28.09.2019
|
13:00 |
1EA3062 |
01. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
85 - 92 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TİVİBU Spor 2 |
KEREM BAKİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
AYŞE SERVER SEZER |
DİNÇER ADİLLER |
MERVE SAĞLAM |
YUSUF YELESDAĞ |
Gazanfer Bilge |
|
28.09.2019
|
15:15 |
1EA3063 |
01. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
78 - 66 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ALPER ÖZGÖK |
HÜSEYİN ÇELİK |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
FUNDA KONCA |
PELİN KUZU |
FATİH ŞEN |
ONUR YEŞİLBAĞ |
Ankara Spor Salonu |
|
28.09.2019
|
17:30 |
1EA3064 |
01. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
57 - 89 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
HALİT CAN CİHAN |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
IŞIL ÖZKAN |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
METİN IŞIK |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
29.09.2019
|
13:00 |
1EA3065 |
01. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
80 - 76 |
TOFAŞ |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
HAKAN BEŞTEPE |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
TUĞBA ÖYLEK |
HASAN YILDIZ |
Tofaş Spor Salonu |
|
29.09.2019
|
15:15 |
1EA3066 |
01. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
78 - 71 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
FATİH ARSLANOĞLU |
AHMET TATLICI |
ALİ KÖSEOĞLU |
NAMIK KEMAL ERGÜVEN |
EYÜP KALA |
EKMEL CENGİZ |
MUSTAFA BODUR |
PINAR ŞAHİN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
29.09.2019
|
17:30 |
1EA3067 |
01. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
75 - 80 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET ŞAHİN |
ZİYA ÖZORHON |
SERHAT BÜKER |
ERKAN URASLI |
SEÇİL SILA KORALP |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
EBRU ULUDOĞAN |
SEDA İŞLER |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
29.09.2019
|
20:00 |
1EA3068 |
01. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
57 - 90 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
SEMİH VURAL |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
BURAK DEMİR |
CEYDA KAPKAÇ |
ALPER LAÇİNKAYA |
ERMAN YÜCEL |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
30.09.2019
|
20:00 |
1EA3069 |
01. Hafta |
ANADOLU EFES |
93 - 82 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
TAYFUN AY |
SEMRA AKDUMAN |
SERHAT LEVENT |
ZAFER RİFAİ |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
13:00 |
1EA3070 |
02. Hafta |
TOFAŞ |
123 - 80 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
ZİYA ÖZORHON |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
ELA ONAT |
CEREN UZUNOĞLU YAVUZ |
ZEHRA PINAR ÖZGÜR |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
15:15 |
1EA3071 |
02. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
85 - 76 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
FATİH ARSLANOĞLU |
SEMİH VURAL |
DUHAN KÖYİÇİ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
CEYDA KAPKAÇ |
SEMRA AKDUMAN |
MERVE SAĞLAM |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
17:30 |
1EA3072 |
02. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
63 - 81 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
HALİL BALDEMİR |
HÜSEYİN ÇELİK |
ENİS GÜREL |
GÜL URASLI |
KEREM SIRMAGİL |
ALPER LAÇİNKAYA |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
13:00 |
1EA3073 |
02. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
80 - 59 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
POLAT PARLAK |
ALİ KÖSEOĞLU |
DİDEM SÜER |
EDA NİHAN DUMAN |
İRFAN TEMELLİ |
MESUT KARABULUT |
İLAYDA DİNÇEL |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
15:15 |
1EA3074 |
02. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
78 - 82 |
TÜRK TELEKOM |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
HASAN GÖRDES |
MEHMET ALİ KARAASLAN |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
17:30 |
1EA3075 |
02. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
81 - 86 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
ALPER ÖZGÖK |
SERHAT BÜKER |
DERYA ANTAŞ |
FATMA ÇELİK |
TUNCER ULUŞEKER |
SİMAY ÇAKMAK |
MEHTAP ADIGÜZEL |
Ankara Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
20:00 |
1EA3076 |
02. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
84 - 75 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
CAN MAVİSU |
MUSA KAZIM ÇETİN |
ERKAN URASLI |
ESER FIRIL |
EBRU ULUDOĞAN |
ALTAN CANDAN |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
7.10.2019
|
20:00 |
1EA3077 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
68 - 80 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
AHMET TATLICI |
TAYFUN AY |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
ZAFER RİFAİ |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
SELCAN TUĞÇE ALKAYA |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
12.10.2019
|
13:00 |
1EA3078 |
03. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
82 - 87 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
ALPER ÖZGÖK |
HALİT CAN CİHAN |
ERKAN URASLI |
ALTAN CANDAN |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
ECE DİKMENLİ |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
12.10.2019
|
15:15 |
1EA3079 |
03. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
69 - 81 |
TOFAŞ |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
POLAT PARLAK |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
EYÜP KALA |
EKMEL CENGİZ |
MUSTAFA BODUR |
PINAR ŞAHİN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
17:30 |
1EA3080 |
03. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
74 - 65 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TRTSPOR |
MEHMET KESERATAR |
KEREM BAKİ |
ALİ KÖSEOĞLU |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
DİNÇER ADİLLER |
ZAFER RİFAİ |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
20:00 |
1EA3081 |
03. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
59 - 75 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET ŞAHİN |
KAAN BÜYÜKÇİL |
AHMET TATLICI |
HAKAN BEŞTEPE |
RESUL GEÇER |
FATİH ŞEN |
İSMAİL FULSER |
FATİH DEMİRCİ |
Ankara Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
13:00 |
1EA3082 |
03. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
64 - 84 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TİVİBU Spor 2 |
FATİH ARSLANOĞLU |
DUHAN KÖYİÇİ |
HÜSEYİN ÇELİK |
ENİS GÜREL |
AYŞE SERVER SEZER |
YUSUF YELESDAĞ |
SEMRA AKDUMAN |
MELDA ÇAKIRCA |
Gazanfer Bilge |
|
13.10.2019
|
15:15 |
1EA3083 |
03. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
77 - 85 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TRTSPOR |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
MUSA KAZIM ÇETİN |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
SEVDA USTA |
ABDULLAH KURT |
SİNEM ERTEM |
Tofaş Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
17:30 |
1EA3084 |
03. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
84 - 66 |
ANADOLU EFES |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
ZİYA ÖZORHON |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
ELA ONAT |
GAMZE ATİLA |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
METİN IŞIK |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
20:00 |
1EA3085 |
03. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
61 - 98 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ÖZLEM YALMAN |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
TAYFUN AY |
EMRAH RİFAİ |
ALPER LAÇİNKAYA |
ERMAN YÜCEL |
SELCAN TUĞÇE ALKAYA |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
13:00 |
1EA3086 |
04. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
67 - 68 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
ZİYA ÖZORHON |
SERHAT BÜKER |
İLKE ORTAÇ ALATAN |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
HASAN GÖRDES |
MEHMET KARAARSLAN |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
15:15 |
1EA3087 |
04. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
105 - 67 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
CAN MAVİSU |
HÜSEYİN ÇELİK |
ELA ONAT |
MERAL DURMAZ |
ÖMER DURSUN |
ŞAHİN ŞANLI |
SÜLEYMAN YALÇIN TORUNOĞLU |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
17:30 |
1EA3088 |
04. Hafta |
TOFAŞ |
81 - 72 |
TÜRK TELEKOM |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ZAFER YILMAZ |
KEREM BAKİ |
TAYFUN AY |
CEREN UZUNOĞLU YAVUZ |
ZEHRA PINAR ÖZGÜR |
ABDULLAH KURT |
SİNEM ERTEM |
Tofaş Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
20:00 |
1EA3089 |
04. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
97 - 82 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
AYTUĞ EKTİ |
FATİH ARSLANOĞLU |
HALİL BALDEMİR |
ENİS GÜREL |
AYŞE SERVER SEZER |
AHMET YILDIZ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
13:00 |
1EA3090 |
04. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
74 - 60 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
ERKAN URASLI |
BUKET ÖZDEMİR |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
SEDA İŞLER |
BEGÜM SAVAŞ |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
20.10.2019
|
15:15 |
1EA3091 |
04. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
81 - 82 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
ÖZLEM YALMAN |
HALİT CAN CİHAN |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
FATİH DEMİRCİ |
SİBEL FAZLIOĞLU |
ARDA GÜRBÜZ |
ANIL ENDER DURGUN |
Ankara Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
17:30 |
1EA3092 |
04. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
76 - 58 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
SEMİH VURAL |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
HAKAN BEŞTEPE |
ESER FIRIL |
ALPER LAÇİNKAYA |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
MUSTAFA GÖKMEN DEMİRAY |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
21.10.2019
|
20:00 |
1EA3093 |
04. Hafta |
ANADOLU EFES |
109 - 69 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET ŞAHİN |
ALPER ÖZGÖK |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
SERHAT LEVENT |
ERMAN YÜCEL |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
13:00 |
1EA3094 |
05. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
85 - 92 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TRTSPOR |
ÖZLEM YALMAN |
KAAN BÜYÜKÇİL |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
ALPER LAÇİNKAYA |
ALİ MALÇOK |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
26.10.2019
|
15:15 |
1EA3095 |
05. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
67 - 83 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
KEREM BAKİ |
ZİYA ÖZORHON |
DUHAN KÖYİÇİ |
NAMIK KEMAL ERGÜVEN |
ALİ DALYANOĞLU |
EKMEL CENGİZ |
MUSTAFA BODUR |
RECEP ÖZTÜRK |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
17:30 |
1EA3096 |
05. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
73 - 68 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
CAN MAVİSU |
HALDUN KUNT |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
HASAN GÖRDES |
MEHMET KARAARSLAN |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
20:00 |
1EA3097 |
05. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
86 - 95 |
ANADOLU EFES |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TRTSPOR |
AYTUĞ EKTİ |
ERŞAN KARTAL |
POLAT PARLAK |
BURAK DEDE |
BERNA EKBİÇ |
SEVDA USTA |
ABDULLAH KURT |
TAHSİN BURAK ŞEKERCİGİLLER |
Tofaş Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
13:00 |
1EA3098 |
05. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
80 - 104 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
AHMET TATLICI |
ENİS GÜREL |
AYŞE SERVER SEZER |
YUSUF YELESDAĞ |
SEMRA AKDUMAN |
YÜCEL FIRAT |
Gazanfer Bilge |
|
27.10.2019
|
15:15 |
1EA3099 |
05. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
83 - 64 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ERKAN URASLI |
BİROL ŞİMŞEK |
AHMET YILDIZ |
DİNÇER ADİLLER |
ZAFER RİFAİ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
17:30 |
1EA3100 |
05. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
85 - 70 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
FATİH ARSLANOĞLU |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
FATMA ÇELİK |
PELİN KUZU |
AKIN AYTEKİN |
FATİH ŞEN |
Ankara Spor Salonu |
|
28.10.2019
|
20:00 |
1EA3101 |
05. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
94 - 93 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
HALİL BALDEMİR |
ALİ KÖSEOĞLU |
TAYFUN AY |
LAL DENİZ ÇELİKER |
KEREM SIRMAGİL |
ERMAN YÜCEL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
13:00 |
1EA3102 |
06. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
84 - 87 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
SEMİH VURAL |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
ERKAN URASLI |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
DİNÇER ADİLLER |
ERMAN YÜCEL |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
2.11.2019
|
15:15 |
1EA3103 |
06. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
85 - 66 |
TÜRK TELEKOM |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
TAYFUN AY |
ASUMAN ARICAN ATAY |
İRFAN TEMELLİ |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
ELİF ÖZDALYAN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
17:30 |
1EA3104 |
06. Hafta |
TOFAŞ |
112 - 93 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TRTSPOR |
YENER YILMAZ |
ALPER ÖZGÖK |
CAN MAVİSU |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
EMEL ÖZTÜRK |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
SİNEM ERTEM |
Tofaş Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
20:00 |
1EA3105 |
06. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
59 - 83 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
KAAN BÜYÜKÇİL |
DERYA ANTAŞ |
NİHAN ÜNSAL |
ONUR YEŞİLBAĞ |
AKIN AYTEKİN |
İSMAİL FULSER |
Ankara Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
13:00 |
1EA3106 |
06. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
86 - 80 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
HALİL BALDEMİR |
HÜSEYİN ÇELİK |
HAKAN BEŞTEPE |
ESER FIRIL |
MERT İĞDELİ |
MUSTAFA GÖKMEN DEMİRAY |
EDA ELFİDAN |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
3.11.2019
|
15:15 |
1EA3107 |
06. Hafta |
ANADOLU EFES |
108 - 62 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TRTSPOR |
FATİH ARSLANOĞLU |
SERHAT BÜKER |
HALİT CAN CİHAN |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
AHMET YILDIZ |
CEYDA KAPKAÇ |
OSMAN AŞIK |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
17:30 |
1EA3108 |
06. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
83 - 76 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
ZİYA ÖZORHON |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
SELCAN TUĞÇE ALKAYA |
KEREM SIRMAGİL |
GÜL URASLI |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
20:00 |
1EA3109 |
06. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
72 - 62 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET ŞAHİN |
KEREM BAKİ |
DUHAN KÖYİÇİ |
DİDEM SÜER |
GAMZE ATİLA |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
METİN IŞIK |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
13:00 |
1EA3110 |
07. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
72 - 70 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
MEHMET ŞAHİN |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
HAKAN BEŞTEPE |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
KEREM SIRMAGİL |
EBRU ULUDOĞAN |
ZAFER RİFAİ |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
9.11.2019
|
15:15 |
1EA3111 |
07. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
84 - 79 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ZİYA ÖZORHON |
SERHAT BÜKER |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
SEVDA USTA |
ADEM ÇATALKAŞ |
TUĞBA ÖYLEK |
TEOMAN ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
17:30 |
1EA3112 |
07. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
78 - 75 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2,TRT SPOR 2 |
AYTUĞ EKTİ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
AHMET TATLICI |
ERKAN URASLI |
AYŞE SERVER SEZER |
AHMET YILDIZ |
DİNÇER ADİLLER |
ALİ MALÇOK |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
20:00 |
1EA3113 |
07. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
76 - 94 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ERHAN ELBİR |
AHMET ERKASAP |
ALPER LAÇİNKAYA |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
YÜCEL FIRAT |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
13:00 |
1EA3114 |
07. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
73 - 84 |
TOFAŞ |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
FATİH ARSLANOĞLU |
ALİ KÖSEOĞLU |
BURAK DEDE |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
HASAN GÖRDES |
MEHMET KARAARSLAN |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
15:15 |
1EA3115 |
07. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
84 - 80 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
POLAT PARLAK |
TAYFUN AY |
ECE DİKMENLİ |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
SEDA İŞLER |
SEÇİL SILA KORALP |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
