3.11.2023
|
15:30 |
3EA2603 |
01. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
81 - 85 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
SALİH SERKAN KOÇAK |
TAYFUN KARAKUM |
KAZIM KILIÇ |
MUTLU HİÇYILMAZ |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
YASEMİN YILDIRIM |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
SAMET CAN ALICI |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
3.11.2023
|
17:00 |
3EA2597 |
01. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
62 - 49 |
YALOVA ACARSPOR |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
AYGÜN AKGÜL |
SONER ÖZAYDOĞAN |
TEOMAN ALTAR AKIN |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
ERKAN TURAN |
SİNEM BİRTÜRK |
MEHMET AKINCI |
ARİF SOSYAL |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
3.11.2023
|
18:00 |
3EA2608 |
01. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
76 - 71 |
VEFA |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
ŞEYHMUS MELEK |
KAMİL TALHA OLGUN |
ERTUĞRUL TURAN TOPAL |
ERSİN ÇELİK |
EMRE YAZICI |
OSMAN AŞIK |
MURAT YAZ |
RIFAT GÜRSES |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
15:00 |
3EA2601 |
01. Hafta |
KARAMÜRSELBEY SK |
84 - 66 |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
ABDULLAH İLİK |
CANER BAHADIR |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
YEŞER KARABULUT |
AYCAN PEKER |
TÜRKER YILMAZ |
ÖZGÜR COŞKUN |
MURAT ATAKAN VERSAN |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
15:30 |
3EA2610 |
01. Hafta |
AYOS SPOR |
66 - 52 |
İBB SPOR |
D |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ANIL VEZİROĞLU |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
HÜSEYİN MERT ÇİVİ |
TANSU BOZOK |
DEMET ÖZEN |
SEDA AYDIN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
Antalya Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
16:00 |
3EA2611 |
01. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
87 - 73 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
D |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
MELİKŞAH MERCAN |
SÜLEYMAN TEPE |
METİN SARIOĞLU |
RAHMAN CANGÜL |
FİLİZ UYGUN |
VOLKAN DARCAN |
EREN UYGUN |
YENER SALMAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
4.11.2023
|
16:00 |
3EA2596 |
01. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
66 - 61 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
A |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ÇAĞRI TEMUR |
TUĞBA YURTSEVEN |
MURAT ÖZKAN |
SEMRA AKDUMAN |
EMRE YAZICI |
BİROL ŞİMŞEK |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
18:00 |
3EA2605 |
01. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
78 - 61 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
RAHMİ GÜNER |
GÖZDE KAFADAR |
DENİZ SENİR |
OKAN ÖZER |
MEHMET KARADENİZ |
GÖKHAN KILIÇ |
KARDELEN ÖZERUZ |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
18:00 |
3EA2609 |
01. Hafta |
SAKARYA BBSK |
84 - 73 |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
D |
SAKARYA |
Sakarya Atatürk Spor Salonu
| |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
ONUR AÇIKYÜZ |
EREN AKPULAT |
ARİF ÖZBAŞ |
ASLIHAN ONAR |
ABDULLAH ŞEREMET |
ÖMER SEYDAOĞULLARI |
MESUT BORAZAN |
Sakarya Atatürk Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
18:30 |
3EA2607 |
01. Hafta |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
79 - 72 |
AYKANAT SPOR |
C |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
OZAN GÜNDÜZ |
İREM KORKMAZ |
FERHAT SUNA |
BURHAN DEMİR |
GÖKHAN BAŞARAN |
AYGÜN SEVGİL |
YUSUF YELESDAĞ |
Güngören Spor Kompleksi |
|
5.11.2023
|
15:00 |
3EA2602 |
01. Hafta |
KONYA BBSK |
70 - 64 |
BERSA |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
EMRE YELDAŞ |
MEHMET SEÇKİN ÖZTÜRK |
OSMAN OZAN ÇALAP |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
SULTAN MERVE AK |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
OSMAN KESER |
ÖMER FARUK SARI |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
5.11.2023
|
15:00 |
3EA2598 |
01. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
65 - 68 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
A |
UŞAK |
Uşak Merkez Spor Salonu
| |
AHMET KÖSE |
BATUHAN BARUT |
ZEKİ BAYRAM |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
DENİZ DEMİREL |
ADEM DELİAVCI |
SAMET ALTINAY |
ALİ ÇELİK |
Uşak Merkez Spor Salonu |
|
6.11.2023
|
15:00 |
3EA2604 |
01. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
75 - 80 |
BORDO SPORTİF RS |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SİBEL KOÇ |
FATİH ŞAFAK |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
ALTAN CANDAN |
ZEHRA AKAN |
EBRU ULUDOĞAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
6.11.2023
|
18:00 |
3EA2599 |
01. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
78 - 84 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
MURAT GENÇ |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
BERKE NÜFER |
NURSEL İSLAM |
LAL DENİZ ÇELİKER |
MURAT SEVGİL |
MURAT ÖZKAN |
PINAR YÜKSEL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.11.2023
|
18:00 |
3EA2600 |
01. Hafta |
TEŞVİKİYE |
78 - 55 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
FATMA GÖK |
TUĞBA DURNAOĞLU |
GÜLTEKİN KABAŞ |
ESER FIRIL |
Caferağa Spor Salonu |
|
6.11.2023
|
18:00 |
3EA2606 |
01. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
80 - 91 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
ERHAN ERDOĞAN |
HASAN KORKMAZ |
RAMAZAN ÖYLEK |
SERKAN ILGAR |
SEVDA USTA |
AHMET CAN ŞAPÇI |
TEOMAN ÖYLEK |
Gemlik Spor Salonu |
|
10.11.2023
|
18:00 |
3EA2627 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
75 - 71 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
SONER ÖZAYDOĞAN |
YUNUS ÖZTÜRK |
BURAK METE ÖZTÜRK |
SEDEF ÜSTÜNER |
GÖKHAN YAZ |
KEMAL AYPARS |
MUSTAFA MESCİ |
ONUR BURAK |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
10.11.2023
|
19:00 |
3EA2617 |
02. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
57 - 58 |
KARAMÜRSELBEY SK |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| |
MURAT GENÇ |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
BEKİR GENÇAL |
PINAR YÜKSEL |
MERT İĞDELİ |
TUNA TAŞ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
13:30 |
3EA2626 |
02. Hafta |
İBB SPOR |
79 - 68 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
| |
SEDEF YARICI |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
HASAN TUNÇ KESKİN |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
EMRAH RİFAİ |
BARIŞ AKSAKAL |
TUĞÇE KAYA |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi |
|
11.11.2023
|
14:00 |
3EA2614 |
02. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
72 - 49 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
ŞEYHMUS MELEK |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
GÖZDE ERSÖZ |
EBRU ULUDOĞAN |
NALAN TAGA |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
SEHER KAZANÇ |
Caferağa Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
14:00 |
3EA2615 |
02. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
74 - 76 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
SİBEL KOÇ |
ORÇUN AKGÜL |
ERSEL BÜYÜKKARA |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
MEHTAP TOSUN |
CUMALİ TOSUN |
ERKAN İNCE |
DENİZ ORGÜN |
Menderes Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
14:00 |
3EA2616 |
02. Hafta |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
69 - 79 |
KONYA BBSK |
B |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
HALUK YAKIN |
BERK BÜKE |
ATİF AL |
SUELNUR ÇELİK |
ESRA AL |
MUHARREM KAYAL |
FATİH DURGUT |
Orhangazi Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
14:00 |
3EA2623 |
02. Hafta |
AYKANAT SPOR |
66 - 80 |
HIGH TOUCH HT |
C |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HİKMET FEN |
DEYER AKÇAY |
FURKAN ÜNLÜ |
YALÇIN DEDE |
BÜŞRA İLCAY |
MERVE YAĞMA |
SABAHİTTİN KAZAN |
TUFAN EZER |
Edip Buran Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
14:00 |
3EA2612 |
02. Hafta |
YALOVA ACARSPOR |
72 - 51 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
A |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
ALPER CAN BOZYEL |
CELAL GÖRMÜŞ |
ÇETİN ŞİMŞEK |
EMİNE AK |
NURSEVİL AKYOL |
ESRA YOLCU ESEN |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
15:00 |
3EA2622 |
02. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
67 - 63 |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
GÜRKAN DEMİR |
CANER BAHADIR |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
ALTAN CANDAN |
FATMA GÖK |
SİNAN ERSOY |
OSMAN OKUDAN |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
11.11.2023
|
18:00 |
3EA2618 |
02. Hafta |
BERSA |
74 - 75 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
B |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
AHMET KÖSE |
SENAY ÇANDAR |
MELİH ERGENE |
FARUK RAMOĞLU |
TUĞÇE KAYA |
MURAT SEVGİL |
BURHAN DEMİR |
Güngören Spor Kompleksi |
|
11.11.2023
|
18:00 |
3EA2619 |
02. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
84 - 78 |
TEŞVİKİYE |
B |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN ÖZKAN |
ERHAN ERDOĞAN |
İREM GÖRDES |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ESRA GÜLSUYU |
ÜMİT KONCA |
KADİR ERDEN |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
18:00 |
3EA2613 |
02. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
65 - 73 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
MELİKŞAH MERCAN |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
CANSIN BERK KÖSEOĞLU |
BURCU KOCAOĞLU |
PELİN KUZU |
MİNE KARAMAN |
BİLAL UZGÖREN |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
11.11.2023
|
18:00 |
3EA2625 |
02. Hafta |
VEFA |
68 - 78 |
SAKARYA BBSK |
D |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
METİN SARIOĞLU |
HALİL İBRAHİM CANTÜRK |
TUĞBA EŞKİL |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
DİNÇER ADİLLER |
YUSUF YELESDAĞ |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
12.11.2023
|
16:00 |
3EA2621 |
02. Hafta |
BORDO SPORTİF RS |
71 - 79 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
BALIKESİR |
Bandırma Basketbol Spor Salonu
| |
SALİH SERKAN KOÇAK |
SÜLEYMAN TEPE |
SALİH ACAR |
MACİT ZEREN |
IŞIL ÖZKAN |
GAMZE ATİLA |
ECEM BERBEROĞLU |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Bandırma Basketbol Spor Salonu |
|
12.11.2023
|
17:00 |
3EA2620 |
02. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
99 - 80 |
GEMLİK BASKETBOL |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
SAMET TEKİN |
MELİH EREN |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
HİLAL TARIER |
DERYA GÜLBAHAR |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
12.11.2023
|
19:00 |
3EA2624 |
02. Hafta |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
70 - 74 |
AYOS SPOR |
D |
ESKİŞEHİR |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu
| |
DERYA ÇELİK |
TARIK ENES BAŞ |
BEDİRHAN ÇİÇEK |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
FİLİZ ÇOPUROĞLU |
AZİZCAN COŞGEL |
SEDA TUNÇELLİ |
EVREN ÖĞÜTVEREN |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu |
|
17.11.2023
|
17:00 |
3EA2628 |
03. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
77 - 53 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
DERYA ÇELİK |
HAKKI ÜNVER |
BERKE NÜFER |
REŞAT ATAY |
ERKAN TURAN |
ALİ DEVECİ |
CEMRE ÇEKAL |
BERRİN TURAN |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
13:30 |
3EA2643 |
03. Hafta |
İBB SPOR |
81 - 74 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
TEOMAN ALTAR AKIN |
İREM KORKMAZ |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
ÖZLEM TUNA |
MERT İĞDELİ |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
MURAT SEVGİL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi |
|
18.11.2023
|
14:00 |
3EA2631 |
03. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
69 - 63 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
OZAN GÜNDÜZ |
YUNUS EMRE YILDIZ |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
ZEHRA AKAN |
BEGÜM SAVAŞ |
BEKİR BAHÇE |
EBRU ULUDOĞAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
15:00 |
3EA2632 |
03. Hafta |
KARAMÜRSELBEY SK |
77 - 64 |
TEŞVİKİYE |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
