4.12.2020
|
17:00 |
3EA1662 |
01. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
80 - 81 |
ASYA KARTALLARI |
D |
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
ÖMER SARI |
ANIL HAMİT SAYAR |
RIDVAN CÖMERT |
FİLİZ ÖGET |
PELİN KUZU |
FATİH ŞEN |
ALİ MURAT SUNGUR |
ARDA GÜRBÜZ |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
5.12.2020
|
14:00 |
3EA1656 |
01. Hafta |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
69 - 90 |
ABB EGOSPOR |
B |
ADANA |
Menderes Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
EMRE YELDAŞ |
BEYHAN ERBİLGİN |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
MEHTAP TOSUN |
MUSTAFA ERDİNÇ |
İBRAHİM YALANCA |
CANSU DİKİLİTAŞ |
Menderes Spor Salonu |
|
5.12.2020
|
14:00 |
3EA1658 |
01. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
84 - 48 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
B |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
ELHAN ÜLGENER |
SERDAR ERHAN |
SEMRA AKDUMAN |
REMZİ KILIÇ |
MELDA ÇAKIRCA |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
5.12.2020
|
15:00 |
3EA1663 |
01. Hafta |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
79 - 97 |
SARAY BELEDİYESPOR |
D |
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu |
|
SEZER BOR |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
GÜNEY BİRLİK |
BURAK DEMİR |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
İSMET MUHAMMED DEMİRER |
İSMAİL DİREN |
BURAK ŞANCI |
Gebze Spor Salonu |
|
5.12.2020
|
16:00 |
3EA1664 |
01. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
83 - 60 |
EGE SPORTİF |
D |
ERZURUM |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
ORÇUN AKGÜL |
BERK BEŞGEN |
HEYBET NASIROĞLU |
SEMAHATTİN YILDIZ |
GÖKŞEN KÜNİ |
ŞERMİN BOZOĞLU |
İLKNUR ÖZGÜNEY |
OSMAN BAHADIR CULFA |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
5.12.2020
|
16:00 |
3EA1655 |
01. Hafta |
KASTAMONU YURDUM GSK |
78 - 69 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
A |
KASTAMONU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
FURKAN KESERATAR |
HASAN OK |
BERK YÜCEL |
SİBEL KANIK |
İRFAN KÜTÜKOĞLU |
SUAT KARKACIOĞLU |
ERCAN ÇİÇEK |
ŞENOL KARABALTAOĞLU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
5.12.2020
|
16:00 |
3EA1661 |
01. Hafta |
KAYSERİGAZ GSK |
67 - 91 |
İSTANBUL BBSK |
C |
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
SİBEL KOÇ |
HÜSEYİN EMRE EROL |
ÜNAL ÖZDEMİR |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
BÜŞRA ALAN |
FATİH SAVAŞKAN |
SALİH KAPUCU |
EMRE KARAKAYA |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
6.12.2020
|
15:00 |
3EA1654 |
01. Hafta |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
67 - 88 |
HIGH TOUCH HT |
A |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
ALPER TACETTİN |
CELAL GÖRMÜŞ |
METİN SARIOĞLU |
CUMHUR ARSLAN |
ESRA BAYZAT |
MERVE SERDAR |
HAKAN ÖNEN |
MURAT ŞENDERE |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
6.12.2020
|
16:00 |
3EA1653 |
01. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
71 - 63 |
HAREM SPOR |
A |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
FATİH EVLİ |
ALİ BARAN TECİRLİ |
YUNUS EMRE ALICI |
BURAK DEDE |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
BORA AĞBULUT |
ARDA GÜRBÜZ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
6.12.2020
|
16:00 |
3EA1657 |
01. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
59 - 68 |
BATI EGE |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
MURAT GENÇ |
METEHAN ALAÇAM |
ATAKAN KOLCU |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
MURAT SONER DURADEMİR |
MUSTAFA GÖKMEN DEMİRAY |
TOLGAY ÖZCAN |
RAMAZAN KOÇ |
Caferağa Spor Salonu |
|
16.12.2020
|
15:00 |
3EA1659 |
01. Hafta |
MERSİN BBGSK |
58 - 61 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
C |
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
SAMET BİNER |
BEYHAN ERBİLGİN |
HASAN MESUT DEMİR |
SERKAN SU |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
MEHMET ALİ ÖNCÜ |
BETÜL ÖZCAN |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
16.12.2020
|
16:00 |
3EA1660 |
01. Hafta |
GEÇİT SPOR |
54 - 94 |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
C |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
BURAK DURMUŞ |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
ATİF AL |
SUELNUR ÇELİK |
ADEM ÇATALKAŞ |
HİLAL YÜKSEL TERCAN |
ESRA AL |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
11.12.2020
|
18:00 |
3EA1666 |
02. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
76 - 59 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
A |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
DORUKHAN KALYONCU |
HÜSEYİN ÇAMCI |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
EMRE BAŞA |
MEHMET KARADENİZ |
MUSTAFA NARGIZ |
MURAT AKTEPE |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
12.12.2020
|
12:00 |
3EA1670 |
02. Hafta |
BATI EGE |
59 - 71 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
B |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
ERDOĞAN ÇELEBİ |
BURAK AKTAŞ |
ALİ RIZA PİNAT |
MURAT MISIRLI |
HALİME ULUDAĞ |
MEHMET AKINCI |
EBRU AYDIN |
SİNEM YENİ |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
12.12.2020
|
13:00 |
3EA1668 |
02. Hafta |
ABB EGOSPOR |
71 - 58 |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
B |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
SONER TÜRKER |
DEYER AKÇAY |
ABDURRAHMAN İNAL |
FİLİZ ÖGET |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
SİBEL FAZLIOĞLU |
RESUL GEÇER |
OGÜN KURTULUŞ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
12.12.2020
|
13:00 |
3EA1665 |
02. Hafta |
HAREM SPOR |
77 - 60 |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
FATİH OĞUZHAN |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
DEMET ÇAKAR |
SEHER KAZANÇ |
ECE DİKMENLİ |
Caferağa Spor Salonu |
|
12.12.2020
|
15:00 |
3EA1671 |
02. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
92 - 67 |
GEÇİT SPOR |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
FURKAN KESERATAR |
ONUR AÇIKYÜZ |
MELİH ERGENE |
HİLAL TARIER |
SİMRE NERMİN ERTETİK |
AHMET ERSÖZ |
GÜLCAN AYRIK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
12.12.2020
|
15:00 |
3EA1672 |
02. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
75 - 76 |
MERSİN BBGSK |
C |
İSTANBUL |
Cebeci Spor Salonu |
|
ÖMER SARI |
MUSTAFA YAVUZ TAŞ |
FARUK MİLLİ |
BURAK DEMİR |
BURHAN DEMİR |
EMRAH RİFAİ |
EROL TAHTAKESEN |
BİROL ÖZDAL |
Cebeci Spor Salonu |
|
12.12.2020
|
16:00 |
3EA1673 |
02. Hafta |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
83 - 81 |
KAYSERİGAZ GSK |
C |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
BURAK PEHLİVAN |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
YASİN AK |
FİLİZ ÖGET |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
SİBEL FAZLIOĞLU |
OGÜN KURTULUŞ |
RESUL GEÇER |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
12.12.2020
|
16:00 |
3EA1667 |
02. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
65 - 57 |
KASTAMONU YURDUM GSK |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
AHMET OZANER KUTAY |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
YARKIN KESKİN |
ELHAN ÜLGENER |
ALTAN CANDAN |
SEDA İŞLER |
ZEHRA AKAN |
TİMUR TOPUZ |
Caferağa Spor Salonu |
|
13.12.2020
|
13:00 |
3EA1674 |
02. Hafta |
ALTINEL SPOR |
76 - 69 |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
D |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
SONER TÜRKER |
ÖMER USLU |
MEHMET BARUT |
BURAK DEDE |
FATMA ÇELİK |
ARDA GÜRBÜZ |
ŞERİFE YILMAZ |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
13.12.2020
|
13:00 |
3EA1676 |
02. Hafta |
SARAY BELEDİYESPOR |
66 - 81 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
FIRAT ATAR |
BERKİ PEKER |
BARAN AVŞAR |
ENİS GÜREL |
AHMET ERSÖZ |
SULTAN YAMAN |
NAZMİYE ATAMAN |
GÜLCAN AYRIK |
Çorlu Spor Salonu |
|
13.12.2020
|
16:00 |
3EA1669 |
02. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
59 - 74 |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
B |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
KAMİL ALOK |
SADETTİN BAYCAN |
MUHAMMED TURP |
HASAN GÜNGÖR |
FATMA ÇELİK |
ARDA GÜRBÜZ |
ŞERİFE YILMAZ |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
30.12.2020
|
14:00 |
3EA1675 |
02. Hafta |
EGE SPORTİF |
