19.04.2019
|
18:30 |
CSE1890 |
. Hafta |
TAN SPOR |
62 - 53 |
ROTA AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.09.2018
|
18:00 |
CSE953 |
01. Hafta |
ORİON |
72 - 67 |
FMV IŞIKSPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
26.09.2018
|
19:00 |
CSE954 |
01. Hafta |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
45 - 66 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.09.2018
|
20:30 |
CSE955 |
01. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
21 - 84 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.09.2018
|
18:00 |
CSE960 |
01. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
30 - 68 |
KAAN ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.09.2018
|
18:00 |
CSE961 |
01. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
53 - 60 |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
27.09.2018
|
19:00 |
CSE956 |
01. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
62 - 57 |
ELİT ATLETİK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
27.09.2018
|
19:00 |
CSE958 |
01. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
44 - 55 |
UPS SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.09.2018
|
19:30 |
CSE962 |
01. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
43 - 31 |
SUADİYE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
27.09.2018
|
20:30 |
CSE957 |
01. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
45 - 43 |
PERTEVNİYAL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
28.09.2018
|
18:00 |
CSE963 |
01. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
67 - 54 |
DİNAMO SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.09.2018
|
19:30 |
CSE964 |
01. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
87 - 20 |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
1.10.2018
|
20:30 |
CSE968 |
01. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
69 - 59 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
27.10.2018
|
20:30 |
CSE959 |
01. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
30 - 93 |
İSTBOL (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
30.09.2018
|
16:00 |
CSE965 |
02. Hafta |
YILDIRIM SPOR |
49 - 74 |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.10.2018
|
18:00 |
CSE966 |
02. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
56 - 79 |
MODA BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.10.2018
|
17:30 |
CSE971 |
02. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL |
34 - 79 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
2.10.2018
|
19:00 |
CSE972 |
02. Hafta |
ALYA BASKET |
71 - 53 |
BAYRAKTAR PENDİK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
2.10.2018
|
19:30 |
CSE969 |
02. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
51 - 72 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.10.2018
|
20:30 |
CSE970 |
02. Hafta |
PAMUK |
65 - 55 |
KIZILTOPRAK (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
3.10.2018
|
17:30 |
CSE974 |
02. Hafta |
ASYA KARTALLARI (A) |
53 - 49 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
3.10.2018
|
19:30 |
CSE973 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
86 - 50 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.10.2018
|
20:30 |
CSE976 |
02. Hafta |
UNİBASKET |
88 - 43 |
TİTAN AKADEMİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.10.2018
|
17:30 |
CSE980 |
02. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
100 - 30 |
C.S.K.A |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.10.2018
|
18:00 |
CSE978 |
02. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
56 - 46 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
4.10.2018
|
19:00 |
CSE981 |
02. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
72 - 54 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
4.10.2018
|
19:30 |
CSE979 |
02. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
33 - 100 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
4.10.2018
|
20:30 |
CSE977 |
02. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
91 - 35 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
E GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.10.2018
|
17:30 |
CSE982 |
02. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
80 - 90 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.10.2018
|
17:30 |
CSE985 |
02. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
61 - 63 |
DUDULLU OSB |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
5.10.2018
|
19:00 |
CSE986 |
02. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
69 - 24 |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
5.10.2018
|
19:00 |
CSE983 |
02. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
68 - 48 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.10.2018
|
20:30 |
CSE984 |
02. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
54 - 71 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
6.10.2018
|
14:00 |
CSE987 |
03. Hafta |
BASKETS |
56 - 51 |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.10.2018
|
15:30 |
CSE988 |
03. Hafta |
ELİT ATLETİK |
76 - 26 |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.10.2018
|
19:00 |
CSE989 |
03. Hafta |
KAAN ATAŞEHİR |
59 - 57 |
ASYA KARTALLARI (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.10.2018
|
13:00 |
CSE990 |
03. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
40 - 63 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.10.2018
|
16:00 |
CSE991 |
03. Hafta |
İSTBOL (A) |
59 - 50 |
GENÇ KOLEJ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.10.2018
|
17:30 |
CSE993 |
03. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
79 - 43 |
ORİON |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.10.2018
|
17:30 |
CSE995 |
03. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL |
45 - 72 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
8.10.2018
|
19:00 |
CSE994 |
03. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
84 - 28 |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.10.2018
|
20:30 |
CSE992 |
03. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
66 - 63 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.10.2018
|
17:30 |
CSE996 |
03. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
38 - 65 |
BEŞİKTAŞ (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.10.2018
|
17:30 |
CSE998 |
03. Hafta |
KIZILTOPRAK (A) |
65 - 40 |
ALBEDO BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
9.10.2018
|
19:00 |
CSE999 |
03. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
29 - 87 |
UNİBASKET |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
9.10.2018
|
20:30 |
CSE1000 |
03. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (B) |
59 - 57 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
9.10.2018
|
20:30 |
CSE997 |
03. Hafta |
İ.T.Ü |
51 - 39 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.10.2018
|
17:30 |
CSE1002 |
03. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
118 - 50 |
YILDIRIM SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
10.10.2018
|
17:30 |
CSE1005 |
03. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
42 - 51 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
10.10.2018
|
19:00 |
CSE1003 |
03. Hafta |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
63 - 61 |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
10.10.2018
|
19:00 |
CSE1001 |
03. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
40 - 72 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.10.2018
|
20:30 |
CSE1004 |
03. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
66 - 44 |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
10.10.2018
|
20:30 |
CSE1006 |
03. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
43 - 92 |
FENERBAHÇE (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.10.2018
|
17:30 |
CSE1009 |
03. Hafta |
TİTAN AKADEMİ |
58 - 61 |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.10.2018
|
17:30 |
CSE1011 |
03. Hafta |
DİNAMO SPOR |
63 - 80 |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
11.10.2018
|
19:00 |
CSE1012 |
03. Hafta |
C.S.K.A |
62 - 42 |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
11.10.2018
|
20:30 |
CSE1010 |
03. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
37 - 75 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
12.10.2018
|
17:30 |
CSE1013 |
03. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
50 - 63 |
AÇI GENÇLİK (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
12.10.2018
|
17:30 |
CSE1014 |
03. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (B) |
40 - 62 |
DEV SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.10.2018
|
11:30 |
CSE1015 |
04. Hafta |
ORİON |
111 - 19 |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.10.2018
|
14:30 |
CSE1016 |
04. Hafta |
YILDIRIM SPOR |
34 - 67 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.10.2018
|
16:00 |
CSE1017 |
04. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
64 - 42 |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
13.10.2018
|
17:30 |
CSE1018 |
04. Hafta |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
57 - 107 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.10.2018
|
10:00 |
CSE1019 |
04. Hafta |
UPS SPOR |
55 - 84 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
14.10.2018
|
13:00 |
CSE1021 |
04. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (B) |
56 - 54 |
ALYA BASKET |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.10.2018
|
14:30 |
CSE1022 |
04. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
56 - 54 |
SUADİYE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.10.2018
|
16:00 |
CSE1023 |
04. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
26 - 82 |
PENDİK BELEDİYESİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.10.2018
|
17:30 |
CSE1024 |
04. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
27 - 32 |
ASYA KARTALLARI (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.10.2018
|
17:30 |
CSE1020 |
04. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
35 - 76 |
İ.T.Ü |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
14.10.2018
|
19:00 |
CSE1025 |
04. Hafta |
C.S.K.A |
53 - 44 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.10.2018
|
17:30 |
CSE1029 |
04. Hafta |
UNİBASKET |
68 - 48 |
DİNAMO SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.10.2018
|
19:00 |
CSE1030 |
04. Hafta |
TİTAN AKADEMİ |
79 - 42 |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.10.2018
|
19:00 |
CSE1026 |
04. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
94 - 62 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.10.2018
|
19:00 |
CSE1028 |
04. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
52 - 50 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.10.2018
|
20:30 |
CSE1027 |
04. Hafta |
GALATASARAY |
70 - 48 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.10.2018
|
20:30 |
CSE1031 |
04. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
48 - 71 |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
16.10.2018
|
19:00 |
CSE1032 |
04. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
63 - 40 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.10.2018
|
19:00 |
CSE1033 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
- |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
16.10.2018
|
19:00 |
CSE1034 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
43 - 70 |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
16.10.2018
|
19:00 |
CSE1035 |
04. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
53 - 58 |
PAMUK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
16.10.2018
|
20:30 |
CSE1036 |
04. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
70 - 54 |
KIZILTOPRAK (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
17.10.2018
|
17:30 |
CSE1037 |
04. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA (B) |
76 - 30 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) (B) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
17.10.2018
|
17:30 |
CSE1039 |
04. Hafta |
ARMADA SPOR (A) |
44 - 59 |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
17.10.2018
|
19:00 |
CSE1040 |
04. Hafta |
DUDULLU OSB |
92 - 32 |
ERENKÖY FMV IŞIK (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
17.10.2018
|
19:00 |
CSE1038 |
04. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
120 - 39 |
KAAN ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
17.10.2018
|
20:30 |
CSE1041 |
04. Hafta |
DEV SPOR |
66 - 71 |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.10.2018
|
17:30 |
CSE1042 |
04. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
97 - 43 |
GELECEK NESİL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.10.2018
|
17:30 |
CSE1045 |
04. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
73 - 87 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
18.10.2018
|
19:00 |
CSE1046 |
04. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
33 - 47 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
18.10.2018
|
19:00 |
CSE1047 |
04. Hafta |
PAMUK |
55 - 41 |
ALBEDO BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.10.2018
|
19:00 |
CSE1043 |
04. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
52 - 82 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
18.10.2018
|
20:30 |
CSE1044 |
04. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
66 - 67 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
19.10.2018
|
17:30 |
CSE1048 |
04. Hafta |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
57 - 67 |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.10.2018
|
20:30 |
CSE1049 |
04. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
55 - 51 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
19.10.2018
|
20:30 |
CSE1050 |
04. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
80 - 78 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.10.2018
|
14:30 |
CSE1051 |
05. Hafta |
İ.T.Ü |
75 - 55 |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.10.2018
|
17:00 |
CSE1053 |
05. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
53 - 71 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
20.10.2018
|
19:00 |
CSE1054 |
05. Hafta |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
75 - 30 |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.10.2018
|
19:00 |
CSE1052 |
05. Hafta |
BİZİMKENT |
66 - 28 |
KASIMPAŞA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
10:00 |
CSE1061 |
05. Hafta |
SULTAN ALPRASLAN |
17 - 81 |
ESENYURT SALON SPORLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
14:00 |
CSE1055 |
05. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
46 - 80 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
14:30 |
CSE1062 |
05. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
76 - 27 |
KURTULUŞ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
15:00 |
CSE1057 |
05. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ (B) |
29 - 77 |
FYL SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
15:30 |
CSE1056 |
05. Hafta |
GELECEK NESİL |
51 - 100 |
ANADOLU EFES (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
16:30 |
CSE1058 |
05. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
44 - 55 |
ALTINOVA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
18:00 |
CSE1059 |
05. Hafta |
FLORYA ELİT |
36 - 67 |
İ.T.Ü |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
19:00 |
CSE1063 |
05. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
41 - 47 |
DEV SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
21.10.2018
|
19:30 |
CSE1060 |
05. Hafta |
ŞİŞLİ |
42 - 69 |
UPS SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.10.2018
|
17:00 |
CSE1069 |
05. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
45 - 64 |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.10.2018
|
17:00 |
CSE1064 |
05. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
34 - 78 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
22.10.2018
|
17:00 |
CSE1065 |
05. Hafta |
YEŞİLYURT |
51 - 44 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2018
|
17:00 |
CSE1066 |
05. Hafta |
HAZNEDAR DORUK |
30 - 79 |
ATAKENT GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
22.10.2018
|
18:30 |
CSE1067 |
05. Hafta |
TEPEBASKET |
20 - 69 |
DOSTLUK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
22.10.2018
|
20:00 |
CSE1068 |
05. Hafta |
İSTBOL (B) |
61 - 73 |
YEF |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
22.10.2018
|
20:00 |
CSE1070 |
05. Hafta |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
58 - 52 |
İST. PANTERLERİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.10.2018
|
20:00 |
CSE1071 |
05. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
- |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.10.2018
|
17:00 |
CSE1075 |
05. Hafta |
BAYRAKTAR PENDİK |
26 - 69 |
PARLAYAN YILDIZLAR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.10.2018
|
17:00 |
CSE1076 |
05. Hafta |
ALYA BASKET |
59 - 63 |
ARMADA SPOR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
23.10.2018
|
18:30 |
CSE1073 |
05. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
72 - 39 |
ERENKÖY FMV IŞIK (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.10.2018
|
20:00 |
CSE1074 |
05. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
70 - 65 |
DUDULLU OSB |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.10.2018
|
20:00 |
CSE1077 |
05. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
90 - 37 |
ZİYA ONUR SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
23.10.2018
|
20:00 |
CSE1072 |
05. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
63 - 79 |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.10.2018
|
17:00 |
CSE1078 |
05. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
61 - 54 |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.10.2018
|
18:30 |
CSE1079 |
05. Hafta |
BASKETS |
42 - 70 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.10.2018
|
20:00 |
CSE1080 |
05. Hafta |
PERTEVNİYAL |
49 - 68 |
BORUSAN OTOMOTİV |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.10.2018
|
17:00 |
CSE1081 |
05. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
