20.09.2019
|
17:00 |
CSE2017 |
01. Hafta |
MODA BASKETBOL (A) |
69 - 35 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.09.2019
|
17:00 |
CSE2018 |
01. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
51 - 69 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.09.2019
|
17:00 |
CSE2019 |
01. Hafta |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
87 - 36 |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2039 |
01. Hafta |
M V P ETİLER |
43 - 88 |
BEŞİKTAŞ (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2040 |
01. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
99 - 52 |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2097 |
01. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
85 - 54 |
GELİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2195 |
01. Hafta |
OLİMPİK BASKET |
65 - 68 |
ROTA AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2196 |
01. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR |
36 - 70 |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2205 |
01. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
46 - 70 |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2206 |
01. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE (A) |
67 - 60 |
DEĞİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2215 |
01. Hafta |
SUADİYE SPOR |
39 - 76 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2216 |
01. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
77 - 51 |
PENDİK BELEDİYESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2225 |
01. Hafta |
DEV SPOR (A) |
36 - 57 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2226 |
01. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
46 - 52 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2251 |
01. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
53 - 51 |
ALLSTARS (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2038 |
01. Hafta |
ORİON (B) |
- |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
17:00 |
CSE2250 |
01. Hafta |
HEDEF TAKIM |
- |
SUADİYE BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
21:10 |
CSE2185 |
01. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA (A) |
45 - 87 |
KIZILTOPRAK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.09.2019
|
21:10 |
CSE2186 |
01. Hafta |
PAMUK (A) |
56 - 54 |
ADA YILDIZLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.09.2019
|
16:00 |
CSE2156 |
01. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
44 - 48 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.09.2019
|
18:30 |
CSE2157 |
01. Hafta |
M V P (A) |
58 - 54 |
EKARE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.09.2019
|
20:00 |
CSE2170 |
01. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
58 - 59 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
30.09.2019
|
20:00 |
CSE2172 |
01. Hafta |
DUDULLU OSB |
57 - 38 |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
1.10.2019
|
16:02 |
CSE2275 |
01. Hafta |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
37 - 61 |
ALTINOVA SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:02 |
CSE2277 |
01. Hafta |
SİLİVRİ ÇAĞRIBEY |
59 - 62 |
KURTULUŞ SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:14 |
CSE2320 |
01. Hafta |
İTO - ATL |
68 - 65 |
DOSTLUK SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:14 |
CSE2322 |
01. Hafta |
YILDIRIM BOSNA |
52 - 57 |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:14 |
CSE2321 |
01. Hafta |
İSTANBUL KAYAŞEHİR |
20 - 0 |
VENEDİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:25 |
CSE2335 |
01. Hafta |
ATAKENT GELİŞİM |
48 - 60 |
ANKA AVRUPA (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:25 |
CSE2336 |
01. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
69 - 30 |
AKASYA SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:25 |
CSE2337 |
01. Hafta |
FİSK SPOR (A) |
39 - 33 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD. |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:27 |
CSE2350 |
01. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (A) |
62 - 51 |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:27 |
CSE2351 |
01. Hafta |
ALTINELLER (B) |
68 - 73 |
CENNET SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
16:27 |
CSE2352 |
01. Hafta |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (B) |
28 - 63 |
UTKU SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2366 |
01. Hafta |
DEV SPOR (A) |
71 - 47 |
ÇENGELSPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2367 |
01. Hafta |
ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN |
21 - 70 |
EKARE SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2290 |
01. Hafta |
ELİT ATLETİK |
62 - 47 |
BOSNA BASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2291 |
01. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ |
81 - 38 |
KÜLTÜR KOLEJİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2292 |
01. Hafta |
TRUVA GENÇLİK |
63 - 32 |
ANKA SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2305 |
01. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (A) |
42 - 60 |
GENÇ YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2306 |
01. Hafta |
KASIMPAŞA |
55 - 65 |
SMAÇ SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2307 |
01. Hafta |
HAZNEDAR DORUK |
76 - 46 |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2395 |
01. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR (B) |
49 - 53 |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2396 |
01. Hafta |
TEPEBASKET |
84 - 45 |
BABSK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2455 |
01. Hafta |
BV7 |
50 - 53 |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2456 |
01. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA (B) |
34 - 49 |
ATAŞEHİR GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2457 |
01. Hafta |
ATA SPOR (A) |
63 - 31 |
T.E.D. İSTANBUL KLJ. |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2470 |
01. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
52 - 47 |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2471 |
01. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE (B) |
55 - 39 |
MAVİ BİRLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2472 |
01. Hafta |
ÇEKMEKÖY BASKET |
80 - 36 |
ARMADA SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2530 |
01. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
60 - 36 |
TAKIM YILDIZLARI |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2531 |
01. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
62 - 68 |
MARMARA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2532 |
01. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
45 - 92 |
KAAN SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2566 |
01. Hafta |
BEYKOZ |
42 - 55 |
TİTAN AKADEMİ (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2567 |
01. Hafta |
ANKA GENÇLİK |
49 - 35 |
BEYKOZ YENİ MAHALLE |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2568 |
01. Hafta |
İSTANBULSS |
63 - 53 |
ARMADA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE1951 |
01. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
84 - 50 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2397 |
01. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (B) |
20 - 0 |
BAKIRKÖY ASLAN |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:39 |
CSE2410 |
01. Hafta |
BAYRAKTAR PENDİK |
60 - 43 |
M V P (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:39 |
CSE2411 |
01. Hafta |
ATA SPOR (B) |
39 - 57 |
ANKA AVRUPA (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:39 |
CSE2412 |
01. Hafta |
ATAŞEHİR GENÇLİK (A) |
47 - 58 |
FEN SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
18:10 |
CSE2440 |
01. Hafta |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
57 - 39 |
İSTANBUL KARTAL GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
18:10 |
CSE2442 |
01. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (B) |
27 - 88 |
POTANIN KARTALLARI (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
18:10 |
CSE2441 |
01. Hafta |
UBA |
0 - 20 |
UNİBASKET (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
18:17 |
CSE2485 |
01. Hafta |
ADA YILDIZLARI (B) |
50 - 40 |
TİTAN AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
18:17 |
CSE2486 |
01. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
72 - 23 |
ROTA AKADEMİ (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
18:17 |
CSE2487 |
01. Hafta |
