15.01.2024
|
01:14 |
CBK872 |
01. Hafta |
B.Ç S.K (A) |
25 - 74 |
ÇABA AKADEMİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024
|
01:14 |
CBK873 |
01. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
65 - 52 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024
|
01:14 |
CBK874 |
01. Hafta |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
23 - 86 |
ANADOLU BİRLİK (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024
|
01:14 |
CBK875 |
01. Hafta |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
38 - 64 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024
|
01:14 |
CBK876 |
01. Hafta |
BAŞKENT BASKETBOL |
40 - 28 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024
|
01:14 |
CBK877 |
01. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
59 - 14 |
TÜRK TELEKOM (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024
|
01:14 |
CBK878 |
01. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
48 - 44 |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:05 |
CBK977 |
01. Hafta |
ANKARA ALTYAPI |
25 - 49 |
ÇAYYOLU AKADEMİ (A) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:05 |
CBK978 |
01. Hafta |
ANKARA GÜNEŞ |
52 - 22 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:05 |
CBK979 |
01. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
41 - 44 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:05 |
CBK980 |
01. Hafta |
BAŞKENT ANKASPOR |
53 - 35 |
NESİBE AYDIN |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:10 |
CBK1013 |
01. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
16 - 88 |
YAŞAMKENT |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:10 |
CBK1014 |
01. Hafta |
WİNPOİNT S.K |
41 - 17 |
GÖLBAŞI SPORİUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:10 |
CBK1015 |
01. Hafta |
MAGIC HANDS (A) |
32 - 40 |
ODTÜ |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:10 |
CBK1016 |
01. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
84 - 28 |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:14 |
CBK1049 |
01. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS |
24 - 60 |
GAZİ BASKETBOL |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:14 |
CBK1050 |
01. Hafta |
ANKARA YILDIZLARI |
28 - 29 |
VAMOS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:14 |
CBK1051 |
01. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (B) |
75 - 15 |
ZİRVE BASKETBOL |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:14 |
CBK1052 |
01. Hafta |
ATAKULE BASKETBOL AKD. |
50 - 13 |
ANKARA İHTİSAS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:17 |
CBK1085 |
01. Hafta |
ANKARA GENÇ MAGIC HANDS |
89 - 11 |
GENÇ ATAKULE |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:17 |
CBK1086 |
01. Hafta |
ANKARA GENÇLİK MERKEZLERİ |
15 - 29 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:17 |
CBK1087 |
01. Hafta |
ANADOLUBEYİ |
33 - 22 |
BAŞKENT İZ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:17 |
CBK1088 |
01. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
48 - 59 |
10 DEV ADAM |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
22:24 |
CBK1121 |
01. Hafta |
BAŞKENT ATLETİK |
40 - 23 |
YENİ UFUKLAR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
22:24 |
CBK1122 |
01. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
10 - 55 |
SİSTEM BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
22:24 |
CBK1123 |
01. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ |
17 - 46 |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
22:24 |
CBK1124 |
01. Hafta |
ÇAYYOLU AKADEMİ (B) |
48 - 40 |
ÜMİTKÖY BASKETBOL İHTİSAS |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.02.2024
|
22:33 |
CBK1158 |
01. Hafta |
ZAFER KOLEJİ SK DERNEĞİ |
15 - 27 |
PURSAKLAR EĞİTİM BİLİMLERİ SPOR |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.02.2024
|
22:33 |
CBK1160 |
01. Hafta |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
63 - 40 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.02.2024
|
22:33 |
CBK1159 |
01. Hafta |
ANKARA DSİ (B) |
- |
YÜKSELEN KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.02.2024
|
22:33 |
CBK1157 |
01. Hafta |
TEİAŞ |
0 - 20 |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:37 |
CBK1193 |
01. Hafta |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
35 - 28 |
BATI YILDIZI SPOR |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:37 |
CBK1194 |
01. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU (B) |
23 - 86 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:37 |
CBK1195 |
01. Hafta |
CUMHURİYET ORTAOKULU AKD. |
10 - 64 |
ANADOLU EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:37 |
CBK1196 |
01. Hafta |
ERYAMAN YILDIZLARI |
35 - 25 |
ANADOLU PANTERLERİ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:41 |
CBK1229 |
01. Hafta |
GALLARDO (A) |
66 - 41 |
12 DEV ADIM |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:41 |
CBK1230 |
01. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
37 - 44 |
BÜYÜK ANADOLU (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:41 |
CBK1231 |
01. Hafta |
ÇAYYOLU BASKETBOL (A) |
41 - 23 |
MAMAK BELEDİYESİ |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:41 |
CBK1232 |
01. Hafta |
MAVİBİRLİK |
- |
ANKARA YÜCE SPOR |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024
|
01:14 |
CBK879 |
02. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
- |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024
|
01:14 |
CBK880 |
02. Hafta |
ÇABA AKADEMİ |
- |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024
|
01:14 |
CBK882 |
02. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (A) |
- |
BAŞKENT BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024
|
01:14 |
CBK883 |
02. Hafta |
TÜRK TELEKOM (A) |
- |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024
|
01:14 |
CBK884 |
02. Hafta |
ORMANSPOR |
- |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024
|
01:14 |
CBK885 |
02. Hafta |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
- |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024
|
01:14 |
CBK881 |
02. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
42 - 92 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:05 |
CBK981 |
02. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
21 - 60 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:05 |
CBK982 |
02. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
34 - 32 |
BAŞKENT ANKASPOR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:05 |
CBK983 |
02. Hafta |
