2.01.2020
|
19:00 |
BYB538 |
Playoff Eleme Turu |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
35 - 43 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
|
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
MUHAMMED TÜBEK |
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
20:30 |
BYB539 |
Playoff Eleme Turu |
GELİŞİM SPOR |
39 - 53 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
MELTEM KISA |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
MEHTAP DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
12:00 |
BYB540 |
Playoff Eleme Turu |
HANİBAL SP.KL. (A) |
50 - 51 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
|
MELTEM KISA |
SELMA SÖNMEZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
13:30 |
BYB541 |
Playoff Eleme Turu |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
53 - 23 |
İZMİT DSİ |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
ADEM AKAY |
|
|
|
MELTEM KISA |
SELMA SÖNMEZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
15:00 |
BYB542 |
Playoff Eleme Turu |
KOCAELİ BASKET (A) |
77 - 39 |
DERİNCE YENİKENT (B) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
|
MELTEM KISA |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
13:00 |
BYB543 |
Playoff Eleme Turu |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
66 - 57 |
GELİŞİM SPOR |
|
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
|
|
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
6.01.2020
|
19:00 |
BYB545 |
Playoff Eleme Turu |
DERİNCE YENİKENT (B) |
39 - 53 |
KOCAELİ BASKET (A) |
|
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
|
İSMAİL DİREN |
NURAY KURAR |
|
Derince Spor Salonu |
|
6.01.2020
|
20:30 |
BYB544 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİT DSİ |
36 - 50 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
FATİH ŞAFAK |
|
|
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
AYCAN PEKER |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
13:00 |
BYB468 |
01. Hafta |
HANİBAL SP.KL. (A) |
78 - 26 |
İZMİT SPOR |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
16:00 |
BYB467 |
01. Hafta |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
55 - 27 |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
UMUT KORKUT |
|
|
|
ÖZGÜR YAMAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
17:30 |
BYB509 |
01. Hafta |
DOĞUŞ SPOR (B) |
17 - 61 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (A) |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
UMUT KORKUT |
|
|
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
19:00 |
BYB510 |
01. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
82 - 25 |
KARAMÜRSEL GENÇLİK |
D |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
MUHAMMED TÜBEK |
|
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
19:00 |
BYB426 |
01. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
39 - 47 |
HANİBAL SP.KL.(B) |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
İSMAİL DİREN |
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Derince Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
20:30 |
BYB424 |
01. Hafta |
GEBZE GÖKAYSPOR |
4 - 94 |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
MEHMET AKİF ÖZDEMİR |
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
20:30 |
BYB425 |
01. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
21 - 87 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
İSMAİL DİREN |
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Derince Spor Salonu |
|
15.10.2019
|
19:00 |
BYB382 |
01. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (A) |
47 - 41 |
GELİŞİM SPOR |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
MELDA TAŞKIN |
MUSTAFA SALMAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
15.10.2019
|
19:00 |
BYB384 |
01. Hafta |
GÜNEŞ GELİŞİM |
33 - 88 |
DOĞUŞ SPOR (A) |
A |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
UMUT KORKUT |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
|
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
16.10.2019
|
19:00 |
BYB466 |
01. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
34 - 59 |
SEYMEN KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
19:00 |
BYB546 |
01. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
32 - 59 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
HAKAN GENÇ |
|
|
EYLÜL TUNCER |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
NİMET KARDEŞ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
20:00 |
BYB547 |
01. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
44 - 58 |
KOCAELİ BASKET (A) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
FATİH ŞAFAK |
|
|
MEHTAP DANIŞMAN |
|
ENGİN DANIŞMAN |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
13:00 |
BYB386 |
02. Hafta |
DOĞUŞ SPOR (A) |
61 - 56 |
DERİNCE YENİKENT (A) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
NURAY KURAR |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
14:30 |
BYB513 |
02. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (A) |
19 - 73 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
NURAY KURAR |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
16:00 |
BYB427 |
02. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
80 - 24 |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
|
MELDA TAŞKIN |
EBRU ÖZMEN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
