18.02.2020
|
20:30 |
BBO249 |
01. Hafta |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
4 - 58 |
İZMİT SPOR |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
|
NURAY KURAR |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
19.02.2020
|
19:00 |
BBO248 |
01. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
27 - 26 |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
MUHAMMED TÜBEK |
MEHMET AKİF ÖZDEMİR |
|
|
|
HALİL AYGÜN |
ZEYNEP ÖZDEMİR |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
24.02.2020
|
19:00 |
BBO218 |
01. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. |
23 - 58 |
GÖLCÜK BELEDİYE |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
HAKAN GENÇ |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
|
|
BİLGE SARBAN |
İSMET MUHAMMED DEMİRER |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
24.02.2020
|
20:30 |
BBO247 |
01. Hafta |
HANİBAL SP.KL. |
23 - 45 |
DOĞUŞ SPOR |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
ÖZGÜNAY ENGİN |
|
|
GİZEM OTAĞ BAYRAK |
İSMET MUHAMMED DEMİRER |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
26.02.2020
|
19:00 |
BBO252 |
02. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
20 - 9 |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
OĞUZHAN ALEMDAĞ |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
|
|
|
NURAY KURAR |
HANDE DEMİRKOL |
|
Derince Spor Salonu |
|
26.02.2020
|
20:30 |
BBO220 |
02. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (A) |
60 - 10 |
23 NİSAN İ.Ö.O. |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
UMUT KORKUT |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
GİZEM OTAĞ BAYRAK |
HANDE DEMİRKOL |
NURAY KURAR |
|
Derince Spor Salonu |
|
29.02.2020
|
12:00 |
BBO251 |
02. Hafta |
İZMİT SPOR |
31 - 16 |
HANİBAL SP.KL. |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ADEM AKAY |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
|
|
|
MELTEM KISA |
SUDENUR DUMAN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
2.03.2020
|
19:00 |
BBO250 |
02. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
39 - 14 |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
AYSU GÖKKAYA |
|
|
GİZEM OTAĞ BAYRAK |
YELDA ÇETİNTAŞ |
AYCAN PEKER |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
2.03.2020
|
20:00 |
BBO222 |
02. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE |
38 - 24 |
GELİŞİM SPOR |
A |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
UMUT KORKUT |
|
|
ALEV KÖROĞLU |
MELTEM KISA |
NİMETULLAH EREN |
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
2.03.2020
|
20:30 |
BBO255 |
03. Hafta |
HANİBAL SP.KL. |
20 - 22 |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
HAKAN GENÇ |
ADEM AKAY |
|
|
MELDA TAŞKIN |
YELDA ÇETİNTAŞ |
AYCAN PEKER |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
6.03.2020
|
19:00 |
BBO254 |
03. Hafta |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
8 - 49 |
KOCAELİ BASKET |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
BEYZA NUR ALTUN |
|
|
SEVGİ KILINÇARSLAN |
ALEV KÖROĞLU |
EBRU ÖZMEN |
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
15:30 |
BBO253 |
03. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
29 - 33 |
İZMİT SPOR |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
AHMET YAVUZHAN KÜLLÜ |
|
|
SUDENUR DUMAN |
İSMET MUHAMMED DEMİRER |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
19:00 |
BBO224 |
03. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
72 - 30 |
23 NİSAN İ.Ö.O. |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
AHMET YAVUZHAN KÜLLÜ |
|
|
İSMAİL DİREN |
GİZEM OTAĞ BAYRAK |
YILDIZ BUĞDACI |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
8.03.2020
|
13:00 |
BBO256 |
04. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
17 - 11 |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
MURAT AY PERÇEM |
NAMIK BERK ERSÖZ |
|
|
KADİR PARLAK |
ELİF ATASOY YILMAZ |
NURAY KURAR |
|
Çayırova Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
20:30 |
BBO258 |
04. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
38 - 28 |
HANİBAL SP.KL. |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ALİ OSMAN KANIK |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
|
|
İSMAİL DİREN |
GİZEM OTAĞ BAYRAK |
YILDIZ BUĞDACI |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
Ertelendi
|
12.03.2020 19:00 |
BBO257 |
04. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
- |
DOĞUŞ SPOR |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
HAKAN GENÇ |
YUNUS EMRE AKIN |
|
|
HANDE DEMİRKOL |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
Ertelendi
|
12.03.2020 20:30 |
BBO226 |
04. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (A) |
- |
GELİŞİM SPOR |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
BEYZA NUR ALTUN |
ÖZGÜNAY ENGİN |
|
|
HANDE DEMİRKOL |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
|
Derince Spor Salonu |
|
27.02.2020
|
00:00 |
BBO229 |
05. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE |
- |
DERİNCE YENİKENT (A) |
A |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
27.02.2020
|
00:00 |
BBO259 |
05. Hafta |
İZMİT SPOR |
- |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