GÖZDE KAFADAR |
ÖMER UMUT TURHAN |
UĞUR AYDEMİR |
YILDIZ BUĞDACI |
TÜRKER YILMAZ |
GİZEM ŞAHİN |
MURAT ATAKAN VERSAN |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
15:00 |
3EA2638 |
03. Hafta |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
61 - 81 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
İSMAİL BALPETEK |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
ZEKİ BAYRAM |
VOLKAN KILIÇ |
BURHAN DEMİR |
TUĞÇE KAYA |
ONUR İLHAN |
AYGÜN SEVGİL |
Güngören Spor Kompleksi |
|
18.11.2023
|
15:00 |
3EA2639 |
03. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
81 - 71 |
AYKANAT SPOR |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
SONER TÜRKER |
ENES DURAN |
ALİ BARAK |
ENES HİKMET ERMANER |
UFUK CAN SARI |
İLYAS KURTULUŞ |
ARZU KÖRKEN |
HAKAN KARAGÖZ |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
18.11.2023
|
15:30 |
3EA2641 |
03. Hafta |
AYOS SPOR |
81 - 49 |
VEFA |
D |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
RAHMİ GÜNER |
SALİH ARDA UNUL |
YUNUS ÖZTÜRK |
HÜSEYİN MERT ÇİVİ |
FATMA MAFACAN |
KORAY ASAL |
BERNA UYSAL |
SEVCAN CELİL |
Antalya Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
16:00 |
3EA2642 |
03. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
80 - 75 |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
D |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
ŞEYHMUS MELEK |
ALPEREN BAŞER |
SALİH DALMAN |
FİLİZ ÖGET |
SERKAN DOĞRUTÜRK |
ALPER KESEN |
ELİF CAN |
EREN UYGUN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
18.11.2023
|
18:00 |
3EA2640 |
03. Hafta |
SAKARYA BBSK |
55 - 72 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
SAKARYA |
Sakarya Atatürk Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
FATİH ŞAFAK |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
ASLIHAN ONAR |
TAHA IŞIK |
SAHRANUR DURMUŞOĞLU |
MESUT BORAZAN |
Sakarya Atatürk Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
18:00 |
3EA2636 |
03. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
94 - 88 |
HIGH TOUCH HT |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
KAAN ÖZKAN |
HAMDİ KEREM ACUN |
BUSE NUR KAHYAOĞULLARI |
EMRE BAŞA |
MEHMET KARADENİZ |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
MUSTAFA KIZILYURT |
GÖKHAN KILIÇ |
Nazilli Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
19:00 |
3EA2635 |
03. Hafta |
BERSA |
54 - 58 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
B |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
NİHAT KARA |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
FERHAT SUNA |
AYGÜN SEVGİL |
BURHAN DEMİR |
ONUR İLHAN |
TUĞÇE KAYA |
Güngören Spor Kompleksi |
|
19.11.2023
|
15:00 |
3EA2633 |
03. Hafta |
KONYA BBSK |
67 - 55 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
SEDEF YARICI |
BETÜL YENİSU |
KAZIM KILIÇ |
ÖZER SAMİ KART |
SULTAN MERVE AK |
AYKUT ÇETİN |
MÜŞERREF KELEŞ |
SADETTİN YAMAN |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
15:00 |
3EA2629 |
03. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
71 - 75 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
A |
UŞAK |
Uşak Merkez Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
MURAT BERK KAYA |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
KÜBRA AKKAYA |
ALİ KAAN USLU |
SAMET ALTINAY |
ADEM DELİAVCI |
Uşak Merkez Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
19:00 |
3EA2634 |
03. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
57 - 53 |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
AYGÜN AKGÜL |
MELİKŞAH MERCAN |
ALİHAN CİVELEK |
ALPER DÖNMEZ |
FİKRET CAN AYDIN |
SAMET CAN ALICI |
FİKRET MERCAN |
YENER SALMAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
20.11.2023
|
18:00 |
3EA2637 |
03. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
84 - 77 |
BORDO SPORTİF RS |
C |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
METİN ÜSTER |
HAKAN AK |
RABİA KUNUK |
SEVDA USTA |
ÖZLEM ÖZKAN |
AHMET CAN ŞAPÇI |
Gemlik Spor Salonu |
|
20.11.2023
|
18:00 |
3EA2630 |
03. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
66 - 82 |
YALOVA ACARSPOR |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
SİBEL KOÇ |
BERK BÜKE |
İSMAİL BAYRAM |
EMİN FAZIL KESERATAR |
REMZİ KILIÇ |
NEŞE KIRAN |
MERVE GÜLDAŞ |
YEŞİM AKAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.11.2023
|
18:00 |
3EA2644 |
04. Hafta |
YALOVA ACARSPOR |
63 - 82 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
A |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
GÖZDE KAFADAR |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
HAKAN AK |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
GÖKCEN DİK |
AYNUR SAĞINDIK |
GÜLEN SÖNMEZ |
90. Yıl Spor Salonu |
|
24.11.2023
|
18:00 |
3EA2658 |
04. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
54 - 70 |
AYOS SPOR |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
SAMET TEKİN |
SENAY ÇANDAR |
ALİ BARAK |
NURSEL İSLAM |
EMRE YAZICI |
OSMAN AŞIK |
SEMRA AKDUMAN |
MURAT YAZ |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
24.11.2023
|
18:00 |
3EA2659 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
59 - 89 |
SAKARYA BBSK |
D |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
MURAT AMAÇ |
ANASTASIIA USOVA |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
GÖKHAN YAZ |
ŞAHİN ŞANLI |
ARİF SOSYAL |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
24.11.2023
|
18:00 |
3EA2649 |
04. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
59 - 60 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
EMRE EFE CİHAN |
ENES HİKMET ERMANER |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
GÖKHAN BAŞARAN |
CEYDA KAPKAÇ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
24.11.2023
|
18:00 |
3EA2654 |
04. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
71 - 63 |
GEMLİK BASKETBOL |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
ALİ CAN YILMAZ |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
İLYAS KURTULUŞ |
FATMA GÖK |
EBRU ULUDOĞAN |
ZEHRA AKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
13:00 |
3EA2645 |
04. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
70 - 64 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
A |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| |
ANIL VEZİROĞLU |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
YASEMİN KUNDAKÇI |
ÖNDER ŞENEL |
AFET ÖYKÜ KILIÇ |
VOLKAN DARCAN |
YENER SALMAN |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
25.11.2023
|
14:00 |
3EA2647 |
04. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
77 - 72 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
SÜLEYMAN TEPE |
EMRE YELDAŞ |
HAMZA ÇALIŞKAN |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
MEHMET MURAT KÖMÜRHANLI |
CUMALİ TOSUN |
LETAFET FEYZA YÜKSEL |
SEVDA YAŞAR |
Menderes Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
14:00 |
3EA2648 |
04. Hafta |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
69 - 77 |
BERSA |
B |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
AHMET KÖSE |
METİN SARIOĞLU |
İSA GÜNAY |
YEŞER KARABULUT |
ÖZLEM NUR TOPRAK |
NİDA ECE |
SERKAN ILGAR |
ADEM ÇATALKAŞ |
Orhangazi Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
15:00 |
3EA2650 |
04. Hafta |
TEŞVİKİYE |
61 - 69 |
KONYA BBSK |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
ALİHAN CİVELEK |
ÇAĞRI TEMUR |
HALİL SERTDURAK |
PINAR PAR MAT |
UFUK CAN SARI |
TOLGAY ÖZCAN |
İLYAS KURTULUŞ |
Caferağa Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
16:00 |
3EA2646 |
04. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
64 - 69 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
A |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
BATUHAN BARUT |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ERSİN ÇELİK |
EMRE YAZICI |
MURAT ÖZKAN |
MURAT YAZ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
17:00 |
3EA2652 |
04. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
68 - 67 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
DERYA ÇELİK |
OĞUZHAN GÜZEL |
MELİH ERGENE |
BİLGİNAR KARABIYIK |
MÜJDE ÖNGEL |
ÖZLEM DELİCE |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
18:00 |
3EA2651 |
04. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
92 - 70 |
KARAMÜRSELBEY SK |
B |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
ABDULLAH İLİK |
OKAN KAHRAMAN |
ESRA GÜLSUYU |
ÜMİT KONCA |
KADİR ERDEN |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
19:00 |
3EA2657 |
04. Hafta |
VEFA |
79 - 88 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
MELİKŞAH MERCAN |
ARMAN ATLI |
TUĞBA YURTSEVEN |
KEREM SIRMAGİL |
PINAR ŞAHİN |
GÖKHAN BAŞARAN |
MERT İĞDELİ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
26.11.2023
|
16:00 |
3EA2653 |
04. Hafta |
BORDO SPORTİF RS |
78 - 60 |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
C |
BALIKESİR |
Bandırma Basketbol Spor Salonu
| |
RAHMİ GÜNER |
ALPER CAN BOZYEL |
EMRE ÖZÜTOK |
MAHMUT TAN |
GAMZE ATİLA |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
ECEM BERBEROĞLU |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Bandırma Basketbol Spor Salonu |
|
26.11.2023
|
17:00 |
3EA2655 |
04. Hafta |
AYKANAT SPOR |
80 - 86 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
ERHAN ERDOĞAN |
BETÜL YENİSU |
AHMET ÖZKAN |
MUZAFFER HARUN ÖZSOY |
SABAHİTTİN KAZAN |
ERDİNÇ BOZKURT |
AHMET ÖZDOĞAN |
Edip Buran Spor Salonu |
|
26.11.2023
|
19:00 |
3EA2656 |
04. Hafta |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
76 - 80 |
İBB SPOR |
D |
ESKİŞEHİR |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu
| |
KAAN ÖZKAN |
TAYFUN KARAKUM |
FATİH KURT |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
ZEYNEP TAYSI |
YASEMİN SEL |
ZÜBEYDE ÇOBAN |
FATİH TAYSI |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu |
|
8.12.2023
|
15:00 |
3EA2671 |
05. Hafta |
AYKANAT SPOR |
52 - 68 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ANIL VEZİROĞLU |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ORÇUN AKGÜL |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
MELDA KÖKLÜER |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
SERAAY ŞİMŞEK |
ZİYA ERTAŞ |
Edip Buran Spor Salonu |
|
8.12.2023
|
18:00 |
3EA2675 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
91 - 73 |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
D |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
CANER BAHADIR |
KEREM ALTINTAŞ |
BURAK METE ÖZTÜRK |
DİDEM SÜER |
ERSOY TURAN |
ONUR BURAK |
ÖZGÜR TOPCU |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
13:30 |
3EA2674 |
05. Hafta |
İBB SPOR |
100 - 82 |
VEFA |
D |
İSTANBUL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
| |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
MUSA ONUR SAVAŞ |
TUĞBA YURTSEVEN |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
MERVE GÜLDAŞ |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi |
|
9.12.2023
|
14:00 |
3EA2662 |
05. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
66 - 73 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ANASTASIIA USOVA |
NURSEL İSLAM |
DİLAN SARIBULAK |
EDA ELFİDAN |
ZEHRA AKAN |
GÖRKEM GÖRGÜLÜ |
Caferağa Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
14:00 |
3EA2663 |
05. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
20 - 0 |
YALOVA ACARSPOR |
A |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
HİKMET FEN |
ENES DURAN |
MEHMET SEÇKİN ÖZTÜRK |
AHMET ÖZKAN |
BETÜL AĞAR |
GÜVEN AYDOĞAN |
LETAFET FEYZA YÜKSEL |
MEHMET MURAT KÖMÜRHANLI |
Menderes Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
15:00 |
3EA2664 |
05. Hafta |
KONYA BBSK |
65 - 56 |
KARAMÜRSELBEY SK |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
SİBEL KOÇ |
KAAN ÖZKAN |
HASAN HÜSEYİN GÜRSES |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
ÖMER FARUK SARI |
AYKUT ÇETİN |
RUKİYE YILDIRIM |
HEDİYE BALIKCI |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
15:00 |
3EA2666 |
05. Hafta |
BERSA |
62 - 68 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
BURAK ALKAN |
BATUHAN KARABİBER |
BİROL ÖZDAL |
MURAT SEVGİL |
FATİH DEMİR |
BURHAN DEMİR |
Güngören Spor Kompleksi |
|
9.12.2023
|
15:00 |
3EA2670 |
05. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
78 - 74 |
BORDO SPORTİF RS |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
EMRE YELDAŞ |
ALİHAN CİVELEK |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
NALAN TAGA |
DEMET ÇAKAR |
ARZU KÖRKEN |
FATMA GÖK |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
9.12.2023
|
15:30 |
3EA2672 |
05. Hafta |
AYOS SPOR |
81 - 70 |
SAKARYA BBSK |
D |
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AYGÜN AKGÜL |
YUNUS ÖZTÜRK |
YUNUS EMRE YILDIZ |
HÜSEYİN MERT ÇİVİ |
BERNA UYSAL |
KORAY ASAL |
MELTEM YANIK |
NESLİHAN SÜTLÜ |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
17:00 |
3EA2673 |
05. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
72 - 76 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
SÜLEYMAN TEPE |
TARIK ENES BAŞ |
MELİH EREN |
FİLİZ ÖGET |
SEDA İLTER |
HASAN BAŞKURT |
YUNUS KAHRAMAN |
YÜSRA BAKIRCI |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
9.12.2023
|
18:00 |
3EA2667 |
05. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
84 - 69 |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
B |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAKKI ÜNVER |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
HALİL ATA GÜNAL |
MURAT KARTAL |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
SONGÜL ÇELİK |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
18:00 |
3EA2660 |
05. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
63 - 60 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
UŞAK |
Uşak Merkez Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
NUR AKÇA |
MELİK KAYA |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
SAMET ALTINAY |
BURAK VURAL |
ALİ KAAN USLU |
ADEM DELİAVCI |
Uşak Merkez Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
19:30 |
3EA2669 |
05. Hafta |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
69 - 64 |
HIGH TOUCH HT |
C |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
ŞEYHMUS MELEK |
SALİH ARDA UNUL |
ARMAN ATLI |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
MURAT SEVGİL |
BURHAN DEMİR |
BİROL ÖZDAL |
FATİH DEMİR |
Güngören Spor Kompleksi |
|
10.12.2023
|
19:00 |
3EA2665 |
05. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
59 - 80 |
TEŞVİKİYE |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
MELİKŞAH MERCAN |
KAMİL ALOK |
TAYFUN KARAKUM |
VEYSEL PEKDOĞAN |
FİKRET MERCAN |
VOLKAN DARCAN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
ELİF CAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
11.12.2023
|
17:00 |
3EA2661 |
05. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
58 - 82 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
UYGAR KURT |
ALPEREN BAŞER |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
EMİR GÜNEY |
SERDAR ERHAN |
OSMAN AŞIK |
BURHAN DEMİR |
AYGÜN SEVGİL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
11.12.2023
|
18:00 |
3EA2668 |
05. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
86 - 91 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
ABDULLAH İLİK |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
CELAL GÖRMÜŞ |
UMUT GEDİK |
TÜLAY ÜNAL |
TEOMAN ÖYLEK |
ÖZLEM ÖZKAN |
AHMET CAN ŞAPÇI |
Gemlik Spor Salonu |
|
15.12.2023
|
17:00 |
3EA2678 |
06. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
93 - 82 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
AHMET KÖSE |
BURAK METE ÖZTÜRK |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
ARİF SOSYAL |
ALİ DEVECİ |
BÜLENT TURAN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
15.12.2023
|
18:00 |
3EA2689 |
06. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
93 - 100 |
İBB SPOR |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
ABDULLAH İLİK |
SALİH ARDA UNUL |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
ERKAN URASLI |
MURAT YAZ |
MÜSLÜM ARTAN |
RIFAT GÜRSES |
SEMRA AKDUMAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
15:00 |
3EA2682 |
06. Hafta |
KARAMÜRSELBEY SK |
76 - 67 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
RAHMİ GÜNER |
YASEMİN KUNDAKÇI |
YEŞER KARABULUT |
EBRU ÖZMEN |
YILDIZ BUĞDACI |
ERAY CİVELEK |
MURAT ATAKAN VERSAN |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
15:00 |
3EA2683 |
06. Hafta |
KONYA BBSK |
70 - 61 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
SONER ÖZAYDOĞAN |
DERYA ÇELİK |
AYGÜN AKGÜL |
PINAR ÖNER |
MUSTAFA HARTÜN |
AYKUT ÇETİN |
HEDİYE BALIKCI |
SADETTİN YAMAN |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
15:30 |
3EA2691 |
06. Hafta |
AYOS SPOR |
95 - 66 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
D |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
SÜLEYMAN TEPE |
ENES DURAN |
MERT ELMA |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
MELTEM YANIK |
NESLİHAN SÜTLÜ |
Antalya Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
16:00 |
3EA2677 |
06. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
68 - 71 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
A |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
ALPER CAN BOZYEL |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
MUSA ONUR SAVAŞ |
GÖZDE ERSÖZ |
MEHMET KAPUCU |
BARIŞ AKSAKAL |
BİROL ŞİMŞEK |
SEMRA AKDUMAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
18:00 |
3EA2686 |
06. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
78 - 72 |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
İSMAİL BALPETEK |
BETÜL UNTUÇ |
MURATCAN KOCABAY |
TUTKU BAKI |
MEHMET KARADENİZ |
CEREN AÇIKGÖZ |
GÖKHAN KILIÇ |
Nazilli Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
18:00 |
3EA2690 |
06. Hafta |
SAKARYA BBSK |
83 - 89 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
D |
SAKARYA |
Sakarya Atatürk Spor Salonu
| |
ORÇUN AKGÜL |
HALUK YAKIN |
ÇAĞRI TEMUR |
ZEKERİYA ŞAHAN |
İCLAL GENÇOĞLU |
MESUT BORAZAN |
ALİ KAN |
ABDULLAH ŞEREMET |
Sakarya Atatürk Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
18:00 |
3EA2688 |
06. Hafta |
VEFA |
67 - 75 |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
D |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
KAMİL ALOK |
VOLKAN KILIÇ |
ÖZLEM TUNA |
GÖKHAN BAŞARAN |
MURAT ÖZKAN |
MERT İĞDELİ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
17.12.2023
|
16:00 |
3EA2684 |
06. Hafta |
BORDO SPORTİF RS |
74 - 69 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
BALIKESİR |
Bandırma Basketbol Spor Salonu
| |
ERHAN ERDOĞAN |
METİN SARIOĞLU |
CELAL GÖRMÜŞ |
RAMAZAN ÖYLEK |
GAMZE ATİLA |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
ECEM BERBEROĞLU |
IŞIL ÖZKAN |
Bandırma Basketbol Spor Salonu |
|
17.12.2023
|
17:00 |
3EA2679 |
06. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
81 - 76 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
A |
UŞAK |
Uşak Merkez Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
ÇELEBİ YAŞAR |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
KÜBRA AKKAYA |
SAMET ALTINAY |
ALİ ÇELİK |
ADEM DELİAVCI |
Uşak Merkez Spor Salonu |
|
17.12.2023
|
19:00 |
3EA2676 |
06. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
121 - 56 |
YALOVA ACARSPOR |
A |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| Youtube / TBF TV |
ALİHAN CİVELEK |
EMRE YELDAŞ |
ALPEREN BAŞER |
NURSEN AYDIN |
NİHAN ÜNSAL |
ALPER KESEN |
YÜSRA BAKIRCI |
ATAKAN EFE DEVECİ |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
18.12.2023
|
15:00 |
3EA2685 |
06. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
61 - 74 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
BEKİR GENÇAL |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
ALTAN CANDAN |
ZEHRA AKAN |
UFUK CAN SARI |
Caferağa Spor Salonu |
|
18.12.2023
|
16:00 |
3EA2680 |
06. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
66 - 65 |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| |
KAAN ÖZKAN |
BATUHAN BARUT |
FATİH KURT |
ERSİN ÇELİK |
EMRE YAZICI |
ÖZLEM TUNA |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
KEREM SIRMAGİL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
18.12.2023
|
18:00 |
3EA2687 |
06. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
83 - 67 |
AYKANAT SPOR |
C |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
GÖZDE KAFADAR |
FATİH ŞAFAK |
MAHMUT TAN |
MELTEM UĞURLU |
FATİH DURGUT |
SEVDA USTA |
ADEM ÇATALKAŞ |
Gemlik Spor Salonu |
|
18.12.2023
|
19:00 |
3EA2681 |
06. Hafta |
TEŞVİKİYE |
77 - 60 |
BERSA |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
ONUR AÇIKYÜZ |
KAMİL TALHA OLGUN |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
TUĞBA EŞKİL |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
ALTAN CANDAN |
ZEHRA AKAN |
UFUK CAN SARI |
Caferağa Spor Salonu |
|
22.12.2023
|
18:00 |
3EA2707 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
83 - 64 |
VEFA |
D |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
YUNUS ÖZTÜRK |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
MURAT MISIRLI |
BERRİN TURAN |
ONUR BURAK |
MUSTAFA MESCİ |
CUMHUR AĞCAHAN |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
13:30 |
3EA2706 |
07. Hafta |
İBB SPOR |
86 - 85 |
SAKARYA BBSK |
D |
İSTANBUL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
| |
SAMET TEKİN |
ÖMER UMUT TURHAN |
EMRE EFE CİHAN |
VOLKAN KILIÇ |
ÖZLEM TUNA |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
REMZİ KILIÇ |
MEHMET KAPUCU |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi |
|
23.12.2023
|
14:00 |
3EA2694 |
07. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
58 - 60 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
ZEKİ BAYRAM |
UĞUR AYDEMİR |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
TUĞBA DURNAOĞLU |
MURAT GÜRKAN |
EDA ELFİDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
14:00 |
3EA2695 |
07. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
61 - 72 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
A |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
ANIL VEZİROĞLU |
DENİZ SENİR |
SERKAN İPEK |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
MEHTAP TOSUN |
DENİZ ORGÜN |
LETAFET FEYZA YÜKSEL |
CANSU DİKİLİTAŞ |
Menderes Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
14:00 |
3EA2696 |
07. Hafta |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
82 - 60 |
TEŞVİKİYE |
B |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
SALİH ACAR |
TEOMAN ALTAR AKIN |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
SEVDA USTA |
ADEM ÇATALKAŞ |
MELTEM UĞURLU |
FATİH DURGUT |
Orhangazi Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
14:00 |
3EA2698 |
07. Hafta |
BERSA |
65 - 79 |
KARAMÜRSELBEY SK |
B |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
HİKMET FEN |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
ARİF ÖZBAŞ |
SERDAR ERHAN |
AYGÜN SEVGİL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
BİROL ÖZDAL |
Güngören Spor Kompleksi |
|
23.12.2023
|
15:00 |
3EA2702 |
07. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
62 - 74 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
SİBEL KOÇ |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
GÖZDE ERSÖZ |
AYSEL GÜNER |
SERHAT LEVENT |
DUYGU USTAOĞLU |
GÖRKEM GÖRGÜLÜ |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
23.12.2023
|
17:00 |
3EA2705 |
07. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
49 - 85 |
AYOS SPOR |
D |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
ŞEYHMUS MELEK |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
MEHMET SEÇKİN ÖZTÜRK |
FİLİZ ÖGET |
ALİ SERCAN SEVER |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
FİKRET CAN AYDIN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
23.12.2023
|
17:00 |
3EA2700 |
07. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
103 - 85 |
HIGH TOUCH HT |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
ARMAN ATLI |
TAHİR EROĞLU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
NAZMİYE ATAMAN |
ÖZLEM DELİCE |
MÜJDE ÖNGEL |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
17:00 |
3EA2692 |
07. Hafta |
YALOVA ACARSPOR |
67 - 126 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEYHAN TOPALOĞLU |
HALİL ATA GÜNAL |
SENAY ÇANDAR |
UMUT GEDİK |
EMİNE AK |
ESRA YOLCU ESEN |
HANİFE CELEPOĞLU |
GÜLEN SÖNMEZ |
