7.10.2023
|
11:30 |
AKE844 |
01. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
33 - 70 |
İNEGÖL ATLAS (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
11:30 |
AKE890 |
01. Hafta |
ÇEKİRGE SPOR |
51 - 83 |
RMK AKADEMİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
13:00 |
AKE891 |
01. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
83 - 70 |
BURSA BASKET |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
13:00 |
AKE892 |
01. Hafta |
JBA SPOR KULÜBÜ |
100 - 34 |
ÖZLÜCE TRAP |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
13:00 |
AKE889 |
01. Hafta |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
79 - 47 |
İNEGÖL ATLAS (B) |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
14:30 |
AKE847 |
01. Hafta |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
79 - 73 |
ORİONS SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
16:00 |
AKE846 |
01. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
63 - 77 |
BURSA ORİONS SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
16:00 |
AKE888 |
01. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
42 - 70 |
AKTİF NESİL SP KL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.10.2023
|
20:00 |
AKE843 |
01. Hafta |
YILDIZ VOLEYBOL SPOR |
63 - 71 |
ADR SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
20:00 |
AKE894 |
02. Hafta |
BURSA BASKET |
52 - 100 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
20:15 |
AKE849 |
02. Hafta |
BURSA ORİONS SPOR |
74 - 123 |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2023
|
19:30 |
AKE848 |
02. Hafta |
İNEGÖL ATLAS (A) |
63 - 35 |
GEMLİK SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
18:45 |
AKE895 |
02. Hafta |
RMK AKADEMİ |
54 - 57 |
YELKEN AKADEMİSİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
20:30 |
AKE893 |
02. Hafta |
İNEGÖL ATLAS (B) |
64 - 54 |
ÇEKİRGE SPOR |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.10.2023
|
14:30 |
AKE852 |
02. Hafta |
YILDIZ VOLEYBOL SPOR |
91 - 35 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
16:00 |
AKE897 |
02. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
48 - 96 |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
16:00 |
AKE851 |
02. Hafta |
ADR SPOR |
65 - 77 |
ORİONS SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.11.2023
|
20:00 |
AKE896 |
02. Hafta |
ÖZLÜCE TRAP |
55 - 68 |
AKTİF NESİL SP KL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
20:15 |
AKE901 |
03. Hafta |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
85 - 45 |
AKTİF NESİL SP KL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
18:45 |
AKE856 |
03. Hafta |
ADR SPOR |
109 - 42 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.10.2023
|
16:00 |
AKE855 |
03. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
53 - 47 |
İNEGÖL ATLAS (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.10.2023
|
17:00 |
AKE857 |
03. Hafta |
ORİONS SPOR |
72 - 62 |
BURSA ORİONS SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
14:30 |
AKE898 |
03. Hafta |
JBA SPOR KULÜBÜ |
78 - 49 |
RMK AKADEMİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
16:00 |
AKE902 |
03. Hafta |
ÖZLÜCE TRAP |
52 - 121 |
BURSA BASKET |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.10.2023
|
20:15 |
AKE900 |
03. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
70 - 62 |
İNEGÖL ATLAS (B) |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
16:00 |
AKE854 |
03. Hafta |
GEMLİK SPOR |
73 - 87 |
YILDIZ VOLEYBOL SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11.2023
|
19:15 |
AKE899 |
03. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
80 - 57 |
ÇEKİRGE SPOR |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.2023
|
20:00 |
AKE860 |
04. Hafta |
ADR SPOR |
70 - 73 |
BURSA ORİONS SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2023
|
16:00 |
AKE904 |
04. Hafta |
RMK AKADEMİ |
83 - 27 |
ÖZLÜCE TRAP |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
19:00 |
AKE858 |
04. Hafta |
İNEGÖL ATLAS (A) |
49 - 88 |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
19:15 |
AKE861 |
04. Hafta |
YILDIZ VOLEYBOL SPOR |
78 - 60 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
19:15 |
AKE862 |
04. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
59 - 78 |
GEMLİK SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
20:45 |
AKE907 |
04. Hafta |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
98 - 41 |
ÇEKİRGE SPOR |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
19:00 |
AKE903 |
04. Hafta |
İNEGÖL ATLAS (B) |
88 - 90 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.11.2023
|
18:30 |
AKE905 |
04. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
