27.02.2019
|
20:00 |
AUK449 |
. Hafta |
SİBA |
49 - 53 |
BOSSAN |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
31.12.1899
|
00:00 |
AUK361 |
01. Hafta |
GENÇ UMUTLAR |
20 - 0 |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.12.1899
|
00:00 |
AUK362 |
01. Hafta |
PERİYOT SPOR |
20 - 0 |
EGE BASKET |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.12.1899
|
00:00 |
AUK363 |
01. Hafta |
YARIMADA |
20 - 0 |
MENDERES BELEDİYESİ EĞİTİM KÜLTÜR |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.12.1899
|
00:00 |
AUK358 |
01. Hafta |
ÇOVAK GENÇLİK |
0 - 20 |
EGE BASKETBOL AKADEMİ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.09.2018
|
18:30 |
AUK288 |
01. Hafta |
KARATAŞ SPOR KULÜBÜ |
44 - 20 |
ROTEK |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
19.09.2018
|
18:30 |
AUK278 |
01. Hafta |
EGE ELİT |
62 - 74 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
19.09.2018
|
18:30 |
AUK279 |
01. Hafta |
İZMİR BŞB. |
60 - 73 |
KARŞIYAKA |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
20.09.2018
|
18:30 |
AUK289 |
01. Hafta |
İZMİR BOĞALARI |
47 - 59 |
ROTA KOLEJİ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
20.09.2018
|
20:00 |
AUK290 |
01. Hafta |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR |
48 - 80 |
BOSSAN |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
20.09.2018
|
20:00 |
AUK295 |
01. Hafta |
BORNOVA 1881 |
31 - 67 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
21.09.2018
|
18:30 |
AUK298 |
01. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL |
42 - 53 |
İZMİR BAHÇELİEVLER |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
21.09.2018
|
18:30 |
AUK299 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
83 - 66 |
İZMİR GENÇLİK SPOR |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
21.09.2018
|
20:00 |
AUK296 |
01. Hafta |
BORNOVA SPORTİF SPOR |
54 - 61 |
YENİ KARŞIYAKA YALI |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
25.09.2018
|
18:00 |
AUK294 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(B) |
29 - 53 |
PETKİM SPOR |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
26.09.2018
|
18:30 |
AUK276 |
01. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ |
84 - 61 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
26.09.2018
|
18:30 |
AUK277 |
01. Hafta |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
64 - 83 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
27.09.2018
|
18:00 |
AUK297 |
01. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
39 - 64 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
27.09.2018
|
20:00 |
AUK292 |
01. Hafta |
SİBA |
109 - 22 |
İZMİR SPOR |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
20.10.2018
|
20:00 |
AUK293 |
01. Hafta |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
61 - 28 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
18.03.2019
|
20:00 |
AUK454 |
Playoff Eleme Turu |
ROTA KOLEJİ |
59 - 78 |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U 18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
19.03.2019
|
18:30 |
AUK456 |
Playoff Eleme Turu |
KARATAŞ SPOR KULÜBÜ |
41 - 82 |
SİBA |
U 18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
19.03.2019
|
20:00 |
AUK455 |
Playoff Eleme Turu |
PETKİM SPOR |
40 - 57 |
OLUŞUM BASKETBOL |
U 18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
20.03.2019
|
18:30 |
AUK457 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR |
75 - 72 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
U 18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
25.03.2019
|
18:30 |
AUK458 |
01. Hafta |
SİBA |
71 - 46 |
KARATAŞ SPOR KULÜBÜ |
U 18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
25.03.2019
|
18:30 |
AUK460 |
01. Hafta |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
77 - 37 |
ROTA KOLEJİ |
U 18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
25.03.2019
|
20:00 |
AUK461 |
01. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ |
69 - 63 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR |
U 18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
25.03.2019
|
20:00 |
AUK459 |
01. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL |
60 - 32 |
PETKİM SPOR |
U 18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
8.04.2019
|
18:30 |
AUK463 |
Playoff Çeyrek Final |
SİBA |
81 - 77 |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U18 ERK.ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
8.04.2019
|
20:00 |
AUK464 |
Playoff Çeyrek Final |
İZMİR YÜKSELİŞ |
74 - 80 |
OLUŞUM BASKETBOL |
U18 ERK.ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
9.04.2019
|
20:00 |
AUK465 |
Playoff Çeyrek Final |
YARIMADA |
39 - 65 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U18 ERK.ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
15.04.2019
|
20:00 |
AUK462 |
Playoff Çeyrek Final |
GAZİEMİR BELEDİYE |
72 - 50 |
BOSSAN |
U18 ERK.ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
18.04.2019
|
20:00 |
AUK470 |
Playoff Çeyrek Final |
BOSSAN |
50 - 69 |
GAZİEMİR BELEDİYE |
U18 ERK.ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
7.05.2019
|
18:30 |
AUK471 |
Playoff Yarı Final |
GAZİEMİR BELEDİYE |
71 - 74 |
SİBA |
U18 ERK.YARI FİNAL |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
7.05.2019
|
20:00 |
AUK472 |
Playoff Yarı Final |
OLUŞUM BASKETBOL |
46 - 52 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U18 ERK.YARI FİNAL |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
18.05.2019
|
10:00 |
AUK475 |
Playoff Final Grubu |
BOSSAN |
55 - 65 |
YARIMADA |
U18 ERK.SIRALAMA |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
19.05.2019
|
14:30 |
AUK476 |
Playoff Final Grubu |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
54 - 71 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
U18 ERK.SIRALAMA |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
28.05.2019
|
20:00 |
AUK478 |
Playoff Final |
GAZİEMİR BELEDİYE |
37 - 45 |
OLUŞUM BASKETBOL |
U18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
29.05.2019
|
20:00 |
AUK477 |
Playoff Eleme Turu |
BOSSAN |
63 - 68 |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U18 ERK.SIRALAMA |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
31.05.2019
|
18:30 |
AUK480 |
Playoff Eleme Turu |
YARIMADA |
62 - 73 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
U18 ERK.SIRALAMA |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
2.06.2019
|
16:00 |
AUK479 |
Playoff Eleme Turu |
SİBA |
72 - 62 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U18 ERK.SIRALAMA |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
31.12.1899
|
00:00 |
AUK364 |
02. Hafta |
EGE BASKET |
- |
MENDERES BELEDİYESİ EĞİTİM KÜLTÜR |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.12.1899
|
00:00 |
AUK359 |
02. Hafta |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS |
0 - 20 |
EGE BASKETBOL AKADEMİ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.12.1899
|
00:00 |
AUK360 |
02. Hafta |
ÇOVAK GENÇLİK |
0 - 20 |
İZMİR BOĞALARI |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2018
|
18:30 |
AUK281 |
02. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ |
78 - 37 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
1.10.2018
|
18:30 |
AUK283 |
02. Hafta |
EGE ELİT |
64 - 63 |
İZMİR BŞB. |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
3.10.2018
|
18:30 |
AUK282 |
02. Hafta |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
69 - 98 |
KARŞIYAKA |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
3.10.2018
|
18:30 |
AUK280 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
57 - 83 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
6.10.2018
|
11:30 |
AUK301 |
02. Hafta |
GENÇ UMUTLAR |
34 - 45 |
EGE BASKETBOL AKADEMİ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
7.10.2018
|
10:00 |
AUK308 |
02. Hafta |
BORNOVA SPORTİF SPOR |
50 - 55 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
7.10.2018
|
11:30 |
AUK300 |
02. Hafta |
GAZİEMİR BELEDİYE |
83 - 18 |
ROTEK |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
7.10.2018
|
11:30 |
AUK310 |
02. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
81 - 61 |
İZMİR GENÇLİK SPOR |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
7.10.2018
|
13:00 |
AUK302 |
02. Hafta |
KARATAŞ SPOR KULÜBÜ |
46 - 40 |
ROTA KOLEJİ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
7.10.2018
|
13:00 |
AUK309 |
02. Hafta |
YENİ KARŞIYAKA YALI |
72 - 46 |
İZMİR BAHÇELİEVLER |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
7.10.2018
|
14:30 |
AUK305 |
02. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (B) |
59 - 34 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
7.10.2018
|
16:00 |
AUK304 |
02. Hafta |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR |
49 - 39 |
İZMİR SPOR |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
9.10.2018
|
20:00 |
AUK306 |
02. Hafta |
SİBA |
56 - 61 |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
15.10.2018
|
20:00 |
AUK307 |
02. Hafta |
YARIMADA |
78 - 37 |
BORNOVA 1881 |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
16.10.2018
|
18:00 |
AUK318 |
02. Hafta |
PERİYOT SPOR |
25 - 77 |
PETKİM SPOR |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
17.10.2018
|
18:30 |
AUK331 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(B) |
45 - 62 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
18.10.2018
|
18:30 |
AUK319 |
02. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL |
59 - 63 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
15.04.2019
|
18:30 |
AUK466 |
Playoff Çeyrek Final |
OLUŞUM BASKETBOL |
65 - 48 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
U18 ERK.ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
15.04.2019
|
20:00 |
AUK467 |
Playoff Çeyrek Final |
GAZİEMİR BELEDİYE |
72 - 50 |
BOSSAN |
U18 ERK.ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
16.04.2019
|
20:00 |
AUK468 |
Playoff Çeyrek Final |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