90. Yıl Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
18:00 |
3EA2701 |
07. Hafta |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
87 - 80 |
GEMLİK BASKETBOL |
C |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
MURAT GENÇ |
DEYER AKÇAY |
OĞUZHAN GÜZEL |
ZAFER ÖZGÜN |
SERDAR ERHAN |
MURAT SEVGİL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
BİROL ÖZDAL |
Güngören Spor Kompleksi |
|
23.12.2023
|
18:00 |
3EA2699 |
07. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
80 - 67 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
ANASTASIIA USOVA |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
EMRE OĞUL |
SALİH KARAKURT |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
16:00 |
3EA2704 |
07. Hafta |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
67 - 82 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
ESKİŞEHİR |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
NUR AKÇA |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
FİLİZ ÇOPUROĞLU |
EVREN ÖĞÜTVEREN |
SEDA TUNÇELLİ |
MUTLU EMİN HÖKÜMDAR |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
19:00 |
3EA2697 |
07. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
52 - 97 |
KONYA BBSK |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ALİHAN CİVELEK |
HAKAN ÇETİN |
BURAK TALHA DOĞAN |
EREN YILDIRIM |
EREN UYGUN |
FİKRET MERCAN |
ATAKAN EFE DEVECİ |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
25.12.2023
|
17:00 |
3EA2703 |
07. Hafta |
AYKANAT SPOR |
76 - 93 |
BORDO SPORTİF RS |
C |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
HAMZA ÇALIŞKAN |
OSMAN OZAN ÇALAP |
MELEK BANU MURSAL |
SEMRA ŞENEL |
MELDA KÖKLÜER |
MEHMET AKİF GÖKCEBUZHAN |
MERVE YAĞMA |
Edip Buran Spor Salonu |
|
25.12.2023
|
18:00 |
3EA2693 |
07. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
74 - 70 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
ENES DURAN |
EMİRHAN SERTOĞLU |
BEKİR GENÇAL |
SİNEM ÖZTÜRK |
OSMAN AŞIK |
BARIŞ AKSAKAL |
HAKAN ÜNAL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
12.01.2024
|
13:00 |
3EA2719 |
08. Hafta |
AYKANAT SPOR |
71 - 51 |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
C |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
HAMZA ÇALIŞKAN |
İSMAİL BAYRAM |
YALÇIN DEDE |
MERVE YAĞMA |
ZİYA ERTAŞ |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
İLKNUR DABLAN |
Edip Buran Spor Salonu |
|
12.01.2024
|
14:00 |
3EA2708 |
08. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
73 - 66 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| Youtube / TBF TV |
MELİKŞAH MERCAN |
EMRE YELDAŞ |
DEYER AKÇAY |
CANSIN BERK KÖSEOĞLU |
GÜLSEREN ÇORAKLIK |
FATİH ŞEN |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
BEYZA MERYEM BOLAT |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
12.01.2024
|
15:00 |
3EA2718 |
08. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
69 - 54 |
GEMLİK BASKETBOL |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
AYGÜN AKGÜL |
CELAL GÖRMÜŞ |
TAYFUN KARAKUM |
TUĞBA EŞKİL |
MURAT GÜRKAN |
TOLGAY ÖZCAN |
BEKİR BAHÇE |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
13.01.2024
|
12:00 |
3EA2711 |
08. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
77 - 100 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
A |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
SÜLEYMAN TEPE |
ERSEL BÜYÜKKARA |
HASAN KORKMAZ |
BAHA KAÇIN |
MEHTAP TOSUN |
FERHAT ÜLGE |
CUMALİ BEKTAŞ |
İBRAHİM YALANCA |
Menderes Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
13:30 |
3EA2722 |
08. Hafta |
İBB SPOR |
55 - 65 |
AYOS SPOR |
D |
İSTANBUL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
NİHAT KARA |
METİN SARIOĞLU |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
ÖZLEM TUNA |
MERVE SAĞLAM |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
BERNA ÇOLAK |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi |
|
13.01.2024
|
14:00 |
3EA2723 |
08. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
82 - 58 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
D |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
AHMET KÖSE |
BUSE NUR KAHYAOĞULLARI |
BÜLENT GÖKÇE |
ERKAN TURAN |
DİLEK KESGİN |
BEREN ÇELİKOĞLU |
MEHMET AKINCI |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
14:00 |
3EA2713 |
08. Hafta |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
67 - 60 |
KARAMÜRSELBEY SK |
B |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
HALUK YAKIN |
ONUR AÇIKYÜZ |
OSMAN YETİŞKİN |
MAHMUT TAN |
AYÇA ÜNLÜ |
ADEM ÇATALKAŞ |
AHMET CAN ŞAPÇI |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Orhangazi Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
14:00 |
3EA2710 |
08. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
71 - 61 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
DERYA ÇELİK |
HALİL İBRAHİM CANTÜRK |
GÖZDE ERSÖZ |
MELİSSA ERKAN |
EBRU ULUDOĞAN |
DEMET ÇAKAR |
DUYGU USTAOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
17:00 |
3EA2714 |
08. Hafta |
BERSA |
61 - 67 |
KONYA BBSK |
B |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SONER TÜRKER |
KAMİL ALOK |
EMİN FAZIL KESERATAR |
BURHAN DEMİR |
BİROL ŞİMŞEK |
REMZİ KILIÇ |
MURAT ÖZKAN |
Güngören Spor Kompleksi |
|
13.01.2024
|
17:00 |
3EA2717 |
08. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
96 - 90 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
SALİH ARDA UNUL |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
MELİH ERGENE |
NAZMİYE ATAMAN |
HİLAL TARIER |
DERYA GÖROĞLU |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
18:00 |
3EA2715 |
08. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
84 - 65 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
B |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CANER BAHADIR |
ALPEREN BAŞER |
KEREM ALTINTAŞ |
BARIŞ KILIÇKAYA |
GİZEM GİYİK |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
|
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
18:00 |
3EA2720 |
08. Hafta |
VEFA |
75 - 71 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
MURAT AMAÇ |
BEYHAN ERBİLGİN |
ORHAN EFE ÖZENÇ |
BARIŞ AKSAKAL |
ZAFER RİFAİ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
MERT İĞDELİ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
14.01.2024
|
16:00 |
3EA2716 |
08. Hafta |
BORDO SPORTİF RS |
69 - 52 |
HIGH TOUCH HT |
C |
BALIKESİR |
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu
| |
FATİH KURT |
ERHAN ERDOĞAN |
YUNUS EMRE YILDIZ |
ATİF AL |
GAMZE ATİLA |
METİN IŞIK |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
19:00 |
3EA2721 |
08. Hafta |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
71 - 91 |
SAKARYA BBSK |
D |
ESKİŞEHİR |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu
| |
SONER ÖZAYDOĞAN |
ÇELEBİ YAŞAR |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
ASYAGÜL KOCATEPE AYDOĞAN |
YASEMİN SEL |
OKTAY TAŞ |
DUYGU YILDIZ HANLI |
ALPER YAVUZ |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu |
|
15.01.2024
|
00:00 |
3EA2709 |
08. Hafta |
YALOVA ACARSPOR |
0 - 20 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| |
|
|
|
YEŞER KARABULUT |
|
|
|
|
90. Yıl Spor Salonu |
|
15.01.2024
|
18:00 |
3EA2712 |
08. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
57 - 61 |
TEŞVİKİYE |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| |
ŞEYHMUS MELEK |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
EREN AKPULAT |
ÖMER KESKİN |
MERVE GÜLDAŞ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
MURAT SEVGİL |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
19.01.2024
|
17:00 |
3EA2725 |
09. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
77 - 63 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
SAMET TEKİN |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
YASİN ALKAN |
DİDEM SÜER |
HALDUN TAŞKAVAK |
EMİNE KALKAN |
BÜLENT TURAN |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
19.01.2024
|
18:00 |
3EA2735 |
09. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
57 - 45 |
AYKANAT SPOR |
C |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
EMRE YELDAŞ |
SALİH ACAR |
YUNUS ÖZTÜRK |
BURHAN BAŞARAN |
MEHMET ALİ ATAY |
SERHAT LEVENT |
TİMUR TOPUZ |
BUKET ÖZDEMİR |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.01.2024
|
18:00 |
3EA2739 |
09. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
92 - 69 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
DEYER AKÇAY |
FURKAN ÜNLÜ |
ENES HİKMET ERMANER |
BURÇİN ÖZBAYRAKTAR |
RIFAT GÜRSES |
MURAT YAZ |
EMRE YAZICI |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
13:30 |
3EA2736 |
09. Hafta |
AYOS SPOR |
91 - 61 |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
D |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AYGÜN AKGÜL |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
BUSE NUR KAHYAOĞULLARI |
MUSTAFA BİÇER |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
NESLİHAN SÜTLÜ |
BURHAN ÇİÇEK |
MELTEM YANIK |
Antalya Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
15:00 |
3EA2728 |
09. Hafta |
KONYA BBSK |
70 - 63 |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
RAHMİ GÜNER |
DERYA ÇELİK |
KAMİL TALHA OLGUN |
ÖZER SAMİ KART |
MÜŞERREF KELEŞ |
AYKUT ÇETİN |
BAYRAM DÜZ |
MUSTAFA HARTÜN |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
15:00 |
3EA2729 |
09. Hafta |
KARAMÜRSELBEY SK |
64 - 71 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
MELİKŞAH MERCAN |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
KAMİL ALOK |
MEHMET İSMET BAYRİ |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
HİLAL ÇÖL |
HACER SAHRA DURAK |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
16:00 |
3EA2727 |
09. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
76 - 73 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
A |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
ALİHAN CİVELEK |
ATACAN ERCAN |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
BİROL ŞİMŞEK |
SEMRA AKDUMAN |
ZUHAL SUKAN |
EMRE YAZICI |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
17:00 |
3EA2738 |
09. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
81 - 80 |
İBB SPOR |
D |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
ABDULLAH UYANIK |
HASAN HÜSEYİN GÜRSES |
KEREM ALTINTAŞ |
BURAK TALHA DOĞAN |
BORA MERT KARADEMİR |
ALPER KESEN |
SERKAN DOĞRUTÜRK |
VOLKAN DARCAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
20.01.2024
|
18:00 |
3EA2737 |
09. Hafta |
SAKARYA BBSK |
83 - 73 |
VEFA |
D |
SAKARYA |
Sakarya Atatürk Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
OĞUZHAN GÜZEL |
ERDEM DEMİRSOY |
ASLIHAN ONAR |
MESUT BORAZAN |
TAHA IŞIK |
ÖMER SEYDAOĞULLARI |
Sakarya Atatürk Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
18:00 |
3EA2733 |
09. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
77 - 57 |
BORDO SPORTİF RS |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
ABDULLAH İLİK |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
MURATCAN KOCABAY |
ŞERİF ÇAKIN |
GÖKHAN KILIÇ |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
TUTKU BAKI |
Nazilli Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
19:00 |
3EA2734 |
09. Hafta |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
58 - 57 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
UYGAR KURT |
HALUK YAKIN |
SALİH ARDA UNUL |
HALİL SERTDURAK |
BERNA ÇOLAK |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
SUDE BAŞAK |
MURAT SEVGİL |
Güngören Spor Kompleksi |
|
21.01.2024
|
18:00 |
3EA2731 |
09. Hafta |
TEŞVİKİYE |
82 - 59 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
B |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
SİBEL KOÇ |
TARIK ENES BAŞ |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
TUĞBA ÖZYANIK |
AYGÜN SEVGİL |
MURAT SÜMER |
BARIŞ AKSAKAL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
21.01.2024
|
19:00 |
3EA2730 |
09. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
56 - 55 |
BERSA |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
AHMET KÖSE |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
SADIK ÖZTÜRK |
SEDA İLTER |
FATİH DEMİRCİ |
AZRA ÖZKAN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
22.01.2024
|
00:00 |