ÇAYYOLU AKADEMİ (A) |
33 - 31 |
ANKARA GÜNEŞ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:05 |
CBK984 |
02. Hafta |
KAMPÜS GSK |
74 - 13 |
ANKARA ALTYAPI |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:10 |
CBK1017 |
02. Hafta |
GÖLBAŞI SPORİUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
26 - 43 |
MAGIC HANDS (A) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:10 |
CBK1018 |
02. Hafta |
ODTÜ |
39 - 76 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:10 |
CBK1019 |
02. Hafta |
YAŞAMKENT |
40 - 35 |
WİNPOİNT S.K |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:10 |
CBK1020 |
02. Hafta |
B.Ç S.K (B) |
23 - 38 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:14 |
CBK1053 |
02. Hafta |
VAMOS |
43 - 30 |
ANADOLU BİRLİK (B) |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:14 |
CBK1054 |
02. Hafta |
ZİRVE BASKETBOL |
23 - 81 |
ATAKULE BASKETBOL AKD. |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:14 |
CBK1055 |
02. Hafta |
GAZİ BASKETBOL |
29 - 18 |
ANKARA YILDIZLARI |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:14 |
CBK1056 |
02. Hafta |
AYBÜ |
63 - 20 |
BASKETBOL İHTİSAS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:17 |
CBK1089 |
02. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
30 - 59 |
ANADOLUBEYİ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:17 |
CBK1090 |
02. Hafta |
BAŞKENT İZ |
20 - 53 |
SPORTSA ACADEMY |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:17 |
CBK1091 |
02. Hafta |
GENÇ ATAKULE |
40 - 32 |
ANKARA GENÇLİK MERKEZLERİ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:17 |
CBK1092 |
02. Hafta |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
7 - 50 |
ANKARA GENÇ MAGIC HANDS |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
22:24 |
CBK1125 |
02. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
32 - 14 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
22:24 |
CBK1126 |
02. Hafta |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
36 - 44 |
ÇAYYOLU AKADEMİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
22:24 |
CBK1127 |
02. Hafta |
YENİ UFUKLAR |
50 - 24 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
22:24 |
CBK1128 |
02. Hafta |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
11 - 57 |
BAŞKENT ATLETİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.02.2024
|
22:33 |
CBK1161 |
02. Hafta |
PURSAKLAR EĞİTİM BİLİMLERİ SPOR |
38 - 33 |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.02.2024
|
22:33 |
CBK1163 |
02. Hafta |
ÇAYYOLU SPORTSA |
28 - 42 |
ZAFER KOLEJİ SK DERNEĞİ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.02.2024
|
22:33 |
CBK1162 |
02. Hafta |
YÜKSELEN KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.02.2024
|
22:33 |
CBK1164 |
02. Hafta |
MAGIC HANDS (B) |
20 - 0 |
TEİAŞ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:37 |
CBK1197 |
02. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
62 - 41 |
CUMHURİYET ORTAOKULU AKD. |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:37 |
CBK1198 |
02. Hafta |
ANADOLU EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
77 - 12 |
ERYAMAN YILDIZLARI |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:37 |
CBK1199 |
02. Hafta |
BATI YILDIZI SPOR |
8 - 21 |
BÜYÜK ANADOLU (B) |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:37 |
CBK1200 |
02. Hafta |
AN KAVRA |
52 - 29 |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:41 |
CBK1233 |
02. Hafta |
12 DEV ADIM |
8 - 71 |
BÜYÜK ANADOLU (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:41 |
CBK1234 |
02. Hafta |
GALLARDO (A) |
36 - 23 |
ÇAYYOLU BASKETBOL (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:41 |
CBK1235 |
02. Hafta |
ANKARA YÜCE SPOR |
19 - 48 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:41 |
CBK1236 |
02. Hafta |
MAMAK BELEDİYESİ |
35 - 38 |
MAVİBİRLİK |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024
|
01:14 |
CBK886 |
03. Hafta |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
59 - 71 |
B.Ç S.K (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024
|
01:14 |
CBK887 |
03. Hafta |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
60 - 66 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024
|
01:14 |
CBK888 |
03. Hafta |
BAŞKENT BASKETBOL |
54 - 67 |
ÇABA AKADEMİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024
|
01:14 |
CBK889 |
03. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
58 - 52 |
TÜRK TELEKOM (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024
|
01:14 |
CBK890 |
03. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
36 - 80 |
ANADOLU BİRLİK (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024
|
01:14 |
CBK891 |
03. Hafta |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
42 - 44 |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024
|
01:14 |
CBK892 |
03. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
52 - 28 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:05 |
CBK985 |
03. Hafta |
BAŞKENT ANKASPOR |
66 - 26 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:05 |
CBK986 |
03. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
72 - 32 |
ÇAYYOLU AKADEMİ (A) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:05 |
CBK987 |
03. Hafta |
ANKARA GÜNEŞ |
22 - 55 |
KAMPÜS GSK |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:05 |
CBK988 |
03. Hafta |
NESİBE AYDIN |
23 - 51 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:10 |
CBK1021 |
03. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
78 - 32 |
GÖLBAŞI SPORİUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:10 |
CBK1022 |
03. Hafta |
MAGIC HANDS (A) |
26 - 47 |
YAŞAMKENT |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:10 |
CBK1023 |
03. Hafta |
WİNPOİNT S.K |
61 - 10 |
B.Ç S.K (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:10 |
CBK1024 |
03. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
42 - 55 |
ODTÜ |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:14 |
CBK1057 |
03. Hafta |
ATAKULE BASKETBOL AKD. |
37 - 48 |
VAMOS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:14 |
CBK1058 |
03. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (B) |
45 - 47 |
GAZİ BASKETBOL |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:14 |
CBK1059 |
03. Hafta |
ANKARA YILDIZLARI |
28 - 45 |
AYBÜ |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:14 |
CBK1060 |
03. Hafta |
ANKARA İHTİSAS |
0 - 20 |
ZİRVE BASKETBOL |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:17 |
