14.02.1933
|
00:00 |
AUP242 |
01. Hafta |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK SPOR |
- |
MAVİŞEHİR SK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.1933
|
00:00 |
AUP243 |
01. Hafta |
RÖNESANS SPOR (B) |
- |
BUCA GENÇLİK (A) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.1933
|
00:00 |
AUP244 |
01. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
- |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.1933
|
00:00 |
AUP245 |
01. Hafta |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
- |
BOSSAN (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2019
|
12:47 |
AUP135 |
01. Hafta |
URLA YILDIZLAR |
- |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2019
|
12:47 |
AUP136 |
01. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK |
- |
BOSSAN (A) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.10.2019
|
12:47 |
AUP137 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
- |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.11.2019
|
18:30 |
AUP172 |
01. Hafta |
EGE MEGA |
15 - 56 |
RÖNESANS SPOR (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
28.11.2019
|
20:00 |
AUP173 |
01. Hafta |
İZMİR BŞB. |
16 - 71 |
BUCA GENÇLİK (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
15.02.1933
|
00:00 |
AUP246 |
02. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
47 - 34 |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.1933
|
00:00 |
AUP247 |
02. Hafta |
TORBALI METROPOLİS GSK |
25 - 42 |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.1933
|
00:00 |
AUP248 |
02. Hafta |
MAVİŞEHİR SK |
31 - 56 |
RÖNESANS SPOR (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2019
|
13:31 |
AUP175 |
02. Hafta |
RÖNESANS SPOR (A) |
69 - 27 |
İZMİR BŞB. |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.11.2019
|
13:31 |
AUP176 |
02. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
41 - 51 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.12.2019
|
13:00 |
AUP139 |
02. Hafta |
BOSSAN (A) |
55 - 26 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
20:00 |
AUP138 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
27 - 70 |
ŞİRİNYER DORUK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
12.01.2020
|
14:30 |
AUP140 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
39 - 49 |
URLA YILDIZLAR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
16.02.1933
|
00:00 |
AUP250 |
03. Hafta |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
- |
BUCA GENÇLİK (A) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.1933
|
00:00 |
AUP251 |
03. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
- |
MAVİŞEHİR SK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.1933
|
00:00 |
AUP253 |
03. Hafta |
BOSSAN (B) |
- |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.1944
|
00:00 |
AUP142 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
- |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.1944
|
00:00 |
AUP144 |
03. Hafta |
URLA YILDIZLAR |
- |
BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.1945
|
00:00 |
AUP143 |
03. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK |
- |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.11.1955
|
00:00 |
AUP145 |
03. Hafta |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
- |
BOSSAN (A) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.11.2019
|
20:00 |
AUP181 |
03. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
58 - 49 |
RÖNESANS SPOR (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
18:30 |
AUP180 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
71 - 69 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
31.01.2020
|
20:00 |
AUP179 |
03. Hafta |
EGE MEGA |
54 - 72 |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
17.02.1933
|
00:00 |
AUP254 |
04. Hafta |
MAVİŞEHİR SK |
61 - 46 |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.1933
|
00:00 |
AUP255 |
04. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
45 - 20 |
BOSSAN (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.02.1933
|
00:00 |
AUP257 |
04. Hafta |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK SPOR |
- |
RÖNESANS SPOR (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.11.2019
|
18:30 |
AUP147 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
44 - 68 |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
21.11.2019
|
20:00 |
AUP148 |
04. Hafta |
BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR |
28 - 50 |
ŞİRİNYER DORUK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
18:30 |
AUP146 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
35 - 44 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
13:31 |
AUP182 |
04. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
59 - 22 |
İZMİR BŞB. |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.12.2019
|
13:31 |
AUP184 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
82 - 21 |
EGE MEGA |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUP258 |
05. Hafta |
BOSSAN (B) |
- |
MAVİŞEHİR SK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUP260 |
05. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
- |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUP261 |
05. Hafta |
TORBALI METROPOLİS GSK |
- |
BUCA GENÇLİK (A) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.12.1933
|
00:00 |
AUP150 |
05. Hafta |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
- |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.12.1933
|
00:00 |
AUP151 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
- |
BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.12.1933
|
00:00 |
AUP153 |
05. Hafta |
BOSSAN (A) |
- |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11.2019
|
18:30 |
AUP187 |
05. Hafta |
İZMİR BŞB. |
5 - 72 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
20:00 |
AUP186 |
05. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
55 - 53 |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
19.02.1933
|
00:00 |
AUP263 |
06. Hafta |
MAVİŞEHİR SK |
46 - 25 |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.1933
|
00:00 |
AUP265 |
06. Hafta |
RÖNESANS SPOR (B) |
16 - 33 |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.1933
|
00:00 |
AUP264 |
06. Hafta |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK SPOR |
- |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.11.2019
|
11:30 |
AUP157 |
06. Hafta |
URLA YILDIZLAR |
58 - 69 |
ŞİRİNYER DORUK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
5.01.2020
|
12:47 |
AUP154 |
06. Hafta |
BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR |
64 - 55 |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.01.2020
|
12:47 |
AUP155 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
14 - 50 |
BOSSAN (A) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.01.2020
|
13:31 |
AUP190 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
78 - 58 |
BUCA GENÇLİK (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.01.2020
|
13:31 |
AUP191 |
06. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
58 - 65 |
RÖNESANS SPOR (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.01.2020
|
13:31 |
AUP193 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
74 - 33 |
EGE MEGA |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUP160 |
07. Hafta |
BOSSAN (A) |
- |
BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AUP161 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
- |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.11.2019
|
20:00 |
AUP195 |
07. Hafta |
İZMİR BŞB. |
15 - 89 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
8.11.2019
|
18:30 |
AUP196 |
07. Hafta |
RÖNESANS SPOR (A) |
52 - 58 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
18:30 |
AUP159 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
50 - 66 |
URLA YILDIZLAR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
9.03.2020
|
20:00 |
AUP266 |
07. Hafta |
BOSSAN (B) |
42 - 44 |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
20:00 |
AUP267 |
07. Hafta |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
51 - 69 |
RÖNESANS SPOR (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
9.03.2020
|
20:00 |
AUP269 |
07. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
77 - 47 |
MAVİŞEHİR SK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
10.03.2020
|
20:00 |
AUP268 |
07. Hafta |
TORBALI METROPOLİS GSK |
15 - 55 |
URLA BELEDİYESİ |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
5.02.1933
|
00:00 |
AUP162 |
08. Hafta |
URLA YILDIZLAR |
50 - 57 |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.1933
|
00:00 |
AUP164 |
08. Hafta |
BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR |
61 - 19 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.1933
|
00:00 |
AUP165 |
08. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK |
51 - 29 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.1933
|
00:00 |
AUP198 |
08. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
52 - 67 |
BUCA GENÇLİK (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.1933
|
00:00 |
AUP201 |
08. Hafta |
EGE MEGA |
64 - 36 |
İZMİR BŞB. |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.02.1933
|
00:00 |
AUP270 |
08. Hafta |
RÖNESANS SPOR (B) |
47 - 43 |
BOSSAN (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.02.1933
|
00:00 |
AUP273 |
08. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
48 - 26 |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.02.1933
|
00:00 |
AUP271 |
08. Hafta |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK SPOR |
- |
TORBALI METROPOLİS GSK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.1933
|
00:00 |
AUP274 |
09. Hafta |
TORBALI METROPOLİS GSK |
- |
RÖNESANS SPOR (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.1933
|
00:00 |
AUP275 |
09. Hafta |
BOSSAN (B) |
- |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.1933
|
00:00 |
AUP276 |
09. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
- |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
20:00 |
AUP203 |
09. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
71 - 22 |
EGE MEGA |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
18:30 |
AUP205 |
09. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
40 - 63 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
18:30 |
AUP202 |
09. Hafta |
RÖNESANS SPOR (A) |
76 - 60 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
4.02.2020
|
20:00 |
AUP167 |
09. Hafta |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
23 - 64 |
ŞİRİNYER DORUK |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
19.02.2020
|
20:00 |
AUP166 |
09. Hafta |
BOSSAN (A) |
56 - 39 |
URLA YILDIZLAR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
9.03.2020
|
18:30 |
AUP169 |
09. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
25 - 56 |
BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SPOR |
U16 KIZLAR ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
18:00 |
AUP208 |
10. Hafta |
RÖNESANS SPOR (A) |
58 - 39 |
EGE MEGA |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
20:00 |
AUP209 |
10. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
15 - 56 |
İZMİR BŞB. |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
18:30 |
AUP211 |
11. Hafta |
İZMİR BŞB. |
27 - 67 |
RÖNESANS SPOR (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
18:30 |
AUP212 |
11. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
57 - 30 |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
21.11.2019
|
18:30 |
AUP215 |
12. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
- |
EGE MEGA |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
30.01.2020
|
20:00 |
AUP216 |
12. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
63 - 55 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
30.01.2020
|
20:00 |
AUP217 |
12. Hafta |
RÖNESANS SPOR (A) |
39 - 24 |
BUCA GENÇLİK (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
18:30 |
AUP220 |
13. Hafta |
EGE MEGA |
32 - 114 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
26.12.2019
|
18:30 |
AUP218 |
13. Hafta |
İZMİR BŞB. |
18 - 49 |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
23.01.2020
|
18:30 |
AUP223 |
14. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
72 - 25 |
İZMİR BŞB. |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
23.01.2020
|
20:00 |
AUP222 |
14. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
34 - 65 |
BUCA GENÇLİK (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
4.05.2020
|
13:31 |
AUP224 |
14. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
- |
EGE MEGA |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.12.2019
|
18:00 |
AUP229 |
15. Hafta |
EGE MEGA |
24 - 73 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
20:00 |
AUP226 |
15. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
42 - 54 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
20.12.2019
|
20:00 |
AUP227 |
15. Hafta |
RÖNESANS SPOR (A) |
51 - 40 |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
16.01.2020
|
20:00 |
AUP232 |
16. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
53 - 52 |
RÖNESANS SPOR (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
17.01.2020
|
20:00 |
AUP231 |
16. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
47 - 18 |
İZMİR BŞB. |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
6.12.2019
|
18:30 |
AUP237 |
17. Hafta |
İZMİR BŞB. |
47 - 57 |
EGE MEGA |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
20:00 |
AUP234 |
17. Hafta |
BUCA GENÇLİK (A) |
64 - 61 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
9.01.2020
|
18:00 |
AUP238 |
18. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
- |
RÖNESANS SPOR (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
18:30 |
AUP241 |
18. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ (A) |
88 - 32 |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
20:00 |
AUP239 |
18. Hafta |
EGE MEGA |
18 - 55 |
BUCA GENÇLİK (A) |
U16 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|