17:30 |
BYB469 |
02. Hafta |
KOCAELİ BASKET (A) |
97 - 30 |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
|
EBRU ÖZMEN |
MELDA TAŞKIN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
22.10.2019
|
19:00 |
BYB429 |
02. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
68 - 27 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
B |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
|
İSMAİL DİREN |
ÖZGÜR YAMAN |
|
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
22.10.2019
|
19:15 |
BYB428 |
02. Hafta |
HANİBAL SP.KL.(B) |
92 - 24 |
GEBZE GÖKAYSPOR |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
YILDIZ BUĞDACI |
EBRU ÖZMEN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
23.10.2019
|
19:00 |
BYB511 |
02. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (B) |
88 - 7 |
DOĞUŞ SPOR (B) |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
UMUT KORKUT |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
|
MEHTAP DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
24.10.2019
|
19:00 |
BYB471 |
02. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
23 - 89 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
C |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
|
|
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
29.10.2019
|
19:00 |
BYB470 |
02. Hafta |
İZMİT SPOR |
56 - 36 |
GEBZE YILDIZLARI |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
EBRU ÖZMEN |
AYCAN PEKER |
MUSTAFA SALMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
12:30 |
BYB385 |
02. Hafta |
KOCAELİ BASKET (B) |
41 - 44 |
İZMİT DSİ |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ALİ AYBERK SAN |
UMUT KORKUT |
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
19:00 |
BYB548 |
02. Hafta |
KOCAELİ BASKET (A) |
51 - 29 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
MURAT AY PERÇEM |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
|
TARIK ERDOĞAN |
YILDIZ BUĞDACI |
|
Derince Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
20:30 |
BYB549 |
02. Hafta |
HANİBAL SP.KL. (A) |
44 - 33 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
GİZEM BURÇGÜN |
YILDIZ BUĞDACI |
TARIK ERDOĞAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
10:00 |
BYB388 |
03. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
63 - 51 |
DOĞUŞ SPOR (A) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
İSMAİL DİREN |
|
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
11:30 |
BYB473 |
03. Hafta |
HANİBAL SP.KL. (A) |
42 - 81 |
KOCAELİ BASKET (A) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MURAT AY PERÇEM |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
İSMAİL DİREN |
|
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
13:00 |
BYB472 |
03. Hafta |
SEYMEN KOLEJİ |
42 - 34 |
İZMİT SPOR |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
İSMAİL DİREN |
|
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
10:00 |
BYB430 |
03. Hafta |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
38 - 83 |
HANİBAL SP.KL.(B) |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
|
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
MELDA TAŞKIN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
14:00 |
BYB432 |
03. Hafta |
GEBZE GÖKAYSPOR |
27 - 121 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
MUHAMMED TÜBEK |
UMUT KORKUT |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
AYCAN PEKER |
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
15:30 |
BYB474 |
03. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
38 - 20 |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
FATİH ŞAFAK |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
AYCAN PEKER |
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
17:00 |
BYB515 |
03. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
64 - 21 |
DOĞUŞ SPOR (B) |
D |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
MUHAMMED TÜBEK |
FATİH ŞAFAK |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
AYCAN PEKER |
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
28.10.2019
|
19:00 |
BYB389 |
03. Hafta |
GÜNEŞ GELİŞİM |
22 - 68 |
KOCAELİ BASKET (B) |
A |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
FATİH ŞAFAK |
|
|
MEHTAP DANIŞMAN |
|
ENGİN DANIŞMAN |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
19:00 |
BYB514 |
03. Hafta |
KARAMÜRSEL GENÇLİK |
20 - 79 |
DERİNCE YENİKENT (B) |
D |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
BERKAN KIRCA |
|
|
ELİF ÖZENTÜRK |
HANDE DEMİRKOL |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
12:00 |
BYB431 |
03. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
46 - 71 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
ÖZGÜR YAMAN |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Derince Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
11:00 |
BYB551 |
03. Hafta |
KOCAELİ BASKET (A) |
61 - 46 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
AYŞE YÜKSEL |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
MELTEM KISA |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
12:30 |
BYB550 |
03. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
37 - 27 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH GÜLER |
FATİH ŞAFAK |
|
|
ALEV KÖROĞLU |
MELTEM KISA |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