ACIBADEM BASKET |
37 - 73 |
ANKA ANADOLU (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
20:00 |
CSE1953 |
01. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
50 - 48 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.10.2019
|
22:25 |
CSE2515 |
01. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (B) |
90 - 41 |
ALBEDO BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
22:25 |
CSE2516 |
01. Hafta |
İSTANBUL VARDAR (B) |
74 - 55 |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
22:25 |
CSE2517 |
01. Hafta |
BEYKENT BASKETBOL |
32 - 58 |
DEV ADAMLAR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.10.2019
|
17:00 |
CSE1955 |
01. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
76 - 75 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.10.2019
|
18:30 |
CSE1952 |
01. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
65 - 52 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.10.2019
|
20:00 |
CSE1954 |
01. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
67 - 85 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.10.2019
|
20:00 |
CSE1956 |
01. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
80 - 79 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.10.2019
|
20:00 |
CSE2155 |
01. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
60 - 46 |
GİRİŞİM SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
11:30 |
CSE2061 |
01. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
63 - 49 |
EMİRGAN |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
13:00 |
CSE2127 |
01. Hafta |
BASKETS |
45 - 69 |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
17:30 |
CSE2112 |
01. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
117 - 28 |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
13:00 |
CSE2060 |
01. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
62 - 71 |
ANADOLU EFES (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
14:30 |
CSE2110 |
01. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
85 - 67 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
16:00 |
CSE2059 |
01. Hafta |
İSTANBUL VARDAR (A) |
63 - 75 |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
17:30 |
CSE2260 |
01. Hafta |
YEŞİLYURT |
64 - 41 |
OLİMPOS SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
17:00 |
CSE2140 |
01. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
67 - 64 |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.10.2019
|
17:00 |
CSE2126 |
01. Hafta |
ALTINELLER (A) |
40 - 86 |
FLORYA ELİT |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
8.10.2019
|
18:30 |
CSE2096 |
01. Hafta |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
40 - 69 |
ORİON (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
8.10.2019
|
20:00 |
CSE2095 |
01. Hafta |
M V P ETİLER |
81 - 58 |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
17:00 |
CSE2262 |
01. Hafta |
STARLARIN DOĞUŞU |
60 - 99 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.10.2019
|
17:00 |
CSE2235 |
01. Hafta |
FYL SPOR |
51 - 68 |
İ.T.Ü |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.10.2019
|
18:30 |
CSE2074 |
01. Hafta |
MODA BASKETBOL (A) |
69 - 35 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2075 |
01. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
51 - 69 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2125 |
01. Hafta |
İSTBOL |
43 - 87 |
ORİON (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2171 |
01. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
106 - 22 |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
18:30 |
CSE2261 |
01. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
112 - 60 |
BESTİST |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
20:00 |
CSE2111 |
01. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
28 - 83 |
GELECEK NESİL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
18:30 |
CSE2141 |
01. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
50 - 69 |
GALATASARAY (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
17.10.2019
|
18:30 |
CSE2237 |
01. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
52 - 56 |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
18:30 |
CSE2142 |
01. Hafta |
BAKIRKÖY SPOR |
49 - 74 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
18:30 |
CSE2236 |
01. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
66 - 54 |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2558 |
01. Hafta |
PAMUK (B) |
48 - 59 |
ALLSTARS (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2559 |
01. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (B) |
57 - 54 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.11.2019
|
20:00 |
CSE2076 |
01. Hafta |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
87 - 36 |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
12:00 |
CSE2502 |
01. Hafta |
OLİMPOS SPOR (B) |
35 - 57 |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
16:30 |
CSE2382 |
01. Hafta |
MODA BASKETBOL (B) |
67 - 53 |
ŞİŞLİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
19:30 |
CSE2380 |
01. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR (A) |
47 - 67 |
KUMPORT ORTAOKULU |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
16:00 |
CSE2500 |
01. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
65 - 39 |
MİMAROBA (WİNNER BASKET) (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
17:30 |
CSE2501 |
01. Hafta |
BİZİMKENT |
45 - 63 |
ATAGÜL BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
15:30 |
CSE2925 |
01. Hafta |
KIZILTOPRAK (B) |
51 - 71 |
HEDEF TAKIM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
20:00 |
CSE2365 |
01. Hafta |
BAKIRKÖY BASKETBOL |
65 - 61 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
11:00 |
CSE2717 |
01. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
96 - 65 |
DUDULLU OSB |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
14:39 |
CSE2747 |
01. Hafta |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
59 - 73 |
KIZILTOPRAK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
17:30 |
CSE2703 |
01. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
69 - 54 |
DEV ATAŞEHİR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
10:00 |
CSE2688 |
01. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
80 - 66 |
ROTA AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
10:00 |
CSE2672 |
01. Hafta |
GELECEK NESİL |
57 - 84 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
11:30 |
CSE2687 |
01. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
52 - 57 |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
14:30 |
CSE2733 |
01. Hafta |
M V P ETİLER |
58 - 44 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
18:00 |
CSE2763 |
01. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
72 - 41 |
PAMUK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
19:00 |
CSE2718 |
01. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
55 - 58 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
20:00 |
CSE2746 |
01. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
32 - 88 |
ANADOLU EFES (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
20:30 |
CSE2702 |
01. Hafta |
FLORYA ELİT |
63 - 60 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.11.2019
|
19:00 |
CSE2582 |
01. Hafta |
FYL SPOR |
65 - 41 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.11.2019
|
20:00 |
CSE2732 |
01. Hafta |
MODA BASKETBOL (A) |
65 - 59 |
SUADİYE BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
26.11.2019
|
20:00 |
CSE2762 |
01. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
36 - 75 |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
18:30 |
CSE2731 |
01. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (A) |
57 - 89 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.11.2019
|
20:00 |
CSE2581 |
01. Hafta |
KAAN SPOR (A) |
49 - 69 |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
18:30 |
CSE2686 |
01. Hafta |
ASYA KARTALLARI (A) |
36 - 77 |
ORİON (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
29.11.2019
|
18:30 |
CSE2761 |
01. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
47 - 86 |
FMV IŞIKSPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
20:00 |
CSE2671 |
01. Hafta |
DOĞA KOLEJİ |
65 - 70 |
İ.T.Ü |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
29.11.2019
|
20:00 |
CSE2748 |
01. Hafta |
YEŞİLYURT |
62 - 71 |
C.S.K.A |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