11.03.2020
|
02:00 |
BBO261 |
05. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
- |
KOCAELİ BASKET |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
11.03.2020
|
20:30 |
BBO260 |
05. Hafta |
HANİBAL SP.KL. |
51 - 20 |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
MURAT AY PERÇEM |
EGEMEN KELLECİ |
|
|
BERFU BARUT |
GİZEM ŞAHİN |
EBRU ÖZMEN |
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
00:00 |
BBO262 |
06. Hafta |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
- |
HANİBAL SP.KL. |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
00:00 |
BBO263 |
06. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
- |
İZMİT SPOR |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
00:00 |
BBO264 |
06. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
- |
DOĞUŞ SPOR |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
00:00 |
BBO233 |
06. Hafta |
GÖLCÜK BELEDİYE |
- |
23 NİSAN İ.Ö.O. |
A |
KOCAELİ |
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu |
|
4.03.2020
|
00:00 |
BBO235 |
07. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. |
- |
DERİNCE YENİKENT (A) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
4.03.2020
|
00:00 |
BBO237 |
07. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
- |
GÖLCÜK BELEDİYE |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
4.03.2020
|
00:00 |
BBO265 |
07. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
- |
KOCAELİ BASKET |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
4.03.2020
|
00:00 |
BBO266 |
07. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
- |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
4.03.2020
|
00:00 |
BBO267 |
07. Hafta |
İZMİT SPOR |
- |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
00:00 |
BBO268 |
08. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
- |
HANİBAL SP.KL. |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
00:00 |
BBO269 |
08. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
- |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
00:00 |
BBO270 |
08. Hafta |
İZMİT SPOR |
- |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
00:00 |
BBO239 |
08. Hafta |
23 NİSAN İ.Ö.O. |
- |
GELİŞİM SPOR |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.03.2020
|
00:00 |
BBO241 |
09. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
- |
DERİNCE YENİKENT (A) |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.03.2020
|
00:00 |
BBO271 |
09. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
- |
KOCAELİ BASKET |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
10.03.2020
|
00:00 |
BBO272 |
09. Hafta |
HANİBAL SP.KL. |
- |
İZMİT SPOR |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
10.03.2020
|
00:00 |
BBO273 |
09. Hafta |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
- |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
13.03.2020
|
00:00 |
BBO274 |
10. Hafta |
İZMİT SPOR |
- |
DOĞUŞ SPOR |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
13.03.2020
|
00:00 |
BBO275 |
10. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
- |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
13.03.2020
|
00:00 |
BBO276 |
10. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
- |
HANİBAL SP.KL. |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
13.03.2020
|
00:00 |
BBO244 |
10. Hafta |
DERİNCE YENİKENT (A) |
- |
GÖLCÜK BELEDİYE |
A |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
16.03.2020
|
00:00 |
BBO277 |
11. Hafta |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
- |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
16.03.2020
|
00:00 |
BBO278 |
11. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
- |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
16.03.2020
|
00:00 |
BBO279 |
11. Hafta |
HANİBAL SP.KL. |
- |
KOCAELİ BASKET |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
19.03.2020
|
00:00 |
BBO280 |
12. Hafta |
19 MAYIS GENÇLİK |
- |
İZMİT SPOR |
B |
KOCAELİ |
Derince Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Derince Spor Salonu |
|
19.03.2020
|
00:00 |
BBO281 |
12. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
- |
HANİBAL SP.KL. |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|
19.03.2020
|
00:00 |
BBO282 |
12. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
- |
DOĞUŞ SPOR |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
22.03.2020
|
00:00 |
BBO283 |
13. Hafta |
HANİBAL SP.KL. |
- |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
22.03.2020
|
00:00 |
BBO284 |
13. Hafta |
İZMİT SPOR |
- |
KOCAELİ BASKET |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
22.03.2020
|
00:00 |
BBO285 |
13. Hafta |
DOĞUŞ SPOR |
- |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
25.03.2020
|
00:00 |
BBO286 |
14. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
- |
19 MAYIS GENÇLİK |
B |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
25.03.2020
|
00:00 |
BBO287 |
14. Hafta |
KARAMÜRSEL AÇI GENÇLİK |
- |
DOĞUŞ SPOR |
B |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
25.03.2020
|
00:00 |
BBO288 |
14. Hafta |
GENÇLİK HİZMETLERİ |
- |
İZMİT SPOR |
B |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çayırova Spor Salonu |
|