31.10.2019
|
19:00 |
BYB433 |
04. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
40 - 76 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
|
NURAY KURAR |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
Derince Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
12:00 |
BYB391 |
04. Hafta |
İZMİT DSİ |
80 - 44 |
GÜNEŞ GELİŞİM |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ALİ AYBERK SAN |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
|
EBRU ÖZMEN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
13:30 |
BYB393 |
04. Hafta |
KOCAELİ BASKET (B) |
51 - 39 |
DERİNCE YENİKENT (A) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MURAT AY PERÇEM |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
|
EBRU ÖZMEN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
15:00 |
BYB477 |
04. Hafta |
KOCAELİ BASKET (A) |
91 - 29 |
GEBZE YILDIZLARI |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
|
EBRU ÖZMEN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
13:30 |
BYB517 |
04. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (B) |
55 - 52 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
D |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
ÖZGÜR YAMAN |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Derince Spor Salonu |
|
4.11.2019
|
19:00 |
BYB475 |
04. Hafta |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
30 - 86 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH GÜLER |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
AYCAN PEKER |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
5.11.2019
|
17:00 |
BYB435 |
04. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
89 - 51 |
GEBZE GÖKAYSPOR |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
İSMAİL DİREN |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
5.11.2019
|
20:30 |
BYB518 |
04. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (A) |
68 - 53 |
KARAMÜRSEL GENÇLİK |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
İSMAİL DİREN |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
19:00 |
BYB434 |
04. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
81 - 25 |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
B |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
|
ÖZGÜR YAMAN |
|
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
13.11.2019
|
19:00 |
BYB476 |
04. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
37 - 48 |
SEYMEN KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
HAKAN GENÇ |
|
|
ELİF ÖZENTÜRK |
|
|
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
15.01.2020
|
19:00 |
BYB552 |
04. Hafta |
HANİBAL SP.KL. (A) |
49 - 65 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
|
AYCAN PEKER |
MUSTAFA SALMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
15.01.2020
|
20:30 |
BYB553 |
04. Hafta |
KOCAELİ BASKET (A) |
51 - 35 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
HAKAN GENÇ |
|
|
AYŞE YÜKSEL |
AYCAN PEKER |
MUSTAFA SALMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
4.11.2019
|
19:00 |
BYB395 |
05. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (A) |
58 - 47 |
İZMİT DSİ |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
MURAT GÜL |
İLLİR KUKA |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
4.11.2019
|
20:30 |
BYB396 |
05. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
53 - 42 |
KOCAELİ BASKET (B) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
FATİH ŞAFAK |
|
|
AYCAN PEKER |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
6.11.2019
|
19:00 |
BYB436 |
05. Hafta |
HANİBAL SP.KL.(B) |
37 - 69 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
ENGİN DANIŞMAN |
MEHTAP DANIŞMAN |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
6.11.2019
|
19:00 |
BYB479 |
05. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
50 - 66 |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
19:00 |
BYB437 |
05. Hafta |
GEBZE GÖKAYSPOR |
22 - 72 |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
MEHMET AKİF ÖZDEMİR |
|
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
11:00 |
BYB480 |
05. Hafta |
SEYMEN KOLEJİ |
32 - 75 |
KOCAELİ BASKET (A) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
İSMAİL DİREN |
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
14:00 |
BYB478 |
05. Hafta |
İZMİT SPOR |
20 - 0 |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
ADEM AKAY |
|
|
EBRU ÖZMEN |
|
HANDE DEMİRKOL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
15:30 |
BYB438 |
05. Hafta |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
50 - 77 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MURAT AY PERÇEM |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
EBRU ÖZMEN |
ÖZGÜR YAMAN |
HANDE DEMİRKOL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
12.11.2019
|
19:00 |
BYB522 |
05. Hafta |
KARAMÜRSEL GENÇLİK |
81 - 14 |
DOĞUŞ SPOR (B) |
D |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
|
|
ELİF ÖZENTÜRK |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
15:00 |
BYB520 |
05. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (A) |
20 - 77 |
DERİNCE YENİKENT (B) |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
NURAY KURAR |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
EBRU ÖZMEN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
19:00 |
BYB555 |
05. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
21 - 45 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
MELDA TAŞKIN |
NURAY KURAR |
|
|
Başiskele Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
20:00 |
BYB554 |
05. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
35 - 45 |
KOCAELİ BASKET (A) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
NİMET KARDEŞ |
GAMZE KURT |
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
11:00 |
BYB397 |
06. Hafta |
GÜNEŞ GELİŞİM |
35 - 81 |
DERİNCE YENİKENT (A) |
A |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
SEDA KARA |
YILDIZ BUĞDACI |
|
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
12.11.2019
|
20:00 |
BYB439 |
06. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
96 - 7 |
GEBZE GÖKAYSPOR |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
UMUT KORKUT |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
MELDA TAŞKIN |
HANDE DEMİRKOL |
|
Derince Spor Salonu |
|
13.11.2019
|
18:00 |
BYB441 |
06. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
44 - 81 |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
MELDA TAŞKIN |
TARIK ERDOĞAN |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
18:00 |
BYB399 |
06. Hafta |
İZMİT DSİ |
30 - 49 |
GELİŞİM SPOR |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
12:00 |
BYB398 |
06. Hafta |
KOCAELİ BASKET (B) |
41 - 67 |
DOĞUŞ SPOR (A) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
NURAY KURAR |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
EBRU ÖZMEN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
13:30 |
BYB482 |
06. Hafta |
KOCAELİ BASKET (A) |
69 - 30 |
İZMİT SPOR |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
ADEM AKAY |
|
|
NURAY KURAR |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
EBRU ÖZMEN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
16:30 |
BYB440 |
06. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
62 - 43 |
HANİBAL SP.KL.(B) |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
ÖZGÜR YAMAN |
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
18:00 |
BYB481 |
06. Hafta |
HANİBAL SP.KL. (A) |
20 - 0 |
GEBZE YILDIZLARI |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ALİ AYBERK SAN |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
ÖZGÜR YAMAN |
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
18.11.2019
|
19:00 |
BYB483 |
06. Hafta |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
35 - 41 |
SEYMEN KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH GÜLER |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
KÜBRA AYDOĞAN |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
20:30 |
BYB525 |
06. Hafta |
KARAMÜRSEL GENÇLİK |
30 - 56 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
D |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
|
|
|
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
5.12.2019
|
20:30 |
BYB524 |
06. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (A) |
65 - 18 |
DOĞUŞ SPOR (B) |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
ALİ OSMAN KANIK |
|
|
|
NURAY KURAR |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
19.01.2020
|
12:00 |
BYB557 |
06. Hafta |
HANİBAL SP.KL. (A) |
45 - 49 |
KOCAELİ BASKET (A) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
AYŞE YÜKSEL |
TARIK ERDOĞAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
24.01.2020
|
19:00 |
BYB556 |
06. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
53 - 58 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
FİNAL |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
BAHA ERKAM TABAK |
|
|
İSMET MUHAMMED DEMİRER |
|
SELMA SÖNMEZ |
|
Başiskele Spor Salonu |
|
20.11.2019
|
19:00 |
BYB442 |
07. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
38 - 56 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
B |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
|
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
20.11.2019
|
19:00 |
BYB401 |
07. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
65 - 27 |
GÜNEŞ GELİŞİM |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
ADEM AKAY |
|
|
MEHTAP DANIŞMAN |
AYCAN PEKER |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
12:30 |
BYB444 |
07. Hafta |
HANİBAL SP.KL.(B) |
77 - 18 |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
14:00 |
BYB443 |
07. Hafta |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
68 - 63 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
15:30 |
BYB485 |
07. Hafta |
SEYMEN KOLEJİ |
32 - 72 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
ÖZGÜR YAMAN |
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
17:00 |
BYB486 |
07. Hafta |
İZMİT SPOR |
47 - 46 |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
BERKAN KIRCA |
|
|
ÖZGÜR YAMAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
26.11.2019
|
19:00 |
BYB402 |
07. Hafta |
DOĞUŞ SPOR (A) |
44 - 41 |
İZMİT DSİ |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ALİ OSMAN KANIK |
|
|
NİMET KARDEŞ |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
19:00 |
BYB484 |
07. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
30 - 66 |
KOCAELİ BASKET (A) |
C |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
MELTEM KISA |
ENGİN DANIŞMAN |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
14:00 |
BYB528 |
07. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
66 - 37 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (A) |
D |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
MUHAMMED TÜBEK |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
NURAY KURAR |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
16:30 |
BYB526 |
07. Hafta |
DOĞUŞ SPOR (B) |
10 - 52 |
DERİNCE YENİKENT (B) |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
19:00 |
BYB446 |
08. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
99 - 15 |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
OZAN GÜNDÜZ |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
ALEV KÖROĞLU |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
20:30 |
BYB488 |
08. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
44 - 58 |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
C |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
OZAN GÜNDÜZ |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
ALEV KÖROĞLU |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
28.11.2019
|
19:00 |
BYB445 |
08. Hafta |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
72 - 26 |
GEBZE GÖKAYSPOR |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
HAKAN GENÇ |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
|
MELTEM KISA |
MUSTAFA SALMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
11:00 |
BYB403 |
08. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
53 - 48 |
DERİNCE YENİKENT (A) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
ADEM AKAY |
|
|
SUDENUR DUMAN |
ALEV KÖROĞLU |
MELTEM KISA |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
12:30 |
BYB405 |
08. Hafta |
DOĞUŞ SPOR (A) |
60 - 27 |
GÜNEŞ GELİŞİM |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
SUDENUR DUMAN |
MELTEM KISA |
ALEV KÖROĞLU |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
14:00 |
BYB447 |
08. Hafta |
HANİBAL SP.KL.(B) |
49 - 53 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
ADEM AKAY |
|
|
SUDENUR DUMAN |
ALEV KÖROĞLU |
MELTEM KISA |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
15:30 |
BYB489 |
08. Hafta |
İZMİT SPOR |
32 - 66 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
|
NİMET KARDEŞ |
|
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
5.12.2019
|
19:00 |
BYB487 |
08. Hafta |
SEYMEN KOLEJİ |
55 - 19 |
GEBZE YILDIZLARI |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
HAKAN GENÇ |
|
|
|
NURAY KURAR |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.12.2019
|
20:30 |
BYB529 |
08. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (B) |
65 - 31 |
KARAMÜRSEL GENÇLİK |
D |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
|
|
NURAY KURAR |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Derince Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
12:30 |
BYB530 |
08. Hafta |
DOĞUŞ SPOR (B) |
26 - 73 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ADEM AKAY |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
|
AYCAN PEKER |
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
12:30 |
BYB448 |
09. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
29 - 87 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
AHMET YAVUZHAN KÜLLÜ |
|
|
MUSTAFA SALMAN |
HANDE DEMİRKOL |
|
|
Derince Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
17:00 |
BYB406 |
09. Hafta |
İZMİT DSİ |
52 - 38 |
KOCAELİ BASKET (B) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
AHMET YAVUZHAN KÜLLÜ |
|
|
NİMET KARDEŞ |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
AYCAN PEKER |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
19:00 |
BYB449 |
09. Hafta |
GEBZE GÖKAYSPOR |
4 - 90 |
HANİBAL SP.KL.(B) |
B |
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
MUHAMMED TÜBEK |
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
|
Gebze Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
19:00 |
BYB450 |
09. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
24 - 67 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
İSMAİL DİREN |
TARIK ERDOĞAN |
MELDA TAŞKIN |
|
Derince Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
20:30 |
BYB407 |
09. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (A) |
48 - 43 |
DOĞUŞ SPOR (A) |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
İSMAİL DİREN |
TARIK ERDOĞAN |
MELDA TAŞKIN |
|
Derince Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
20:30 |
BYB490 |
09. Hafta |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
22 - 67 |
KOCAELİ BASKET (A) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
AYCAN PEKER |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
15:30 |
BYB491 |
09. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
34 - 72 |
İZMİT SPOR |
C |
KOCAELİ |
Gebze Spor Salonu
| |
MUHAMMED TÜBEK |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
ELİF ATASOY YILMAZ |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
|
|
Gebze Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
12:00 |
BYB492 |
09. Hafta |
HANİBAL SP.KL. (A) |
73 - 19 |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
20:30 |
BYB532 |
09. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (A) |
48 - 42 |
DERİNCE YENİKENT (B) |
D |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
19:00 |
BYB533 |
09. Hafta |
KARAMÜRSEL GENÇLİK |