CBK1093 |
03. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
75 - 26 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:17 |
CBK1094 |
03. Hafta |
ANADOLUBEYİ |
76 - 31 |
GENÇ ATAKULE |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:17 |
CBK1095 |
03. Hafta |
ANKARA GENÇLİK MERKEZLERİ |
13 - 35 |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:17 |
CBK1096 |
03. Hafta |
10 DEV ADAM |
55 - 36 |
BAŞKENT İZ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
22:24 |
CBK1129 |
03. Hafta |
ÇAYYOLU AKADEMİ (B) |
37 - 56 |
SİSTEM BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
22:24 |
CBK1130 |
03. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ |
19 - 24 |
YENİ UFUKLAR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
22:24 |
CBK1131 |
03. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
44 - 35 |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
22:24 |
CBK1132 |
03. Hafta |
ÜMİTKÖY BASKETBOL İHTİSAS |
31 - 35 |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.02.2024
|
22:33 |
CBK1165 |
03. Hafta |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
- |
PURSAKLAR EĞİTİM BİLİMLERİ SPOR |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.02.2024
|
22:33 |
CBK1166 |
03. Hafta |
ANKARA DSİ (B) |
- |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.02.2024
|
22:33 |
CBK1167 |
03. Hafta |
ZAFER KOLEJİ SK DERNEĞİ |
- |
MAGIC HANDS (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.02.2024
|
22:33 |
CBK1168 |
03. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (B) |
- |
YÜKSELEN KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
22:37 |
CBK1201 |
03. Hafta |
ERYAMAN YILDIZLARI |
21 - 30 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
22:37 |
CBK1202 |
03. Hafta |
CUMHURİYET ORTAOKULU AKD. |
51 - 11 |
BATI YILDIZI SPOR |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
22:37 |
CBK1203 |
03. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU (B) |
6 - 71 |
AN KAVRA |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
22:37 |
CBK1204 |
03. Hafta |
ANADOLU PANTERLERİ |
10 - 67 |
ANADOLU EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
22:41 |
CBK1237 |
03. Hafta |
ÇAYYOLU BASKETBOL (A) |
72 - 12 |
12 DEV ADIM |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
22:41 |
CBK1238 |
03. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU (A) |
51 - 19 |
ANKARA YÜCE SPOR |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
22:41 |
CBK1239 |
03. Hafta |
MAVİBİRLİK |
35 - 55 |
GALLARDO (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
22:41 |
CBK1240 |
03. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
34 - 27 |
MAMAK BELEDİYESİ |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024
|
01:14 |
CBK893 |
04. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
- |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024
|
01:14 |
CBK896 |
04. Hafta |
ÇABA AKADEMİ |
- |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024
|
01:14 |
CBK894 |
04. Hafta |
B.Ç S.K (A) |
37 - 58 |
BAŞKENT BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024
|
01:14 |
CBK895 |
04. Hafta |
TÜRK TELEKOM (A) |
46 - 61 |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024
|
01:14 |
CBK897 |
04. Hafta |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
34 - 79 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024
|
01:14 |
CBK898 |
04. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (A) |
56 - 51 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024
|
01:14 |
CBK899 |
04. Hafta |
ORMANSPOR |
46 - 45 |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:05 |
CBK989 |
04. Hafta |
ÇAYYOLU AKADEMİ (A) |
29 - 56 |
BAŞKENT ANKASPOR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:05 |
CBK990 |
04. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
31 - 52 |
NESİBE AYDIN |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:05 |
CBK991 |
04. Hafta |
KAMPÜS GSK |
43 - 49 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:05 |
CBK992 |
04. Hafta |
ANKARA ALTYAPI |
13 - 63 |
ANKARA GÜNEŞ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:10 |
CBK1025 |
04. Hafta |
YAŞAMKENT |
31 - 83 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:10 |
CBK1026 |
04. Hafta |
GÖLBAŞI SPORİUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
35 - 45 |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:10 |
CBK1027 |
04. Hafta |
B.Ç S.K (B) |
35 - 40 |
MAGIC HANDS (A) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:10 |
CBK1028 |
04. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
16 - 77 |
WİNPOİNT S.K |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:14 |
CBK1061 |
04. Hafta |
GAZİ BASKETBOL |
60 - 45 |
ATAKULE BASKETBOL AKD. |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:14 |
CBK1063 |
04. Hafta |
AYBÜ |
35 - 28 |
ANADOLU BİRLİK (B) |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:14 |
CBK1064 |
04. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS |
16 - 38 |
ANKARA YILDIZLARI |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:14 |
CBK1062 |
04. Hafta |
VAMOS |
20 - 0 |
ANKARA İHTİSAS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:17 |
CBK1097 |
04. Hafta |
GENÇ ATAKULE |
25 - 69 |
SPORTSA ACADEMY |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:17 |
CBK1098 |
04. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
15 - 74 |
10 DEV ADAM |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:17 |
CBK1099 |
04. Hafta |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
14 - 20 |
ANADOLUBEYİ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:17 |
CBK1100 |
04. Hafta |
ANKARA GENÇ MAGIC HANDS |
65 - 18 |
ANKARA GENÇLİK MERKEZLERİ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
22:24 |
CBK1135 |
04. Hafta |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
- |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
22:24 |
CBK1133 |
04. Hafta |
YENİ UFUKLAR |
16 - 39 |
ÇAYYOLU AKADEMİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
22:24 |
CBK1134 |
04. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
35 - 29 |
ÜMİTKÖY BASKETBOL İHTİSAS |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
22:24 |
CBK1136 |
04. Hafta |
BAŞKENT ATLETİK |
53 - 16 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.02.2024
|
22:33 |
CBK1172 |
04. Hafta |
TEİAŞ |
- |
ZAFER KOLEJİ SK DERNEĞİ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.02.2024
|
22:33 |
CBK1169 |
04. Hafta |
ÇAYYOLU SPORTSA |
