5.02.2024
|
18:30 |
CNY109 |
01. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
27 - 19 |
GEBZE YILDIZLARI |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
YUSUF OSMAN SUBAŞI |
|
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
GİZEM ŞAHİN |
HAKAN ÇAKMAK |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
6.02.2024
|
18:30 |
CNY106 |
01. Hafta |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
24 - 17 |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
|
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ANIL GÜNDÜZ |
|
|
TÜRKER YILMAZ |
CEVHER KAHRIMAN ŞENGÜL |
GAMZE KURT |
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
9.02.2024
|
18:30 |
CNY108 |
01. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
15 - 24 |
DOĞUŞ SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
HAKAN GENÇ |
ANIL GÜNDÜZ |
|
|
GİZEM ŞAHİN |
MUSTAFA SALMAN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
12.02.2024
|
20:00 |
CNY107 |
01. Hafta |
İZMİT ZİRVE SPOR |
26 - 3 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
HAKAN GENÇ |
|
|
BERFU BARUT |
SUDENUR DUMAN |
İSMAİL DİREN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
13.02.2024
|
19:00 |
CNY113 |
02. Hafta |
GÖLCÜK BASKETBOL |
10 - 22 |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
YUNUS EMRE AKIN |
ERTUĞRUL YAVAŞOĞLU |
|
|
CEVHER KAHRIMAN ŞENGÜL |
AYCAN PEKER |
TÜRKER YILMAZ |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
16.02.2024
|
19:00 |
CNY111 |
02. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
34 - 33 |
GELİŞİM SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
YUSUF OSMAN SUBAŞI |
|
|
MELDA TAŞKIN |
ÖZGE ERÇETİN |
GAMZE KURT |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
20.02.2024
|
19:00 |
CNY110 |
02. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
18 - 9 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
|
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
CEMAL BİLEN |
|
|
AYCAN PEKER |
İSMAİL DİREN |
SUDENUR DUMAN |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
23.02.2024
|
18:30 |
CNY112 |
02. Hafta |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
26 - 19 |
İZMİT ZİRVE SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MURAT GÜL |
İLLİR KUKA |
|
|
AHMET FATİH DEVECİ |
KIVANÇ KUMAŞ |
GAMZE KURT |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
22.02.2024
|
19:00 |
CNY117 |
03. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
16 - 21 |
DOĞUŞ SPOR |
|
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
CEMAL BİLEN |
|
|
EMRE ARICAN |
SUDENUR DUMAN |
TÜRKER YILMAZ |
|
Gebze Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
12:30 |
CNY114 |
03. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
27 - 18 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
BERK BATUHAN ARICI |
|
|
AYŞE YÜKSEL |
YILDIZ BUĞDACI |
TARIK ERDOĞAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
27.02.2024
|
18:30 |
CNY115 |
03. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
10 - 31 |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
ERTUĞRUL YAVAŞOĞLU |
|
|
GAMZE KURT |
MELDA TAŞKIN |
BERFU BARUT |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
27.02.2024
|
20:00 |
CNY116 |
03. Hafta |
İZMİT ZİRVE SPOR |
45 - 21 |
GÖLCÜK BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
MEHMED KASAP |
|
|
GAMZE KURT |
MELDA TAŞKIN |
BERFU BARUT |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
11:00 |
CNY118 |
04. Hafta |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
28 - 15 |
GELİŞİM SPOR |
|
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
NURAY KURAR |
EBRU ÖZMEN |
TÜRKER YILMAZ |
|
Derince Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
13:00 |
CNY121 |
04. Hafta |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
25 - 44 |
İZMİT ZİRVE SPOR |
|
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
MEHMED KASAP |
|
|
EMRULLAH EYİCE |
ÖZGE ERÇETİN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
4.03.2024
|
18:30 |
CNY120 |
04. Hafta |
GÖLCÜK BASKETBOL |
18 - 12 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
MURAT GÜL |
MEHMED KASAP |
|
|
KIVANÇ KUMAŞ |
GAMZE KURT |
