TARİH |
GÜN |
SAAT |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SALON |
KTG |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ E GR 15 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ C GR 14 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ B GR 14 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
BATI SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ A GR 15 |
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ E GR 15 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ G GR 12 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ D GR 13 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞT VE SPOR KUL |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ H GR 10 |
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ D GR 12 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
11:30 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA UĞUR SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 15 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
13:00 |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ D GR 14 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
14:30 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR YEŞİLAY SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ B GR 10 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI SPOR KUL |
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ E GR 12 |
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 60 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ D GR 16 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
İZGA SPOR KULÜBÜ |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ E GR 16 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 14 |
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
YELKİ SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U11 KIZ -B LİGİ 08 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U11 ERK B LİGİ B GR 12 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
EGE FAST SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U10 KIZ A GR 10 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK B LİGİ H GR 16 |
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U10 ERK -B LİGİ A GR 15 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 KIZ A GR 09 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
KONAK BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U10 KIZ A GR 11 |
17.02.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 ERK B LİGİ C GR 16 |
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
ALTAY SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ A GR 11 |
18.02.2024 |
PAZAR |
12:00 |
DOKUZ EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ G GR 10 |
18.02.2024 |
PAZAR |
14:00 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-A |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ H GR 13 |
18.02.2024 |
PAZAR |
16:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 KIZ A GR 06 |
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024 |
PAZAR |
10:00 |
ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ D GR 15 |
18.02.2024 |
PAZAR |
11:30 |
EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ. |
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ A GR 16 |
18.02.2024 |
PAZAR |
13:00 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ G GR 15 |
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024 |
PAZAR |
10:00 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ C GR 15 |
18.02.2024 |
PAZAR |
12:00 |
OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ G GR 16 |
18.02.2024 |
PAZAR |
14:00 |
YELKİ SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ H GR 11 |
18.02.2024 |
PAZAR |
16:00 |
EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
MARSHH ACADEMY SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ B GR 13 |
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞT VE SPOR KUL |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 61 |
18.02.2024 |
PAZAR |
12:00 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ C GR 13 |
18.02.2024 |
PAZAR |
14:00 |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
ÇEŞME BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 KIZ B GR 12 |
18.02.2024 |
PAZAR |
16:00 |
ÖDEMİŞ BELEDİYE SPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 62 |
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024 |
PAZAR |
10:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U12 ERK B LİGİ G GR 14 |
18.02.2024 |
PAZAR |
12:00 |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
GAZİEMİR SS. |
U11 ERK B LİGİ E GR 10 |
18.02.2024 |
PAZAR |
14:00 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
GAZİEMİR SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 64 |
18.02.2024 |
PAZAR |
16:00 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U10 ERK -B LİGİ G GR 09 |
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U11 ERK B LİGİ E GR 09 |
18.02.2024 |
PAZAR |
12:00 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U11 ERK B LİGİ A GR 09 |
18.02.2024 |
PAZAR |
14:00 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A |
İZFEN SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 16 |
18.02.2024 |
PAZAR |
16:00 |
İZMİRSPOR SPORKULÜBÜ |
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U11 ERK B LİGİ A GR 10 |
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK -A LİGİ 21 |
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U21 ERKEK B LİGİ 13 |
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U14 ERK -B LİG F GR 51 |
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK -A LİGİ 23 |
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG H GR 52 |
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -32 |
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK -B |
GAZİEMİR SS. |
U14 ERK-B LİG C GR 53 |
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
GAZİEMİR SS. |
U14 ERK-B LİG C GR 52 |
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U14 ERK-B LİG C GR 51 |
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -B LİGİ C GR 63 |
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U14 ERK -B LİG A GR 62 |
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ C GR 65 |
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 59 |
19.02.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ B GR -34 |
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024 |
SALI |
18:30 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ-A |
MENEMEN SS. |
U12 KIZ C GR 10 |
20.02.2024 |
SALI |
20:00 |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -26 |
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024 |
SALI |
18:30 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK -A LİGİ 14 |
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024 |
SALI |
18:30 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U18 ERK -B LİGİ B GR 62 |
20.02.2024 |
SALI |
20:00 |
İZMİR DOSTSPOR KULÜBÜ-B |
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U18 ERK -B LİGİ B GR 66 |
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024 |
SALI |
18:30 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 KIZ B LİG 67 |
20.02.2024 |
SALI |
20:00 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 KIZ B LİG 70 |
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024 |
SALI |
20:00 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ B GR 65 |
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024 |
SALI |
18:30 |
EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ.-A |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U14 ERK-B LİG C GR 54 |
20.02.2024 |
SALI |
20:00 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA BELEDİYE SPORKULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ B GR 63 |
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-20 |
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
ÇEŞME BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ B LİG 62 |
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ B GR -35 |
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KUL -A |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK-A |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -32 |
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U18 ERK -B LİGİ C GR 61 |
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -35 |
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -35 |
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-B |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ C GR 64 |
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U21 ERK -A LİGİ -14 |
21.02.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
İZMİR EFE SPORKULÜBÜ-A |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -31 |
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -B LİGİ C GR 62 |
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -B LİGİ D GR 65 |
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U12 KIZ A GR 11 |
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U18 KIZ B LİG-32 |
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
ANKA BASK SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -34 |
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B |
EGE ELİT SPORKULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -32 |
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 61 |
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK -A LİGİ 22 |
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-B |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U14 ERK -B LİG H GR 53 |
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK -A LİGİ 24 |
22.02.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI SK |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ B GR -33 |
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024 |
CUMA |
20:00 |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U14 ERK -B LİG D GR 55 |
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024 |
CUMA |
18:30 |
BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -B- |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -33 |
23.02.2024 |
CUMA |
20:00 |
PETKİM SPOR KULÜBÜ-B |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -34 |
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024 |
CUMA |
18:30 |
TAKEV SPOR KULÜBÜ-A |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK.-A LİGİ 11 |
23.02.2024 |
CUMA |
20:00 |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U12 KIZ B GR 10 |
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024 |
CUMA |
18:30 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
ŞİRİNYER DORUK SPOR |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG H GR 51 |
23.02.2024 |
CUMA |
20:00 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -31 |
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024 |
CUMA |
18:30 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -B |
İZMİR DOST SPORKULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U14 ERK-B LİG C GR 55 |
23.02.2024 |
CUMA |
20:00 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-B |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ D GR 66 |
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -35 |
23.02.2024 |
CUMA |
20:00 |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -28 |