3EA2724 |
09. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
20 - 0 |
YALOVA ACARSPOR |
A |
UŞAK |
Uşak Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uşak Merkez Spor Salonu |
|
22.01.2024
|
18:00 |
3EA2726 |
09. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
76 - 81 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CANER BAHADIR |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
CELAL GÖRMÜŞ |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
TUĞÇE KAYA |
GÖKHAN BAŞARAN |
AYGÜN SEVGİL |
BARIŞ AKSAKAL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.01.2024
|
18:00 |
3EA2732 |
09. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
70 - 76 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
TEOMAN ALTAR AKIN |
HASAN TUNÇ KESKİN |
UMUT GEDİK |
ÖZLEM NUR TOPRAK |
SEVDA USTA |
MELTEM UĞURLU |
ESRA AL |
Gemlik Spor Salonu |
|
26.01.2024
|
18:00 |
3EA2752 |
10. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
67 - 75 |
SAKARYA BBSK |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
TARIK ENES BAŞ |
TALİP KOCAÖZ |
ERSİN ÇELİK |
ZUHAL SUKAN |
SEMRA AKDUMAN |
MÜSLÜM ARTAN |
EMRE YAZICI |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
14:00 |
3EA2755 |
10. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
71 - 75 |
İBB SPOR |
D |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
SEDEF YARICI |
YUNUS ÖZTÜRK |
HAMDİ KEREM ACUN |
MUTLU HİÇYILMAZ |
ERSOY TURAN |
DİLEK KESGİN |
BEREN ÇELİKOĞLU |
GÖKHAN YAZ |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
14:00 |
3EA2743 |
10. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
67 - 115 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
A |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
ORÇUN AKGÜL |
HAMZA ÇALIŞKAN |
ALİ BARAK |
AHMET ÖZKAN |
MEHTAP TOSUN |
BETÜL AĞAR |
LETAFET FEYZA YÜKSEL |
MEHMET MURAT KÖMÜRHANLI |
Menderes Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
14:00 |
3EA2746 |
10. Hafta |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
72 - 88 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
B |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
GÜRKAN DEMİR |
MELİH EREN |
METİN ÜSTER |
ZİYNİŞ ORUÇ |
SUELNUR ÇELİK |
ADEM ÇATALKAŞ |
MUHARREM KAYAL |
TUĞBA ÖYLEK |
Orhangazi Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
16:00 |
3EA2744 |
10. Hafta |
TEŞVİKİYE |
77 - 78 |
KARAMÜRSELBEY SK |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
RAHMİ GÜNER |
TEOMAN ALTAR AKIN |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
HAKAN KARAGÖZ |
MERVE SERDAR |
İLYAS KURTULUŞ |
UFUK CAN SARI |
Caferağa Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
16:00 |
3EA2740 |
10. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
87 - 68 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
MELİKŞAH MERCAN |
KAMİL ALOK |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
ZUHAL SUKAN |
BİROL ŞİMŞEK |
EMRE YAZICI |
SEMRA AKDUMAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
17:00 |
3EA2750 |
10. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
85 - 72 |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
ENES DURAN |
İREM KORKMAZ |
ARMAN ATLI |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
AHMET ERSÖZ |
FECRİYE GÜDER |
NASIF ÇELİK |
NAZMİYE ATAMAN |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
18:00 |
3EA2747 |
10. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
64 - 70 |
BERSA |
B |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
MURAT GENÇ |
RAMAZAN YENİ |
SİBEL SARIDAĞ |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
KADİR ERDEN |
SALİH KARAKURT |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
18:00 |
3EA2753 |
10. Hafta |
VEFA |
62 - 71 |
AYOS SPOR |
D |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
EMRE YELDAŞ |
ALİHAN CİVELEK |
MEHMET KURTULUŞ SAVAŞ |
TUĞBA YURTSEVEN |
DERYA ÖZTÜRK |
BARIŞ AKSAKAL |
CEYDA KAPKAÇ |
DİLARA YEŞİLDAL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
27.01.2024
|
19:00 |
3EA2754 |
10. Hafta |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
95 - 66 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
D |
ESKİŞEHİR |
Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
KAMİL TALHA OLGUN |
EREN AKPULAT |
IŞILAY ÇAPRAZ |
YEŞER KARABULUT |
NAZMİYE AVŞAR |
MURAT KÖSE |
ZEYNEP TAYSI |
FATİH TAYSI |
Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
28.01.2024
|
00:00 |
3EA2742 |
10. Hafta |
YALOVA ACARSPOR |
0 - 20 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
A |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
90. Yıl Spor Salonu |
|
28.01.2024
|
16:00 |
3EA2749 |
10. Hafta |
BORDO SPORTİF RS |
72 - 79 |
GEMLİK BASKETBOL |
C |
BALIKESİR |
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu
| |
ŞEYHMUS MELEK |
NUR AKÇA |
MURAT BERK KAYA |
MURAT KARTAL |
OĞUZHAN YEŞİL |
MAHMUT DEMİR |
GAMZE ATİLA |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu |
|
28.01.2024
|
19:00 |
3EA2741 |
10. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
73 - 59 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
A |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
OZAN ÜSTÜN |
ÖYKÜ BÖYÜKÇAKIR |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
HÜSEYİN ÖKMEN |
DOĞAN CAN KUZU |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
29.01.2024
|
13:00 |
3EA2751 |
10. Hafta |
AYKANAT SPOR |
67 - 56 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
SİBEL KOÇ |
MEHMET FURKAN GÜLTEN |
TURGAY KÖROĞLU |
MEHTAP ÇETİNKIRAN |
SEMRA ŞENEL |
MÜCAHİT AHMED UĞUR |
ABUZER BİLEN |
Edip Buran Spor Salonu |
|
29.01.2024
|
18:00 |
3EA2748 |
10. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
54 - 75 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
DEYER AKÇAY |
BATUHAN BARUT |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
MELİSSA ERKAN |
MURAT GÜRKAN |
UFUK CAN SARI |
ALTAN CANDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
29.01.2024
|
18:00 |
3EA2745 |
10. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
72 - 78 |
KONYA BBSK |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
FURKAN ÜNLÜ |
ALİ CAN YILMAZ |
EMİR GÜNEY |
NEŞE KIRAN |
KEREM SIRMAGİL |
ÖZLEM TUNA |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
2.02.2024
|
17:00 |
3EA2759 |
11. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
80 - 75 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
KEREM ALTINTAŞ |
YUNUS ÖZTÜRK |
BORA ÇEVİK |
BÜLENT GÖKÇE |
HALDUN TAŞKAVAK |
KEMAL AYPARS |
BERRİN TURAN |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
2.02.2024
|
18:00 |
3EA2766 |
11. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
64 - 61 |
HIGH TOUCH HT |
C |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
FATİH KURT |
METİN SARIOĞLU |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
RAMAZAN ÖYLEK |
SERKAN ILGAR |
TEOMAN ÖYLEK |
AHMET CAN ŞAPÇI |
AYÇA ÜNLÜ |
Gemlik Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
00:00 |
3EA2756 |
11. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
20 - 0 |
YALOVA ACARSPOR |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
13:30 |
3EA2768 |
11. Hafta |
İBB SPOR |
83 - 77 |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
D |
İSTANBUL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
| |
SİBEL KOÇ |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
SAMET BİLİR |
HALİL SERTDURAK |
AHSEN CANBULAT |
MURAT SEVGİL |
ÖYKÜ GÜNGÖR |
NEŞE KIRAN |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi |
|
3.02.2024
|
13:30 |
3EA2770 |
11. Hafta |
AYOS SPOR |
95 - 59 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ŞEYHMUS MELEK |
İSMAİL BALPETEK |
EMRE ÖZÜTOK |
METE BULUT |
DERYA YILDIZ |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
VOLKAN YILDIZ |
ERKAN BÜDÜN |
Antalya Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
15:00 |
3EA2762 |
11. Hafta |
KONYA BBSK |
79 - 68 |
TEŞVİKİYE |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
ENES DURAN |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ZEKİ BAYRAM |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
OSMAN KESER |
AYKUT ÇETİN |
MUSTAFA HARTÜN |
HEDİYE BALIKCI |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
15:00 |
3EA2763 |
11. Hafta |
KARAMÜRSELBEY SK |
62 - 60 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
ANIL VEZİROĞLU |
HİKMET FEN |
ÇETİN ŞİMŞEK |
GAMZE KURT |
YILDIZ BUĞDACI |
HİLAL ÇÖL |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
15:00 |
3EA2764 |
11. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
80 - 81 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
SEDEF YARICI |
ALİHAN CİVELEK |
EMRE EFE CİHAN |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
HAKAN KARAGÖZ |
UFUK CAN SARI |
BEKİR BAHÇE |
MERVE SERDAR |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
3.02.2024
|
15:00 |
3EA2760 |
11. Hafta |
BERSA |
65 - 86 |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
B |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
NİHAT KARA |
KAAN ÖZKAN |
MUTLU AKBAŞ |
ENES HİKMET ERMANER |
MURAT YAZ |
MERVE SAĞLAM |
MURAT ÖZKAN |
HİLAL AKMAN |
Güngören Spor Kompleksi |
|
3.02.2024
|
17:00 |
3EA2769 |
11. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
96 - 82 |
VEFA |
D |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
MELİKŞAH MERCAN |
KAMİL ALOK |
İLAYDA SEZAN |
ALPER DÖNMEZ |
SERKAN DOĞRUTÜRK |
ALPER KESEN |
AZRA ÖZKAN |
YUNUS KAHRAMAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
3.02.2024
|
18:00 |
3EA2767 |
11. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
76 - 65 |
AYKANAT SPOR |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
SONER ÖZAYDOĞAN |
BUSE NUR KAHYAOĞULLARI |
RAMAZAN YENİ |
OKAN ÖZER |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
MEHMET KARADENİZ |
SELİN İÇDEMİR |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
Nazilli Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
19:00 |
3EA2765 |
11. Hafta |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
70 - 77 |
BORDO SPORTİF RS |
C |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
EMRE YELDAŞ |
BATUHAN ARSLAN |
BEKİR GENÇAL |
MURAT YAZ |
MERVE SAĞLAM |
MURAT ÖZKAN |
HİLAL AKMAN |
Güngören Spor Kompleksi |
|
4.02.2024
|
17:00 |
3EA2771 |
11. Hafta |
SAKARYA BBSK |
97 - 51 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
D |
SAKARYA |
Sakarya Atatürk Spor Salonu
| |
ALPEREN BAŞER |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
CELAL GÖRMÜŞ |
ZAFER ÖZGÜN |
ASLIHAN ONAR |
ABDULLAH ŞEREMET |
İCLAL GENÇOĞLU |
YUSUF MURAT ÖTEN |
Sakarya Atatürk Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
17:00 |
3EA2758 |
11. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
63 - 71 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
UŞAK |
Uşak Merkez Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SÜLEYMAN TEPE |
AYGÜN AKGÜL |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
SAMET ALTINAY |
ADEM DELİAVCI |
BURAK VURAL |
ALİ ÇELİK |
Uşak Merkez Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
19:00 |
3EA2761 |
11. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
80 - 89 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
ÇAĞRI TEMUR |
OSMAN KINCAL |
TAHA UMAY UZUN |
SEDA İLTER |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
EREN UYGUN |
YENER SALMAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
5.02.2024
|
14:00 |
3EA2757 |
11. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
87 - 84 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAKKI ÜNVER |
MELİK KAYA |
SENAY ÇANDAR |
TAYFUN AY |
MURAT SEVGİL |
MURAT ÖZKAN |
NEŞE KIRAN |
CEYDA KAPKAÇ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
16.02.2024
|
17:00 |
3EA2772 |
12. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
83 - 74 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
AHMET KÖSE |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
BEREN ÇELİKOĞLU |
GÖKHAN YAZ |
BÜLENT TURAN |
HALDUN TAŞKAVAK |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
16.02.2024
|
18:00 |
3EA2781 |
12. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
78 - 75 |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
ABDULLAH İLİK |
CELAL GÖRMÜŞ |
