8.05.2022
|
09:30 |
ETS1034 |
01. Hafta |
TOFAŞ |
61 - 66 |
PINAR KARŞIYAKA |
A |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
HANDE ÖZTÜRK |
AHMET KÖSE |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
8.05.2022
|
11:00 |
ETS1040 |
01. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
75 - 59 |
FİNAL SPOR |
B |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
GÖNENÇ ÇETİN |
ONUR AÇIKYÜZ |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
8.05.2022
|
11:30 |
ETS1035 |
01. Hafta |
ADANA 1903 |
80 - 75 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
A |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
SALİH ARDA UNUL |
ALPER CAN BOZYEL |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
8.05.2022
|
13:00 |
ETS1041 |
01. Hafta |
EGE ASİST |
56 - 79 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
B |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
DERYA ÇELİK |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
8.05.2022
|
13:30 |
ETS1046 |
01. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
112 - 73 |
ESKİŞEHİR GELİŞİM |
C |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
YARKIN KESKİN |
BURAK AKTAŞ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
8.05.2022
|
15:00 |
ETS1052 |
01. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
51 - 64 |
TÜRK TELEKOM |
D |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
SALİH ARDA UNUL |
AHMET KÖSE |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
8.05.2022
|
17:00 |
ETS1053 |
01. Hafta |
BALIKESİR BŞB |
39 - 86 |
FENERBAHÇE BEKO |
D |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
BARIŞ TURGUT |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
8.05.2022
|
19:15 |
ETS1047 |
01. Hafta |
GALATASARAY NEF |
56 - 78 |
ANADOLU EFES |
C |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
9.05.2022
|
11:00 |
ETS1036 |
02. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
76 - 68 |
TOFAŞ |
A |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
AHMET KÖSE |
ONUR AÇIKYÜZ |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
9.05.2022
|
11:00 |
ETS1054 |
02. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
88 - 57 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
D |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
SALİH ARDA UNUL |
BURAK AKTAŞ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
9.05.2022
|
13:00 |
ETS1055 |
02. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
55 - 51 |
BALIKESİR BŞB |
D |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
CELAL GÖRMÜŞ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
9.05.2022
|
13:00 |
ETS1037 |
02. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
69 - 71 |
ADANA 1903 |
A |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
YARKIN KESKİN |
BARIŞ TURGUT |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
9.05.2022
|
15:00 |
ETS1042 |
02. Hafta |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
75 - 100 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
B |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
9.05.2022
|
15:00 |
ETS1048 |
02. Hafta |
ANADOLU EFES |
74 - 57 |
BEŞİKTAŞ |
C |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
ABDULLAH İLİK |
ALİ OSMAN KANIK |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
9.05.2022
|
17:00 |
ETS1049 |
02. Hafta |
ESKİŞEHİR GELİŞİM |
71 - 75 |
GALATASARAY NEF |
C |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
GÖNENÇ ÇETİN |
ALPER CAN BOZYEL |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
9.05.2022
|
17:00 |
ETS1043 |
02. Hafta |
FİNAL SPOR |
71 - 60 |
EGE ASİST |
B |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
HANDE ÖZTÜRK |
DERYA ÇELİK |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
10.05.2022
|
11:00 |
ETS1050 |
03. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
78 - 74 |
GALATASARAY NEF |
C |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
ABDULLAH İLİK |
YARKIN KESKİN |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
10.05.2022
|
11:00 |
ETS1056 |
03. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
83 - 51 |
BALIKESİR BŞB |
D |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
ONUR AÇIKYÜZ |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
10.05.2022
|
13:00 |
ETS1057 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
61 - 55 |
TÜRK TELEKOM |
D |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
10.05.2022
|
13:00 |
ETS1051 |
03. Hafta |
ANADOLU EFES |
110 - 64 |
ESKİŞEHİR GELİŞİM |
C |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