62 - 76 |
SİBA |
U18 ERK.ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
16.04.2019
|
20:00 |
AUK469 |
Playoff Çeyrek Final |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
63 - 67 |
YARIMADA |
U18 ERK.ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
20.05.2019
|
20:00 |
AUK474 |
Playoff Yarı Final |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
43 - 50 |
OLUŞUM BASKETBOL |
U18 ERK.YARI FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
21.05.2019
|
20:00 |
AUK473 |
Playoff Yarı Final |
SİBA |
40 - 53 |
GAZİEMİR BELEDİYE |
U18 ERK.YARI FİNAL |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
31.05.2019
|
18:30 |
AUK481 |
Playoff Final |
OLUŞUM BASKETBOL |
60 - 47 |
GAZİEMİR BELEDİYE |
U18 ERK.ALT FİNAL |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
8.10.2018
|
20:00 |
AUK284 |
03. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
63 - 68 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
9.10.2018
|
20:00 |
AUK286 |
03. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ |
84 - 59 |
İZMİR BŞB. |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
9.10.2018
|
20:00 |
AUK287 |
03. Hafta |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
80 - 66 |
EGE ELİT |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
10.10.2018
|
18:30 |
AUK285 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
61 - 68 |
KARŞIYAKA |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
16:00 |
AUK322 |
03. Hafta |
BOSSAN |
87 - 22 |
İZMİR SPOR |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
22.10.2018
|
20:00 |
AUK321 |
03. Hafta |
GENÇ UMUTLAR |
45 - 60 |
İZMİR BOĞALARI |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
23.10.2018
|
18:00 |
AUK323 |
03. Hafta |
MENEMEN BELEDİYE |
67 - 25 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
23.10.2018
|
18:30 |
AUK320 |
03. Hafta |
GAZİEMİR BELEDİYE |
75 - 48 |
ROTA KOLEJİ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
24.10.2018
|
18:30 |
AUK324 |
03. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (B) |
40 - 110 |
SİBA |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
25.10.2018
|
18:00 |
AUK332 |
03. Hafta |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR |
34 - 103 |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
30.10.2018
|
18:00 |
AUK333 |
03. Hafta |
PETKİM SPOR |
45 - 49 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
30.10.2018
|
20:00 |
AUK334 |
03. Hafta |
BORNOVA SPORTİF SPOR |
31 - 53 |
İZMİR BAHÇELİEVLER |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
31.10.2018
|
18:30 |
AUK335 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(B) |
43 - 67 |
YARIMADA |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
31.10.2018
|
18:30 |
AUK337 |
03. Hafta |
YENİ KARŞIYAKA YALI |
40 - 84 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
31.10.2018
|
20:00 |
AUK338 |
03. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
56 - 58 |
OLUŞUM BASKETBOL |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
31.10.2018
|
20:00 |
AUK336 |
03. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ |
55 - 65 |
İZMİR GENÇLİK SPOR |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
15.10.2018
|
18:30 |
AUK312 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
38 - 41 |
EGE ELİT |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
16.10.2018
|
20:00 |
AUK311 |
04. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
69 - 39 |
KARŞIYAKA |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
17.10.2018
|
20:00 |
AUK329 |
04. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
68 - 67 |
İZMİR BŞB. |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
17.10.2018
|
20:00 |
AUK330 |
04. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ |
91 - 67 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
3.11.2018
|
14:30 |
AUK339 |
04. Hafta |
BORNOVA SPORTİF SPOR |
45 - 67 |
İZMİR GENÇLİK SPOR |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
6.11.2018
|
18:30 |
AUK341 |
04. Hafta |
PERİYOT SPOR |
34 - 76 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
6.11.2018
|
20:00 |
AUK340 |
04. Hafta |
ROTEK |
26 - 66 |
ROTA KOLEJİ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
7.11.2018
|
20:00 |
AUK342 |
04. Hafta |
GENÇ UMUTLAR |
28 - 55 |
KARATAŞ SPOR KULÜBÜ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
7.11.2018
|
20:00 |
AUK343 |
04. Hafta |
MENEMEN BELEDİYE |
54 - 85 |
SİBA |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
7.11.2018
|
20:00 |
AUK344 |
04. Hafta |
İZMİR BAHÇELİEVLER |
59 - 75 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
18:30 |
AUK348 |
04. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ |
55 - 58 |
OLUŞUM BASKETBOL |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
13.11.2018
|
18:00 |
AUK350 |
04. Hafta |
BOSSAN |
65 - 94 |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
18:30 |
AUK351 |
04. Hafta |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR |
58 - 56 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (B) |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
14.11.2018
|
20:00 |
AUK352 |
04. Hafta |
YENİ KARŞIYAKA YALI |
52 - 65 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
16.11.2018
|
18:30 |
AUK353 |
04. Hafta |
PETKİM SPOR |
62 - 56 |
YARIMADA |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
22.10.2018
|
18:30 |
AUK316 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
45 - 70 |
BORNOVA BELEDİYESİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
22.10.2018
|
18:30 |
AUK313 |
05. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
45 - 53 |
İZMİR BŞB. |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
23.10.2018
|
18:30 |
AUK314 |
05. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
86 - 68 |
EGE ELİT |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
23.10.2018
|
20:00 |
AUK315 |
05. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
79 - 61 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
21.11.2018
|
18:30 |
AUK365 |
05. Hafta |
EGE BASKETBOL AKADEMİ |
56 - 42 |
İZMİR BOĞALARI |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
27.11.2018
|
20:00 |
AUK371 |
05. Hafta |
İZMİR SPOR |
10 - 111 |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
27.11.2018
|
20:00 |
AUK372 |
05. Hafta |
BOSSAN |
71 - 52 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (B) |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
18:30 |
AUK374 |
05. Hafta |
MENEMEN BELEDİYE |
78 - 42 |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
4.12.2018
|
18:30 |
AUK375 |
05. Hafta |
GAZİEMİR BELEDİYE |
82 - 38 |
GENÇ UMUTLAR |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
4.12.2018
|
20:00 |
AUK376 |
05. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR |
65 - 57 |
YARIMADA |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
6.12.2018
|
20:00 |
AUK377 |
05. Hafta |
PERİYOT SPOR |
44 - 25 |
BORNOVA 1881 |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
12.12.2018
|
18:30 |
AUK382 |
05. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ |
51 - 39 |
YENİ KARŞIYAKA YALI |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
12.12.2018
|
18:30 |
AUK383 |
05. Hafta |
İZMİR GENÇLİK SPOR |
45 - 75 |
OLUŞUM BASKETBOL |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
13.12.2018
|
20:00 |
AUK384 |
05. Hafta |
İZMİR BAHÇELİEVLER |
29 - 43 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
14.12.2018
|
18:30 |
AUK385 |
05. Hafta |
BORNOVA SPORTİF SPOR |
37 - 66 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
29.10.2018
|
18:30 |
AUK325 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA |
66 - 55 |
EGE ELİT |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
29.10.2018
|
18:30 |
AUK326 |
06. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
71 - 57 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
29.10.2018
|
18:30 |
AUK327 |
06. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
79 - 62 |
BORNOVA BELEDİYESİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
29.10.2018
|
20:00 |
AUK328 |
06. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
58 - 62 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
18:30 |
AUK391 |
06. Hafta |
ROTEK |
60 - 54 |
GENÇ UMUTLAR |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
18.12.2018
|
18:30 |
AUK393 |
06. Hafta |
EGE BASKETBOL AKADEMİ |
54 - 62 |
KARATAŞ SPOR KULÜBÜ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
20:00 |
AUK392 |
06. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
36 - 69 |
SİBA |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
18.12.2018
|
20:00 |
AUK390 |
06. Hafta |
İZMİR SPOR |
41 - 61 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (B) |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
25.12.2018
|
20:00 |
AUK398 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
67 - 63 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
26.12.2018
|
18:30 |
AUK399 |
06. Hafta |
BOSSAN |
56 - 64 |
MENEMEN BELEDİYE |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
26.12.2018
|
18:30 |
AUK400 |
06. Hafta |
İZMİR GENÇLİK SPOR |
85 - 62 |
YENİ KARŞIYAKA YALI |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
8.01.2019
|
18:30 |
AUK410 |
06. Hafta |
BORNOVA 1881 |
59 - 65 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(B) |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
9.01.2019
|
18:30 |
AUK411 |
06. Hafta |
PERİYOT SPOR |
27 - 59 |
YARIMADA |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
11.01.2019
|
18:30 |
AUK412 |
06. Hafta |
BORNOVA SPORTİF SPOR |
0 - 20 |
OLUŞUM BASKETBOL |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
11.01.2019
|
20:00 |
AUK413 |
06. Hafta |
İZMİR BAHÇELİEVLER |
23 - 56 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
19.09.2018
|
20:00 |
AUK317 |
07. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
78 - 60 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
5.11.2018
|
20:00 |
AUK345 |
07. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
46 - 84 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
5.11.2018
|
20:00 |
AUK346 |
07. Hafta |
İZMİR BŞB. |
63 - 76 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
5.11.2018
|
20:00 |
AUK347 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA |
22 - 76 |
BORNOVA BELEDİYESİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
16.01.2019
|
18:30 |
AUK418 |
07. Hafta |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
87 - 27 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (B) |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
6.02.2019
|
18:30 |
AUK424 |
07. Hafta |
BORNOVA SPORTİF SPOR |
0 - 20 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
6.02.2019
|
18:30 |
AUK422 |
07. Hafta |
İZMİR BOĞALARI |
54 - 68 |
KARATAŞ SPOR KULÜBÜ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
6.02.2019
|
20:00 |
AUK423 |
07. Hafta |
ROTA KOLEJİ |
67 - 37 |
GENÇ UMUTLAR |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
6.02.2019
|
20:00 |
AUK425 |
07. Hafta |
BORNOVA 1881 |
23 - 53 |
PETKİM SPOR |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
18:30 |
AUK426 |
07. Hafta |
EGE BASKETBOL AKADEMİ |
66 - 88 |
GAZİEMİR BELEDİYE |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
8.02.2019
|
18:30 |
AUK428 |
07. Hafta |
İZMİR SPOR |
42 - 65 |
MENEMEN BELEDİYE |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
20:00 |
AUK429 |
07. Hafta |
PERİYOT SPOR |
65 - 50 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(B) |
U18 ERK.ALT C GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
20:00 |
AUK427 |
07. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
33 - 31 |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
11.02.2019
|
18:30 |
AUK434 |
07. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL |
86 - 53 |
YENİ KARŞIYAKA YALI |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
22.02.2019
|
18:30 |
AUK446 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
59 - 70 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
22.02.2019
|
20:00 |
AUK447 |
07. Hafta |
İZMİR GENÇLİK SPOR |
72 - 84 |
İZMİR BAHÇELİEVLER |
U18 ERK.ALT D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
18:30 |
AUK355 |
08. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
48 - 77 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
20:00 |
AUK356 |
08. Hafta |
KARŞIYAKA |
58 - 65 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
20:00 |
AUK357 |
08. Hafta |
İZMİR BŞB. |
72 - 61 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
20:00 |
AUK354 |
08. Hafta |
EGE ELİT |
35 - 77 |
BORNOVA BELEDİYESİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
20.02.2019
|
18:30 |
AUK439 |
08. Hafta |
İZMİR BOĞALARI |
56 - 60 |
GAZİEMİR BELEDİYE |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
20.02.2019
|
18:30 |
AUK441 |
08. Hafta |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
64 - 61 |
MENEMEN BELEDİYE |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
20.02.2019
|
20:00 |
AUK440 |
08. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
19 - 82 |
BOSSAN |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
22.02.2019
|
18:30 |
AUK442 |
08. Hafta |
EGE BASKETBOL AKADEMİ |
76 - 37 |
ROTEK |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
22.02.2019
|
20:00 |
AUK445 |
08. Hafta |
SİBA |
20 - 0 |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
20.11.2018
|
18:30 |
AUK369 |
09. Hafta |
KARŞIYAKA |
45 - 52 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
20:00 |
AUK368 |
09. Hafta |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
48 - 83 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
26.11.2018
|
18:30 |
AUK367 |
09. Hafta |
EGE ELİT |
60 - 86 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
26.11.2018
|
20:00 |
AUK366 |
09. Hafta |
İZMİR BŞB. |
46 - 74 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
27.02.2019
|
18:30 |
AUK448 |
09. Hafta |
ROTA KOLEJİ |
66 - 46 |
EGE BASKETBOL AKADEMİ |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
28.02.2019
|
19:00 |
AUK450 |
09. Hafta |
KARATAŞ SPOR KULÜBÜ |
51 - 56 |
GAZİEMİR BELEDİYE |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
1.03.2019
|
18:30 |
AUK451 |
09. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
46 - 30 |
İZMİR SPOR |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
1.03.2019
|
18:30 |
AUK452 |
09. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (B) |
32 - 64 |
MENEMEN BELEDİYE |
U18 ERK.ALT B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
1.03.2019
|
20:00 |
AUK453 |
09. Hafta |
İZMİR BOĞALARI |
63 - 34 |
ROTEK |
U18 ERK.ALT A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
18:30 |
AUK378 |
10. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
94 - 102 |
BORNOVA BELEDİYESİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
3.12.2018
|
18:30 |
AUK380 |
10. Hafta |
KARŞIYAKA |
61 - 64 |
İZMİR BŞB. |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