ERTUĞRUL TURAN TOPAL |
ORHAN EFE ÖZENÇ |
DEMET ÇAKAR |
TUĞBA DURNAOĞLU |
ZEHRA AKAN |
AHMET ERKASAP |
Caferağa Spor Salonu |
|
17.02.2024
|
00:00 |
3EA2775 |
12. Hafta |
YALOVA ACARSPOR |
0 - 20 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
A |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
90. Yıl Spor Salonu |
|
17.02.2024
|
14:00 |
3EA2779 |
12. Hafta |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
76 - 79 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
B |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
TEOMAN ALTAR AKIN |
OZAN GÜNDÜZ |
SERTAÇ ERDEM |
SUELNUR ÇELİK |
NİDA ECE |
MUHARREM KAYAL |
ADEM ÇATALKAŞ |
Orhangazi Spor Salonu |
|
17.02.2024
|
15:00 |
3EA2776 |
12. Hafta |
KARAMÜRSELBEY SK |
69 - 76 |
KONYA BBSK |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
MURAT GENÇ |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
İREM KORKMAZ |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
ÖZGE ERÇETİN |
SUDENUR DUMAN |
HİLAL ÇÖL |
ERAY CİVELEK |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
17.02.2024
|
16:00 |
3EA2777 |
12. Hafta |
TEŞVİKİYE |
83 - 78 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
SEDEF YARICI |
ALPER CAN BOZYEL |
HASAN KORKMAZ |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
BEGÜM SAVAŞ |
EDA ELFİDAN |
UFUK CAN SARI |
MURAT GÜRKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
17.02.2024
|
16:00 |
3EA2773 |
12. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
86 - 80 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
A |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
SALİH ARDA UNUL |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
HASAN HÜSEYİN GÜRSES |
TUĞBA YURTSEVEN |
CANAN EROĞUL |
SEMRA AKDUMAN |
MURAT YAZ |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
17.02.2024
|
16:00 |
3EA2774 |
12. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
51 - 75 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
A |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| Youtube / TBF TV |
ENES DURAN |
SALİH SERKAN KOÇAK |
TAYFUN KARAKUM |
ERDEM EFE |
GÖZDE ÖZBEK |
TUNCER ULUŞEKER |
VOLKAN DARCAN |
ALİ MURAT SUNGUR |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
17.02.2024
|
17:00 |
3EA2783 |
12. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
82 - 72 |
AYKANAT SPOR |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ENİS GÜREL |
FECRİYE GÜDER |
NAZMİYE ATAMAN |
NASIF ÇELİK |
GÜLCAN AYRIK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
17.02.2024
|
17:00 |
3EA2784 |
12. Hafta |
SAKARYA BBSK |
88 - 67 |
AYOS SPOR |
D |
SAKARYA |
Sakarya Atatürk Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
NUR AKÇA |
MURAT BERK KAYA |
GÖKHAN ÇAĞLIYAN |
ASLIHAN ONAR |
ALİ KAN |
RIDVAN KÖSE |
MESUT BORAZAN |
Sakarya Atatürk Spor Salonu |
|
17.02.2024
|
18:00 |
3EA2786 |
12. Hafta |
VEFA |
78 - 64 |
İBB SPOR |
D |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
BEYHAN ERBİLGİN |
İREM GÖRDES |
ORHAN ŞEN |
ÖZLEM TUNA |
MERT İĞDELİ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
SERDAR ERHAN |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
17.02.2024
|
18:00 |
3EA2780 |
12. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
98 - 72 |
GEMLİK BASKETBOL |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
EMRE ÖZÜTOK |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
MURATCAN KOCABAY |
ŞERİF ÇAKIN |
TUTKU BAKI |
HÜLYA KOZAN |
GÖKHAN KILIÇ |
Nazilli Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
16:00 |
3EA2785 |
12. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
65 - 63 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
KEREM ALTINTAŞ |
MELİK KAYA |
SENAY ÇANDAR |
VOLKAN KILIÇ |
HİLAL AKMAN |
BURHAN DEMİR |
MURAT ÖZKAN |
YEŞİM AKAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
16:00 |
3EA2782 |
12. Hafta |
BORDO SPORTİF RS |
86 - 63 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
BALIKESİR |
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu
| |
SAMET TEKİN |
METİN SARIOĞLU |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
ZİYNİŞ ORUÇ |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
GAMZE ATİLA |
ECEM BERBEROĞLU |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
19:00 |
3EA2787 |
12. Hafta |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
85 - 76 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
D |
ESKİŞEHİR |
Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
AYGÜN AKGÜL |
DERYA ÇELİK |
HALİL ATA GÜNAL |
GÖKHAN GÜRBÜZ |
DUYGU ÜLKÜCÜ SAB |
SEDA TUNÇELLİ |
KÜBRA ILGIN |
EVREN ÖĞÜTVEREN |
Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
19.02.2024
|
18:00 |
3EA2778 |
12. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
68 - 67 |
BERSA |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HALUK YAKIN |
ONUR AÇIKYÜZ |
EREN AKPULAT |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
ALPER LAÇİNKAYA |
OSMAN AŞIK |
CEYDA KAPKAÇ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
23.02.2024
|
13:00 |
3EA2799 |
13. Hafta |
AYKANAT SPOR |
55 - 81 |
GEMLİK BASKETBOL |
C |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
HİKMET FEN |
EMRE YELDAŞ |
BAHA KAÇIN |
İLKNUR DABLAN |
MERVE YAĞMA |
HURİYE ERGENÇ |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
Edip Buran Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
00:00 |
3EA2788 |
13. Hafta |
YALOVA ACARSPOR |
0 - 20 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
A |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
90. Yıl Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
13:30 |
3EA2801 |
13. Hafta |
İBB SPOR |
74 - 70 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
İSTANBUL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
BORA ÇEVİK |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
NUPELDA IŞIK |
MERT İĞDELİ |
HİLAL AKMAN |
BARIŞ AKSAKAL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi |
|
24.02.2024
|
14:00 |
3EA2803 |
13. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
52 - 89 |
AYOS SPOR |
D |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
ERHAN ERDOĞAN |
BUSE NUR KAHYAOĞULLARI |
ÖZKAN ALTINÖRS |
AHMET ÖNEY |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
GÖKHAN YAZ |
ALEYNA ÇETİN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
14:00 |
3EA2789 |
13. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
86 - 73 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
CELAL GÖRMÜŞ |
ALPEREN BAŞER |
YASİN ALKAN |
ALPER DENİZ DEMİR |
BEGÜM SAVAŞ |
SERHAT LEVENT |
ŞÜKRÜ ALOĞLU |
BEKİR BAHÇE |
Caferağa Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
14:00 |
3EA2791 |
13. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
54 - 56 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
A |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
ORÇUN AKGÜL |
ERSEL BÜYÜKKARA |
MEHMET AKÇADAĞ |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
DENİZ ORGÜN |
CUMALİ TOSUN |
LETAFET FEYZA YÜKSEL |
CUMALİ BEKTAŞ |
Menderes Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
14:00 |
3EA2792 |
13. Hafta |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
89 - 80 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
MELİH EREN |
FATİH ŞAFAK |
GÜNAY YAYLI |
FATMA SARI |
FATİH DURGUT |
MUHARREM KAYAL |
NİDA ECE |
Orhangazi Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
15:00 |
3EA2793 |
13. Hafta |
BERSA |
79 - 91 |
TEŞVİKİYE |
B |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
CANER BAHADIR |
MURAT BERK KAYA |
İREM GÖRDES |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
BERNA ÇOLAK |
BURHAN DEMİR |
MURAT ÖZKAN |
BİROL ÖZDAL |
Güngören Spor Kompleksi |
|
24.02.2024
|
15:00 |
3EA2797 |
13. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
56 - 73 |
HIGH TOUCH HT |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
GÜRKAN DEMİR |
SONER TÜRKER |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
SİNAN ERSOY |
TOLGAY ÖZCAN |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
FATMA GÖK |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
24.02.2024
|
17:00 |
3EA2796 |
13. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
73 - 93 |
BORDO SPORTİF RS |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
MURAT AMAÇ |
HALUK YAKIN |
SALİH ARDA UNUL |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
HİLAL TARIER |
NAZMİYE ATAMAN |
DERYA GÖROĞLU |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
17:00 |
3EA2802 |
13. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
82 - 110 |
SAKARYA BBSK |
D |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
ALİHAN CİVELEK |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
DİNÇER ÇERİBAŞ |
MERYEM EREKER |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
FİKRET MERCAN |
EREN UYGUN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
24.02.2024
|
18:00 |
3EA2795 |
13. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
53 - 72 |
KONYA BBSK |
B |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SEDEF YARICI |
AHMET KÖSE |
MURAT KARTAL |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
ZEKERİYA YAŞAR |
SALİH KARAKURT |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
19:00 |
3EA2798 |
13. Hafta |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
63 - 77 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| |
MURAT GENÇ |
ENES DURAN |
KAMİL ALOK |
HALİL SERTDURAK |
BERNA ÇOLAK |
BURHAN DEMİR |
MURAT ÖZKAN |
BİROL ÖZDAL |
Güngören Spor Kompleksi |
|
25.02.2024
|
19:00 |
3EA2794 |
13. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
65 - 72 |
KARAMÜRSELBEY SK |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
AHMET BASRİ YILDIZ |
SÜLEYMAN TEPE |
YASEMİN KUNDAKÇI |
TAHA UMAY UZUN |
FİLİZ UYGUN |
SERCAN YILDIRIM |
FEVZİ CAN ÜRESİN |
SÜLEYMAN YALÇIN TORUNOĞLU |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
25.02.2024
|
19:00 |
3EA2800 |
13. Hafta |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
78 - 83 |
VEFA |
D |
ESKİŞEHİR |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
NİHAT KARA |
OĞUZHAN GÜZEL |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
DUYGU YILDIZ HANLI |
AZİZCAN COŞGEL |
GÜNAY ÖĞÜTVEREN |
MURAT KÖSE |
Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu |
|
26.02.2024
|
18:00 |
3EA2790 |
13. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
88 - 91 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN ÖZKAN |
TARIK ENES BAŞ |
EMİRHAN SERTOĞLU |
ENES HİKMET ERMANER |
MEHMET KAPUCU |
KEREM SIRMAGİL |
TUĞÇE KAYA |
SEMRA AKDUMAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.03.2024
|
18:00 |
3EA2812 |
14. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
48 - 71 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
KEREM ALTINTAŞ |
BATUHAN BARUT |
BURAK ALKAN |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
HÜSEYİN DENİZ KIZIL |
GÜLTEKİN KABAŞ |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
MURAT GÜRKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
1.03.2024
|
18:00 |
3EA2813 |
14. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
84 - 79 |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
C |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
SALİH SERKAN KOÇAK |
İREM KORKMAZ |
AHMET EMRE PEHLİVAN |
MACİT ZEREN |
SERKAN ILGAR |
EMEL ÖZTÜRK |
SUELNUR ÇELİK |
ESRA AL |
Gemlik Spor Salonu |
|
1.03.2024
|
18:00 |
3EA2814 |
14. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
83 - 59 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
AYGÜN AKGÜL |
MELİH BAĞLAR |
EMRE BAŞA |
CEREN AÇIKGÖZ |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
TUTKU BAKI |
MEHMET KARADENİZ |
Nazilli Spor Salonu |
|
1.03.2024
|
18:00 |
3EA2816 |
14. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
72 - 52 |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
SİBEL KOÇ |
DEYER AKÇAY |
SERKAN İPEK |
ÖMER KESKİN |
MELDA ÇAKIRCA |
EMRECAN ÇAKIRCA |
SEMRA AKDUMAN |
MURAT YAZ |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
1.03.2024
|
18:00 |
3EA2817 |
14. Hafta |
AYOS SPOR |
106 - 56 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
D |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ŞEYHMUS MELEK |