57 - 73 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (A) |
D |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
19:00 |
BYB410 |
10. Hafta |
KOCAELİ BASKET (B) |
59 - 35 |
GÜNEŞ GELİŞİM |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
AYCAN PEKER |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
20:30 |
BYB453 |
10. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
20 - 0 |
GEBZE GÖKAYSPOR |
B |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
|
HANDE DEMİRKOL |
MELDA TAŞKIN |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
13:30 |
BYB452 |
10. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
59 - 33 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
ADEM AKAY |
|
|
YILDIZ BUĞDACI |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
15:00 |
BYB451 |
10. Hafta |
HANİBAL SP.KL.(B) |
69 - 48 |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
AHMET YAVUZHAN KÜLLÜ |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
YILDIZ BUĞDACI |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
18:00 |
BYB409 |
10. Hafta |
DOĞUŞ SPOR (A) |
59 - 62 |
GELİŞİM SPOR |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
FATİH ŞAFAK |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
9.12.2019
|
20:30 |
BYB493 |
10. Hafta |
İZMİT SPOR |
42 - 46 |
SEYMEN KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
GAMZE KURT |
MAHMUT CAYLAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.12.2019
|
19:00 |
BYB494 |
10. Hafta |
KOCAELİ BASKET (A) |
55 - 39 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
FATİH ŞAFAK |
|
|
AYCAN PEKER |
GAMZE KURT |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
19:00 |
BYB495 |
10. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
31 - 35 |
GEBZE YILDIZLARI |
C |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
ADEM AKAY |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
SUDENUR DUMAN |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
19:00 |
BYB535 |
10. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (B) |
54 - 35 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (A) |
D |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
MELDA TAŞKIN |
HANDE DEMİRKOL |
MUSTAFA SALMAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
20:30 |
BYB537 |
10. Hafta |
DOĞUŞ SPOR (B) |
25 - 64 |
KARAMÜRSEL GENÇLİK |
D |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
EMRE ENES BAĞDATLI |
UMUT KORKUT |
|
|
MEHTAP DANIŞMAN |
AYCAN PEKER |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
12:00 |
BYB414 |
11. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (A) |
58 - 32 |
KOCAELİ BASKET (B) |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
NİMET KARDEŞ |
AYCAN PEKER |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Derince Spor Salonu |
|
10.12.2019
|
19:00 |
BYB454 |
11. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
71 - 31 |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
AHMET YAVUZHAN KÜLLÜ |
|
|
|
NURAY KURAR |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Derince Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
19:00 |
BYB496 |
11. Hafta |
HANİBAL SP.KL. (A) |
75 - 34 |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
|
MEHTAP DANIŞMAN |
AYCAN PEKER |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
19:00 |
BYB498 |
11. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
22 - 98 |
KOCAELİ BASKET (A) |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
HALİL AYGÜN |
ELİF ATASOY YILMAZ |
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
12:00 |
BYB412 |
11. Hafta |
GÜNEŞ GELİŞİM |
33 - 65 |
İZMİT DSİ |
A |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
|
MELTEM KISA |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
15:30 |
BYB455 |
11. Hafta |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
32 - 84 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
|
|
SUDENUR DUMAN |
YILDIZ BUĞDACI |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
16.12.2019
|
19:00 |
BYB456 |
11. Hafta |
GEBZE GÖKAYSPOR |
30 - 74 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
SERHAT DÜLGER |
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
16.12.2019
|
20:30 |
BYB497 |
11. Hafta |
SEYMEN KOLEJİ |
38 - 26 |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
|
|
İSMAİL DİREN |
AYCAN PEKER |
ALEV KÖROĞLU |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.12.2019
|
20:30 |
BYB417 |
12. Hafta |
KOCAELİ BASKET (B) |
48 - 83 |
GELİŞİM SPOR |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
AYCAN PEKER |
GAMZE KURT |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
11.12.2019
|
20:00 |
BYB457 |
12. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
46 - 20 |
HANİBAL SP.KL.(B) |
B |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
HANDE DEMİRKOL |
ALEV KÖROĞLU |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
20:30 |
BYB416 |
12. Hafta |
İZMİT DSİ |
45 - 42 |
DERİNCE YENİKENT (A) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
AHMET YAVUZHAN KÜLLÜ |
|
|
MEHTAP DANIŞMAN |
AYCAN PEKER |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
13:00 |
BYB458 |
12. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
49 - 34 |
GEBZE GÖKAYSPOR |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
ADEM AKAY |
AHMET YAVUZHAN KÜLLÜ |
|
|
|
