9.10.2023
|
21:52 |
ACT536 |
01. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
40 - 57 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
21:52 |
ACT537 |
01. Hafta |
TAİ SK |
85 - 60 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
21:52 |
ACT538 |
01. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
92 - 55 |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
21:52 |
ACT539 |
01. Hafta |
EGOSPOR |
101 - 33 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.01.2024
|
23:46 |
ACT608 |
01. Hafta |
ZİRVE BASKETBOL |
85 - 80 |
12 DEV ADIM |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.01.2024
|
23:46 |
ACT609 |
01. Hafta |
BAŞKENT ATLETİK |
47 - 83 |
VAMOS |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.01.2024
|
23:46 |
ACT610 |
01. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
56 - 27 |
ADAPAZARI ADA SPORTİF |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.01.2024
|
23:46 |
ACT611 |
01. Hafta |
GENÇ ANKARALILAR |
68 - 52 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.01.2024
|
23:46 |
ACT612 |
01. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
41 - 58 |
GAZİ BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:24 |
ACT653 |
01. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
51 - 67 |
ŞEKER SPOR (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:24 |
ACT654 |
01. Hafta |
ANADOLU PARSI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
44 - 64 |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:24 |
ACT655 |
01. Hafta |
OYA AKIN YILDIZ SPOR |
71 - 95 |
ULUBEY |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
00:24 |
ACT657 |
01. Hafta |
ANKARA GÜNEŞ |
40 - 32 |
ATANAK |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.02.2024
|
16:36 |
ACT698 |
01. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
67 - 58 |
ANGORA BASKET |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.02.2024
|
16:36 |
ACT699 |
01. Hafta |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
62 - 48 |
İNCEK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.02.2024
|
16:36 |
ACT700 |
01. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL |
64 - 76 |
ALTINEL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.02.2024
|
16:36 |
ACT701 |
01. Hafta |
TARGET |
58 - 37 |
AHBSK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.02.2024
|
16:36 |
ACT702 |
01. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
46 - 63 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
21:52 |
ACT540 |
02. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
96 - 81 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
21:52 |
ACT541 |
02. Hafta |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
37 - 99 |
EGOSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
21:52 |
ACT542 |
02. Hafta |
ORMANSPOR |
53 - 78 |
TAİ SK |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
21:52 |
ACT543 |
02. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
59 - 71 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.01.2024
|
23:46 |
ACT613 |
02. Hafta |
VAMOS |
80 - 67 |
ŞEKER SPOR (A) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.01.2024
|
23:46 |
ACT614 |
02. Hafta |
AN KAVRA |
71 - 59 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.01.2024
|
23:46 |
ACT615 |
02. Hafta |
ADAPAZARI ADA SPORTİF |
57 - 55 |
GENÇ ANKARALILAR |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.01.2024
|
23:46 |
ACT616 |
02. Hafta |
12 DEV ADIM |
40 - 63 |
GAZİ BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.01.2024
|
23:46 |
ACT617 |
02. Hafta |
ZİRVE BASKETBOL |
62 - 69 |
BAŞKENT ATLETİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:24 |
ACT658 |
02. Hafta |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
64 - 83 |
OYA AKIN YILDIZ SPOR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:24 |
ACT659 |
02. Hafta |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
52 - 51 |
ANKARA GÜNEŞ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:24 |
ACT661 |
02. Hafta |
ŞEKER SPOR (B) |
92 - 47 |
ATANAK |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
00:24 |
ACT662 |
02. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
70 - 64 |
ANADOLU PARSI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03.2024
|
16:36 |
ACT703 |
02. Hafta |
İNCEK |
55 - 48 |
HACETTEPE BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03.2024
|
16:36 |
ACT704 |
02. Hafta |
AHBSK |
62 - 32 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03.2024
|
16:36 |
ACT705 |
02. Hafta |
ALTINEL |
54 - 47 |
TARGET |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03.2024
|
16:36 |
ACT706 |
02. Hafta |
ANGORA BASKET |
55 - 61 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.03.2024
|
16:36 |
ACT707 |
02. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
54 - 67 |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
21:52 |
ACT544 |
03. Hafta |
EGOSPOR |
78 - 54 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
21:52 |
ACT545 |
03. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
52 - 59 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
21:52 |
ACT546 |
03. Hafta |
TAİ SK |
105 - 67 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2023
|
21:52 |
ACT547 |
03. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
