21.10.2023
|
11:30 |
AKG1389 |
01. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
59 - 39 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
13:00 |
AKG1388 |
01. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
45 - 76 |
DERİN GENÇLİK (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
16:00 |
AKG1387 |
01. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
41 - 62 |
AYYILDIZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:30 |
AKG1252 |
01. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
57 - 72 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
19:00 |
AKG1391 |
01. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
86 - 36 |
MCK MTAL |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2023
|
18:30 |
AKG1390 |
01. Hafta |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
26 - 54 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11.2023
|
18:30 |
AKG1250 |
01. Hafta |
FİNAL SPOR (B) |
92 - 55 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.11.2023
|
20:45 |
AKG1251 |
01. Hafta |
BURSA KOLEJLİLER |
96 - 42 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.12.2023
|
18:30 |
AKG1249 |
01. Hafta |
FİNAL SPOR (A) |
61 - 70 |
TOFAŞ |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.12.2023
|
12:00 |
AKG1392 |
01. Hafta |
GEMLİK SPOR |
84 - 91 |
YEŞİM SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.01.2024
|
14:30 |
AKG1453 |
01. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
81 - 41 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024
|
19:00 |
AKG1454 |
01. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
57 - 33 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.01.2024
|
19:00 |
AKG1455 |
01. Hafta |
İNEGÖL ATLAS |
50 - 55 |
JBA SPOR |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
20:15 |
AKG1253 |
02. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
40 - 69 |
BURSA KOLEJLİLER |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
20:00 |
AKG1394 |
02. Hafta |
MCK MTAL |
42 - 77 |
GEMLİK SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2023
|
20:00 |
AKG1398 |
02. Hafta |
YEŞİM SPOR |
61 - 15 |
BURSA BASKET (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11.2023
|
20:00 |
AKG1256 |
02. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
46 - 100 |
FİNAL SPOR (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
13:00 |
AKG1396 |
02. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
79 - 57 |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
16:00 |
AKG1397 |
02. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
60 - 70 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
16:00 |
AKG1393 |
02. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
67 - 41 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11.2023
|
20:00 |
AKG1254 |
02. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
45 - 94 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.12.2023
|
18:30 |
AKG1255 |
02. Hafta |
TOFAŞ |
92 - 60 |
FİNAL SPOR (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.01.2024
|
13:00 |
AKG1456 |
02. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
92 - 29 |
KARACABEY BELEDİYE |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.01.2024
|
14:00 |
AKG1395 |
02. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
63 - 68 |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024
|
20:00 |
AKG1458 |
02. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
19 - 79 |
İNEGÖL ATLAS |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024
|
18:30 |
AKG1457 |
02. Hafta |
JBA SPOR |
78 - 40 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
19:00 |
AKG1403 |
03. Hafta |
GEMLİK SPOR |
63 - 57 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2023
|
18:30 |
AKG1258 |
03. Hafta |
BURSA KOLEJLİLER |
46 - 72 |
TOFAŞ |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.2023
|
18:30 |
AKG1400 |
03. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
45 - 54 |
AYYILDIZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.11.2023
|
19:00 |
AKG1402 |
03. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
76 - 59 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.11.2023
|
20:30 |
AKG1260 |
03. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
20 - 0 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
11:30 |
AKG1257 |
03. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
91 - 48 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.12.2023
|
20:15 |
AKG1259 |
03. Hafta |
FİNAL SPOR (B) |
79 - 59 |
BURSA BASKET (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.12.2023
|
10:00 |
AKG1401 |
03. Hafta |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
36 - 88 |
DERİN GENÇLİK (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.12.2023
|
11:30 |
AKG1399 |
03. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
41 - 77 |