84 - 24 |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.10.2018
|
18:30 |
CSE1082 |
05. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
52 - 43 |
FMV IŞIKSPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.10.2018
|
20:00 |
CSE1083 |
05. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
22 - 85 |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
27.10.2018
|
11:30 |
CSE1084 |
06. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
58 - 67 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
27.10.2018
|
11:30 |
CSE1091 |
06. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
33 - 67 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.10.2018
|
16:00 |
CSE1089 |
06. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
64 - 53 |
BASKETS |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.10.2018
|
16:00 |
CSE1085 |
06. Hafta |
KASIMPAŞA |
48 - 56 |
BASKETBOL AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
27.10.2018
|
17:30 |
CSE1086 |
06. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
63 - 59 |
ŞİŞLİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
27.10.2018
|
17:30 |
CSE1090 |
06. Hafta |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
0 - 20 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.10.2018
|
19:00 |
CSE1087 |
06. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
20 - 0 |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
10:00 |
CSE1092 |
06. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
61 - 47 |
YILDIRIM SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
10:00 |
CSE1095 |
06. Hafta |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
74 - 70 |
KÜLTÜR KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
11:30 |
CSE1096 |
06. Hafta |
SİLİVRİ SPOR |
62 - 65 |
ALTINELLER |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
11:30 |
CSE1104 |
06. Hafta |
ARMADA SPOR (A) |
75 - 43 |
BAYRAKTAR PENDİK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
11:30 |
CSE1101 |
06. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
18 - 79 |
FENERBAHÇE (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
13:00 |
CSE1102 |
06. Hafta |
DUDULLU OSB |
78 - 33 |
DEV SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
13:00 |
CSE1105 |
06. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
38 - 65 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2018
|
13:00 |
CSE1097 |
06. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
84 - 80 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
14:30 |
CSE1106 |
06. Hafta |
KIZILTOPRAK (A) |
44 - 80 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
14:30 |
CSE1094 |
06. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
50 - 69 |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
16:00 |
CSE1107 |
06. Hafta |
PAMUK |
53 - 57 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
16:00 |
CSE1098 |
06. Hafta |
GELECEK NESİL |
38 - 41 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
17:30 |
CSE1099 |
06. Hafta |
ELİT ATLETİK |
56 - 53 |
PERTEVNİYAL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
19:00 |
CSE1100 |
06. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
68 - 47 |
İSTBOL (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
19:00 |
CSE1103 |
06. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
58 - 60 |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.10.2018
|
19:00 |
CSE1093 |
06. Hafta |
ORİON |
48 - 62 |
AÇI GENÇLİK (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
29.10.2018
|
19:30 |
CSE1109 |
06. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
36 - 84 |
GENÇ KOLEJ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
29.10.2018
|
20:00 |
CSE1108 |
06. Hafta |
MODA BASKETBOL |
33 - 47 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.10.2018
|
17:00 |
CSE1110 |
06. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
56 - 92 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
30.10.2018
|
17:00 |
CSE1112 |
06. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL |
26 - 72 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.10.2018
|
18:30 |
CSE1113 |
06. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
69 - 76 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.10.2018
|
18:30 |
CSE1111 |
06. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
35 - 93 |
|
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
30.10.2018
|
20:00 |
CSE1114 |
06. Hafta |
ASYA KARTALLARI (A) |
50 - 58 |
C.S.K.A |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.10.2018
|
20:00 |
CSE1115 |
06. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (B) |
52 - 59 |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
31.10.2018
|
17:00 |
CSE1116 |
06. Hafta |
UPS SPOR |
60 - 69 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
31.10.2018
|
17:00 |
CSE1124 |
06. Hafta |
KAAN ATAŞEHİR |
68 - 74 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
31.10.2018
|
17:00 |
CSE1119 |
06. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
73 - 57 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
31.10.2018
|
17:00 |
CSE1121 |
06. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
69 - 24 |
TİTAN AKADEMİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
31.10.2018
|
18:30 |
CSE1122 |
06. Hafta |
DİNAMO SPOR |
83 - 52 |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
31.10.2018
|
20:00 |
CSE1123 |
06. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
55 - 51 |
UNİBASKET |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
31.10.2018
|
20:00 |
CSE1120 |
06. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
73 - 41 |
ALYA BASKET |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
31.10.2018
|
20:00 |
CSE1118 |
06. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
85 - 80 |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
1.11.2018
|
20:00 |
CSE1125 |
06. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
70 - 49 |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.11.2018
|
20:00 |
CSE1126 |
06. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
62 - 67 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
2.11.2018
|
17:00 |
CSE1127 |
06. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
37 - 70 |
MODA BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.11.2018
|
20:00 |
CSE1128 |
06. Hafta |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
79 - 38 |
CENNET SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.11.2018
|
20:00 |
CSE1129 |
06. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
81 - 63 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.11.2018
|
11:00 |
CSE1133 |
07. Hafta |
ŞİŞLİ |
21 - 68 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.11.2018
|
16:00 |
CSE1130 |
07. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
48 - 102 |
FENERBAHÇE (B) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.11.2018
|
16:30 |
CSE1134 |
07. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
99 - 22 |
K.ÇEKMECE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.11.2018
|
17:30 |
CSE1131 |
07. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
56 - 46 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.11.2018
|
18:00 |
CSE1135 |
07. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
46 - 41 |
ELİT ATLETİK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.11.2018
|
19:00 |
CSE1132 |
07. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
47 - 118 |
BORUSAN OTOMOTİV |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.11.2018
|
19:00 |
CSE1137 |
07. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (B) |
50 - 44 |
ARMADA SPOR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.11.2018
|
19:30 |
CSE1136 |
07. Hafta |
İSTBOL (B) |
76 - 62 |
PERTEVNİYAL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
4.11.2018
|
13:00 |
CSE1138 |
07. Hafta |
BASKETS |
38 - 63 |
UPS SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.11.2018
|
13:00 |
CSE1141 |
07. Hafta |
C.S.K.A |
53 - 56 |
KAAN ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.11.2018
|
14:30 |
CSE1139 |
07. Hafta |
YILDIRIM SPOR |
55 - 60 |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.11.2018
|
15:00 |
CSE1142 |
07. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
81 - 38 |
ALBEDO BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.11.2018
|
16:00 |
CSE1140 |
07. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
99 - 32 |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.11.2018
|
16:30 |
CSE1143 |
07. Hafta |
UNİBASKET |
33 - 36 |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.11.2018
|
18:00 |
CSE1144 |
07. Hafta |
TİTAN AKADEMİ |
70 - 40 |
DİNAMO SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
5.11.2018
|
17:00 |
CSE1145 |
07. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
31 - 67 |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
5.11.2018
|
18:30 |
CSE1147 |
07. Hafta |
MODA BASKETBOL |
78 - 39 |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.11.2018
|
20:00 |
CSE1148 |
07. Hafta |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
50 - 76 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.11.2018
|
20:00 |
CSE1149 |
07. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
97 - 22 |
ASYA KARTALLARI (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.11.2018
|
20:00 |
CSE1150 |
07. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
45 - 90 |
DUDULLU OSB |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
5.11.2018
|
20:00 |
CSE1146 |
07. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
35 - 95 |
BEŞİKTAŞ (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
6.11.2018
|
18:30 |
CSE1151 |
07. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
73 - 87 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.11.2018
|
20:00 |
CSE1152 |
07. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
35 - 82 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
7.11.2018
|
18:30 |
CSE1153 |
07. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (A) |
72 - 64 |
ORİON |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
7.11.2018
|
20:00 |
CSE1154 |
07. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
79 - 49 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
7.11.2018
|
20:00 |
CSE1155 |
07. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
40 - 60 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.11.2018
|
17:00 |
CSE1161 |
07. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (B) |
50 - 66 |
PAMUK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.11.2018
|
17:00 |
CSE1157 |
07. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
62 - 47 |
FMV IŞIKSPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.11.2018
|
17:00 |
CSE1158 |
07. Hafta |
İ.T.Ü |
87 - 62 |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.11.2018
|
18:30 |
CSE1159 |
07. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
45 - 104 |
ANADOLU EFES (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.11.2018
|
20:00 |
CSE1160 |
07. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
45 - 43 |
GELECEK NESİL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.11.2018
|
20:00 |
CSE1162 |
07. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
68 - 49 |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
8.11.2018
|
20:00 |
CSE1156 |
07. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
80 - 39 |
MODA BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.11.2018
|
17:00 |
CSE1163 |
07. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
74 - 51 |
KIZILTOPRAK (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
9.11.2018
|
17:00 |
CSE1164 |
07. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
57 - 79 |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
9.11.2018
|
20:00 |
CSE1165 |
07. Hafta |
BAYRAKTAR PENDİK |
30 - 97 |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2018
|
10:00 |
CSE1166 |
08. Hafta |
ALTINOVA SPOR |
96 - 13 |
SPOR FABRİKASI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
10:00 |
CSE1170 |
08. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
70 - 34 |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
11:30 |
CSE1171 |
08. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
30 - 85 |
AKPOLAT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
11:30 |
CSE1167 |
08. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
26 - 20 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
13:00 |
CSE1172 |
08. Hafta |
FYL SPOR |
73 - 50 |
FLORYA ELİT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
14:30 |
CSE1173 |
08. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
59 - 54 |
BİZİMKENT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
14:30 |
CSE1168 |
08. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
35 - 81 |
İSTANBUL VARDAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
16:00 |
CSE1169 |
08. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
67 - 53 |
YEŞİLYURT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
16:00 |
CSE1174 |
08. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
49 - 27 |
TEPEBASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
17:30 |
CSE1175 |
08. Hafta |
DOSTLUK SPOR |
39 - 50 |
ATAGÜL BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.11.2018
|
19:00 |
CSE1176 |
08. Hafta |
KURTULUŞ SPOR |
37 - 72 |
İSTBOL (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.11.2018
|
10:00 |
CSE1177 |
08. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
56 - 23 |
SULTAN ALPRASLAN |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
11.11.2018
|
10:00 |
CSE1178 |
08. Hafta |
ESENYURT SALON SPORLARI |
58 - 35 |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.11.2018
|
11:30 |
CSE1179 |
08. Hafta |
CENNET SPOR |
50 - 60 |
FİSK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.11.2018
|
14:30 |
CSE1180 |
08. Hafta |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
33 - 55 |
BAKIRKÖY ASLAN |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.11.2018
|
16:00 |
CSE1181 |
08. Hafta |
YEF |
57 - 50 |
SİLİVRİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.11.2018
|
17:30 |
CSE1182 |
08. Hafta |
ALTINELLER |
47 - 49 |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.11.2018
|
19:00 |
CSE1183 |
08. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK |
56 - 25 |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.11.2018
|
19:30 |
CSE1184 |
08. Hafta |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
34 - 32 |
|
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
17:00 |
CSE1186 |
08. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (B) |
- |
M V P (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
17:00 |
CSE1189 |
08. Hafta |
ADA YILDIZLARI (A) |
29 - 62 |
ROTA AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
18:30 |
CSE1187 |
08. Hafta |
DOĞA KOLEJİ |
60 - 52 |
M V P (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
19:30 |
CSE1185 |
08. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
94 - 36 |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
12.11.2018
|
20:00 |
CSE1188 |
08. Hafta |
TAN SPOR |
66 - 41 |
POTANIN ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
13.11.2018
|
17:00 |
CSE1190 |
08. Hafta |
GELECEK NESİL |
47 - 71 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.11.2018
|
17:00 |
CSE1195 |
08. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
78 - 56 |
ASYA KARTALLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
13.11.2018
|
17:00 |
CSE1192 |
08. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
49 - 29 |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
13.11.2018
|
17:00 |
CSE1193 |
08. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
60 - 80 |
PENDİK BELEDİYESİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.11.2018
|
18:30 |
CSE1196 |
08. Hafta |
MARMARA SPOR |
96 - 60 |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
13.11.2018
|
20:00 |
CSE1197 |
08. Hafta |
BV7 |
39 - 50 |
GENÇ PAŞABAHÇE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
13.11.2018
|
20:00 |
CSE1194 |
08. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL |
82 - 46 |
ZİYA ONUR SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.11.2018
|
20:00 |
CSE1191 |
08. Hafta |
ELİT ATLETİK |
50 - 53 |
İSTBOL (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
17:00 |
CSE1199 |
08. Hafta |
PERTEVNİYAL |
75 - 33 |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
17:00 |
CSE1205 |
08. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
41 - 72 |
KAAN SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
17:00 |
CSE1203 |
08. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
86 - 29 |
ERENKÖY FMV IŞIK (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
18:00 |
CSE1202 |
08. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
67 - 38 |
GENÇ KOLEJ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
18:30 |
CSE1206 |
08. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
52 - 48 |
TAKIM YILDIZLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
18:30 |
CSE1200 |
08. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
71 - 49 |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
20:00 |
CSE1201 |
08. Hafta |
FLORYA ELİT |
46 - 37 |
KASIMPAŞA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
20:00 |
CSE1198 |
08. Hafta |
MODA BASKETBOL |
75 - 50 |
İ.T.Ü |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
20:00 |
CSE1207 |
08. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI (B) |
14 - 99 |
KIZILTOPRAK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.11.2018
|
20:00 |
CSE1204 |
08. Hafta |
ANKA GENÇLİK |
18 - 85 |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
17:00 |
CSE1211 |
08. Hafta |
KÜLTÜR KOLEJİ |
51 - 54 |
ALTINELLER |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
17:00 |
CSE1208 |
08. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
98 - 56 |
HAZNEDAR DORUK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
17:00 |
CSE1213 |
08. Hafta |
DEV SPOR |
45 - 48 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
17:00 |
CSE1214 |
08. Hafta |
ALLSTARS |
52 - 41 |
MAVİ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