10.11.2019
|
17:30 |
1EA3116 |
07. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
83 - 88 |
ANADOLU EFES |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ÖZLEM YALMAN |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
ALPER ÖZGÖK |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
EYÜP KALA |
EKMEL CENGİZ |
MUSTAFA BODUR |
PINAR ŞAHİN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
20:00 |
1EA3117 |
07. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
66 - 76 |
OGM ORMANSPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
SEMİH VURAL |
MUSA KAZIM ÇETİN |
HALDUN KUNT |
MEHTAP ADIGÜZEL |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
TUNCER ULUŞEKER |
RESUL GEÇER |
Ankara Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
13:00 |
1EA3122 |
08. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
108 - 93 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
AHMET TATLICI |
KAYA EREZ |
FUNDA KONCA |
İSMAİL FULSER |
FATİH DEMİRCİ |
ONUR YEŞİLBAĞ |
Ankara Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
15:15 |
1EA3119 |
08. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
99 - 72 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
CAN MAVİSU |
HALİT CAN CİHAN |
MUSTAFA SAİT BATTALGAZİ |
MUSA ÇALIŞKAN |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
HAKAN KÜLAHLI |
IŞIL ÖZKAN |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
17:30 |
1EA3120 |
08. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
84 - 55 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
FATİH ARSLANOĞLU |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
BURAK DEDE |
SİNEM BİRTÜRK |
ALİ DEVECİ |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
GİZEM ÖZAYDIN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
20:00 |
1EA3121 |
08. Hafta |
ANADOLU EFES |
81 - 71 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
ZİYA ÖZORHON |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
DİDEM SÜER |
CEYDA KAPKAÇ |
AHMET YILDIZ |
DİNÇER ADİLLER |
ALİ MALÇOK |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
13:00 |
1EA3118 |
08. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
68 - 72 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
DUHAN KÖYİÇİ |
POLAT PARLAK |
ENİS GÜREL |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
ALPER LAÇİNKAYA |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
ERMAN YÜCEL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
15:15 |
1EA3123 |
08. Hafta |
TOFAŞ |
76 - 82 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
SEMİH VURAL |
SERHAT BÜKER |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
SİNEM ERTEM |
ABDULLAH KURT |
TUĞBA ÖYLEK |
HASAN YILDIZ |
Tofaş Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
17:30 |
1EA3124 |
08. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
80 - 59 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
ALPER ÖZGÖK |
ALİ KÖSEOĞLU |
ERKAN URASLI |
AYŞE SERVER SEZER |
KEREM SIRMAGİL |
MİHRİBAN İBEK |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
18.11.2019
|
20:00 |
1EA3125 |
08. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
103 - 72 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TİVİBU Spor 2 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
SEMİH VURAL |
MUSA KAZIM ÇETİN |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
TUĞÇE KAYA |
SEMRA AKDUMAN |
GÜL URASLI |
MERVE SAĞLAM |
Gazanfer Bilge |
|
23.11.2019
|
13:00 |
1EA3126 |
09. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
88 - 73 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
FATİH ARSLANOĞLU |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
NAMIK KEMAL ERGÜVEN |
SAİT NEDİM ÇELİK |
EKMEL CENGİZ |
MUSTAFA BODUR |
PINAR ŞAHİN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
15:15 |
1EA3127 |
09. Hafta |
TOFAŞ |
86 - 80 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
HALİT CAN CİHAN |
DUHAN KÖYİÇİ |
BURAK DEDE |
EMEL ÖZTÜRK |
SEVDA USTA |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
17:30 |
1EA3128 |
09. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
81 - 91 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
POLAT PARLAK |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
FATMA ÇELİK |
AKIN AYTEKİN |
ARDA GÜRBÜZ |
MURATCAN KOLÇAK |
Ankara Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
13:00 |
1EA3129 |
09. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
66 - 75 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
ÖZLEM YALMAN |
MUSA KAZIM ÇETİN |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
HATİCE OKÇU |
MEHMET KARAARSLAN |
HASAN ALİ TUTAR |
HASAN GÖRDES |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
15:15 |
1EA3130 |
09. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
105 - 73 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ZİYA ÖZORHON |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
ENİS GÜREL |
CEYDA KAPKAÇ |
AHMET YILDIZ |
ALİ MALÇOK |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
17:30 |
1EA3131 |
09. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
71 - 90 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
CAN MAVİSU |
AHMET TATLICI |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
LAL DENİZ ÇELİKER |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
20:00 |
1EA3132 |
09. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
83 - 75 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
KEREM BAKİ |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
ALPER ÖZGÖK |
ERKAN URASLI |
AHMET ERKASAP |
SERHAT LEVENT |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
SEÇİL SILA KORALP |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
25.11.2019
|
20:00 |
1EA3133 |
09. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
67 - 93 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
ALİ KÖSEOĞLU |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
AYGÜN SEVGİL |
ZAFER RİFAİ |
MERVE SAĞLAM |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
30.11.2019
|
13:00 |
1EA3134 |
10. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
83 - 80 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ÖZLEM YALMAN |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
ALPER LAÇİNKAYA |
EBRU ULUDOĞAN |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
30.11.2019
|
15:15 |
1EA3135 |
10. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
82 - 68 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
FATİH ARSLANOĞLU |
SEMİH VURAL |
SERHAT BÜKER |
HAKAN BEŞTEPE |
GAMZE ATİLA |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
METİN IŞIK |
OGÜN KURTULUŞ |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
17:30 |
1EA3136 |
10. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
69 - 61 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
ZİYA ÖZORHON |
HÜSEYİN ÇELİK |
ERKAN URASLI |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
AHMET YILDIZ |
DİNÇER ADİLLER |
ESER FIRIL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
20:00 |
1EA3137 |
10. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
91 - 90 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
DUHAN KÖYİÇİ |
ENİS GÜREL |
EMRAH RİFAİ |
YUSUF YELESDAĞ |
SEMRA AKDUMAN |
GÖKHAN BAŞARAN |
Gazanfer Bilge |
|
1.12.2019
|
15:15 |
1EA3138 |
10. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
87 - 106 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
KAAN BÜYÜKÇİL |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
TAYFUN AY |
SİNEM ERTEM |
ZEHRA PINAR ÖZGÜR |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
HASAN YILDIZ |
Tofaş Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
17:30 |
1EA3139 |
10. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
68 - 57 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
CAN MAVİSU |
AHMET TATLICI |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
CEREN BARAN |
ÖMER DURSUN |
BERRİN TURAN |
ONUR BURAK |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
20:00 |
1EA3140 |
10. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
77 - 76 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
ERHAN ELBİR |
SİMAY ÇAKMAK |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
ARDA GÜRBÜZ |
NİHAN ÜNSAL |
Ankara Spor Salonu |
|
2.12.2019
|
20:00 |
1EA3141 |
10. Hafta |
ANADOLU EFES |
104 - 80 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
KEREM BAKİ |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
MERVE SAĞLAM |
ERMAN YÜCEL |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
TİMUR TOPUZ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
