15.10.2021
|
18:30 |
AUH262 |
01. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
62 - 71 |
EGE SPORTİF |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
FATİH ERDOĞAN |
BETÜL UNTUÇ |
|
|
CEMRE ÇEKAL |
ONUR BURAK |
HALDUN TAŞKAVAK |
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
15.10.2021
|
20:00 |
AUH264 |
01. Hafta |
BOSSAN SK |
75 - 68 |
TEK HEDEF SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
FATİH ERDOĞAN |
|
|
|
HALDUN TAŞKAVAK |
CEMRE ÇEKAL |
ONUR BURAK |
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
15.10.2021
|
20:00 |
AUH319 |
01. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
34 - 108 |
SİBA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
18.10.2021
|
20:00 |
AUH321 |
01. Hafta |
MAVİ EGE SK |
45 - 112 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
20.10.2021
|
18:30 |
AUH265 |
01. Hafta |
İZMİR GSK B |
56 - 81 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
YUSUF SARPER DAĞLI |
SAMİ İREK |
|
|
ERKAN TURAN |
BERRİN TURAN |
TUBA ÇETİNEL ÖÇAL |
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
8.12.2021
|
20:00 |
AUH318 |
01. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
52 - 77 |
İZMİR BŞB. |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
10.12.2021
|
18:30 |
AUH320 |
01. Hafta |
YEŞİLYURT SK |
94 - 87 |
İZMİR GSK A |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
24.01.2022
|
20:00 |
AUH374 |
Çeyrek Final |
YEŞİLYURT SK |
64 - 95 |
EGE SPORTİF |
BÜYÜK ERKEK ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
24.01.2022
|
20:00 |
AUH375 |
Çeyrek Final |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
54 - 67 |
BOSSAN SK |
BÜYÜK ERKEK ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
10.02.2022
|
20:00 |
AUH386 |
Klasman Maçları |
İZMİR BŞB. |
59 - 66 |
BOSSAN SK |
3.LÜK - 4.LÜK KARŞILAŞMASI |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
25.10.2021
|
18:30 |
AUH266 |
02. Hafta |
EGE SPORTİF |
80 - 66 |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
26.10.2021
|
18:30 |
AUH269 |
02. Hafta |
TEK HEDEF SK |
76 - 63 |
İZMİR GSK B |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
27.10.2021
|
18:30 |
AUH267 |
02. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
71 - 82 |
BOSSAN SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
27.10.2021
|
18:30 |
AUH323 |
02. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
44 - 69 |
YEŞİLYURT SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
18:30 |
AUH322 |
02. Hafta |
İZMİR BŞB. |
76 - 49 |
SİBA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
15.12.2021
|
20:00 |
AUH324 |
02. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
80 - 39 |
İZMİR AGORA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
17.12.2021
|
20:00 |
AUH325 |
02. Hafta |
İZMİR GSK A |
59 - 51 |
MAVİ EGE SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
27.01.2022
|
18:30 |
AUH376 |
Çeyrek Final |
BOSSAN SK |
75 - 68 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
BÜYÜK ERKEK ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
27.01.2022
|
18:30 |
AUH377 |
Çeyrek Final |
EGE SPORTİF |
77 - 57 |
YEŞİLYURT SK |
BÜYÜK ERKEK ÇEYREK FİNAL |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
7.02.2022
|
18:30 |
AUH384 |
Klasman Maçları |
BOSSAN SK |
66 - 62 |
İZMİR BŞB. |
3.LÜK - 4.LÜK KARŞILAŞMASI |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
1.11.2021
|
18:30 |
AUH271 |
03. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
72 - 91 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
3.11.2021
|
18:30 |
AUH326 |
03. Hafta |
YEŞİLYURT SK |
52 - 77 |
İZMİR BŞB. |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
3.11.2021
|
18:30 |
AUH327 |
03. Hafta |
SİBA SK |
55 - 71 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
22.12.2021
|
18:30 |
AUH328 |
03. Hafta |
MAVİ EGE SK |
65 - 69 |
ROTA KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
22.12.2021
|
20:00 |
AUH272 |
03. Hafta |
İZMİR GSK B |
72 - 65 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
24.12.2021
|
18:30 |
AUH270 |
03. Hafta |
BOSSAN SK |
49 - 58 |