7 - 83 |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.02.2024
|
22:33 |
CBK1170 |
04. Hafta |
PURSAKLAR EĞİTİM BİLİMLERİ SPOR |
17 - 72 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.02.2024
|
22:33 |
CBK1171 |
04. Hafta |
MAGIC HANDS (B) |
74 - 15 |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
22:37 |
CBK1205 |
04. Hafta |
BATI YILDIZI SPOR |
7 - 31 |
ERYAMAN YILDIZLARI |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
22:37 |
CBK1206 |
04. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
41 - 28 |
ANADOLU PANTERLERİ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
22:37 |
CBK1207 |
04. Hafta |
AN KAVRA |
30 - 33 |
CUMHURİYET ORTAOKULU AKD. |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
22:37 |
CBK1208 |
04. Hafta |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
41 - 9 |
BÜYÜK ANADOLU (B) |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
22:41 |
CBK1242 |
04. Hafta |
ÇAYYOLU BASKETBOL (A) |
22 - 33 |
MAVİBİRLİK |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
22:41 |
CBK1243 |
04. Hafta |
MAMAK BELEDİYESİ |
77 - 23 |
BÜYÜK ANADOLU (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
22:41 |
CBK1244 |
04. Hafta |
GALLARDO (A) |
51 - 25 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
22:41 |
CBK1241 |
04. Hafta |
12 DEV ADIM |
0 - 20 |
ANKARA YÜCE SPOR |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024
|
01:14 |
CBK900 |
05. Hafta |
BAŞKENT BASKETBOL |
48 - 32 |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024
|
01:14 |
CBK901 |
05. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
59 - 39 |
TÜRK TELEKOM (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024
|
01:14 |
CBK902 |
05. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
71 - 78 |
B.Ç S.K (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024
|
01:14 |
CBK903 |
05. Hafta |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
58 - 50 |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024
|
01:14 |
CBK904 |
05. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
68 - 64 |
ÇABA AKADEMİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024
|
01:14 |
CBK905 |
05. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
78 - 30 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024
|
01:14 |
CBK906 |
05. Hafta |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
16 - 54 |
ANADOLU BİRLİK (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:05 |
CBK993 |
05. Hafta |
NESİBE AYDIN |
31 - 53 |
ÇAYYOLU AKADEMİ (A) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:05 |
CBK994 |
05. Hafta |
BAŞKENT ANKASPOR |
41 - 45 |
KAMPÜS GSK |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:05 |
CBK995 |
05. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
67 - 21 |
ANKARA ALTYAPI |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:05 |
CBK996 |
05. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
20 - 0 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:10 |
CBK1029 |
05. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
44 - 43 |
YAŞAMKENT |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:10 |
CBK1030 |
05. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
65 - 25 |
B.Ç S.K (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:10 |
CBK1031 |
05. Hafta |
MAGIC HANDS (A) |
56 - 27 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:10 |
CBK1032 |
05. Hafta |
ODTÜ |
51 - 16 |
GÖLBAŞI SPORİUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:14 |
CBK1066 |
05. Hafta |
ATAKULE BASKETBOL AKD. |
52 - 47 |
AYBÜ |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:14 |
CBK1067 |
05. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (B) |
48 - 20 |
BASKETBOL İHTİSAS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:14 |
CBK1068 |
05. Hafta |
ZİRVE BASKETBOL |
6 - 112 |
VAMOS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:14 |
CBK1065 |
05. Hafta |
ANKARA İHTİSAS |
0 - 20 |
GAZİ BASKETBOL |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:17 |
CBK1101 |
05. Hafta |
10 DEV ADAM |
75 - 27 |
GENÇ ATAKULE |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:17 |
CBK1102 |
05. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
43 - 20 |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:17 |
CBK1103 |
05. Hafta |
ANADOLUBEYİ |
22 - 60 |
ANKARA GENÇ MAGIC HANDS |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:17 |
CBK1104 |
05. Hafta |
BAŞKENT İZ |
52 - 25 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
22:24 |
CBK1137 |
05. Hafta |
ÜMİTKÖY BASKETBOL İHTİSAS |
22 - 29 |
YENİ UFUKLAR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
22:24 |
CBK1138 |
05. Hafta |
ÇAYYOLU AKADEMİ (B) |
44 - 25 |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
22:24 |
CBK1140 |
05. Hafta |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
35 - 38 |
SİSTEM BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
22:24 |
CBK1139 |
05. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ |
0 - 20 |
BAŞKENT ATLETİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.02.2024
|
22:33 |
CBK1173 |
05. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (B) |
58 - 12 |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.02.2024
|
22:33 |
CBK1174 |
05. Hafta |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
53 - 30 |
MAGIC HANDS (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.02.2024
|
22:33 |
CBK1175 |
05. Hafta |
ANKARA DSİ (B) |
- |
TEİAŞ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.02.2024
|
22:33 |
CBK1176 |
05. Hafta |
YÜKSELEN KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
PURSAKLAR EĞİTİM BİLİMLERİ SPOR |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
22:37 |
CBK1209 |
05. Hafta |
ANADOLU PANTERLERİ |
42 - 6 |
BATI YILDIZI SPOR |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
22:37 |
CBK1210 |
05. Hafta |
ERYAMAN YILDIZLARI |
19 - 42 |
AN KAVRA |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
22:37 |
CBK1211 |
05. Hafta |
CUMHURİYET ORTAOKULU AKD. |
53 - 35 |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
22:37 |
CBK1212 |
05. Hafta |
ANADOLU EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
64 - 33 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
22:41 |
CBK1246 |
05. Hafta |
ANKARA YÜCE SPOR |
28 - 41 |
MAMAK BELEDİYESİ |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
22:41 |
CBK1247 |
05. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
29 - 53 |
ÇAYYOLU BASKETBOL (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