17:00 |
CSE1217 |
08. Hafta |
ÇEKMEKÖY BASKET |
47 - 53 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
18:30 |
CSE1218 |
08. Hafta |
ATA SPOR |
51 - 56 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
18:30 |
CSE1215 |
08. Hafta |
BEYKOZ |
31 - 57 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
18:30 |
CSE1209 |
08. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ (B) |
44 - 82 |
ROTARY 100.YIL A.L |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
18:30 |
CSE1210 |
08. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
86 - 45 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
18:30 |
CSE1212 |
08. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
75 - 70 |
İTO - ATL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
20:00 |
CSE1216 |
08. Hafta |
MALTEPE DOĞUŞ |
34 - 27 |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.11.2018
|
20:00 |
CSE1219 |
08. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
61 - 86 |
POTANIN KARTALLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
16.11.2018
|
17:00 |
CSE1220 |
08. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
59 - 40 |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
16.11.2018
|
17:00 |
CSE1222 |
08. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
0 - 20 |
ATAKENT GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.11.2018
|
18:30 |
CSE1223 |
08. Hafta |
BİZİMKENT |
54 - 37 |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.11.2018
|
20:00 |
CSE1221 |
08. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
44 - 68 |
BEŞİKTAŞ (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
09:30 |
CSE1226 |
09. Hafta |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
61 - 52 |
YEF |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
11:30 |
CSE1228 |
09. Hafta |
BAKIRKÖY ASLAN |
39 - 66 |
ESENYURT SALON SPORLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
13:00 |
CSE1229 |
09. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
46 - 56 |
AÇI GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
13:00 |
CSE1224 |
09. Hafta |
YEŞİLYURT |
37 - 53 |
ALTINOVA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
14:00 |
CSE1227 |
09. Hafta |
TEPEBASKET |
40 - 48 |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
16:00 |
CSE1225 |
09. Hafta |
SİLİVRİ SPOR |
75 - 27 |
KURTULUŞ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
16:00 |
CSE1230 |
09. Hafta |
ATAGÜL BASKETBOL |
85 - 28 |
SORTİE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
17:30 |
CSE1231 |
09. Hafta |
AKPOLAT |
57 - 51 |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
19:00 |
CSE1232 |
09. Hafta |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
26 - 92 |
FYL SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.11.2018
|
11:30 |
CSE1234 |
09. Hafta |
KAAN SPOR |
77 - 12 |
TAKIM YILDIZLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
18.11.2018
|
14:30 |
CSE1233 |
09. Hafta |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
47 - 48 |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
17:00 |
CSE1241 |
09. Hafta |
ANATOLYA TURKUAZ |
54 - 62 |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
17:00 |
CSE1739 |
09. Hafta |
FİSK SPOR |
- |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
18:30 |
CSE1242 |
09. Hafta |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
40 - 51 |
ÇEKMEKÖY BASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
18:30 |
CSE1235 |
09. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
79 - 60 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
18:30 |
CSE1236 |
09. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
86 - 31 |
FLORYA ELİT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
18:30 |
CSE1238 |
09. Hafta |
ALTINELLER |
- |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
18:30 |
CSE1239 |
09. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
105 - 47 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
20:00 |
CSE1240 |
09. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
72 - 63 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
20:00 |
CSE1237 |
09. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
61 - 63 |
BASKETBOL AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
20:00 |
CSE1243 |
09. Hafta |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
30 - 69 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
17:00 |
CSE1244 |
09. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
72 - 37 |
BAKIRKÖY ASLAN |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
17:00 |
CSE1245 |
09. Hafta |
CENNET SPOR |
56 - 70 |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
17:00 |
CSE1249 |
09. Hafta |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
40 - 33 |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
17:00 |
CSE1250 |
09. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
74 - 73 |
BV7 |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
17:00 |
CSE1247 |
09. Hafta |
ESENYURT SALON SPORLARI |
86 - 27 |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
17:00 |
CSE1253 |
09. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI (A) |
32 - 45 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
18:30 |
CSE1248 |
09. Hafta |
HAZNEDAR DORUK |
45 - 15 |
SPOR FABRİKASI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
18:30 |
CSE1251 |
09. Hafta |
KIZILTOPRAK (B) |
39 - 56 |
DEV ATAŞEHİR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
18:30 |
CSE1246 |
09. Hafta |
ALTINOVA SPOR |
52 - 30 |
TEPEBASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
20:00 |
CSE1252 |
09. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
39 - 54 |
ALLSTARS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.11.2018
|
20:00 |
CSE1254 |
09. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
65 - 67 |
MARMARA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
21.11.2018
|
17:00 |
CSE1258 |
09. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
26 - 55 |
ATAGÜL BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.11.2018
|
17:00 |
CSE1256 |
09. Hafta |
FYL SPOR |
76 - 66 |
AKPOLAT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
21.11.2018
|
18:30 |
CSE1257 |
09. Hafta |
KASIMPAŞA |
39 - 52 |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
21.11.2018
|
18:30 |
CSE1259 |
09. Hafta |
KURTULUŞ SPOR |
22 - 57 |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.11.2018
|
18:30 |
CSE1260 |
09. Hafta |
ROTA AKADEMİ (B) |
51 - 57 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
21.11.2018
|
18:30 |
CSE1255 |
09. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK |
57 - 38 |
YEŞİLYURT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
21.11.2018
|
20:00 |
CSE1261 |
09. Hafta |
ADA YILDIZLARI (B) |
61 - 78 |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
22.11.2018
|
17:00 |
CSE1262 |
09. Hafta |
SORTİE |
27 - 81 |
DOSTLUK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
22.11.2018
|
17:00 |
CSE1263 |
09. Hafta |
YEF |
90 - 47 |
KÜLTÜR KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.11.2018
|
17:00 |
CSE1266 |
09. Hafta |
M V P (B) |
52 - 84 |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
22.11.2018
|
18:30 |
CSE1267 |
09. Hafta |
M V P (A) |
61 - 58 |
DOĞA KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
22.11.2018
|
18:30 |
CSE1264 |
09. Hafta |
İTO - ATL |
68 - 55 |
İSTBOL (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.11.2018
|
18:30 |
CSE1740 |
09. Hafta |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
60 - 39 |
FİSK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
22.11.2018
|
20:00 |
CSE1743 |
09. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
52 - 44 |
SULTAN ALPRASLAN |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.11.2018
|
20:00 |
CSE1265 |
09. Hafta |
ROTA AKADEMİ (A) |
51 - 48 |
ANATOLYA TURKUAZ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
22.11.2018
|
20:00 |
CSE1268 |
09. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
48 - 72 |
POTANIN KARTALLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
23.11.2018
|
17:00 |
CSE1269 |
09. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) |
40 - 41 |
MALTEPE DOĞUŞ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
23.11.2018
|
17:00 |
CSE1272 |
09. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
72 - 46 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.11.2018
|
18:30 |
CSE1270 |
09. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
70 - 22 |
BEYKOZ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
23.11.2018
|
20:00 |
CSE1271 |
09. Hafta |
MAVİ YILDIZLAR |
64 - 61 |
BEYKOZ GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
28.11.2018
|
17:00 |
CSE1275 |
10. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
55 - 45 |
GENÇ PAŞABAHÇE |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.11.2018
|
18:30 |
CSE1273 |
10. Hafta |
GALATASARAY |
64 - 65 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
28.11.2018
|
18:30 |
CSE1274 |
10. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
75 - 62 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
29.11.2018
|
20:00 |
CSE1276 |
10. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
67 - 75 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
29.11.2018
|
20:00 |
CSE1277 |
10. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
34 - 48 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
17:00 |
CSE1282 |
10. Hafta |
FLORYA ELİT |
38 - 47 |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
17:00 |
CSE1741 |
10. Hafta |
FİSK SPOR |
58 - 49 |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
17:00 |
CSE1742 |
10. Hafta |
SULTAN ALPRASLAN |
30 - 79 |
CENNET SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
18:00 |
CSE1285 |
10. Hafta |
İSTBOL (B) |
60 - 29 |
GELİŞİM SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
18:30 |
CSE1286 |
10. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
66 - 64 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
18:30 |
CSE1283 |
10. Hafta |
AKPOLAT |
63 - 43 |
KASIMPAŞA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
18:30 |
CSE1280 |
10. Hafta |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
56 - 47 |
KÜLTÜR KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
18:30 |
CSE1278 |
10. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
65 - 29 |
İST. PANTERLERİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
20:00 |
CSE1279 |
10. Hafta |
GALATASARAY |
56 - 44 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
20:00 |
CSE1281 |
10. Hafta |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
0 - 20 |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
20:00 |
CSE1284 |
10. Hafta |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
39 - 77 |
BİZİMKENT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
30.11.2018
|
20:00 |
CSE1287 |
10. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
21 - 74 |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
2.12.2018
|
13:00 |
CSE1290 |
10. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (B) |
49 - 32 |
M V P (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
2.12.2018
|
14:30 |
CSE1291 |
10. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
56 - 62 |
M V P (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
2.12.2018
|
16:00 |
CSE1292 |
10. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
19 - 66 |
GENÇ PAŞABAHÇE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
2.12.2018
|
16:30 |
CSE1288 |
10. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
51 - 50 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
2.12.2018
|
18:00 |
CSE1289 |
10. Hafta |
ASYA KARTALLARI (B) |
37 - 42 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
17:00 |
CSE1296 |
10. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
- |
FYL SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
17:00 |
CSE1297 |
10. Hafta |
MARMARA SPOR |
51 - 49 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
17:00 |
CSE1300 |
10. Hafta |
BEYKOZ |
23 - 65 |
MAVİ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
18:30 |
CSE1294 |
10. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
71 - 55 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
18:30 |
CSE1298 |
10. Hafta |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
30 - 57 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
20:00 |
CSE1299 |
10. Hafta |
KAAN SPOR |
55 - 36 |
KIZILTOPRAK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
20:00 |
CSE1293 |
10. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
- |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
20:00 |
CSE1295 |
10. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
27 - 66 |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
20:00 |
CSE1301 |
10. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI (B) |
28 - 40 |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.12.2018
|
17:00 |
CSE1302 |
11. Hafta |
KÜLTÜR KOLEJİ |
73 - 32 |
KURTULUŞ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
4.12.2018
|
17:00 |
CSE1306 |
11. Hafta |
DOĞA KOLEJİ |
57 - 46 |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.12.2018
|
17:00 |
CSE1308 |
11. Hafta |
ÇEKMEKÖY BASKET |
68 - 73 |
DEV ATAŞEHİR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
4.12.2018
|
18:30 |
CSE1309 |
11. Hafta |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
81 - 45 |
ROTA AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
4.12.2018
|
18:30 |
CSE1303 |
11. Hafta |
ATAGÜL BASKETBOL |
66 - 50 |
ALTINOVA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
4.12.2018
|
18:30 |
CSE1304 |
11. Hafta |
YEŞİLYURT |
69 - 39 |
HAZNEDAR DORUK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
4.12.2018
|
20:00 |
CSE1305 |
11. Hafta |
TEPEBASKET |
28 - 96 |
ATAKENT GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
4.12.2018
|
20:00 |
CSE1307 |
11. Hafta |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
81 - 19 |
ANKA GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.12.2018
|
20:00 |
CSE1310 |
11. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (B) |
79 - 58 |
ROTA AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
5.12.2018
|
18:00 |
CSE1311 |
11. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
36 - 80 |
SİLİVRİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
5.12.2018
|
18:30 |
CSE1313 |
11. Hafta |
PENDİKGÜCÜ |
30 - 60 |
ADA YILDIZLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
5.12.2018
|
19:30 |
CSE1312 |
11. Hafta |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
55 - 54 |
YEF |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
5.12.2018
|
20:00 |
CSE1314 |
11. Hafta |
ANATOLYA TURKUAZ |
79 - 25 |
ADA YILDIZLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
6.12.2018
|
17:00 |
CSE1317 |
11. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
80 - 84 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
6.12.2018
|
17:00 |
CSE1318 |
11. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
93 - 90 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
6.12.2018
|
17:00 |
CSE1319 |
11. Hafta |
ALLSTARS |
68 - 51 |
ATA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
6.12.2018
|
18:30 |
CSE1315 |
11. Hafta |
POTANIN ASLANLARI |
46 - 59 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.12.2018
|
20:00 |
CSE1316 |
11. Hafta |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
26 - 78 |
AÇI GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
7.12.2018
|
17:00 |
CSE1323 |
11. Hafta |
MALTEPE DOĞUŞ |
34 - 65 |
POTANIN KARTALLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
7.12.2018
|
17:00 |
CSE1744 |
11. Hafta |
SULTAN ALPRASLAN |
0 - 20 |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
7.12.2018
|
18:30 |
CSE1321 |
11. Hafta |
BAKIRKÖY ASLAN |
70 - 64 |
CENNET SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
7.12.2018
|
20:00 |
CSE1322 |
11. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
84 - 28 |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
7.12.2018
|
20:00 |
CSE1320 |
11. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
53 - 59 |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
10:00 |
CSE1328 |
12. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
56 - 52 |
AKPOLAT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
11:30 |
CSE1325 |
12. Hafta |
DOSTLUK SPOR |
51 - 31 |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
14:30 |
CSE1329 |
12. Hafta |
BİZİMKENT |
88 - 40 |
FLORYA ELİT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
16:00 |
CSE1330 |
12. Hafta |
KASIMPAŞA |
51 - 41 |
İST. PANTERLERİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
16:00 |
CSE1326 |
12. Hafta |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
47 - 97 |
ANADOLU EFES (B) |
B FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
17:00 |
CSE1324 |
12. Hafta |
GALATASARAY |
94 - 31 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
19:00 |
CSE1327 |
12. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
56 - 85 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
19:00 |
CSE1331 |
12. Hafta |
İSTBOL (B) |
54 - 51 |
İSTANBUL VARDAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
10:00 |
CSE1335 |
12. Hafta |
YEF |
78 - 70 |
ALTINELLER |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
11:30 |
CSE1336 |
12. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
20 - 0 |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
11:30 |
CSE1333 |
12. Hafta |
İSTBOL (A) |
54 - 56 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
13:00 |
CSE1337 |
12. Hafta |
SİLİVRİ SPOR |
30 - 47 |
İTO - ATL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
14:30 |
CSE1339 |
12. Hafta |
KIZILTOPRAK (B) |
32 - 51 |
ÇEKMEKÖY BASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
16:00 |
CSE1334 |
12. Hafta |
MODA BASKETBOL |
41 - 39 |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
B FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
17:30 |
CSE1340 |
12. Hafta |
BV7 |
42 - 48 |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
17:30 |
CSE1338 |
12. Hafta |
ROTA AKADEMİ (B) |
23 - 76 |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
