14.02.1933
|
00:00 |
CEL293 |
01. Hafta |
BOSSAN |
- |
PINARGÜCÜ SPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.1933
|
00:00 |
CEL294 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
- |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.1933
|
00:00 |
CEL295 |
01. Hafta |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR |
- |
RÖNESANS SPOR (B) |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.1933
|
00:00 |
CEL315 |
01. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
- |
ŞİRİNYER DORUK |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL263 |
01. Hafta |
URLA YILDIZLAR |
- |
RÖNESANS SPOR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL264 |
01. Hafta |
BUCA GENÇLİK |
- |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL265 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
39 - 17 |
EGE MEGA (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2019
|
12:18 |
CEL242 |
01. Hafta |
KEMALPAŞA BASKETBOL |
- |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2019
|
12:18 |
CEL243 |
01. Hafta |
EGE ZİRVE |
- |
İZMİR DSİ |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.11.2019
|
12:18 |
CEL244 |
01. Hafta |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
- |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.1933
|
00:00 |
CEL317 |
02. Hafta |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
79 - 9 |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.1933
|
00:00 |
CEL319 |
02. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK |
19 - 27 |
PERGELSPOR |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.1933
|
00:00 |
CEL296 |
02. Hafta |
İZMİRSPOR |
27 - 43 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.1933
|
00:00 |
CEL297 |
02. Hafta |
RÖNESANS SPOR (B) |
16 - 53 |
BOSSAN |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.02.1933
|
00:00 |
CEL298 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
52 - 14 |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.07.1933
|
00:00 |
CEL266 |
02. Hafta |
RÖNESANS SPOR |
42 - 35 |
BUCA GENÇLİK |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL267 |
02. Hafta |
EGE MEGA (A) |
- |
URLA YILDIZLAR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.12.2019
|
12:18 |
CEL246 |
02. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
59 - 34 |
KEMALPAŞA BASKETBOL |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.12.2019
|
14:30 |
CEL247 |
02. Hafta |
İZMİR DSİ |
46 - 19 |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
16:00 |
CEL268 |
02. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
52 - 19 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
11:30 |
CEL245 |
02. Hafta |
EGE MEGA (B) |
10 - 58 |
EGE ZİRVE |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
16.02.1933
|
00:00 |
CEL299 |
03. Hafta |
PINARGÜCÜ SPOR |
24 - 39 |
RÖNESANS SPOR (B) |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.1933
|
00:00 |
CEL300 |
03. Hafta |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR |
27 - 43 |
İZMİRSPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.1933
|
00:00 |
CEL301 |
03. Hafta |
BOSSAN |
26 - 24 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.1933
|
00:00 |
CEL321 |
03. Hafta |
PERGELSPOR |
21 - 54 |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL269 |
03. Hafta |
EGE MEGA (A) |
- |
RÖNESANS SPOR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL270 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
- |
BUCA GENÇLİK |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.12.2019
|
14:30 |
CEL271 |
03. Hafta |
URLA YILDIZLAR |
54 - 63 |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.02.2020
|
11:30 |
CEL248 |
03. Hafta |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
15 - 22 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
2.02.2020
|
13:00 |
CEL249 |
03. Hafta |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
58 - 5 |
EGE MEGA (B) |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
2.02.2020
|
14:30 |
CEL250 |
03. Hafta |
KEMALPAŞA BASKETBOL |
41 - 60 |
İZMİR DSİ |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
14.03.1933
|
00:00 |
CEL302 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
- |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL273 |
04. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
- |
EGE MEGA (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2020
|
11:30 |
CEL251 |
04. Hafta |
EGE ZİRVE |
11 - 35 |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
BALÇOVA SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALÇOVA SPOR SALONU |
|
22.02.2020
|
11:30 |
CEL252 |
04. Hafta |
İZMİR DSİ |
32 - 41 |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
22.02.2020
|
14:30 |
CEL323 |
04. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
14 - 24 |
PERGELSPOR |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
22.02.2020
|
14:30 |
CEL303 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
44 - 20 |
PINARGÜCÜ SPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
23.02.2020
|
10:00 |
CEL324 |
04. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK |
- |
İZMİR BŞB. |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
23.02.2020
|
11:30 |
CEL253 |
04. Hafta |
EGE MEGA (B) |
10 - 53 |
KEMALPAŞA BASKETBOL |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
23.02.2020
|
14:30 |
CEL304 |
04. Hafta |
İZMİRSPOR |
29 - 37 |
BOSSAN |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
13:30 |
CEL272 |
04. Hafta |
RÖNESANS SPOR |
50 - 27 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Menemen Gençlik Spor İl Müdürlüğü S.S
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Menemen Gençlik Spor İl Müdürlüğü S.S |
|
8.03.2020
|
16:00 |
CEL274 |
04. Hafta |
BUCA GENÇLİK |
72 - 60 |