EGE SPORTİF |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
24.12.2021
|
20:00 |
AUH329 |
03. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
31 - 86 |
İZMİR GSK A |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
31.01.2022
|
18:30 |
AUH378 |
Yarı Final |
TEK HEDEF SK |
80 - 47 |
BOSSAN SK |
BÜYÜK ERKEK YARI FİNAL |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
31.01.2022
|
20:00 |
AUH379 |
Yarı Final |
EGE SPORTİF |
54 - 38 |
İZMİR BŞB. |
BÜYÜK ERKEK YARI FİNAL |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
4.02.2022
|
20:00 |
AUH383 |
Klasman Maçları |
YEŞİLYURT SK |
69 - 61 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
5.LİK - 6.LIK KARŞILAŞMASI |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
9.11.2021
|
18:30 |
AUH330 |
04. Hafta |
İZMİR BŞB. |
78 - 70 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
10.11.2021
|
18:30 |
AUH331 |
04. Hafta |
YEŞİLYURT SK |
54 - 39 |
MAVİ EGE SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
10.11.2021
|
20:00 |
AUH333 |
04. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
79 - 18 |
İZMİR AGORA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
10.11.2021
|
20:00 |
AUH274 |
04. Hafta |
EGE SPORTİF |
79 - 57 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
10.11.2021
|
20:00 |
AUH275 |
04. Hafta |
BOSSAN SK |
56 - 50 |
İZMİR GSK B |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
29.12.2021
|
18:30 |
AUH332 |
04. Hafta |
İZMİR GSK A |
41 - 63 |
SİBA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
29.12.2021
|
20:00 |
AUH276 |
04. Hafta |
TEK HEDEF SK |
20 - 0 |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
2.02.2022
|
18:30 |
AUH380 |
Klasman Maçları |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
77 - 79 |
YEŞİLYURT SK |
5.LİK - 6.LIK KARŞILAŞMASI |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
3.02.2022
|
20:00 |
AUH381 |
Yarı Final |
BOSSAN SK |
68 - 60 |
TEK HEDEF SK |
BÜYÜK ERKEK YARI FİNAL |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
3.02.2022
|
20:00 |
AUH382 |
Yarı Final |
İZMİR BŞB. |
74 - 65 |
EGE SPORTİF |
BÜYÜK ERKEK YARI FİNAL |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
7.02.2022
|
18:30 |
AUH385 |
Final |
TEK HEDEF SK |
76 - 74 |
EGE SPORTİF |
FİNAL KARŞILAŞMASI |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
10.02.2022
|
18:30 |
AUH387 |
Final |
EGE SPORTİF |
69 - 87 |
TEK HEDEF SK |
FİNAL KARŞILAŞMASI |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
18:30 |
AUH337 |
05. Hafta |
SİBA SK |
56 - 54 |
ROTA KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
17.11.2021
|
18:30 |
AUH335 |
05. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
71 - 57 |
İZMİR GSK A |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
20:00 |
AUH279 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
24 - 96 |
TEK HEDEF SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
19.11.2021
|
18:30 |
AUH281 |
05. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
41 - 59 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
4.01.2022
|
20:00 |
AUH336 |
05. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
43 - 112 |
YEŞİLYURT SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
5.01.2022
|
20:00 |
AUH334 |
05. Hafta |
MAVİ EGE SK |
37 - 61 |
İZMİR BŞB. |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
5.01.2022
|
20:00 |
AUH278 |
05. Hafta |
İZMİR GSK B |
79 - 90 |
EGE SPORTİF |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
24.11.2021
|
18:30 |
AUH341 |
06. Hafta |
YEŞİLYURT SK |
81 - 67 |
SİBA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
24.11.2021
|
18:30 |
AUH338 |
06. Hafta |
İZMİR BŞB. |
80 - 45 |
İZMİR GSK A |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
24.11.2021
|
20:00 |
AUH285 |
06. Hafta |
BOSSAN SK |
73 - 57 |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
25.11.2021
|
20:00 |
AUH282 |
06. Hafta |
EGE SPORTİF |
61 - 57 |
TEK HEDEF SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
25.11.2021
|
20:00 |
AUH339 |
06. Hafta |
MAVİ EGE SK |
46 - 60 |
İZMİR AGORA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
12.01.2022
|
