|
|
AUR1202 |
01. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
- |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1203 |
01. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
- |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1204 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
- |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1205 |
01. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
- |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1206 |
01. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
- |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2021
|
20:00 |
AUR1366 |
01. Hafta |
PETKİM SPOR |
68 - 79 |
KARŞIYAKA A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
EMRE ÖZÜTOK |
|
|
ALEYNA ÇETİN |
İLAYDA DİNÇEL |
FATMA DÖNMEZ |
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
21.10.2021
|
20:00 |
AUR1336 |
01. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
64 - 78 |
KARŞIYAKA B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
BURAK DURMUŞ |
ATACAN TÜNEY |
|
|
BETÜL AKDOĞAN |
HALİL TEPEBAĞ |
GÖZDE ONAN |
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
22.10.2021
|
18:30 |
AUR1365 |
01. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
110 - 38 |
İZMİR BŞB |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
11.11.2021
|
00:00 |
AUR1334 |
01. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
69 - 45 |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
TURGUT IŞIK |
ENSAR NİHAT YÜKSEL |
|
|
CEMRE ÇEKAL |
ALİ DEVECİ |
MEHMET AKINCI |
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
25.11.2021
|
18:30 |
AUR1335 |
01. Hafta |
EGE ASİST A |
95 - 50 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
26.11.2021
|
20:00 |
AUR1364 |
01. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
63 - 68 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
BURAK DURMUŞ |
ÖMER UMUT TURHAN |
|
|
GÖZDE ONAN |
ŞAHİN ŞANLI |
MUSTAFA MESCİ |
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
6.01.2022
|
18:30 |
AUR1768 |
01. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
38 - 81 |
EGE ASİST A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
6.01.2022
|
18:30 |
AUR1771 |
01. Hafta |
PETKİM SPOR |
80 - 46 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
13.01.2022
|
20:00 |
AUR1769 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA A |
92 - 42 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
14.01.2022
|
18:30 |
AUR1770 |
01. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
78 - 59 |
KARŞIYAKA B |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
24.01.2022
|
20:00 |
AUR1592 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
47 - 71 |
TAKEV SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
10.02.2022
|
18:30 |
AUR1593 |
01. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
50 - 55 |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
14.02.2022
|
20:00 |
AUR1715 |
01. Hafta |
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK |
80 - 34 |
EGE ZİRVE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
15.02.2022
|
20:00 |
AUR1594 |
01. Hafta |
İZMİR GENÇLİK B |
37 - 69 |
EGE DEMİR SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
16.02.2022
|
18:30 |
AUR1596 |
01. Hafta |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
75 - 37 |
ADA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
16.02.2022
|
18:30 |
AUR1717 |
01. Hafta |
EDBA |
110 - 26 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
16.02.2022
|
20:00 |
AUR1716 |
01. Hafta |
MAVİŞEHİR B |
58 - 34 |
EGE ASİST BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
16.02.2022
|
20:00 |
AUR1713 |
01. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK B |
50 - 80 |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
16.02.2022
|
20:00 |
AUR1461 |
01. Hafta |
EGE ELİT SK |
41 - 66 |
ŞİRİNYER DORUK SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
17.02.2022
|
20:00 |
AUR1530 |
01. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
35 - 57 |
İZMİR EFE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
18.02.2022
|
18:30 |
AUR1714 |
01. Hafta |
EGE DEMİR SK A |
79 - 37 |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.02.2022
|
18:30 |
AUR1651 |
01. Hafta |
BATI BASKETBOL SK |
92 - 31 |
EGE ASİST GENÇLİK A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
18.02.2022
|
20:00 |
AUR1650 |
01. Hafta |
YARIMADA GSK |
30 - 73 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
18.02.2022
|
20:00 |
AUR1595 |
01. Hafta |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
51 - 56 |
SİBA SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
23.02.2022
|
20:00 |
AUR1527 |
01. Hafta |
İZMİR GSK A |
74 - 50 |
KASK ATLETİK SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
23.02.2022
|
20:00 |
AUR1463 |
01. Hafta |
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK |
34 - 60 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
24.02.2022
|
18:30 |
AUR1462 |
01. Hafta |
TEK HEDEF SK B |
23 - 30 |
ERA SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
24.02.2022
|
20:00 |
AUR1529 |
01. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
73 - 34 |
BATI BASKETBOL GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
4.03.2022
|
18:30 |
AUR1528 |
01. Hafta |
EGE ASİST B |
91 - 42 |
SİBA SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
8.04.2022
|
20:00 |
AUR1465 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SK |
20 - 99 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
12.04.2022
|
18:30 |
AUR1652 |
01. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ A |
69 - 62 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
12.04.2022
|
20:00 |
AUR1207 |
01. Hafta |
YELKİ SK |
40 - 72 |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
27.04.2022
|
20:00 |
AUR1647 |
01. Hafta |
İZMİR GÖKSU SK |
71 - 49 |
AMİRALLER SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
29.04.2022
|
18:30 |
AUR1526 |
01. Hafta |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
53 - 74 |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
10.05.2022
|
00:00 |
AUR1796 |
Playoff Eleme Turu |
MAVİŞEHİR B |
76 - 71 |
MAVİŞEHİR A |
U16 ERK ALT FİN 01/1 |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
12.05.2022
|
18:30 |
AUR1797 |
Playoff Eleme Turu |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
66 - 45 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERK ALT FİN 02/1 |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
12.05.2022
|
20:00 |
AUR1798 |
Playoff Eleme Turu |
ŞİRİNYER DORUK SK |
77 - 49 |
İZMİR EFE SK |
U16 ERK ALT FİN 03/1 |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
13.05.2022
|
18:30 |
AUR1799 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
58 - 48 |
TEK HEDEF SK A |
U16 ERK ALT FİN 04/1 |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
13.05.2022
|
18:30 |
AUR1801 |
Playoff Eleme Turu |
BERGAMA BELEDİYE SK |
62 - 70 |
BATI BASKETBOL SK |
U16 ERK ALT FİN 06/1 |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
13.05.2022
|
18:30 |
AUR1802 |
Playoff Eleme Turu |
TORBALI METROPOLİS GSK |
37 - 71 |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
U16 ERK ALT FİN 07/1 |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
13.05.2022
|
20:00 |
AUR1803 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
60 - 90 |
SİBA SK A |
U16 ERK ALT FİN 08/1 |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
13.05.2022
|
20:00 |
AUR1800 |
Playoff Eleme Turu |
EDBA |
46 - 62 |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERK ALT FİN 05/1 |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
|
|
AUR1210 |
02. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
- |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2021
|
18:30 |
AUR1339 |
02. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
76 - 56 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
28.10.2021
|
20:00 |
AUR1369 |
02. Hafta |
İZMİR BŞB |
59 - 113 |
PETKİM SPOR |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
28.10.2021
|
20:00 |
AUR1367 |
02. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
41 - 81 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
1.11.2021
|
20:29 |
AUR1212 |
02. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
- |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2021
|
20:29 |
AUR1213 |
02. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
- |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2021
|
18:30 |
AUR1337 |
02. Hafta |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
25 - 72 |
EGE ASİST A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
2.12.2021
|
18:30 |
AUR1338 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA B |
67 - 31 |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
2.12.2021
|
20:00 |
AUR1368 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA A |
59 - 28 |
ROTA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
17.01.2022
|
20:00 |
AUR1775 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA B |
59 - 77 |
PETKİM SPOR |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
18.01.2022
|
18:30 |
AUR1773 |
02. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
60 - 95 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.01.2022
|
20:00 |
AUR1774 |
02. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
45 - 90 |
KARŞIYAKA A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
18.01.2022
|
20:00 |
AUR1772 |
02. Hafta |
EGE ASİST A |
92 - 82 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
22.02.2022
|
20:00 |
AUR1471 |
02. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B |
60 - 52 |
MAVİŞEHİR A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
23.02.2022
|
18:30 |
AUR1658 |
02. Hafta |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK |
30 - 91 |
İZMİR GÖKSU SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
19.04.2022
|
20:00 |
AUR1653 |
02. Hafta |
AMİRALLER SK |
48 - 65 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
20.04.2022
|
18:30 |
AUR1532 |
02. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
54 - 34 |
İZMİR GSK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
20.04.2022
|
20:00 |
AUR1208 |
02. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
86 - 66 |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
21.04.2022
|
18:30 |
AUR1720 |
02. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL B |
45 - 73 |
EDBA |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
21.04.2022
|
20:00 |
AUR1721 |
02. Hafta |
EGE ZİRVE SK |
14 - 89 |
MAVİŞEHİR B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
21.04.2022
|
20:00 |
AUR1722 |
02. Hafta |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
74 - 38 |
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
21.04.2022
|
20:00 |
AUR1718 |
02. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
36 - 60 |
EGE DEMİR SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
21.04.2022
|
20:00 |
AUR1597 |
02. Hafta |
TAKEV SK |
96 - 57 |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
21.04.2022
|
20:00 |
AUR1470 |
02. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK SK |
79 - 19 |
TEK HEDEF SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
22.04.2022
|
18:30 |
AUR1467 |
02. Hafta |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
115 - 28 |
KARŞIYAKA ALBATROS SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
22.04.2022
|
18:30 |
AUR1598 |
02. Hafta |
ADA KOLEJİ SK |
47 - 61 |
TEK HEDEF SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
22.04.2022
|
18:30 |
AUR1600 |
02. Hafta |
EGE DEMİR SK B |
42 - 109 |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
22.04.2022
|
20:00 |
AUR1601 |
02. Hafta |
TORBALI METROPOLİS GSK |
105 - 23 |
İZMİR GENÇLİK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
22.04.2022
|
20:00 |
AUR1599 |
02. Hafta |
SİBA SK A |
72 - 23 |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
25.04.2022
|
18:30 |
AUR1535 |
02. Hafta |
SİBA SK B |
47 - 73 |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
25.04.2022
|
20:00 |
AUR1211 |
02. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
32 - 90 |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
26.04.2022
|
18:30 |
AUR1209 |
02. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
36 - 59 |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
27.04.2022
|
18:30 |
AUR1469 |
02. Hafta |
ERA SK B |
36 - 63 |
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
28.04.2022
|
18:30 |
AUR1534 |
02. Hafta |
BATI BASKETBOL GSK |
68 - 58 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
28.04.2022
|
18:30 |
AUR1655 |
02. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
52 - 49 |
BATI BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
28.04.2022
|
18:30 |
AUR1656 |
02. Hafta |
ERA SK A |
41 - 46 |
YARIMADA GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
28.04.2022
|
20:00 |
AUR1654 |
02. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK A |
42 - 59 |
İZMİR YÜKSELİŞ A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
28.04.2022
|
20:00 |
AUR1536 |
02. Hafta |
KASK ATLETİK SK |
33 - 73 |
EGE ASİST B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
29.04.2022
|
20:00 |
AUR1533 |
02. Hafta |
İZMİR EFE SK |
79 - 48 |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
16.05.2022
|
18:30 |
AUR1804 |
Playoff Eleme Turu |
MAVİŞEHİR A |
44 - 71 |
MAVİŞEHİR B |
U16 ERK ALT FİN 01/2 |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
17.05.2022
|
18:30 |
AUR1811 |
Playoff Eleme Turu |
SİBA SK A |
81 - 65 |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
U16 ERK ALT FİN 08/2 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
17.05.2022
|
20:00 |
AUR1809 |
Playoff Eleme Turu |
BATI BASKETBOL SK |
48 - 68 |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERK ALT FİN 06/2 |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
18.05.2022
|
18:30 |
AUR1806 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR EFE SK |
47 - 55 |
ŞİRİNYER DORUK SK |
U16 ERK ALT FİN 03/2 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.05.2022
|
18:30 |
AUR1808 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
53 - 65 |
EDBA |
U16 ERK ALT FİN 05/2 |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
18.05.2022
|
20:00 |
AUR1807 |
Playoff Eleme Turu |
TEK HEDEF SK A |
49 - 44 |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
U16 ERK ALT FİN 04/2 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.05.2022
|
20:00 |
AUR1810 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
49 - 41 |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 ERK ALT FİN 07/2 |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
18.05.2022
|
20:00 |
AUR1805 |
Playoff Eleme Turu |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
66 - 62 |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERK ALT FİN 02/2 |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
|
|
AUR1214 |
03. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
- |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1216 |
03. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
- |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1217 |
03. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
- |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1218 |
03. Hafta |
YELKİ SK |
- |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1219 |
03. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
- |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2021
|
18:30 |
AUR1341 |
03. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
74 - 105 |
EGE ASİST A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
4.11.2021
|
20:00 |
AUR1370 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA A |
94 - 39 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
5.11.2021
|
20:00 |
AUR1340 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA B |
68 - 31 |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
8.12.2021
|
18:30 |
AUR1477 |
03. Hafta |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
82 - 28 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
9.12.2021
|
18:30 |
AUR1371 |
03. Hafta |
PETKİM SPOR |
90 - 88 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
9.12.2021
|
18:30 |
AUR1342 |
03. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
59 - 63 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
9.12.2021
|
20:00 |
AUR1372 |
03. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
49 - 48 |
İZMİR BŞB |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
22.12.2021
|
20:00 |
AUR1664 |
03. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK A |
59 - 34 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
4.01.2022
|
20:00 |
AUR1725 |
03. Hafta |
MAVİŞEHİR B |
80 - 44 |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
6.01.2022
|
20:00 |
AUR1779 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA A |
65 - 44 |
KARŞIYAKA B |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
17.01.2022
|
18:30 |
AUR1605 |
03. Hafta |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
0 - 20 |
EGE DEMİR SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
17.01.2022
|
18:30 |
AUR1606 |
03. Hafta |
TEK HEDEF SK A |
44 - 54 |
SİBA SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
17.01.2022
|
20:00 |
AUR1603 |
03. Hafta |
İZMİR GENÇLİK B |
17 - 79 |
TAKEV SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
18.01.2022
|
18:30 |
AUR1726 |
03. Hafta |
EDBA |
108 - 37 |
EGE ZİRVE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
18.01.2022
|
18:30 |
AUR1724 |
03. Hafta |
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK |
41 - 78 |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
18.01.2022
|
20:00 |
AUR1604 |
03. Hafta |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
0 - 20 |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
19.01.2022
|
20:00 |
AUR1474 |
03. Hafta |
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK |
29 - 75 |
ŞİRİNYER DORUK SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
21.01.2022
|
18:30 |
AUR1602 |
03. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
54 - 45 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
21.01.2022
|
20:00 |
AUR1723 |
03. Hafta |
EGE DEMİR SK A |
79 - 51 |
EGE ASİST GENÇLİK B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
24.01.2022
|
20:00 |
AUR1476 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SK |
19 - 124 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
28.01.2022
|
18:00 |
AUR1776 |
03. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
85 - 50 |
EGE ASİST A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
28.01.2022
|
18:30 |
AUR1778 |
03. Hafta |
PETKİM SPOR |
75 - 62 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
28.01.2022
|
20:00 |
AUR1777 |
03. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
73 - 52 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
31.01.2022
|
18:30 |
AUR1542 |
03. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
59 - 38 |
BATI BASKETBOL GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
1.02.2022
|
20:00 |
AUR1541 |
03. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
44 - 58 |
SİBA SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
2.02.2022
|
18:30 |
AUR1538 |
03. Hafta |
İZMİR GSK A |
36 - 70 |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
2.02.2022
|
20:00 |
AUR1540 |
03. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
90 - 32 |
KASK ATLETİK SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
3.02.2022
|
18:30 |
AUR1662 |
03. Hafta |
BATI BASKETBOL SK |
68 - 55 |
ERA SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
3.02.2022
|
20:00 |
AUR1659 |
03. Hafta |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
55 - 83 |
İZMİR GÖKSU SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
7.02.2022
|
20:00 |
AUR1663 |
03. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ A |
29 - 75 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
7.02.2022
|
20:00 |
AUR1472 |
03. Hafta |
EGE ELİT SK |
51 - 68 |
MAVİŞEHİR A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
7.04.2022
|
20:00 |
AUR1539 |
03. Hafta |
EGE ASİST B |
49 - 42 |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
14.04.2022
|
20:00 |
AUR1215 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
82 - 70 |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
26.05.2022
|
18:30 |
AUR1817 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
61 - 70 |
EGE DEMİR SK A |
U16 ERK ALT FİN 14/1 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
26.05.2022
|
20:00 |
AUR1813 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
67 - 44 |
İZMİR GÖKSU SK |
U16 ERK ALT FİN 10/1 |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
27.05.2022
|
18:00 |
AUR1816 |
Playoff Eleme Turu |
TAKEV SK |
78 - 61 |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERK ALT FİN 13/1 |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
27.05.2022
|
18:30 |
AUR1818 |
Playoff Eleme Turu |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
63 - 62 |
MAVİŞEHİR B |
U16 ERK ALT FİN 15/1 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
27.05.2022
|
18:30 |
AUR1814 |
Playoff Eleme Turu |
EGE ASİST B |
49 - 45 |
ŞİRİNYER DORUK SK |
U16 ERK ALT FİN 11/1 |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
27.05.2022
|
20:00 |
AUR1815 |
Playoff Eleme Turu |
BERGAMA BELEDİYE SK |
54 - 104 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERK ALT FİN 12/1 |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
27.05.2022
|
20:00 |
AUR1812 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
65 - 47 |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
U16 ERK ALT FİN 09/1 |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
27.05.2022
|
20:00 |
AUR1819 |
Playoff Eleme Turu |
SİBA SK A |
58 - 57 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
U16 ERK ALT FİN 16/1 |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
|
|
AUR1221 |
04. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
- |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1222 |
04. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
- |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1224 |
04. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
- |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.11.2021
|
18:30 |
AUR1343 |
04. Hafta |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
53 - 65 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
11.11.2021
|
18:30 |
AUR1344 |
04. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
69 - 62 |
KARŞIYAKA B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.11.2021
|
20:00 |
AUR1373 |
04. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
52 - 66 |
PETKİM SPOR |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
18.11.2021
|
20:00 |
AUR1375 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
90 - 37 |
ROTA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
16.12.2021
|
20:00 |
AUR1374 |
04. Hafta |
İZMİR BŞB |
34 - 80 |
KARŞIYAKA A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
16.12.2021
|
20:00 |
AUR1345 |
04. Hafta |
EGE ASİST A |
60 - 50 |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
7.02.2022
|
18:30 |
AUR1782 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA B |
51 - 64 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
7.02.2022
|
20:00 |
AUR1783 |
04. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
33 - 72 |
KARŞIYAKA A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
7.02.2022
|
20:00 |
AUR1780 |
04. Hafta |
EGE ASİST A |
79 - 45 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
8.02.2022
|
20:00 |
AUR1781 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
91 - 66 |
PETKİM SPOR |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
25.03.2022
|
18:30 |
AUR1665 |
04. Hafta |
AMİRALLER SK |
35 - 49 |
YARIMADA GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
29.03.2022
|
18:30 |
AUR1544 |
04. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
86 - 57 |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
30.03.2022
|
20:00 |
AUR1220 |
04. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
80 - 30 |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
12.04.2022
|
18:30 |
AUR1611 |
04. Hafta |
TORBALI METROPOLİS GSK |
94 - 28 |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
12.04.2022
|
18:30 |
AUR1729 |
04. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK B |
54 - 55 |
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
12.04.2022
|
20:00 |
AUR1728 |
04. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
52 - 71 |
MAVİŞEHİR B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
18:30 |
AUR1730 |
04. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL B |
70 - 34 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
20:00 |
AUR1607 |
04. Hafta |
TAKEV SK |
65 - 52 |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
14.04.2022
|
20:00 |
AUR1732 |
04. Hafta |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
60 - 64 |
EDBA |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.04.2022
|
18:30 |
AUR1609 |
04. Hafta |
SİBA SK A |
93 - 41 |
ADA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.04.2022
|
20:00 |
AUR1610 |
04. Hafta |
EGE DEMİR SK B |
47 - 57 |
TEK HEDEF SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.04.2022
|
20:00 |
AUR1480 |
04. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
56 - 80 |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
18.04.2022
|
20:00 |
AUR1481 |
04. Hafta |
ERA SK B |
89 - 14 |
KARŞIYAKA ALBATROS SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
19.04.2022
|
18:30 |
AUR1479 |
04. Hafta |
MAVİŞEHİR A |
108 - 28 |
TEK HEDEF SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
19.04.2022
|
18:30 |
AUR1608 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
78 - 42 |
İZMİR GENÇLİK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
19.04.2022
|
18:30 |
AUR1545 |
04. Hafta |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
38 - 74 |
EGE ASİST B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
19.04.2022
|
18:30 |
AUR1546 |
04. Hafta |
BATI BASKETBOL GSK |
44 - 105 |
İZMİR EFE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
19.04.2022
|
20:00 |
AUR1547 |
04. Hafta |
SİBA SK B |
64 - 50 |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
19.04.2022
|
20:00 |
AUR1548 |
04. Hafta |
KASK ATLETİK SK |
56 - 72 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
19.04.2022
|
20:00 |
AUR1668 |
04. Hafta |
ERA SK A |
48 - 49 |
İZMİR YÜKSELİŞ A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
20.04.2022
|
18:30 |
AUR1223 |
04. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
35 - 53 |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
20.04.2022
|
20:00 |
AUR1667 |
04. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
79 - 41 |
EGE ASİST GENÇLİK A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
22.04.2022
|
18:30 |
AUR1483 |
04. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B |
46 - 50 |
EGE ELİT SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
25.04.2022
|
20:00 |
AUR1225 |
04. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
73 - 68 |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
26.04.2022
|
18:30 |
AUR1670 |
04. Hafta |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK |
37 - 87 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
2.06.2022
|
18:30 |
AUR1820 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
51 - 61 |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
U16 ERK ALT FİN 09/2 |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
2.06.2022
|
18:30 |
AUR1822 |
Playoff Eleme Turu |
ŞİRİNYER DORUK SK |
45 - 61 |
EGE ASİST B |
U16 ERK ALT FİN 11/2 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
2.06.2022
|
20:00 |
AUR1821 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR GÖKSU SK |
48 - 43 |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERK ALT FİN 10/2 |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
2.06.2022
|
20:00 |
AUR1826 |
Playoff Eleme Turu |
MAVİŞEHİR B |
59 - 38 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
U16 ERK ALT FİN 15/2 |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
2.06.2022
|
20:00 |
AUR1824 |
Playoff Eleme Turu |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
66 - 64 |
TAKEV SK |
U16 ERK ALT FİN 13/2 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
3.06.2022
|
18:30 |
AUR1827 |
Playoff Eleme Turu |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
62 - 67 |
SİBA SK A |
U16 ERK ALT FİN 16/2 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
3.06.2022
|