BURSA BASKET (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.01.2024
|
16:00 |
AKG1404 |
03. Hafta |
MCK MTAL |
31 - 76 |
YEŞİM SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024
|
19:15 |
AKG1459 |
03. Hafta |
RMK AKADEMİ |
21 - 90 |
JBA SPOR |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024
|
19:00 |
AKG1460 |
03. Hafta |
İNEGÖL ATLAS |
43 - 72 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.2024
|
20:15 |
AKG1461 |
03. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
85 - 36 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.10.2023
|
18:30 |
AKG1264 |
04. Hafta |
FİNAL SPOR (A) |
94 - 52 |
FİNAL SPOR (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.10.2023
|
20:00 |
AKG1261 |
04. Hafta |
TOFAŞ |
50 - 87 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2023
|
19:00 |
AKG1410 |
04. Hafta |
YEŞİM SPOR |
74 - 34 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.11.2023
|
19:15 |
AKG1407 |
04. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
92 - 32 |
MCK MTAL |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.11.2023
|
20:30 |
AKG1263 |
04. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
76 - 100 |
BURSA KOLEJLİLER |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
18:30 |
AKG1262 |
04. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
58 - 110 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.12.2023
|
17:00 |
AKG1408 |
04. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
67 - 79 |
GEMLİK SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.12.2023
|
11:30 |
AKG1406 |
04. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
46 - 57 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.12.2023
|
14:30 |
AKG1409 |
04. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
45 - 46 |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.12.2023
|
18:45 |
AKG1405 |
04. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
84 - 60 |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
11:30 |
AKG1464 |
04. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
92 - 65 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2024
|
11:30 |
AKG1463 |
04. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
61 - 37 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.02.2024
|
16:30 |
AKG1462 |
04. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
21 - 55 |
İNEGÖL ATLAS |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
20:00 |
AKG1268 |
05. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
77 - 46 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2023
|
20:00 |
AKG1413 |
05. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
68 - 56 |
AYYILDIZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.11.2023
|
14:00 |
AKG1416 |
05. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
62 - 72 |
YEŞİM SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.11.2023
|
20:00 |
AKG1266 |
05. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
109 - 64 |
BURSA BASKET (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
14:30 |
AKG1415 |
05. Hafta |
MCK MTAL |
52 - 86 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
20:30 |
AKG1414 |
05. Hafta |
GEMLİK SPOR |
61 - 86 |
DERİN GENÇLİK (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.12.2023
|
20:00 |
AKG1267 |
05. Hafta |
BURSA KOLEJLİLER |
86 - 79 |
FİNAL SPOR (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.12.2023
|
18:30 |
AKG1265 |
05. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
93 - 73 |
TOFAŞ |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.12.2023
|
18:30 |
AKG1411 |
05. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
73 - 44 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.01.2024
|
13:00 |
AKG1465 |
05. Hafta |
JBA SPOR |
80 - 24 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.01.2024
|
20:45 |
AKG1412 |
05. Hafta |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
63 - 95 |
BURSA BASKET (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.01.2024
|
11:30 |
AKG1467 |
05. Hafta |
RMK AKADEMİ |
48 - 101 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024
|
20:15 |
AKG1466 |
05. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
65 - 25 |
KARACABEY BELEDİYE |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
20:00 |
AKG1272 |
06. Hafta |
FİNAL SPOR (B) |
65 - 84 |
BURSA KOLEJLİLER |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
20:00 |
AKG1269 |
06. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
67 - 129 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
20:15 |
AKG1422 |
06. Hafta |
YEŞİM SPOR |
55 - 37 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.11.2023
|
18:30 |
AKG1271 |
06. Hafta |
FİNAL SPOR (A) |
64 - 92 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
11:30 |
AKG1270 |
06. Hafta |
TOFAŞ |
86 - 46 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.12.2023