52 - 58 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
D |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
MURAT GENÇ |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
ÖMER KALAYDIN |
FAYSAL AYDEMİR |
FATMA DÖNMEZ |
ŞAHİN ŞANLI |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
MESUT KARABULUT |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.12.2020
|
17:00 |
3EA1682 |
03. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
105 - 63 |
SARAY BELEDİYESPOR |
D |
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
HAKAN ÇETİN |
AHMET MALİK ŞAN |
MAHSUN ALANKO |
HASAN GÜNGÖR |
FATMA ÇELİK |
TUNCER ULUŞEKER |
ANIL ENDER DURGUN |
FATİH ŞEN |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
19.12.2020
|
16:00 |
3EA1677 |
03. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
82 - 70 |
İSTANBUL BBSK |
C |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
Youtube / TBF TV |
SALİH OCAKOĞLU |
ZEYNETTİN BİNÇ |
MEHMET BATAK |
FİLİZ ÖGET |
BORA AĞBULUT |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
SERDAR KARAGÜÇ |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
19.12.2020
|
16:00 |
3EA1678 |
03. Hafta |
KAYSERİGAZ GSK |
59 - 64 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
GÖZDE SANCAR |
OSMAN YETİŞKİN |
HAMZA ÇALIŞKAN |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
FATMA AŞILI |
CELAL AKSOY |
BÜLENT TOSUN |
EMRE KARAKAYA |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
19.12.2020
|
16:00 |
3EA1679 |
03. Hafta |
MERSİN BBGSK |
89 - 55 |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
C |
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
BARAN AVŞAR |
BARIŞ TURGUT |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
TURGAY KÖROĞLU |
MELDA KÖKLÜER |
LEVENT YORULMAZ |
SELÇUK TEMÜR |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
19.12.2020
|
16:00 |
3EA1681 |
03. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
86 - 47 |
ALTINEL SPOR |
D |
ERZURUM |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
KAMİL TALHA OLGUN |
MURAT BULUT |
HANİFE AYTÜL PİRİM |
SEMAHATTİN YILDIZ |
İLKNUR ÖZGÜNEY |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
OSMAN BAHADIR CULFA |
OZAN ÇİFTÇİ |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
26.12.2020
|
13:00 |
3EA1686 |
03. Hafta |
ABB EGOSPOR |
108 - 61 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
B |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ANIL HAMİT SAYAR |
HAMZA ÇALIŞKAN |
HASAN GÜNGÖR |
ŞERİFE YILMAZ |
FATİH ŞEN |
ALİ MURAT SUNGUR |
FATİH DEMİRCİ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
26.12.2020
|
14:00 |
3EA1688 |
03. Hafta |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
77 - 74 |
BATI EGE |
B |
ADANA |
Menderes Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
EREN KILINÇ |
ALİ CAN YILMAZ |
AHMET ÖZKAN |
MEHTAP TOSUN |
CANSU DİKİLİTAŞ |
BETÜL AĞAR |
GÜLŞAH GÜLER SEZEN |
Menderes Spor Salonu |
|
26.12.2020
|
16:00 |
3EA1683 |
03. Hafta |
HAREM SPOR |
112 - 84 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
MESUT ÇINAR |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
HAKAN YİĞİT |
BURAK DEMİR |
DERYA ÖZTÜRK |
BİROL ÖZDAL |
VİLDAN ÇAKAL |
MEHMET KAPUCU |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.12.2020
|
15:00 |
3EA1684 |
03. Hafta |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
68 - 85 |
KASTAMONU YURDUM GSK |
A |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
FATİH EVLİ |
TARIK ARAZ |
SADETTİN BAYCAN |
ERHAN ELBİR |
ESRA BAYZAT |
MERVE SERDAR |
MURAT ŞENDERE |
HAKAN ÖNEN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
27.12.2020
|
16:00 |
3EA1685 |
03. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
65 - 84 |
HIGH TOUCH HT |
A |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
MEHMET BURAK ANLATICI |
MEHMET AKÇADAĞ |
ABDULLAH SERGEN ÇAKICI |
HALDUN KUNT |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
ARDA GÜRBÜZ |
BETÜL BÜLBÜL |
NİHAN ÜNSAL |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
6.01.2021
|
16:00 |
3EA1680 |
03. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
80 - 71 |
EGE SPORTİF |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
GÖNENÇ ÇETİN |
NİHAT KARA |
METEHAN ALAÇAM |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
ZEHRA AKAN |
İREM KESKİN |
MUSTAFA BURAK SİNOPLUOĞLU |
TİMUR TOPUZ |
Caferağa Spor Salonu |
|
20.01.2021
|
16:00 |
3EA1687 |
03. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
60 - 73 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
FATİH EVLİ |
SALİH ARDA UNUL |
SADETTİN BAYCAN |
YEŞER EROĞLU ESKİCİOĞLU |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
TİMUR TOPUZ |
İREM KESKİN |
MUSTAFA BURAK SİNOPLUOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
26.12.2020
|
15:00 |
3EA1691 |
04. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
80 - 71 |
MERSİN BBGSK |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
UĞUR ÇETİNEL |
NURİ DİLMEN |
MELİH ERGENE |
BAHAR ÖZENÇ |
HİLAL TARIER |
BUSE ÇİFTÇİ |
SİMRE NERMİN ERTETİK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
26.12.2020
|
15:00 |
3EA1692 |
04. Hafta |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
59 - 84 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
D |
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu |
|
FURKAN KESERATAR |
ABDURRAHMAN AYDOĞDU |
ASLI KOÇAK |
MEHMET İSMET BAYRİ |
BERFU BARUT |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
KÜBRA AYDOĞAN |
ALEV KÖROĞLU |
Gebze Spor Salonu |
|
26.12.2020
|
16:00 |
3EA1690 |
04. Hafta |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
67 - 89 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
C |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
ÇETİN ARTAN |
CANER BAHADIR |
ALPER GÖKÇEBEL |
BURAK DEDE |
ŞERİFE YILMAZ |
FATİH ŞEN |
ALİ MURAT SUNGUR |
FATİH DEMİRCİ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
27.12.2020
|
13:00 |
3EA1694 |
04. Hafta |
ALTINEL SPOR |
54 - 93 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
D |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
MUSTAFA AKSOY |
CELAL GÖRMÜŞ |
HASAN GÜNGÖR |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
ARDA GÜRBÜZ |
BETÜL BÜLBÜL |
NİHAN ÜNSAL |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
27.12.2020
|
14:00 |
3EA1693 |
04. Hafta |
SARAY BELEDİYESPOR |
73 - 96 |
ASYA KARTALLARI |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SONER TÜRKER |
TAYLAN ÖZGÜR ÜLTEN |
METİN SARIOĞLU |
ENİS GÜREL |
AHMET ERSÖZ |
NAZMİYE ATAMAN |
BUSE ÇİFTÇİ |
GÜLCAN AYRIK |
Çorlu Spor Salonu |
|
27.12.2020
|
14:30 |
3EA1689 |
04. Hafta |
GEÇİT SPOR |
71 - 70 |
KAYSERİGAZ GSK |
C |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
BARAN AVŞAR |
ALPER CAN BOZYEL |
HÜSEYİN ÇAMCI |
ZİYNİŞ ORUÇ |
CEYDA ALTINIRMAK |
NİDA ECE |
TEOMAN ÖYLEK |
ADEM ÇATALKAŞ |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
2.01.2021
|
14:00 |
3EA1698 |
04. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
77 - 67 |
ABB EGOSPOR |
B |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
ÖMER SARI |
SAMET TEKİN |
ELHAN ÜLGENER |
EMRECAN ÇAKIRCA |
SEMRA AKDUMAN |
SERDAR ERHAN |
MELDA ÇAKIRCA |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
2.01.2021
|
14:00 |
3EA1699 |
04. Hafta |
BATI EGE |
70 - 65 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
B |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
ALPER TACETTİN |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
ATAKAN KOLCU |
MUSTAFA FIRAT |
HALİME ULUDAĞ |
CEYDA SARICA KUZU |
SADIK ERGÜL |
MESUT KARABULUT |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
2.01.2021
|
16:00 |
3EA1695 |
04. Hafta |
KASTAMONU YURDUM GSK |
69 - 57 |
HAREM SPOR |
A |
KASTAMONU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
DOĞU BERK İNNAL |
MUSTAFA ÇELTİKER |
OZAN GÜNDÜZ |
ADNAN YAKUT |
İRFAN KÜTÜKOĞLU |
METİN GÖKGÖZ |
SUAT KARKACIOĞLU |
ŞENOL KARABALTAOĞLU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
2.01.2021
|
18:00 |
3EA1696 |
04. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
108 - 72 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
ABDULLAH UYANIK |
HASAN OK |
BERK YÜCEL |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
NEŞE KIRAN |
DEMET ÇAKAR |
BEGÜM SAVAŞ |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
3.01.2021
|