20:00 |
AUK381 |
10. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
53 - 52 |
EGE ELİT |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
20:00 |
AUK379 |
10. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
100 - 65 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
11.12.2018
|
18:30 |
AUK386 |
11. Hafta |
KARŞIYAKA |
78 - 82 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
11.12.2018
|
20:00 |
AUK387 |
11. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
52 - 69 |
BORNOVA BELEDİYESİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
11.12.2018
|
20:00 |
AUK388 |
11. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
76 - 57 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
11.12.2018
|
20:00 |
AUK389 |
11. Hafta |
İZMİR BŞB. |
63 - 58 |
EGE ELİT |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
17.12.2018
|
18:30 |
AUK396 |
12. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
58 - 64 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
17.12.2018
|
20:00 |
AUK397 |
12. Hafta |
EGE ELİT |
53 - 73 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
17.12.2018
|
20:00 |
AUK395 |
12. Hafta |
İZMİR BŞB. |
72 - 85 |
BORNOVA BELEDİYESİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
25.12.2018
|
20:00 |
AUK401 |
12. Hafta |
KARŞIYAKA |
69 - 58 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
25.12.2018
|
18:30 |
AUK402 |
13. Hafta |
İZMİR BŞB. |
65 - 67 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
25.12.2018
|
20:00 |
AUK403 |
13. Hafta |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
43 - 93 |
BORNOVA BELEDİYESİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
27.12.2018
|
20:00 |
AUK404 |
13. Hafta |
EGE ELİT |
59 - 61 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
27.12.2018
|
20:00 |
AUK405 |
13. Hafta |
KARŞIYAKA |
55 - 79 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
18:30 |
AUK406 |
14. Hafta |
İZMİR BŞB. |
60 - 52 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
2.01.2019
|
18:30 |
AUK408 |
14. Hafta |
EGE ELİT |
35 - 89 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
20:00 |
AUK409 |
14. Hafta |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
73 - 78 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
20:00 |
AUK407 |
14. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ |
76 - 31 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
7.01.2019
|
18:30 |
AUK416 |
15. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
46 - 82 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
7.01.2019
|
18:30 |
AUK414 |
15. Hafta |
EGE ELİT |
61 - 68 |
KARŞIYAKA |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
7.01.2019
|
20:00 |
AUK415 |
15. Hafta |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
65 - 70 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
7.01.2019
|
20:00 |
AUK417 |
15. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ |
72 - 71 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
28.11.2018
|
20:00 |
AUK373 |
16. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
34 - 66 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
14.01.2019
|
18:30 |
AUK419 |
16. Hafta |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
56 - 68 |
İZMİR BŞB. |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
15.01.2019
|
20:00 |
AUK420 |
16. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ |
70 - 42 |
KARŞIYAKA |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
15.01.2019
|
20:00 |
AUK421 |
16. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
37 - 75 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
4.02.2019
|
18:30 |
AUK432 |
17. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
80 - 58 |
KARŞIYAKA |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
4.02.2019
|
18:30 |
AUK430 |
17. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ |
20 - 0 |
EGE ELİT |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
4.02.2019
|
20:00 |
AUK431 |
17. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
73 - 83 |
İZMİR BŞB. |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
4.02.2019
|
20:00 |
AUK433 |
17. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
76 - 45 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
20:00 |
AUK435 |
18. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (B) |
68 - 60 |
EGE ELİT |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
11.02.2019
|
20:00 |
AUK436 |
18. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
66 - 75 |
KARŞIYAKA |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
13.02.2019
|
18:30 |
AUK437 |
18. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI (A) |
80 - 66 |
İZMİR BŞB. |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
13.02.2019
|
20:00 |
AUK438 |
18. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ(A) |
57 - 76 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
U18 ERKEK ÜST KLS |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|