18:30 |
AUR1823 |
Playoff Eleme Turu |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
78 - 64 |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERK ALT FİN 12/2 |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
3.06.2022
|
20:00 |
AUR1825 |
Playoff Eleme Turu |
EGE DEMİR SK A |
71 - 40 |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
U16 ERK ALT FİN 14/2 |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
|
|
AUR1737 |
05. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ B |
- |
EGE ZİRVE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
|
|
AUR1226 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
- |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1227 |
05. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
- |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1228 |
05. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
- |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.11.2021
|
20:00 |
AUR1378 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA A |
91 - 83 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
18.11.2021
|
18:30 |
AUR1348 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA B |
54 - 77 |
EGE ASİST A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
3.12.2021
|
18:30 |
AUR1733 |
05. Hafta |
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK |
48 - 66 |
EGE DEMİR SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
5.12.2021
|
18:30 |
AUR1485 |
05. Hafta |
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK |
45 - 97 |
MAVİŞEHİR A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
20.12.2021
|
20:00 |
AUR1613 |
05. Hafta |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
20 - 0 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
23.12.2021
|
18:30 |
AUR1376 |
05. Hafta |
İZMİR BŞB |
48 - 58 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
23.12.2021
|
18:30 |
AUR1346 |
05. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
73 - 58 |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
23.12.2021
|
20:00 |
AUR1377 |
05. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
55 - 72 |
PETKİM SPOR |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
24.12.2021
|
18:30 |
AUR1347 |
05. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
50 - 54 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
28.12.2021
|
18:30 |
AUR1615 |
05. Hafta |
TEK HEDEF SK A |
56 - 51 |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
29.12.2021
|
18:30 |
AUR1616 |
05. Hafta |
ADA KOLEJİ SK |
58 - 32 |
EGE DEMİR SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
29.12.2021
|
18:30 |
AUR1734 |
05. Hafta |
MAVİŞEHİR B |
75 - 32 |
EGE ASİST GENÇLİK B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
29.12.2021
|
20:00 |
AUR1735 |
05. Hafta |
EDBA |
68 - 57 |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
29.12.2021
|
20:00 |
AUR1614 |
05. Hafta |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
35 - 86 |
TAKEV SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
4.01.2022
|
18:30 |
AUR1612 |
05. Hafta |
İZMİR GENÇLİK B |
18 - 81 |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
6.01.2022
|
18:30 |
AUR1672 |
05. Hafta |
YARIMADA GSK |
38 - 87 |
İZMİR GÖKSU SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
10.01.2022
|
18:30 |
AUR1484 |
05. Hafta |
TEK HEDEF SK B |
33 - 80 |
EGE ELİT SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
10.01.2022
|
20:00 |
AUR1487 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SK |
20 - 102 |
ŞİRİNYER DORUK SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
11.01.2022
|
18:30 |
AUR1551 |
05. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
68 - 50 |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
12.01.2022
|
18:30 |
AUR1554 |
05. Hafta |
İZMİR EFE SK |
20 - 0 |
SİBA SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
13.01.2022
|
18:30 |
AUR1675 |
05. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK A |
34 - 43 |
ERA SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
13.01.2022
|
20:00 |
AUR1488 |
05. Hafta |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
101 - 23 |
ERA SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
17.01.2022
|
20:00 |
AUR1230 |
05. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
41 - 21 |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
20.01.2022
|
18:30 |
AUR1229 |
05. Hafta |
YELKİ SK |
55 - 62 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
21.01.2022
|
20:00 |
AUR1550 |
05. Hafta |
EGE ASİST B |
73 - 23 |
İZMİR GSK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
10.02.2022
|
20:00 |
AUR1785 |
05. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
55 - 47 |
KARŞIYAKA B |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
10.02.2022
|
20:00 |
AUR1787 |
05. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
73 - 82 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
11.02.2022
|
18:30 |
AUR1786 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA A |
66 - 59 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
11.02.2022
|
18:30 |
AUR1784 |
05. Hafta |
PETKİM SPOR |
57 - 89 |
EGE ASİST A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
7.03.2022
|
20:00 |
AUR1553 |
05. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
47 - 44 |
KASK ATLETİK SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
12.03.2022
|
10:00 |
AUR1673 |
05. Hafta |
BATI BASKETBOL SK |
51 - 52 |
AMİRALLER SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
12.03.2022
|
13:00 |
AUR1552 |
05. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
0 - 20 |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
29.03.2022
|
20:00 |
AUR1676 |
05. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
66 - 26 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
29.03.2022
|
20:00 |
AUR1489 |
05. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
72 - 43 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
30.03.2022
|
20:00 |
AUR1231 |
05. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
20 - 76 |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
6.06.2022
|
18:30 |
AUR1832 |
Playoff Çeyrek Final |
EGE DEMİR SK A |
93 - 65 |
TAKEV SK |
U16 ERK.ALT FİN 19/1 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
6.06.2022
|
18:30 |
AUR1830 |
Playoff Çeyrek Final |
EGE ASİST B |
48 - 59 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERK.ALT FİN 18/1 |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
6.06.2022
|
20:00 |
AUR1828 |
Playoff Çeyrek Final |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
75 - 57 |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERK.ALT FİN 17/1 |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
6.06.2022
|
20:00 |
AUR1834 |
Playoff Çeyrek Final |
MAVİŞEHİR B |
91 - 59 |
SİBA SK A |
U16 ERK.ALT FİN 20/1 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
|
|
AUR1234 |
06. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
- |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1235 |
06. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
- |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1236 |
06. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
- |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2021
|
18:30 |
AUR1350 |
06. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
48 - 63 |
EGE ASİST A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
ERAY ÖZDEMİR |
BETÜL UNTUÇ |
|
|
EBRU AKSOY |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
EMİNE KALKAN |
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
21.10.2021
|
20:00 |
AUR1379 |
06. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
44 - 47 |
ROTA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
KADİR GİRAY ESEN |
BURAK ÖNTÜRK |
|
|
CEMRE ÇEKAL |
MEHMET AKINCI |
ALİ DEVECİ |
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
25.11.2021
|
18:30 |
AUR1351 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA B |
75 - 69 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
25.11.2021
|
18:30 |
AUR1349 |
06. Hafta |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
37 - 63 |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
26.11.2021
|
18:30 |
AUR1381 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA A |
75 - 57 |
PETKİM SPOR |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
TURGUT IŞIK |
SAMİ İREK |
|
|
EZGİ SU AKSOY |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
İLAYDA DİNÇEL |
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
26.11.2021
|
20:00 |
AUR1380 |
06. Hafta |
İZMİR BŞB |
41 - 100 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
ERAY ÖZDEMİR |
BURKUT BAYKAL |
|
|
EBRU AKSOY |
SERPİL AKIN |
SEHER ÇAKMAK |
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
6.01.2022
|
20:00 |
AUR1791 |
06. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
75 - 66 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
1.02.2022
|
18:30 |
AUR1495 |
06. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B |
92 - 7 |
TEK HEDEF SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
9.02.2022
|
20:00 |
AUR1237 |
06. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
66 - 71 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
14.02.2022
|
18:30 |
AUR1789 |
06. Hafta |
PETKİM SPOR |
56 - 106 |
KARŞIYAKA A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
14.02.2022
|
20:00 |
AUR1790 |
06. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
56 - 49 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
14.02.2022
|
20:00 |
AUR1788 |
06. Hafta |
EGE ASİST A |