18:30 |
AUH340 |
06. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
46 - 61 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
12.01.2022
|
20:00 |
AUH284 |
06. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
50 - 45 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
1.12.2021
|
18:30 |
AUH343 |
07. Hafta |
İZMİR GSK A |
65 - 70 |
ROTA KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
1.12.2021
|
20:00 |
AUH345 |
07. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
66 - 57 |
YEŞİLYURT SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
1.12.2021
|
20:00 |
AUH287 |
07. Hafta |
TEK HEDEF SK |
57 - 28 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
2.12.2021
|
20:00 |
AUH289 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
65 - 108 |
BOSSAN SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
19.01.2022
|
18:30 |
AUH344 |
07. Hafta |
SİBA SK |
81 - 60 |
MAVİ EGE SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
19.01.2022
|
20:00 |
AUH342 |
07. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
24 - 93 |
İZMİR BŞB. |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
20.01.2022
|
20:00 |
AUH288 |
07. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
56 - 73 |
İZMİR GSK B |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
15.10.2021
|
18:00 |
AUH346 |
08. Hafta |
İZMİR BŞB. |
76 - 48 |
ROTA KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
15.10.2021
|
20:00 |
AUH348 |
08. Hafta |
İZMİR GSK A |
55 - 53 |
YEŞİLYURT SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
8.12.2021
|
18:30 |
AUH349 |
08. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
74 - 59 |
MAVİ EGE SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
8.12.2021
|
18:30 |
AUH292 |
08. Hafta |
TEK HEDEF SK |
76 - 52 |
BOSSAN SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
8.12.2021
|
20:00 |
AUH293 |
08. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
59 - 75 |
İZMİR GSK B |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
8.12.2021
|
20:00 |
AUH347 |
08. Hafta |
SİBA SK |
76 - 35 |
İZMİR AGORA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
9.12.2021
|
20:00 |
AUH290 |
08. Hafta |
EGE SPORTİF |
59 - 57 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
26.10.2021
|
20:00 |
AUH350 |
09. Hafta |
SİBA SK |
54 - 64 |
İZMİR BŞB. |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
27.10.2021
|
00:00 |
AUH353 |
09. Hafta |
MAVİ EGE SK |
39 - 82 |
İZMİR GSK A |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
27.10.2021
|
20:00 |
AUH352 |
09. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
44 - 114 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
18:30 |
AUH351 |
09. Hafta |
YEŞİLYURT SK |
70 - 68 |
ROTA KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
20:00 |
AUH297 |
09. Hafta |
İZMİR GSK B |
55 - 90 |
TEK HEDEF SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
20:00 |
AUH294 |
09. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
58 - 81 |
EGE SPORTİF |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
17.12.2021
|
18:30 |
AUH295 |
09. Hafta |
BOSSAN SK |
59 - 55 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
2.11.2021
|
18:30 |
AUH300 |
10. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
65 - 68 |
İZMİR GSK B |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
3.11.2021
|
20:00 |
AUH356 |
10. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
92 - 44 |
MAVİ EGE SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
3.11.2021
|
20:00 |
AUH357 |
10. Hafta |
İZMİR GSK A |
112 - 43 |
İZMİR AGORA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
5.11.2021
|
20:00 |
AUH298 |
10. Hafta |
EGE SPORTİF |
69 - 70 |
BOSSAN SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
22.12.2021
|
18:30 |
AUH299 |
10. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
98 - 88 |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
22.12.2021
|
20:00 |
AUH354 |
10. Hafta |
İZMİR BŞB. |
79 - 36 |
YEŞİLYURT SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
22.12.2021
|
20:00 |
AUH355 |
10. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