|
11:30 |
AKG1420 |
06. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
54 - 55 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.12.2023
|
13:00 |
AKG1417 |
06. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
86 - 78 |
GEMLİK SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.12.2023
|
20:45 |
AKG1421 |
06. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
84 - 34 |
MCK MTAL |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.12.2023
|
20:45 |
AKG1418 |
06. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
72 - 66 |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.01.2024
|
20:45 |
AKG1419 |
06. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
62 - 67 |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024
|
19:15 |
AKG1469 |
06. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
98 - 52 |
JBA SPOR |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.02.2024
|
19:00 |
AKG1470 |
06. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
53 - 30 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
19:00 |
AKG1468 |
06. Hafta |
İNEGÖL ATLAS |
74 - 49 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.11.2023
|
20:00 |
AKG1276 |
07. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
31 - 99 |
TOFAŞ |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11.2023
|
20:30 |
AKG1273 |
07. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
82 - 56 |
FİNAL SPOR (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2023
|
20:30 |
AKG1425 |
07. Hafta |
GEMLİK SPOR |
94 - 52 |
BURSA BASKET (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
20:15 |
AKG1428 |
07. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
47 - 56 |
YEŞİM SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
20:15 |
AKG1275 |
07. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
56 - 75 |
BURSA BASKET (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.12.2023
|
20:30 |
AKG1424 |
07. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
66 - 26 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.12.2023
|
10:00 |
AKG1274 |
07. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
81 - 43 |
FİNAL SPOR (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.12.2023
|
20:15 |
AKG1427 |
07. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
45 - 56 |
DERİN GENÇLİK (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.12.2023
|
18:30 |
AKG1426 |
07. Hafta |
MCK MTAL |
37 - 74 |
AYYILDIZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.01.2024
|
20:45 |
AKG1423 |
07. Hafta |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
42 - 80 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024
|
20:45 |
AKG1471 |
07. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
20 - 119 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024
|
14:30 |
AKG1472 |
07. Hafta |
RMK AKADEMİ |
0 - 20 |
İNEGÖL ATLAS |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
11:30 |
AKG1473 |
07. Hafta |
JBA SPOR |
79 - 23 |
KARACABEY BELEDİYE |
C LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
11:30 |
AKG1278 |
08. Hafta |
FİNAL SPOR (A) |
78 - 57 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
16:00 |
AKG1280 |
08. Hafta |
BURSA KOLEJLİLER |
42 - 67 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
20:45 |
AKG1433 |
08. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
79 - 62 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
20:45 |
AKG1279 |
08. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
82 - 27 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.11.2023
|
20:45 |
AKG1277 |
08. Hafta |
FİNAL SPOR (B) |
63 - 110 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
15:00 |
AKG1432 |
08. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
90 - 53 |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.12.2023
|
19:15 |
AKG1434 |
08. Hafta |
YEŞİM SPOR |
94 - 54 |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.12.2023
|
20:00 |
AKG1429 |
08. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
63 - 67 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.01.2024
|
18:30 |
AKG1431 |
08. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
40 - 78 |
GEMLİK SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.01.2024
|
20:00 |
AKG1430 |
08. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
85 - 49 |
MCK MTAL |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
20:00 |
AKG1284 |
09. Hafta |
TOFAŞ |
102 - 50 |
BURSA BASKET (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
20:00 |
AKG1281 |
09. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
31 - 89 |
FİNAL SPOR (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
14:30 |
AKG1436 |
09. Hafta |
GEMLİK SPOR |
75 - 57 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
17:00 |
AKG1283 |
09. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
