TARİH |
GÜN |
SAAT |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SALON |
KTG |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ E GR 34 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ D GR 34 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ E GR 35 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 15 |
|
|
|
|
|
|
|
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ |
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS. |
U10 KIZ B GR 28 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 07 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
EGE FAST SPOR KULÜBÜ |
ÖDEMİŞ BELEDİYE SPOR GENÇLİK VE SK |
SERDAR YERELİ SS. |
U11 ERK B LİGİ B GR 35 |
|
|
|
|
|
|
|
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-A |
YELKİ SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U11 ERK B LİGİ C GR 35 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
BALÇOVA SS. |
U11 ERK B LİGİ D GR 36 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ-B |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 KIZ B GR 26 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
BALÇOVA SS. |
U11 ERK B LİGİ C GR 33 |
|
|
|
|
|
|
|
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U11 KIZ -B LİGİ 20 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U11 KIZ A-LİG 15 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 09 |
11.05.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
MENEMEN SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 06 |
|
|
|
|
|
|
|
12.05.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARISPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 03 |
12.05.2024 |
PAZAR |
11:30 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 KIZ B GR 30 |
12.05.2024 |
PAZAR |
13:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B |
CUMHURİYET SS. |
U16 KIZ B LİG 103 |
12.05.2024 |
PAZAR |
14:30 |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA UĞUR OKULLARI |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 01 |
12.05.2024 |
PAZAR |
16:00 |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U10 KIZ B GR 25 |
|
|
|
|
|
|
|
12.05.2024 |
PAZAR |
10:00 |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 KIZ B GR 27 |
12.05.2024 |
PAZAR |
11:30 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ |
BATI BASKETBOL SPORKULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 12 |
12.05.2024 |
PAZAR |
13:00 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 13 |
12.05.2024 |
PAZAR |
14:30 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ-A |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 KIZ C GR 26 |
12.05.2024 |
PAZAR |
16:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EBA SPORKULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 16 |
|
|
|
|
|
|
|
12.05.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 112 |
12.05.2024 |
PAZAR |
11:30 |
GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ |
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ B LİG 102 |
12.05.2024 |
PAZAR |
13:00 |
KONAK BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 KIZ B GR 32 |
12.05.2024 |
PAZAR |
14:30 |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
ÇEŞME BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U10 KIZ A GR 35 |
12.05.2024 |
PAZAR |
16:00 |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 110 |
|
|
|
|
|
|
|
12.05.2024 |
PAZAR |
10:00 |
MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞT VE SPOR KUL |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 105 |
12.05.2024 |
PAZAR |
11:30 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
İZGA SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 02 |
12.05.2024 |
PAZAR |
13:00 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
KINIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 KIZ C GR 32 |
12.05.2024 |
PAZAR |
14:30 |
PETKİM SPOR KULÜBÜ-B |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A |
MENEMEN SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 11 |
12.05.2024 |
PAZAR |
16:00 |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 08 |
|
|
|
|
|
|
|
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT VE DENİZCİLİK GSK |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 04 |
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK -A |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ -B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 -ERKEK B LİGİ FİN 25/1 |
|
|
|
|
|
|
|
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
EGE ASİST GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -B LİG FİN 11/1 |
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-B |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 08 |
|
|
|
|
|
|
|
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A |
GAZİEMİR SS. |
U18 ERK -B LİG FİN 09/1 |
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KULÜBÜ-A |
OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 10 |
|
|
|
|
|
|
|
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 KIZ B LİG 98 |
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -B LİG FİN 10/1 |
|
|
|
|
|
|
|
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
PETKİM SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERKEK -A LİGİ.43 |
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U16 KIZ B LİG 108 |
|
|
|
|
|
|
|
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U14 -ERKEK B LİGİ FİN 26/1 |
13.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
ANKA BASK SPOR KULÜBÜ |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-42 |
|
|
|
|
|
|
|
14.05.2024 |
SALI |
18:30 |
MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞT VE SPOR KUL |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 114 |
14.05.2024 |
SALI |
20:00 |
İZGA SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 09 |
|
|
|
|
|
|
|
14.05.2024 |
SALI |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK -A LİGİ 54 |
14.05.2024 |
SALI |
20:00 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK -A LİGİ 55 |
|
|
|
|
|
|
|
14.05.2024 |
SALI |
18:30 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B |
GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U18 KIZ B LİG-45 |
14.05.2024 |
SALI |
20:00 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL) |
MARSCH AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 05 |
|
|
|
|
|
|
|
14.05.2024 |
SALI |
18:30 |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U11 ERKEK -A LİGİ.42 |
14.05.2024 |
SALI |
20:00 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK.-B LİGİ FİN 14 |
|
|
|
|
|
|
|
14.05.2024 |
SALI |
18:30 |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
PETKİM SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERKEK -A LİGİ.44 |
14.05.2024 |
SALI |
20:00 |
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U12 KIZ C GR 29 |
|
|
|
|
|
|
|
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 KIZ A GR 32 |
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 KIZ B GR 31 |
|
|
|
|
|
|
|
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U14 -ERKEK B LİGİ FİN 28/1 |
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -B LİG FİN 12/1 |
|
|
|
|
|
|
|
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI SPOR KUL |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 03 |
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
SELÇUK BİLGİÇ (SB) SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 01 |
|
|
|
|
|
|
|
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U11 ERKEK -A LİGİ.41 |
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 -ERKEK B LİGİ FİN 27/1 |
|
|
|
|
|
|
|
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
MENEMEN SS. |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 14 |
15.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 12 |
|
|
|
|
|
|
|
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U21 ERK -A LİGİ -29 |
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U21 ERK -A LİGİ -30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -B LİG FİN 11/2 |
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK -A LİGİ 56 |
|
|
|
|
|
|
|
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİG FİN 10/2 |
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 KIZ C GR 30 |
|
|
|
|
|
|
|
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U18 ERK -B LİG FİN 09/2 |
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
BALÇOVA SS. |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 06 |
|
|
|
|
|
|
|
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 04 |
16.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 05 |
|
|
|
|
|
|
|
17.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 KIZ B LİG-47 |
17.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ-A |
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 KIZ C GR 31 |
|
|
|
|
|
|
|
17.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
TAKEV SPOR KULÜBÜ-A |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK.-A LİGİ 22 |
17.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U21 ERKEK B LİGİ 28 |
|
|
|
|
|
|
|
17.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-37 |
17.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-39 |
|
|
|
|
|
|
|
17.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK -A LİGİ 53 |
17.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
YELKİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 10 |
|
|
|
|
|
|
|
17.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
GUTS SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERKEK -B LİGİ FİN 02 |
17.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİG FİN 12/2 |