13:00 |
1EA3142 |
11. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
96 - 94 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ZİYA ÖZORHON |
POLAT PARLAK |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
ALİ DALYANOĞLU |
EKMEL CENGİZ |
MUSTAFA BODUR |
PINAR ŞAHİN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
15:15 |
1EA3143 |
11. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
91 - 70 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ÖZLEM YALMAN |
KAAN BÜYÜKÇİL |
MUSA KAZIM ÇETİN |
HAKAN BEŞTEPE |
AYŞE SERVER SEZER |
GÜL URASLI |
CEYDA KAPKAÇ |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
17:30 |
1EA3144 |
11. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
78 - 59 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
YENER YILMAZ |
SERHAT BÜKER |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
KEREM SIRMAGİL |
ZAFER RİFAİ |
SELCAN TUĞÇE ALKAYA |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
20:00 |
1EA3145 |
11. Hafta |
TOFAŞ |
94 - 88 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
KEREM BAKİ |
ALPER ÖZGÖK |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
SEVDA USTA |
ABDULLAH KURT |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
13:00 |
1EA3146 |
11. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
85 - 52 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
DUHAN KÖYİÇİ |
ALİ KÖSEOĞLU |
ERKAN URASLI |
BEGÜM SAVAŞ |
SERHAT LEVENT |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
MUSTAFA GÖKMEN DEMİRAY |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
8.12.2019
|
15:15 |
1EA3147 |
11. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
96 - 81 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
ALİ SERKAN EMLEK |
HÜSEYİN ÇELİK |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
MERVE SAĞLAM |
AHMET YILDIZ |
LAL DENİZ ÇELİKER |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
8.12.2019
|
17:30 |
1EA3148 |
11. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
80 - 62 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
FATİH ARSLANOĞLU |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
KAYA EREZ |
MURATCAN KOLÇAK |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
ARDA GÜRBÜZ |
İSMAİL FULSER |
Ankara Spor Salonu |
|
9.12.2019
|
20:00 |
1EA3149 |
11. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
84 - 88 |
ANADOLU EFES |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
CAN MAVİSU |
SEMİH VURAL |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
BURAK DEDE |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
HASAN GÖRDES |
MEHMET KARAARSLAN |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
13:00 |
1EA3150 |
12. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
77 - 87 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
HALİT CAN CİHAN |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
MERVE SAĞLAM |
YUSUF YELESDAĞ |
SEMRA AKDUMAN |
ERMAN YÜCEL |
Gazanfer Bilge |
|
14.12.2019
|
15:15 |
1EA3151 |
12. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
76 - 94 |
TOFAŞ |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
CAN MAVİSU |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
PELİN KUZU |
FATİH ŞEN |
NİHAN ÜNSAL |
FATİH DEMİRCİ |
Ankara Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
17:30 |
1EA3152 |
12. Hafta |
ANADOLU EFES |
79 - 66 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
YENER YILMAZ |
ÖZLEM YALMAN |
ERKAN URASLI |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
AHMET YILDIZ |
ESER FIRIL |
DİNÇER ADİLLER |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
20:00 |
1EA3153 |
12. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
79 - 78 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
KEREM BAKİ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
NİDA ECE |
EMEL ÖZTÜRK |
İREM ERGEN |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
13:00 |
1EA3154 |
12. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
78 - 73 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
AHMET TATLICI |
MUSA KAZIM ÇETİN |
ENİS GÜREL |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
15.12.2019
|
15:15 |
1EA3155 |
12. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
84 - 78 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2,TRT SPOR 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
FATİH ARSLANOĞLU |
SEMİH VURAL |
HAKAN BEŞTEPE |
DİLEK DOĞAN KARACA |
MERAL DURMAZ |
SİNEM YENİ |
MESUT KARABULUT |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
17:30 |
1EA3156 |
12. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
85 - 101 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ALPER ÖZGÖK |
ALİ KÖSEOĞLU |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
AHMET ERKASAP |
KEREM SIRMAGİL |
SELCAN TUĞÇE ALKAYA |
EBRU ULUDOĞAN |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
20:00 |
1EA3157 |
12. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
80 - 83 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
HÜSEYİN ÇELİK |
MUSTAFA SAİT BATTALGAZİ |
IŞIL ÖZKAN |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
GAMZE ATİLA |
METİN IŞIK |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
13:00 |
1EA3158 |
13. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
99 - 94 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
DUHAN KÖYİÇİ |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
KEREM SIRMAGİL |
ERMAN YÜCEL |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
21.12.2019
|
15:15 |
1EA3159 |
13. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
84 - 70 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
SEMİH VURAL |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
KAYA EREZ |
AYŞE SERVER SEZER |
ZAFER RİFAİ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
ALPER LAÇİNKAYA |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
17:30 |
1EA3160 |
13. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
82 - 68 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
HAKAN BEŞTEPE |
SİNEM BİRTÜRK |
İLAYDA DİNÇEL |
KEMAL AYPARS |
BERRİN TURAN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
13:00 |
1EA3161 |
13. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
89 - 79 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
ZİYA ÖZORHON |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
ERKAN URASLI |
ALTAN CANDAN |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
SEÇİL SILA KORALP |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
22.12.2019
|
15:15 |
1EA3162 |
13. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
81 - 69 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
KEREM BAKİ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
POLAT PARLAK |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
MEHMET KARAARSLAN |
HASAN GÖRDES |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
17:30 |
1EA3163 |
13. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
88 - 84 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
CAN MAVİSU |
SERHAT BÜKER |
İLKE ORTAÇ ALATAN |
SAHRA ÇOKER |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
MUSA SAFA SARI |
İSMAİL FULSER |
Ankara Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
20:00 |
1EA3164 |
13. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
88 - 77 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET ŞAHİN |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
TAYFUN AY |
BEGÜM SAVAŞ |
AHMET YILDIZ |
MİHRİBAN İBEK |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
20:00 |
1EA3165 |
13. Hafta |
TOFAŞ |
72 - 83 |
ANADOLU EFES |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2,TRT SPOR 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
HALİL BALDEMİR |
AHMET TATLICI |
BURAK DEDE |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
ZEHRA PINAR ÖZGÜR |
CEREN UZUNOĞLU YAVUZ |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
Tofaş Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
13:00 |
1EA3171 |
14. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
90 - 92 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ALPER ÖZGÖK |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
PINAR ŞAHİN |
EKMEL CENGİZ |
ALİ DALYANOĞLU |
MUSTAFA BODUR |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
15:15 |
1EA3167 |
14. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
83 - 86 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
HALİL BALDEMİR |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
BERK MERT |
ALPER LAÇİNKAYA |
DİNÇER ADİLLER |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