61 - 98 |
FİNAL SPOR (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
20:00 |
AKG1282 |
09. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
77 - 66 |
BURSA KOLEJLİLER |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.12.2023
|
13:00 |
AKG1437 |
09. Hafta |
MCK MTAL |
39 - 56 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.12.2023
|
11:30 |
AKG1440 |
09. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
52 - 77 |
YEŞİM SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.12.2023
|
20:30 |
AKG1435 |
09. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
73 - 46 |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.12.2023
|
13:00 |
AKG1439 |
09. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
48 - 50 |
AYYILDIZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.01.2024
|
10:00 |
AKG1438 |
09. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
59 - 75 |
BURSA BASKET (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11.2023
|
18:30 |
AKG1287 |
10. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
64 - 86 |
BURSA KOLEJLİLER |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.11.2023
|
20:00 |
AKG1286 |
10. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
47 - 94 |
FİNAL SPOR (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.11.2023
|
19:00 |
AKG1285 |
10. Hafta |
TOFAŞ |
84 - 65 |
FİNAL SPOR (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
13:00 |
AKG1443 |
10. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
53 - 72 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.12.2023
|
11:30 |
AKG1446 |
10. Hafta |
YEŞİM SPOR |
79 - 62 |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.12.2023
|
18:00 |
AKG1288 |
10. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
88 - 79 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.12.2023
|
16:00 |
AKG1445 |
10. Hafta |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
52 - 93 |
GEMLİK SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.12.2023
|
13:00 |
AKG1444 |
10. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
97 - 47 |
MCK MTAL |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.01.2024
|
18:45 |
AKG1441 |
10. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
46 - 74 |
DERİN GENÇLİK (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.01.2024
|
20:15 |
AKG1442 |
10. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
64 - 55 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
18:30 |
AKG1290 |
11. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
87 - 48 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
20:00 |
AKG1291 |
11. Hafta |
FİNAL SPOR (B) |
58 - 112 |
TOFAŞ |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023
|
14:30 |
AKG1452 |
11. Hafta |
YEŞİM SPOR |
74 - 52 |
AYYILDIZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023
|
20:00 |
AKG1289 |
11. Hafta |
BURSA KOLEJLİLER |
87 - 54 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
20:00 |
AKG1292 |
11. Hafta |
FİNAL SPOR (A) |
89 - 62 |
BURSA BASKET (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.12.2023
|
18:30 |
AKG1448 |
11. Hafta |
MCK MTAL |
38 - 48 |
MUDANYA ÜNİVERSİTESİ |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.12.2023
|
18:45 |
AKG1450 |
11. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
48 - 16 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.12.2023
|
19:00 |
AKG1447 |
11. Hafta |
GEMLİK SPOR |
60 - 41 |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.12.2023
|
19:15 |
AKG1449 |
11. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
70 - 68 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.12.2023
|
20:45 |
AKG1451 |
11. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
43 - 62 |
BURSA BASKET (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2023
|
20:00 |
AKG1293 |
12. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
0 - 20 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
18:30 |
AKG1295 |
12. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
52 - 92 |
FİNAL SPOR (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.11.2023
|
18:00 |
AKG1294 |
12. Hafta |
TOFAŞ |
86 - 68 |
BURSA KOLEJLİLER |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.12.2023
|
18:30 |
AKG1296 |
12. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
64 - 120 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.10.2023
|
20:00 |
AKG1299 |
13. Hafta |
BURSA KOLEJLİLER |
87 - 66 |
BURSA BASKET (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
20:30 |
AKG1298 |
13. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
98 - 61 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
14:30 |
AKG1300 |
13. Hafta |
FİNAL SPOR (B) |
65 - 85 |
FİNAL SPOR (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
18:30 |
AKG1297 |
13. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