72 - 32 |
KARŞIYAKA B |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
22.02.2022
|
18:30 |
AUR1677 |
06. Hafta |
AMİRALLER SK |
63 - 51 |
İZMİR YÜKSELİŞ A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
1.03.2022
|
18:30 |
AUR1232 |
06. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
80 - 26 |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
9.03.2022
|
18:30 |
AUR1556 |
06. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
92 - 52 |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
29.03.2022
|
18:30 |
AUR1621 |
06. Hafta |
TORBALI METROPOLİS GSK |
61 - 33 |
ADA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
30.03.2022
|
18:30 |
AUR1617 |
06. Hafta |
TAKEV SK |
76 - 36 |
TEK HEDEF SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
30.03.2022
|
18:30 |
AUR1618 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
85 - 36 |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
20:00 |
AUR1741 |
06. Hafta |
EGE ZİRVE SK |
11 - 56 |
EGE ASİST BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
4.04.2022
|
18:30 |
AUR1739 |
06. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK B |
38 - 77 |
EDBA |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
5.04.2022
|
18:30 |
AUR1620 |
06. Hafta |
EGE DEMİR SK B |
30 - 88 |
SİBA SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
5.04.2022
|
20:00 |
AUR1619 |
06. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
42 - 32 |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
6.04.2022
|
18:30 |
AUR1557 |
06. Hafta |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
67 - 43 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
6.04.2022
|
18:30 |
AUR1493 |
06. Hafta |
ERA SK B |
40 - 92 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
6.04.2022
|
20:00 |
AUR1742 |
06. Hafta |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
95 - 66 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
7.04.2022
|
20:00 |
AUR1740 |
06. Hafta |
EGE DEMİR SK A |
84 - 49 |
MAVİŞEHİR B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
8.04.2022
|
18:30 |
AUR1494 |
06. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK SK |
59 - 64 |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
8.04.2022
|
18:30 |
AUR1492 |
06. Hafta |
EGE ELİT SK |
70 - 67 |
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
8.04.2022
|
20:00 |
AUR1679 |
06. Hafta |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
84 - 51 |
YARIMADA GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
11.04.2022
|
18:30 |
AUR1680 |
06. Hafta |
ERA SK A |
43 - 60 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
11.04.2022
|
20:00 |
AUR1233 |
06. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
88 - 34 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
12.04.2022
|
20:00 |
AUR1560 |
06. Hafta |
KASK ATLETİK SK |
23 - 59 |
İZMİR EFE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
18:30 |
AUR1558 |
06. Hafta |
İZMİR GSK A |
34 - 45 |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
18:30 |
AUR1678 |
06. Hafta |
İZMİR GÖKSU SK |
68 - 53 |
BATI BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
20:00 |
AUR1559 |
06. Hafta |
SİBA SK B |
68 - 40 |
BATI BASKETBOL GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
8.06.2022
|
18:30 |
AUR1833 |
Playoff Çeyrek Final |
TAKEV SK |
86 - 62 |
EGE DEMİR SK A |
U16 ERK.ALT FİN 19/2 |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
8.06.2022
|
18:30 |
AUR1829 |
Playoff Çeyrek Final |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
75 - 63 |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
U16 ERK.ALT FİN 17/2 |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
8.06.2022
|
20:00 |
AUR1831 |
Playoff Çeyrek Final |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
63 - 46 |
EGE ASİST B |
U16 ERK.ALT FİN 18/2 |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
8.06.2022
|
20:00 |
AUR1835 |
Playoff Çeyrek Final |
SİBA SK A |
71 - 65 |
MAVİŞEHİR B |
U16 ERK.ALT FİN 20/2 |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
|
|
AUR1241 |
07. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
- |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1242 |
07. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
- |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1243 |
07. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
- |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1239 |
07. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
- |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2021
|
18:30 |
AUR1352 |
07. Hafta |
EGE ASİST A |
92 - 26 |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
28.10.2021
|
18:30 |
AUR1353 |
07. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
72 - 88 |
KARŞIYAKA B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
28.10.2021
|
20:00 |
AUR1383 |
07. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
36 - 75 |
KARŞIYAKA A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.11.2021
|
18:30 |
AUR1501 |
07. Hafta |
ERA SK B |
28 - 60 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
22.11.2021
|
20:00 |
AUR1688 |
07. Hafta |
ERA SK A |
70 - 58 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
26.11.2021
|
20:00 |
AUR1743 |
07. Hafta |
MAVİŞEHİR B |
101 - 36 |
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
29.11.2021
|
18:30 |
AUR1744 |
07. Hafta |
EDBA |
0 - 20 |
EGE DEMİR SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
1.12.2021
|
18:30 |
AUR1625 |
07. Hafta |
ADA KOLEJİ SK |
35 - 72 |
TAKEV SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
1.12.2021
|
19:45 |
AUR1384 |
07. Hafta |
PETKİM SPOR |
71 - 47 |
İZMİR BŞB |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
2.12.2021
|
18:30 |
AUR1354 |
07. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
82 - 61 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
2.12.2021
|
20:00 |
AUR1382 |
07. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
72 - 32 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
3.12.2021
|
18:30 |
AUR1623 |
07. Hafta |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
37 - 42 |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
3.12.2021
|
20:00 |
AUR1626 |
07. Hafta |
SİBA SK A |
67 - 25 |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
7.12.2021
|
18:30 |
AUR1624 |
07. Hafta |
TEK HEDEF SK A |
50 - 23 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
8.12.2021
|
20:00 |
AUR1746 |
07. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ B |
31 - 69 |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
9.12.2021
|
18:30 |
AUR1622 |
07. Hafta |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
88 - 20 |
İZMİR GENÇLİK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
14.12.2021
|
20:00 |
AUR1747 |
07. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL B |
32 - 65 |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
18:30 |
AUR1498 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SK |
23 - 116 |
MAVİŞEHİR A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
16.12.2021
|
20:00 |
AUR1500 |
07. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
54 - 52 |
ŞİRİNYER DORUK SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
20.12.2021
|
18:30 |
AUR1684 |
07. Hafta |
BATI BASKETBOL SK |
57 - 29 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
20.12.2021
|
20:00 |
AUR1496 |
07. Hafta |
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK |
58 - 14 |
TEK HEDEF SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
21.12.2021
|
18:30 |
AUR1685 |
07. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ A |
28 - 107 |
İZMİR GÖKSU SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
22.12.2021
|
18:30 |
AUR1564 |
07. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
39 - 56 |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
23.12.2021
|
20:00 |
AUR1562 |
07. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
50 - 51 |
EGE ASİST B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
27.12.2021
|
18:30 |
AUR1563 |
07. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
46 - 49 |
İZMİR GSK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
28.12.2021
|
20:00 |
AUR1238 |
07. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
46 - 109 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
4.01.2022
|
20:00 |
AUR1240 |
07. Hafta |
YELKİ SK |
42 - 39 |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
7.01.2022
|
20:00 |
AUR1566 |
07. Hafta |
BATI BASKETBOL GSK |
53 - 40 |
KASK ATLETİK SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
1.02.2022
|
18:30 |
AUR1686 |
07. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK A |
37 - 54 |
AMİRALLER SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
8.02.2022
|
20:00 |
AUR1565 |
07. Hafta |
İZMİR EFE SK |
85 - 78 |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
16.02.2022
|
18:30 |
AUR1792 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA A |
70 - 61 |
EGE ASİST A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
16.02.2022
|
18:30 |
AUR1794 |
07. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
67 - 78 |
PETKİM SPOR |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
16.02.2022
|
20:00 |
AUR1795 |
07. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
47 - 61 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
16.02.2022
|
20:00 |
AUR1793 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA B |
57 - 52 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U16 ERKEK ÜST KLS.FİNAL GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