19:00 |
CSE1332 |
12. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
59 - 57 |
FMV IŞIKSPOR |
B FNL A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.12.2018
|
17:00 |
CSE1341 |
12. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
60 - 56 |
PAMUK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.12.2018
|
17:00 |
CSE1342 |
12. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
63 - 77 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
10.12.2018
|
17:00 |
CSE1343 |
12. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
64 - 55 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
10.12.2018
|
17:00 |
CSE1346 |
12. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
- |
TAKIM YILDIZLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
10.12.2018
|
18:30 |
CSE1347 |
12. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
31 - 48 |
AÇI GENÇLİK (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
10.12.2018
|
18:30 |
CSE1344 |
12. Hafta |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
22 - 60 |
KAAN SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
10.12.2018
|
20:00 |
CSE1345 |
12. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
90 - 64 |
KAAN ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
10.12.2018
|
20:00 |
CSE1348 |
12. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
59 - 76 |
DUDULLU OSB |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.12.2018
|
17:00 |
CSE1353 |
12. Hafta |
POTANIN ASLANLARI |
63 - 68 |
ASYA KARTALLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
11.12.2018
|
17:00 |
CSE1350 |
12. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
38 - 56 |
TAN SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.12.2018
|
18:30 |
CSE1351 |
12. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
53 - 23 |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.12.2018
|
18:30 |
CSE1354 |
12. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
67 - 22 |
BEYKOZ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
11.12.2018
|
20:00 |
CSE1355 |
12. Hafta |
ANKA GENÇLİK |
36 - 51 |
PENDİKGÜCÜ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
11.12.2018
|
20:00 |
CSE1349 |
12. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
79 - 36 |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.12.2018
|
20:00 |
CSE1352 |
12. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) |
51 - 30 |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
12.12.2018
|
18:30 |
CSE1357 |
12. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
57 - 84 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.12.2018
|
18:30 |
CSE1358 |
12. Hafta |
ADA YILDIZLARI (B) |
45 - 59 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
12.12.2018
|
20:00 |
CSE1356 |
12. Hafta |
UPS SPOR |
23 - 100 |
BORUSAN OTOMOTİV |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
13.12.2018
|
17:00 |
CSE1359 |
12. Hafta |
FYL SPOR |
64 - 47 |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
13.12.2018
|
17:00 |
CSE1360 |
12. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
47 - 59 |
GENÇ KOLEJ |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
13.12.2018
|
17:00 |
CSE1361 |
12. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
56 - 55 |
BV7 |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.12.2018
|
17:00 |
CSE1363 |
12. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
61 - 37 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
13.12.2018
|
18:30 |
CSE1364 |
12. Hafta |
M V P (B) |
49 - 42 |
TAKIM YILDIZLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
13.12.2018
|
20:00 |
CSE1365 |
12. Hafta |
M V P (A) |
73 - 67 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
13.12.2018
|
20:00 |
CSE1362 |
12. Hafta |
ATA SPOR |
47 - 58 |
BEYKOZ GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
17:00 |
CSE1368 |
12. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
54 - 43 |
YEŞİLYURT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
17:00 |
CSE1371 |
12. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
70 - 46 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
17:00 |
CSE1374 |
12. Hafta |
MAVİ YILDIZLAR |
71 - 24 |
MALTEPE DOĞUŞ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
17:00 |
CSE1377 |
12. Hafta |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
33 - 61 |
MARMARA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
18:30 |
CSE1378 |
12. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
44 - 41 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
18:30 |
CSE1375 |
12. Hafta |
ADA YILDIZLARI (A) |
22 - 56 |
POTANIN KARTALLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
18:30 |
CSE1372 |
12. Hafta |
C.S.K.A |
53 - 77 |
BEŞİKTAŞ (B) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
18:30 |
CSE1369 |
12. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK |
53 - 60 |
ATAGÜL BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
19:00 |
CSE1366 |
12. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
70 - 61 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
20:00 |
CSE1370 |
12. Hafta |
HAZNEDAR DORUK |
31 - 33 |
TEPEBASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
20:00 |
CSE1373 |
12. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
50 - 66 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
20:00 |
CSE1376 |
12. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
62 - 67 |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
20:00 |
CSE1379 |
12. Hafta |
TAN SPOR |
57 - 63 |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.12.2018
|
20:30 |
CSE1367 |
12. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
62 - 40 |
İTO - ATL |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.12.2018
|
10:00 |
CSE1380 |
13. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
81 - 38 |
ARMADA SPOR (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.12.2018
|
14:30 |
CSE1382 |
13. Hafta |
ALTINOVA SPOR |
24 - 55 |
DOSTLUK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.12.2018
|
16:00 |
CSE1383 |
13. Hafta |
ORİON |
129 - 26 |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.12.2018
|
17:30 |
CSE1381 |
13. Hafta |
PENDİKGÜCÜ |
- |
ROTA AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.12.2018
|
18:30 |
CSE1384 |
13. Hafta |
DUDULLU OSB |
46 - 62 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
16.12.2018
|
13:00 |
CSE1385 |
13. Hafta |
KAAN SPOR |
65 - 54 |
GENÇ PAŞABAHÇE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
16.12.2018
|
17:30 |
CSE1387 |
13. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
59 - 56 |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.12.2018
|
19:00 |
CSE1388 |
13. Hafta |
PERTEVNİYAL |
69 - 51 |
YILDIRIM SPOR |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.12.2018
|
19:00 |
CSE1386 |
13. Hafta |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
42 - 63 |
KIZILTOPRAK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.12.2018
|
17:00 |
CSE1389 |
13. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
48 - 39 |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
17.12.2018
|
17:00 |
CSE1392 |
13. Hafta |
GELECEK NESİL |
59 - 60 |
ELİT ATLETİK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.12.2018
|
18:30 |
CSE1390 |
13. Hafta |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
48 - 54 |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
17.12.2018
|
20:00 |
CSE1391 |
13. Hafta |
CENNET SPOR |
59 - 39 |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
17.12.2018
|
20:00 |
CSE1393 |
13. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
53 - 61 |
İSTBOL (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.12.2018
|
20:00 |
CSE1394 |
13. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
60 - 43 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
17:00 |
CSE1401 |
13. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
63 - 51 |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
17:00 |
CSE1396 |
13. Hafta |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
79 - 25 |
GELİŞİM SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
17:00 |
CSE1745 |
13. Hafta |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
79 - 25 |
GELİŞİM SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
18:30 |
CSE1746 |
13. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
55 - 67 |
SİLİVRİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
18:30 |
CSE1397 |
13. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
55 - 67 |
SİLİVRİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
20:00 |
CSE1398 |
13. Hafta |
KURTULUŞ SPOR |
44 - 84 |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
20:00 |
CSE1399 |
13. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
65 - 61 |
GİRİŞİM SPOR (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
20:00 |
CSE1400 |
13. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
46 - 68 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
20:00 |
CSE1395 |
13. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
67 - 65 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.12.2018
|
20:00 |
CSE1747 |
13. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
65 - 61 |
GİRİŞİM SPOR (A) |
B FNL D GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.12.2018
|
17:00 |
CSE1405 |
13. Hafta |
KAAN ATAŞEHİR |
61 - 111 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
19.12.2018
|
17:00 |
CSE1406 |
13. Hafta |
PAMUK |
45 - 66 |
PENDİK BELEDİYESİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.12.2018
|
18:00 |
CSE1404 |
13. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
42 - 69 |
BASKETS |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
19.12.2018
|
18:30 |
CSE1402 |
13. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
64 - 68 |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.12.2018
|
18:30 |
CSE1407 |
13. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
56 - 44 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.12.2018
|
20:00 |
CSE1408 |
13. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
67 - 42 |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.12.2018
|
20:00 |
CSE1403 |
13. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
30 - 56 |
UNİBASKET |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.12.2018
|
17:00 |
CSE1409 |
13. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
45 - 54 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
20.12.2018
|
18:30 |
CSE1410 |
13. Hafta |
ŞİŞLİ |
47 - 100 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
21.12.2018
|
18:30 |
CSE1411 |
13. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
68 - 62 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.12.2018
|
18:30 |
CSE1416 |
13. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
73 - 36 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.12.2018
|
18:30 |
CSE1413 |
13. Hafta |
GALATASARAY |
72 - 43 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
21.12.2018
|
19:30 |
CSE1415 |
13. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
65 - 53 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
21.12.2018
|
20:00 |
CSE1414 |
13. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
83 - 57 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
21.12.2018
|
20:00 |
CSE1412 |
13. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
53 - 58 |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
22.12.2018
|
11:30 |
CSE1417 |
14. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
43 - 45 |
SORTİE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
22.12.2018
|
11:30 |
CSE1418 |
14. Hafta |
İSTBOL (A) |
61 - 45 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.12.2018
|
18:00 |
CSE1420 |
14. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
47 - 67 |
AÇI GENÇLİK (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
22.12.2018
|
19:00 |
CSE1419 |
14. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
32 - 82 |
BAKIRKÖY ASLAN |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
13:00 |
CSE1421 |
14. Hafta |
İTO - ATL |
- |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
14:30 |
CSE1748 |
14. Hafta |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
77 - 24 |
SULTAN ALPRASLAN |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
16:00 |
CSE1422 |
14. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
63 - 53 |
KÜLTÜR KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
16:00 |
CSE1426 |
14. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
77 - 25 |
POTANIN ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
17:30 |
CSE1427 |
14. Hafta |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
50 - 39 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
17:30 |
CSE1423 |
14. Hafta |
İ.T.Ü |
46 - 76 |
PERTEVNİYAL |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
18:00 |
CSE1425 |
14. Hafta |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
50 - 47 |
ANKA GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
19:00 |
CSE1428 |
14. Hafta |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
65 - 50 |
TAN SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
19:30 |
CSE1424 |
14. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (A) |
52 - 47 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
24.12.2018
|
17:00 |
CSE1429 |
14. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
61 - 73 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.12.2018
|
18:00 |
CSE1430 |
14. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
78 - 67 |
UPS SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
24.12.2018
|
18:30 |
CSE1431 |
14. Hafta |
UNİBASKET |
70 - 42 |
KAAN ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
24.12.2018
|
18:30 |
CSE1432 |
14. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
26 - 39 |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
24.12.2018
|
20:00 |
CSE1433 |
14. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI (B) |
18 - 68 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
25.12.2018
|
17:00 |
CSE1439 |
14. Hafta |
ASYA KARTALLARI (B) |
27 - 49 |
ADA YILDIZLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
25.12.2018
|
18:00 |
CSE1437 |
14. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
76 - 21 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.12.2018
|
18:30 |
CSE1434 |
14. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
27 - 78 |
FENERBAHÇE (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.12.2018
|
18:30 |
CSE1435 |
14. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
80 - 78 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.12.2018
|
19:30 |
CSE1438 |
14. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
59 - 49 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.12.2018
|
20:00 |
CSE1436 |
14. Hafta |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
50 - 52 |
ALLSTARS |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.12.2018
|
20:00 |
CSE1440 |
14. Hafta |
BV7 |
51 - 48 |
ÇEKMEKÖY BASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
26.12.2018
|
17:00 |
CSE1441 |
14. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
105 - 52 |
MODA BASKETBOL |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
26.12.2018
|
17:00 |
CSE1442 |
14. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
42 - 48 |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
26.12.2018
|
17:00 |
CSE1444 |
14. Hafta |
ROTA AKADEMİ (A) |
52 - 67 |
DOĞA KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
26.12.2018
|
18:30 |
CSE1446 |
14. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
39 - 65 |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
26.12.2018
|
18:30 |
CSE1443 |
14. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
83 - 53 |
PAMUK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
26.12.2018
|
20:00 |
CSE1447 |
14. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
55 - 57 |
DUDULLU OSB |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
26.12.2018
|
20:00 |
CSE1445 |
14. Hafta |
MARMARA SPOR |
52 - 55 |
DEV ATAŞEHİR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
27.12.2018
|
17:00 |
CSE1452 |
14. Hafta |
BEYKOZ |
20 - 75 |
ATA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
27.12.2018
|
18:30 |
CSE1453 |
14. Hafta |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
23 - 61 |
MAVİ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
27.12.2018
|
18:30 |
CSE1451 |
14. Hafta |
ARMADA SPOR (A) |
34 - 62 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
27.12.2018
|
20:00 |
CSE1454 |
14. Hafta |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
43 - 78 |
POTANIN KARTALLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
27.12.2018
|
20:00 |
CSE1449 |
14. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
68 - 57 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.12.2018
|
20:30 |
CSE1448 |
14. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
85 - 42 |
C.S.K.A |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.12.2018
|
17:00 |
CSE1460 |
14. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
69 - 59 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
28.12.2018
|
17:00 |
CSE1457 |
14. Hafta |
MODA BASKETBOL |
82 - 37 |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.12.2018
|
18:30 |
CSE1458 |
14. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
49 - 120 |
ANADOLU EFES (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.12.2018
|
20:00 |
CSE1459 |
14. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
30 - 65 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.12.2018
|
20:00 |
CSE1455 |
14. Hafta |
GALATASARAY |
- |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.12.2018
|
20:00 |
CSE1456 |
14. Hafta |
GALATASARAY |
70 - 40 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
27.01.2019
|
20:00 |
CSE1450 |
14. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
39 - 79 |
BORUSAN OTOMOTİV |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.12.2018
|
15:00 |
CSE1461 |
15. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
