14.06.2017
|
11:00 |
ETS453 |
01. Hafta |
1903 SPOR |
109 - 38 |
YÜZME TRİATLON |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
11:00 |
ETS457 |
01. Hafta |
BŞB. ANAKENT |
64 - 45 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
E |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
11:00 |
ETS462 |
01. Hafta |
MG SPOR |
46 - 63 |
GALATASARAY |
G |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
11:00 |
ETS455 |
01. Hafta |
FENERBAHÇE |
79 - 38 |
TARSUS AMERİKAN KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
13:00 |
ETS463 |
01. Hafta |
TREDAŞ SPOR |
52 - 89 |
TOFAŞ |
G |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
13:00 |
ETS458 |
01. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
66 - 73 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
E |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
13:00 |
ETS450 |
01. Hafta |
BURSA YILDIZLARI |
55 - 76 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
13:00 |
ETS451 |
01. Hafta |
ERYAMAN YILDIZLARI |
43 - 94 |
ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
15:00 |
ETS454 |
01. Hafta |
İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ |
80 - 41 |
EDİRNE D.S.İ. |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
15:00 |
ETS464 |
01. Hafta |
ANADOLU EFES |
63 - 56 |
BEŞİKTAŞ |
H |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
15:00 |
ETS461 |
01. Hafta |
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ |
59 - 65 |
TÜRK TELEKOM |
D |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
17:00 |
ETS465 |
01. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYESİ |
57 - 50 |
MAVİŞEHİR GENÇLİK |
H |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
17:00 |
ETS456 |
01. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
104 - 46 |
TAKEV SPOR |
F |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
17:00 |
ETS452 |
01. Hafta |
ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ |
95 - 42 |
BURSA BŞB. |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
17:00 |
ETS459 |
01. Hafta |
GAZİANTEP BELEDİYE |
26 - 55 |
BANVİT BASKETBOL |
D |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
14.06.2017
|
19:00 |
ETS460 |
01. Hafta |
HİTİT EKSTREM |
54 - 41 |
ORMAN GENÇLİK |
F |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
11:00 |
ETS469 |
02. Hafta |
EDİRNE D.S.İ. |
39 - 89 |
ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
11:00 |
ETS466 |
02. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
74 - 56 |
GAZİANTEP BELEDİYE |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
11:00 |
ETS478 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
78 - 75 |
SELÇUKLU BELEDİYESİ |
H |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
13:00 |
ETS477 |
02. Hafta |
ORMAN GENÇLİK |
48 - 81 |
PINAR KARŞIYAKA |
F |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
13:00 |
ETS472 |
02. Hafta |
BURSA BŞB. |
50 - 73 |
İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
13:00 |
ETS475 |
02. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK |
43 - 79 |
ANADOLU EFES |
H |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
13:00 |
ETS467 |
02. Hafta |
BANVİT BASKETBOL |
99 - 65 |
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
15:00 |
ETS470 |
02. Hafta |
TARSUS AMERİKAN KOLEJİ |
79 - 39 |
ERYAMAN YILDIZLARI |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
15:00 |
ETS471 |
02. Hafta |
YÜZME TRİATLON |
59 - 73 |
BURSA YILDIZLARI |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
15:00 |
ETS476 |
02. Hafta |
GALATASARAY |
70 - 49 |
TREDAŞ SPOR |
G |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
15:00 |
ETS480 |
02. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ |
30 - 108 |
DARÜŞŞAFAKA |
E |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
17:00 |
ETS482 |
02. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
80 - 31 |
BŞB. ANAKENT |
E |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
17:00 |
ETS473 |
02. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
52 - 44 |
1903 SPOR |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
17:00 |
ETS474 |
02. Hafta |
TOFAŞ |
63 - 52 |
MG SPOR |
G |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
17:00 |
ETS468 |
02. Hafta |
ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ |
53 - 76 |
FENERBAHÇE |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
15.06.2017
|
19:00 |
ETS479 |
02. Hafta |
TAKEV SPOR |
46 - 78 |
HİTİT EKSTREM |
F |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
11:00 |
ETS481 |
03. Hafta |
1903 SPOR |
67 - 60 |
BURSA YILDIZLARI |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
11:00 |
ETS486 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE |
103 - 26 |
ERYAMAN YILDIZLARI |
C |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
11:00 |
ETS489 |
03. Hafta |
BŞB. ANAKENT |
33 - 99 |
DARÜŞŞAFAKA |
E |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
11:00 |
ETS494 |
03. Hafta |
MG SPOR |
50 - 57 |
TREDAŞ SPOR |
G |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
13:00 |
ETS495 |
03. Hafta |
GALATASARAY |
59 - 52 |
TOFAŞ |
G |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
13:00 |
ETS490 |
03. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ |
29 - 90 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
E |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
13:00 |
ETS488 |
03. Hafta |
TARSUS AMERİKAN KOLEJİ |
67 - 72 |
ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
13:00 |
ETS483 |
03. Hafta |
YÜZME TRİATLON |
42 - 84 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
15:00 |
ETS484 |
03. Hafta |
İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ |
66 - 73 |
ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
15:00 |
ETS487 |
03. Hafta |
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ |
55 - 64 |
GAZİANTEP BELEDİYE |
D |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
15:00 |
ETS492 |
03. Hafta |
HİTİT EKSTREM |
47 - 63 |
PINAR KARŞIYAKA |
F |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
15:00 |
ETS496 |
03. Hafta |
ANADOLU EFES |
84 - 43 |
SELÇUKLU BELEDİYESİ |
H |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
17:00 |
ETS497 |
03. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
86 - 42 |
MAVİŞEHİR GENÇLİK |
H |
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
17:00 |
ETS493 |
03. Hafta |
ORMAN GENÇLİK |
34 - 37 |
TAKEV SPOR |
F |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
17:00 |
ETS491 |
03. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
59 - 73 |
BANVİT BASKETBOL |
D |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
16.06.2017
|
17:00 |
ETS485 |
03. Hafta |
EDİRNE D.S.İ. |
49 - 36 |
BURSA BŞB. |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
18.06.2017
|
11:00 |
ETS506 |
Klasman Maçları |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
91 - 57 |
İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ |
5. Gün Top 16 |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
18.06.2017
|
11:00 |
ETS502 |
Klasman Maçları |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
72 - 45 |
HİTİT EKSTREM |
5. Gün Top 16 |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
18.06.2017
|
13:00 |
ETS503 |
Klasman Maçları |
DARÜŞŞAFAKA |
81 - 53 |
PINAR KARŞIYAKA |
5. Gün Top 16 |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
18.06.2017
|
14:00 |
ETS499 |
Klasman Maçları |
1903 SPOR |
55 - 54 |
ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ |
5. Gün Top 16 |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
18.06.2017
|
15:00 |
ETS504 |
Klasman Maçları |
GALATASARAY |
69 - 71 |
BEŞİKTAŞ |
5. Gün Top 16 |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
18.06.2017
|
16:00 |
ETS500 |
Klasman Maçları |
FENERBAHÇE |
70 - 48 |
TÜRK TELEKOM |
5. Gün Top 16 |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
18.06.2017
|
17:00 |
ETS505 |
Klasman Maçları |
TOFAŞ |
51 - 79 |
ANADOLU EFES |
5. Gün Top 16 |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
18.06.2017
|
18:00 |
ETS501 |
Klasman Maçları |
ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ |
59 - 55 |
BANVİT BASKETBOL |
5. Gün Top 16 |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
19.06.2017
|
11:00 |
ETS507 |
Çeyrek Final |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
69 - 67 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
6. Gün Çeyrek Final |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
19.06.2017
|
13:00 |
ETS508 |
Çeyrek Final |
1903 SPOR |
75 - 90 |
DARÜŞŞAFAKA |
6. Gün Çeyrek Final |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
19.06.2017
|
15:00 |
ETS509 |
Çeyrek Final |
FENERBAHÇE |
85 - 46 |
BEŞİKTAŞ |
6. Gün Çeyrek Final |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
19.06.2017
|
17:00 |
ETS510 |
Çeyrek Final |
ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ |
48 - 77 |
ANADOLU EFES |
6. Gün Çeyrek Final |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
20.06.2017
|
11:00 |
ETS511 |
Klasman Maçları |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
63 - 75 |
1903 SPOR |
7. Gün 5.-8. Sıra |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
20.06.2017
|
13:00 |
ETS512 |
Klasman Maçları |
BEŞİKTAŞ |
64 - 61 |
ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ |
7. Gün 5.-8. Sıra |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
20.06.2017
|
15:00 |
ETS513 |
Yarı Final |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
66 - 75 |
DARÜŞŞAFAKA |
7. Gün Yarı Final |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
20.06.2017
|
17:00 |
ETS514 |
Yarı Final |
FENERBAHÇE |
69 - 64 |
ANADOLU EFES |
7. Gün Yarı Final |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
21.06.2017
|
11:00 |
ETS515 |
Klasman Maçları |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
74 - 59 |
ÖZEL GELİŞİM KOLEJİ |
8. Gün 7. - 8.lik |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
21.06.2017
|
13:00 |
ETS516 |
Klasman Maçları |
1903 SPOR |
85 - 96 |
BEŞİKTAŞ |
8. Gün 5. - 6.lık |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
21.06.2017
|
15:00 |
ETS517 |
Klasman Maçları |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
67 - 91 |
ANADOLU EFES |
8. Gün 3. - 4.lük |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
21.06.2017
|
17:00 |
ETS518 |
Final |
DARÜŞŞAFAKA |
60 - 67 |
FENERBAHÇE |
8. Gün Final |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|