16:00 |
3EA1697 |
04. Hafta |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
63 - 54 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
A |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
SALİH ÖZYURT |
BURAK ERKAN |
MEHMET BOZKURT |
ERHAN ELBİR |
ESRA BAYZAT |
HAKAN ÖNEN |
MURAT ŞENDERE |
MERVE SERDAR |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
27.01.2021
|
15:00 |
3EA1700 |
04. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
71 - 79 |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
ÖMER SARI |
HASAN OK |
BURAK DEMİR |
FURKAN ATALAY |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
TUĞBA DURNAOĞLU |
MUSTAFA BURAK SİNOPLUOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
2.01.2021
|
15:00 |
3EA1701 |
05. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
92 - 68 |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
C |
İSTANBUL |
Cebeci Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
GÖNENÇ ÇETİN |
OKAN BERK TUNÇEL |
BURAK DEMİR |
GÖZDE TUNA YILDIZ |
EMRAH RİFAİ |
BİROL ÖZDAL |
EROL TAHTAKESEN |
Cebeci Spor Salonu |
|
2.01.2021
|
15:00 |
3EA1706 |
05. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
85 - 54 |
ALTINEL SPOR |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
ALİHAN CİVELEK |
AHMET OZANER KUTAY |
MUHAMMED TURP |
ÖMER KESKİN |
FATMA GÖK |
MURAT SONER DURADEMİR |
MURAT GÜRKAN |
RAMAZAN KOÇ |
Caferağa Spor Salonu |
|
2.01.2021
|
16:00 |
3EA1703 |
05. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
81 - 66 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
Youtube / TBF TV |
BARAN AVŞAR |
FURKAN KESERATAR |
RABİHA TANK |
ERDEM EFE |
GÖZDE ÖZBEK |
ARDA GÜRBÜZ |
BORA AĞBULUT |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
2.01.2021
|
17:00 |
3EA1704 |
05. Hafta |
EGE SPORTİF |
68 - 61 |
SARAY BELEDİYESPOR |
D |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
ERCAN BOZDOĞAN |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
FAYSAL AYDEMİR |
DENİZ TAN |
YEŞİM DİLEK |
CUMHUR AĞCAHAN |
ALİ DEVECİ |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
2.01.2021
|
17:00 |
3EA1702 |
05. Hafta |
MERSİN BBGSK |
86 - 54 |
GEÇİT SPOR |
C |
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
SALİH OCAKOĞLU |
HÜSEYİN EMRE EROL |
ÜNAL ÖZDEMİR |
SİBEL KANIK |
MELDA KÖKLÜER |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
BETÜL ÖZCAN |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
3.01.2021
|
16:00 |
3EA1705 |
05. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
98 - 70 |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
D |
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
SAMET FIRAT SAVAŞ |
ABDURRAHMAN İNAL |
MAHSUN ALANKO |
FİLİZ ÖGET |
FEVZİ CAN ÜRESİN |
RESUL GEÇER |
SİBEL FAZLIOĞLU |
BİLAL UZGÖREN |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
15.01.2021
|
18:00 |
3EA1714 |
05. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
60 - 71 |
KASTAMONU YURDUM GSK |
A |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
SEZER BOR |
ALİ RIZA PİNAT |
ERDEM EFE |
BETÜL BÜLBÜL |
RESUL GEÇER |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
FATİH ŞEN |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
15.01.2021
|
18:00 |
3EA1715 |
05. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
70 - 61 |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
A |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
AHMET TUNCA EVCİL |
SONER ÖZAYDOĞAN |
AYGÜN AKGÜL |
EMRE BAŞA |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
CEREN AÇIKGÖZ |
KARDELEN ÖZERUZ |
EZGİ HAN |
Nazilli Spor Salonu |
|
16.01.2021
|
13:00 |
3EA1716 |
05. Hafta |
ABB EGOSPOR |
72 - 69 |
BATI EGE |
B |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
AHMET BASRİ YILDIZ |
KAMİL ALOK |
UĞUR AKYILDIZ |
NİYAZİ ALİŞAN |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
AKIN AYTEKİN |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
FATMA ÇELİK |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
16.01.2021
|
14:00 |
3EA1717 |
05. Hafta |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
69 - 83 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
B |
ADANA |
Menderes Spor Salonu |
|
GÖZDE SANCAR |
ORÇUN AKGÜL |
FARUK MİLLİ |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
MEHTAP TOSUN |
İBRAHİM YALANCA |
GÜLŞAH GÜLER SEZEN |
Menderes Spor Salonu |
|
16.01.2021
|
16:00 |
3EA1718 |
05. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
78 - 81 |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
B |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
GÜRKAN DEMİR |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
BURAK DEDE |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
AKIN AYTEKİN |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
FATMA ÇELİK |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
16.01.2021
|
16:00 |
3EA1713 |
05. Hafta |
HAREM SPOR |
55 - 61 |
HIGH TOUCH HT |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
AHMET KÖSE |
SİBEL KOÇ |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
TUĞBA YURTSEVEN |
DERYA ÖZTÜRK |
BİROL ÖZDAL |
VİLDAN ÇAKAL |
MEHMET KAPUCU |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.01.2021
|
15:00 |
3EA1712 |
06. Hafta |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
60 - 100 |
ASYA KARTALLARI |
D |
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu |
|
DOĞU BERK İNNAL |
METİN EROL |
DEYER AKÇAY |
BURAK DEMİR |
TARIK ERDOĞAN |
EBRU ÖZMEN |
YILDIZ BUĞDACI |
MUSTAFA SALMAN |
Gebze Spor Salonu |
|
9.01.2021
|
15:00 |
3EA1708 |
06. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
91 - 76 |
İSTANBUL BBSK |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BATUHAN MERT GÜL |
ESRA YILDIZ |
SALİH ACAR |
YAŞAR TERZİOĞLU |
AHMET ERSÖZ |
SİMRE NERMİN ERTETİK |
HİLAL TARIER |
GÜLCAN AYRIK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
9.01.2021
|
16:00 |
3EA1710 |
06. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
83 - 85 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
D |
ERZURUM |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
ÇETİN ARTAN |
BURAK ERKAN |
ÖMER KALAYDIN |
SEMAHATTİN YILDIZ |
GÖKÇE TARBA |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
OSMAN BAHADIR CULFA |
OZAN ÇİFTÇİ |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
9.01.2021
|
16:00 |
3EA1707 |
06. Hafta |
KAYSERİGAZ GSK |
55 - 67 |
MERSİN BBGSK |
C |
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
BARIŞ TURGUT |
MUSTAFA YAVUZ TAŞ |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
SEVGİ ÖZÇELİK |
İSMAİL DULDA |
ESRA ÖZGÖNÜL |
İDRİS KARATAŞ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
10.01.2021
|
13:00 |
3EA1711 |
06. Hafta |
ALTINEL SPOR |
80 - 83 |
EGE SPORTİF |
D |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HALUK YAKIN |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
İSMAİL BALPETEK |
HALDUN KUNT |
BORA AĞBULUT |
FATİH ŞEN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
SİMAY ÇAKMAK |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
10.01.2021
|
14:30 |
3EA1709 |
06. Hafta |
GEÇİT SPOR |
65 - 80 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
C |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
MURAT AMAÇ |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
YASİN AK |
ZİYNİŞ ORUÇ |
SABRİYE ERKAPLAN |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
TEOMAN ÖYLEK |
ÖZLEM ÖZKAN |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
22.01.2021
|
18:00 |
3EA1727 |
06. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
56 - 83 |
KASTAMONU YURDUM GSK |
A |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
ELİF İNCİ |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
ABDURRAHMAN AYDOĞDU |
EMRE BAŞA |
MEHMET KARADENİZ |
GÖKHAN KILIÇ |
SEVCAN AKGÜL |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
23.01.2021
|
12:00 |
3EA1729 |
06. Hafta |
BATI EGE |
74 - 86 |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
B |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
DOĞU BERK İNNAL |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
ERKMEN KAYA |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
BETÜL AKDOĞAN |
HALİDE KAYA |
DENİZ TAN |
ALİ DEVECİ |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
23.01.2021
|
14:00 |
3EA1728 |
06. Hafta |