72 - 69 |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.02.2024
|
23:46 |
ACT618 |
03. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
39 - 71 |
ADAPAZARI ADA SPORTİF |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.02.2024
|
23:46 |
ACT619 |
03. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
75 - 64 |
ZİRVE BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.02.2024
|
23:46 |
ACT620 |
03. Hafta |
GENÇ ANKARALILAR |
79 - 74 |
VAMOS |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.02.2024
|
23:46 |
ACT621 |
03. Hafta |
BAŞKENT ATLETİK |
63 - 64 |
12 DEV ADIM |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.02.2024
|
23:46 |
ACT622 |
03. Hafta |
GAZİ BASKETBOL |
41 - 72 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:24 |
ACT663 |
03. Hafta |
ANKARA GÜNEŞ |
42 - 73 |
ULUBEY |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:24 |
ACT664 |
03. Hafta |
OYA AKIN YILDIZ SPOR |
62 - 42 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:24 |
ACT666 |
03. Hafta |
ANADOLU PARSI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
63 - 70 |
ŞEKER SPOR (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
00:24 |
ACT667 |
03. Hafta |
ATANAK |
49 - 43 |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
16:36 |
ACT708 |
03. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
40 - 56 |
ALTINEL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
16:36 |
ACT709 |
03. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL |
58 - 80 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
16:36 |
ACT710 |
03. Hafta |
TARGET |
82 - 62 |
İNCEK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
16:36 |
ACT711 |
03. Hafta |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
59 - 54 |
ANGORA BASKET |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
16:36 |
ACT712 |
03. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (B) |
69 - 52 |
AHBSK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
21:52 |
ACT548 |
04. Hafta |
ORMANSPOR |
37 - 82 |
EGOSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
21:52 |
ACT549 |
04. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
97 - 58 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
21:52 |
ACT550 |
04. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
68 - 67 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
21:52 |
ACT551 |
04. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
61 - 75 |
TAİ SK |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.02.2024
|
23:46 |
ACT623 |
04. Hafta |
VAMOS |
84 - 54 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.02.2024
|
23:46 |
ACT624 |
04. Hafta |
ADAPAZARI ADA SPORTİF |
60 - 37 |
GAZİ BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.02.2024
|
23:46 |
ACT625 |
04. Hafta |
12 DEV ADIM |
57 - 62 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.02.2024
|
23:46 |
ACT626 |
04. Hafta |
ZİRVE BASKETBOL |
56 - 55 |
GENÇ ANKARALILAR |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.02.2024
|
23:46 |
ACT627 |
04. Hafta |
BAŞKENT ATLETİK |
58 - 66 |
ŞEKER SPOR (A) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:24 |
ACT668 |
04. Hafta |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
72 - 51 |
ANKARA GÜNEŞ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:24 |
ACT669 |
04. Hafta |
ULUBEY |
94 - 52 |
ATANAK |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:24 |
ACT670 |
04. Hafta |
ŞEKER SPOR (B) |
64 - 60 |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
00:24 |
ACT672 |
04. Hafta |
ANADOLU PARSI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
59 - 68 |
OYA AKIN YILDIZ SPOR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
16:36 |
ACT713 |
04. Hafta |
İNCEK |
51 - 67 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
16:36 |
ACT714 |
04. Hafta |
ALTINEL |
59 - 32 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
16:36 |
ACT715 |
04. Hafta |
ANGORA BASKET |
46 - 55 |
AHBSK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
16:36 |
ACT716 |
04. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
48 - 63 |
TARGET |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
16:36 |
ACT717 |
04. Hafta |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
80 - 74 |
HACETTEPE BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
21:52 |
ACT552 |
05. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
49 - 52 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
21:52 |
ACT553 |
05. Hafta |
EGOSPOR |
92 - 40 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
21:52 |
ACT554 |
05. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
62 - 55 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
21:52 |
ACT555 |
05. Hafta |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
46 - 95 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.02.2024
|
23:46 |
ACT628 |
05. Hafta |
GENÇ ANKARALILAR |
56 - 39 |
BAŞKENT ATLETİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.02.2024
|
23:46 |
ACT629 |
05. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
68 - 65 |
12 DEV ADIM |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.02.2024
|
23:46 |
ACT630 |
05. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
68 - 80 |
ZİRVE BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.02.2024
|
23:46 |
ACT631 |