SEVGİ CANDAZ |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
6.03.2024
|
18:30 |
CNY119 |
04. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
26 - 13 |
GEBZE YILDIZLARI |
|
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
SAMET AY |
EMRE ARICAN |
CEMAL BİLEN |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
12.03.2024
|
19:00 |
CNY122 |
05. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
3 - 16 |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
|
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
CEMAL BİLEN |
BERK BATUHAN ARICI |
|
|
MELDA TAŞKIN |
NURAY KURAR |
TARIK ERDOĞAN |
|
Gebze Spor Salonu |
|
14.03.2024
|
18:30 |
CNY123 |
05. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
43 - 13 |
GÖLCÜK BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
MURAT GÜL |
ERDEM ÖZTORUN |
|
|
BERFU BARUT |
GİZEM ŞAHİN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
14.03.2024
|
20:00 |
CNY124 |
05. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
22 - 33 |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
MURAT GÜL |
ERDEM ÖZTORUN |
|
|
BERFU BARUT |
GİZEM ŞAHİN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
16:30 |
CNY125 |
05. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
27 - 31 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
MERT ENVER GERMEN |
ERDEM ÖZTORUN |
|
|
NURAY KURAR |
TÜRKER YILMAZ |
SELMA SÖNMEZ |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
17.03.2024
|
12:00 |
CNY129 |
06. Hafta |
İZMİT ZİRVE SPOR |
43 - 16 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
HARUN ENES GÜRCAN |
|
|
ÖZER COŞKUN |
AYCAN PEKER |
SEVGİ CANDAZ |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
19.03.2024
|
18:30 |
CNY128 |
06. Hafta |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
27 - 21 |
GELİŞİM SPOR |
|
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
MURAT ATAKAN VERSAN |
MEHMED KASAP |
|
|
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
SERPİL KARAARSLAN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
20.03.2024
|
19:00 |
CNY126 |
06. Hafta |
GÖLCÜK BASKETBOL |
19 - 10 |
GEBZE YILDIZLARI |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
HARUN ENES GÜRCAN |
|
|
HİLAL ÇÖL |
SERPİL KARAARSLAN |
ERDEM ÖZTORUN |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
11:00 |
CNY127 |
06. Hafta |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
30 - 20 |
DOĞUŞ SPOR |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
AHMET FATİH DEVECİ |
ERDEM ÖZTORUN |
SELMA SÖNMEZ |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
12:30 |
CNY131 |
07. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
36 - 32 |
İZMİT ZİRVE SPOR |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
AHMET FATİH DEVECİ |
ERDEM ÖZTORUN |
SELMA SÖNMEZ |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
27.03.2024
|
19:00 |
CNY133 |
07. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
14 - 21 |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
|
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
EMRE ARICAN |
BERK BATUHAN ARICI |
CEMAL BİLEN |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
29.03.2024
|
18:30 |
CNY132 |
07. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
35 - 13 |
GÖLCÜK BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
MEHMED KASAP |
HARUN ENES GÜRCAN |
|
|
MELDA TAŞKIN |
SERPİL KARAARSLAN |
ERDEM ERGÜN |
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
29.03.2024
|
19:00 |
CNY130 |
07. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
7 - 31 |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
|
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
BERK BATUHAN ARICI |
|
|
CEVHER KAHRIMAN ŞENGÜL |
EMRE ARICAN |
TÜRKER YILMAZ |
|
Gebze Spor Salonu |
|
30.03.2024
|
11:00 |
CNY137 |
08. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
17 - 18 |
GELİŞİM SPOR |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
SERHAT KUYUMCU |
|
|
MELDA TAŞKIN |
YAĞIZ KAAN SERT |
TARIK ERDOĞAN |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
1.04.2024
|
18:30 |
CNY135 |
08. Hafta |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
18 - 17 |
DOĞUŞ SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
SERHAT KUYUMCU |
|
|
BERFU BARUT |
ECE GÜL |
AYCAN PEKER |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
3.04.2024
|
18:30 |
CNY134 |
08. Hafta |
İZMİT ZİRVE SPOR |
41 - 1 |
GEBZE YILDIZLARI |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ERDEM ÖZTORUN |
MEHMED KASAP |
|
|
SUDENUR DUMAN |
CEVHER KAHRIMAN ŞENGÜL |
İSMAİL DİREN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
5.04.2024
|
19:00 |
CNY136 |
08. Hafta |
GÖLCÜK BASKETBOL |
18 - 25 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
ERDEM ÖZTORUN |
HARUN ENES GÜRCAN |
|
|
KIVANÇ KUMAŞ |
SUDENUR DUMAN |
AYCAN PEKER |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
15.04.2024
|
19:00 |
CNY139 |
09. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
8 - 15 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
|
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MEHMED KASAP |
|
|
AYCAN PEKER |
EMRE ARICAN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Gebze Spor Salonu |
|
15.04.2024
|
20:00 |
CNY141 |
09. Hafta |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
39 - 13 |
GÖLCÜK BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
ERDEM ÖZTORUN |
|
|
NİSANUR GENÇ |
İSMAİL DİREN |
TÜRKER YILMAZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
17.04.2024
|
19:00 |
CNY140 |
09. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
9 - 20 |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
|
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
CEMAL BİLEN |
ERDEM ÖZTORUN |
|
|
EMRE ARICAN |
BERFU BARUT |
TÜRKER YILMAZ |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
20.04.2024
|
12:30 |
CNY138 |
09. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
17 - 51 |
İZMİT ZİRVE SPOR |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MEHMED KASAP |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
SUDENUR DUMAN |
SEVGİ CANDAZ |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
20.04.2024
|
11:00 |
CNY142 |
10. Hafta |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
27 - 16 |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MEHMED KASAP |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
SUDENUR DUMAN |
SEVGİ CANDAZ |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
22.04.2024
|
19:00 |
CNY145 |
10. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
24 - 34 |
GELİŞİM SPOR |
|
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
CEMAL BİLEN |
|
|
SAMET AY |
EMRE ARICAN |
MEHMET AKİF ÖZDEMİR |
|
Gebze Spor Salonu |
|
23.04.2024
|
18:30 |
CNY144 |
10. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
18 - 10 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
HAKAN GENÇ |
|
|
MELDA TAŞKIN |
CEVHER KAHRIMAN ŞENGÜL |
NİSANUR GENÇ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
23.04.2024
|
19:00 |
CNY143 |
10. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
19 - 46 |
İZMİT ZİRVE SPOR |
|
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
CEMAL BİLEN |
|
|
EMRE ARICAN |
SAMET AY |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
24.04.2024
|
20:00 |
CNY149 |
11. Hafta |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
46 - 18 |
GÖLCÜK BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
ANIL GÜNDÜZ |
|
|
BERFU BARUT |
HAKAN ÇAKMAK |
TARIK ERDOĞAN |
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
27.04.2024
|
10:30 |
CNY148 |
11. Hafta |
İZMİT ZİRVE SPOR |
51 - 42 |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
|
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
FATİH GÜLER |
MEHMED KASAP |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
AYCAN PEKER |
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
27.04.2024
|
12:00 |
CNY146 |
11. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
19 - 24 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
|
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MEHMED KASAP |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
AYCAN PEKER |
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
27.04.2024
|
15:00 |
CNY147 |
11. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
42 - 43 |
DOĞUŞ SPOR |
|
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
ANIL GÜNDÜZ |
|
|
YASİN SAFA URUL |
ÖZGÜR COŞKUN |
AHMET FATİH DEVECİ |
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
30.04.2024
|
18:30 |
CNY151 |
12. Hafta |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
31 - 13 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
ERDEM ÖZTORUN |
|
|
SELMA SÖNMEZ |
SEVGİ CANDAZ |
ÖZGÜR COŞKUN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
1.05.2024
|
18:30 |
CNY153 |
12. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
31 - 11 |
GEBZE YILDIZLARI |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
YAĞIZ KAAN SERT |
MEHMED KASAP |
|
|
AHMET FATİH DEVECİ |
MELİKE İRİ |
BERFU BARUT |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
2.05.2024
|
19:00 |
CNY152 |
12. Hafta |
GÖLCÜK BASKETBOL |
17 - 46 |
İZMİT ZİRVE SPOR |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
MERT ENVER GERMEN |
MURAT GÜL |
|
|
AYCAN PEKER |
AHMET FATİH DEVECİ |
YILDIZ BUĞDACI |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
2.05.2024
|
19:00 |
CNY150 |
12. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
26 - 22 |
GELİŞİM SPOR |
|
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
BERK BATUHAN ARICI |
|
|
MELDA TAŞKIN |
SERPİL KARAARSLAN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
4.05.2024
|
12:30 |
CNY157 |
13. Hafta |
İZMİT ZİRVE SPOR |
58 - 33 |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
|
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
HAKAN GENÇ |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
SERPİL KARAARSLAN |
SELMA SÖNMEZ |
TARIK ERDOĞAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
4.05.2024
|
14:00 |
CNY156 |
13. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
28 - 15 |
GÖLCÜK BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
YAĞIZ KAAN SERT |
MEHMED KASAP |
|
|
SERPİL KARAARSLAN |
SELMA SÖNMEZ |
TARIK ERDOĞAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
5.05.2024
|
11:00 |
CNY154 |
13. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
32 - 45 |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
|
|
BERFU BARUT |
ERDEM ERGÜN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
7.05.2024
|
19:00 |
CNY155 |
13. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
17 - 25 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
|
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
BERK BATUHAN ARICI |
|
|
EMRE ARICAN |
MEHMET AKİF ÖZDEMİR |
CEMAL BİLEN |
|
Gebze Spor Salonu |
|
6.05.2024
|
18:30 |
CNY160 |
14. Hafta |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
31 - 14 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
|
KOCAELİ |
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
YASİN SAFA URUL |
|
|
CEVHER KAHRIMAN ŞENGÜL |
BERFU BARUT |
TÜRKER YILMAZ |
|
Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu |
|
11.05.2024
|
15:30 |
CNY158 |
14. Hafta |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
26 - 14 |
GEBZE YILDIZLARI |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
BERK BATUHAN ARICI |
HARUN ENES GÜRCAN |
|
|
AYCAN PEKER |
EYYÜP MERCİMEK |
TÜRKER YILMAZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
14.05.2024
|
19:00 |
CNY161 |
14. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
23 - 19 |
DOĞUŞ SPOR |
|
KOCAELİ |
Darıca Eray Şamdan Kapalı Spor Salonu
| |
CEMAL BİLEN |
BERK BATUHAN ARICI |
|
|
İSMAİL DİREN |
NURAY KURAR |
TARIK ERDOĞAN |
|
Darıca Eray Şamdan Kapalı Spor Salonu |
|
15.05.2024
|
19:00 |
CNY159 |
14. Hafta |
GÖLCÜK BASKETBOL |
17 - 43 |
GELİŞİM SPOR |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
MURAT GÜL |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
SERPİL KARAARSLAN |
HAKAN ÇAKMAK |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
11.05.2024
|
11:00 |
CNY164 |
15. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
32 - 13 |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
ANIL GÜNDÜZ |
|
|
EYLÜL TUNCER |
ERDEM ERGÜN |
SEVGİ CANDAZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
11.05.2024
|
12:30 |
CNY165 |
15. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
6 - 30 |
İZMİT ZİRVE SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
ANIL GÜNDÜZ |
|
|
EYLÜL TUNCER |
ERDEM ERGÜN |
SEVGİ CANDAZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
16.05.2024
|
18:30 |
CNY163 |
15. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
21 - 30 |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
ERDEM ÖZTORUN |
|
|
DİDEM ŞENGEL |
SUDENUR SAPAN |
SELMA SÖNMEZ |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
16.05.2024
|
19:00 |
CNY162 |
15. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
21 - 13 |
GÖLCÜK BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
CEMAL BİLEN |
BERK BATUHAN ARICI |
|
|
MELİKE İRİ |
SERPİL KARAARSLAN |
SAMET AY |
|
Gebze Spor Salonu |
|
18.05.2024
|
11:00 |
CNY166 |
16. Hafta |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
27 - 5 |
GEBZE YILDIZLARI |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
HAKAN GENÇ |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
|
|
SUDENUR SAPAN |
AYCAN PEKER |
SELMA SÖNMEZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
18.05.2024
|
12:30 |
CNY169 |
16. Hafta |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
25 - 12 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
HAKAN GENÇ |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
|
|
SUDENUR SAPAN |
AYCAN PEKER |
SELMA SÖNMEZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
19.05.2024
|
10:00 |
CNY167 |
16. Hafta |
İZMİT ZİRVE SPOR |
35 - 29 |
GELİŞİM SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MERT ERDENİZ |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
|
|
SUDENUR SAPAN |
MELİKE İRİ |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
20.05.2024
|
19:00 |
CNY168 |
16. Hafta |
GÖLCÜK BASKETBOL |
18 - 23 |
DOĞUŞ SPOR |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
HARUN ENES GÜRCAN |
|
|
HAKAN ÇAKMAK |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
TÜRKER YILMAZ |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
21.05.2024
|
18:30 |
CNY171 |
17. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
32 - 34 |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
MURAT GÜL |
ANIL GÜNDÜZ |
|
|
MELDA TAŞKIN |
SERPİL KARAARSLAN |
TÜRKER YILMAZ |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
21.05.2024
|
20:00 |
CNY173 |
17. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
48 - 29 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
|
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
MURAT GÜL |
ANIL GÜNDÜZ |
|
|
MELDA TAŞKIN |
SERPİL KARAARSLAN |
TÜRKER YILMAZ |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
22.05.2024
|
19:00 |
CNY170 |
17. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
20 - 38 |
İZMİT ZİRVE SPOR |
|
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
CEMAL BİLEN |
BERK BATUHAN ARICI |
|
|
SAMET AY |
EMRE ARICAN |
AHMET FATİH DEVECİ |
|
Gebze Spor Salonu |
|
23.05.2024
|
19:00 |
CNY172 |
17. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
39 - 9 |
GÖLCÜK BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
CEMAL BİLEN |
BERK BATUHAN ARICI |
|
|
SUDENUR DUMAN |
MELDA TAŞKIN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
25.05.2024
|
11:00 |
CNY175 |
18. Hafta |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (A) |
12 - 30 |
GEBZE YILDIZLARI |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
HARUN ENES GÜRCAN |
|
|
NURAY KURAR |
YILDIZ BUĞDACI |
TARIK ERDOĞAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
25.05.2024
|
12:30 |
CNY176 |
18. Hafta |
KOCAELİ ATLETİK SPOR |
28 - 35 |
KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR (B) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
HARUN ENES GÜRCAN |
|
|
NURAY KURAR |
YILDIZ BUĞDACI |
TARIK ERDOĞAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
25.05.2024
|
14:00 |
CNY177 |
18. Hafta |
GÖLCÜK BASKETBOL |
15 - 19 |
KOCAELİ YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
|
|
SELMA SÖNMEZ |
KIVANÇ KUMAŞ |
SUDENUR DUMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
25.05.2024
|
15:30 |
CNY174 |
18. Hafta |
İZMİT ZİRVE SPOR |
46 - 8 |
DOĞUŞ SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
MEHMET HAKAN ALATAŞ |
|
|
SELMA SÖNMEZ |
KIVANÇ KUMAŞ |
SUDENUR DUMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|