URLA YILDIZLAR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
|
|
CEL305 |
05. Hafta |
RÖNESANS SPOR (B) |
- |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CEL255 |
05. Hafta |
KEMALPAŞA BASKETBOL |
- |
EGE ZİRVE |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.1933
|
00:00 |
CEL254 |
05. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
- |
İZMİR DSİ |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.1933
|
00:00 |
CEL306 |
05. Hafta |
BOSSAN |
- |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.1933
|
00:00 |
CEL307 |
05. Hafta |
PINARGÜCÜ SPOR |
- |
İZMİRSPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.02.1933
|
00:00 |
CEL328 |
05. Hafta |
İZMİR BŞB. |
- |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL275 |
05. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
- |
RÖNESANS SPOR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL276 |
05. Hafta |
URLA YILDIZLAR |
- |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL277 |
05. Hafta |
EGE MEGA (A) |
- |
BUCA GENÇLİK |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2020
|
00:00 |
CEL256 |
05. Hafta |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
- |
EGE MEGA (B) |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.1933
|
00:00 |
CEL257 |
06. Hafta |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
- |
KEMALPAŞA BASKETBOL |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.1933
|
00:00 |
CEL258 |
06. Hafta |
EGE MEGA (B) |
- |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.1933
|
00:00 |
CEL259 |
06. Hafta |
EGE ZİRVE |
- |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.1933
|
00:00 |
CEL308 |
06. Hafta |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR |
- |
BOSSAN |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.1933
|
00:00 |
CEL309 |
06. Hafta |
İZMİRSPOR |
- |
RÖNESANS SPOR (B) |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.1933
|
00:00 |
CEL310 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
- |
PINARGÜCÜ SPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.1933
|
00:00 |
CEL331 |
06. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (B) |
- |
İZMİR BŞB. |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL280 |
06. Hafta |
EGE MEGA (A) |
- |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL278 |
06. Hafta |
RÖNESANS SPOR |
35 - 26 |
URLA YILDIZLAR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL279 |
06. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
58 - 22 |
BUCA GENÇLİK |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.1933
|
00:00 |
CEL260 |
07. Hafta |
İZMİR DSİ |
- |
EGE MEGA (B) |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.1933
|
00:00 |
CEL261 |
07. Hafta |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
- |
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.02.1933
|
00:00 |
CEL262 |
07. Hafta |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
- |
EGE ZİRVE |
U12 KIZ ALT KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.1933
|
00:00 |
CEL311 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
- |
İZMİRSPOR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.1933
|
00:00 |
CEL312 |
07. Hafta |
PINARGÜCÜ SPOR |
- |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.1933
|
00:00 |
CEL313 |
07. Hafta |
RÖNESANS SPOR (B) |
- |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI |
U12 KIZ ALT KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.1933
|
00:00 |
CEL332 |
07. Hafta |
ŞİRİNYER DORUK |
- |
MENEMEN FİKRET GENÇLİK |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02.1933
|
00:00 |
CEL333 |
07. Hafta |
İZMİR BŞB. |
- |
PERGELSPOR |
U12 KIZLAR ALT KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL281 |
07. Hafta |
BUCA GENÇLİK |
- |
RÖNESANS SPOR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL283 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
- |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.12.2019
|
16:00 |
CEL282 |
07. Hafta |
URLA YILDIZLAR |
51 - 26 |
EGE MEGA (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Halkapınar (Küçük)
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halkapınar (Küçük) |
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL286 |
08. Hafta |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
- |
URLA YILDIZLAR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.12.2019
|
10:00 |
CEL284 |
08. Hafta |
RÖNESANS SPOR |
50 - 19 |
EGE MEGA (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cumhuriyet Mah. Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
11:30 |
CEL285 |
08. Hafta |
BUCA GENÇLİK |
51 - 23 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Çiğli İztik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çiğli İztik Spor Salonu |
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL287 |
09. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
- |
RÖNESANS SPOR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL289 |
09. Hafta |
URLA YILDIZLAR |
- |
BUCA GENÇLİK |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.03.2020
|
15:00 |
CEL288 |
09. Hafta |
EGE MEGA (A) |
23 - 62 |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
İZMİR |
Menemen Gençlik Spor İl Müdürlüğü S.S
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Menemen Gençlik Spor İl Müdürlüğü S.S |
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL290 |
10. Hafta |
RÖNESANS SPOR |
- |
İZMİR EGE GELİŞİM (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL291 |
10. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
- |
URLA YILDIZLAR |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.12.1933
|
00:00 |
CEL292 |
10. Hafta |
BUCA GENÇLİK |
- |
EGE MEGA (A) |
U12 KIZ ÜST KLASMAN |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|