67 - 40 |
BURSA BASKET |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.11.2023
|
20:15 |
AKE906 |
04. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
60 - 50 |
ELİT AKADEMİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
14:30 |
AKE909 |
05. Hafta |
ÇEKİRGE SPOR |
65 - 87 |
AKTİF NESİL SP KL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
20:45 |
AKE912 |
05. Hafta |
BURSA BASKET |
36 - 70 |
RMK AKADEMİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:30 |
AKE863 |
05. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
20 - 0 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
20:30 |
AKE864 |
05. Hafta |
GEMLİK SPOR |
48 - 69 |
ADR SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
15:30 |
AKE908 |
05. Hafta |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
89 - 51 |
YELKEN AKADEMİSİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.11.2023
|
18:45 |
AKE866 |
05. Hafta |
ORİONS SPOR |
82 - 45 |
İNEGÖL ATLAS (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.11.2023
|
20:15 |
AKE911 |
05. Hafta |
ÖZLÜCE TRAP |
46 - 78 |
İNEGÖL ATLAS (B) |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2023
|
20:45 |
AKE910 |
05. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
48 - 81 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.11.2023
|
20:00 |
AKE865 |
05. Hafta |
YILDIZ VOLEYBOL SPOR |
63 - 87 |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
20:00 |
AKE868 |
06. Hafta |
YILDIZ VOLEYBOL SPOR |
63 - 71 |
ORİONS SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
20:15 |
AKE913 |
06. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
63 - 40 |
ÖZLÜCE TRAP |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.2023
|
20:45 |
AKE871 |
06. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
45 - 92 |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
19:30 |
AKE869 |
06. Hafta |
İNEGÖL ATLAS (A) |
39 - 94 |
BURSA ORİONS SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.11.2023
|
20:30 |
AKE872 |
06. Hafta |
GEMLİK SPOR |
67 - 61 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2023
|
18:45 |
AKE915 |
06. Hafta |
RMK AKADEMİ |
71 - 69 |
AKTİF NESİL SP KL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.2023
|
18:30 |
AKE917 |
06. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
20 - 0 |
ÇEKİRGE SPOR |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.11.2023
|
20:15 |
AKE916 |
06. Hafta |
JBA SPOR KULÜBÜ |
59 - 79 |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.11.2023
|
19:00 |
AKE914 |
06. Hafta |
İNEGÖL ATLAS (B) |
76 - 73 |
BURSA BASKET |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
19:15 |
AKE920 |
07. Hafta |
ÖZLÜCE TRAP |
48 - 122 |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
20:15 |
AKE922 |
07. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
73 - 57 |
AKTİF NESİL SP KL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2023
|
18:45 |
AKE918 |
07. Hafta |
RMK AKADEMİ |
45 - 51 |
İNEGÖL ATLAS (B) |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
14:30 |
AKE876 |
07. Hafta |
BURSA ORİONS SPOR |
76 - 79 |
YILDIZ VOLEYBOL SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.2023
|
14:30 |
AKE875 |
07. Hafta |
ORİONS SPOR |
116 - 87 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.2023
|
16:00 |
AKE874 |
07. Hafta |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
114 - 56 |
GEMLİK SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.2023
|
20:00 |
AKE877 |
07. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
47 - 85 |
ADR SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.11.2023
|
20:45 |
AKE919 |
07. Hafta |
ÇEKİRGE SPOR |
60 - 94 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.11.2023
|
20:45 |
AKE921 |
07. Hafta |
BURSA BASKET |
50 - 69 |
ELİT AKADEMİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.11.2023
|
19:00 |
AKE933 |
Playoff Çeyrek Final |
JBA SPOR KULÜBÜ |
71 - 58 |
BURSA ORİONS SPOR |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
21.11.2023
|
20:30 |
AKE934 |
Playoff Çeyrek Final |
ORİONS SPOR |
56 - 55 |
YELKEN AKADEMİSİ |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
22.11.2023
|
19:00 |
AKE935 |
Playoff Çeyrek Final |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
91 - 60 |
İNEGÖL ATLAS (B) |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
22.11.2023
|
20:30 |
AKE936 |
Playoff Çeyrek Final |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
101 - 69 |
ADR SPOR |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
23.11.2023
|
19:15 |
AKE937 |
Playoff Çeyrek Final |
BURSA ORİONS SPOR |
48 - 80 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