ABB EGOSPOR |
80 - 44 |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
B |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
ESRA YILDIZ |
FURKAN KESERATAR |
BURAK PEHLİVAN |
HALDUN KUNT |
MELTEM KOLÇAK |
ARDA GÜRBÜZ |
ALİ MURAT SUNGUR |
FATMA ÇELİK |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
23.01.2021
|
16:00 |
3EA1725 |
06. Hafta |
HAREM SPOR |
71 - 65 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
ABDULLAH UYANIK |
BATUHAN MERT GÜL |
NURİ DİLMEN |
TUĞBA YURTSEVEN |
DERYA ÖZTÜRK |
BİROL ÖZDAL |
VİLDAN ÇAKAL |
MURAT ÖZKAN |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
24.01.2021
|
13:00 |
3EA1730 |
06. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
61 - 87 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
B |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
SAMET BİNER |
ENES DURAN |
BURAK DEDE |
ELİF CAN |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
SERDAR KARAGÜÇ |
MURATCAN KOLÇAK |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
24.01.2021
|
16:00 |
3EA1726 |
06. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
94 - 58 |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
NİHAT KARA |
MUSTAFA ÇELTİKER |
BERK YÜCEL |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
EDA ELFİDAN |
ECE DİKMENLİ |
RAMAZAN KOÇ |
SEHER KAZANÇ |
Caferağa Spor Salonu |
|
16.01.2021
|
15:00 |
3EA1721 |
07. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
77 - 64 |
GEÇİT SPOR |
C |
İSTANBUL |
Cebeci Spor Salonu |
|
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
GÖNENÇ ÇETİN |
YARKIN KESKİN |
ÖMER KESKİN |
MURAT SEVGİL |
EMRAH RİFAİ |
BURHAN DEMİR |
MERT İĞDELİ |
Cebeci Spor Salonu |
|
16.01.2021
|
16:00 |
3EA1723 |
07. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
64 - 53 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
MEHMET BURAK ANLATICI |
DORUKHAN KALYONCU |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
SEHER KAZANÇ |
TOLGAY ÖZCAN |
ALTAN CANDAN |
EDA ELFİDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
16.01.2021
|
16:00 |
3EA1724 |
07. Hafta |
EGE SPORTİF |
73 - 67 |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
D |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
MESUT ÇINAR |
ALMİNA KOCABAŞ |
ALPER GÖKÇEBEL |
MUSTAFA FIRAT |
DİLEK KESGİN |
GÜNAY ALPUĞUZ |
HALİL TEPEBAĞ |
SEVERCAN GÜVEN |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
16.01.2021
|
16:00 |
3EA1720 |
07. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
86 - 60 |
KAYSERİGAZ GSK |
C |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
Youtube / TBF TV |
RAMAZAN SEZER BARAN |
FIRAT ATAR |
MELİKŞAH MERCAN |
DERYA ANTAŞ |
GÖZDE ÖZBEK |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
BORA AĞBULUT |
MURATCAN KOLÇAK |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
17.01.2021
|
14:00 |
3EA1722 |
07. Hafta |
SARAY BELEDİYESPOR |
122 - 78 |
ALTINEL SPOR |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BARAN AVŞAR |
FURKAN KESERATAR |
BURAK PEHLİVAN |
MELİH ERGENE |
BAHAR ÖZENÇ |
GÜLCAN AYRIK |
AHMET ERSÖZ |
DERYA GÜLBAHAR |
Çorlu Spor Salonu |
|
17.01.2021
|
15:00 |
3EA1719 |
07. Hafta |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
65 - 77 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SERHAT DÜLKER |
SAMET BİNER |
METEHAN ALAÇAM |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
GÖZDE ÖZBEK |
ONUR YEŞİLBAĞ |
ŞERİFE YILMAZ |
ARDA GÜRBÜZ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
6.02.2021
|
14:00 |
3EA1747 |
07. Hafta |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
95 - 85 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
B |
ADANA |
Menderes Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
HÜSEYİN EMRE EROL |
HAMZA ÇALIŞKAN |
AHMET ÖZKAN |
DENİZ ORGÜN |
AZİZ KAAN KARAT |
AYKUT KÖROĞLU |
EMİNE NUR ÖNCÜ |
Menderes Spor Salonu |
|
6.02.2021
|
14:00 |
3EA1748 |
07. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
85 - 63 |
BATI EGE |
B |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
NİHAT KARA |
ESRA YILDIZ |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
TUĞBA YURTSEVEN |
MURAT ÖZKAN |
EMRECAN ÇAKIRCA |
SEMRA AKDUMAN |
MELDA ÇAKIRCA |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
6.02.2021
|
16:00 |
3EA1745 |
07. Hafta |
KASTAMONU YURDUM GSK |
88 - 72 |
HIGH TOUCH HT |
A |
KASTAMONU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
DOĞU BERK İNNAL |
ALİ BARAN TECİRLİ |
UĞUR ERHAN DEDEŞAH |
İRFAN KÜTÜKOĞLU |
SUAT KARKACIOĞLU |
OZAN KAVLAKOĞLU |
ŞENOL KARABALTAOĞLU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
6.02.2021
|
16:00 |
3EA1746 |
07. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
61 - 73 |
ABB EGOSPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
ERDOĞAN ÇELEBİ |
İSMAİL BALPETEK |
OZAN GÜNDÜZ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
BÜŞRA ERKAN |
DEMET ÇAKAR |
TİMUR TOPUZ |
TOLGAY ÖZCAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
7.02.2021
|
15:00 |
3EA1743 |
07. Hafta |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
69 - 84 |
HAREM SPOR |
A |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
ALİHAN CİVELEK |
SONER TÜRKER |
CELAL GÖRMÜŞ |
SEMİH KAYA |
MİHRİBAN PEKER |
AHMET BARIŞ YAZICI |
ÇAĞRI TEMUR |
HAKAN ÖNEN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
7.02.2021
|
16:00 |
3EA1744 |
07. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
63 - 66 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
A |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MEHMET BURAK ANLATICI |
BEYHAN ERBİLGİN |
ÜNAL ÖZDEMİR |
FİLİZ ÖGET |
FATMA ÇELİK |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
BETÜL BÜLBÜL |
RESUL GEÇER |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
23.01.2021
|
15:00 |
3EA1733 |
08. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
78 - 55 |
KAYSERİGAZ GSK |
C |
İSTANBUL |
Cebeci Spor Salonu |
|
MESUT ÇINAR |
SİBEL KOÇ |
GÜNEY BİRLİK |
BURCU KOCAOĞLU SANCAR |
BURHAN DEMİR |
ZAFER RİFAİ |
MURAT SEVGİL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Cebeci Spor Salonu |
|
23.01.2021
|
16:00 |
3EA1734 |
08. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
55 - 57 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
BURAK DURMUŞ |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
ESER FIRIL |
VEDAT SAVAŞ |
BÜŞRA ERKAN |
TOLGAY ÖZCAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
23.01.2021
|
16:00 |
3EA1736 |
08. Hafta |
EGE SPORTİF |
59 - 58 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
D |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
FIRAT ATAR |
OKAN MUHAMMET ANLATICI |
MURAT MISIRLI |
CUMHUR AĞCAHAN |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
SİNEM BİRTÜRK |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
23.01.2021
|
17:00 |
3EA1731 |
08. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
72 - 44 |
MERSİN BBGSK |
C |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
BARAN AVŞAR |
TARIK ARAZ |
FİLİZ ÖGET |
MELTEM KOLÇAK |
ARDA GÜRBÜZ |
ALİ MURAT SUNGUR |
FATMA ÇELİK |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
24.01.2021
|
14:00 |
3EA1735 |
08. Hafta |
SARAY BELEDİYESPOR |
91 - 94 |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SABRİ GÜNDÜZ |
HÜSEYİN ÇAMCI |
ENİS GÜREL |
SULTAN YAMAN |
DERYA GÜLBAHAR |
NAZMİYE ATAMAN |
SİMRE NERMİN ERTETİK |
Çorlu Spor Salonu |
|
24.01.2021
|
16:00 |
3EA1732 |
08. Hafta |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
59 - 60 |
GEÇİT SPOR |
C |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
Youtube / TBF TV |
MEHMET BURAK ANLATICI |
BURAK ERKAN |
RIDVAN CÖMERT |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
ELİF CAN |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
SERDAR KARAGÜÇ |
MURATCAN KOLÇAK |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
12.02.2021
|
18:00 |
3EA1755 |
08. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
70 - 94 |
HAREM SPOR |
A |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
SONER ÖZAYDOĞAN |
ERCAN BOZDOĞAN |
ERKMEN KAYA |
EMRE BAŞA |
KARDELEN ÖZERUZ |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
CEREN AÇIKGÖZ |
YİĞİT KANDEMİR |
Nazilli Spor Salonu |
|
13.02.2021
|
12:00 |
3EA1760 |
08. Hafta |
BATI EGE |
76 - 86 |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