|
|
AUR1506 |
08. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK SK |
80 - 11 |
ERA SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
|
|
AUR1244 |
08. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
- |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1246 |
08. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
- |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1247 |
08. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
- |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.11.2021
|
18:30 |
AUR1357 |
08. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
52 - 54 |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
4.11.2021
|
18:30 |
AUR1387 |
08. Hafta |
İZMİR BŞB |
66 - 75 |
ROTA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
9.11.2021
|
20:00 |
AUR1386 |
08. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
99 - 102 |
PETKİM SPOR |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
9.12.2021
|
18:30 |
AUR1355 |
08. Hafta |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
45 - 82 |
KARŞIYAKA B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
9.12.2021
|
20:00 |
AUR1385 |
08. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
38 - 68 |
KARŞIYAKA A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
10.12.2021
|
20:00 |
AUR1356 |
08. Hafta |
EGE ASİST A |
45 - 33 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
11.01.2022
|
20:00 |
AUR1568 |
08. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
98 - 24 |
BATI BASKETBOL GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
19.01.2022
|
18:30 |
AUR1689 |
08. Hafta |
AMİRALLER SK |
31 - 47 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
15.03.2022
|
20:00 |
AUR1631 |
08. Hafta |
TORBALI METROPOLİS GSK |
93 - 30 |
EGE DEMİR SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
16.03.2022
|
20:00 |
AUR1630 |
08. Hafta |
İZMİR GENÇLİK B |
19 - 44 |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
16.03.2022
|
20:00 |
AUR1628 |
08. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
65 - 66 |
ADA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
17.03.2022
|
18:30 |
AUR1751 |
08. Hafta |
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK |
61 - 82 |
EDBA |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
21.03.2022
|
18:30 |
AUR1569 |
08. Hafta |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
55 - 80 |
İZMİR EFE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
22.03.2022
|
20:00 |
AUR1748 |
08. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
62 - 43 |
EGE ASİST BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
22.03.2022
|
20:00 |
AUR1749 |
08. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK B |
76 - 47 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
23.03.2022
|
20:00 |
AUR1752 |
08. Hafta |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
77 - 28 |
EGE ZİRVE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
25.03.2022
|
18:30 |
AUR1627 |
08. Hafta |
TAKEV SK |
76 - 45 |
SİBA SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
25.03.2022
|
20:00 |
AUR1629 |
08. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
43 - 46 |
TEK HEDEF SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
28.03.2022
|
18:30 |
AUR1691 |
08. Hafta |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
65 - 22 |
İZMİR YÜKSELİŞ A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
28.03.2022
|
20:00 |
AUR1690 |
08. Hafta |
İZMİR GÖKSU SK |
103 - 25 |
EGE ASİST GENÇLİK A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
28.03.2022
|
20:00 |
AUR1504 |
08. Hafta |
EGE ELİT SK |
99 - 33 |
KARŞIYAKA ALBATROS SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
30.03.2022
|
20:00 |
AUR1571 |
08. Hafta |
EGE ASİST B |
69 - 27 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
31.03.2022
|
18:30 |
AUR1570 |
08. Hafta |
İZMİR GSK A |
61 - 56 |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
18:30 |
AUR1503 |
08. Hafta |
MAVİŞEHİR A |
72 - 91 |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
20:00 |
AUR1572 |
08. Hafta |
KASK ATLETİK SK |
55 - 63 |
SİBA SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
4.04.2022
|
18:30 |
AUR1248 |
08. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
89 - 40 |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
4.04.2022
|
20:00 |
AUR1245 |
08. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
94 - 27 |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
18.04.2022
|
20:00 |
AUR1249 |
08. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
73 - 43 |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
20.04.2022
|
18:30 |
AUR1507 |
08. Hafta |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B |
55 - 58 |
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
20.04.2022
|
20:00 |
AUR1694 |
08. Hafta |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK |
51 - 67 |
YARIMADA GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
|
|
AUR1251 |
09. Hafta |
YELKİ SK |
- |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1252 |
09. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
- |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2021
|
18:30 |
AUR1757 |
09. Hafta |
EGE ZİRVE SK |
15 - 66 |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
1.11.2021
|
18:30 |
AUR1697 |
09. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK A |
50 - 54 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
1.11.2021
|
18:30 |
AUR1633 |
09. Hafta |
TEK HEDEF SK A |
87 - 31 |
İZMİR GENÇLİK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
1.11.2021
|
20:00 |
AUR1632 |
09. Hafta |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
41 - 86 |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
4.11.2021
|
18:30 |
AUR1636 |
09. Hafta |
EGE DEMİR SK B |
25 - 92 |
TAKEV SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
7.11.2021
|
10:00 |
AUR1756 |
09. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL B |
52 - 48 |
EGE ASİST GENÇLİK B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
7.11.2021
|
12:00 |
AUR1753 |
09. Hafta |
EDBA |
46 - 83 |
MAVİŞEHİR B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
7.11.2021
|
14:00 |
AUR1755 |
09. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ B |
58 - 85 |
EGE DEMİR SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
11.11.2021
|
20:00 |
AUR1360 |
09. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
44 - 74 |
EGE ASİST A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
11.11.2021
|
20:00 |
AUR1389 |
09. Hafta |
KARŞIYAKA A |
69 - 31 |
İZMİR BŞB |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
14.11.2021
|
12:00 |
AUR1634 |
09. Hafta |
ADA KOLEJİ SK |
47 - 45 |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
14.11.2021
|
12:00 |
AUR1635 |
09. Hafta |
SİBA SK A |
78 - 29 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
15.11.2021
|
18:30 |
AUR1511 |
09. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
99 - 50 |
MAVİŞEHİR A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
19.11.2021
|
18:30 |
AUR1574 |
09. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
23 - 61 |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
19.11.2021
|
20:00 |
AUR1510 |
09. Hafta |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
104 - 34 |
EGE ELİT SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
26.11.2021
|
20:00 |
AUR1695 |
09. Hafta |
BATI BASKETBOL SK |
74 - 53 |
YARIMADA GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
BERKER YAZGAN |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
|
|
ÖZGE YÜNEL |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
MEHMET AKINCI |
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
29.11.2021
|
18:30 |
AUR1577 |
09. Hafta |
BATI BASKETBOL GSK |
62 - 74 |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
29.11.2021
|
20:00 |
AUR1576 |
09. Hafta |
İZMİR EFE SK |
78 - 41 |
İZMİR GSK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
29.11.2021
|
20:00 |
AUR1250 |
09. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
21 - 57 |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
1.12.2021
|
20:00 |
AUR1509 |
09. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SK |
10 - 59 |
TEK HEDEF SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
2.12.2021
|
18:30 |
AUR1698 |
09. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
44 - 55 |
İZMİR GÖKSU SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
3.12.2021
|
18:30 |
AUR1575 |
09. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
39 - 67 |
EGE ASİST B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
5.12.2021
|
20:00 |
AUR1699 |
09. Hafta |
ERA SK A |
37 - 59 |
AMİRALLER SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
6.12.2021
|
20:00 |
AUR1253 |
09. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
14 - 104 |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
20:00 |
AUR1254 |
09. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
19 - 104 |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
16.12.2021
|
18:30 |
AUR1358 |
09. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
90 - 28 |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
16.12.2021
|
18:30 |
AUR1359 |
09. Hafta |
KARŞIYAKA B |
88 - 63 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
16.12.2021
|
20:00 |
AUR1390 |
09. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
38 - 80 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
16.12.2021
|
20:00 |
AUR1388 |
09. Hafta |
PETKİM SPOR |
57 - 43 |
GELİŞİM KOLEJİ |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