76 - 64 |
TOFAŞ |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.01.2024
|
18:30 |
AKG1475 |
Playoff Çeyrek Final |
TOFAŞ |
97 - 46 |
FİNAL SPOR (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
3.01.2024
|
20:00 |
AKG1476 |
Playoff Çeyrek Final |
FİNAL SPOR (A) |
81 - 66 |
BURSA KOLEJLİLER |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
3.01.2024
|
20:00 |
AKG1474 |
Playoff Çeyrek Final |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
115 - 53 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
5.01.2024
|
18:30 |
AKG1477 |
Playoff Çeyrek Final |
FİNAL SPOR (B) |
42 - 96 |
TOFAŞ |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
5.01.2024
|
18:30 |
AKG1479 |
Playoff Çeyrek Final |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
0 - 20 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
5.01.2024
|
20:00 |
AKG1478 |
Playoff Çeyrek Final |
BURSA KOLEJLİLER |
60 - 70 |
FİNAL SPOR (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
27.10.2023
|
18:30 |
AKG1303 |
14. Hafta |
FİNAL SPOR (A) |
95 - 77 |
BURSA KOLEJLİLER |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
16:00 |
AKG1304 |
14. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
28 - 52 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.2023
|
20:00 |
AKG1301 |
14. Hafta |
TOFAŞ |
61 - 85 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.12.2023
|
20:15 |
AKG1302 |
14. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
71 - 89 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.01.2024
|
14:30 |
AKG1480 |
Playoff Yarı Final |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
69 - 72 |
TOFAŞ |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
7.01.2024
|
16:00 |
AKG1481 |
Playoff Yarı Final |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
101 - 77 |
FİNAL SPOR (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
10.01.2024
|
20:00 |
AKG1482 |
Playoff Yarı Final |
FİNAL SPOR (A) |
88 - 92 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
11.01.2024
|
20:00 |
AKG1483 |
Playoff Yarı Final |
TOFAŞ |
72 - 79 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
12.10.2023
|
18:30 |
AKG1307 |
15. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
82 - 68 |
FİNAL SPOR (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
20:00 |
AKG1306 |
15. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
44 - 106 |
TOFAŞ |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
10:00 |
AKG1305 |
15. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
116 - 73 |
BURSA BASKET (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
11:30 |
AKG1308 |
15. Hafta |
BURSA KOLEJLİLER |
90 - 67 |
FİNAL SPOR (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024
|
18:30 |
AKG1486 |
Playoff Çeyrek Final |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
62 - 68 |
BURSA BASKET (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
15.01.2024
|
19:00 |
AKG1484 |
Playoff Çeyrek Final |
YEŞİM SPOR |
69 - 55 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
15.01.2024
|
20:00 |
AKG1485 |
Playoff Çeyrek Final |
AYYILDIZ SPOR |
52 - 65 |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
18.01.2024
|
18:30 |
AKG1487 |
Playoff Çeyrek Final |
NİLÜFER BEŞEVLER |
72 - 60 |
YEŞİM SPOR |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
18.01.2024
|
20:00 |
AKG1488 |
Playoff Çeyrek Final |
BURSA BASKET (B) |
75 - 39 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
18.01.2024
|
20:00 |
AKG1490 |
Playoff Çeyrek Final |
DERİN GENÇLİK (B) |
65 - 71 |
GEMLİK SPOR |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
18.01.2024
|
20:30 |
AKG1489 |
Playoff Çeyrek Final |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
71 - 54 |
AYYILDIZ SPOR |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
31.10.2023
|
18:30 |
AKG1310 |
16. Hafta |
FİNAL SPOR (B) |
64 - 89 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2023
|
20:00 |
AKG1311 |
16. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
72 - 59 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.12.2023
|
19:15 |
AKG1312 |
16. Hafta |
TOFAŞ |
113 - 50 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.12.2023
|
20:00 |
AKG1309 |
16. Hafta |
FİNAL SPOR (A) |
60 - 100 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024
|
15:00 |
AKG1493 |
Playoff Çeyrek Final |
YEŞİM SPOR |
67 - 48 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024
|
10:00 |
AKG1492 |
Playoff Yarı Final |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
70 - 57 |
TOFAŞ |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
21.01.2024
|
13:00 |
AKG1491 |
Playoff Çeyrek Final |
GEMLİK SPOR |
73 - 66 |
DERİN GENÇLİK (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
23.01.2024
|
19:00 |
AKG1494 |
Playoff Yarı Final |
YEŞİM SPOR |
73 - 57 |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
23.01.2024
|