MURAT AMAÇ |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
HÜSEYİN MERT ÇİVİ |
DEMET ÖZEN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
KÜBRA SEYHAN |
SEVCAN CELİL |
Antalya Spor Salonu |
|
1.03.2024
|
18:00 |
3EA2818 |
14. Hafta |
SAKARYA BBSK |
92 - 71 |
İBB SPOR |
D |
SAKARYA |
Sakarya Atatürk Spor Salonu
| |
ANIL VEZİROĞLU |
SONER TÜRKER |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
ASLIHAN ONAR |
ABDULLAH ŞEREMET |
TAHA IŞIK |
YUSUF MURAT ÖTEN |
Sakarya Atatürk Spor Salonu |
|
1.03.2024
|
18:00 |
3EA2819 |
14. Hafta |
VEFA |
85 - 93 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SALİH ACAR |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
AHMET YİĞİT |
ENES HİKMET ERMANER |
ELİF AKMAN DAKAK |
BİROL ÖZDAL |
FARUK RAMOĞLU |
REMZİ KILIÇ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
2.03.2024
|
00:00 |
3EA2804 |
14. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
20 - 0 |
YALOVA ACARSPOR |
A |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
18:00 |
3EA2805 |
14. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
74 - 92 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
A |
UŞAK |
Uşak Merkez Spor Salonu
| |
RAHMİ GÜNER |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
IŞILAY ÇAPRAZ |
BORA HAZIR |
BURAK VURAL |
ALİ ÇELİK |
ALİ KAAN USLU |
EMİNE SUNAL |
Uşak Merkez Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
18:00 |
3EA2806 |
14. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
56 - 59 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
FATİH KURT |
HAMDİ KEREM ACUN |
SİBEL SARIDAĞ |
BEREN ÇELİKOĞLU |
MESUT KARABULUT |
ZEHRA ÖZCAN |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
18:00 |
3EA2807 |
14. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
97 - 58 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
A |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| Youtube / TBF TV |
MELİKŞAH MERCAN |
CELAL GÖRMÜŞ |
TARIK ENES BAŞ |
NİYAZİ ALİŞAN |
FİKRET MERCAN |
EROL TUNCEL |
ELİF CAN |
HÜLYA DEMİRSULAR |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
2.03.2024
|
18:00 |
3EA2808 |
14. Hafta |
TEŞVİKİYE |
75 - 70 |
ORHANGAZİ GENÇLİK |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
İSMAİL BALPETEK |
ÇAĞRI TEMUR |
KORAY DOĞAN URBARLI |
PINAR PAR MAT |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
ZEHRA AKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
18:00 |
3EA2809 |
14. Hafta |
KONYA BBSK |
84 - 67 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
EMRE YELDAŞ |
FATİH OĞUZHAN |
DENİZ ÖNER |
RUKİYE YILDIRIM |
AYKUT ÇETİN |
SULTAN MERVE AK |
ÖMER FARUK SARI |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
18:00 |
3EA2810 |
14. Hafta |
KARAMÜRSELBEY SK |
78 - 67 |
BERSA |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
AHMET BASRİ YILDIZ |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
ALPER CAN BOZYEL |
DAĞHAN ÇELEBİ |
EBRU ÖZMEN |
AYCAN PEKER |
NURAY KURAR |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
18:00 |
3EA2811 |
14. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
72 - 68 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
KAMİL ALOK |
MEHMET KURTULUŞ SAVAŞ |
ORHAN ŞEN |
BURHAN DEMİR |
ZAFER RİFAİ |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
00:00 |
3EA2815 |
14. Hafta |
BORDO SPORTİF RS |
20 - 0 |
AYKANAT SPOR |
C |
BALIKESİR |
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu
| |
SEDEF YARICI |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
İSA GÜNAY |
|
|
|
|
|
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
14:00 |
3EA2820 |
Playoff Eleme Turu |
TEŞVİKİYE |
74 - 68 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
|
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
ÇAĞRI TEMUR |
FURKAN DEDE |
MUSTAFA KEMAL PENPE |
TİMUR TOPUZ |
DEMET ÇAKAR |
OSMAN OKUDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
14:00 |
3EA2821 |
Playoff Eleme Turu |
İBB SPOR |
66 - 86 |
HIGH TOUCH HT |
|
İSTANBUL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
HALUK YAKIN |
CELAL GÖRMÜŞ |
BATUHAN BARUT |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
ELİF AKMAN DAKAK |
ÖZLEM TUNA |
NAZLI YENER |
MURAT SEVGİL |
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi |
|
9.03.2024
|
15:00 |
3EA2822 |
Playoff Eleme Turu |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
71 - 70 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
İREM KORKMAZ |
TAYFUN KARAKUM |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
HAKAN KARAGÖZ |
ZEHRA AKAN |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
TOLGAY ÖZCAN |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
9.03.2024
|
16:00 |
3EA2823 |
Playoff Eleme Turu |
BORDO SPORTİF RS |
81 - 61 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
|
BALIKESİR |
Bandırma Basketbol Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
ENES DURAN |
FATİH ŞAFAK |
HAKAN BEŞTEPE |
IŞIL ÖZKAN |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
NESLİHAN ÇOBAN |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Bandırma Basketbol Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
16:00 |
3EA2824 |
Playoff Eleme Turu |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
73 - 60 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
GÜRKAN DEMİR |
DERYA ÇELİK |
HAKKI ÜNVER |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
BURÇİN ÖZBAYRAKTAR |
NEŞE KIRAN |
ZUHAL SUKAN |
MURAT YAZ |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
16:00 |
3EA2829 |
Playoff Eleme Turu |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
78 - 67 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
|
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
AHMET KÖSE |
RAHMİ GÜNER |
BARIŞ KILIÇKAYA |
KADİR ERDEN |
SERVET NUR TOYGAR |
AHMET HARAS |
ZEKERİYA YAŞAR |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
17:00 |
3EA2825 |
Playout |
ADANA SERTAŞ SPOR |
78 - 67 |
BERSA |
|
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
ANIL VEZİROĞLU |
DEYER AKÇAY |
KAAN ÖZKAN |
TURGAY KÖROĞLU |
ALİ DUVARCI |
CUMALİ TOSUN |
BETÜL AĞAR |
DENİZ ORGÜN |
Menderes Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
18:00 |
3EA2826 |
Playoff Eleme Turu |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
61 - 62 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| Youtube / TBF TV |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
BATUHAN ARSLAN |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
FİLİZ UYGUN |
ALPER KESEN |
ÖYKÜ BÖYÜKÇAKIR |
HÜSEYİN ÖKMEN |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
9.03.2024
|
18:30 |
3EA2827 |
Playout |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
63 - 70 |
VEFA |
|
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
SALİH ARDA UNUL |
KAMİL ALOK |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
RIFAT GÜRSES |
BURHAN DEMİR |
MURAT ÖZKAN |
TUĞÇE KAYA |
Güngören Spor Kompleksi |
|
9.03.2024
|
19:00 |
3EA2828 |
Playout |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
73 - 57 |
AYKANAT SPOR |
|
ESKİŞEHİR |
Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SÜLEYMAN TEPE |
SONER ÖZAYDOĞAN |
SALİH ACAR |
GÖKHAN ZEKERİYA ARSLAN |
NURGÜL ASLAN |
ZEYNEP TAYSI |
DUYGU ÜLKÜCÜ SAB |
FATİH TAYSI |
Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
10.03.2024
|
18:00 |
3EA2830 |
Playoff Eleme Turu |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
62 - 68 |
GEMLİK BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
MELİKŞAH MERCAN |
KAMİL ALOK |
HALİL SERTDURAK |
ÖYKÜ GÜNGÖR |
BİROL ŞİMŞEK |
EMRE YAZICI |
MURAT YAZ |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
13.03.2024
|
14:00 |
3EA2831 |
Playoff Eleme Turu |
HIGH TOUCH HT |
76 - 75 |
İBB SPOR |
|
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
KAMİL TALHA OLGUN |
MURAT BERK KAYA |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
HÜSEYİN DENİZ KIZIL |
ESER FIRIL |
MELİSSA ERKAN |
FATMA GÖK |
Caferağa Spor Salonu |
|
13.03.2024
|
16:00 |
3EA2832 |
Playoff Eleme Turu |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
66 - 61 |
TEŞVİKİYE |
|
UŞAK |
Uşak Merkez Spor Salonu
| |
KEREM ALTINTAŞ |
SALİH SERKAN KOÇAK |
EMRE ÖZÜTOK |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
BURAK VURAL |
ALİ ÇELİK |
SAMET ALTINAY |
EMEL SUNAL |
Uşak Merkez Spor Salonu |
|
13.03.2024
|
16:00 |
3EA2833 |
Playout |
AYKANAT SPOR |
80 - 79 |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
|
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
HİKMET FEN |
MEHMET AKÇADAĞ |
MELEK BANU MURSAL |
SEMRA ŞENEL |
MELDA KÖKLÜER |
ERSAN EKER |
TÜRKAN KEKLİK |
Edip Buran Spor Salonu |
|
13.03.2024
|
17:00 |
3EA2834 |
Playoff Eleme Turu |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
64 - 78 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
|
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
FATİH KURT |
ERHAN ERDOĞAN |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
BURAK DEDE |
VEFA ÇELİK |
EREN UYGUN |
YASEMİN YILDIRIM |
FİKRET MERCAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
13.03.2024
|
18:00 |
3EA2835 |
Playoff Eleme Turu |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
82 - 76 |
BORDO SPORTİF RS |
|
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YUNUS ÖZTÜRK |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
BURAK METE ÖZTÜRK |
MURAT MISIRLI |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
ŞAHİN ŞANLI |
BÜLENT TURAN |
KEMAL AYPARS |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
13.03.2024
|
18:00 |
3EA2836 |
Playout |
BERSA |
90 - 95 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
|
İSTANBUL |
Güngören Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
ALİHAN CİVELEK |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
EMİN FAZIL KESERATAR |
MEHMET KAPUCU |
BURHAN DEMİR |
BİROL ÖZDAL |
MERVE SAĞLAM |
Güngören Spor Kompleksi |
|
13.03.2024
|
20:00 |
3EA2837 |
Playout |
VEFA |
73 - 65 |
EFFE HAZNEDAR DORUK |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ŞEYHMUS MELEK |
ONUR AÇIKYÜZ |
METİN SARIOĞLU |
TAYFUN AY |
TUĞBA ÖZYANIK |
CEYDA KAPKAÇ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
GÜL URASLI |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
13.03.2024
|
20:30 |
3EA2838 |
Playoff Eleme Turu |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
66 - 65 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
SEDEF YARICI |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
HAKAN EMRE ÇINAR |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
HASAN BAŞKURT |
YUNUS KAHRAMAN |
ELİF CAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
16.03.2024
|
18:00 |
3EA2839 |
Playoff Eleme Turu |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
54 - 60 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ŞEYHMUS MELEK |
UYGAR KURT |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
FERHAT SUNA |
YEŞİM AKAN |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
18:00 |
3EA2840 |
Playoff Eleme Turu |
İSTANBUL ANKA SPOR |
64 - 100 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
EMRE YELDAŞ |
ERKAN URASLI |
NEŞE KIRAN |
KEREM SIRMAGİL |
MERVE GÜLDAŞ |
MURAT ÖZKAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
18:30 |
3EA2841 |
Playoff Eleme Turu |
GEMLİK BASKETBOL |
78 - 76 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
İSMAİL BALPETEK |
TARIK ENES BAŞ |
HAKAN AK |
TEOMAN ÖYLEK |
ELİF ERGÜÇ |
MUHARREM KAYAL |
FATİH DURGUT |
Gemlik Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
15:00 |
3EA2843 |
Playoff Eleme Turu |
TEŞVİKİYE |
74 - 62 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
|
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
SÜLEYMAN TEPE |
MELİKŞAH MERCAN |
VOLKAN KILIÇ |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
OSMAN OKUDAN |
DUYGU USTAOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
15:00 |
3EA2846 |
Playoff Eleme Turu |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
72 - 61 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
TEOMAN ALTAR AKIN |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
HALİL SERTDURAK |
SEHER KAZANÇ |
ALTAN CANDAN |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