17:30 |
1EA3168 |
14. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
78 - 74 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
ZİYA ÖZORHON |
HÜSEYİN ÇELİK |
HAKAN BEŞTEPE |
ESER FIRIL |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
SEDA İŞLER |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
28.12.2019
|
20:00 |
1EA3169 |
14. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
86 - 80 |
TOFAŞ |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
FATİH ARSLANOĞLU |
MEHMET ŞAHİN |
SERKAN İNCE |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
METİN IŞIK |
IŞIL ÖZKAN |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
13:00 |
1EA3170 |
14. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
90 - 81 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
SERHAT BÜKER |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
BERNA EKBİÇ |
SEVDA USTA |
ABDULLAH KURT |
SİNEM ERTEM |
Tofaş Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
15:15 |
1EA3166 |
14. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
70 - 86 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
AHMET TATLICI |
POLAT PARLAK |
ÖNDER ŞENEL |
NİHAN ÜNSAL |
FATİH ŞEN |
TUNCER ULUŞEKER |
SİBEL FAZLIOĞLU |
Ankara Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
17:30 |
1EA3172 |
14. Hafta |
ANADOLU EFES |
89 - 83 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
GÜL URASLI |
AHMET YILDIZ |
ERMAN YÜCEL |
SEMRA AKDUMAN |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
20:00 |
1EA3173 |
14. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
68 - 92 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
ERKAN URASLI |
TUĞÇE KAYA |
TUTKU MELİS AYGÜN |
MERVE SAĞLAM |
YUSUF YELESDAĞ |
Gazanfer Bilge |
|
4.01.2020
|
15:15 |
1EA3175 |
15. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
96 - 84 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ENİS GÜREL |
MERVE SAĞLAM |
ZAFER RİFAİ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
DİNÇER ADİLLER |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
17:30 |
1EA3176 |
15. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
72 - 80 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
KEREM BAKİ |
SEMİH VURAL |
BURAK DEDE |
FATİH DEMİRCİ |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
ÖMÜR BAHTİYAROĞLU |
SERDAR KARAGÜÇ |
Ankara Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
17:30 |
1EA3174 |
15. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
72 - 87 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 3 |
ÖZLEM YALMAN |
FATİH ARSLANOĞLU |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
ALPER LAÇİNKAYA |
EBRU ULUDOĞAN |
OSMAN AŞIK |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
4.01.2020
|
20:00 |
1EA3177 |
15. Hafta |
TOFAŞ |
110 - 68 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
ZİYA ÖZORHON |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
ZEHRA PINAR ÖZGÜR |
ADEM ÇATALKAŞ |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
TUĞBA ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
13:00 |
1EA3178 |
15. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
86 - 83 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ALPER ÖZGÖK |
MUSA KAZIM ÇETİN |
ERKAN URASLI |
BEGÜM SAVAŞ |
SERHAT LEVENT |
AHMET ERKASAP |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
5.01.2020
|
15:15 |
1EA3179 |
15. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
96 - 88 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
CAN MAVİSU |
ALİ KÖSEOĞLU |
TAYFUN AY |
ESER FIRIL |
AHMET YILDIZ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
17:30 |
1EA3180 |
15. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
80 - 82 |
ANADOLU EFES |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
ERŞAN KARTAL |
DUHAN KÖYİÇİ |
HAKAN BEŞTEPE |
ÖMER DURSUN |
ALİ DEVECİ |
ŞAHİN ŞANLI |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
20:00 |
1EA3181 |
15. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
96 - 73 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ZAFER YILMAZ |
MEHMET ŞAHİN |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
MEHMET ALİ KARAASLAN |
HASAN GÖRDES |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
13:00 |
1EA3182 |
16. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
91 - 92 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2,TRT SPOR 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
HALİL BALDEMİR |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
TAYFUN AY |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
KEREM SIRMAGİL |
EMRAH RİFAİ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
11.01.2020
|
15:15 |
1EA3183 |
16. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
93 - 71 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
AHMET TATLICI |
POLAT PARLAK |
ENİS GÜREL |
AYŞE SERVER SEZER |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
SEMRA AKDUMAN |
CEYDA KAPKAÇ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
17:30 |
1EA3184 |
16. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
91 - 82 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
ÖZLEM YALMAN |
SEMİH VURAL |
DİDEM SÜER |
CEREN BARAN |
İRFAN TEMELLİ |
ELİF ÖZDALYAN |
MERAL DURMAZ |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
20:00 |
1EA3185 |
16. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
94 - 83 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
KEREM BAKİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
SERHAT BÜKER |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
AHMET ERKASAP |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
SEDA İŞLER |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
12.01.2020
|
13:00 |
1EA3186 |
16. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
105 - 56 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
MEHMET ŞAHİN |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
BEGÜM SAVAŞ |
AHMET YILDIZ |
GÖKHAN BAŞARAN |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
15:15 |
1EA3188 |
16. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
68 - 79 |
ANADOLU EFES |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
FATİH ARSLANOĞLU |
MEHMET KARABİLECEN |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
DERYA ANTAŞ |
SİMAY ÇAKMAK |
ONUR YEŞİLBAĞ |
MUSA SAFA SARI |
FUNDA KONCA |
Ankara Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
17:30 |
1EA3187 |
16. Hafta |
TOFAŞ |
109 - 59 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
CAN MAVİSU |
HÜSEYİN ÇELİK |
HAKAN BEŞTEPE |
NİDA ECE |
SEVDA USTA |
TEOMAN ÖYLEK |
ABDULLAH KURT |
Tofaş Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
20:00 |
1EA3189 |
16. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
92 - 95 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ZİYA ÖZORHON |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
HASAN GÖRDES |
MEHMET KARAARSLAN |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
25.01.2020
|
13:00 |
1EA3190 |
17. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
92 - 71 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
MEHMET KARABİLECEN |
ALİ KÖSEOĞLU |
TAYFUN AY |
ESER FIRIL |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
CEYDA KAPKAÇ |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
25.01.2020
|
15:15 |
1EA3191 |
17. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
80 - 91 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
MUSA KAZIM ÇETİN |
İLKE ORTAÇ ALATAN |
GÖKHAN BAŞARAN |
DİNÇER ADİLLER |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
ERMAN YÜCEL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
25.01.2020
|
17:30 |
1EA3192 |
17. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
79 - 87 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
FATİH ARSLANOĞLU |
SEMİH VURAL |
DUHAN KÖYİÇİ |
EMRE BAŞA |
AYÇA ÜNLÜ |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
CEREN UZUNOĞLU YAVUZ |
TUĞBA ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
25.01.2020
|
20:00 |
1EA3193 |
17. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
66 - 85 |
OGM ORMANSPOR |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
KAAN BÜYÜKÇİL |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
MUSTAFA SAİT BATTALGAZİ |
|
|
|
|
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
26.01.2020
|
13:00 |
1EA3194 |
17. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
92 - 83 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ALİ ŞAKACI |
CAN MAVİSU |
ÖNDER ŞENEL |
NİHAN ÜNSAL |
FATİH ŞEN |
SİBEL FAZLIOĞLU |
İSMAİL FULSER |
Ankara Spor Salonu |
|
26.01.2020
|
15:15 |