B |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
AHMET KÖSE |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
ENES DURAN |
MURAT MISIRLI |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
SİNEM YENİ |
SONER AKARSU |
GÖZDE ONAN |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
13.02.2021
|
14:00 |
3EA1759 |
08. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
74 - 88 |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
B |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
SAMET FIRAT SAVAŞ |
BURAK ERKAN |
TARIK ARAZ |
BURAK DEMİR |
BİROL ŞİMŞEK |
AYGÜN SEVGİL |
YUSUF YELESDAĞ |
YÜCEL FIRAT |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
13.02.2021
|
16:00 |
3EA1758 |
08. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
69 - 77 |
ABB EGOSPOR |
B |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
GÖKHAN GÜRSOY |
TAYLAN ÖZGÜR ÜLTEN |
MUSTAFA YAVUZ TAŞ |
HASAN GÜNGÖR |
ŞERİFE YILMAZ |
FATİH DEMİRCİ |
RESUL GEÇER |
TUNCER ULUŞEKER |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
13.02.2021
|
16:00 |
3EA1756 |
08. Hafta |
KASTAMONU YURDUM GSK |
104 - 80 |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
A |
KASTAMONU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
BATUHAN MERT GÜL |
FATİH OĞUZHAN |
BERK YÜCEL |
UĞUR ERHAN DEDEŞAH |
İRFAN KÜTÜKOĞLU |
METİN GÖKGÖZ |
ERCAN ÇİÇEK |
ŞENOL KARABALTAOĞLU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
14.02.2021
|
16:00 |
3EA1757 |
08. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
78 - 73 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
ÖMER SARI |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
ALPER CAN BOZYEL |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
BEGÜM SAVAŞ |
DEMET ÇAKAR |
TUĞBA DURNAOĞLU |
SEÇİL SILA KORALP |
Caferağa Spor Salonu |
|
29.01.2021
|
17:00 |
3EA1741 |
09. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
89 - 63 |
EGE SPORTİF |
D |
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
BARAN AVŞAR |
SONER TÜRKER |
AHMET MALİK ŞAN |
ERDEM EFE |
NİHAN ÜNSAL |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
KAMİL TOSUN |
BİLAL UZGÖREN |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
30.01.2021
|
15:00 |
3EA1742 |
09. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
76 - 68 |
SARAY BELEDİYESPOR |
D |
ERZURUM |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
ALPER TACETTİN |
BERK BEŞGEN |
MAHSUN ALANKO |
SEMAHATTİN YILDIZ |
SEMA YULA |
GÖKŞEN KÜNİ |
OSMAN BAHADIR CULFA |
OZAN ÇİFTÇİ |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
30.01.2021
|
15:00 |
3EA1740 |
09. Hafta |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
108 - 64 |
ALTINEL SPOR |
D |
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu |
|
AHMET KÖSE |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
YUNUS EMRE ALICI |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
TARIK ERDOĞAN |
SUDENUR DUMAN |
YILDIZ BUĞDACI |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
Gebze Spor Salonu |
|
30.01.2021
|
16:00 |
3EA1738 |
09. Hafta |
MERSİN BBGSK |
63 - 57 |
İSTANBUL BBSK |
C |
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
RAMAZAN SEZER BARAN |
KAMİL TALHA OLGUN |
MEHMET AKÇADAĞ |
SERKAN SU |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
LEVENT YORULMAZ |
FATMA ITIR ÖNCEL |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
30.01.2021
|
16:00 |
3EA1739 |
09. Hafta |
KAYSERİGAZ GSK |
73 - 78 |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
C |
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
MUSTAFA SELÇUK |
HAKAN ÇETİN |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
BÜŞRA ALAN |
CELAL AKSOY |
SİNEM MUTLU |
EMRE KARAKAYA |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
8.02.2021
|
14:00 |
3EA1737 |
09. Hafta |
GEÇİT SPOR |
81 - 84 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
DORUKHAN KALYONCU |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
ATAKAN KOLCU |
ATİF AL |
ÖZLEM ÖZKAN |
ADEM ÇATALKAŞ |
İREM ERGEN |
ESRA AL |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
26.02.2021
|
18:00 |
3EA1774 |
09. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
71 - 80 |
HIGH TOUCH HT |
A |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
AHMET KÖSE |
MESUT ÇINAR |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
EMRE BAŞA |
EZGİ HAN |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
GAMZE TAŞ KANDEMİR |
MUSTAFA NARGIZ |
Nazilli Spor Salonu |
|
26.02.2021
|
18:00 |
3EA1775 |
09. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
97 - 74 |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
A |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
OKAN GÜNGÖR |
BERK KURTULMUŞ |
HASAN GÜNGÖR |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
FATİH DEMİRCİ |
ALİ MURAT SUNGUR |
ANIL ENDER DURGUN |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
27.02.2021
|
13:00 |
3EA1777 |
09. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
77 - 57 |
BATI EGE |
B |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
OKAN GÜNGÖR |
MELİKŞAH MERCAN |
VEYSEL PEKDOĞAN |
ŞERİFE YILMAZ |
FATİH ŞEN |
ALİ MURAT SUNGUR |
FATİH DEMİRCİ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
27.02.2021
|
14:00 |
3EA1778 |
09. Hafta |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
68 - 80 |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
B |
ADANA |
Menderes Spor Salonu |
|
AHMET BASRİ YILDIZ |
ORÇUN AKGÜL |
EREN KILINÇ |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
CUMALİ TOSUN |
AZİZ KAAN KARAT |
BUKET SEZEN |
GÜLŞAH GÜLER SEZEN |
Menderes Spor Salonu |
|
27.02.2021
|
16:00 |
3EA1776 |
09. Hafta |
ABB EGOSPOR |
88 - 80 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
B |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
MEHMET BURAK ANLATICI |
RAMAZAN SEZER BARAN |
SAMET BİNER |
NİYAZİ ALİŞAN |
ŞERİFE YILMAZ |
FATİH ŞEN |
ALİ MURAT SUNGUR |
FATİH DEMİRCİ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
27.02.2021
|
16:00 |
3EA1773 |
09. Hafta |
HAREM SPOR |
65 - 99 |
KASTAMONU YURDUM GSK |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
AHMET TUNCA EVCİL |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
MEHMET KAPUCU |
TUTKU MELİS AYGÜN |
VİLDAN ÇAKAL |
BİROL ÖZDAL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.02.2021
|
15:00 |
3EA1750 |
10. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
90 - 74 |
KAYSERİGAZ GSK |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEZER BOR |
BURAK PEHLİVAN |
SAMET TEKİN |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BAHAR ÖZENÇ |
HİLAL TARIER |
NAZMİYE ATAMAN |
GÜLCAN AYRIK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
6.02.2021
|
13:00 |
3EA1753 |
10. Hafta |
ALTINEL SPOR |
48 - 67 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
D |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
İBRAHİM BARIŞ ERDOLU |
MUHAMMED TURP |
BURAK DEDE |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
İSMAİL FULSER |
HÜSEYİN ÖKMEN |
SERDAR KARAGÜÇ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
6.02.2021
|
15:00 |
3EA1749 |
10. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
99 - 67 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Cebeci Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
OKAN BERK TUNÇEL |
KUBİLAY SERDAR DURAN |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
GÖZDE TUNA YILDIZ |
MERT İĞDELİ |
REMZİ KILIÇ |
EROL TAHTAKESEN |
Cebeci Spor Salonu |
|
6.02.2021
|
16:00 |
3EA1751 |
10. Hafta |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
67 - 73 |
MERSİN BBGSK |
C |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
DORUKHAN KALYONCU |
HAKAN YİĞİT |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
İSMAİL FULSER |
HÜSEYİN ÖKMEN |
SERDAR KARAGÜÇ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
6.02.2021
|
16:00 |
3EA1752 |
10. Hafta |
EGE SPORTİF |
59 - 64 |
ASYA KARTALLARI |
D |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
ÖMER SARI |
AYGÜN AKGÜL |
FAYSAL AYDEMİR |
GİZEM ÖZAYDIN |
GÜNAY ALPUĞUZ |
HALİME ULUDAĞ |
KEMAL AYPARS |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
7.02.2021
|
14:00 |
3EA1754 |
10. Hafta |
SARAY BELEDİYESPOR |
63 - 101 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
FATİH EVLİ |
UĞUR ÇETİNEL |
ALPEREN BAŞER |