27.12.2021
|
18:30 |
AUR1578 |
09. Hafta |
SİBA SK B |
52 - 100 |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
8.03.2022
|
18:30 |
AUR1513 |
09. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK SK |
69 - 41 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
18.03.2022
|
18:30 |
AUR1255 |
09. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
46 - 60 |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
|
|
AUR1257 |
10. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
- |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1258 |
10. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
- |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1259 |
10. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
- |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1260 |
10. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
- |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.11.2021
|
20:00 |
AUR1391 |
10. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
73 - 57 |
İZMİR BŞB |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
16.11.2021
|
20:00 |
AUR1392 |
10. Hafta |
PETKİM SPOR |
85 - 58 |
ROTA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
18.11.2021
|
18:30 |
AUR1362 |
10. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI B |
64 - 65 |
BORNOVA BELEDİYESİ A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
18.11.2021
|
20:00 |
AUR1361 |
10. Hafta |
9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GSK |
39 - 74 |
EN İYİ BEST GELİŞİM GSK A |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
3.12.2021
|
20:00 |
AUR1256 |
10. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
75 - 29 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
7.12.2021
|
20:00 |
AUR1580 |
10. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ B |
105 - 27 |
KASK ATLETİK SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
23.12.2021
|
20:00 |
AUR1393 |
10. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI A |
64 - 65 |
KARŞIYAKA A |
U16 ERKEK ÜST KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
24.12.2021
|
18:30 |
AUR1363 |
10. Hafta |
EGE ASİST A |
78 - 53 |
KARŞIYAKA B |
U16 ERKEK ÜST KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
5.01.2022
|
18:30 |
AUR1706 |
10. Hafta |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK |
28 - 86 |
BATI BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
17.01.2022
|
18:30 |
AUR1261 |
10. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
68 - 19 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
28.02.2022
|
20:00 |
AUR1637 |
10. Hafta |
TAKEV SK |
55 - 41 |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
3.03.2022
|
20:00 |
AUR1759 |
10. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK B |
57 - 19 |
EGE ZİRVE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
4.03.2022
|
20:00 |
AUR1639 |
10. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
46 - 51 |
SİBA SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
7.03.2022
|
18:30 |
AUR1760 |
10. Hafta |
EGE DEMİR SK A |
83 - 53 |
EGE ASİST BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
7.03.2022
|
18:30 |
AUR1761 |
10. Hafta |
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK |
83 - 38 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
KADİR GİRAY ESEN |
ELİF OĞUZ |
|
|
EZGİ SU AKSOY |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
İLAYDA DİNÇEL |
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
7.03.2022
|
20:00 |
AUR1638 |
10. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
83 - 59 |
EGE DEMİR SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
8.03.2022
|
20:00 |
AUR1640 |
10. Hafta |
İZMİR GENÇLİK B |
28 - 76 |
ADA KOLEJİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
9.03.2022
|
20:00 |
AUR1518 |
10. Hafta |
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK |
94 - 17 |
KARŞIYAKA ALBATROS SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
10.03.2022
|
20:00 |
AUR1517 |
10. Hafta |
TEK HEDEF SK B |
19 - 76 |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
11.03.2022
|
20:00 |
AUR1758 |
10. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM SK |
74 - 62 |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
12.03.2022
|
11:30 |
AUR1641 |
10. Hafta |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
44 - 48 |
TEK HEDEF SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
12.03.2022
|
14:30 |
AUR1702 |
10. Hafta |
İZMİR GÖKSU SK |
67 - 32 |
ERA SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
14.03.2022
|
18:30 |
AUR1515 |
10. Hafta |
MAVİŞEHİR A |
75 - 29 |
ERA SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
14.03.2022
|
20:00 |
AUR1516 |
10. Hafta |
EGE ELİT SK |
54 - 88 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
14.03.2022
|
20:00 |
AUR1703 |
10. Hafta |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
60 - 63 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS B |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
15.03.2022
|
18:30 |
AUR1705 |
10. Hafta |
YARIMADA GSK |
46 - 32 |
İZMİR YÜKSELİŞ A |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
15.03.2022
|
20:00 |
AUR1584 |
10. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
64 - 34 |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
16.03.2022
|
18:30 |
AUR1582 |
10. Hafta |
İZMİR GSK A |
35 - 21 |
BATI BASKETBOL GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
16.03.2022
|
20:00 |
AUR1583 |
10. Hafta |
EGE ASİST B |
54 - 53 |
İZMİR EFE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
18.03.2022
|
18:30 |
AUR1581 |
10. Hafta |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
61 - 60 |
SİBA SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
|
|
AUR1522 |
11. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ A |
109 - 19 |
TEK HEDEF SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1523 |
11. Hafta |
ERA SK B |
28 - 59 |
EGE ELİT SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1524 |
11. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK SK |
49 - 28 |
MAVİŞEHİR A |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1262 |
11. Hafta |
YELKİ SK |
- |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1263 |
11. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
- |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1264 |
11. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
- |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1265 |
11. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
- |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1266 |
11. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
- |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1267 |
11. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
- |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2021
|
18:00 |
AUR1712 |
11. Hafta |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SK |
64 - 80 |
AMİRALLER SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
27.10.2021
|
20:00 |
AUR1710 |
11. Hafta |
ERA SK A |
45 - 43 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
29.10.2021
|
20:00 |
AUR1587 |
11. Hafta |
İZMİR EFE SK |
51 - 70 |
İZMİR YENİ NESİL SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
3.11.2021
|
18:30 |
AUR1521 |
11. Hafta |
İZMİR KOLEJLİLER SK |
81 - 30 |
BÜYÜK (MEGA)BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
3.11.2021
|
20:00 |
AUR1586 |
11. Hafta |
BORNOVA BELEDİYESİ B |
55 - 57 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
4.11.2021
|
20:00 |
AUR1589 |
11. Hafta |
SİBA SK B |
51 - 49 |
İZMİR GSK A |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
4.11.2021
|
20:00 |
AUR1707 |
11. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ A |
24 - 72 |
BATI BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
9.11.2021
|
18:30 |
AUR1590 |
11. Hafta |
KASK ATLETİK SK |
55 - 66 |
GAZİEMİR BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
14.11.2021
|
14:00 |
AUR1588 |
11. Hafta |
BATI BASKETBOL GSK |
25 - 98 |
EGE ASİST B |
U16 ERKEK ALT KLS. C GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
14.11.2021
|
14:00 |
AUR1708 |
11. Hafta |
EGE ASİST GENÇLİK A |
40 - 85 |
YARIMADA GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
25.04.2022
|
20:00 |
AUR1767 |
11. Hafta |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
55 - 47 |
EGE ASİST GENÇLİK B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
26.04.2022
|
20:00 |
AUR1646 |
11. Hafta |
TORBALI METROPOLİS GSK |
59 - 66 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
27.04.2022
|
18:30 |
AUR1644 |
11. Hafta |
SİBA SK A |
105 - 23 |
İZMİR GENÇLİK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
27.04.2022
|
18:30 |
AUR1642 |
11. Hafta |
TEK HEDEF SK A |
61 - 27 |
GÖZTEPE BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
27.04.2022
|
18:30 |
AUR1765 |
11. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL B |
64 - 50 |
EGE CHAMPS ŞAMPİYON SK |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
27.04.2022
|
20:00 |
AUR1766 |
11. Hafta |
EGE ZİRVE SK |
0 - 20 |
EGE DEMİR SK A |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
28.04.2022
|
20:00 |
AUR1645 |
11. Hafta |
EGE DEMİR SK B |
33 - 62 |
İZMİR YENİ NESİL SK B |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
29.04.2022
|
18:30 |
AUR1643 |
11. Hafta |
ADA KOLEJİ SK |
56 - 107 |
MENEMEN BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. E GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
29.04.2022
|
20:00 |
AUR1764 |
11. Hafta |
MAVİŞEHİR KOLEJİ B |