1EA3195 |
17. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
81 - 70 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
MEHMET ŞAHİN |
AHMET TATLICI |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
ALİ DALYANOĞLU |
EKMEL CENGİZ |
RECEP ÖZTÜRK |
MUSTAFA BODUR |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
26.01.2020
|
17:30 |
1EA3196 |
17. Hafta |
ANADOLU EFES |
98 - 104 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
ÖZLEM YALMAN |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
AHMET YILDIZ |
LAL DENİZ ÇELİKER |
ALPER LAÇİNKAYA |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
26.01.2020
|
20:00 |
1EA3197 |
17. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
56 - 99 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TİVİBU Spor 2 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ALPER ÖZGÖK |
SERHAT BÜKER |
ERKAN URASLI |
GÜL URASLI |
YUSUF YELESDAĞ |
OSMAN AŞIK |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge |
|
1.02.2020
|
13:00 |
1EA3198 |
18. Hafta |
TOFAŞ |
108 - 88 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
KEREM BAKİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
HALİL BALDEMİR |
SERKAN İNCE |
BERNA EKBİÇ |
EMEL ÖZTÜRK |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
1.02.2020
|
15:15 |
1EA3199 |
18. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
76 - 71 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ALİ ŞAKACI |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
EMRE BAŞA |
GÖZDE ONAN |
BERRİN TURAN |
CANSU ÇOBAN |
KEMAL AYPARS |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
1.02.2020
|
17:30 |
1EA3200 |
18. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
74 - 68 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2,TRT SPOR 2 |
ERŞAN KARTAL |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
ERKAN URASLI |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
DİNÇER ADİLLER |
MERVE SAĞLAM |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
1.02.2020
|
20:00 |
1EA3201 |
18. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
88 - 74 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
ALPER ÖZGÖK |
ALİ KÖSEOĞLU |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
EMRAH RİFAİ |
ALPER LAÇİNKAYA |
ERMAN YÜCEL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
2.02.2020
|
13:00 |
1EA3202 |
18. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
95 - 91 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
MUSA KAZIM ÇETİN |
BURAK DEDE |
HÜLYA KOZAN |
HASAN ALİ TUTAR |
MEHMET KARAARSLAN |
HASAN GÖRDES |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
2.02.2020
|
15:15 |
1EA3203 |
18. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
91 - 67 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
ESER FIRIL |
SERHAT LEVENT |
SEDA İŞLER |
SEÇİL SILA KORALP |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
2.02.2020
|
17:30 |
1EA3204 |
18. Hafta |
ANADOLU EFES |
83 - 72 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
MEHMET ŞAHİN |
AHMET TATLICI |
TAYFUN AY |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
AHMET YILDIZ |
GÜL URASLI |
CEYDA KAPKAÇ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
2.02.2020
|
20:00 |
1EA3205 |
18. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
84 - 75 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
ÖZLEM YALMAN |
FATİH ARSLANOĞLU |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
SİMAY ÇAKMAK |
AKIN AYTEKİN |
ONUR YEŞİLBAĞ |
TUNCER ULUŞEKER |
Ankara Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
13:00 |
1EA3206 |
19. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
77 - 86 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
ZİYA ÖZORHON |
ALİ ŞAKACI |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
MEHMET ŞAHAN |
EKMEL CENGİZ |
MUSTAFA BODUR |
PINAR ŞAHİN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
15:15 |
1EA3207 |
19. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
85 - 64 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
FATİH ARSLANOĞLU |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
HAKAN BEŞTEPE |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
METİN IŞIK |
IŞIL ÖZKAN |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
17:30 |
1EA3208 |
19. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
68 - 67 |
TOFAŞ |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
KAAN BÜYÜKÇİL |
SEMİH VURAL |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
SAHRA ÇOKER |
FATİH ŞEN |
İSMAİL FULSER |
ARDA GÜRBÜZ |
Ankara Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
20:00 |
1EA3209 |
19. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
90 - 88 |
OGM ORMANSPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
SERHAT BÜKER |
DİDEM SÜER |
NİDA ECE |
SEVDA USTA |
BERNA EKBİÇ |
TEOMAN ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
13:00 |
1EA3210 |
19. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
81 - 91 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
HALİL BALDEMİR |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
TAYFUN AY |
AYŞE SERVER SEZER |
KEREM SIRMAGİL |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
15:15 |
1EA3211 |
19. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
67 - 92 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
HÜSEYİN ÇELİK |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
YUSUF YELESDAĞ |
SEMRA AKDUMAN |
YÜCEL FIRAT |
Gazanfer Bilge |
|
9.02.2020
|
17:30 |
1EA3212 |
19. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
79 - 100 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
CAN MAVİSU |
POLAT PARLAK |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
ESER FIRIL |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
EBRU ULUDOĞAN |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
9.02.2020
|
20:00 |
1EA3213 |
19. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
83 - 77 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET ŞAHİN |
KEREM BAKİ |
DUHAN KÖYİÇİ |
BURAK DEDE |
CEYDA KAPKAÇ |
AHMET YILDIZ |
ERMAN YÜCEL |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
26.02.2020
|
18:00 |
1EA3214 |
20. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
73 - 70 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 4 |
ERŞAN KARTAL |
ALİ SERKAN EMLEK |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
SİBEL FAZLIOĞLU |
AKIN AYTEKİN |
BİLAL UZGÖREN |
FATİH DEMİRCİ |
Ankara Spor Salonu |
|
26.02.2020
|
18:00 |
1EA3216 |
20. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
77 - 80 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 3 |
EMİN MOĞULKOÇ |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
AHMET TATLICI |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
GÖKHAN BAŞARAN |
ALPER LAÇİNKAYA |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
ERMAN YÜCEL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
26.02.2020
|
18:00 |
1EA3217 |
20. Hafta |
TOFAŞ |
77 - 76 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ÖZLEM YALMAN |
FATİH ARSLANOĞLU |
DUHAN KÖYİÇİ |
DİDEM SÜER |
AYÇA ÜNLÜ |
SEVDA USTA |
NİDA ECE |
ABDULLAH KURT |
Tofaş Spor Salonu |
|
26.02.2020
|
20:15 |
1EA3218 |
20. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
99 - 65 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 3 |
YENER YILMAZ |
HALİL BALDEMİR |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
HAKAN BEŞTEPE |
MUSA ÇALIŞKAN |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
METİN IŞIK |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
26.02.2020
|
20:15 |
1EA3219 |
20. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
75 - 80 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
ZİYA ÖZORHON |
HÜSEYİN ÇELİK |
ERKAN URASLI |
ESER FIRIL |
SERHAT LEVENT |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
SEDA İŞLER |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
27.02.2020
|
18:00 |
1EA3220 |
20. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
92 - 90 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
ALPER ÖZGÖK |
ALİ KÖSEOĞLU |
TAYFUN AY |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
KEREM SIRMAGİL |
ZAFER RİFAİ |
YÜCEL FIRAT |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
27.02.2020
|
20:15 |
1EA3221 |
20. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
82 - 72 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
SİNEM BİRTÜRK |
ŞAHİN ŞANLI |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
ASUMAN ARICAN ATAY |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
17.03.2020
|
20:00 |
1EA3215 |
20. Hafta |