57 - 60 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
1.01.2019
|
19:30 |
CSE1462 |
15. Hafta |
POTANIN ASLANLARI |
30 - 59 |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
17:00 |
CSE1468 |
15. Hafta |
PAMUK |
47 - 59 |
UNİBASKET |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
17:00 |
CSE1466 |
15. Hafta |
C.S.K.A |
63 - 69 |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
18:30 |
CSE1469 |
15. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
66 - 50 |
ARMADA SPOR (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
18:30 |
CSE1465 |
15. Hafta |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
54 - 81 |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
20:00 |
CSE1470 |
15. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
59 - 28 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
20:00 |
CSE1467 |
15. Hafta |
KAAN ATAŞEHİR |
39 - 58 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
20:00 |
CSE1463 |
15. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
90 - 49 |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.01.2019
|
20:00 |
CSE1464 |
15. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
38 - 81 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.01.2019
|
17:00 |
CSE1474 |
15. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
41 - 84 |
FENERBAHÇE (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.01.2019
|
17:00 |
CSE1477 |
15. Hafta |
DUDULLU OSB |
64 - 46 |
FMV IŞIKSPOR |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.01.2019
|
17:00 |
CSE1471 |
15. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
72 - 48 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.01.2019
|
18:30 |
CSE1472 |
15. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
59 - 86 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.01.2019
|
18:30 |
CSE1479 |
15. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
60 - 57 |
GİRİŞİM SPOR (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
3.01.2019
|
18:30 |
CSE1475 |
15. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
60 - 50 |
ESENYURT SALON SPORLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.01.2019
|
20:00 |
CSE1476 |
15. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
35 - 65 |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.01.2019
|
20:00 |
CSE1478 |
15. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
55 - 80 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.01.2019
|
20:00 |
CSE1473 |
15. Hafta |
MALTEPE DOĞUŞ |
35 - 42 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.01.2019
|
18:30 |
CSE1481 |
15. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
68 - 49 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.01.2019
|
20:00 |
CSE1480 |
15. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
71 - 59 |
GENÇ KOLEJ |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.01.2019
|
17:00 |
CSE1484 |
16. Hafta |
SİLİVRİ SPOR |
56 - 61 |
İSTBOL (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
7.01.2019
|
18:30 |
CSE1483 |
16. Hafta |
GALATASARAY |
77 - 69 |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.01.2019
|
20:00 |
CSE1482 |
16. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
89 - 65 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.01.2019
|
17:00 |
CSE1486 |
16. Hafta |
SORTİE |
46 - 32 |
ALTINOVA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
9.01.2019
|
18:30 |
CSE1485 |
16. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
72 - 62 |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.01.2019
|
20:00 |
CSE1749 |
16. Hafta |
SULTAN ALPRASLAN |
14 - 82 |
FİSK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.01.2019
|
17:00 |
CSE1487 |
16. Hafta |
DOSTLUK SPOR |
43 - 45 |
ATAKENT GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.01.2019
|
17:00 |
CSE1488 |
16. Hafta |
FLORYA ELİT |
56 - 70 |
BASKETBOL AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.01.2019
|
18:30 |
CSE1489 |
16. Hafta |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
59 - 50 |
GELİŞİM SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.01.2019
|
20:00 |
CSE1490 |
16. Hafta |
ESENYURT SALON SPORLARI |
58 - 36 |
CENNET SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
12.01.2019
|
17:30 |
CSE1492 |
17. Hafta |
TEPEBASKET |
23 - 63 |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
12.01.2019
|
20:00 |
CSE1491 |
17. Hafta |
ALYA BASKET |
44 - 70 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
E GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.01.2019
|
09:30 |
CSE1498 |
17. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
53 - 54 |
ASYA KARTALLARI (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.01.2019
|
13:30 |
CSE1493 |
17. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
43 - 55 |
MODA BASKETBOL |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
13.01.2019
|
14:00 |
CSE1499 |
17. Hafta |
TİTAN AKADEMİ |
44 - 59 |
ERENKÖY FMV IŞIK (B) |
E GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.01.2019
|
15:00 |
CSE1494 |
17. Hafta |
BAYRAKTAR PENDİK |
33 - 53 |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
13.01.2019
|
16:30 |
CSE1495 |
17. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
45 - 53 |
DEV SPOR |
E GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
13.01.2019
|
18:00 |
CSE1496 |
17. Hafta |
KIZILTOPRAK (A) |
64 - 57 |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
13.01.2019
|
19:30 |
CSE1497 |
17. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
73 - 55 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
14.01.2019
|
17:00 |
CSE1502 |
17. Hafta |
AKPOLAT |
72 - 34 |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
14.01.2019
|
18:30 |
CSE1503 |
17. Hafta |
KÜLTÜR KOLEJİ |
25 - 65 |
İTO - ATL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
14.01.2019
|
18:30 |
CSE1504 |
17. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
51 - 54 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.01.2019
|
18:30 |
CSE1506 |
17. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
63 - 39 |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
D GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.01.2019
|
18:30 |
CSE1500 |
17. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
72 - 53 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.01.2019
|
18:30 |
CSE1501 |
17. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
58 - 49 |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.01.2019
|
20:00 |
CSE1507 |
17. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
59 - 31 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.01.2019
|
20:00 |
CSE1505 |
17. Hafta |
ARMADA SPOR (A) |
44 - 68 |
AÇI GENÇLİK (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
17:00 |
CSE1508 |
17. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
73 - 68 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
17:00 |
CSE1509 |
17. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
73 - 68 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
17:00 |
CSE1510 |
17. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
73 - 68 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
17:00 |
CSE1512 |
17. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
56 - 45 |
C.S.K.A |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
17:00 |
CSE1514 |
17. Hafta |
YEŞİLYURT |
79 - 30 |
SPOR FABRİKASI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
17:00 |
CSE1519 |
17. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL |
65 - 38 |
DİNAMO SPOR |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
17:30 |
CSE1516 |
17. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (A) |
43 - 99 |
ANADOLU EFES (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
18:30 |
CSE1518 |
17. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
63 - 55 |
İSTBOL (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
18:30 |
CSE1513 |
17. Hafta |
UPS SPOR |
55 - 59 |
PENDİK BELEDİYESİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
19:00 |
CSE1517 |
17. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
56 - 79 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
20:00 |
CSE1515 |
17. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
78 - 73 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
20:00 |
CSE1511 |
17. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
67 - 65 |
PAMUK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
16.01.2019
|
17:00 |
CSE1520 |
17. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
91 - 53 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
16.01.2019
|
17:00 |
CSE1522 |
17. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
25 - 76 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
16.01.2019
|
20:00 |
CSE1521 |
17. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
42 - 49 |
BEŞİKTAŞ (B) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
17.01.2019
|
17:00 |
CSE1524 |
17. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
74 - 69 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
17.01.2019
|
17:00 |
CSE1529 |
17. Hafta |
PAMUK |
66 - 50 |
KAAN ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
17.01.2019
|
17:00 |
CSE1531 |
17. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
57 - 43 |
ALBEDO BASKETBOL |
E GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
17.01.2019
|
18:30 |
CSE1526 |
17. Hafta |
MODA BASKETBOL |
50 - 54 |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.01.2019
|
18:30 |
CSE1528 |
17. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
49 - 51 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
17.01.2019
|
20:00 |
CSE1527 |
17. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
76 - 57 |
UPS SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.01.2019
|
20:00 |
CSE1525 |
17. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
59 - 54 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
17.01.2019
|
20:00 |
CSE1523 |
17. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
51 - 47 |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.01.2019
|
20:00 |
CSE1530 |
17. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
52 - 65 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.01.2019
|
17:00 |
CSE1533 |
17. Hafta |
ATAGÜL BASKETBOL |
72 - 47 |
HAZNEDAR DORUK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.01.2019
|
17:00 |
CSE1536 |
17. Hafta |
BASKETS |
47 - 88 |
ORİON |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
18.01.2019
|
17:00 |
CSE1538 |
17. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
53 - 61 |
ARMADA SPOR (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.01.2019
|
18:30 |
CSE1539 |
17. Hafta |
UNİBASKET |
38 - 62 |
BORUSAN OTOMOTİV |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.01.2019
|
18:30 |
CSE1537 |
17. Hafta |
ELİT ATLETİK |
- |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
18.01.2019
|
18:30 |
CSE1534 |
17. Hafta |
İSTBOL (A) |
4747 - 75 |
FENERBAHÇE (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.01.2019
|
20:00 |
CSE1535 |
17. Hafta |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
- |
GİRİŞİM SPOR (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.01.2019
|
20:00 |
CSE1532 |
17. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
85 - 54 |
GENÇ KOLEJ |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
19.01.2019
|
13:00 |
CSE1540 |
18. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
49 - 59 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.01.2019
|
14:30 |
CSE1541 |
18. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
38 - 58 |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.01.2019
|
16:00 |
CSE1542 |
18. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (A) |
72 - 54 |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.01.2019
|
18:00 |
CSE1543 |
18. Hafta |
ANKA GENÇLİK |
38 - 72 |
ADA YILDIZLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
20.01.2019
|
10:00 |
CSE1544 |
18. Hafta |
ALTINELLER |
64 - 43 |
KURTULUŞ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
20.01.2019
|
13:30 |
CSE1546 |
18. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
52 - 34 |
ROTA AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.01.2019
|
14:30 |
CSE1545 |
18. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
48 - 61 |
YILDIRIM SPOR |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
20.01.2019
|
18:00 |
CSE1547 |
18. Hafta |
ASYA KARTALLARI (A) |
53 - 60 |
KIZILTOPRAK (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.01.2019
|
19:30 |
CSE1548 |
18. Hafta |
KIZILTOPRAK (B) |
64 - 42 |
BV7 |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
12:00 |
CSE1553 |
18. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
60 - 47 |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
12:30 |
CSE1551 |
18. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
53 - 41 |
ASYA KARTALLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
12:30 |
CSE1555 |
18. Hafta |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
95 - 37 |
TAKIM YILDIZLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
14:00 |
CSE1556 |
18. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI (A) |
29 - 80 |
M V P (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
14:00 |
CSE1552 |
18. Hafta |
TAN SPOR |
58 - 45 |
PENDİKGÜCÜ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
15:00 |
CSE1554 |
18. Hafta |
ÇEKMEKÖY BASKET |
46 - 57 |
MARMARA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
15:30 |
CSE1549 |
18. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
55 - 43 |
KASIMPAŞA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
17:00 |
CSE1550 |
18. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
0 - 20 |
ORİON |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
17:00 |
CSE1557 |
18. Hafta |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
62 - 33 |
POTANIN ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
20:00 |
CSE1558 |
18. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
31 - 52 |
ALLSTARS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
22.01.2019
|
15:30 |
CSE1559 |
18. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
69 - 17 |
ŞİŞLİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
22.01.2019
|
17:00 |
CSE1560 |
18. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
30 - 67 |
TEPEBASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
22.01.2019
|
17:00 |
CSE1565 |
18. Hafta |
MAVİ YILDIZLAR |
55 - 18 |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
22.01.2019
|
17:00 |
CSE1562 |
18. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
39 - 65 |
ATAGÜL BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.01.2019
|
18:30 |
CSE1563 |
18. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
0 - 20 |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.01.2019
|
20:00 |
CSE1564 |
18. Hafta |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
62 - 72 |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.01.2019
|
20:00 |
CSE1561 |
18. Hafta |
GELECEK NESİL |
68 - 62 |
BASKETS |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.01.2019
|
14:00 |
CSE1566 |
18. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
74 - 44 |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.01.2019
|
15:00 |
CSE1567 |
18. Hafta |
ALLSTARS |
116 - 23 |
BEYKOZ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
24.01.2019
|
12:00 |
CSE1572 |
18. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
70 - 63 |
BAYRAKTAR PENDİK |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
24.01.2019
|
13:30 |
CSE1573 |
18. Hafta |
PENDİKGÜCÜ |
63 - 61 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
24.01.2019
|
17:00 |
CSE1568 |
18. Hafta |
KASIMPAŞA |
55 - 65 |
FYL SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
24.01.2019
|
18:30 |
CSE1569 |
18. Hafta |
KURTULUŞ SPOR |
33 - 113 |
YEF |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
24.01.2019
|
18:30 |
CSE1570 |
18. Hafta |
ARMADA SPOR (A) |
47 - 82 |
İSTBOL (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
24.01.2019
|
20:00 |
CSE1571 |
18. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
22 - 48 |
ÇEKMEKÖY BASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.01.2019
|
15:30 |
CSE1574 |
18. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
38 - 79 |
ESENYURT SALON SPORLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.01.2019
|
17:00 |
CSE1575 |
18. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
46 - 53 |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.01.2019
|
17:00 |
CSE1577 |
18. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
28 - 58 |
ALTINELLER |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.01.2019
|
18:30 |
CSE1578 |
18. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
73 - 56 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.01.2019
|
20:00 |
CSE1579 |
18. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL |
36 - 52 |
ALYA BASKET |
E GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.01.2019
|
20:00 |
CSE1576 |
18. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
75 - 79 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
27.01.2019
|
18:00 |
CSE1580 |
19. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI (B) |
0 - 20 |
DEV ATAŞEHİR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
27.01.2019
|
19:30 |
CSE1581 |
19. Hafta |
DOĞA KOLEJİ |
53 - 37 |
ADA YILDIZLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
28.01.2019
|
12:30 |
CSE1584 |
19. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
55 - 50 |
DUDULLU OSB |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.01.2019
|
12:30 |
CSE1587 |
19. Hafta |
DİNAMO SPOR |
47 - 66 |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
D GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.01.2019
|
14:00 |
CSE1585 |
19. Hafta |
DEV SPOR |
- |
TİTAN AKADEMİ |
E GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.01.2019
|
14:00 |
CSE1586 |
19. Hafta |
DEV SPOR |
79 - 50 |
TİTAN AKADEMİ |
E GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.01.2019
|
15:30 |
CSE1588 |
19. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (A) |