53 - 66 |
SİBA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
9.11.2021
|
20:00 |
AUH304 |
11. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
54 - 82 |
TEK HEDEF SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
10.11.2021
|
18:30 |
AUH360 |
11. Hafta |
SİBA SK |
80 - 56 |
İZMİR GSK A |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
29.12.2021
|
18:30 |
AUH358 |
11. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
72 - 82 |
İZMİR BŞB. |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
29.12.2021
|
18:30 |
AUH302 |
11. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
70 - 89 |
EGE SPORTİF |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
29.12.2021
|
20:00 |
AUH303 |
11. Hafta |
İZMİR GSK B |
0 - 20 |
BOSSAN SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
30.12.2021
|
18:30 |
AUH359 |
11. Hafta |
MAVİ EGE SK |
51 - 67 |
YEŞİLYURT SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
30.12.2021
|
20:00 |
AUH361 |
11. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
41 - 89 |
ROTA KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
17.11.2021
|
20:00 |
AUH362 |
12. Hafta |
İZMİR BŞB. |
93 - 23 |
MAVİ EGE SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
17.11.2021
|
20:00 |
AUH364 |
12. Hafta |
YEŞİLYURT SK |
81 - 37 |
İZMİR AGORA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
20:00 |
AUH306 |
12. Hafta |
EGE SPORTİF |
74 - 59 |
İZMİR GSK B |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
4.01.2022
|
18:30 |
AUH307 |
12. Hafta |
TEK HEDEF SK |
113 - 64 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
5.01.2022
|
18:30 |
AUH365 |
12. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
62 - 69 |
SİBA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
5.01.2022
|
18:30 |
AUH363 |
12. Hafta |
İZMİR GSK A |
70 - 77 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
6.01.2022
|
20:00 |
AUH309 |
12. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
91 - 78 |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
25.11.2021
|
18:30 |
AUH368 |
13. Hafta |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
77 - 57 |
ROTA KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
25.11.2021
|
20:00 |
AUH312 |
13. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
59 - 61 |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
10.01.2022
|
20:00 |
AUH369 |
13. Hafta |
SİBA SK |
75 - 81 |
YEŞİLYURT SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
11.01.2022
|
20:00 |
AUH310 |
13. Hafta |
TEK HEDEF SK |
93 - 80 |
EGE SPORTİF |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
12.01.2022
|
20:00 |
AUH367 |
13. Hafta |
İZMİR AGORA SK |
64 - 67 |
MAVİ EGE SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
14.01.2022
|
18:30 |
AUH366 |
13. Hafta |
İZMİR GSK A |
60 - 76 |
İZMİR BŞB. |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
14.01.2022
|
20:00 |
AUH313 |
13. Hafta |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
69 - 83 |
BOSSAN SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
1.12.2021
|
18:30 |
AUH372 |
14. Hafta |
MAVİ EGE SK |
59 - 80 |
SİBA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
1.12.2021
|
21:00 |
AUH370 |
14. Hafta |
İZMİR BŞB. |
115 - 50 |
İZMİR AGORA SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
3.12.2021
|
21:00 |
AUH316 |
14. Hafta |
İZMİR GSK B |
83 - 66 |
İZMİR YÜKSELİŞ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|
19.01.2022
|
18:30 |
AUH317 |
14. Hafta |
BOSSAN SK |
92 - 70 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
19.01.2022
|
18:30 |
AUH373 |
14. Hafta |
YEŞİLYURT SK |
74 - 73 |
OLUŞUM BASKETBOL SK |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
19.01.2022
|
20:00 |
AUH371 |
14. Hafta |
ROTA KOLEJİ SK |
31 - 63 |
İZMİR GSK A |
BÜYÜK ERKEK B GRUBU |
İZMİR |
Gaziemir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaziemir Spor Salonu |
|
21.01.2022
|
18:30 |
AUH315 |
14. Hafta |
ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK |
82 - 86 |
TEK HEDEF SK |
BÜYÜK ERKEK A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Spor Salonu |
|