05. Hafta |
GAZİ BASKETBOL |
37 - 73 |
VAMOS |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.02.2024
|
23:46 |
ACT632 |
05. Hafta |
AN KAVRA |
58 - 65 |
ADAPAZARI ADA SPORTİF |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:24 |
ACT674 |
05. Hafta |
OYA AKIN YILDIZ SPOR |
55 - 61 |
ŞEKER SPOR (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:24 |
ACT675 |
05. Hafta |
ANKARA GÜNEŞ |
44 - 60 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:24 |
ACT676 |
05. Hafta |
ATANAK |
52 - 63 |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
00:24 |
ACT677 |
05. Hafta |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
44 - 98 |
ULUBEY |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
16:36 |
ACT718 |
05. Hafta |
TARGET |
65 - 48 |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
16:36 |
ACT719 |
05. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL |
18 - 73 |
ANGORA BASKET |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
16:36 |
ACT720 |
05. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
49 - 50 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
16:36 |
ACT721 |
05. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (B) |
73 - 56 |
İNCEK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.03.2024
|
16:36 |
ACT722 |
05. Hafta |
AHBSK |
43 - 74 |
ALTINEL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.10.2023
|
21:52 |
ACT556 |
06. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
98 - 82 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.10.2023
|
21:52 |
ACT557 |
06. Hafta |
ORMANSPOR |
78 - 64 |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.10.2023
|
21:52 |
ACT558 |
06. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
39 - 91 |
EGOSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.10.2023
|
21:52 |
ACT559 |
06. Hafta |
TAİ SK |
80 - 66 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.02.2024
|
23:46 |
ACT633 |
06. Hafta |
ZİRVE BASKETBOL |
59 - 36 |
GAZİ BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.02.2024
|
23:46 |
ACT634 |
06. Hafta |
VAMOS |
73 - 42 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.02.2024
|
23:46 |
ACT635 |
06. Hafta |
12 DEV ADIM |
76 - 63 |
ADAPAZARI ADA SPORTİF |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.02.2024
|
23:46 |
ACT636 |
06. Hafta |
BAŞKENT ATLETİK |
65 - 51 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.02.2024
|
23:46 |
ACT637 |
06. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
91 - 86 |
GENÇ ANKARALILAR |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:24 |
ACT678 |
06. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
58 - 44 |
ATANAK |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:24 |
ACT679 |
06. Hafta |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
73 - 51 |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:24 |
ACT680 |
06. Hafta |
ŞEKER SPOR (B) |
75 - 61 |
ULUBEY |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.2024
|
00:24 |
ACT681 |
06. Hafta |
ANADOLU PARSI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
66 - 59 |
ANKARA GÜNEŞ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
16:36 |
ACT723 |
06. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
57 - 67 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
16:36 |
ACT725 |
06. Hafta |
ANGORA BASKET |
65 - 73 |
ALTINEL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
16:36 |
ACT726 |
06. Hafta |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
53 - 38 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
16:36 |
ACT727 |
06. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL |
59 - 94 |
TARGET |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
16:36 |
ACT724 |
06. Hafta |
İNCEK |
0 - 20 |
AHBSK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
21:52 |
ACT560 |
07. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
80 - 70 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
21:52 |
ACT561 |
07. Hafta |
EGOSPOR |
81 - 84 |
TAİ SK |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
21:52 |
ACT562 |
07. Hafta |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
72 - 105 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
21:52 |
ACT563 |
07. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
88 - 44 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.2024
|
23:46 |
ACT638 |
07. Hafta |
ADAPAZARI ADA SPORTİF |
49 - 83 |
VAMOS |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.2024
|
23:46 |
ACT640 |
07. Hafta |
GAZİ BASKETBOL |
50 - 31 |
BAŞKENT ATLETİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.2024
|
23:46 |
ACT641 |
07. Hafta |
AN KAVRA |
84 - 53 |
ZİRVE BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.2024
|
23:46 |
ACT642 |
07. Hafta |
GENÇ ANKARALILAR |
56 - 75 |
12 DEV ADIM |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.2024
|
23:46 |
ACT639 |
07. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
0 - 20 |
ŞEKER SPOR (A) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:24 |
ACT683 |
07. Hafta |
ULUBEY |
65 - 81 |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:24 |
ACT684 |
07. Hafta |
ANKARA GÜNEŞ |
44 - 66 |
OYA AKIN YILDIZ SPOR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:24 |
ACT685 |
07. Hafta |
ATANAK |
41 - 65 |