61 - 40 |
MODA BASKETBOL |
D GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.01.2019
|
17:00 |
CSE1582 |
19. Hafta |
BAKIRKÖY ASLAN |
44 - 67 |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
28.01.2019
|
18:30 |
CSE1583 |
19. Hafta |
ŞİŞLİ |
44 - 57 |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
29.01.2019
|
12:30 |
CSE1589 |
19. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
65 - 54 |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
29.01.2019
|
12:30 |
CSE1590 |
19. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
64 - 49 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
29.01.2019
|
17:00 |
CSE1592 |
19. Hafta |
ATA SPOR |
47 - 35 |
MALTEPE DOĞUŞ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
29.01.2019
|
20:00 |
CSE1591 |
19. Hafta |
TEPEBASKET |
43 - 37 |
YEŞİLYURT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
30.01.2019
|
12:00 |
CSE1598 |
19. Hafta |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
67 - 37 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.01.2019
|
12:30 |
CSE1593 |
19. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
20 - 0 |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.01.2019
|
13:30 |
CSE1599 |
19. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
62 - 40 |
KAAN SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.01.2019
|
15:30 |
CSE1594 |
19. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
62 - 55 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.01.2019
|
17:00 |
CSE1595 |
19. Hafta |
İ.T.Ü |
67 - 47 |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.01.2019
|
17:00 |
CSE1596 |
19. Hafta |
HAZNEDAR DORUK |
22 - 96 |
DOSTLUK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
30.01.2019
|
18:30 |
CSE1597 |
19. Hafta |
ATAGÜL BASKETBOL |
103 - 25 |
SPOR FABRİKASI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
31.01.2019
|
14:00 |
CSE1602 |
19. Hafta |
ASYA KARTALLARI (B) |
65 - 55 |
ANKA GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
31.01.2019
|
15:30 |
CSE1603 |
19. Hafta |
BAYRAKTAR PENDİK |
25 - 56 |
ASYA KARTALLARI (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
31.01.2019
|
17:00 |
CSE1604 |
19. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (B) |
53 - 38 |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
31.01.2019
|
18:30 |
CSE1600 |
19. Hafta |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
70 - 37 |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
31.01.2019
|
18:30 |
CSE1601 |
19. Hafta |
KIZILTOPRAK (A) |
65 - 34 |
DİNAMO SPOR |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
31.01.2019
|
20:00 |
CSE1605 |
19. Hafta |
MARMARA SPOR |
73 - 24 |
BV7 |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
1.02.2019
|
12:30 |
CSE1606 |
19. Hafta |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
62 - 34 |
BAKIRKÖY ASLAN |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.02.2019
|
16:00 |
CSE1610 |
19. Hafta |
KAAN SPOR |
42 - 54 |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
1.02.2019
|
17:00 |
CSE1608 |
19. Hafta |
AKPOLAT |
77 - 65 |
BASKETBOL AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.02.2019
|
18:30 |
CSE1609 |
19. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
28 - 83 |
BİZİMKENT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.02.2019
|
20:00 |
CSE1607 |
19. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
65 - 38 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.02.2019
|
20:00 |
CSE1738 |
19. Hafta |
FİSK SPOR |
51 - 56 |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.02.2019
|
20:30 |
CSE1611 |
19. Hafta |
MALTEPE DOĞUŞ |
28 - 60 |
ALLSTARS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
2.02.2019
|
16:00 |
CSE1612 |
20. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
55 - 43 |
İST. PANTERLERİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.02.2019
|
18:00 |
CSE1613 |
20. Hafta |
ADA YILDIZLARI (A) |
47 - 67 |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
11:30 |
CSE1614 |
20. Hafta |
ALTINOVA SPOR |
64 - 38 |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
13:00 |
CSE1615 |
20. Hafta |
BİZİMKENT |
60 - 45 |
AKPOLAT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
14:30 |
CSE1616 |
20. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (B) |
20 - 0 |
TAKIM YILDIZLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
16:00 |
CSE1617 |
20. Hafta |
M V P (A) |
54 - 48 |
M V P (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
17:30 |
CSE1618 |
20. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
- |
ANADOLU EFES (B) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
19:30 |
CSE1619 |
20. Hafta |
UPS SPOR |
50 - 57 |
UNİBASKET |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
19:30 |
CSE1620 |
20. Hafta |
ROTA AKADEMİ (A) |
45 - 68 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
4.02.2019
|
17:00 |
CSE1622 |
20. Hafta |
İSTBOL (A) |
54 - 70 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
4.02.2019
|
18:30 |
CSE1623 |
20. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
55 - 61 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.02.2019
|
18:30 |
CSE1621 |
20. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
106 - 59 |
PENDİK BELEDİYESİ |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.02.2019
|
17:00 |
CSE1626 |
20. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
56 - 60 |
FMV IŞIKSPOR |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.02.2019
|
17:00 |
CSE1629 |
20. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
70 - 67 |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
D GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
5.02.2019
|
18:30 |
CSE1628 |
20. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
75 - 68 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
5.02.2019
|
20:00 |
CSE1624 |
20. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
51 - 73 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.02.2019
|
20:00 |
CSE1625 |
20. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
58 - 43 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.02.2019
|
20:30 |
CSE1627 |
20. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
36 - 71 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
6.02.2019
|
17:00 |
CSE1630 |
20. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
62 - 68 |
AÇI GENÇLİK (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.02.2019
|
17:00 |
CSE1633 |
20. Hafta |
UNİBASKET |
- |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
B FNL B GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
6.02.2019
|
18:30 |
CSE1631 |
20. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
44 - 42 |
UPS SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
6.02.2019
|
20:00 |
CSE1632 |
20. Hafta |
MODA BASKETBOL |
66 - 59 |
GENÇ KOLEJ |
B FNL D GR |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
6.02.2019
|
20:00 |
CSE1634 |
20. Hafta |
C.S.K.A |
38 - 49 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
B FNL A GR |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.02.2019
|
17:00 |
CSE1637 |
20. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
72 - 43 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
B FNL C GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.02.2019
|
18:30 |
CSE1635 |
20. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
97 - 36 |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
B FNL D GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.02.2019
|
18:30 |
CSE1639 |
20. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
38 - 41 |
GİRİŞİM SPOR (A) |
B FNL D GR |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.02.2019
|
20:00 |
CSE1636 |
20. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
50 - 68 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.02.2019
|
20:00 |
CSE1638 |
20. Hafta |
KAAN ATAŞEHİR |
31 - 73 |
BORUSAN OTOMOTİV |
B FNL B GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
17:00 |
CSE1640 |
20. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
49 - 55 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
17:00 |
CSE1643 |
20. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK |
55 - 46 |
SORTİE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
17:00 |
CSE1645 |
20. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
59 - 73 |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
17:30 |
CSE1642 |
20. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
51 - 48 |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
B FNL A GR |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
18:30 |
CSE1646 |
20. Hafta |
DUDULLU OSB |
75 - 76 |
BEŞİKTAŞ (B) |
B FNL A GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
20:00 |
CSE1644 |
20. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
56 - 38 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
B FNL C GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.02.2019
|
20:00 |
CSE1641 |
20. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
72 - 51 |
C.S.K.A |
B FNL A GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.02.2019
|
11:30 |
CSE1647 |
21. Hafta |
BEYKOZ |
24 - 86 |
BEYKOZ GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.02.2019
|
13:00 |
CSE1648 |
21. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
61 - 39 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.02.2019
|
14:30 |
CSE1649 |
21. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (B) |
69 - 47 |
ANATOLYA TURKUAZ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.02.2019
|
17:00 |
CSE1650 |
21. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
59 - 38 |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
10.02.2019
|
11:30 |
CSE1651 |
21. Hafta |
POTANIN ASLANLARI |
37 - 46 |
PENDİKGÜCÜ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.02.2019
|
12:30 |
CSE1654 |
21. Hafta |
ROTA AKADEMİ (B) |
50 - 31 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
10.02.2019
|
13:00 |
CSE1652 |
21. Hafta |
BV7 |
48 - 28 |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.02.2019
|
14:00 |
CSE1655 |
21. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI (A) |
30 - 45 |
ROTA AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
10.02.2019
|
15:30 |
CSE1656 |
21. Hafta |
KIZILTOPRAK (B) |
55 - 61 |
MARMARA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
10.02.2019
|
17:30 |
CSE1653 |
21. Hafta |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
64 - 101 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
B FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.02.2019
|
18:30 |
CSE1657 |
21. Hafta |
M V P (B) |
41 - 35 |
PARLAYAN YILDIZLAR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
18:30 |
CSE1659 |
21. Hafta |
UPS SPOR |
84 - 48 |
KAAN ATAŞEHİR |
B FNL B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
18:30 |
CSE1661 |
21. Hafta |
SORTİE |
50 - 22 |
HAZNEDAR DORUK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
18:30 |
CSE1662 |
21. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
- |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
B FNL C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
18:30 |
CSE1664 |
21. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
90 - 55 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
19:00 |
CSE1666 |
21. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
45 - 61 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
B FNL A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
20:00 |
CSE1663 |
21. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (A) |
42 - 68 |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
B FNL D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
20:00 |
CSE1660 |
21. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
72 - 45 |
PAMUK |
B FNL B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
20:00 |
CSE1665 |
21. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
73 - 53 |
ARMADA SPOR (A) |
B FNL C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
20:00 |
CSE1658 |
21. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
50 - 52 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
11.02.2019
|
20:30 |
CSE1667 |
21. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
48 - 51 |
UNİBASKET |
B FNL B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
12.02.2019
|
19:00 |
CSE1668 |
21. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
52 - 47 |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
B FNL A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.02.2019
|
19:00 |
CSE1670 |
21. Hafta |
C.S.K.A |
45 - 91 |
DUDULLU OSB |
B FNL A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
12.02.2019
|
20:00 |
CSE1669 |
21. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
86 - 40 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
B FNL B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
12.02.2019
|
20:30 |
CSE1671 |
21. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (A) |
69 - 50 |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
B FNL D GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.02.2019
|
17:00 |
CSE1672 |
21. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
91 - 54 |
FMV IŞIKSPOR |
B FNL A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.02.2019
|
18:30 |
CSE1673 |
21. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
60 - 67 |
MODA BASKETBOL |
B FNL D GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.02.2019
|
20:00 |
CSE1674 |
21. Hafta |
GALATASARAY |
58 - 63 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.02.2019
|
20:30 |
CSE1675 |
21. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
66 - 49 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
B FNL A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.02.2019
|
17:00 |
CSE1678 |
21. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
58 - 64 |
İSTBOL (A) |
B FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.02.2019
|
17:00 |
CSE1679 |
21. Hafta |
KAAN ATAŞEHİR |
36 - 79 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
B FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.02.2019
|
18:30 |
CSE1681 |
21. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
58 - 32 |
C.S.K.A |
B FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
14.02.2019
|
18:30 |
CSE1676 |
21. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
74 - 46 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
B FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
14.02.2019
|
19:00 |
CSE1680 |
21. Hafta |
PAMUK |
58 - 60 |
UPS SPOR |
B FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.02.2019
|
20:00 |
CSE1677 |
21. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
87 - 63 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
17:00 |
CSE1682 |
21. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ |
55 - 46 |
PENDİK BELEDİYESİ |
B FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
17:00 |
CSE1686 |
21. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
81 - 54 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
17:00 |
CSE1750 |
21. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
20 - 0 |
SULTAN ALPRASLAN |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
18:00 |
CSE1689 |
21. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
69 - 66 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
B FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
18:30 |
CSE1687 |
21. Hafta |
UNİBASKET |
51 - 82 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
B FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
18:30 |
CSE1683 |
21. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
72 - 48 |
ERENKÖY FMV IŞIK (A) |
B FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
19:00 |
CSE1690 |
21. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR |
49 - 47 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
20:00 |
CSE1688 |
21. Hafta |
DUDULLU OSB |
61 - 66 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
B FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
20:00 |
CSE1684 |
21. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
57 - 36 |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
B FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
20:00 |
CSE1685 |
21. Hafta |
ESENYURT SALON SPORLARI |
63 - 50 |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
16.02.2019
|
11:30 |
CSE1691 |
22. Hafta |
ARMADA SPOR (A) |
35 - 115 |
FENERBAHÇE (B) |
B FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
17.02.2019
|
18:00 |
CSE1692 |
22. Hafta |
FYL SPOR |
56 - 45 |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
18.02.2019
|
17:00 |
CSE1693 |
22. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
42 - 75 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.02.2019
|
17:00 |
CSE1698 |
22. Hafta |
İTO - ATL |
55 - 66 |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
18.02.2019
|
18:30 |
CSE1699 |
22. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
77 - 34 |
DEĞİŞİM SPOR (A) |
B FNL GR PO |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
18.02.2019
|
18:30 |
CSE1694 |
22. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
80 - 59 |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
B FNL GR PO |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.02.2019
|
18:30 |
CSE1696 |
22. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
81 - 87 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
B FNL GR PO |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.02.2019
|
20:00 |
CSE1697 |
22. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
71 - 56 |
FMV IŞIKSPOR |
B FNL GR PO |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.02.2019
|
20:00 |
CSE1695 |
22. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
89 - 65 |
MODA BASKETBOL |
B FNL GR PO |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.02.2019
|
20:00 |
CSE1700 |
22. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
76 - 56 |
KAAN SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.02.2019
|
17:00 |
CSE1701 |
22. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
85 - 52 |
AÇI GENÇLİK (A) |