20:00 |
CSE2583 |
01. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
60 - 59 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
20:30 |
CSE2716 |
01. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
55 - 74 |
BEŞİKTAŞ (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
11:30 |
CSE2673 |
01. Hafta |
İSTBOL |
40 - 64 |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
20:30 |
CSE2701 |
01. Hafta |
TAN SPOR |
51 - 98 |
GALATASARAY (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
09:30 |
CSE2276 |
01. Hafta |
VEFA |
37 - 60 |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
13:00 |
CSE2908 |
Playoff Eleme Turu |
M V P ETİLER |
63 - 74 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
14:00 |
CSE2911 |
Playoff Eleme Turu |
KAAN SPOR (A) |
57 - 58 |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
17:30 |
CSE2909 |
Playoff Eleme Turu |
YEŞİLYURT |
56 - 59 |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
19:00 |
CSE2910 |
Playoff Eleme Turu |
İ.T.Ü |
50 - 48 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
15:30 |
CSE2914 |
Playoff Eleme Turu |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
54 - 60 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
16:00 |
CSE2912 |
Playoff Eleme Turu |
EMLAK KONUT SPOR |
78 - 43 |
DOĞA KOLEJİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.01.2020
|
20:30 |
CSE2915 |
Playoff Eleme Turu |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
74 - 48 |
ÜNSPED SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
00:00 |
CSE2919 |
Playoff Eleme Turu |
ANADOLU EFES (B) |
115 - 42 |
PAMUK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
17:30 |
CSE2921 |
Playoff Eleme Turu |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
60 - 71 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
17:30 |
CSE2916 |
Playoff Eleme Turu |
ORİON (A) |
38 - 33 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
17:30 |
CSE2918 |
Playoff Eleme Turu |
GALATASARAY (B) |
73 - 49 |
FYL SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
20:30 |
CSE2917 |
Playoff Eleme Turu |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (B) |
58 - 64 |
DEV ATAŞEHİR |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
20:30 |
CSE2920 |
Playoff Eleme Turu |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
73 - 68 |
MODA BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
20:30 |
CSE2922 |
Playoff Eleme Turu |
BEŞİKTAŞ (B) |
87 - 56 |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
20:30 |
CSE2923 |
Playoff Eleme Turu |
FMV IŞIKSPOR |
122 - 57 |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
19:00 |
CSE2942 |
Playoff Eleme Turu |
DEV ATAŞEHİR |
36 - 68 |
AÇI GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
15.01.2020
|
17:30 |
CSE2943 |
Playoff Eleme Turu |
FMV IŞIKSPOR |
94 - 57 |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Dr. Özge Sezerman Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dr. Özge Sezerman Spor Salonu |
|
15.01.2020
|
20:30 |
CSE2944 |
Playoff Eleme Turu |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
65 - 48 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
16.01.2020
|
17:30 |
CSE2946 |
Playoff Eleme Turu |
İ.T.Ü |
55 - 48 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.01.2020
|
19:00 |
CSE2945 |
Çeyrek Final |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
81 - 61 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
17:30 |
CSE2947 |
Playoff Eleme Turu |
BEŞİKTAŞ (B) |
55 - 42 |
ORİON (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
17:30 |
CSE2948 |
Playoff Eleme Turu |
ANADOLU EFES (B) |
107 - 28 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
20:30 |
CSE2949 |
Playoff Eleme Turu |
GALATASARAY (B) |
58 - 51 |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ PLAYOFF |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.02.2020
|
17:30 |
CSE2427 |
01. Hafta |
MODA SPOR |
57 - 53 |
LİDER BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
5.02.2020
|
19:00 |
CSE2425 |
01. Hafta |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
48 - 70 |
UNİBASKET (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
19:00 |
CSE2954 |
Çeyrek Final |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
74 - 82 |
FMV IŞIKSPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ ÇF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
19:00 |
CSE2955 |
Çeyrek Final |
ANADOLU EFES (B) |
92 - 48 |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ ÇF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
20:30 |
CSE2956 |
Çeyrek Final |
AÇI GENÇLİK (A) |
68 - 51 |
İ.T.Ü |
U16 ERKEKLER B LİGİ ÇF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
20:30 |
CSE2953 |
Çeyrek Final |
BEŞİKTAŞ (B) |
81 - 66 |
GALATASARAY (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ ÇF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
12:30 |
CSE2426 |
01. Hafta |
ASYA KARTALLARI (B) |
39 - 52 |
KARŞIYAKA GELİŞİM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.02.2020
|
19:00 |
CSE2957 |
Klasman Maçları |
İ.T.Ü |
61 - 63 |
GALATASARAY (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5-8 |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.02.2020
|
19:00 |
CSE2958 |
Klasman Maçları |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
67 - 65 |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5-8 |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
13.02.2020
|
20:30 |
CSE2959 |
Yarı Final |
AÇI GENÇLİK (A) |
73 - 67 |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ YF |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.02.2020
|
20:30 |
CSE2960 |
Yarı Final |
FMV IŞIKSPOR |
65 - 72 |
ANADOLU EFES (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ YF |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
16.02.2020
|
15:00 |
CSE2961 |
Klasman Maçları |
BEŞİKTAŞ (B) |
85 - 87 |
FMV IŞIKSPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3-4 |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
16.02.2020
|
16:30 |
CSE2962 |
Final |
AÇI GENÇLİK (A) |
55 - 72 |
ANADOLU EFES (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
17.02.2020
|
19:00 |
CSE2963 |
Klasman Maçları |
İ.T.Ü |
38 - 63 |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7-8 |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.02.2020
|
20:30 |
CSE2964 |
Klasman Maçları |
GALATASARAY (B) |
56 - 68 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5-6 |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE2965 |
01. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
- |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE2966 |
01. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
- |
STARLARIN DOĞUŞU |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE2967 |
01. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
- |
İSTANBUL VARDAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE2986 |
01. Hafta |
EMİRGAN |
- |
GELİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE2987 |
01. Hafta |
BAKIRKÖY SPOR |
- |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE2988 |
01. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
- |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3001 |
01. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
- |
BESTİST |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3002 |
01. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
- |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3003 |
01. Hafta |
ORİON (B) |
- |
BASKETS |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3016 |
01. Hafta |
ALTINELLER (A) |
- |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3017 |
01. Hafta |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
- |
AÇI GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3018 |
01. Hafta |
OLİMPOS SPOR (A) |
- |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3031 |
01. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
- |
POTANIN KARTALLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3032 |
01. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR |
- |
ADA YILDIZLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3033 |
01. Hafta |
SUADİYE SPOR |
- |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3056 |
01. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
- |
ALLSTARS (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3057 |
01. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
- |
GENÇ PAŞABAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3058 |
01. Hafta |
M V P (A) |
- |
İSTANBUL KARŞIYAKA (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE3048 |
01. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
- |
DEĞİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE3049 |
01. Hafta |
DEV SPOR (A) |
- |
OLİMPİK BASKET |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.09.2019
|
13:00 |
CSE2197 |
02. Hafta |
DOĞA KOLEJİ |
64 - 51 |
PARLAYAN YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.09.2019
|
18:30 |
CSE2227 |
02. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
61 - 50 |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.09.2019
|
17:00 |
CSE2198 |
02. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
84 - 56 |
OLİMPİK BASKET |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
30.09.2019
|
17:00 |
CSE2020 |
02. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
77 - 32 |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.09.2019
|
17:00 |
CSE2021 |
02. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
45 - 106 |
MODA BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.09.2019
|
17:00 |
CSE2022 |
02. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
50 - 69 |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.09.2019
|
18:30 |
CSE2228 |
02. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
53 - 45 |
DEV SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
30.09.2019
|
20:00 |
CSE2217 |
02. Hafta |
KAAN SPOR (A) |
45 - 63 |
DEV ATAŞEHİR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2238 |
02. Hafta |
İ.T.Ü |
73 - 70 |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2239 |
02. Hafta |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
38 - 83 |
FYL SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2240 |
02. Hafta |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
71 - 45 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2144 |
02. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
69 - 52 |
AÇI GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2145 |
02. Hafta |
GALATASARAY (B) |
91 - 26 |
BAKIRKÖY SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2098 |
02. Hafta |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
112 - 46 |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2064 |
02. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
92 - 44 |
ÜNSPED SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2041 |
02. Hafta |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
58 - 81 |
M V P ETİLER |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2042 |
02. Hafta |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
40 - 69 |
ORİON (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2253 |
02. Hafta |
ALLSTARS (A) |
- |
HEDEF TAKIM |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2077 |
02. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
- |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2078 |
02. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
- |
MODA BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
17:00 |
CSE2079 |
02. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
- |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.10.2019
|
18:30 |
CSE2207 |
02. Hafta |
TAN SPOR |
57 - 47 |
GENÇ PAŞABAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
2.10.2019
|
17:00 |
CSE2188 |
02. Hafta |
ADA YILDIZLARI (A) |
71 - 33 |
İSTANBUL KARŞIYAKA (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
2.10.2019
|
20:00 |
CSE2218 |
02. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
42 - 48 |
SUADİYE SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
3.10.2019
|
17:00 |
CSE2187 |
02. Hafta |
ASYA KARTALLARI (A) |
44 - 63 |
PAMUK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
3.10.2019
|
20:00 |
CSE2252 |
02. Hafta |
C.S.K.A |
53 - 50 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
4.10.2019
|
17:00 |
CSE2208 |
02. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR |
55 - 60 |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
10:00 |
CSE2160 |
02. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
61 - 47 |
M V P (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
19:00 |
CSE1957 |
02. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
67 - 76 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
17:00 |
CSE1962 |
02. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
69 - 79 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
18:30 |
CSE1960 |
02. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
83 - 57 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
18:30 |
CSE1961 |
02. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
51 - 69 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
18:30 |
CSE1958 |
02. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
114 - 80 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
20:00 |
CSE1959 |
02. Hafta |
GALATASARAY (A) |
62 - 70 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
17:00 |
CSE2158 |
02. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (A) |
44 - 50 |
POTANIN KARTALLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
18:30 |
CSE2159 |
02. Hafta |
EKARE SPOR (A) |
48 - 81 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
16:14 |
CSE2323 |
02. Hafta |
DOSTLUK SPOR |
85 - 65 |
İSTANBUL KAYAŞEHİR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
16:14 |
CSE2324 |
02. Hafta |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
62 - 63 |
İTO - ATL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
16:14 |
CSE2325 |
02. Hafta |
VENEDİK |
44 - 63 |
YILDIRIM BOSNA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
16:25 |
CSE2339 |
02. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD. |
53 - 36 |
ATAKENT GELİŞİM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
16:25 |
CSE2340 |
02. Hafta |
AKASYA SPOR |
54 - 36 |
FİSK SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
16:27 |
CSE2353 |
02. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
58 - 54 |
ALTINELLER (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
16:27 |
CSE2354 |
02. Hafta |
UTKU SPOR |
48 - 42 |
BEŞYILDIZ SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2308 |
02. Hafta |
GENÇ YILDIZLAR |
69 - 41 |
KASIMPAŞA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2309 |
02. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
48 - 57 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2310 |
02. Hafta |
SMAÇ SPOR |
55 - 58 |
HAZNEDAR DORUK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2293 |
02. Hafta |
BOSNA BASKET |
38 - 54 |
BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2294 |
02. Hafta |
ANKA SPOR |
38 - 80 |
ELİT ATLETİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2295 |
02. Hafta |
KÜLTÜR KOLEJİ |
34 - 55 |
TRUVA GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
22:25 |
CSE2519 |
02. Hafta |
DEV ADAMLAR |
52 - 34 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
22:25 |
CSE2520 |
02. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
65 - 32 |
BEYKENT BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.10.2019
|
13:00 |
CSE2174 |
02. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
34 - 69 |
ZİYA ONUR SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
16:00 |
CSE2063 |
02. Hafta |
EMİRGAN |
53 - 57 |
İSTANBUL VARDAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
17:30 |
CSE2264 |
02. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
59 - 71 |
YEŞİLYURT |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
13:00 |
CSE2114 |
02. Hafta |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
31 - 77 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
17:00 |
CSE2130 |
02. Hafta |
FLORYA ELİT |
88 - 77 |
BASKETS |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.10.2019
|
18:30 |
CSE2115 |
02. Hafta |
GELECEK NESİL |
56 - 109 |
FMV IŞIKSPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.10.2019
|
18:30 |
CSE2043 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
85 - 54 |
GELİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
16.10.2019
|
17:00 |
CSE2173 |
02. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK |
74 - 49 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
16.10.2019
|
17:00 |
CSE2265 |
02. Hafta |
BESTİST |
82 - 39 |
