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
101 - 72 |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2717 |
Playoff Yarı Final |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
74 - 83 |
VAMOS |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2718 |
Playoff Yarı Final |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
73 - 83 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2719 |
Playoff Yarı Final |
VAMOS |
74 - 85 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2720 |
Playoff Yarı Final |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
85 - 74 |
VAMOS |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:00 |
ACV2491 |
11. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
82 - 86 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:00 |
ACV2493 |
11. Hafta |
ATAK ANKARA BASKETBOL |
65 - 33 |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:00 |
ACV2494 |
11. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
40 - 61 |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:00 |
ACV2495 |
11. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
58 - 47 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:00 |
ACV2496 |
11. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
55 - 31 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:00 |
ACV2492 |
11. Hafta |
BAŞKENT AKADEMİ |
- |
ÇANKAYA ATAKULE |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:05 |
ACV2547 |
11. Hafta |
ANITTEPE ATA SPOR |
71 - 48 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:05 |
ACV2548 |
11. Hafta |
AYBÜ |
79 - 68 |
ANKARA YILDIZLARI |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:05 |
ACV2549 |
11. Hafta |
EGOSPOR |
47 - 68 |
MAMAK BELEDİYESİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:05 |
ACV2550 |
11. Hafta |
ODTÜ |
58 - 26 |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:05 |
ACV2551 |
11. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
33 - 98 |
GENÇ MAVİ BİRLİK SK (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:09 |
ACV2602 |
11. Hafta |
ERYAMAN GENÇLİK |
- |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:09 |
ACV2603 |
11. Hafta |
KAMPÜS GSK |
58 - 62 |
HİTİT EKSTREM |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:09 |
ACV2604 |
11. Hafta |
ANKARA ALTYAPI |
46 - 88 |
ÇABA AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:09 |
ACV2605 |
11. Hafta |
DİBA |
64 - 61 |
B.Ç S.K |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:09 |
ACV2606 |
11. Hafta |
ANKARA MAGIC HANDS |
57 - 56 |
BAŞKENT SEĞMENLER |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2721 |
Playoff Final |
TÜRK TELEKOM ANKARA |
61 - 73 |
VAMOS |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ACV2722 |
Playoff Final |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
91 - 59 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
1.KÜME PLAY-OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|