HANDE ÖZTÜRK |
DERYA ÇELİK |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
10.05.2022
|
15:00 |
ETS1044 |
03. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
92 - 55 |
EGE ASİST |
B |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
AHMET KÖSE |
CELAL GÖRMÜŞ |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
10.05.2022
|
15:00 |
ETS1038 |
03. Hafta |
TOFAŞ |
93 - 85 |
ADANA 1903 |
A |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
BURAK AKTAŞ |
ALPER CAN BOZYEL |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
10.05.2022
|
17:00 |
ETS1039 |
03. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
38 - 53 |
PINAR KARŞIYAKA |
A |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
SALİH ARDA UNUL |
BARIŞ TURGUT |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
10.05.2022
|
17:00 |
ETS1045 |
03. Hafta |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
68 - 77 |
FİNAL SPOR |
B |
BALIKESİR |
Alparslan Türkeş Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
GÖNENÇ ÇETİN |
|
|
|
|
|
|
Alparslan Türkeş Spor Salonu |
|
11.05.2022
|
11:00 |
ETS1058 |
Yükselme Grubu |
PINAR KARŞIYAKA |
61 - 57 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH İLİK |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
11.05.2022
|
13:00 |
ETS1059 |
Yükselme Grubu |
FİNAL SPOR |
67 - 59 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ OSMAN KANIK |
BARIŞ TURGUT |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
11.05.2022
|
15:00 |
ETS1060 |
Yükselme Grubu |
BEŞİKTAŞ |
59 - 48 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
ONUR AÇIKYÜZ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
11.05.2022
|
17:00 |
ETS1061 |
Yükselme Grubu |
TÜRK TELEKOM |
49 - 82 |
GALATASARAY NEF |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YARKIN KESKİN |
SALİH ARDA UNUL |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
12.05.2022
|
11:00 |
ETS1062 |
Çeyrek Final |
ANADOLU EFES |
97 - 42 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YARKIN KESKİN |
BARIŞ TURGUT |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
12.05.2022
|
13:00 |
ETS1063 |
Çeyrek Final |
FENERBAHÇE BEKO |
89 - 74 |
FİNAL SPOR |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH İLİK |
ONUR AÇIKYÜZ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
12.05.2022
|
15:00 |
ETS1064 |
Çeyrek Final |
ADANA 1903 |
66 - 84 |
BEŞİKTAŞ |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ OSMAN KANIK |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
12.05.2022
|
17:00 |
ETS1065 |
Çeyrek Final |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
56 - 60 |
GALATASARAY NEF |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
SALİH ARDA UNUL |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
13.05.2022
|
11:00 |
ETS1066 |
Klasman Maçları |
PINAR KARŞIYAKA |
84 - 60 |
ADANA 1903 |
5 - 8 Sıralama Müsabakaları |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
ONUR AÇIKYÜZ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
13.05.2022
|
13:00 |
ETS1067 |
Klasman Maçları |
FİNAL SPOR |
63 - 57 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
5 - 8 Sıralama Müsabakaları |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ OSMAN KANIK |
BARIŞ TURGUT |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
13.05.2022
|
15:00 |
ETS1068 |
Yarı Final |
ANADOLU EFES |
66 - 60 |
BEŞİKTAŞ |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YARKIN KESKİN |
SALİH ARDA UNUL |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
13.05.2022
|
17:00 |
ETS1069 |
Yarı Final |
FENERBAHÇE BEKO |
70 - 75 |
GALATASARAY NEF |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH İLİK |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
14.05.2022
|
10:00 |
ETS1070 |
Klasman Maçları |
ADANA 1903 |
70 - 88 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
YARKIN KESKİN |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
14.05.2022
|
12:00 |
ETS1071 |
Klasman Maçları |
PINAR KARŞIYAKA |
71 - 56 |
FİNAL SPOR |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH İLİK |
ONUR AÇIKYÜZ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
14.05.2022
|
14:00 |
ETS1072 |
Klasman Maçları |
BEŞİKTAŞ |
84 - 72 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH ARDA UNUL |
BARIŞ TURGUT |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
14.05.2022
|
16:00 |
ETS1073 |
Final |
ANADOLU EFES |
72 - 53 |
GALATASARAY NEF |
|
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ OSMAN KANIK |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|