ANADOLU PARSI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
00:24 |
ACT686 |
07. Hafta |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
55 - 61 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
16:36 |
ACT728 |
07. Hafta |
ALTINEL |
99 - 49 |
İNCEK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
16:36 |
ACT729 |
07. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
49 - 76 |
HACETTEPE BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
16:36 |
ACT730 |
07. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (B) |
75 - 50 |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
16:36 |
ACT731 |
07. Hafta |
AHBSK |
54 - 48 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
16:36 |
ACT732 |
07. Hafta |
TARGET |
83 - 63 |
ANGORA BASKET |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.10.2023
|
21:52 |
ACT564 |
08. Hafta |
TAİ SK |
95 - 66 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.10.2023
|
21:52 |
ACT565 |
08. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
81 - 58 |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.10.2023
|
21:52 |
ACT566 |
08. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
63 - 107 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.10.2023
|
21:52 |
ACT567 |
08. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
47 - 88 |
EGOSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.02.2024
|
23:46 |
ACT643 |
08. Hafta |
ŞEKER SPOR (A) |
66 - 49 |
GAZİ BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.02.2024
|
23:46 |
ACT644 |
08. Hafta |
ZİRVE BASKETBOL |
61 - 52 |
ADAPAZARI ADA SPORTİF |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.02.2024
|
23:46 |
ACT645 |
08. Hafta |
BAŞKENT ATLETİK |
46 - 70 |
AN KAVRA |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.02.2024
|
23:46 |
ACT646 |
08. Hafta |
12 DEV ADIM |
51 - 92 |
VAMOS |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.02.2024
|
23:46 |
ACT647 |
08. Hafta |
GENÇ ANKARALILAR |
65 - 53 |
BÜYÜK ANADOLU |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:24 |
ACT688 |
08. Hafta |
OYA AKIN YILDIZ SPOR |
68 - 34 |
ATANAK |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:24 |
ACT689 |
08. Hafta |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
72 - 78 |
ULUBEY |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:24 |
ACT690 |
08. Hafta |
ANADOLU PARSI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
100 - 30 |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
00:24 |
ACT691 |
08. Hafta |
ŞEKER SPOR (B) |
58 - 59 |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
16:36 |
ACT733 |
08. Hafta |
HACETTEPE BASKETBOL |
64 - 71 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (B) |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
16:36 |
ACT734 |
08. Hafta |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
56 - 78 |
ALTINEL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
16:36 |
ACT735 |
08. Hafta |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
54 - 46 |
AHBSK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
16:36 |
ACT736 |
08. Hafta |
ANGORA BASKET |
67 - 59 |
İNCEK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
16:36 |
ACT737 |
08. Hafta |
TARGET |
57 - 43 |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.2023
|
21:52 |
ACT568 |
09. Hafta |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
54 - 102 |
TAİ SK |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.2023
|
21:52 |
ACT569 |
09. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
64 - 84 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.2023
|
21:52 |
ACT570 |
09. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
102 - 45 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.2023
|
21:52 |
ACT571 |
09. Hafta |
ORMANSPOR |
63 - 54 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.02.2024
|
23:46 |
ACT648 |
09. Hafta |
AN KAVRA |
73 - 55 |
ŞEKER SPOR (A) |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.02.2024
|
23:46 |
ACT649 |
09. Hafta |
GAZİ BASKETBOL |
54 - 76 |
GENÇ ANKARALILAR |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.02.2024
|
23:46 |
ACT650 |
09. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU |
51 - 63 |
12 DEV ADIM |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.02.2024
|
23:46 |
ACT651 |
09. Hafta |
ADAPAZARI ADA SPORTİF |
78 - 48 |
BAŞKENT ATLETİK |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.02.2024
|
23:46 |
ACT652 |
09. Hafta |
VAMOS |
97 - 42 |
ZİRVE BASKETBOL |
2.KÜME B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:24 |
ACT693 |
09. Hafta |
PURSAKLAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
42 - 74 |
OYA AKIN YILDIZ SPOR |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:24 |
ACT695 |
09. Hafta |
ANKARA GÜNEŞ |
61 - 82 |
ŞEKER SPOR (B) |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:24 |
ACT696 |
09. Hafta |
ULUBEY |
85 - 71 |
ANADOLU PARSI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
00:24 |
ACT697 |
09. Hafta |
ANKA BASKET SPOR KULÜBÜ |
67 - 59 |
ANKARA PANTER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
2.KÜME A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
16:36 |
ACT738 |
09. Hafta |
AHBSK |
62 - 68 |
HACETTEPE BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
16:36 |
ACT739 |
09. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (B) |
57 - 59 |
TARGET |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
16:36 |
ACT740 |
09. Hafta |
ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR |
46 - 54 |
ANGORA BASKET |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
16:36 |
ACT741 |
09. Hafta |
ALTINEL |
72 - 51 |
SÖGÜTSEN SERAMİK |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
16:36 |
ACT742 |
09. Hafta |
İNCEK |
69 - 61 |
ÜLKER ANKARA BASKETBOL |
2.KÜME C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.10.2023
|
21:52 |
ACT572 |
10. Hafta |
ORMANSPOR |
68 - 70 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.10.2023
|
21:52 |
ACT573 |
10. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
72 - 93 |
TAİ SK |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.10.2023
|
21:52 |
ACT574 |
10. Hafta |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
83 - 85 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.10.2023
|
21:52 |
ACT575 |
10. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
47 - 90 |
EGOSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
21:52 |
ACT576 |
11. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
61 - 81 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
21:52 |
ACT577 |
11. Hafta |
EGOSPOR |
107 - 42 |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
21:52 |
ACT578 |
11. Hafta |
TAİ SK |
79 - 61 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
21:52 |
ACT579 |
11. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
64 - 59 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
21:52 |
ACT580 |
12. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
59 - 86 |
EGOSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
21:52 |
ACT581 |
12. Hafta |
ORMANSPOR |
66 - 63 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
21:52 |
ACT582 |
12. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
56 - 79 |
TAİ SK |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
21:52 |
ACT583 |
12. Hafta |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
87 - 79 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
21:52 |
ACT584 |
13. Hafta |
EGOSPOR |
67 - 35 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
21:52 |
ACT585 |
13. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
65 - 87 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
21:52 |
ACT586 |
13. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
76 - 65 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
21:52 |
ACT587 |
13. Hafta |
TAİ SK |
78 - 48 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
21:52 |
ACT588 |
14. Hafta |
ORMANSPOR |
88 - 43 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
21:52 |
ACT589 |
14. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
43 - 105 |
EGOSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
21:52 |
ACT590 |
14. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
59 - 76 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
21:52 |
ACT591 |
14. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
108 - 43 |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
21:52 |
ACT592 |
15. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
95 - 97 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
21:52 |
ACT593 |
15. Hafta |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
51 - 86 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
21:52 |
ACT594 |
15. Hafta |
EGOSPOR |
81 - 48 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
21:52 |
ACT595 |
15. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
54 - 82 |
TAİ SK |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
21:52 |
ACT596 |
16. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
67 - 41 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
21:52 |
ACT597 |
16. Hafta |
TAİ SK |
70 - 79 |
EGOSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
21:52 |
ACT598 |
16. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
95 - 65 |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
21:52 |
ACT599 |
16. Hafta |
ORMANSPOR |
38 - 73 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
21:52 |
ACT600 |
17. Hafta |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
61 - 98 |
TAİ SK |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
21:52 |
ACT601 |
17. Hafta |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
70 - 75 |
GENÇ MAGİC HANDS |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
21:52 |
ACT602 |
17. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
107 - 70 |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
21:52 |
ACT603 |
17. Hafta |
EGOSPOR |
123 - 54 |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
21:52 |
ACT605 |
18. Hafta |
SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL |
76 - 61 |
ŞEHİT CENGİZ POLAT İMAM HATİP ORTA OKULU |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
21:52 |
ACT606 |
18. Hafta |
GENÇ MAGİC HANDS |
61 - 97 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
21:52 |
ACT607 |
18. Hafta |
29 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (A) |
54 - 76 |
ORMANSPOR |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
21:52 |
ACT604 |
18. Hafta |
TAİ SK |
20 - 0 |
MEKTEB-İ MÜLKİYE |
1.KÜME |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|