ANADOLU EFES |
86 - 55 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2,TRT SPOR 2 |
AYTUĞ EKTİ |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
AHMET TATLICI |
ENİS GÜREL |
OSMAN AŞIK |
AHMET YILDIZ |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
GÜL URASLI |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
29.02.2020
|
13:00 |
1EA3222 |
21. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
91 - 87 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
KEREM BAKİ |
MEHMET ŞAHİN |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
BEGÜM SAVAŞ |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
SEDA İŞLER |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
29.02.2020
|
15:15 |
1EA3223 |
21. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
80 - 75 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
ALİ ŞAKACI |
ENİS GÜREL |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
KEREM SIRMAGİL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
ZAFER RİFAİ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
29.02.2020
|
17:30 |
1EA3224 |
21. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
88 - 78 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
ÖZLEM YALMAN |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
TAYFUN AY |
CEREN UZUNOĞLU YAVUZ |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
TUĞBA ÖYLEK |
HANDE NUR DOĞAN |
Tofaş Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
13:00 |
1EA3226 |
21. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
49 - 63 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
SEMİH VURAL |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
POLAT PARLAK |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
AHMET YILDIZ |
ECE DİKMENLİ |
GÜL URASLI |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
15:15 |
1EA3227 |
21. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
102 - 77 |
OGM ORMANSPOR |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 3 |
YENER YILMAZ |
FATİH ARSLANOĞLU |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
ALİ ATICI |
PINAR KAN |
EKMEL CENGİZ |
PINAR ŞAHİN |
MUSTAFA BODUR |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
15:15 |
1EA3225 |
21. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
62 - 77 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
KAYA EREZ |
FUNDA KONCA |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
GÖZDE ÖZBEK |
TUNCER ULUŞEKER |
Ankara Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3228IPTAL |
21. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
62 - 64 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ZAFER YILMAZ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
SERHAT BÜKER |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
HASAN GÖRDES |
MEHMET KARAARSLAN |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
20:00 |
1EA3229 |
21. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
81 - 92 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
ZİYA ÖZORHON |
CAN MAVİSU |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
MERVE SAĞLAM |
YUSUF YELESDAĞ |
SEMRA AKDUMAN |
YÜCEL FIRAT |
Gazanfer Bilge |
|
7.03.2020
|
13:00 |
1EA3230 |
22. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
85 - 54 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
YENER YILMAZ |
ZİYA ÖZORHON |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
EMRE BAŞA |
MERAL DURMAZ |
MESUT KARABULUT |
FATMA DÖNMEZ |
GİZEM ÖZAYDIN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
15:15 |
1EA3231 |
22. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
64 - 82 |
TÜRK TELEKOM |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
CAN MAVİSU |
HALİL BALDEMİR |
HÜSEYİN ÇELİK |
DERYA ANTAŞ |
NİHAN ÜNSAL |
FATİH ŞEN |
İSMAİL FULSER |
SERKAY GÜNEY |
Ankara Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
20:00 |
1EA3233 |
22. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
77 - 95 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
FATİH ARSLANOĞLU |
ALİ KÖSEOĞLU |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
CEYDA KAPKAÇ |
DİNÇER ADİLLER |
SEMRA AKDUMAN |
ERMAN YÜCEL |
Gazanfer Bilge |
|
8.03.2020
|
13:00 |
1EA3234 |
22. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
64 - 48 |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
ALPER ÖZGÖK |
AHMET TATLICI |
MUSTAFA SAİT BATTALGAZİ |
NESLİHAN ÇOBAN |
MUSA ÇALIŞKAN |
HAKAN KÜLAHLI |
MAHMUT DEMİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
8.03.2020
|
15:15 |
1EA3235 |
22. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
73 - 74 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ALİ ŞAKACI |
DUHAN KÖYİÇİ |
ERKAN URASLI |
AYŞE SERVER SEZER |
KEREM SIRMAGİL |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
8.03.2020
|
17:30 |
1EA3236 |
22. Hafta |
TOFAŞ |
79 - 71 |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TİVİBU Spor 3 |
MEHMET KESERATAR |
SEMİH VURAL |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
SERKAN İNCE |
NİDA ECE |
ADEM ÇATALKAŞ |
SABRİYE ERKAPLAN |
ABDULLAH KURT |
Tofaş Spor Salonu |
|
8.03.2020
|
17:30 |
1EA3232 |
22. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
79 - 88 |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
SELCAN TUĞÇE ALKAYA |
ZAFER RİFAİ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
YUSUF YELESDAĞ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
20:00 |
1EA3237 |
22. Hafta |
ANADOLU EFES |
103 - 79 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
KEREM BAKİ |
MEHMET ŞAHİN |
MUSA KAZIM ÇETİN |
ENİS GÜREL |
MERVE SAĞLAM |
AHMET YILDIZ |
ALPER LAÇİNKAYA |
ZAFER RİFAİ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
14.03.2020
|
13:00 |
1EA3238 |
23. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
73 - 63 |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KESERATAR |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
ALİ KÖSEOĞLU |
SERKAN SU |
TUĞBA DAGLIOĞLU |
EKMEL CENGİZ |
PINAR ŞAHİN |
MUSTAFA BODUR |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
14.03.2020
|
15:15 |
1EA3239 |
23. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
74 - 79 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 2 |
ERŞAN KARTAL |
HALİL BALDEMİR |
DUHAN KÖYİÇİ |
TAYFUN AY |
CEYDA KAPKAÇ |
ZAFER RİFAİ |
ESER FIRIL |
ERMAN YÜCEL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
14.03.2020
|
17:30 |
1EA3245 |
23. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
86 - 63 |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
AYTUĞ EKTİ |
KEREM BAKİ |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
HURŞİT CEM AKAN |
AHMET ERKASAP |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
ECE DİKMENLİ |
ALİ MALÇOK |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
14.03.2020
|
20:00 |
1EA3241 |
23. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
81 - 83 |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ÖZLEM YALMAN |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
HATİCE OKÇU |
HASAN ALİ TUTAR |
MEHMET ALİ KARAASLAN |
HASAN GÖRDES |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
15.03.2020
|
13:00 |
1EA3243 |
23. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
84 - 75 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
MEHMET KARABİLECEN |
MEHMET ŞAHİN |
ALPER ÖZGÖK |
ERKAN URASLI |
ALTAN CANDAN |
SERHAT LEVENT |
SEÇİL SILA KORALP |
SEDA İŞLER |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
15.03.2020
|
13:00 |
1EA3240 |
23. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
98 - 87 |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
TRTSPOR,TİVİBU Spor 3 |
YENER YILMAZ |
SEMİH VURAL |
HÜSEYİN ÇELİK |
SERKAN İNCE |
NİDA ECE |
SEVDA USTA |
BERNA EKBİÇ |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
15.03.2020
|
17:30 |
1EA3244 |
23. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
81 - 103 |
ANADOLU EFES |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
TİVİBU Spor 2 |
FATİH ARSLANOĞLU |
ZİYA ÖZORHON |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
SAHRA ÇOKER |
AKIN AYTEKİN |
ARDA GÜRBÜZ |
MUSA SAFA SARI |
Ankara Spor Salonu |
|
15.03.2020
|
20:00 |
1EA3242 |
23. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
105 - 111 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
TİVİBU Spor 2 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ALİ ŞAKACI |
POLAT PARLAK |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
BEGÜM SAVAŞ |
ALPER LAÇİNKAYA |
MİHRİBAN İBEK |
YÜCEL FIRAT |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3246 |
24. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
- |
