Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

C KLASMAN HAKEMLİĞİNE TERFİ

05.10.2023

Ş.URFA İLİNDE C KLASMAN HAKEM SAYIMIZ 2'YE ÇIKTI. M.FURKAN GÜLTEN'İ TEBRİK EDİYORUZ.


ŞANLIURFA BASKETBOL İL TEMSİLCİLİĞİ OLARAK SAHA HAKEMİ VE MASA GÖREVLİLERİMİZİ MÜSABAKALARA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLAMA AMACINDAYIZ. 

AYNI ZAMANDA TBF KLASMAN HAKEMİ SAYIMIZI DA ARTTIRMAK VE ÜST KLASMANLARA HAKEM YETİŞTİRMEK İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ EĞİTİMLERİN SONUCUNDA MEVCUTTA BİR OLAN C KLASMAN HAKEM SAYIMIZI 2'YE ÇIKARMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ. 

İL HAKEMLERİMİZDEN MEHMET FURKAN GÜLTEN, SEZON BOYUNCA GÖSTERMİŞ OLDUĞU GELİŞİM VE MÜSABAKALARDAKİ İYİ YÖNETİMİ SONUCU, BÖLGE HAKEM SORUMLUMUZ FIBA VE EUROLİG HAKEMİ HÜSEYİN ÇELİK'İN DEĞERLENDİRMELERİ SONUCU GAZİANTEP İLİNDE YAPILAN C KLASMAN ADAYI SEÇMELERİNE DAVET EDİLMİŞTİ.

ORADAKİ PERFORMANISI İZLEYEN MHK ÜYELERİ M.FURKAN GÜLTEN'İ BU SENE C KLASMAN HAKEM LİSTESİNE EKLEYEREK BİZLERİ ONORE ETMİŞ VE SEVİNDİRMİŞTİR. 

MEHMET FURKAN GÜLTEN'İ TEBRİK EDER, BUNDAN SONRAKİ KLASMAN HAKEMLİĞİ KARİYERİNDE SONSUZ BAŞARILAR DİLERİZ. 

C KLASMAN HAKEMİMİZ HAMZA ÇALIŞKAN İSE GÖSTERMİŞ OLDUĞU BAŞARILI YÖNETİMLER VE PERFORMANS İLE BİRLİKTE BÖLGE GENELİNDE VE TBF CAMİASINDA BEYEFENDİ KİŞİLİĞİ VE DURUŞU İLE B KLASMAN ADAYI OLARAK ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR. ÜMİT EDİYORUZ Kİ HAMZA ÇALIŞKAN KARDEŞİMİZİ DE  B KLASMAN OLARAK GÖRECEĞİZ.  

ŞANLIURFA BASKETBOL İL TEMSİLCİLİĞİ OLARAK, İKİ C KLASMAN HAKEMİMİZİ, GÖREV YAPACAKLARI MÜSABAKALARDA BAŞARILI BİR HAKEMLİK PERFORMANSI ORTAYA KOYARAK ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA ÖNCE B KLASMAN SONRADA A KLASMAN OLARAK PARKELERDE GÖRÜRÜZ.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE