7.10.2023
|
14:30 |
BTF1939 |
01. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
71 - 26 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
14:30 |
BTF1940 |
01. Hafta |
DİAMOND SPOR (A) |
86 - 53 |
YEŞİM SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.10.2023
|
16:00 |
BTF1941 |
01. Hafta |
DİAMOND SPOR (B) |
51 - 115 |
YEŞİM SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
18:30 |
BTF1942 |
01. Hafta |
MG SPOR |
62 - 49 |
TOFAŞ (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
17:00 |
BTF2052 |
01. Hafta |
MG SPOR (B) |
60 - 46 |
JBA SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
10:00 |
BTF2050 |
01. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
120 - 13 |
SHARKS SPOR (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023
|
19:00 |
BTF2048 |
01. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
44 - 38 |
BURSA BASKET (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.12.2023
|
18:30 |
BTF2051 |
01. Hafta |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
75 - 68 |
GEMLİK SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.12.2023
|
18:45 |
BTF2049 |
01. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
70 - 38 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.2024
|
18:45 |
BTF2149 |
01. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
20 - 78 |
FİREBALL |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.02.2024
|
18:30 |
BTF2095 |
01. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
87 - 61 |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.02.2024
|
19:15 |
BTF2093 |
01. Hafta |
JBA SPOR (B) |
15 - 51 |
GEMLİK BASKETBOL |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.02.2024
|
20:45 |
BTF2192 |
01. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
61 - 33 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.02.2024
|
20:15 |
BTF2249 |
01. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
42 - 49 |
M.T. BURSA SPORTİF |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
14:30 |
BTF2248 |
01. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
35 - 63 |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2024
|
20:00 |
BTF2151 |
01. Hafta |
WİNNER SPOR |
48 - 54 |
BURSA BASKET (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
20:00 |
BTF2096 |
01. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
39 - 41 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
20:15 |
BTF2247 |
01. Hafta |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
47 - 50 |
İNEGÖL YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.02.2024
|
20:00 |
BTF2250 |
01. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
35 - 53 |
EGE YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.02.2024
|
20:00 |
BTF2193 |
01. Hafta |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
85 - 59 |
ARMADA SPOR |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
12:30 |
BTF2094 |
01. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
56 - 35 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
16:00 |
BTF2191 |
01. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
70 - 15 |
İNEGÖL ATLAS |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
16:00 |
BTF2150 |
01. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
43 - 107 |
KARACABEY BELEDİYE |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2023
|
18:30 |
BTF1944 |
02. Hafta |
TOFAŞ (B) |
32 - 92 |
TOFAŞ (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2023
|
20:00 |
BTF1943 |
02. Hafta |
SHARKS SPOR (A) |
36 - 94 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
19:00 |
BTF1946 |
02. Hafta |
YEŞİM SPOR (B) |
97 - 21 |
DİAMOND SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2023
|
20:30 |
BTF1947 |
02. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
22 - 98 |
DİAMOND SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2023
|
11:00 |
BTF1945 |
02. Hafta |
YEŞİM SPOR (A) |
108 - 41 |
MG SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
14:30 |
BTF2057 |
02. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
51 - 28 |
BURSA BASKET (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
15:00 |
BTF2056 |
02. Hafta |
MG SPOR (B) |
60 - 35 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
14:30 |
BTF2053 |
02. Hafta |
SHARKS SPOR (B) |
27 - 79 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.12.2023
|
13:00 |
BTF2054 |
02. Hafta |
JBA SPOR (A) |
52 - 53 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.12.2023
|
19:00 |
BTF2055 |
02. Hafta |
GEMLİK SPOR (A) |
79 - 59 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2024
|
20:15 |
BTF2252 |
02. Hafta |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
22 - 69 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
20:30 |
BTF2152 |
02. Hafta |
GEMLİK SPOR (B) |
58 - 31 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.2024
|
20:30 |
BTF2097 |
02. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
61 - 30 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
12:30 |
BTF2196 |
02. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
43 - 73 |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
16:00 |
BTF2099 |
02. Hafta |
RMK AKADEMİ |
26 - 41 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
17:00 |
BTF2253 |
02. Hafta |
EGE YILDIZLARI |
61 - 39 |
AKTİF NESİL SP KL |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2024
|
20:00 |
BTF2254 |
02. Hafta |
M.T. BURSA SPORTİF |
- |
DERİN GENÇLİK (B) |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024
|
20:00 |
BTF2098 |
02. Hafta |
JBA SPOR (B) |
23 - 88 |
AYYILDIZ SPOR |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024
|
20:00 |
BTF2198 |
02. Hafta |
ARMADA SPOR |
61 - 55 |
A LİNE GSK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.02.2024
|
15:30 |
BTF2195 |
02. Hafta |
İNEGÖL ATLAS |
19 - 43 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
11:00 |
BTF2153 |
02. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
56 - 58 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
17:00 |
BTF2100 |
02. Hafta |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
58 - 39 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.03.2024
|
10:30 |
BTF2251 |
02. Hafta |
İNEGÖL YILDIZLARI |
30 - 45 |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.04.2024
|
11:00 |
BTF2154 |
02. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
78 - 27 |
WİNNER SPOR |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.10.2023
|
20:00 |
BTF1950 |
03. Hafta |
DİAMOND SPOR (B) |
71 - 72 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
20:45 |
BTF2059 |
03. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
51 - 43 |
SHARKS SPOR (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2023
|
18:30 |
BTF1951 |
03. Hafta |
MG SPOR |
57 - 71 |
YEŞİM SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2023
|
20:00 |
BTF1952 |
03. Hafta |
TOFAŞ (A) |
97 - 76 |
YEŞİM SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
14:30 |
BTF1949 |
03. Hafta |
DİAMOND SPOR (A) |
86 - 23 |
SHARKS SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.12.2023
|
15:30 |
BTF2058 |
03. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
75 - 42 |
JBA SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.12.2023
|
13:00 |
BTF2061 |
03. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
41 - 56 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.12.2023
|
18:45 |
BTF2062 |
03. Hafta |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
49 - 71 |
MG SPOR (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.12.2023
|
14:30 |
BTF2060 |
03. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
80 - 69 |
GEMLİK SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2024
|
10:00 |
BTF2201 |
03. Hafta |
A LİNE GSK |
20 - 0 |
MUDANYA GENÇLİK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
13:00 |
BTF2101 |
03. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
63 - 33 |
GEMLİK BASKETBOL |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024
|
18:30 |
BTF2256 |
03. Hafta |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
47 - 57 |
EGE YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.02.2024
|
13:00 |
BTF2156 |
03. Hafta |
WİNNER SPOR |
71 - 28 |
GEMLİK SPOR (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.02.2024
|
20:00 |
BTF2157 |
03. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
29 - 86 |
KARACABEY BELEDİYE |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
10:00 |
BTF2258 |
03. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
50 - 63 |
M.T. BURSA SPORTİF |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
11:30 |
BTF2257 |
03. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
41 - 38 |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2024
|
13:00 |
BTF2202 |
03. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
68 - 50 |
ARMADA SPOR |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.03.2024
|
20:00 |
BTF2155 |
03. Hafta |
FİREBALL |
65 - 31 |
BURSA BASKET (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
20:00 |
BTF2255 |
03. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
50 - 34 |
İNEGÖL YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2024
|
20:45 |
BTF2102 |
03. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
16 - 55 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.03.2024
|
20:15 |
BTF2199 |
03. Hafta |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
77 - 33 |
İNEGÖL ATLAS |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024
|
10:00 |
BTF2103 |
03. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
42 - 25 |
JBA SPOR (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024
|
18:30 |
BTF2104 |
03. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
44 - 58 |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.2023
|
18:30 |
BTF1955 |
04. Hafta |
YEŞİM SPOR (A) |
104 - 30 |
TOFAŞ (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.2023
|
18:45 |
BTF1953 |
04. Hafta |
SHARKS SPOR (A) |
39 - 36 |
DİAMOND SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.10.2023
|
20:00 |
BTF1956 |
04. Hafta |
YEŞİM SPOR (B) |
47 - 131 |
TOFAŞ (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2023
|
19:00 |
BTF1957 |
04. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
49 - 86 |
MG SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
10:00 |
BTF2064 |
04. Hafta |
MG SPOR (B) |
63 - 53 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2023
|
14:00 |
BTF2063 |
04. Hafta |
JBA SPOR (A) |
32 - 54 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
13:30 |
BTF2067 |
04. Hafta |
SHARKS SPOR (B) |
40 - 88 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.11.2023
|
10:00 |
BTF2065 |
04. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
45 - 66 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.12.2023
|
20:30 |
BTF2066 |
04. Hafta |
GEMLİK SPOR (A) |
76 - 39 |
BURSA BASKET (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.02.2024
|
20:15 |
BTF2158 |
04. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
21 - 93 |
WİNNER SPOR |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.02.2024
|
20:00 |
BTF2206 |
04. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
57 - 64 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.2024
|
12:30 |
BTF2160 |
04. Hafta |
GEMLİK SPOR (B) |
50 - 87 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.02.2024
|
20:00 |
BTF2262 |
04. Hafta |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
49 - 65 |
AKTİF NESİL SP KL |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.02.2024
|
20:30 |
BTF2105 |
04. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
43 - 61 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.02.2024
|
20:45 |
BTF2261 |
04. Hafta |
M.T. BURSA SPORTİF |
36 - 60 |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2024
|
19:45 |
BTF2259 |
04. Hafta |
İNEGÖL YILDIZLARI |
32 - 62 |
EGE YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.03.2024
|
20:00 |
BTF2107 |
04. Hafta |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
41 - 27 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.03.2024
|
18:30 |
BTF2205 |
04. Hafta |
ARMADA SPOR |
68 - 35 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2024
|
20:00 |
BTF2260 |
04. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
56 - 26 |
DERİN GENÇLİK (B) |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2024
|
20:15 |
BTF2204 |
04. Hafta |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
74 - 43 |
A LİNE GSK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.03.2024
|
16:00 |
BTF2106 |
04. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
76 - 34 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.04.2024
|
20:45 |
BTF2108 |
04. Hafta |
JBA SPOR (B) |
41 - 77 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.04.2024
|
20:30 |
BTF2159 |
04. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
65 - 39 |
FİREBALL |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
20:15 |
BTF1958 |
05. Hafta |
DİAMOND SPOR (A) |
88 - 40 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.10.2023
|
18:30 |
BTF2071 |
05. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
28 - 60 |
MG SPOR (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.10.2023
|
20:00 |
BTF2072 |
05. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
69 - 44 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
13:00 |
BTF1961 |
05. Hafta |
TOFAŞ (A) |
85 - 17 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.11.2023
|
18:30 |
BTF1960 |
05. Hafta |
MG SPOR |
52 - 45 |
SHARKS SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.12.2023
|
19:15 |
BTF2069 |
05. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
72 - 32 |
SHARKS SPOR (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.12.2023
|
18:30 |
BTF2070 |
05. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
43 - 61 |
JBA SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.12.2023
|
18:30 |
BTF1962 |
05. Hafta |
TOFAŞ (B) |
40 - 72 |
YEŞİM SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.12.2023
|
16:00 |
BTF2068 |
05. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
57 - 97 |
GEMLİK SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.02.2024
|
20:00 |
BTF2163 |
05. Hafta |
FİREBALL |
142 - 16 |
GEMLİK SPOR (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.2024
|
20:00 |
BTF2207 |
05. Hafta |
A LİNE GSK |
51 - 13 |
İNEGÖL ATLAS |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.2024
|
20:15 |
BTF2161 |
05. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
31 - 63 |
KARACABEY BELEDİYE |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024
|
18:30 |
BTF2162 |
05. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
39 - 21 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.03.2024
|
20:00 |
BTF2109 |
05. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
24 - 57 |
GEMLİK BASKETBOL |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.03.2024
|
16:00 |
BTF2110 |
05. Hafta |
RMK AKADEMİ |
50 - 45 |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.03.2024
|
14:00 |
BTF2209 |
05. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
37 - 58 |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.03.2024
|
20:00 |
BTF2111 |
05. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
0 - 20 |
AYYILDIZ SPOR |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.03.2024
|
18:30 |
BTF2265 |
05. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
29 - 56 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.03.2024
|
20:00 |
BTF2266 |
05. Hafta |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
56 - 30 |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.03.2024
|
20:00 |
BTF2263 |
05. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
26 - 36 |
İNEGÖL YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2024
|
20:15 |
BTF2210 |
05. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
28 - 54 |
MUDANYA GENÇLİK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.03.2024
|
11:00 |
BTF2264 |
05. Hafta |
EGE YILDIZLARI |
49 - 53 |
M.T. BURSA SPORTİF |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04.2024
|
20:00 |
BTF2112 |
05. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
57 - 22 |
JBA SPOR (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
18:30 |
BTF1966 |
06. Hafta |
YEŞİM SPOR (B) |
55 - 88 |
YEŞİM SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
20:15 |
BTF1963 |
06. Hafta |
SHARKS SPOR (A) |
45 - 94 |
TOFAŞ (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
20:30 |
BTF1967 |
06. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
45 - 95 |
TOFAŞ (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
13:00 |
BTF2074 |
06. Hafta |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
51 - 65 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
18:45 |
BTF1965 |
06. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
84 - 25 |
DİAMOND SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.2023
|
13:00 |
BTF2076 |
06. Hafta |
JBA SPOR (A) |
60 - 61 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.2023
|
14:30 |
BTF2075 |
06. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
66 - 23 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
10:00 |
BTF2073 |
06. Hafta |
MG SPOR (B) |
88 - 23 |
BURSA BASKET (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.12.2023
|
20:00 |
BTF2077 |
06. Hafta |
GEMLİK SPOR (A) |
112 - 55 |
SHARKS SPOR (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.02.2024
|
20:15 |
BTF2212 |
06. Hafta |
A LİNE GSK |
42 - 54 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2024
|
20:30 |
BTF2113 |
06. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
31 - 45 |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.02.2024
|
18:45 |
BTF2166 |
06. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
42 - 84 |
FİREBALL |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.02.2024
|
12:30 |
BTF2267 |
06. Hafta |
İNEGÖL YILDIZLARI |
25 - 50 |
M.T. BURSA SPORTİF |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2024
|
20:30 |
BTF2165 |
06. Hafta |
GEMLİK SPOR (B) |
42 - 84 |
BURSA BASKET (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024
|
12:30 |
BTF2116 |
06. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
67 - 27 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2024
|
20:45 |
BTF2164 |
06. Hafta |
WİNNER SPOR |
32 - 42 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2024
|
19:45 |
BTF2211 |
06. Hafta |
İNEGÖL ATLAS |
25 - 77 |
ARMADA SPOR |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.03.2024
|
12:30 |
BTF2270 |
06. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
37 - 61 |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2024
|
14:00 |
BTF2214 |
06. Hafta |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
70 - 34 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2024
|
14:30 |
BTF2268 |
06. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
50 - 26 |
AKTİF NESİL SP KL |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.03.2024
|
19:15 |
BTF2114 |
06. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
24 - 66 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.03.2024
|
20:45 |
BTF2115 |
06. Hafta |
JBA SPOR (B) |
21 - 79 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.03.2024
|
20:45 |
BTF2269 |
06. Hafta |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
35 - 59 |
EGE YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2023
|
18:45 |
BTF1971 |
07. Hafta |
TOFAŞ (B) |
85 - 60 |
SHARKS SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2023
|
20:00 |
BTF1968 |
07. Hafta |
DİAMOND SPOR (B) |
39 - 89 |
DİAMOND SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2023
|
19:15 |
BTF2078 |
07. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
53 - 69 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2023
|
20:30 |
BTF2082 |
07. Hafta |
GEMLİK SPOR (A) |
66 - 42 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2023
|
19:00 |
BTF1972 |
07. Hafta |
YEŞİM SPOR (A) |
112 - 18 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2023
|
18:30 |
BTF1969 |
07. Hafta |
MG SPOR |
43 - 79 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.11.2023
|
15:00 |
BTF2081 |
07. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
38 - 52 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
16:00 |
BTF2079 |
07. Hafta |
SHARKS SPOR (B) |
35 - 82 |
JBA SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.12.2023
|
11:30 |
BTF2080 |
07. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
29 - 75 |
MG SPOR (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024
|
11:30 |
BTF2216 |
07. Hafta |
ARMADA SPOR |
48 - 37 |
MUDANYA GENÇLİK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2024
|
20:00 |
BTF2169 |
07. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
65 - 19 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.03.2024
|
13:00 |
BTF2167 |
07. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
84 - 48 |
GEMLİK SPOR (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2024
|
20:30 |
BTF2120 |
07. Hafta |
RMK AKADEMİ |
59 - 80 |
AYYILDIZ SPOR |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.03.2024
|
20:00 |
BTF2271 |
07. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
18 - 41 |
İNEGÖL YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.03.2024
|
20:00 |
BTF2273 |
07. Hafta |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
56 - 32 |
DERİN GENÇLİK (B) |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.03.2024
|
19:15 |
BTF2217 |
07. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
27 - 64 |
A LİNE GSK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.03.2024
|
20:00 |
BTF2215 |
07. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
69 - 21 |
İNEGÖL ATLAS |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2024
|
17:00 |
BTF2119 |
07. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
48 - 47 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04.2024
|
19:00 |
BTF2272 |
07. Hafta |
M.T. BURSA SPORTİF |
70 - 27 |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04.2024
|
20:30 |
BTF2117 |
07. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
56 - 45 |
GEMLİK BASKETBOL |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.04.2024
|
20:00 |
BTF2168 |
07. Hafta |
FİREBALL |
62 - 35 |
WİNNER SPOR |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.04.2024
|
16:00 |
BTF2118 |
07. Hafta |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
53 - 31 |
JBA SPOR (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.04.2024
|
20:30 |
BTF2274 |
07. Hafta |
EGE YILDIZLARI |
50 - 39 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2023
|
13:00 |
BTF2084 |
08. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
85 - 20 |
BURSA BASKET (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.11.2023
|
20:00 |
BTF2083 |
08. Hafta |
MG SPOR (B) |
63 - 11 |
SHARKS SPOR (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.2023
|
16:00 |
BTF1977 |
08. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
39 - 71 |
YEŞİM SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.11.2023
|
18:30 |
BTF1975 |
08. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
41 - 103 |
TOFAŞ (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.11.2023
|
18:30 |
BTF2086 |
08. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
31 - 52 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.11.2023
|
20:00 |
BTF1973 |
08. Hafta |
SHARKS SPOR (A) |
26 - 108 |
YEŞİM SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.11.2023
|
18:30 |
BTF1976 |
08. Hafta |
DİAMOND SPOR (A) |
86 - 35 |
MG SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
14:30 |
BTF2085 |
08. Hafta |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
53 - 21 |
ELİT AKADEMİ (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.12.2023
|
19:15 |
BTF2087 |
08. Hafta |
JBA SPOR (A) |
51 - 83 |
GEMLİK SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024
|
20:00 |
BTF2170 |
08. Hafta |
FİREBALL |
43 - 34 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.03.2024
|
20:30 |
BTF2121 |
08. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
53 - 18 |
JBA SPOR (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.03.2024
|
14:00 |
BTF2219 |
08. Hafta |
İNEGÖL ATLAS |
24 - 75 |
MUDANYA GENÇLİK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2024
|
16:00 |
BTF2122 |
08. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
50 - 57 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.03.2024
|
18:30 |
BTF2221 |
08. Hafta |
ARMADA SPOR |
60 - 77 |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.03.2024
|
20:30 |
BTF2277 |
08. Hafta |
M.T. BURSA SPORTİF |
36 - 40 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.04.2024
|
20:45 |
BTF2220 |
08. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
38 - 75 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2024
|
18:30 |
BTF2276 |
08. Hafta |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
69 - 24 |
AKTİF NESİL SP KL |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.04.2024
|
20:30 |
BTF2124 |
08. Hafta |
RMK AKADEMİ |
69 - 28 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.04.2024
|
20:00 |
BTF2123 |
08. Hafta |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
59 - 77 |
AYYILDIZ SPOR |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.04.2024
|
11:30 |
BTF2172 |
08. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
40 - 46 |
WİNNER SPOR |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.04.2024
|
16:00 |
BTF2278 |
08. Hafta |
EGE YILDIZLARI |
57 - 36 |
DERİN GENÇLİK (B) |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.04.2024
|
17:00 |
BTF2275 |
08. Hafta |
İNEGÖL YILDIZLARI |
20 - 0 |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.05.2024
|
19:00 |
BTF2171 |
08. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
- |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.10.2023
|
20:45 |
BTF2090 |
09. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
39 - 57 |
JBA SPOR (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
11:30 |
BTF1980 |
09. Hafta |
TOFAŞ (B) |
38 - 70 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2023
|
20:00 |
BTF2092 |
09. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
26 - 73 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.2023
|
14:30 |
BTF2089 |
09. Hafta |
GEMLİK SPOR (A) |
55 - 76 |
MG SPOR (B) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.2023
|
16:00 |
BTF1978 |
09. Hafta |
MG SPOR |
86 - 31 |
DİAMOND SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.11.2023
|
16:30 |
BTF1979 |
09. Hafta |
TOFAŞ (A) |
84 - 76 |
DİAMOND SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
13:00 |
BTF2088 |
09. Hafta |
SHARKS SPOR (B) |
26 - 63 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.11.2023
|
20:00 |
BTF1982 |
09. Hafta |
YEŞİM SPOR (B) |
71 - 39 |
SHARKS SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023
|
11:30 |
BTF2091 |
09. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
38 - 70 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04.2024
|
20:30 |
BTF2226 |
09. Hafta |
A LİNE GSK |
55 - 40 |
ARMADA SPOR |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.04.2024
|
19:15 |
BTF2224 |
09. Hafta |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
80 - 57 |
MUDANYA GENÇLİK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2024
|
20:45 |
BTF2174 |
09. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
51 - 66 |
BURSA BASKET (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.04.2024
|
20:00 |
BTF2173 |
09. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
30 - 35 |
GEMLİK SPOR (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.04.2024
|
20:30 |
BTF2125 |
09. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
51 - 54 |
GEMLİK BASKETBOL |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.04.2024
|
14:30 |
BTF2223 |
09. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
31 - 27 |
İNEGÖL ATLAS |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.04.2024
|
17:30 |
BTF2127 |
09. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
52 - 50 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.04.2024
|
20:45 |
BTF2282 |
09. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
44 - 48 |
M.T. BURSA SPORTİF |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.04.2024
|
20:00 |
BTF2279 |
09. Hafta |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
45 - 31 |
İNEGÖL YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.04.2024
|
18:30 |
BTF2128 |
09. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
29 - 43 |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04.2024
|
20:00 |
BTF2126 |
09. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
76 - 31 |
JBA SPOR (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04.2024
|
20:00 |
BTF2175 |
09. Hafta |
WİNNER SPOR |
39 - 85 |
KARACABEY BELEDİYE |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.04.2024
|
20:00 |
BTF2281 |
09. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
38 - 67 |
EGE YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2024
|
20:30 |
BTF2280 |
09. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
69 - 35 |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11.2023
|
20:00 |
BTF1983 |
10. Hafta |
SHARKS SPOR (A) |
74 - 32 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.11.2023
|
18:30 |
BTF1986 |
10. Hafta |
DİAMOND SPOR (A) |
95 - 44 |
TOFAŞ (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.2023
|
10:00 |
BTF1987 |
10. Hafta |
DİAMOND SPOR (B) |
60 - 109 |
TOFAŞ (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.11.2023
|
19:15 |
BTF1985 |
10. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
42 - 70 |
YEŞİM SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.03.2024
|
19:00 |
BTF2177 |
10. Hafta |
GEMLİK SPOR (B) |
42 - 51 |
WİNNER SPOR |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.03.2024
|
20:30 |
BTF2129 |
10. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
35 - 66 |
AYYILDIZ SPOR |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.04.2024
|
11:30 |
BTF2229 |
10. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
35 - 45 |
A LİNE GSK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.04.2024
|
13:00 |
BTF2230 |
10. Hafta |
ARMADA SPOR |
0 - 20 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.04.2024
|
20:15 |
BTF2176 |
10. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
34 - 87 |
FİREBALL |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.04.2024
|
14:00 |
BTF2227 |
10. Hafta |
İNEGÖL ATLAS |
41 - 76 |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.04.2024
|
15:00 |
BTF2130 |
10. Hafta |
RMK AKADEMİ |
33 - 25 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.04.2024
|
19:00 |
BTF2283 |
10. Hafta |
İNEGÖL YILDIZLARI |
25 - 63 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.04.2024
|
20:45 |
BTF2132 |
10. Hafta |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
62 - 58 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2024
|
20:00 |
BTF2284 |
10. Hafta |
EGE YILDIZLARI |
43 - 47 |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2024
|
20:00 |
BTF2286 |
10. Hafta |
M.T. BURSA SPORTİF |
73 - 33 |
AKTİF NESİL SP KL |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.04.2024
|
13:30 |
BTF2178 |
10. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
81 - 35 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024
|
14:30 |
BTF2131 |
10. Hafta |
JBA SPOR (B) |
64 - 68 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.05.2024
|
18:30 |
BTF2285 |
10. Hafta |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
- |
DERİN GENÇLİK (B) |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2023
|
11:00 |
BTF1990 |
11. Hafta |
YEŞİM SPOR (A) |
69 - 77 |
DİAMOND SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.11.2023
|
10:00 |
BTF1991 |
11. Hafta |
YEŞİM SPOR (B) |
92 - 93 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
10:00 |
BTF1989 |
11. Hafta |
TOFAŞ (B) |
76 - 53 |
DİAMOND SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023
|
10:00 |
BTF1988 |
11. Hafta |
TOFAŞ (A) |
89 - 45 |
MG SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04.2024
|
19:00 |
BTF2288 |
11. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
20 - 61 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2024
|
20:00 |
BTF2287 |
11. Hafta |
EGE YILDIZLARI |
47 - 25 |
İNEGÖL YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.04.2024
|
13:00 |
BTF2134 |
11. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
38 - 107 |
AYYILDIZ SPOR |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.04.2024
|
16:00 |
BTF2181 |
11. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
52 - 31 |
GEMLİK SPOR (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.04.2024
|
20:00 |
BTF2290 |
11. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
49 - 39 |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04.2024
|
18:30 |
BTF2232 |
11. Hafta |
A LİNE GSK |
65 - 99 |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.04.2024
|
20:00 |
BTF2234 |
11. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
56 - 61 |
MUDANYA GENÇLİK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.04.2024
|
20:15 |
BTF2179 |
11. Hafta |
WİNNER SPOR |
69 - 21 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.04.2024
|
20:45 |
BTF2233 |
11. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
35 - 77 |
ARMADA SPOR |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2024
|
20:45 |
BTF2136 |
11. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
60 - 54 |
JBA SPOR (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04.2024
|
13:00 |
BTF2289 |
11. Hafta |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
35 - 37 |
M.T. BURSA SPORTİF |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024
|
16:00 |
BTF2133 |
11. Hafta |
RMK AKADEMİ |
51 - 48 |
GEMLİK BASKETBOL |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.05.2024
|
10:00 |
BTF2135 |
11. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
0 - 20 |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.05.2024
|
20:00 |
BTF2180 |
11. Hafta |
FİREBALL |
63 - 44 |
KARACABEY BELEDİYE |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.11.2023
|
18:45 |
BTF1997 |
12. Hafta |
TOFAŞ (B) |
63 - 57 |
MG SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.11.2023
|
18:30 |
BTF1995 |
12. Hafta |
YEŞİM SPOR (B) |
67 - 96 |
DİAMOND SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.11.2023
|
20:00 |
BTF1996 |
12. Hafta |
YEŞİM SPOR (A) |
111 - 43 |
DİAMOND SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023
|
18:30 |
BTF1994 |
12. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
32 - 85 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.12.2023
|
13:00 |
BTF2303 |
Playoff Çeyrek Final |
YEŞİM SPOR (A) |
81 - 32 |
MG SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
23.12.2023
|
14:30 |
BTF2304 |
Playoff Çeyrek Final |
TOFAŞ (A) |
133 - 38 |
SHARKS SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
24.12.2023
|
11:30 |
BTF2305 |
Playoff Çeyrek Final |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
65 - 66 |
YEŞİM SPOR (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
24.12.2023
|
13:00 |
BTF2306 |
Playoff Çeyrek Final |
DİAMOND SPOR (A) |
76 - 51 |
TOFAŞ (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
25.12.2023
|
18:30 |
BTF2307 |
Playoff Çeyrek Final |
SHARKS SPOR (A) |
46 - 110 |
TOFAŞ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
25.12.2023
|
20:00 |
BTF2308 |
Playoff Çeyrek Final |
MG SPOR |
29 - 72 |
YEŞİM SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
26.12.2023
|
18:30 |
BTF2309 |
Playoff Çeyrek Final |
TOFAŞ (B) |
31 - 81 |
DİAMOND SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
26.12.2023
|
20:00 |
BTF2310 |
Playoff Çeyrek Final |
YEŞİM SPOR (B) |
76 - 51 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
27.12.2023
|
18:45 |
BTF2311 |
Playoff Çeyrek Final |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
86 - 57 |
JBA SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.12.2023
|
19:15 |
BTF2313 |
Playoff Çeyrek Final |
DERİN GENÇLİK (A) |
78 - 36 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
27.12.2023
|
20:15 |
BTF2312 |
Playoff Çeyrek Final |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
67 - 82 |
GEMLİK SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.12.2023
|
20:45 |
BTF2314 |
Playoff Çeyrek Final |
MG SPOR (B) |
94 - 27 |
ELİT AKADEMİ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
29.12.2023
|
20:00 |
BTF2315 |
Playoff Yarı Final |
DİAMOND SPOR (A) |
79 - 62 |
YEŞİM SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
17.03.2024
|
13:00 |
BTF2137 |
12. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
54 - 35 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2024
|
17:00 |
BTF2138 |
12. Hafta |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
58 - 51 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.04.2024
|
16:00 |
BTF2238 |
12. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
70 - 21 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2024
|
19:00 |
BTF2235 |
12. Hafta |
İNEGÖL ATLAS |
34 - 69 |
A LİNE GSK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04.2024
|
13:00 |
BTF2139 |
12. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
70 - 34 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.04.2024
|
18:30 |
BTF2183 |
12. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
12 - 59 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.04.2024
|
18:30 |
BTF2140 |
12. Hafta |
JBA SPOR (B) |
14 - 66 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.04.2024
|
20:00 |
BTF2294 |
12. Hafta |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
39 - 67 |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2024
|
20:30 |
BTF2184 |
12. Hafta |
GEMLİK SPOR (B) |
0 - 20 |
FİREBALL |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.05.2024
|
18:30 |
BTF2292 |
12. Hafta |
M.T. BURSA SPORTİF |
68 - 67 |
EGE YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.05.2024
|
20:15 |
BTF2293 |
12. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
63 - 31 |
AKTİF NESİL SP KL |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024
|
12:00 |
BTF2291 |
12. Hafta |
İNEGÖL YILDIZLARI |
50 - 45 |
DERİN GENÇLİK (B) |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024
|
12:30 |
BTF2182 |
12. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
20 - 0 |
BURSA BASKET (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.05.2024
|
20:00 |
BTF2237 |
12. Hafta |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
- |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.11.2023
|
18:30 |
BTF1999 |
13. Hafta |
TOFAŞ (A) |
90 - 59 |
TOFAŞ (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.11.2023
|
20:15 |
BTF1998 |
13. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
62 - 41 |
SHARKS SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
11:30 |
BTF2001 |
13. Hafta |
DİAMOND SPOR (B) |
28 - 78 |
YEŞİM SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.11.2023
|
20:45 |
BTF2002 |
13. Hafta |
DİAMOND SPOR (A) |
83 - 23 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2023
|
20:00 |
BTF2000 |
13. Hafta |
MG SPOR |
64 - 74 |
YEŞİM SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.12.2023
|
10:00 |
BTF2319 |
Playoff Çeyrek Final |
ELİT AKADEMİ (A) |
22 - 65 |
MG SPOR (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
30.12.2023
|
10:00 |
BTF2316 |
Playoff Yarı Final |
TOFAŞ (A) |
101 - 59 |
YEŞİM SPOR (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
30.12.2023
|
11:30 |
BTF2320 |
Playoff Çeyrek Final |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (A) |
40 - 69 |
DERİN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
30.12.2023
|
13:00 |
BTF2321 |
Playoff Çeyrek Final |
JBA SPOR (A) |
40 - 69 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
30.12.2023
|
18:00 |
BTF2322 |
Playoff Çeyrek Final |
GEMLİK SPOR (A) |
86 - 66 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÇEYREK FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
31.12.2023
|
10:00 |
BTF2317 |
Playoff Yarı Final |
YEŞİM SPOR (A) |
67 - 60 |
DİAMOND SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
2.01.2024
|
20:00 |
BTF2318 |
Playoff Yarı Final |
YEŞİM SPOR (B) |
48 - 84 |
TOFAŞ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
4.01.2024
|
17:30 |
BTF2323 |
Playoff Yarı Final |
DİAMOND SPOR (A) |
60 - 51 |
YEŞİM SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
18.04.2024
|
20:15 |
BTF2239 |
13. Hafta |
ARMADA SPOR |
74 - 29 |
İNEGÖL ATLAS |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.04.2024
|
13:00 |
BTF2186 |
13. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
82 - 26 |
GEMLİK SPOR (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2024
|
18:30 |
BTF2144 |
13. Hafta |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
30 - 62 |
AYYILDIZ SPOR |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04.2024
|
10:00 |
BTF2242 |
13. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
59 - 102 |
AMERİKAN KOÇLUK SİSTEMİ ÇAĞDAŞ GELİŞİM |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04.2024
|
11:30 |
BTF2187 |
13. Hafta |
FİREBALL |
63 - 24 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04.2024
|
14:30 |
BTF2297 |
13. Hafta |
EGE YILDIZLARI |
70 - 41 |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.04.2024
|
20:45 |
BTF2296 |
13. Hafta |
AKTİF NESİL SP KL |
38 - 52 |
DERİN GENÇLİK (B) |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2024
|
20:15 |
BTF2141 |
13. Hafta |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
61 - 49 |
GEMLİK BASKETBOL |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2024
|
20:30 |
BTF2142 |
13. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
58 - 33 |
ELİT AKADEMİ (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.05.2024
|
20:45 |
BTF2185 |
13. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ (B) |
38 - 57 |
WİNNER SPOR |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.05.2024
|
20:00 |
BTF2143 |
13. Hafta |
RMK AKADEMİ |
80 - 14 |
JBA SPOR (B) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.05.2024
|
20:00 |
BTF2240 |
13. Hafta |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
20 - 0 |
A LİNE GSK |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.05.2024
|
20:00 |
BTF2295 |
13. Hafta |
M.T. BURSA SPORTİF |
- |
İNEGÖL YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.05.2024
|
20:15 |
BTF2298 |
13. Hafta |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
- |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.11.2023
|
19:00 |
BTF2005 |
14. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
49 - 66 |
DİAMOND SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
13:00 |
BTF2004 |
14. Hafta |
SHARKS SPOR (A) |
29 - 99 |
DİAMOND SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
20:00 |
BTF2007 |
14. Hafta |
YEŞİM SPOR (A) |
40 - 83 |
TOFAŞ (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.12.2023
|
13:00 |
BTF2006 |
14. Hafta |
YEŞİM SPOR (B) |
83 - 57 |
MG SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.01.2024
|
10:00 |
BTF2324 |
Playoff Yarı Final |
DERİN GENÇLİK (A) |
52 - 33 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
11:30 |
BTF2325 |
Playoff Yarı Final |
MG SPOR (B) |
79 - 56 |
GEMLİK SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
7.01.2024
|
11:30 |
BTF2328 |
Playoff Final |
YEŞİM SPOR (A) |
73 - 64 |
YEŞİM SPOR (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
7.01.2024
|
13:00 |
BTF2329 |
Playoff Final |
TOFAŞ (A) |
75 - 57 |
DİAMOND SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
9.01.2024
|
18:30 |
BTF2326 |
Playoff Yarı Final |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
27 - 44 |
DERİN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
9.01.2024
|
20:30 |
BTF2327 |
Playoff Yarı Final |
GEMLİK SPOR (A) |
70 - 57 |
MG SPOR (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
10.01.2024
|
18:30 |
BTF2330 |
Playoff Final |
YEŞİM SPOR (B) |
68 - 66 |
YEŞİM SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
10.01.2024
|
20:00 |
BTF2331 |
Playoff Final |
DİAMOND SPOR (A) |
79 - 71 |
TOFAŞ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
11.01.2024
|
19:00 |
BTF2332 |
Playoff Yarı Final |
MG SPOR (B) |
68 - 40 |
GEMLİK SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF YARI FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
12.01.2024
|
18:30 |
BTF2333 |
Playoff Final |
YEŞİM SPOR (A) |
59 - 54 |
YEŞİM SPOR (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
12.01.2024
|
20:00 |
BTF2334 |
Playoff Final |
TOFAŞ (A) |
69 - 71 |
DİAMOND SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER A LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
30.03.2024
|
13:00 |
BTF2188 |
14. Hafta |
GEMLİK SPOR (B) |
37 - 81 |
KARACABEY BELEDİYE |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.04.2024
|
15:30 |
BTF2145 |
14. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
33 - 36 |
VATAN SPOR KULÜBÜ (A) |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04.2024
|
20:00 |
BTF2301 |
14. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
30 - 53 |
ATMACA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.04.2024
|
11:30 |
BTF2244 |
14. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
61 - 47 |
ARMADA SPOR |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04.2024
|
14:30 |
BTF2147 |
14. Hafta |
ELİT AKADEMİ (B) |
42 - 56 |
YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.04.2024
|
20:00 |
BTF2148 |
14. Hafta |
AYYILDIZ SPOR |
50 - 30 |
RMK AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.05.2024
|
20:30 |
BTF2190 |
14. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
23 - 92 |
BURSA BASKET (B) |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.05.2024
|
20:00 |
BTF2245 |
14. Hafta |
A LİNE GSK |
48 - 26 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024
|
13:00 |
BTF2189 |
14. Hafta |
WİNNER SPOR |
40 - 51 |
FİREBALL |
C LİGİ B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024
|
14:00 |
BTF2243 |
14. Hafta |
İNEGÖL ATLAS |
35 - 84 |
BURSA SPORCU EĞİTİM SPOR (B) |
C LİGİ C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.05.2024
|
13:00 |
BTF2300 |
14. Hafta |
BURSA KÜLTÜR OKULLARI SPOR |
34 - 58 |
M.T. BURSA SPORTİF |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.05.2024
|
18:30 |
BTF2302 |
14. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK |
56 - 65 |
EGE YILDIZLARI |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.05.2024
|
19:00 |
BTF2299 |
14. Hafta |
İNEGÖL YILDIZLARI |
20 - 0 |
AKTİF NESİL SP KL |
C LİGİ D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.05.2024
|
20:00 |
BTF2146 |
14. Hafta |
JBA SPOR (B) |
- |
ORİONS BASKETBOL AKADEMİ |
C LİGİ A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2023
|
10:00 |
BTF2010 |
15. Hafta |
TOFAŞ (B) |
47 - 99 |
YEŞİM SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11.2023
|
20:00 |
BTF2012 |
15. Hafta |
MG SPOR |
83 - 14 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.12.2023
|
14:30 |
BTF2008 |
15. Hafta |
DİAMOND SPOR (B) |
25 - 69 |
SHARKS SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.12.2023
|
18:30 |
BTF2011 |
15. Hafta |
TOFAŞ (A) |
86 - 39 |
YEŞİM SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.01.2024
|
11:30 |
BTF2335 |
Playoff Final |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
92 - 80 |
GEMLİK SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
13.01.2024
|
13:00 |
BTF2336 |
Playoff Final |
MG SPOR (B) |
63 - 55 |
DERİN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
15.01.2024
|
19:00 |
BTF2337 |
Playoff Final |
GEMLİK SPOR (A) |
67 - 74 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF ÜÇÜNCÜLÜK SERİSİ |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
15.01.2024
|
20:00 |
BTF2338 |
Playoff Final |
DERİN GENÇLİK (A) |
37 - 58 |
MG SPOR (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF FİNAL SERİSİ |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
23.11.2023
|
19:00 |
BTF2016 |
16. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
30 - 113 |
TOFAŞ (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.2023
|
18:30 |
BTF2017 |
16. Hafta |
YEŞİM SPOR (B) |
72 - 43 |
TOFAŞ (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.2023
|
18:30 |
BTF2013 |
16. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
47 - 85 |
DİAMOND SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.12.2023
|
20:45 |
BTF2015 |
16. Hafta |
SHARKS SPOR (A) |
47 - 70 |
MG SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.11.2023
|
18:45 |
BTF2021 |
17. Hafta |
YEŞİM SPOR (A) |
77 - 47 |
YEŞİM SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2023
|
19:15 |
BTF2018 |
17. Hafta |
TOFAŞ (A) |
140 - 37 |
SHARKS SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2023
|
20:45 |
BTF2020 |
17. Hafta |
DİAMOND SPOR (B) |
35 - 93 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.12.2023
|
13:00 |
BTF2022 |
17. Hafta |
TOFAŞ (B) |
74 - 35 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2023
|
12:00 |
BTF2027 |
18. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
31 - 108 |
YEŞİM SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.12.2023
|
20:15 |
BTF2023 |
18. Hafta |
DİAMOND SPOR (A) |
96 - 40 |
DİAMOND SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.12.2023
|
20:00 |
BTF2024 |
18. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
56 - 36 |
MG SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.12.2023
|
14:30 |
BTF2026 |
18. Hafta |
SHARKS SPOR (A) |
46 - 54 |
TOFAŞ (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.11.2023
|
18:30 |
BTF2030 |
19. Hafta |
TOFAŞ (A) |
103 - 44 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.2023
|
20:15 |
BTF2028 |
19. Hafta |
YEŞİM SPOR (A) |
106 - 35 |
SHARKS SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.12.2023
|
18:30 |
BTF2032 |
19. Hafta |
YEŞİM SPOR (B) |
20 - 0 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.12.2023
|
10:00 |
BTF2031 |
19. Hafta |
MG SPOR |
38 - 72 |
DİAMOND SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.12.2023
|
18:30 |
BTF2034 |
20. Hafta |
DİAMOND SPOR (A) |
55 - 78 |
TOFAŞ (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.12.2023
|
20:45 |
BTF2033 |
20. Hafta |
DİAMOND SPOR (B) |
26 - 83 |
MG SPOR |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.12.2023
|
14:30 |
BTF2037 |
20. Hafta |
SHARKS SPOR (A) |
27 - 83 |
YEŞİM SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.12.2023
|
18:30 |
BTF2035 |
20. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
75 - 36 |
TOFAŞ (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.12.2023
|
20:00 |
BTF2040 |
21. Hafta |
YEŞİM SPOR (A) |
74 - 38 |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.12.2023
|
16:00 |
BTF2038 |
21. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
61 - 79 |
SHARKS SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.12.2023
|
11:30 |
BTF2042 |
21. Hafta |
TOFAŞ (A) |
89 - 44 |
DİAMOND SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.12.2023
|
20:00 |
BTF2041 |
21. Hafta |
TOFAŞ (B) |
32 - 101 |
DİAMOND SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.12.2023
|
19:15 |
BTF2044 |
22. Hafta |
DİAMOND SPOR (B) |
53 - 81 |
TOFAŞ (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.12.2023
|
20:45 |
BTF2046 |
22. Hafta |
BURSASPOR BASKETBOL (A) |
72 - 81 |
YEŞİM SPOR (B) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.12.2023
|
20:00 |
BTF2045 |
22. Hafta |
DİAMOND SPOR (A) |
62 - 64 |
YEŞİM SPOR (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.12.2023
|
20:00 |
BTF2043 |
22. Hafta |
MG SPOR |
51 - 84 |
TOFAŞ (A) |
A |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|