MELİH ERGENE |
AHMET ERSÖZ |
DERYA GÜLBAHAR |
BUSE ÇİFTÇİ |
SİMRE NERMİN ERTETİK |
Çorlu Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1785 |
10. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
68 - 70 |
HAREM SPOR |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
BURAK ERKAN |
ALPEREN BAŞER |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
ESER FIRIL |
DEMET ÇAKAR |
VEDAT SAVAŞ |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1786 |
10. Hafta |
KASTAMONU YURDUM GSK |
99 - 80 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
A |
KASTAMONU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
SALİH ACAR |
ATAKAN KOLCU |
ADNAN YAKUT |
İRFAN KÜTÜKOĞLU |
METİN GÖKGÖZ |
OZAN KAVLAKOĞLU |
SUAT KARKACIOĞLU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1787 |
10. Hafta |
SAMSUN DOĞA KOLEJİ İLKADIM 55 GSK |
65 - 95 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
A |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
SONER TÜRKER |
AHMET OZANER KUTAY |
METİN SARIOĞLU |
NAZLI AYYILDIZ TURAN |
MİHRİBAN PEKER |
MERVE SERDAR |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
HAKAN ÖNEN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1788 |
10. Hafta |
BATI EGE |
59 - 99 |
ABB EGOSPOR |
B |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
ERDOĞAN ÇELEBİ |
FURKAN KESERATAR |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
CUMHUR AĞCAHAN |
MESUT KARABULUT |
MUSTAFA MESCİ |
GÜNAY ALPUĞUZ |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1789 |
10. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
79 - 54 |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
MESUT ÇINAR |
KAMİL ALOK |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
BİROL ŞİMŞEK |
SEMRA AKDUMAN |
EMRECAN ÇAKIRCA |
MELDA ÇAKIRCA |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1790 |
10. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
72 - 80 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
B |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
GÖNENÇ ÇETİN |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
FATİH ERDOĞAN |
ADNAN KIVANÇ |
SEHER KAZANÇ |
MUSTAFA BURAK SİNOPLUOĞLU |
BÜŞRA ERKAN |
TOLGAY ÖZCAN |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
12.02.2021
|
16:00 |
3EA1761 |
11. Hafta |
KAYSERİGAZ GSK |
68 - 66 |
GEÇİT SPOR |
C |
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
ÖMER SARI |
MUSTAFA AKSOY |
ABDULLAH SERGEN ÇAKICI |
BAHA KAÇIN |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
EMRE KARAKAYA |
GÖZDE ÇULFACI |
BÜLENT TOSUN |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
12.02.2021
|
17:00 |
3EA1766 |
11. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
99 - 59 |
ALTINEL SPOR |
D |
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
SİBEL KOÇ |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
DERYA ÇELİK |
FİLİZ ÖGET |
SİMAY ÇAKMAK |
ONUR YEŞİLBAĞ |
FATİH DEMİRCİ |
TUNCER ULUŞEKER |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
13.02.2021
|
16:00 |
3EA1762 |
11. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
86 - 79 |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
C |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
MESUT ÇINAR |
YARKIN KESKİN |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
ELİF CAN |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
BORA AĞBULUT |
İSMAİL FULSER |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
13.02.2021
|
16:00 |
3EA1763 |
11. Hafta |
MERSİN BBGSK |
71 - 77 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MEHMET BURAK ANLATICI |
SAMET BİNER |
ERSEL BÜYÜKKARA |
SERKAN SU |
SABAHİTTİN KAZAN |
MEHMET ALİ ÖNCÜ |
FATMA ITIR ÖNCEL |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
13.02.2021
|
16:00 |
3EA1764 |
11. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
97 - 61 |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
D |
ERZURUM |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
AHMET BASRİ YILDIZ |
SALİH OCAKOĞLU |
YAKUP BUTASIM |
SEMAHATTİN YILDIZ |
İLKNUR ÖZGÜNEY |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
ŞERMİN BOZOĞLU |
OZAN ÇİFTÇİ |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
13.02.2021
|
16:00 |
3EA1765 |
11. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
70 - 65 |
SARAY BELEDİYESPOR |
D |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
GÖNENÇ ÇETİN |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
NURİ DİLMEN |
GÖZDE ERSÖZ |
TOLGAY ÖZCAN |
MUSTAFA GÖKMEN DEMİRAY |
OSMAN OKUDAN |
MUSTAFA BURAK SİNOPLUOĞLU |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.02.2021
|
13:00 |
3EA1772 |
12. Hafta |
ALTINEL SPOR |
71 - 86 |
ASYA KARTALLARI |
D |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
MUSTAFA BAŞTÜRK |
YUNUS EMRE ALICI |
FİLİZ ÖGET |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
FATİH DEMİRCİ |
ELİF CAN |
SERDAR KARAGÜÇ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
20.02.2021
|
14:00 |
3EA1768 |
12. Hafta |
GEÇİT SPOR |
74 - 85 |
MERSİN BBGSK |
C |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
BARAN AVŞAR |
MUSTAFA ÇELTİKER |
UĞUR AKYILDIZ |
ATİF AL |
ZEHRA PINAR ÖZGÜR |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
ERAY BABAHANOĞLU |
HİLAL YÜKSEL TERCAN |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
20.02.2021
|
15:00 |
3EA1769 |
12. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
84 - 87 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
SALİH ARDA UNUL |
FURKAN KESERATAR |
MELİH ERGENE |
BAHAR ÖZENÇ |
HİLAL TARIER |
GÜLCAN AYRIK |
SULTAN YAMAN |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
20.02.2021
|
15:00 |
3EA1771 |
12. Hafta |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
62 - 94 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
D |
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
ÖMER KALAYDIN |
GÜNEY BİRLİK |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
EYLÜL TUNCER |
KÜBRA AYDOĞAN |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
İSMAİL DİREN |
Gebze Spor Salonu |
|
20.02.2021
|
16:00 |
3EA1767 |
12. Hafta |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
93 - 95 |
İSTANBUL BBSK |
C |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
YASİN AK |
BURAK DEDE |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
FATİH DEMİRCİ |
SERDAR KARAGÜÇ |
ELİF CAN |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
21.02.2021
|
14:00 |
3EA1770 |
12. Hafta |
SARAY BELEDİYESPOR |
63 - 93 |
EGE SPORTİF |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEZER BOR |
BURAK PEHLİVAN |
SAMET TEKİN |
YAŞAR TERZİOĞLU |
AHMET ERSÖZ |
DERYA GÜLBAHAR |
SİMRE NERMİN ERTETİK |
BUSE ÇİFTÇİ |
Çorlu Spor Salonu |
|
27.02.2021
|
15:00 |
3EA1780 |
13. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
69 - 76 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Cebeci Spor Salonu |
|
ÖMER SARI |
NİHAT KARA |
BURAK DURMUŞ |
BURAK DEMİR |
MURAT SEVGİL |
ZAFER RİFAİ |
GÖZDE TUNA YILDIZ |
REMZİ KILIÇ |
Cebeci Spor Salonu |
|
27.02.2021
|
16:00 |
3EA1781 |
13. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
91 - 68 |
GEÇİT SPOR |
C |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
Youtube / TBF TV |
CANER BAHADIR |
BURAK PEHLİVAN |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
ERDEM DEMİRSOY |
ELİF CAN |
İSMAİL FULSER |
BORA AĞBULUT |
FATMA ÇELİK |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
27.02.2021
|
16:00 |
3EA1783 |
13. Hafta |
EGE SPORTİF |
75 - 66 |
ALTINEL SPOR |
D |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
SONER ÖZAYDOĞAN |
AYGÜN AKGÜL |
METİN EROL |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
EMİNE KALKAN |
HALİDE KAYA |
EBRU AYDIN |
HAKAN DÖNMEZ |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
27.02.2021
|
16:00 |
3EA1784 |
13. Hafta |
ASYA KARTALLARI |
82 - 76 |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
D |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
SİBEL KOÇ |
ESRA YILDIZ |
METEHAN ALAÇAM |
ELHAN ÜLGENER |
BÜŞRA ERKAN |
TOLGAY ÖZCAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
DEMET ÇAKAR |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
27.02.2021
|
16:00 |
3EA1779 |
13. Hafta |
MERSİN BBGSK |
57 - 48 |
KAYSERİGAZ GSK |
C |
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HALDUN ÇOBAN |