HANDE DEMİRKOL |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Derince Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
13:30 |
BYB499 |
12. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
28 - 48 |
İZMİT SPOR |
C |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
|
MELTEM KISA |
ELİF ÖZENTÜRK |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
14:00 |
BYB500 |
12. Hafta |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
64 - 63 |
GEBZE YILDIZLARI |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
SUDENUR DUMAN |
YILDIZ BUĞDACI |
ÖZGÜR YAMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
19:00 |
BYB459 |
12. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
71 - 43 |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
ENGİN DANIŞMAN |
HANDE DEMİRKOL |
MEHTAP DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
24.12.2019
|
19:00 |
BYB501 |
12. Hafta |
KOCAELİ BASKET (A) |
78 - 14 |
SEYMEN KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
VOLKAN SAĞLAM |
|
|
TARIK ERDOĞAN |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
11:00 |
BYB419 |
13. Hafta |
DOĞUŞ SPOR (A) |
46 - 45 |
KOCAELİ BASKET (B) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
AHMET YAVUZHAN KÜLLÜ |
|
|
|
AYCAN PEKER |
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
19:00 |
BYB418 |
13. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (A) |
84 - 34 |
GÜNEŞ GELİŞİM |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
|
MELDA TAŞKIN |
NURAY KURAR |
MUSTAFA SALMAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
19:00 |
BYB502 |
13. Hafta |
GEBZE YILDIZLARI |
33 - 83 |
HANİBAL SP.KL. (A) |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
MUHAMMED TÜBEK |
|
|
HALİL AYGÜN |
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
20:30 |
BYB460 |
13. Hafta |
GEBZE GÖKAYSPOR |
31 - 55 |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ÖMER SARI |
MEHMET AKİF ÖZDEMİR |
|
|
HALİL AYGÜN |
ELİF ATASOY YILMAZ |
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
19:00 |
BYB462 |
13. Hafta |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
91 - 28 |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
HAKAN GENÇ |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
|
|
NURAY KURAR |
YILDIZ BUĞDACI |
SELMA SÖNMEZ |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
19:00 |
BYB420 |
13. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
51 - 46 |
İZMİT DSİ |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
MURAT AY PERÇEM |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
YELDA ÇETİNTAŞ |
MELDA TAŞKIN |
NURAY KURAR |
|
Derince Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
20:30 |
BYB461 |
13. Hafta |
HANİBAL SP.KL.(B) |
33 - 48 |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
YELDA ÇETİNTAŞ |
MELDA TAŞKIN |
NURAY KURAR |
|
Derince Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
10:00 |
BYB504 |
13. Hafta |
SEYMEN KOLEJİ |
46 - 40 |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
VOLKAN SAĞLAM |
ALİ AYBERK SAN |
|
|
|
|
ENGİN DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
11:30 |
BYB503 |
13. Hafta |
İZMİT SPOR |
26 - 67 |
KOCAELİ BASKET (A) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
|
|
ENGİN DANIŞMAN |
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
24.12.2019
|
20:00 |
BYB422 |
14. Hafta |
GÜNEŞ GELİŞİM |
43 - 67 |
GELİŞİM SPOR |
A |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
HANDE DEMİRKOL |
|
ÖZGÜR YAMAN |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
11:00 |
BYB465 |
14. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
37 - 42 |
HANİBAL SP.KL.(B) |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
ADEM AKAY |
BAHA ERKAM TABAK |
|
|
|
SUDENUR DUMAN |
TARIK ERDOĞAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
14:00 |
BYB423 |
14. Hafta |
İZMİT DSİ |
66 - 32 |
DOĞUŞ SPOR (A) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MURAT AY PERÇEM |
UMUT KORKUT |
|
|
|
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
MEHTAP DANIŞMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
15:30 |
BYB463 |
14. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. (B) |
38 - 53 |
GÖLCÜK BELEDİYE (A) |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
MURAT AY PERÇEM |
|
|
|
MEHTAP DANIŞMAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
19:00 |
BYB505 |
14. Hafta |
KOCAELİ BASKET (A) |
74 - 18 |
GÖLCÜK BELEDİYE (B) |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH GÜLER |
ADEM AKAY |
|
|
|
NURAY KURAR |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
20:30 |
BYB506 |
14. Hafta |
HANİBAL SP.KL. (A) |
72 - 21 |
SEYMEN KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
SAMET ERDOĞAN |
OZAN GÜNDÜZ |
|
|
NURAY KURAR |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
20:30 |
BYB507 |
14. Hafta |
YENİDOĞAN SERDAR SPOR |
49 - 58 |
İZMİT SPOR |
C |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
FATİH ŞAFAK |
|
|
NİMET KARDEŞ |
İSMAİL DİREN |
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
13.01.2020
|
19:00 |
BYB464 |
14. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ (B) |
52 - 46 |
İZMİT BASKETBOL İHTİSAS |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
MURAT AY PERÇEM |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
BERFU BARUT |
MELDA TAŞKIN |
NURAY KURAR |
|
Derince Spor Salonu |
|