22:41 |
CBK1248 |
05. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU (A) |
31 - 52 |
GALLARDO (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
22:41 |
CBK1245 |
05. Hafta |
MAVİBİRLİK |
- |
12 DEV ADIM |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024
|
01:14 |
CBK907 |
06. Hafta |
TÜRK TELEKOM (A) |
29 - 54 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024
|
01:14 |
CBK908 |
06. Hafta |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
45 - 68 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024
|
01:14 |
CBK909 |
06. Hafta |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
25 - 43 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024
|
01:14 |
CBK910 |
06. Hafta |
B.Ç S.K (A) |
28 - 65 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024
|
01:14 |
CBK911 |
06. Hafta |
ORMANSPOR |
41 - 56 |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024
|
01:14 |
CBK912 |
06. Hafta |
ÇABA AKADEMİ |
70 - 38 |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024
|
01:14 |
CBK913 |
06. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (A) |
42 - 59 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:05 |
CBK997 |
06. Hafta |
KAMPÜS GSK |
46 - 10 |
NESİBE AYDIN |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:05 |
CBK998 |
06. Hafta |
ÇAYYOLU AKADEMİ (A) |
43 - 29 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:05 |
CBK999 |
06. Hafta |
ANKARA ALTYAPI |
15 - 46 |
BAŞKENT ANKASPOR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:05 |
CBK1000 |
06. Hafta |
ANKARA GÜNEŞ |
26 - 54 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:10 |
CBK1033 |
06. Hafta |
B.Ç S.K (B) |
23 - 74 |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:10 |
CBK1034 |
06. Hafta |
YAŞAMKENT |
39 - 41 |
ODTÜ |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:10 |
CBK1035 |
06. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
36 - 88 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:10 |
CBK1036 |
06. Hafta |
WİNPOİNT S.K |
42 - 24 |
MAGIC HANDS (A) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:14 |
CBK1070 |
06. Hafta |
GAZİ BASKETBOL |
72 - 22 |
ZİRVE BASKETBOL |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:14 |
CBK1071 |
06. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS |
17 - 48 |
ATAKULE BASKETBOL AKD. |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:14 |
CBK1072 |
06. Hafta |
ANKARA YILDIZLARI |
24 - 40 |
ANADOLU BİRLİK (B) |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:14 |
CBK1069 |
06. Hafta |
AYBÜ |
- |
ANKARA İHTİSAS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:17 |
CBK1105 |
06. Hafta |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
27 - 56 |
10 DEV ADAM |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:17 |
CBK1106 |
06. Hafta |
GENÇ ATAKULE |
23 - 62 |
BAŞKENT İZ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:17 |
CBK1107 |
06. Hafta |
ANKARA GENÇ MAGIC HANDS |
69 - 36 |
SPORTSA ACADEMY |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:17 |
CBK1108 |
06. Hafta |
ANKARA GENÇLİK MERKEZLERİ |
14 - 48 |
ANADOLUBEYİ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024
|
22:24 |
CBK1141 |
06. Hafta |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
13 - 55 |
ÜMİTKÖY BASKETBOL İHTİSAS |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024
|
22:24 |
CBK1142 |
06. Hafta |
YENİ UFUKLAR |
38 - 54 |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024
|
22:24 |
CBK1143 |
06. Hafta |
BAŞKENT ATLETİK |
40 - 38 |
ÇAYYOLU AKADEMİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024
|
22:24 |
CBK1144 |
06. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
13 - 18 |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.02.2024
|
22:33 |
CBK1180 |
06. Hafta |
ZAFER KOLEJİ SK DERNEĞİ |
30 - 19 |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.02.2024
|
22:33 |
CBK1177 |
06. Hafta |
MAGIC HANDS (B) |
- |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.02.2024
|
22:33 |
CBK1178 |
06. Hafta |
ÇAYYOLU SPORTSA |
- |
YÜKSELEN KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.02.2024
|
22:33 |
CBK1179 |
06. Hafta |
TEİAŞ |
- |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
22:37 |
CBK1213 |
06. Hafta |
AN KAVRA |
36 - 24 |
ANADOLU PANTERLERİ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
22:37 |
CBK1214 |
06. Hafta |
BATI YILDIZI SPOR |
19 - 71 |
ANADOLU EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
22:37 |
CBK1215 |
06. Hafta |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
34 - 36 |
ERYAMAN YILDIZLARI |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
22:37 |
CBK1216 |
06. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU (B) |
8 - 40 |
CUMHURİYET ORTAOKULU AKD. |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
22:41 |
CBK1250 |
06. Hafta |
MAVİBİRLİK |
39 - 42 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
22:41 |
CBK1251 |
06. Hafta |
GALLARDO (A) |
44 - 34 |
ANKARA YÜCE SPOR |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
22:41 |
CBK1252 |
06. Hafta |
ÇAYYOLU BASKETBOL (A) |
62 - 40 |
BÜYÜK ANADOLU (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
22:41 |
CBK1249 |
06. Hafta |
12 DEV ADIM |
- |
MAMAK BELEDİYESİ |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
01:14 |
CBK914 |
07. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
41 - 72 |
BAŞKENT BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
01:14 |
CBK915 |
07. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
36 - 46 |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
01:14 |
CBK916 |
07. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
55 - 27 |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
01:14 |
CBK917 |
07. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
44 - 38 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
01:14 |
CBK918 |
07. Hafta |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
28 - 43 |
B.Ç S.K (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
01:14 |
CBK919 |
07. Hafta |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
29 - 69 |
ANADOLU BİRLİK (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
01:14 |
CBK920 |
07. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
51 - 56 |
ÇABA AKADEMİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:05 |
CBK1002 |
07. Hafta |
BAŞKENT ANKASPOR |
38 - 35 |
ANKARA GÜNEŞ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:05 |
CBK1003 |
07. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