TÜRK TELEKOM |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
ERŞAN KARTAL |
ALİ ŞAKACI |
MUSA KAZIM ÇETİN |
HAKAN BEŞTEPE |
|
|
|
|
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3247 |
24. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
- |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
|
OSMAN SİNAN İŞGÜDER |
SEMİH VURAL |
DUHAN KÖYİÇİ |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
|
|
|
|
Gazanfer Bilge |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3248 |
24. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
- |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
MEHMET KESERATAR |
HALİL BALDEMİR |
POLAT PARLAK |
TAYFUN AY |
|
|
|
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3249 |
24. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
- |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
|
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET ŞAHİN |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3251 |
24. Hafta |
ANADOLU EFES |
- |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
MEHMET KARABİLECEN |
CAN MAVİSU |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
MEHMET ZAFER MİLLİ |
|
|
|
|
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3252 |
24. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
- |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
FATİH ARSLANOĞLU |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
AHMET TATLICI |
EMRE BAŞA |
|
|
|
|
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3253 |
24. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
- |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Volkswagen Arena |
|
EMİN MOĞULKOÇ |
YENER YILMAZ |
ZİYA ÖZORHON |
ERKAN URASLI |
|
|
|
|
Volkswagen Arena |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3250 |
24. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
- |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
|
ÖZLEM YALMAN |
ALPER ÖZGÖK |
ALİ KÖSEOĞLU |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
|
|
|
|
Ankara Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3254 |
25. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
- |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3255 |
25. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
- |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3256 |
25. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
- |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ankara Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3257 |
25. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
- |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3258 |
25. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
- |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3259 |
25. Hafta |
TOFAŞ |
- |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3260 |
25. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
- |
OGM ORMANSPOR |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3261 |
25. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
- |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3262 |
26. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
- |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3263 |
26. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
- |
FENERBAHÇE BEKO |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ankara Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3264 |
26. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
- |
TÜRK TELEKOM |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3265 |
26. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
- |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gazanfer Bilge |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3266 |
26. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
- |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3267 |
26. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
- |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3268 |
26. Hafta |
ANADOLU EFES |
- |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3269 |
26. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
- |
TOFAŞ |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3270 |
27. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
- |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ankara Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3271 |
27. Hafta |
TOFAŞ |
- |
OGM ORMANSPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3272 |
27. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
- |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3273 |
27. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
- |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3274 |
27. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
- |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3275 |
27. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
- |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3276 |
27. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
- |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3277 |
27. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
- |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3278 |
28. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
- |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3279 |
28. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
- |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3280 |
28. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
- |
FENERBAHÇE BEKO |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3281 |
28. Hafta |
ANADOLU EFES |
- |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3282 |
28. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
- |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3283 |
28. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
- |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ankara Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3284 |
28. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
- |
TÜRK TELEKOM |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3285 |
28. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
- |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gazanfer Bilge |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3286 |
29. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
- |
GAZİANTEP BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3291 |
29. Hafta |
TOFAŞ |
- |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3288 |
29. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
- |
OGM ORMANSPOR |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3289 |
29. Hafta |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
- |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
|
AFYONKARAHİSAR |
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3290 |
29. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
- |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3287 |
29. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
- |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ankara Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3292 |
29. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
- |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3293 |
29. Hafta |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
- |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3294 |
30. Hafta |
SİGORTAM.NET İTÜ BB |
- |
MEKSA YATIRIM AFYON BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3295 |
30. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
- |
GALATASARAY DOĞA SİGORTA |
|
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3296 |
30. Hafta |
TEKSÜT BANDIRMA BK |
- |
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN |
|
BALIKESİR |
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teksüt Kara Ali Acar Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3297 |
30. Hafta |
AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
- |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gazanfer Bilge |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3298 |
30. Hafta |
BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA |
- |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3299 |
30. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
- |
FENERBAHÇE BEKO |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3300 |
30. Hafta |
ANADOLU EFES |
- |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
1EA3301 |
30. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
- |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ankara Spor Salonu |
|