STARLARIN DOĞUŞU |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.10.2019
|
17:00 |
CSE2113 |
02. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
87 - 47 |
İST. PANTERLERİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.10.2019
|
18:00 |
CSE2129 |
02. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
67 - 66 |
İSTBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
17.10.2019
|
19:30 |
CSE2128 |
02. Hafta |
ORİON (A) |
105 - 37 |
ALTINELLER (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
17.10.2019
|
20:00 |
CSE2062 |
02. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
46 - 72 |
AÇI GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
17:30 |
CSE2100 |
02. Hafta |
ORİON (B) |
46 - 113 |
BEŞİKTAŞ (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
20:00 |
CSE2175 |
02. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
28 - 105 |
DUDULLU OSB |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
20:00 |
CSE2263 |
02. Hafta |
OLİMPOS SPOR (A) |
48 - 103 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
20:30 |
CSE2099 |
02. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
42 - 62 |
M V P ETİLER |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
16:00 |
CSE2143 |
02. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
59 - 80 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
16:00 |
CSE2279 |
02. Hafta |
KURTULUŞ SPOR |
44 - 52 |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.11.2019
|
11:00 |
CSE2384 |
02. Hafta |
ŞİŞLİ |
70 - 57 |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
18.11.2019
|
20:00 |
CSE2385 |
02. Hafta |
YEF |
72 - 63 |
MODA BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.11.2019
|
11:00 |
CSE2505 |
02. Hafta |
ATAGÜL BASKETBOL |
53 - 15 |
OLİMPOS SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
14:30 |
CSE2504 |
02. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
42 - 57 |
GENÇ KOLEJ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.11.2019
|
18:30 |
CSE2338 |
02. Hafta |
ANKA AVRUPA (A) |
34 - 64 |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
26.11.2019
|
18:30 |
CSE2518 |
02. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (B) |
49 - 110 |
İSTANBUL VARDAR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
17:00 |
CSE2503 |
02. Hafta |
MİMAROBA (WİNNER BASKET) (A) |
66 - 69 |
BİZİMKENT |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
18:30 |
CSE2399 |
02. Hafta |
BAKIRKÖY ASLAN |
44 - 56 |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.12.2019
|
20:00 |
CSE2734 |
02. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
82 - 57 |
MODA BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
20:00 |
CSE2751 |
02. Hafta |
KIZILTOPRAK (A) |
64 - 75 |
YEŞİLYURT |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.12.2019
|
17:00 |
CSE2750 |
02. Hafta |
C.S.K.A |
62 - 37 |
ZİYA ONUR SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
17:00 |
CSE2720 |
02. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
62 - 50 |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
17:00 |
CSE2585 |
02. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
54 - 58 |
KAAN SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
6.12.2019
|
18:30 |
CSE2584 |
02. Hafta |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
65 - 70 |
FYL SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
18:30 |
CSE2721 |
02. Hafta |
DUDULLU OSB |
64 - 73 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
6.12.2019
|
18:30 |
CSE2736 |
02. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL (B) |
44 - 53 |
M V P ETİLER |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
20:00 |
CSE2690 |
02. Hafta |
ROTA AKADEMİ (A) |
60 - 46 |
ASYA KARTALLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
20:30 |
CSE2719 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
81 - 62 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
20:30 |
CSE2586 |
02. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
62 - 65 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
21:00 |
CSE2735 |
02. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK |
68 - 60 |
GİRİŞİM SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
7.12.2019
|
17:30 |
CSE2706 |
02. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
57 - 49 |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
20:30 |
CSE2398 |
02. Hafta |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (A) |
53 - 51 |
TEPEBASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
15:00 |
CSE2691 |
02. Hafta |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
73 - 30 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
17:00 |
CSE2689 |
02. Hafta |
ORİON (A) |
59 - 44 |
ÜNSPED SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
18:00 |
CSE2765 |
02. Hafta |
PAMUK (A) |
52 - 43 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
19:00 |
CSE2749 |
02. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
104 - 51 |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
19:30 |
CSE2766 |
02. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
40 - 54 |
AÇI GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
20:00 |
CSE2764 |
02. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
95 - 27 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.12.2019
|
20:00 |
CSE2705 |
02. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
61 - 54 |
TAN SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
10.12.2019
|
20:30 |
CSE2704 |
02. Hafta |
GALATASARAY (B) |
81 - 45 |
FLORYA ELİT |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
11.12.2019
|
17:00 |
CSE2429 |
02. Hafta |
MODA SPOR |
50 - 55 |
UNİBASKET (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
11.12.2019
|
18:30 |
CSE2280 |
02. Hafta |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
65 - 43 |
SİLİVRİ ÇAĞRIBEY |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.12.2019
|
20:00 |
CSE2926 |
02. Hafta |
HEDEF TAKIM |
67 - 51 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
17:00 |
CSE2675 |
02. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
53 - 57 |
DOĞA KOLEJİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
18:30 |
CSE2676 |
02. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
74 - 45 |
İSTBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
18:30 |
CSE2400 |
02. Hafta |
BABSK |
67 - 73 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
17:00 |
CSE2370 |
02. Hafta |
ÇENGELSPOR |
58 - 60 |
ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
17:00 |
CSE2368 |
02. Hafta |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
64 - 45 |
DEV SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
13.12.2019
|
18:30 |
CSE2369 |
02. Hafta |
EKARE SPOR (B) |
91 - 49 |
BAKIRKÖY BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
20:00 |
CSE2565 |
02. Hafta |
ALLSTARS (B) |
48 - 52 |
KIZILTOPRAK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
13.12.2019
|
20:00 |
CSE2571 |
02. Hafta |
BEYKOZ YENİ MAHALLE |
50 - 74 |
İSTANBULSS |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
20:30 |
CSE2278 |
02. Hafta |
ALTINOVA SPOR |
54 - 28 |
VEFA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
18:30 |
CSE2674 |
02. Hafta |
İ.T.Ü |
74 - 63 |
GELECEK NESİL |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
17:00 |
CSE2355 |
02. Hafta |
CENNET SPOR |
58 - 35 |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
19:00 |
CSE2413 |
02. Hafta |
M V P (B) |
59 - 50 |
ATA SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
28.12.2019
|
20:00 |
CSE2474 |
02. Hafta |
ARMADA SPOR (B) |
36 - 72 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
20:30 |
CSE2443 |
02. Hafta |
İSTANBUL KARTAL GENÇLİK |
58 - 48 |
UBA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
29.12.2019
|
15:00 |
CSE2560 |
02. Hafta |
DYNAMİC LYCANS |
65 - 56 |
PAMUK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
18:00 |
CSE2569 |
02. Hafta |
TİTAN AKADEMİ (B) |
34 - 47 |
ANKA GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
18:00 |
CSE2570 |
02. Hafta |
ARMADA SPOR (A) |
66 - 18 |
BEYKOZ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
19:00 |
CSE2415 |
02. Hafta |
ANKA AVRUPA (B) |
59 - 74 |
ATAŞEHİR GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
29.12.2019
|
19:30 |
CSE2414 |
02. Hafta |
FEN SPOR |
61 - 50 |
BAYRAKTAR PENDİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
20:30 |
CSE2444 |
02. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (B) |
65 - 53 |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
1.01.2020
|
15:30 |
CSE2459 |
02. Hafta |
T.E.D. İSTANBUL KLJ. |
33 - 48 |
BV7 |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
17:00 |
CSE2460 |
02. Hafta |
ATAŞEHİR GENÇLİK (B) |
39 - 55 |
ATA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
18:30 |
CSE2473 |
02. Hafta |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
54 - 43 |
GENÇ PAŞABAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
18:30 |
CSE2445 |
02. Hafta |
UNİBASKET (A) |
110 - 31 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
20:00 |
CSE2458 |
02. Hafta |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
58 - 46 |
İSTANBUL KARŞIYAKA (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
20:00 |
CSE2475 |
02. Hafta |
MAVİ BİRLİK |
33 - 76 |
ÇEKMEKÖY BASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
17:00 |
CSE2488 |
02. Hafta |
TİTAN AKADEMİ (A) |
60 - 65 |
BEYKOZ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
18:30 |
CSE2489 |
02. Hafta |
ANKA ANADOLU (A) |
51 - 53 |
ADA YILDIZLARI (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
18:30 |
CSE2490 |
02. Hafta |
ROTA AKADEMİ (B) |
57 - 59 |
ACIBADEM BASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
18:30 |
CSE2428 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA GELİŞİM |
65 - 35 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
22.01.2020
|
18:30 |
CSE2430 |
02. Hafta |
LİDER BASKETBOL |
37 - 72 |
ASYA KARTALLARI (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
10:00 |
CSE2534 |
02. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
66 - 71 |
KAAN SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
16:00 |
CSE2533 |
02. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
59 - 37 |
ANATOLYA TURKUAZ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
18:00 |
CSE2535 |
02. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
0 - 20 |
MARMARA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
18.03.2020
|
17:30 |
CSE3034 |
02. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
- |
PARLAYAN YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.03.2020
|
17:30 |
CSE3035 |
02. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
- |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.03.2020
|
17:30 |
CSE3036 |
02. Hafta |
ADA YILDIZLARI (A) |
- |
SUADİYE SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.03.2020
|
17:30 |
CSE3004 |
02. Hafta |
BESTİST |
- |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.03.2020
|
17:30 |
CSE3005 |
02. Hafta |
BASKETS |
- |
İST. PANTERLERİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.03.2020
|
17:30 |
CSE3006 |
02. Hafta |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
- |
ORİON (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE3019 |
02. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
- |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE3020 |
02. Hafta |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
- |
ALTINELLER (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE3021 |
02. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
- |
OLİMPOS SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE2989 |
02. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
- |
BAKIRKÖY SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE2990 |
02. Hafta |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
- |
EMİRGAN |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE2991 |
02. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
- |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2020
|
17:30 |
CSE3059 |
02. Hafta |
ALLSTARS (A) |
- |
PENDİK BELEDİYESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2020
|
17:30 |
CSE3060 |
02. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA (A) |
- |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2020
|
17:30 |
CSE3061 |
02. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE (A) |
- |
M V P (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE3050 |
02. Hafta |
EKARE SPOR (A) |
- |
DEV SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE3051 |
02. Hafta |
OLİMPİK BASKET |
- |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE2983 |
02. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
- |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE2984 |
02. Hafta |
İSTANBUL VARDAR (A) |
- |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE2985 |
02. Hafta |
STARLARIN DOĞUŞU |
- |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.10.2019
|
18:00 |
CSE2199 |
03. Hafta |
ROTA AKADEMİ (A) |
36 - 70 |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
19:00 |
CSE2200 |
03. Hafta |
OLİMPİK BASKET |
54 - 64 |
DOĞA KOLEJİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
17:00 |
CSE2190 |
03. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA (A) |
27 - 86 |
ASYA KARTALLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
17:00 |
CSE2176 |
03. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
42 - 70 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2019
|
17:00 |
CSE2177 |
03. Hafta |
DUDULLU OSB |
79 - 60 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.10.2019
|
17:00 |
CSE2178 |
03. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
144 - 39 |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2019
|
17:00 |
CSE2023 |
03. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
65 - 51 |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2019
|
17:00 |
CSE2024 |
03. Hafta |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
65 - 51 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.10.2019
|
17:00 |
CSE2025 |
03. Hafta |
MODA BASKETBOL (A) |
81 - 45 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE1966 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
73 - 52 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE1964 |
03. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
83 - 66 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2102 |
03. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
84 - 41 |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2103 |
03. Hafta |
M V P ETİLER |
70 - 53 |
ORİON (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2116 |
03. Hafta |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
44 - 86 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2065 |
03. Hafta |
EMİRGAN |
49 - 72 |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2066 |
03. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
49 - 58 |
AÇI GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2067 |
03. Hafta |
İSTANBUL VARDAR (A) |
33 - 101 |
ANADOLU EFES (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2045 |
03. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
63 - 53 |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2046 |
03. Hafta |
ORİON (B) |
46 - 113 |
BEŞİKTAŞ (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2163 |
03. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
51 - 58 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2189 |
03. Hafta |
KIZILTOPRAK (A) |
74 - 85 |
ADA YILDIZLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2146 |
03. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
79 - 39 |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2147 |
03. Hafta |
BAKIRKÖY SPOR |
44 - 57 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2148 |
03. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
41 - 60 |
GALATASARAY (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2118 |
03. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
74 - 67 |
GELECEK NESİL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2131 |
03. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
31 - 61 |
ORİON (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2132 |
03. Hafta |
BASKETS |
69 - 49 |
ALTINELLER (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2133 |
03. Hafta |
İSTBOL |
60 - 49 |
FLORYA ELİT |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2220 |
03. Hafta |
SUADİYE SPOR |
40 - 62 |
KAAN SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2241 |
03. Hafta |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
45 - 62 |
İ.T.Ü |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2242 |
03. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