24 - 45 |
KAMPÜS GSK |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:05 |
CBK1004 |
07. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
27 - 54 |
ÇAYYOLU AKADEMİ (A) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:05 |
CBK1001 |
07. Hafta |
NESİBE AYDIN |
- |
ANKARA ALTYAPI |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:10 |
CBK1039 |
07. Hafta |
ODTÜ |
- |
B.Ç S.K (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:10 |
CBK1040 |
07. Hafta |
GÖLBAŞI SPORİUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
YAŞAMKENT |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:10 |
CBK1037 |
07. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
57 - 23 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:10 |
CBK1038 |
07. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
65 - 27 |
WİNPOİNT S.K |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:14 |
CBK1074 |
07. Hafta |
ATAKULE BASKETBOL AKD. |
60 - 30 |
ANKARA YILDIZLARI |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:14 |
CBK1075 |
07. Hafta |
ZİRVE BASKETBOL |
13 - 78 |
AYBÜ |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:14 |
CBK1073 |
07. Hafta |
ANKARA İHTİSAS |
- |
BASKETBOL İHTİSAS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:14 |
CBK1076 |
07. Hafta |
VAMOS |
- |
GAZİ BASKETBOL |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:17 |
CBK1109 |
07. Hafta |
10 DEV ADAM |
- |
ANKARA GENÇ MAGIC HANDS |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:17 |
CBK1111 |
07. Hafta |
BAŞKENT İZ |
- |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:17 |
CBK1112 |
07. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
- |
GENÇ ATAKULE |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:17 |
CBK1110 |
07. Hafta |
SPORTSA ACADEMY |
44 - 16 |
ANKARA GENÇLİK MERKEZLERİ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024
|
22:24 |
CBK1145 |
07. Hafta |
ÜMİTKÖY BASKETBOL İHTİSAS |
35 - 43 |
BAŞKENT ATLETİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024
|
22:24 |
CBK1146 |
07. Hafta |
ÇAYYOLU AKADEMİ (B) |
36 - 22 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024
|
22:24 |
CBK1147 |
07. Hafta |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
51 - 19 |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024
|
22:24 |
CBK1148 |
07. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
40 - 23 |
YENİ UFUKLAR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03.2024
|
22:33 |
CBK1181 |
07. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (B) |
- |
TEİAŞ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03.2024
|
22:33 |
CBK1183 |
07. Hafta |
YÜKSELEN KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
MAGIC HANDS (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03.2024
|
22:33 |
CBK1182 |
07. Hafta |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
115 - 8 |
ZAFER KOLEJİ SK DERNEĞİ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03.2024
|
22:33 |
CBK1184 |
07. Hafta |
PURSAKLAR EĞİTİM BİLİMLERİ SPOR |
38 - 25 |
ÇAYYOLU SPORTSA |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
22:37 |
CBK1217 |
07. Hafta |
ANADOLU PANTERLERİ |
40 - 46 |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
22:37 |
CBK1218 |
07. Hafta |
ERYAMAN YILDIZLARI |
32 - 27 |
BÜYÜK ANADOLU (B) |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
22:37 |
CBK1219 |
07. Hafta |
ANADOLU EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
51 - 23 |
AN KAVRA |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
22:37 |
CBK1220 |
07. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
60 - 25 |
BATI YILDIZI SPOR |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
22:41 |
CBK1254 |
07. Hafta |
MAMAK BELEDİYESİ |
37 - 66 |
GALLARDO (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
22:41 |
CBK1255 |
07. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU (A) |
53 - 37 |
MAVİBİRLİK |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
22:41 |
CBK1253 |
07. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
- |
12 DEV ADIM |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
22:41 |
CBK1256 |
07. Hafta |
ANKARA YÜCE SPOR |
- |
ÇAYYOLU BASKETBOL (A) |
2.KÜME H GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024
|
01:14 |
CBK921 |
08. Hafta |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
46 - 36 |
TÜRK TELEKOM (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024
|
01:14 |
CBK922 |
08. Hafta |
BAŞKENT BASKETBOL |
39 - 48 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024
|
01:14 |
CBK923 |
08. Hafta |
ORMANSPOR |
32 - 42 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024
|
01:14 |
CBK924 |
08. Hafta |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
40 - 47 |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024
|
01:14 |
CBK925 |
08. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (A) |
56 - 49 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024
|
01:14 |
CBK926 |
08. Hafta |
B.Ç S.K (A) |
28 - 72 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024
|
01:14 |
CBK927 |
08. Hafta |
ÇABA AKADEMİ |
90 - 30 |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:05 |
CBK1005 |
08. Hafta |
ANKARA GÜNEŞ |
38 - 25 |
NESİBE AYDIN |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:05 |
CBK1007 |
08. Hafta |
KAMPÜS GSK |
67 - 29 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:05 |
CBK1006 |
08. Hafta |
ANKARA ALTYAPI |
- |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:05 |
CBK1008 |
08. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
- |
BAŞKENT ANKASPOR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:10 |
CBK1044 |
08. Hafta |
MAGIC HANDS (A) |
- |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:10 |
CBK1041 |
08. Hafta |
WİNPOİNT S.K |
45 - 33 |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:10 |
CBK1042 |
08. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
14 - 82 |
ODTÜ |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:10 |
CBK1043 |
08. Hafta |
B.Ç S.K (B) |
20 - 0 |
GÖLBAŞI SPORİUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:14 |
CBK1079 |
08. Hafta |
AYBÜ |
56 - 43 |
VAMOS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:14 |
CBK1077 |
08. Hafta |
ANKARA YILDIZLARI |
- |
ANKARA İHTİSAS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:14 |
CBK1078 |
08. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS |
- |
ZİRVE BASKETBOL |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:14 |