38 - 103 |
MAVİŞEHİR B |
U16 ERKEK ALT KLS. F GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
|
|
AUR1273 |
12. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
- |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.02.2022
|
20:00 |
AUR1271 |
12. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
35 - 113 |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
1.03.2022
|
18:30 |
AUR1272 |
12. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
45 - 39 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
1.03.2022
|
20:00 |
AUR1270 |
12. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
13 - 101 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
8.03.2022
|
20:00 |
AUR1269 |
12. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
51 - 56 |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
25.04.2022
|
18:30 |
AUR1268 |
12. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
92 - 70 |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
|
|
AUR1277 |
13. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
- |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1274 |
13. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
- |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1275 |
13. Hafta |
YELKİ SK |
- |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.03.2022
|
20:00 |
AUR1279 |
13. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
41 - 60 |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
27.04.2022
|
20:00 |
AUR1276 |
13. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
60 - 37 |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
27.04.2022
|
20:00 |
AUR1278 |
13. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
102 - 50 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
|
|
AUR1281 |
14. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
- |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.12.2021
|
20:00 |
AUR1285 |
14. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
79 - 38 |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
26.01.2022
|
18:30 |
AUR1282 |
14. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
61 - 47 |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
8.02.2022
|
18:30 |
AUR1283 |
14. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
0 - 20 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
9.02.2022
|
18:30 |
AUR1280 |
14. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
62 - 52 |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
10.02.2022
|
20:00 |
AUR1284 |
14. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
38 - 71 |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
|
|
AUR1286 |
15. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
- |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1289 |
15. Hafta |
YELKİ SK |
- |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1291 |
15. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
- |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.04.2022
|
20:00 |
AUR1288 |
15. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
35 - 11 |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
21.04.2022
|
18:30 |
AUR1290 |
15. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
41 - 64 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
21.04.2022
|
18:30 |
AUR1287 |
15. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
102 - 52 |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
|
|
AUR1295 |
16. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
- |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1296 |
16. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
- |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1297 |
16. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
- |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2022
|
20:00 |
AUR1292 |
16. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
63 - 67 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
21.01.2022
|
20:00 |
AUR1293 |
16. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
41 - 45 |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
15.03.2022
|
18:30 |
AUR1294 |
16. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
89 - 15 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
|
|
AUR1298 |
17. Hafta |
YELKİ SK |
- |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1299 |
17. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
- |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1303 |
17. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
- |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.04.2022
|
20:00 |
AUR1302 |
17. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
23 - 56 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
20:00 |
AUR1300 |
17. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
35 - 86 |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
20:00 |
AUR1301 |
17. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
40 - 45 |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
|
|
AUR1304 |
18. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
- |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1306 |
18. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
- |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.12.2021
|
18:30 |
AUR1309 |
18. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
102 - 27 |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
27.12.2021
|
20:00 |
AUR1308 |
18. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
94 - 28 |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
28.12.2021
|
18:30 |
AUR1305 |
18. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
71 - 20 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
9.02.2022
|
18:30 |
AUR1307 |
18. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
74 - 32 |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
|
|
AUR1311 |
19. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
- |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1314 |
19. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
- |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1315 |
19. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
- |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2022
|
20:00 |
AUR1310 |
19. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
25 - 115 |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
izmir |
Karabağlar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karabağlar Spor Salonu |
|
30.03.2022
|
18:30 |
AUR1313 |
19. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
0 - 20 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
30.03.2022
|
20:00 |
AUR1312 |
19. Hafta |
YELKİ SK |
51 - 77 |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
|
|
AUR1316 |
20. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
- |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1319 |
20. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
- |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1320 |
20. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
- |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1321 |
20. Hafta |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
- |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.11.2021
|
12:00 |
AUR1318 |
20. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
99 - 28 |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
2.12.2021
|
18:30 |
AUR1317 |
20. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
79 - 29 |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
|
|
AUR1322 |
21. Hafta |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
- |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUR1327 |
21. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
- |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2022
|
20:00 |
AUR1324 |
21. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
14 - 89 |
BERGAMA BELEDİYE SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
16.03.2022
|
18:30 |
AUR1323 |
21. Hafta |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
23 - 91 |
MENEMEN FİKRET GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
18.03.2022
|
20:00 |
AUR1325 |
21. Hafta |
MAVİ EGE GSK |
19 - 95 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
18.03.2022
|
20:00 |
AUR1326 |
21. Hafta |
YELKİ SK |
50 - 36 |
MENDERES BELEDİYESİ |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
18.10.2021
|
18:30 |
AUR1333 |
22. Hafta |
EGE ASİST BASKETBOL SK |
75 - 53 |
İZMİR EGE BASKETBOL B |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
AYHAN İNCEKARA |
AHMET İNAN |
|
|
DİLARA KOÇ |
SİNEM YENİ |
ONUR BURAK |
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
19.10.2021
|
20:00 |
AUR1332 |
22. Hafta |
MENEMEN FİKRET GSK |
68 - 48 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
20.10.2021
|
20:00 |
AUR1331 |
22. Hafta |
BERGAMA BELEDİYE SK |
104 - 28 |
MAVİŞEHİR GENÇLİK GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
İBRAHİM HALİL ATAY |
|
|
HAKAN DÖNMEZ |
DİLARA KOÇ |
ÖZGÜR TOPCU |
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
22.10.2021
|
20:00 |
AUR1329 |
22. Hafta |
MENDERES BELEDİYESİ |
54 - 13 |
MAVİ EGE GSK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
30.10.2021
|
14:00 |
AUR1330 |
22. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK |
133 - 5 |
İZMİR AGORA SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
4.11.2021
|
20:00 |
AUR1328 |
22. Hafta |
MAVİŞEHİR İHTİSAS A |
34 - 45 |
YELKİ SK |
U16 ERKEK ALT KLS. D GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|