ESER FIRIL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
16.03.2024
|
16:00 |
3EA2844 |
Playout |
ESKİŞEHİR BİREY KOLEJİ |
84 - 76 |
AYKANAT SPOR |
|
ESKİŞEHİR |
Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEYHAN TOPALOĞLU |
ABDULLAH İLİK |
YUNUS ÖZTÜRK |
IRMAK BAŞAK KAN |
YASEMİN SEL |
SEDA TUNÇELLİ |
GÜNAY ÖĞÜTVEREN |
EVREN ÖĞÜTVEREN |
Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
16:00 |
3EA2845 |
Playoff Eleme Turu |
BORDO SPORTİF RS |
102 - 86 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ |
|
BALIKESİR |
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ANIL VEZİROĞLU |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
HAKAN ŞAHİN |
IŞIL ÖZKAN |
ELİF DAĞLIOĞLU |
GAMZE ATİLA |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
20:00 |
3EA2842 |
Playoff Eleme Turu |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
62 - 69 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
|
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
AYGÜN AKGÜL |
AHMET KÖSE |
MUTLU HİÇYILMAZ |
FİLİZ UYGUN |
SİBEL FAZLIOĞLU |
HÜSEYİN ÖKMEN |
FİKRET MERCAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
21.03.2024
|
20:30 |
3EA2848 |
Playoff Eleme Turu |
KONYA BBSK |
76 - 49 |
GEMLİK BASKETBOL |
|
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
CENGİZ AKAR |
SERHAT ÜSTÜN |
MUSTAFA HARTÜN |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
SADETTİN YAMAN |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
22.03.2024
|
15:00 |
3EA2851 |
Playoff Eleme Turu |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
74 - 64 |
BORDO SPORTİF RS |
|
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SONER ÖZAYDOĞAN |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
EMRE BAŞA |
BEREN ÇELİKOĞLU |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
ESMA UNTUÇ |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
14:00 |
3EA2847 |
Playoff Eleme Turu |
PİZZA BULLS CO BASKET |
51 - 37 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
MELİKŞAH MERCAN |
HALUK YAKIN |
ERKAN URASLI |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
DİLAN SARIBULAK |
BEKİR BAHÇE |
MURAT GÜRKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
15:30 |
3EA2850 |
Playoff Eleme Turu |
AYOS SPOR |
79 - 52 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
RAHMİ GÜNER |
GÖZDE KAFADAR |
FATİH KURT |
MUSTAFA BİÇER |
BERNA UYSAL |
SEVCAN CELİL |
MÜMÜNE YEŞİL |
FATMA MAFACAN |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
16:00 |
3EA2852 |
Playoff Eleme Turu |
KARAMÜRSELBEY SK |
61 - 73 |
HIGH TOUCH HT |
|
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
SONER TÜRKER |
ALİHAN CİVELEK |
YEŞER KARABULUT |
NURAY KURAR |
YILDIZ BUĞDACI |
HİLAL ÇÖL |
MURAT ATAKAN VERSAN |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
16:00 |
3EA2854 |
Playoff Eleme Turu |
SAKARYA BBSK |
82 - 77 |
TEŞVİKİYE |
|
SAKARYA |
Sakarya Atatürk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
KAAN ÖZKAN |
HAKKI ÜNVER |
UĞUR ERHAN DEDEŞAH |
ASLIHAN ONAR |
ÖMER SEYDAOĞULLARI |
ALİ KAN |
MESUT BORAZAN |
Sakarya Atatürk Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
17:30 |
3EA2853 |
Playoff Eleme Turu |
ÇORLU BELEDİYESİ |
85 - 48 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÜRKAN DEMİR |
CANER BAHADIR |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
ENİS GÜREL |
AHMET ERSÖZ |
FECRİYE GÜDER |
NASIF ÇELİK |
DERYA GÖROĞLU |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
18:00 |
3EA2849 |
Playoff Eleme Turu |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
82 - 60 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEYHAN TOPALOĞLU |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
FATİH ŞAFAK |
BORA HAZIR |
GÖKHAN KILIÇ |
YONCA DEMİRBİLEK |
YİĞİT KANDEMİR |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
25.03.2024
|
20:00 |
3EA2856 |
Playoff Eleme Turu |
GEMLİK BASKETBOL |
53 - 62 |
KONYA BBSK |
|
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
SALİH SERKAN KOÇAK |
HAKAN BEŞTEPE |
MELTEM UĞURLU |
ABDULLAH KURT |
SEVDA USTA |
RABİA KUNUK |
Gemlik Spor Salonu |
|
26.03.2024
|
16:00 |
3EA2859 |
Playoff Eleme Turu |
BORDO SPORTİF RS |
69 - 54 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
|
BALIKESİR |
Bandırma Basketbol Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
AHMET KÖSE |
BATUHAN BARUT |
MUSTAFA DURGUT |
ECEM BERBEROĞLU |
NESLİHAN ÇOBAN |
OĞUZHAN YEŞİL |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Bandırma Basketbol Spor Salonu |
|
27.03.2024
|
13:00 |
3EA2857 |
Playoff Eleme Turu |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
67 - 90 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
EMRE YELDAŞ |
DEYER AKÇAY |
YAŞAR TERZİOĞLU |
ZUHAL SUKAN |
BİROL ŞİMŞEK |
MÜSLÜM ARTAN |
MURAT ÖZKAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
27.03.2024
|
15:00 |
3EA2855 |
Playoff Eleme Turu |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
55 - 73 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
|
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| Youtube / TBF TV |
ŞEYHMUS MELEK |
CELAL GÖRMÜŞ |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
EMİR GÜNEY |
TOLGAY ÖZCAN |
ZEHRA AKAN |
GÜLTEKİN KABAŞ |
EBRU ULUDOĞAN |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
27.03.2024
|
17:00 |
3EA2861 |
Playoff Eleme Turu |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ SAFE SPOR |
61 - 79 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
ENES DURAN |
OĞUZHAN GÜZEL |
VEYSEL PEKDOĞAN |
FİLİZ UYGUN |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
EREN UYGUN |
VOLKAN DARCAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
27.03.2024
|
18:00 |
3EA2862 |
Playoff Eleme Turu |
TEŞVİKİYE |
55 - 67 |
SAKARYA BBSK |
|
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ANIL VEZİROĞLU |
KEREM ALTINTAŞ |
İREM KORKMAZ |
MEHMET İSMET BAYRİ |
MELİSSA ERKAN |
ESER FIRIL |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
FATMA GÖK |
Caferağa Spor Salonu |
|
28.03.2024
|
14:00 |
3EA2858 |
Playoff Eleme Turu |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
81 - 91 |
AYOS SPOR |
|
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
YUNUS ÖZTÜRK |
İSMAİL BALPETEK |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
ZEKERİYA YAŞAR |
RAUF ŞENEL |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
28.03.2024
|
19:00 |
3EA2860 |
Playoff Eleme Turu |
HIGH TOUCH HT |
72 - 51 |
KARAMÜRSELBEY SK |
|
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
AYGÜN AKGÜL |
TEOMAN ALTAR AKIN |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
OSMAN OKUDAN |
ALTAN CANDAN |
DUYGU USTAOĞLU |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
Caferağa Spor Salonu |
|
2.04.2024
|
15:00 |
3EA2863 |
Playoff Eleme Turu |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
73 - 67 |
BORDO SPORTİF RS |
|
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MELİKŞAH MERCAN |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
HAKKI ÜNVER |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
MEHMET AKINCI |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
HALDUN TAŞKAVAK |
OKAN ÇETİNBAŞ |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
6.04.2024
|
14:00 |
3EA2864 |
Playoff Çeyrek Final |
PİZZA BULLS CO BASKET |
79 - 52 |
HIGH TOUCH HT |
|
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEDA ESEN |
ŞEYHMUS MELEK |
MELİKŞAH MERCAN |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
EBRU ULUDOĞAN |
ESER FIRIL |
BEGÜM SAVAŞ |
FATMA GÖK |
Caferağa Spor Salonu |
|
6.04.2024
|
15:30 |
3EA2865 |
Playoff Çeyrek Final |
AYOS SPOR |
58 - 41 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
ANIL VEZİROĞLU |
AYGÜN AKGÜL |
PINAR ÖNER |
BURHAN ÇİÇEK |
KORAY ASAL |
VOLKAN YILDIZ |
KEZİBAN KARTCA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
7.04.2024
|
18:00 |
3EA2866 |
Playoff Çeyrek Final |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
80 - 58 |
SAKARYA BBSK |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇAMCI |
ABDULLAH İLİK |
RAHMİ GÜNER |
DİDEM SÜER |
EZGİ HAN |
HÜLYA KOZAN |
OSMAN ATMACA |
YONCA DEMİRBİLEK |
Nazilli Spor Salonu |
|
7.04.2024
|
20:30 |
3EA2867 |
Playoff Çeyrek Final |
KONYA BBSK |
71 - 64 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
|
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
MURAT GENÇ |
CELAL GÖRMÜŞ |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
AYKUT ÇETİN |
OSMAN KESER |
ÖMER FARUK SARI |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
13.04.2024
|
15:00 |
3EA2868 |
Playoff Çeyrek Final |
HIGH TOUCH HT |
84 - 91 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
|
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
UYGAR KURT |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
FATMA GÖK |
BEKİR BAHÇE |
ZEHRA AKAN |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Caferağa Spor Salonu |
|
13.04.2024
|
16:00 |
3EA2869 |
Playoff Çeyrek Final |
SAKARYA BBSK |
73 - 81 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
|
SAKARYA |
Sakarya Atatürk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORKUN YURTTAŞ |
ABDULLAH UYANIK |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
ABDULLAH ŞEREMET |
RIDVAN KÖSE |
İCLAL GENÇOĞLU |
MESUT BORAZAN |
Sakarya Atatürk Spor Salonu |
|
13.04.2024
|
16:30 |
3EA2870 |
Playoff Çeyrek Final |
ÇORLU BELEDİYESİ |
53 - 69 |
AYOS SPOR |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UĞUR ÖZEN |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
NİHAT KARA |
ENİS GÜREL |
FECRİYE GÜDER |
MÜJDE ÖNGEL |
ÖZLEM DELİCE |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
13.04.2024
|
18:00 |
3EA2871 |
Playoff Çeyrek Final |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
79 - 70 |
KONYA BBSK |
|
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
OZAN GÖNEN |
MURAT AMAÇ |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ERSOY TURAN |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
BÜLENT TURAN |
CEMRE ÇEKAL |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
17.04.2024
|
18:30 |
3EA2872 |
Playoff Çeyrek Final |
KONYA BBSK |
79 - 61 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
|
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UĞUR ÖZEN |
SEYHAN TOPALOĞLU |
ABDULLAH UYANIK |
NURSEN AYDIN |
RUKİYE YILDIRIM |
AYKUT ÇETİN |
BAYRAM DÜZ |
HEDİYE BALIKCI |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
27.04.2024
|
15:30 |
3EA2873 |
Playoff Yarı Final |
AYOS SPOR |
77 - 45 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORKUN YURTTAŞ |
AHMET KÖSE |
RAHMİ GÜNER |
MUSTAFA BİÇER |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
KEZİBAN KARTCA |
DEMET ÖZEN |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
28.04.2024
|
15:00 |
3EA2874 |
Playoff Yarı Final |
KONYA BBSK |
76 - 59 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
|
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İBRAHİM ALTINTAŞ |
MELİKŞAH MERCAN |
SÜLEYMAN TEPE |
DERYA ANTAŞ |
MUSTAFA HARTÜN |
AYKUT ÇETİN |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
HEDİYE BALIKCI |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
1.05.2024
|
18:00 |
3EA2875 |
Playoff Yarı Final |
PİZZA BULLS CO BASKET |
61 - 56 |
AYOS SPOR |
|
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖNDER YILMAZ |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
2.05.2024
|
19:00 |
3EA2876 |
Playoff Yarı Final |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
68 - 62 |
KONYA BBSK |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TURGUT IŞIK |
HAKKI ÜNVER |
KEREM ALTINTAŞ |
DİDEM SÜER |
|
|
|
|
Nazilli Spor Salonu |
|
5.05.2024
|
15:30 |
3EA2877 |
Playoff Yarı Final |
AYOS SPOR |
- |
PİZZA BULLS CO BASKET |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
OZAN GÖNEN |
ANIL VEZİROĞLU |
ENES DURAN |
MEHMET KANER |
|
|
|
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
6.05.2024
|
18:00 |
3EA2878 |
Playoff Yarı Final |
KONYA BBSK |
- |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
|
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
|
|
|
|
|
|
|
|
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|