CBK1080 |
08. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (B) |
- |
ATAKULE BASKETBOL AKD. |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:17 |
CBK1113 |
08. Hafta |
ANKARA GENÇLİK MERKEZLERİ |
- |
10 DEV ADAM |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:17 |
CBK1114 |
08. Hafta |
ANKARA GENÇ MAGIC HANDS |
- |
BAŞKENT İZ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:17 |
CBK1115 |
08. Hafta |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
- |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:17 |
CBK1116 |
08. Hafta |
ANADOLUBEYİ |
- |
SPORTSA ACADEMY |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024
|
22:24 |
CBK1151 |
08. Hafta |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
- |
SİSTEM BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024
|
22:24 |
CBK1152 |
08. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
ÇAYYOLU AKADEMİ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024
|
22:24 |
CBK1149 |
08. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
20 - 45 |
ÜMİTKÖY BASKETBOL İHTİSAS |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024
|
22:24 |
CBK1150 |
08. Hafta |
BAŞKENT ATLETİK |
38 - 28 |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:33 |
CBK1186 |
08. Hafta |
TEİAŞ |
- |
YÜKSELEN KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:33 |
CBK1185 |
08. Hafta |
ZAFER KOLEJİ SK DERNEĞİ |
13 - 88 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:33 |
CBK1187 |
08. Hafta |
MAGIC HANDS (B) |
104 - 10 |
PURSAKLAR EĞİTİM BİLİMLERİ SPOR |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
22:33 |
CBK1188 |
08. Hafta |
ANKARA DSİ (B) |
41 - 74 |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024
|
22:37 |
CBK1221 |
08. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU (B) |
25 - 38 |
ANADOLU PANTERLERİ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024
|
22:37 |
CBK1222 |
08. Hafta |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
19 - 80 |
ANADOLU EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024
|
22:37 |
CBK1223 |
08. Hafta |
AN KAVRA |
42 - 31 |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024
|
22:37 |
CBK1224 |
08. Hafta |
CUMHURİYET ORTAOKULU AKD. |
44 - 26 |
ERYAMAN YILDIZLARI |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024
|
01:14 |
CBK928 |
09. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
- |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024
|
01:14 |
CBK929 |
09. Hafta |
TÜRK TELEKOM (A) |
- |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024
|
01:14 |
CBK930 |
09. Hafta |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
- |
BAŞKENT BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024
|
01:14 |
CBK931 |
09. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
- |
ANADOLU BİRLİK (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024
|
01:14 |
CBK932 |
09. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
- |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024
|
01:14 |
CBK933 |
09. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
34 - 64 |
ÇABA AKADEMİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024
|
01:14 |
CBK934 |
09. Hafta |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
62 - 34 |
B.Ç S.K (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:05 |
CBK1009 |
09. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (B) |
36 - 41 |
ANKARA GÜNEŞ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:05 |
CBK1010 |
09. Hafta |
NESİBE AYDIN |
22 - 59 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:05 |
CBK1011 |
09. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
- |
ANKARA ALTYAPI |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:05 |
CBK1012 |
09. Hafta |
ÇAYYOLU AKADEMİ (A) |
- |
KAMPÜS GSK |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:10 |
CBK1045 |
09. Hafta |
ODTÜ |
- |
WİNPOİNT S.K |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:10 |
CBK1046 |
09. Hafta |
BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK |
- |
MAGIC HANDS (A) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:10 |
CBK1047 |
09. Hafta |
GÖLBAŞI SPORİUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:10 |
CBK1048 |
09. Hafta |
YAŞAMKENT |
- |
B.Ç S.K (B) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:14 |
CBK1082 |
09. Hafta |
ANKARA İHTİSAS |
- |
ANADOLU BİRLİK (B) |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:14 |
CBK1083 |
09. Hafta |
VAMOS |
- |
BASKETBOL İHTİSAS |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:14 |
CBK1084 |
09. Hafta |
GAZİ BASKETBOL |
51 - 43 |
AYBÜ |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:14 |
CBK1081 |
09. Hafta |
ZİRVE BASKETBOL |
0 - 20 |
ANKARA YILDIZLARI |
2.KÜME E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:17 |
CBK1117 |
09. Hafta |
BAŞKENT İZ |
29 - 10 |
ANKARA GENÇLİK MERKEZLERİ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:17 |
CBK1119 |
09. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
11 - 76 |
ANKARA GENÇ MAGIC HANDS |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:17 |
CBK1118 |
09. Hafta |
10 DEV ADAM |
- |
ANADOLUBEYİ |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:17 |
CBK1120 |
09. Hafta |
GENÇ ATAKULE |
- |
BEŞTEPE KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) |
2.KÜME G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024
|
22:24 |
CBK1154 |
09. Hafta |
ÜMİTKÖY BASKETBOL İHTİSAS |
- |
HACETTEPE BASKETBOL KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024
|
22:24 |
CBK1153 |
09. Hafta |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
49 - 33 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024
|
22:24 |
CBK1155 |
09. Hafta |
SİSTEM BASKETBOL |
40 - 38 |
BAŞKENT ATLETİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024
|
22:24 |
CBK1156 |
09. Hafta |
YENİ UFUKLAR |
52 - 22 |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:33 |
CBK1189 |
09. Hafta |
YÜKSELEN KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
ZAFER KOLEJİ SK DERNEĞİ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:33 |
CBK1190 |
09. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (B) |
- |
ANKARA DSİ (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:33 |
CBK1191 |
09. Hafta |
PURSAKLAR EĞİTİM BİLİMLERİ SPOR |
- |
TEİAŞ |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
22:33 |
CBK1192 |
09. Hafta |
ÇAYYOLU SPORTSA |
- |
MAGIC HANDS (B) |
2.KÜME D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024