23.11.2023
|
20:45 |
AKE938 |
Playoff Çeyrek Final |
YELKEN AKADEMİSİ |
68 - 50 |
ORİONS SPOR |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
24.11.2023
|
19:15 |
AKE939 |
Playoff Çeyrek Final |
İNEGÖL ATLAS (B) |
70 - 92 |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
24.11.2023
|
20:45 |
AKE940 |
Playoff Çeyrek Final |
ADR SPOR |
67 - 91 |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
28.10.2023
|
16:30 |
AKE882 |
08. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
60 - 97 |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
20:15 |
AKE923 |
08. Hafta |
ÖZLÜCE TRAP |
55 - 71 |
ÇEKİRGE SPOR |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
18:30 |
AKE880 |
08. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
27 - 87 |
BURSA ORİONS SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.11.2023
|
20:45 |
AKE924 |
08. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
47 - 59 |
RMK AKADEMİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2023
|
20:15 |
AKE925 |
08. Hafta |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
94 - 48 |
BURSA BASKET |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.11.2023
|
20:00 |
AKE881 |
08. Hafta |
ADR SPOR |
81 - 41 |
İNEGÖL ATLAS (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.11.2023
|
20:30 |
AKE878 |
08. Hafta |
GEMLİK SPOR |
66 - 84 |
ORİONS SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.11.2023
|
14:30 |
AKE926 |
08. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
0 - 20 |
İNEGÖL ATLAS (B) |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
18:30 |
AKE927 |
08. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
53 - 93 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023
|
16:00 |
AKE941 |
Playoff Çeyrek Final |
ORİONS SPOR |
56 - 41 |
YELKEN AKADEMİSİ |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
27.11.2023
|
18:45 |
AKE942 |
Playoff Yarı Final |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
67 - 75 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11.2023
|
20:15 |
AKE943 |
Playoff Yarı Final |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
76 - 58 |
ORİONS SPOR |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
20:00 |
AKE944 |
Playoff Yarı Final |
ORİONS SPOR |
53 - 73 |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
1.12.2023
|
18:30 |
AKE945 |
Playoff Yarı Final |
JBA SPOR KULÜBÜ |
68 - 84 |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
19.10.2023
|
20:30 |
AKE887 |
09. Hafta |
İNEGÖL ATLAS (A) |
75 - 73 |
YILDIZ VOLEYBOL SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
20:00 |
AKE885 |
09. Hafta |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
69 - 52 |
ADR SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2023
|
18:45 |
AKE931 |
09. Hafta |
RMK AKADEMİ |
36 - 74 |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2023
|
20:15 |
AKE930 |
09. Hafta |
JBA SPOR KULÜBÜ |
86 - 61 |
AKTİF NESİL SP KL |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
17:00 |
AKE928 |
09. Hafta |
BURSA BASKET |
66 - 57 |
ÇEKİRGE SPOR |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11.2023
|
20:45 |
AKE929 |
09. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
62 - 58 |
ÖZLÜCE TRAP |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.11.2023
|
14:30 |
AKE883 |
09. Hafta |
BURSA ORİONS SPOR |
77 - 61 |
GEMLİK SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.11.2023
|
16:00 |
AKE884 |
09. Hafta |
ORİONS SPOR |
81 - 72 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
11:30 |
AKE932 |
09. Hafta |
İNEGÖL ATLAS (B) |
63 - 53 |
ELİT AKADEMİ |
B |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
17:30 |
AKE946 |
Playoff Yarı Final |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
67 - 75 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
5.12.2023
|
18:30 |
AKE947 |
Playoff Final |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
82 - 87 |
ORİONS SPOR |
BÜYÜK ERKEKLER PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
5.12.2023
|
20:00 |
AKE948 |
Playoff Final |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
57 - 56 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
7.12.2023
|
18:30 |
AKE949 |
Playoff Final |
ORİONS SPOR |
92 - 71 |
GEÇİT SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
7.12.2023
|
20:00 |
AKE950 |
Playoff Final |
JBA SPOR KULÜBÜ |
64 - 58 |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
20:30 |
AKE951 |
Playoff Final |
MEHMET KEMAL COŞKUNÖZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
40 - 56 |
JBA SPOR KULÜBÜ |
BÜYÜK ERKEKLER PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|