GÜRKAN DEMİR |
ALİ CAN YILMAZ |
TURGAY KÖROĞLU |
MELDA KÖKLÜER |
LEVENT YORULMAZ |
FATMA ITIR ÖNCEL |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
28.02.2021
|
18:00 |
3EA1782 |
13. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
82 - 58 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
D |
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
ABDULLAH UYANIK |
BARAN AVŞAR |
KAMİL ALOK |
ERDEM EFE |
MELTEM KOLÇAK |
AKIN AYTEKİN |
NİHAN ÜNSAL |
SİMAY ÇAKMAK |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1791 |
14. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
71 - 75 |
LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU PANTERLERİ |
C |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BARAN AVŞAR |
UĞUR AKYILDIZ |
ALPER GÖKÇEBEL |
YAŞAR TERZİOĞLU |
AHMET ERSÖZ |
DERYA GÜLBAHAR |
BAHAR ÖZENÇ |
GÜLCAN AYRIK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1792 |
14. Hafta |
KAYSERİGAZ GSK |
57 - 71 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
C |
KAYSERİ |
Kayseri Atatürk Spor Salonu |
|
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ANIL HAMİT SAYAR |
MEHMET BARUT |
BAHA KAÇIN |
BÜŞRA ALAN |
FATİH SAVAŞKAN |
FATMA ÖZÇELİK |
İDRİS KARATAŞ |
Kayseri Atatürk Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1793 |
14. Hafta |
GEÇİT SPOR |
74 - 79 |
İSTANBUL BBSK |
C |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
ABDULLAH UYANIK |
DOĞU BERK İNNAL |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
MACİT ZEREN |
ÖZLEM ÖZKAN |
EMEL ÖZTÜRK |
SELİME ALTUNTAŞ |
ERAY BABAHANOĞLU |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1794 |
14. Hafta |
ALTINEL SPOR |
59 - 67 |
SARAY BELEDİYESPOR |
D |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
NİHAT KARA |
BATUHAN MERT GÜL |
FİLİZ ÖGET |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
FATİH ŞEN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
BİLAL UZGÖREN |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1795 |
14. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
90 - 68 |
ASYA KARTALLARI |
D |
ERZURUM |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
SAMET BİNER |
ALİHAN CİVELEK |
SEMAHATTİN YILDIZ |
GÖKŞEN KÜNİ |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
OZAN ÇİFTÇİ |
ŞERMİN BOZOĞLU |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
6.03.2021
|
15:00 |
3EA1796 |
14. Hafta |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
90 - 92 |
EGE SPORTİF |
D |
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu |
|
ÇETİN ARTAN |
ÖMER KALAYDIN |
FATMA ÖZTÜRK |
BURAK DEMİR |
HANDE DEMİRKOL |
İSMET MUHAMMED DEMİRER |
TARIK ERDOĞAN |
ALEV KÖROĞLU |
Gebze Spor Salonu |
|
20.03.2021
|
14:00 |
3EA1798 |
Playoff Eleme Turu |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
85 - 76 |
HAREM SPOR |
Eleme Müsabakaları |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
BARAN AVŞAR |
UĞUR AKYILDIZ |
ÖMER KESKİN |
TUTKU MELİS AYGÜN |
MELDA ÇAKIRCA |
EMRECAN ÇAKIRCA |
MURAT ÖZKAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
20.03.2021
|
15:00 |
3EA1799 |
Playoff Eleme Turu |
ÇORLU BELEDİYESİ |
61 - 58 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
Eleme Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SERHAT DÜLKER |
CAN ÜTKÜR |
MELİH ERGENE |
BAHAR ÖZENÇ |
HİLAL TARIER |
BESTE SOYSAL |
SİMRE NERMİN ERTETİK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
20.03.2021
|
15:00 |
3EA1800 |
Playoff Eleme Turu |
ASYA KARTALLARI |
51 - 70 |
MERSİN BBGSK |
Eleme Müsabakaları |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
AHMET KÖSE |
ALPER TACETTİN |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
BÜŞRA ERKAN |
MURAT GÜRKAN |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
ESER FIRIL |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.03.2021
|
16:00 |
3EA1797 |
Playoff Eleme Turu |
HIGH TOUCH HT |
74 - 77 |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
Eleme Müsabakaları |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
METİN AKSOYAK |
ESRA YILDIZ |
ALİ RIZA PİNAT |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
BEGÜM SAVAŞ |
ECE DİKMENLİ |
GÜLTEKİN KABAŞ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Caferağa Spor Salonu |
|
21.03.2021
|
16:00 |
3EA1801 |
Playoff Eleme Turu |
KASTAMONU YURDUM GSK |
84 - 89 |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
Eleme Müsabakaları |
KASTAMONU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
UĞUR ERHAN DEDEŞAH |
İRFAN KÜTÜKOĞLU |
METİN GÖKGÖZ |
SUAT KARKACIOĞLU |
ŞENOL KARABALTAOĞLU |
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu |
|
21.03.2021
|
16:00 |
3EA1802 |
Playoff Eleme Turu |
ABB EGOSPOR |
72 - 63 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
Eleme Müsabakaları |
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
SAMET FIRAT SAVAŞ |
SALİH ARDA UNUL |
ALİHAN CİVELEK |
FİLİZ ÖGET |
ŞERİFE YILMAZ |
FATİH DEMİRCİ |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
SERDAR KARAGÜÇ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
21.03.2021
|
16:00 |
3EA1803 |
Playoff Eleme Turu |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
86 - 75 |
EGE SPORTİF |
Eleme Müsabakaları |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
BURAK PEHLİVAN |
ALPER GÖKÇEBEL |
BURAK DEDE |
BORA AĞBULUT |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
MELTEM KOLÇAK |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
21.03.2021
|
16:00 |
3EA1804 |
Playoff Eleme Turu |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
87 - 68 |
İSTANBUL BBSK |
Eleme Müsabakaları |
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
MURAT GENÇ |
RAMAZAN SEZER BARAN |
SAMET BİNER |
MUSTAFA KOCAEREN |
ELİF CAN |
FATİH ŞEN |
ÖMÜR BAHTİYAROĞLU |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
23.03.2021
|
15:00 |
3EA1807 |
Playoff Eleme Turu |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
78 - 60 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
Eleme Müsabakaları |
ERZURUM |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
MEHMET BURAK ANLATICI |
ORÇUN AKGÜL |
MESUT ÇINAR |
SEMAHATTİN YILDIZ |
GÖKŞEN KÜNİ |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
EMİRCAN ARAÇ |
OZAN ÇİFTÇİ |
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu |
|
23.03.2021
|
15:00 |
3EA1808 |
Playoff Eleme Turu |
MERSİN BBGSK |
71 - 74 |
ASYA KARTALLARI |
Eleme Müsabakaları |
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
DORUKHAN KALYONCU |
ÖMER SARI |
BURAK DURMUŞ |
SERKAN SU |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
MEHMET ALİ ÖNCÜ |
FATMA ITIR ÖNCEL |
CANER SERTEL |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
23.03.2021
|
16:00 |
3EA1805 |
Playoff Eleme Turu |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
56 - 79 |
HIGH TOUCH HT |
Eleme Müsabakaları |
ADANA |
Menderes Spor Salonu |
|
GÖZDE SANCAR |
AHMET TUNCA EVCİL |
SİBEL KOÇ |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
CUMALİ TOSUN |
BETÜL YENİSU |
BURAK SEZEN |
Menderes Spor Salonu |
|
23.03.2021
|
17:00 |
3EA1806 |
Playoff Eleme Turu |
HAREM SPOR |
73 - 62 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
Eleme Müsabakaları |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
SEZER BOR |
FURKAN KESERATAR |
HURŞİT CEM AKAN |
REMZİ KILIÇ |
BİROL ÖZDAL |
YUNUS EMRE SEVER |
SEMRA AKDUMAN |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
24.03.2021
|
13:30 |
3EA1811 |
Playoff Eleme Turu |
EGE SPORTİF |
79 - 89 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
Eleme Müsabakaları |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
SONER ÖZAYDOĞAN |
BURAK ERKAN |
AYGÜN AKGÜL |
FAYSAL AYDEMİR |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
EBRU AYDIN |
CANSU ÇOBAN |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
24.03.2021
|
15:00 |
3EA1812 |
Playoff Eleme Turu |
İSTANBUL BBSK |
63 - 66 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
Eleme Müsabakaları |
İSTANBUL |
Cebeci Spor Salonu |
|
ELİF İNCİ |
AHMET BASRİ YILDIZ |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
ELHAN ÜLGENER |
MEHMET KAPUCU |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
ASİYE MERVE OĞUR |
BURHAN DEMİR |
Cebeci Spor Salonu |
|
24.03.2021
|
17:00 |
3EA1809 |
Playoff Eleme Turu |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