B FNL GR PO |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.02.2019
|
18:30 |
CSE1702 |
22. Hafta |
BAKIRKÖY ASLAN |
45 - 49 |
FİSK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
19.02.2019
|
20:00 |
CSE1703 |
22. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
60 - 63 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
B FNL GR PO |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.02.2019
|
20:00 |
CSE1704 |
22. Hafta |
ADA YILDIZLARI (B) |
75 - 79 |
ROTA AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
20.02.2019
|
17:00 |
CSE1708 |
22. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
58 - 82 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.02.2019
|
17:00 |
CSE1709 |
22. Hafta |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
31 - 70 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.02.2019
|
18:30 |
CSE1710 |
22. Hafta |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
29 - 46 |
TAN SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.02.2019
|
18:30 |
CSE1707 |
22. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
80 - 33 |
UNİBASKET |
B FNL GR PO |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.02.2019
|
18:30 |
CSE1705 |
22. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
56 - 83 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.02.2019
|
20:00 |
CSE1706 |
22. Hafta |
DOSTLUK SPOR |
36 - 54 |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
20.02.2019
|
20:00 |
CSE1711 |
22. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
56 - 73 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
21.02.2019
|
17:00 |
CSE1712 |
22. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
68 - 81 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.02.2019
|
17:00 |
CSE1715 |
22. Hafta |
CENNET SPOR |
35 - 58 |
AÇI GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.02.2019
|
17:00 |
CSE1719 |
22. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
45 - 29 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
21.02.2019
|
18:30 |
CSE1717 |
22. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
53 - 36 |
KIZILTOPRAK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.02.2019
|
20:00 |
CSE1718 |
22. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
72 - 59 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
B FNL GR ÇF |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.02.2019
|
20:00 |
CSE1716 |
22. Hafta |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
37 - 45 |
İSTANBUL VARDAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.02.2019
|
20:00 |
CSE1713 |
22. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
80 - 70 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
B FNL GR ÇF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
21.02.2019
|
20:00 |
CSE1714 |
22. Hafta |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
23 - 59 |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
22.02.2019
|
17:00 |
CSE1720 |
22. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
98 - 81 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
B FNL GR ÇF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.02.2019
|
18:30 |
CSE1722 |
22. Hafta |
ANATOLYA TURKUAZ |
31 - 60 |
DOĞA KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
22.02.2019
|
20:00 |
CSE1721 |
22. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
0 - 20 |
ATAKENT GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
17:00 |
CSE1723 |
23. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
81 - 68 |
BORUSAN OTOMOTİV |
B GRUBU YF1 |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
17:00 |
CSE1726 |
23. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
73 - 62 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
17:00 |
CSE1730 |
23. Hafta |
YEF |
59 - 34 |
GELİŞİM SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
18:30 |
CSE1727 |
23. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
57 - 29 |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
18:30 |
CSE1732 |
23. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
44 - 64 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
18:30 |
CSE1724 |
23. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
72 - 74 |
FENERBAHÇE (B) |
B GRUBU YF2 |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
20:00 |
CSE1725 |
23. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ (B) |
88 - 31 |
İST. PANTERLERİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
20:00 |
CSE1733 |
23. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
41 - 59 |
SUADİYE BASKETBOL |
B GRUBU KL DGR |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
20:00 |
CSE1728 |
23. Hafta |
BİZİMKENT |
51 - 42 |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
20:00 |
CSE1729 |
23. Hafta |
İSTBOL (B) |
83 - 75 |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
20:00 |
CSE1731 |
23. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
65 - 26 |
KÜLTÜR KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
26.02.2019
|
17:00 |
CSE1734 |
23. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
- |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
26.02.2019
|
17:00 |
CSE1735 |
23. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
82 - 57 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.02.2019
|
20:00 |
CSE1736 |
23. Hafta |
ALTINELLER |
72 - 69 |
İTO - ATL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
26.02.2019
|
20:30 |
CSE1737 |
23. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
63 - 32 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
17:00 |
CSE1754 |
23. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
38 - 44 |
SORTİE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
17:00 |
CSE1757 |
23. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
69 - 21 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
17:00 |
CSE1760 |
23. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (B) |
65 - 42 |
ZİYA ONUR SPOR |
B KL E GR |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
18:30 |
CSE1758 |
23. Hafta |
BORUSAN OTOMOTİV |
67 - 69 |
ANADOLU EFES (B) |
B GRUBU 3 - 4'LÜK |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
18:30 |
CSE1755 |
23. Hafta |
YEŞİLYURT |
29 - 65 |
ATAGÜL BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
18:30 |
CSE1752 |
23. Hafta |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
47 - 55 |
ESENYURT SALON SPORLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
20:00 |
CSE1753 |
23. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
70 - 44 |
KASIMPAŞA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
20:00 |
CSE1751 |
23. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
75 - 68 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
20:00 |
CSE1756 |
23. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
47 - 78 |
FYL SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
27.02.2019
|
20:00 |
CSE1759 |
23. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
49 - 82 |
FENERBAHÇE (A) |
B FİNAL |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.02.2019
|
17:00 |
CSE1764 |
23. Hafta |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
78 - 58 |
SİLİVRİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.02.2019
|
18:30 |
CSE1765 |
23. Hafta |
KÜLTÜR KOLEJİ |
52 - 74 |
İSTBOL (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.02.2019
|
18:30 |
CSE1766 |
23. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
46 - 39 |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
B KL D GR |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.02.2019
|
18:30 |
CSE1767 |
23. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
60 - 66 |
SUADİYE BASKETBOL |
B KL D GR |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
28.02.2019
|
18:30 |
CSE1762 |
23. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
57 - 63 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER |
B 7 - 8'LİK |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.02.2019
|
20:00 |
CSE1763 |
23. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
45 - 64 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
B 5-6'LIK |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.02.2019
|
20:00 |
CSE1761 |
23. Hafta |
HAZNEDAR DORUK |
21 - 63 |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.03.2019
|
17:00 |
CSE1768 |
23. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
32 - 72 |
CENNET SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.03.2019
|
18:30 |
CSE1769 |
23. Hafta |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
55 - 62 |
AÇI GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.03.2019
|
18:30 |
CSE1773 |
23. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
27 - 76 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
1.03.2019
|
20:00 |
CSE1770 |
23. Hafta |
FLORYA ELİT |
59 - 67 |
AKPOLAT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.03.2019
|
20:00 |
CSE1771 |
23. Hafta |
FİSK SPOR |
20 - 0 |
ERK BASKETBOL AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.03.2019
|
20:00 |
CSE1772 |
23. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK |
41 - 39 |
ALTINOVA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
11:30 |
CSE1778 |
24. Hafta |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
21 - 50 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
13:00 |
CSE1774 |
24. Hafta |
TİTAN AKADEMİ |
30 - 80 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
14:30 |
CSE1775 |
24. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK (B) |
49 - 36 |
ALBEDO BASKETBOL |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
14:30 |
CSE1779 |
24. Hafta |
DOĞA KOLEJİ |
60 - 41 |
POTANIN KARTALLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
16:00 |
CSE1780 |
24. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
69 - 47 |
ANATOLYA TURKUAZ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
17:30 |
CSE1781 |
24. Hafta |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
69 - 44 |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
17:30 |
CSE1776 |
24. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
35 - 58 |
DEV SPOR |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
19:00 |
CSE1777 |
24. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
65 - 55 |
ALYA BASKET |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
19:00 |
CSE1782 |
24. Hafta |
ROTA AKADEMİ (B) |
73 - 38 |
ANKA GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.03.2019
|
11:30 |
CSE1783 |
24. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
23 - 54 |
FLORYA ELİT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.03.2019
|
12:30 |
CSE1784 |
24. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
82 - 60 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.03.2019
|
20:00 |
CSE1785 |
24. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
92 - 47 |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.03.2019
|
20:00 |
CSE1786 |
24. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
83 - 56 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.03.2019
|
17:00 |
CSE1787 |
24. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ.(A) |
41 - 106 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.03.2019
|
18:30 |
CSE1788 |
24. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
39 - 64 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.03.2019
|
18:30 |
CSE1790 |
24. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
70 - 55 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
8.03.2019
|
20:00 |
CSE1789 |
24. Hafta |
FYL SPOR |
45 - 44 |
BİZİMKENT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
9.03.2019
|
13:00 |
CSE1791 |
25. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
27 - 92 |
DOSTLUK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.03.2019
|
20:00 |
CSE1792 |
25. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
48 - 47 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
9.03.2019
|
20:00 |
CSE1793 |
25. Hafta |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
59 - 39 |
ASYA KARTALLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
10.03.2019
|
11:00 |
CSE1795 |
25. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
68 - 61 |
BASKETBOL AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
10.03.2019
|
13:00 |
CSE1794 |
25. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
80 - 64 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZMETLER |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.03.2019
|
17:00 |
CSE1797 |
25. Hafta |
YILDIRIM SPOR |
52 - 56 |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
B KL A GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.03.2019
|
17:00 |
CSE1798 |
25. Hafta |
SİLİVRİ SPOR |
51 - 62 |
KÜLTÜR KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.03.2019
|
18:30 |
CSE1799 |
25. Hafta |
İSTBOL (B) |
61 - 52 |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.03.2019
|
20:00 |
CSE1800 |
25. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
62 - 45 |
KURTULUŞ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.03.2019
|
20:30 |
CSE1796 |
25. Hafta |
GALATASARAY |
47 - 55 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
12.03.2019
|
17:00 |
CSE1803 |
25. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (A) |
67 - 52 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
B KL C GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
12.03.2019
|
18:30 |
CSE1804 |
25. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
60 - 71 |
GELECEK NESİL |
B KL B GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
12.03.2019
|
20:00 |
CSE1801 |
25. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
78 - 56 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.03.2019
|
20:30 |
CSE1802 |
25. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
87 - 79 |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
13.03.2019
|
17:00 |
CSE1805 |
25. Hafta |
İTO - ATL |
54 - 60 |
YEF |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
13.03.2019
|
18:30 |
CSE1806 |
25. Hafta |
TAN SPOR |
53 - 64 |
ADA YILDIZLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
13.03.2019
|
20:00 |
CSE1807 |
25. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (B) |
69 - 33 |
ADA YILDIZLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
14.03.2019
|
17:00 |
CSE1808 |
25. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
33 - 78 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.03.2019
|
17:00 |
CSE1809 |
25. Hafta |
DOSTLUK SPOR |
62 - 42 |
YEŞİLYURT |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.03.2019
|
17:00 |
CSE1812 |
25. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
49 - 84 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.03.2019
|
18:30 |
CSE1813 |
25. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
63 - 61 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.03.2019
|
18:30 |
CSE1814 |
25. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) |
33 - 55 |
MAVİ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.03.2019
|
18:30 |
CSE1810 |
25. Hafta |
SORTİE |
71 - 20 |
SPOR FABRİKASI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.03.2019
|
20:00 |
CSE1811 |
25. Hafta |
İSTANBUL VARDAR |
42 - 41 |
ALTINELLER |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.03.2019
|
20:00 |
CSE1815 |
25. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
49 - 47 |
GENÇ PAŞABAHÇE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.03.2019
|
17:00 |
CSE1819 |
25. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
40 - 53 |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
15.03.2019
|
18:30 |
CSE1820 |
25. Hafta |
ÇEKMEKÖY BASKET |
86 - 30 |
TAKIM YILDIZLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
15.03.2019
|
18:30 |
CSE1818 |
25. Hafta |
ELİT ATLETİK |
86 - 47 |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
B KL B GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.03.2019
|
18:30 |
CSE1816 |
25. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
80 - 36 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.03.2019
|
20:00 |
CSE1817 |
25. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (A) |
53 - 78 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.03.2019
|
20:00 |
CSE1821 |
25. Hafta |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
31 - 55 |
ATA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
16.03.2019
|
10:00 |
CSE1822 |
26. Hafta |
ATAGÜL BASKETBOL |
78 - 28 |
TEPEBASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.03.2019
|
13:00 |
CSE1823 |
26. Hafta |
ESENYURT SALON SPORLARI |
44 - 56 |
FİSK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.03.2019
|
14:30 |
CSE1824 |
26. Hafta |
CENNET SPOR |
35 - 43 |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.03.2019
|
11:30 |
CSE1825 |
26. Hafta |
ALTINELLER |
53 - 57 |
İSTBOL (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.03.2019
|
14:30 |
CSE1826 |
26. Hafta |
KÜLTÜR KOLEJİ |
42 - 62 |
ANADOLUHİSARI İDMANYURDU |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.03.2019
|
17:30 |
CSE1827 |
26. Hafta |
BAKIRKÖY ASLAN |
54 - 46 |
BEYLİKDÜZÜ ULUS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.03.2019
|
18:00 |
CSE1828 |
26. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
60 - 52 |
ŞİŞLİ |
B KL C GR |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
18.03.2019
|
17:00 |
CSE1832 |
26. Hafta |
KURTULUŞ SPOR |
0 - 20 |
İTO - ATL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.03.2019
|
17:00 |
CSE1833 |
26. Hafta |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
20 - 0 |
SİLİVRİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
18.03.2019
|
18:30 |
CSE1834 |
26. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
52 - 47 |
YILDIRIM SPOR |
B KL A GR |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
18.03.2019
|
18:30 |
CSE1829 |
26. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
78 - 35 |
BEŞİKTAŞ AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.03.2019
|
18:30 |
CSE1830 |
26. Hafta |
BASKETS |
72 - 51 |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
B KL B GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