45 - 60 |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2243 |
03. Hafta |
FYL SPOR |
73 - 66 |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2266 |
03. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
70 - 66 |
OLİMPOS SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2267 |
03. Hafta |
STARLARIN DOĞUŞU |
33 - 84 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2268 |
03. Hafta |
YEŞİLYURT |
76 - 35 |
BESTİST |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2255 |
03. Hafta |
HEDEF TAKIM |
- |
C.S.K.A |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2080 |
03. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
- |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2081 |
03. Hafta |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
- |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2082 |
03. Hafta |
MODA BASKETBOL (A) |
- |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2044 |
03. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
- |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
17:00 |
CSE2101 |
03. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
- |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.10.2019
|
18:30 |
CSE2230 |
03. Hafta |
DEV SPOR (A) |
48 - 54 |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
18:30 |
CSE2209 |
03. Hafta |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
77 - 54 |
DEĞİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
18:30 |
CSE2210 |
03. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
63 - 47 |
TAN SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
18:30 |
CSE1965 |
03. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
81 - 69 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
18:30 |
CSE1967 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
59 - 65 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
18:30 |
CSE1968 |
03. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
123 - 66 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
20:00 |
CSE1963 |
03. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
60 - 71 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
14:30 |
CSE2162 |
03. Hafta |
M V P (A) |
55 - 51 |
POTANIN KARTALLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
16:00 |
CSE2161 |
03. Hafta |
EKARE SPOR (A) |
47 - 69 |
GİRİŞİM SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
10:00 |
CSE2219 |
03. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
93 - 43 |
PENDİK BELEDİYESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
14:30 |
CSE2229 |
03. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
75 - 46 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
19:30 |
CSE2254 |
03. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL (B) |
47 - 52 |
ALLSTARS (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
18:00 |
CSE2447 |
03. Hafta |
UBA |
45 - 53 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
11:30 |
CSE2117 |
03. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
80 - 47 |
İST. PANTERLERİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2433 |
03. Hafta |
UNİBASKET (B) |
33 - 56 |
ASYA KARTALLARI (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2296 |
03. Hafta |
ANKA SPOR |
32 - 61 |
BOSNA BASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2297 |
03. Hafta |
TRUVA GENÇLİK |
48 - 45 |
BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2298 |
03. Hafta |
ELİT ATLETİK |
79 - 46 |
KÜLTÜR KOLEJİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2311 |
03. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
59 - 62 |
GENÇ YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2312 |
03. Hafta |
HAZNEDAR DORUK |
50 - 56 |
KASIMPAŞA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2313 |
03. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (A) |
51 - 70 |
SMAÇ SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11.2019
|
15:30 |
CSE2739 |
03. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (A) |
40 - 50 |
SUADİYE BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
20:00 |
CSE2386 |
03. Hafta |
KUMPORT ORTAOKULU |
0 - 20 |
ŞİŞLİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
16:00 |
CSE2388 |
03. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR (A) |
53 - 67 |
YEF |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
09:30 |
CSE2328 |
03. Hafta |
İTO - ATL |
72 - 29 |
VENEDİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
11:00 |
CSE2341 |
03. Hafta |
ANKA AVRUPA (A) |
58 - 39 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD. |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
14:30 |
CSE2506 |
03. Hafta |
MİMAROBA (WİNNER BASKET) (A) |
36 - 84 |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
17:30 |
CSE2507 |
03. Hafta |
BİZİMKENT |
56 - 21 |
OLİMPOS SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
2.12.2019
|
18:00 |
CSE2508 |
03. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
54 - 39 |
ATAGÜL BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
17:00 |
CSE2356 |
03. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
70 - 64 |
UTKU SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
17:00 |
CSE2326 |
03. Hafta |
DOSTLUK SPOR |
49 - 66 |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
18:30 |
CSE2327 |
03. Hafta |
İSTANBUL KAYAŞEHİR |
51 - 66 |
YILDIRIM BOSNA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
18:30 |
CSE2522 |
03. Hafta |
İSTANBUL VARDAR (B) |
100 - 39 |
BEYKENT BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
20:00 |
CSE2523 |
03. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (B) |
35 - 64 |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
17:00 |
CSE2343 |
03. Hafta |
ATAKENT GELİŞİM |
37 - 64 |
AKASYA SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
11:00 |
CSE2342 |
03. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
48 - 33 |
FİSK SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
17:00 |
CSE2521 |
03. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (B) |
0 - 20 |
DEV ADAMLAR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
09:30 |
CSE2724 |
03. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
65 - 70 |
DUDULLU OSB |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
11:30 |
CSE2707 |
03. Hafta |
GALATASARAY (B) |
51 - 54 |
DEV ATAŞEHİR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
15:30 |
CSE2768 |
03. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
19 - 64 |
AÇI GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
16:30 |
CSE2754 |
03. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
55 - 84 |
KIZILTOPRAK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
18:00 |
CSE2709 |
03. Hafta |
TAN SPOR |
51 - 56 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
20:00 |
CSE2769 |
03. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
56 - 65 |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
11:00 |
CSE2738 |
03. Hafta |
MODA BASKETBOL (A) |
81 - 70 |
M V P ETİLER |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
11:30 |
CSE2587 |
03. Hafta |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
79 - 64 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
14:30 |
CSE2752 |
03. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
87 - 38 |
C.S.K.A |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
15:30 |
CSE2723 |
03. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
59 - 60 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
17:00 |
CSE2692 |
03. Hafta |
ORİON (A) |
72 - 41 |
ROTA AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
19:00 |
CSE2722 |
03. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
69 - 43 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
20:00 |
CSE2708 |
03. Hafta |
FLORYA ELİT |
58 - 72 |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.12.2019
|
17:00 |
CSE2589 |
03. Hafta |
KAAN SPOR (A) |
45 - 62 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
16.12.2019
|
18:30 |
CSE2767 |
03. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
75 - 45 |
PAMUK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.12.2019
|
20:00 |
CSE2737 |
03. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
80 - 56 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
17:00 |
CSE2677 |
03. Hafta |
İ.T.Ü |
82 - 51 |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
18:30 |
CSE2753 |
03. Hafta |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
