22.10.2023
|
16:00 |
BTE495 |
01. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK |
82 - 22 |
BURSA BŞB. (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.11.2023
|
18:45 |
BTE522 |
01. Hafta |
ARMADA SPOR |
19 - 52 |
BURSA BŞB. (A) |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11.2023
|
15:00 |
BTE493 |
01. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
38 - 60 |
GEMLİK SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
14:30 |
BTE498 |
02. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK |
99 - 13 |
AKTİF NESİL SP KL |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.10.2023
|
18:30 |
BTE524 |
02. Hafta |
ARMADA SPOR |
65 - 19 |
GEMLİK BASKETBOL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
17:30 |
BTE526 |
02. Hafta |
MK FIRTINA 16 |
18 - 47 |
BURSA BŞB. (A) |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2023
|
20:00 |
BTE500 |
02. Hafta |
DİAMOND SPOR |
46 - 56 |
BURSA BŞB. (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
16:30 |
BTE529 |
03. Hafta |
BURSA BŞB. (A) |
54 - 85 |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
18:00 |
BTE504 |
03. Hafta |
BURSA BŞB. (B) |
24 - 48 |
KARACABEY BELEDİYE |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
14:30 |
BTE528 |
03. Hafta |
MK FIRTINA 16 |
45 - 43 |
GEMLİK BASKETBOL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
19:00 |
BTE503 |
03. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
37 - 39 |
DİAMOND SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.11.2023
|
14:00 |
BTE501 |
03. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK |
82 - 32 |
GEMLİK SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
20:00 |
BTE530 |
04. Hafta |
MK FIRTINA 16 |
21 - 45 |
ARMADA SPOR |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
14:30 |
BTE508 |
04. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
20 - 41 |
KARACABEY BELEDİYE |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
18:30 |
BTE506 |
04. Hafta |
DİAMOND SPOR |
14 - 77 |
OKSİJEN GENÇLİK |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.11.2023
|
19:00 |
BTE532 |
04. Hafta |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
74 - 16 |
GEMLİK BASKETBOL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.10.2023
|
16:00 |
BTE509 |
05. Hafta |
DİAMOND SPOR |
40 - 20 |
GEMLİK SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
13:00 |
BTE534 |
05. Hafta |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
54 - 24 |
ARMADA SPOR |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
14:30 |
BTE511 |
05. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
22 - 71 |
OKSİJEN GENÇLİK |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
13:00 |
BTE514 |
06. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
35 - 19 |
DİAMOND SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
14:30 |
BTE536 |
06. Hafta |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
69 - 21 |
MK FIRTINA 16 |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.11.2023
|
19:00 |
BTE513 |
06. Hafta |
GEMLİK SPOR |
43 - 65 |
BURSA BŞB. (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
17:00 |
BTE518 |
07. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
34 - 66 |
BURSA BŞB. (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.2023
|
12:30 |
BTE517 |
07. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
57 - 25 |
GEMLİK SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.11.2023
|
19:00 |
BTE539 |
07. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
42 - 90 |
BURSA BŞB. (A) |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.11.2023
|
14:30 |
BTE542 |
Playoff Çeyrek Final |
OKSİJEN GENÇLİK |
56 - 40 |
MK FIRTINA 16 |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.11.2023
|
17:00 |
BTE543 |
Playoff Çeyrek Final |
BURSA BŞB. (A) |
75 - 49 |
BURSA BŞB. (B) |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
18.11.2023
|
17:00 |
BTE544 |
Playoff Çeyrek Final |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
60 - 14 |
DİAMOND SPOR |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Karacabey Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karacabey Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
18:30 |
BTE545 |
Playoff Çeyrek Final |
KARACABEY BELEDİYE |
38 - 39 |
ARMADA SPOR |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Karacabey Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karacabey Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
17:00 |
BTE546 |
Playoff Çeyrek Final |
BURSA BŞB. (B) |
37 - 78 |
BURSA BŞB. (A) |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
20.11.2023
|
18:30 |
BTE547 |
Playoff Çeyrek Final |
ARMADA SPOR |
31 - 24 |
KARACABEY BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
20.11.2023
|
18:45 |
BTE549 |
Playoff Çeyrek Final |
MK FIRTINA 16 |
31 - 96 |
OKSİJEN GENÇLİK |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
20.11.2023
|
20:15 |
BTE548 |
Playoff Çeyrek Final |
DİAMOND SPOR |
8 - 64 |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.11.2023
|
20:15 |
BTE550 |
Playoff Yarı Final |
OKSİJEN GENÇLİK |
61 - 35 |
BURSA BŞB. (A) |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023
|
12:30 |
BTE551 |
Playoff Yarı Final |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
48 - 25 |
ARMADA SPOR |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Karacabey Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karacabey Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
18:30 |
BTE552 |
Playoff Yarı Final |
BURSA BŞB. (A) |
41 - 55 |
OKSİJEN GENÇLİK |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
27.11.2023
|
18:45 |
BTE553 |
Playoff Yarı Final |
ARMADA SPOR |
52 - 53 |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
1.12.2023
|
18:45 |
BTE554 |
Playoff Final |
BURSA BŞB. (A) |
59 - 22 |
ARMADA SPOR |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
1.12.2023
|
20:15 |
BTE555 |
Playoff Final |
OKSİJEN GENÇLİK |
78 - 39 |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
3.12.2023
|
15:30 |
BTE557 |
Playoff Final |
MUSTAFAKEMALPAŞASPOR BELEDİYE KULÜBÜ DERNEĞİ |
44 - 81 |
OKSİJEN GENÇLİK |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Karacabey Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karacabey Spor Salonu |
|
3.12.2023
|
17:00 |
BTE556 |
Playoff Final |
ARMADA SPOR |
21 - 62 |
BURSA BŞB. (A) |
U14 KÜÇÜK KIZLAR PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|