18.03.2019
|
20:00 |
CSE1831 |
26. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
28 - 68 |
GELECEK NESİL |
B KL B GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
18.03.2019
|
20:00 |
CSE1835 |
26. Hafta |
YEF |
46 - 37 |
İSTANBUL VARDAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
19.03.2019
|
17:00 |
CSE1836 |
26. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
36 - 60 |
PERTEVNİYAL |
B KL A GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
19.03.2019
|
18:30 |
CSE1837 |
26. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
47 - 54 |
İ.T.Ü |
B KL A GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
19.03.2019
|
20:00 |
CSE1838 |
26. Hafta |
ORİON |
56 - 92 |
ELİT ATLETİK |
B KL B GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
20.03.2019
|
17:00 |
CSE1840 |
26. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
49 - 61 |
DARÜŞŞAFAKA |
A GRUBU 5-8 YF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
20.03.2019
|
18:30 |
CSE1841 |
26. Hafta |
GALATASARAY |
64 - 61 |
ANADOLU EFES (A) |
A YF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
20.03.2019
|
18:30 |
CSE1839 |
26. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
72 - 77 |
FENERBAHÇE (A) |
A GRUBU YF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.03.2019
|
20:00 |
CSE1842 |
26. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
75 - 71 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
A GRUBU 5-8 YF |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.03.2019
|
18:30 |
CSE1843 |
26. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
55 - 64 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
B KL C GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.03.2019
|
18:30 |
CSE1844 |
26. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
55 - 64 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
B KL C GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
22.03.2019
|
17:00 |
CSE1847 |
26. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
63 - 66 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A GRUBU YF |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
22.03.2019
|
18:30 |
CSE1848 |
26. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
72 - 69 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A GRUBU 5-8 YF |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
22.03.2019
|
18:30 |
CSE1845 |
26. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
66 - 59 |
GALATASARAY |
A GRUBU YF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.03.2019
|
20:00 |
CSE1846 |
26. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
63 - 69 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
A GRUBU 5-8 YF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
14:30 |
CSE1849 |
27. Hafta |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
57 - 45 |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
17:30 |
CSE1850 |
27. Hafta |
ANKA GENÇLİK |
48 - 74 |
TAN SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.03.2019
|
17:00 |
CSE1851 |
27. Hafta |
ALTINOVA SPOR |
106 - 31 |
HAZNEDAR DORUK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.03.2019
|
17:00 |
CSE1853 |
27. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
63 - 67 |
DARÜŞŞAFAKA |
A 5-6'LIK |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.03.2019
|
20:00 |
CSE1854 |
27. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
58 - 87 |
ANADOLU EFES (A) |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.03.2019
|
20:00 |
CSE1852 |
27. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
58 - 66 |
GALATASARAY |
A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.03.2019
|
17:00 |
CSE1857 |
27. Hafta |
GELECEK NESİL |
58 - 91 |
ORİON |
B KL B GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
26.03.2019
|
18:30 |
CSE1855 |
27. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
59 - 53 |
BASKETBOL AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
26.03.2019
|
18:30 |
CSE1856 |
27. Hafta |
PERTEVNİYAL |
75 - 45 |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR |
B KL AGR |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.03.2019
|
20:00 |
CSE1858 |
27. Hafta |
KASIMPAŞA |
53 - 47 |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.03.2019
|
17:00 |
CSE1859 |
27. Hafta |
ŞİŞLİ |
47 - 58 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (B) |
B KL C GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
27.03.2019
|
18:00 |
CSE1862 |
27. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
34 - 89 |
MARMARA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
27.03.2019
|
18:30 |
CSE1860 |
27. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (A) |
77 - 48 |
ANKA BASKETBOL AKD. (B) |
B KL C GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
27.03.2019
|
20:00 |
CSE1861 |
27. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
54 - 62 |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
B KL C GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
28.03.2019
|
17:00 |
CSE1863 |
27. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
66 - 67 |
BEŞYILDIZ SPOR(A) |
B KL B GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.03.2019
|
20:00 |
CSE1864 |
27. Hafta |
İ.T.Ü |
89 - 78 |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
B KL A GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
29.03.2019
|
17:00 |
CSE1865 |
27. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
68 - 50 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
A 5-6'LIK |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
29.03.2019
|
17:00 |
CSE1868 |
27. Hafta |
ELİT ATLETİK |
77 - 46 |
BASKETS |
B KL B GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
29.03.2019
|
18:30 |
CSE1866 |
27. Hafta |
GALATASARAY |
53 - 50 |
BEŞİKTAŞ (A) |
A 3-4'LÜK |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
29.03.2019
|
20:00 |
CSE1867 |
27. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
74 - 76 |
FENERBAHÇE (A) |
A FİNAL |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.03.2019
|
17:30 |
CSE1869 |
28. Hafta |
ADA YILDIZLARI (B) |
44 - 34 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.04.2019
|
18:30 |
CSE1870 |
28. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL |
29 - 81 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.04.2019
|
18:30 |
CSE1871 |
28. Hafta |
YILDIRIM SPOR |
81 - 73 |
İ.T.Ü |
B KL A GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.04.2019
|
17:00 |
CSE1873 |
28. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
66 - 77 |
PERTEVNİYAL |
B KL A GR |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
4.04.2019
|
17:00 |
CSE1874 |
28. Hafta |
ASYA KARTALLARI (B) |
53 - 43 |
ROTA AKADEMİ (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.04.2019
|
20:00 |
CSE1872 |
28. Hafta |
PENDİKGÜCÜ |
55 - 50 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.04.2019
|
20:00 |
CSE1875 |
28. Hafta |
ALYA BASKET |
53 - 43 |
TİTAN AKADEMİ |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.04.2019
|
19:00 |
CSE1876 |
29. Hafta |
ANATOLYA TURKUAZ |
50 - 69 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.04.2019
|
20:00 |
CSE1877 |
29. Hafta |
ROTA AKADEMİ (A) |
53 - 44 |
M V P (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.04.2019
|
14:30 |
CSE1878 |
29. Hafta |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
49 - 38 |
POTANIN ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.04.2019
|
15:00 |
CSE1880 |
29. Hafta |
KAAN SPOR |
38 - 49 |
ÇEKMEKÖY BASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.04.2019
|
15:00 |
CSE1883 |
29. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
75 - 41 |
MALTEPE DOĞUŞ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
7.04.2019
|
19:00 |
CSE1879 |
29. Hafta |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
47 - 50 |
DEV ATAŞEHİR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.04.2019
|
19:30 |
CSE1881 |
29. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (B) |
48 - 55 |
M V P (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.04.2019
|
19:30 |
CSE1882 |
29. Hafta |
ATA SPOR |
41 - 29 |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.04.2019
|
20:00 |
CSE1884 |
29. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
56 - 38 |
KIZILTOPRAK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.04.2019
|
20:00 |
CSE1885 |
29. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
48 - 41 |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
9.04.2019
|
20:00 |
CSE1886 |
29. Hafta |
MAVİ YILDIZLAR |
29 - 51 |
POTANIN KARTALLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.04.2019
|
20:00 |
CSE1887 |
29. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (B) |
61 - 50 |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.04.2019
|
20:00 |
CSE1888 |
29. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
50 - 43 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.04.2019
|
20:00 |
CSE1889 |
29. Hafta |
ALLSTARS |
57 - 23 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
19.04.2019
|
17:00 |
CSE1895 |
30. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
47 - 32 |
ANKA GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.04.2019
|
18:30 |
CSE1896 |
30. Hafta |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
55 - 29 |
PENDİKGÜCÜ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.04.2019
|
18:30 |
CSE1893 |
30. Hafta |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
76 - 38 |
ASYA KARTALLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
19.04.2019
|
20:00 |
CSE1894 |
30. Hafta |
POTANIN ASLANLARI |
59 - 87 |
ADA YILDIZLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
19.04.2019
|
20:00 |
CSE1891 |
30. Hafta |
M V P (A) |
61 - 46 |
ROTA AKADEMİ (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
19.04.2019
|
20:00 |
CSE1892 |
30. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
52 - 46 |
DOĞA KOLEJİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
11:30 |
CSE1897 |
31. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
80 - 33 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
11:30 |
CSE1898 |
31. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
80 - 33 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
11:00 |
CSE1901 |
31. Hafta |
ELİT ATLETİK |
88 - 51 |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
B KL AVR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
16:00 |
CSE1899 |
31. Hafta |
PERTEVNİYAL |
74 - 78 |
ORİON |
B KL AVR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
19:00 |
CSE1900 |
31. Hafta |
M V P (B) |
51 - 30 |
ADA YILDIZLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
19:30 |
CSE1902 |
31. Hafta |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
- |
ALLSTARS |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
22.04.2019
|
20:00 |
CSE1903 |
31. Hafta |
DEV SPOR |
55 - 49 |
ERENKÖY FMV IŞIK (B) |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
09:30 |
CSE1905 |
31. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) |
40 - 37 |
ATA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
10:30 |
CSE1909 |
31. Hafta |
ADA YILDIZLARI (A) |
35 - 89 |
M V P (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
11:00 |
CSE1910 |
31. Hafta |
ASYA KARTALLARI (A) |
43 - 24 |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
B KL D GR |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
11:00 |
CSE1906 |
31. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
61 - 45 |
GENÇ PAŞABAHÇE |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
13:00 |
CSE1904 |
31. Hafta |
DİNAMO SPOR |
20 - 0 |
BAYRAKTAR PENDİK |
B KL D GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
17:00 |
CSE1907 |
31. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
73 - 26 |
ZİYA ONUR SPOR |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
20:00 |
CSE1908 |
31. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
61 - 58 |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
B KL D GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
24.04.2019
|
17:00 |
CSE1911 |
31. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (A) |
73 - 61 |
İ.T.Ü |
B KL AVR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.04.2019
|
20:00 |
CSE1912 |
31. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
62 - 44 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
24.04.2019
|
20:00 |
CSE1913 |
31. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL |
64 - 36 |
KIZILTOPRAK (A) |
B KL D GR |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
24.04.2019
|
20:00 |
CSE1914 |
31. Hafta |
MALTEPE DOĞUŞ |
64 - 36 |
BEYKOZ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
26.04.2019
|
20:00 |
CSE1915 |
31. Hafta |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
36 - 58 |
BEYKOZ GENÇLİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.04.2019
|
14:30 |
CSE1916 |
32. Hafta |
ADA YILDIZLARI (B) |
50 - 43 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.04.2019
|
17:00 |
CSE1917 |
32. Hafta |
KIZILTOPRAK (B) |
51 - 34 |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.04.2019
|
17:00 |
CSE1918 |
32. Hafta |
ROTA AKADEMİ (A) |
45 - 69 |
PARLAYAN YILDIZLAR (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
30.04.2019
|
18:30 |
CSE1919 |
32. Hafta |
ANATOLYA TURKUAZ |
62 - 56 |
M V P (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
2.05.2019
|
17:00 |
CSE1920 |
32. Hafta |
ANKA GENÇLİK |
74 - 53 |
POTANIN ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
2.05.2019
|
18:30 |
CSE1921 |
32. Hafta |
ÇEKMEKÖY BASKET |
61 - 49 |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
14:30 |
CSE1922 |
33. Hafta |
BV7 |
49 - 69 |
KAAN SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
14:30 |
CSE1926 |
33. Hafta |
ATA SPOR |
0 - 20 |
POTANIN KARTALLARI (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
16:00 |
CSE1927 |
33. Hafta |
M V P (B) |
37 - 65 |
POTANIN KARTALLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
16:00 |
CSE1923 |
33. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
- |
MAVİ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
17:30 |
CSE1924 |
33. Hafta |
ALLSTARS |
76 - 50 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
17:30 |
CSE1928 |
33. Hafta |
M V P (A) |
76 - 44 |
ANATOLYA TURKUAZ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
19:00 |
CSE1925 |
33. Hafta |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
52 - 56 |
PAMUKSPOR GELİŞİM (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
19:30 |
CSE1929 |
33. Hafta |
ROTA AKADEMİ (B) |
40 - 58 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
19:30 |
CSE1930 |
33. Hafta |
KIZILTOPRAK (A) |
60 - 35 |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
B KL D GR |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
5.05.2019
|
10:00 |
CSE1931 |
33. Hafta |
PENDİKGÜCÜ |
55 - 73 |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.05.2019
|
10:00 |
CSE1934 |
33. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL |
0 - 20 |
DEV SPOR |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.05.2019
|
11:30 |
CSE1932 |
33. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
0 - 20 |
DİNAMO SPOR |
B KL D GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.05.2019
|
18:00 |
CSE1935 |
33. Hafta |
BAYRAKTAR PENDİK |
0 - 20 |
SUADİYE BASKETBOL |
B KL D GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.05.2019
|
19:00 |
CSE1933 |
33. Hafta |
TİTAN AKADEMİ |
56 - 69 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
B KL E GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.05.2019
|
20:00 |
CSE1936 |
33. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK (A) |
72 - 40 |
ORİON |
B KL GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
6.05.2019
|
20:00 |
CSE1937 |
33. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (B) |
65 - 67 |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
C 7.GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
6.05.2019
|
20:00 |
CSE1938 |
33. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
56 - 33 |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
C 8.GR |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
6.05.2019
|
20:00 |
CSE1939 |
33. Hafta |
BEYKOZ |
21 - 75 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
C 8.GR |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.05.2019
|
17:00 |
CSE1944 |
33. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL |
45 - 44 |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
B KL D GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.05.2019
|
20:00 |
CSE1940 |
33. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR (B) |
52 - 36 |
ADA YILDIZLARI (A) |
C 7.GR |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
7.05.2019
|
20:00 |
CSE1941 |
33. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE |
40 - 28 |
ÇEKMEKÖY BASKET |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
8.05.2019
|
17:00 |
CSE1943 |
33. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL |
- |
DEĞİŞİM SPOR (B) |
B KL D GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.05.2019
|
20:00 |
CSE1945 |
33. Hafta |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
68 - 25 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.05.2019
|
20:00 |
CSE1946 |
33. Hafta |
SANCAKTEPE BELEDİYE |
52 - 49 |
ADA YILDIZLARI (B) |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
8.05.2019
|
20:00 |
CSE1947 |
33. Hafta |
KAAN SPOR |
44 - 56 |
MARMARA SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
8.05.2019
|
20:00 |
CSE1942 |
33. Hafta |
ORİON |
39 - 65 |
ELİT ATLETİK |
B KL GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.05.2019
|
20:00 |
CSE1948 |
33. Hafta |
ATAŞEHİR GENÇLİK |
34 - 26 |
BEYKOZ |
C 8.GR |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.05.2019
|
20:00 |
CSE1949 |
33. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
74 - 70 |
TAN SPOR |
C 5.GR |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
9.05.2019
|
20:00 |
CSE1950 |
33. Hafta |
KIZILTOPRAK (B) |
44 - 77 |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
C 6.GR |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|