74 - 71 |
KASTAMONU YURDUM GSK |
Eleme Müsabakaları |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
YARKIN KESKİN |
YEŞER EROĞLU ESKİCİOĞLU |
SEHER KAZANÇ |
GÜLTEKİN KABAŞ |
VEDAT SAVAŞ |
EDA ELFİDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
24.03.2021
|
17:00 |
3EA1810 |
Playoff Eleme Turu |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
77 - 86 |
ABB EGOSPOR |
Eleme Müsabakaları |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
FIRAT ATAR |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
EMRE BAŞA |
MEHMET KARADENİZ |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
SEVCAN AKGÜL |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
26.03.2021
|
15:00 |
3EA1813 |
Playoff Eleme Turu |
HIGH TOUCH HT |
71 - 46 |
SEYHAN BELEDİYESPOR |
Eleme Müsabakaları |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu |
|
DOĞU BERK İNNAL |
MELİKŞAH MERCAN |
BURAK AKTAŞ |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
EDA ELFİDAN |
EBRU ULUDOĞAN |
NEŞE KIRAN |
SEDA İŞLER |
Caferağa Spor Salonu |
|
26.03.2021
|
15:00 |
3EA1814 |
Playoff Eleme Turu |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
86 - 84 |
HAREM SPOR |
Eleme Müsabakaları |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
SALİH ARDA UNUL |
BERK KURTULMUŞ |
TUĞBA YURTSEVEN |
TUTKU MELİS AYGÜN |
SEMRA AKDUMAN |
MURAT SEVGİL |
MERT İĞDELİ |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
26.03.2021
|
15:00 |
3EA1815 |
Playoff Eleme Turu |
ÇORLU BELEDİYESİ |
60 - 65 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
Eleme Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
AHMET KÖSE |
BARAN AVŞAR |
ENİS GÜREL |
AHMET ERSÖZ |
HİLAL TARIER |
NAZMİYE ATAMAN |
SİMRE NERMİN ERTETİK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
16.04.2021
|
15:00 |
3EA1816 |
Playoff Eleme Turu |
ASYA KARTALLARI |
57 - 88 |
MERSİN BBGSK |
Eleme Müsabakaları |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
MURAT GENÇ |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
SAMET BİNER |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
FATMA GÖK |
GÜLTEKİN KABAŞ |
ZEHRA AKAN |
ÇAĞLAR SARIDEDE |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.04.2021
|
14:00 |
3EA1817 |
Final Grubu |
ABB EGOSPOR |
95 - 57 |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
A Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
HALDUN ÇOBAN |
ÖMER SARI |
BURAK DURMUŞ |
ELA ONAT |
TARIK ERDOĞAN |
SUDENUR DUMAN |
EGEMEN KELLECİ |
SEVGİ CANDAZ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|
19.04.2021
|
15:00 |
3EA1818 |
Final Grubu |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
63 - 81 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
B Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
DORUKHAN KALYONCU |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
ERKAN URASLI |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
YILDIZ BUĞDACI |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
|
19.04.2021
|
16:30 |
3EA1819 |
Final Grubu |
HIGH TOUCH HT |
82 - 70 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
A Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
SERHAT DÜLKER |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
YARKIN KESKİN |
ELA ONAT |
TARIK ERDOĞAN |
SUDENUR DUMAN |
EGEMEN KELLECİ |
SEVGİ CANDAZ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|
19.04.2021
|
17:30 |
3EA1820 |
Final Grubu |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
60 - 72 |
MERSİN BBGSK |
B Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
MEHMET BURAK ANLATICI |
BERK KURTULMUŞ |
ERKAN URASLI |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
YILDIZ BUĞDACI |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
|
20.04.2021
|
14:00 |
3EA1821 |
Final Grubu |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
75 - 92 |
HIGH TOUCH HT |
A Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
MEHMET BURAK ANLATICI |
BERK KURTULMUŞ |
ERKAN URASLI |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
YILDIZ BUĞDACI |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
|
20.04.2021
|
15:00 |
3EA1822 |
Final Grubu |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
85 - 72 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
B Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
HALDUN ÇOBAN |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
BURAK DURMUŞ |
ELA ONAT |
TARIK ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
SUDENUR DUMAN |
SEVGİ CANDAZ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|
20.04.2021
|
16:30 |
3EA1823 |
Final Grubu |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
52 - 63 |
ABB EGOSPOR |
A Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
YARKIN KESKİN |
ERKAN URASLI |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
YILDIZ BUĞDACI |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
|
20.04.2021
|
17:30 |
3EA1824 |
Final Grubu |
MERSİN BBGSK |
58 - 65 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
B Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
DORUKHAN KALYONCU |
SERHAT DÜLKER |
ÖMER SARI |
ELA ONAT |
TARIK ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
SUDENUR DUMAN |
SEVGİ CANDAZ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|
21.04.2021
|
14:00 |
3EA1825 |
Final Grubu |
HIGH TOUCH HT |
72 - 87 |
ABB EGOSPOR |
A Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
HALDUN ÇOBAN |
SERHAT DÜLKER |
ÖMER SARI |
ERKAN URASLI |
TARIK ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
SUDENUR DUMAN |
SEVGİ CANDAZ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|
21.04.2021
|
14:00 |
3EA1827 |
Final Grubu |
KADIKÖY İSTANBUL SK |
91 - 124 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
A Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
Youtube / TBF TV |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
BURAK DURMUŞ |
YARKIN KESKİN |
ELA ONAT |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
YILDIZ BUĞDACI |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
|
21.04.2021
|
17:00 |
3EA1828 |
Final Grubu |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
80 - 87 |
MERSİN BBGSK |
B Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
MEHMET BURAK ANLATICI |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
ELA ONAT |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
YILDIZ BUĞDACI |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
Green Park Kartepe Salon 2 |
|
21.04.2021
|
17:00 |
3EA1826 |
Final Grubu |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
100 - 72 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
B Grubu |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
DORUKHAN KALYONCU |
BERK KURTULMUŞ |
ERKAN URASLI |
TARIK ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
SUDENUR DUMAN |
SEVGİ CANDAZ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|
23.04.2021
|
14:00 |
3EA1829 |
Yarı Final |
ABB EGOSPOR |
56 - 65 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
Yarı Final |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
DORUKHAN KALYONCU |
ÖMER SARI |
ELA ONAT |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
YILDIZ BUĞDACI |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|
23.04.2021
|
17:00 |
3EA1830 |
Yarı Final |
MERSİN BBGSK |
85 - 78 |
HIGH TOUCH HT |
Yarı Final |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
MEHMET BURAK ANLATICI |
HALDUN ÇOBAN |
ERKAN URASLI |
TARIK ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
SUDENUR DUMAN |
SEVGİ CANDAZ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|
24.04.2021
|
14:00 |
3EA1831 |
Klasman Maçları |
ABB EGOSPOR |
86 - 93 |
HIGH TOUCH HT |
3.Lük Müsabakası |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
MEHMET BURAK ANLATICI |
HALDUN ÇOBAN |
ÖMER SARI |
ERKAN URASLI |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
YILDIZ BUĞDACI |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|
24.04.2021
|
17:00 |
3EA1832 |
Final |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
72 - 62 |
MERSİN BBGSK |
Final |
KOCAELİ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
MURAT AMAÇ |
DORUKHAN KALYONCU |
ERKAN URASLI |
TARIK ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
SUDENUR DUMAN |
SEVGİ CANDAZ |
Green Park Kartepe Salon 1 |
|