|
22:37 |
CBK1225 |
09. Hafta |
ANADOLU EĞİTİM VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
62 - 16 |
BÜYÜK ANADOLU (B) |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024
|
22:37 |
CBK1226 |
09. Hafta |
ANADOLU PANTERLERİ |
14 - 24 |
CUMHURİYET ORTAOKULU AKD. |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024
|
22:37 |
CBK1227 |
09. Hafta |
ÇABA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (A) |
49 - 13 |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024
|
22:37 |
CBK1228 |
09. Hafta |
BATI YILDIZI SPOR |
6 - 48 |
AN KAVRA |
2.KÜME F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024
|
01:14 |
CBK935 |
10. Hafta |
ORMANSPOR |
53 - 35 |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024
|
01:14 |
CBK936 |
10. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
50 - 29 |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024
|
01:14 |
CBK937 |
10. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (A) |
54 - 33 |
TÜRK TELEKOM (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024
|
01:14 |
CBK938 |
10. Hafta |
BAŞKENT BASKETBOL |
76 - 70 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024
|
01:14 |
CBK939 |
10. Hafta |
ÇABA AKADEMİ |
79 - 62 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024
|
01:14 |
CBK940 |
10. Hafta |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
46 - 67 |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024
|
01:14 |
CBK941 |
10. Hafta |
B.Ç S.K (A) |
23 - 52 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024
|
01:14 |
CBK942 |
11. Hafta |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
18 - 56 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024
|
01:14 |
CBK943 |
11. Hafta |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
28 - 62 |
ANADOLU BİRLİK (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024
|
01:14 |
CBK944 |
11. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
92 - 42 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024
|
01:14 |
CBK945 |
11. Hafta |
TÜRK TELEKOM (A) |
27 - 60 |
ÇABA AKADEMİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024
|
01:14 |
CBK946 |
11. Hafta |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
51 - 64 |
BAŞKENT BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024
|
01:14 |
CBK948 |
11. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
74 - 45 |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024
|
01:14 |
CBK947 |
11. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
- |
B.Ç S.K (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024
|
01:14 |
CBK952 |
12. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
- |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024
|
01:14 |
CBK949 |
12. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (A) |
78 - 32 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024
|
01:14 |
CBK950 |
12. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
61 - 55 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024
|
01:14 |
CBK951 |
12. Hafta |
ÇABA AKADEMİ |
78 - 43 |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024
|
01:14 |
CBK953 |
12. Hafta |
B.Ç S.K (A) |
34 - 38 |
TÜRK TELEKOM (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024
|
01:14 |
CBK954 |
12. Hafta |
BAŞKENT BASKETBOL |
41 - 48 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024
|
01:14 |
CBK955 |
12. Hafta |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
46 - 71 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01.2024
|
01:14 |
CBK956 |
13. Hafta |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
100 - 29 |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01.2024
|
01:14 |
CBK957 |
13. Hafta |
ORMANSPOR |
22 - 70 |
ÇABA AKADEMİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01.2024
|
01:14 |
CBK958 |
13. Hafta |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
37 - 56 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01.2024
|
01:14 |
CBK959 |
13. Hafta |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
54 - 49 |
B.Ç S.K (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01.2024
|
01:14 |
CBK960 |
13. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
74 - 42 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01.2024
|
01:14 |
CBK961 |
13. Hafta |
TÜRK TELEKOM (A) |
52 - 56 |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01.2024
|
01:14 |
CBK962 |
13. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
41 - 72 |
BAŞKENT BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2024
|
01:14 |
CBK963 |
14. Hafta |
ÇABA AKADEMİ |
63 - 65 |
ANADOLU BİRLİK (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2024
|
01:14 |
CBK964 |
14. Hafta |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
55 - 66 |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2024
|
01:14 |
CBK965 |
14. Hafta |
B.Ç S.K (A) |
47 - 36 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2024
|
01:14 |
CBK966 |
14. Hafta |
ANKARA DSİ (A) |
52 - 26 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2024
|
01:14 |
CBK967 |
14. Hafta |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
48 - 60 |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2024
|
01:14 |
CBK968 |
14. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
35 - 72 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2024
|
01:14 |
CBK969 |
14. Hafta |
BAŞKENT BASKETBOL |
57 - 29 |
TÜRK TELEKOM (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.01.2024
|
01:14 |
CBK970 |
15. Hafta |
DETAY SPOR KULÜBÜ |
25 - 87 |
ANKARA BASKETBOL AKADEMİSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.01.2024
|
01:14 |
CBK971 |
15. Hafta |
ANADOLU BİRLİK (A) |
86 - 31 |
B.Ç S.K (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.01.2024
|
01:14 |
CBK972 |
15. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (A) |
64 - 35 |
ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.01.2024
|
01:14 |
CBK973 |
15. Hafta |
ORMANSPOR |
60 - 55 |
ANKARA BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.01.2024
|
01:14 |
CBK974 |
15. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER (A) |
37 - 57 |
ANKARA DSİ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.01.2024
|
01:14 |
CBK975 |
15. Hafta |
DİNAMİK SPOR KULÜBÜ |
22 - 58 |
BAŞKENT BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.01.2024
|
01:14 |
CBK976 |
15. Hafta |
TÜRK TELEKOM (A) |
40 - 52 |
TED ANKARA KOLEJLİLER (B) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|