19:00 |
AKG1495 |
Playoff Yarı Final |
GEMLİK SPOR |
65 - 62 |
BURSA BASKET (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
26.01.2024
|
19:00 |
AKG1496 |
Playoff Yarı Final |
BURSA BASKET (B) |
70 - 42 |
GEMLİK SPOR |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
26.01.2024
|
19:00 |
AKG1497 |
Playoff Yarı Final |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
66 - 74 |
YEŞİM SPOR |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
8.10.2023
|
13:00 |
AKG1315 |
17. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
47 - 89 |
BURSA BASKET (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
20:30 |
AKG1313 |
17. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
20 - 0 |
FİNAL SPOR (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
20:00 |
AKG1314 |
17. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
41 - 88 |
FİNAL SPOR (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.11.2023
|
11:30 |
AKG1316 |
17. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
72 - 46 |
BURSA KOLEJLİLER |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2024
|
17:30 |
AKG1498 |
Playoff Yarı Final |
GEMLİK SPOR |
68 - 72 |
BURSA BASKET (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
31.01.2024
|
18:30 |
AKG1499 |
Playoff Final |
YEŞİM SPOR |
75 - 70 |
BURSA BASKET (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
31.01.2024
|
19:00 |
AKG1500 |
Playoff Final |
GEMLİK SPOR |
86 - 72 |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
1.02.2024
|
20:30 |
AKG1501 |
Playoff Final |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
113 - 81 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
24.10.2023
|
18:30 |
AKG1319 |
18. Hafta |
FİNAL SPOR (A) |
100 - 27 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.11.2023
|
18:30 |
AKG1318 |
18. Hafta |
BURSA KOLEJLİLER |
62 - 116 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
18:30 |
AKG1317 |
18. Hafta |
FİNAL SPOR (B) |
78 - 45 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.12.2023
|
10:00 |
AKG1320 |
18. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
45 - 94 |
TOFAŞ |
A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.02.2024
|
13:00 |
AKG1503 |
Playoff Final |
GEMLİK BASKETBOL (B) |
71 - 86 |
GEMLİK SPOR |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
17:00 |
AKG1502 |
Playoff Final |
BURSA BASKET (B) |
74 - 63 |
YEŞİM SPOR |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
8.02.2024
|
20:15 |
AKG1504 |
Playoff Final |
YEŞİM SPOR |
76 - 58 |
BURSA BASKET (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
12.02.2024
|
20:00 |
AKG1506 |
Playoff Final |
TOFAŞ |
86 - 87 |
FİNAL SPOR (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
14.02.2024
|
18:30 |
AKG1507 |
Playoff Final |
FİNAL SPOR (A) |
74 - 62 |
TOFAŞ |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
14.02.2024
|
20:00 |
AKG1505 |
Playoff Final |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
77 - 70 |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
21.02.2024
|
20:00 |
AKG1508 |
Playoff Final |
GEMLİK BASKETBOL (A) |
109 - 70 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
U18 GENÇ ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
27.02.2024
|
18:30 |
AKG1509 |
Playoff Yarı Final |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
88 - 82 |
ELİT AKADEMİ (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER C LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
27.02.2024
|
20:00 |
AKG1510 |
Playoff Yarı Final |
JBA SPOR |
60 - 70 |
İNEGÖL ATLAS |
U18 GENÇ ERKEKLER C LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
6.03.2024
|
19:00 |
AKG1512 |
Playoff Yarı Final |
İNEGÖL ATLAS |
59 - 62 |
JBA SPOR |
U18 GENÇ ERKEKLER C LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
6.03.2024
|
20:00 |
AKG1511 |
Playoff Yarı Final |
ELİT AKADEMİ (B) |
69 - 97 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
U18 GENÇ ERKEKLER C LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
14:30 |
AKG1513 |
Playoff Yarı Final |
JBA SPOR |
52 - 54 |
İNEGÖL ATLAS |
U18 GENÇ ERKEKLER C LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.03.2024
|
20:30 |
AKG1514 |
Playoff Final |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
62 - 61 |
İNEGÖL ATLAS |
U18 GENÇ ERKEKLER C LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.03.2024
|
20:30 |
AKG1515 |
Playoff Final |
JBA SPOR |
79 - 53 |
ELİT AKADEMİ (B) |
U18 GENÇ ERKEKLER C LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
25.03.2024
|
20:15 |
AKG1516 |
Playoff Final |
ELİT AKADEMİ (B) |
45 - 54 |
JBA SPOR |
U18 GENÇ ERKEKLER C LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
28.03.2024
|
20:00 |
AKG1517 |
Playoff Final |
İNEGÖL ATLAS |
45 - 62 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
U18 GENÇ ERKEKLER C LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|