16.03.2024 |
10:00 |
CMZ1361 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI |
32 - 28 |
YARIMADA (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
16.03.2024 |
10:00 |
CMZ1428 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ H GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
TORBALI METROPOLİS GSK |
29 - 47 |
YELKİ SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
16.03.2024 |
12:00 |
CMZ1236 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
İZMİR EFE SPOR |
52 - 8 |
İZMİR EGE BASKETBOL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
16.03.2024 |
12:00 |
CMZ1345 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ G GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR |
6 - 57 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
16.03.2024 |
14:00 |
CMZ1101 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
İZMİR YEŞİLAYSPOR |
10 - 44 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
16.03.2024 |
14:00 |
CMZ1191 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
52 - 41 |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
16.03.2024 |
16:00 |
CMZ1427 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ H GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
MA SPOR |
12 - 39 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
17.03.2024 |
10:00 |
CMZ1147 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN (A) |
56 - 11 |
TEK HEDEF SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
17.03.2024 |
12:00 |
CMZ1355 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
EGE ASİST |
15 - 22 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
17.03.2024 |
12:00 |
CMZ1344 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ G GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
İZMİR DSİ |
15 - 70 |
ROTA KOLEJİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
17.03.2024 |
16:00 |
CMZ1311 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
BATI BASKETBOL (B) |
61 - 13 |
İZMİR EBA SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
17.03.2024 |
16:00 |
CMZ1426 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ H GRUBU
| Halkapınar Spor Salonu |
TAKEV SPOR (B) |
29 - 39 |
EGE DEMİR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20.03.2024 |
18:30 |
CMZ1066 |
6 |
U10 ERKEKLER A LİGİ
| Menemen Spor Salonu |
PETKİM SPOR |
- |
KARŞIYAKA (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
10:00 |
CMZ1386 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
YARIMADA (A) |
- |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI İZMİR ŞUBESİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
10:00 |
CMZ1389 |
9 |
U10 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
MAVİŞEHİR KOLEJİ |
- |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
10:00 |
CMZ1208 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
GÖZTEPE BASKETBOL (B) |
- |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
10:00 |
CMZ1224 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
EGE ASİST GENÇLİK (A) |
- |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
11:30 |
CMZ1303 |
7 |
U10 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
TORBALI GELİŞİM SPOR |
- |
BATI BASKETBOL (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
12:00 |
CMZ1336 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ G GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR |
- |
İZMİR GÖKSU SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
12:00 |
CMZ1301 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR (B) |
- |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
12:00 |
CMZ1388 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
EGE ASİST BASKETBOL (B) |
- |
YENİ KARŞIYAKA YALI |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
13:00 |
CMZ1419 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ H GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
SİBA |
- |
YELKİ SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
14:00 |
CMZ1391 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
EGE ASİST |
- |
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
14:00 |
CMZ1227 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
SELÇUK BİLGİÇ (S.B) SPORTİF |
- |
ÖZEL OLUŞUM SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
14:00 |
CMZ1163 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
TEK HEDEF SPOR |
- |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
14:00 |
CMZ1118 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
EGE SHARK |
- |
ERASLAN SPOR (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
16:00 |
CMZ1302 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK (A) |
- |
İZMİR EBA SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
16:00 |
CMZ1269 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
ERASLAN SPOR (B) |
- |
İZMİR EFE SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
16:00 |
CMZ1370 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
KARŞIYAKA BELEDİYE |
- |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
23.03.2024 |
16:00 |
CMZ1418 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ H GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM |
- |
İZMİR KOLEJLİLER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
10:00 |
CMZ1274 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT |
- |
BORNOVA BELEDİYESİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
10:00 |
CMZ1136 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
BATI BASKETBOL (A) |
- |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
10:00 |
CMZ1179 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
OLUŞUM BASKETBOL |
- |
İZMİR ARTI SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
12:00 |
CMZ1137 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL |
- |
İZMİR ALTINAY |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
12:00 |
CMZ1139 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
İZMİR EGE GELİŞİM |
- |
İZGA SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
12:00 |
CMZ1300 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK (A) |
- |
ALTAY |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
14:00 |
CMZ1272 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
GÜZELBAHÇE BASKETBOL AKADEMİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
14:00 |
CMZ1237 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
DİKİLİ LODOS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
14:00 |
CMZ1337 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ G GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
KARŞIYAKA (B) |
- |
ROTA KOLEJİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
14:00 |
CMZ1134 |
5 |
U10 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
EGE FAST |
- |
İZMİR YEŞİLAYSPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
14:00 |
CMZ1181 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN (A) |
- |
YARIMADA (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
16:00 |
CMZ1417 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ H GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
TAKEV SPOR (B) |
- |
İZMİR YÜKSELİŞ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
16:00 |
CMZ1420 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ H GRUBU
| Halkapınar Spor Salonu |
MA SPOR |
- |
TORBALI METROPOLİS GSK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
27.03.2024 |
18:30 |
CMZ1184 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
- |
GUTS SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
27.03.2024 |
20:00 |
CMZ1339 |
6 |
U10 ERKEKLER B LİGİ G GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL (B) |
- |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
28.03.2024 |
18:30 |
CMZ1067 |
6 |
U10 ERKEKLER A LİGİ
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
EGE ASİST BASKETBOL (A) |
- |
GÖZTEPE BASKETBOL (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|