76 - 89 |
YEŞİLYURT |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
20:00 |
CSE2693 |
03. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
52 - 61 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
20:00 |
CSE2678 |
03. Hafta |
GELECEK NESİL |
64 - 79 |
İSTBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
20:00 |
CSE2588 |
03. Hafta |
FYL SPOR |
31 - 51 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
17:00 |
CSE2694 |
03. Hafta |
ASYA KARTALLARI (A) |
29 - 66 |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
18:30 |
CSE2679 |
03. Hafta |
DOĞA KOLEJİ |
60 - 68 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
17:00 |
CSE2283 |
03. Hafta |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
37 - 61 |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
18:30 |
CSE2358 |
03. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (A) |
19 - 49 |
CENNET SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
12:30 |
CSE2282 |
03. Hafta |
VEFA |
49 - 55 |
SİLİVRİ ÇAĞRIBEY |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
15:30 |
CSE2281 |
03. Hafta |
ALTINOVA SPOR |
75 - 41 |
KURTULUŞ SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
17:00 |
CSE2403 |
03. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR (B) |
69 - 70 |
BABSK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
18:30 |
CSE2402 |
03. Hafta |
TEPEBASKET |
68 - 39 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
18:30 |
CSE2557 |
03. Hafta |
KIZILTOPRAK (B) |
39 - 35 |
DYNAMİC LYCANS |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
20:00 |
CSE2562 |
03. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (B) |
53 - 52 |
ALLSTARS (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
20:00 |
CSE2401 |
03. Hafta |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (A) |
39 - 36 |
BAKIRKÖY ASLAN |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
17:00 |
CSE2357 |
03. Hafta |
ALTINELLER (B) |
64 - 47 |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.01.2020
|
17:30 |
CSE2432 |
03. Hafta |
LİDER BASKETBOL |
40 - 84 |
KARŞIYAKA GELİŞİM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
17:30 |
CSE2924 |
03. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (B) |
42 - 50 |
HEDEF TAKIM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.01.2020
|
17:30 |
CSE2372 |
03. Hafta |
DEV SPOR (A) |
50 - 25 |
ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.01.2020
|
19:00 |
CSE2417 |
03. Hafta |
ATA SPOR (B) |
33 - 36 |
ATAŞEHİR GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.01.2020
|
19:00 |
CSE2418 |
03. Hafta |
BAYRAKTAR PENDİK |
86 - 40 |
ANKA AVRUPA (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.01.2020
|
19:30 |
CSE2416 |
03. Hafta |
M V P (B) |
61 - 42 |
FEN SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
19.01.2020
|
13:30 |
CSE2478 |
03. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
57 - 38 |
MAVİ BİRLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
19.01.2020
|
14:00 |
CSE2493 |
03. Hafta |
ADA YILDIZLARI (B) |
69 - 46 |
ROTA AKADEMİ (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
19.01.2020
|
19:00 |
CSE2574 |
03. Hafta |
BEYKOZ |
66 - 45 |
BEYKOZ YENİ MAHALLE |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
09:30 |
CSE2448 |
03. Hafta |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
67 - 70 |
UNİBASKET (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
15:30 |
CSE2373 |
03. Hafta |
BAKIRKÖY BASKETBOL |
63 - 42 |
ÇENGELSPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
22.01.2020
|
12:30 |
CSE2536 |
03. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI |
52 - 49 |
KAAN SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.01.2020
|
17:00 |
CSE2431 |
03. Hafta |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
66 - 63 |
MODA SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.01.2020
|
12:30 |
CSE2491 |
03. Hafta |
TİTAN AKADEMİ (A) |
47 - 33 |
ANKA ANADOLU (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
24.01.2020
|
15:30 |
CSE2572 |
03. Hafta |
TİTAN AKADEMİ (B) |
38 - 49 |
ARMADA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
24.01.2020
|
17:00 |
CSE2476 |
03. Hafta |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
68 - 34 |
ARMADA SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
24.01.2020
|
18:30 |
CSE2573 |
03. Hafta |
ANKA GENÇLİK |
37 - 39 |
İSTANBULSS |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
27.01.2020
|
14:30 |
CSE2446 |
03. Hafta |
İSTANBUL KARTAL GENÇLİK |
38 - 70 |
POTANIN KARTALLARI (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.01.2020
|
19:00 |
CSE2537 |
03. Hafta |
ANATOLYA TURKUAZ |
73 - 70 |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
29.01.2020
|
17:30 |
CSE2477 |
03. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE (B) |
32 - 40 |
ÇEKMEKÖY BASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
29.01.2020
|
19:00 |
CSE2492 |
03. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
72 - 19 |
ACIBADEM BASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.02.2020
|
17:30 |
CSE2538 |
03. Hafta |
MARMARA SPOR (A) |
52 - 70 |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
20:30 |
CSE2371 |
03. Hafta |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
45 - 38 |
EKARE SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
19:00 |
CSE2461 |
03. Hafta |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
47 - 10 |
T.E.D. İSTANBUL KLJ. |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
20:30 |
CSE2462 |
03. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA (B) |
30 - 63 |
ATA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
20:30 |
CSE2463 |
03. Hafta |
BV7 |
50 - 61 |
ATAŞEHİR GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE3037 |
03. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
- |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE3038 |
03. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR |
- |
SUADİYE SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE3039 |
03. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
- |
ADA YILDIZLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE3007 |
03. Hafta |
BESTİST |
- |
BASKETS |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE3008 |
03. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
- |
ORİON (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE3009 |
03. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
- |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE3022 |
03. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
- |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE3023 |
03. Hafta |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
- |
OLİMPOS SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE3024 |
03. Hafta |
ALTINELLER (A) |
- |
AÇI GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE2992 |
03. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
- |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE2993 |
03. Hafta |
BAKIRKÖY SPOR |
- |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE2994 |
03. Hafta |
EMİRGAN |
- |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2020
|
17:30 |
CSE2980 |
03. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
- |
İSTANBUL VARDAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2020
|
17:30 |
CSE2981 |
03. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
- |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2020
|
17:30 |
CSE2982 |
03. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
- |
STARLARIN DOĞUŞU |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2020
|
17:30 |
CSE3062 |
03. Hafta |
ALLSTARS (A) |
- |
İSTANBUL KARŞIYAKA (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2020
|
17:30 |
CSE3063 |
03. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
- |
M V P (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2020
|
17:30 |
CSE3064 |
03. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
- |
GENÇ PAŞABAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.04.2020
|
17:30 |
CSE3052 |
03. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR |
- |
OLİMPİK BASKET |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.04.2020
|
17:30 |
CSE3053 |
03. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
- |
EKARE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2019
|
14:00 |
CSE2191 |
04. Hafta |
PAMUK (A) |
76 - 52 |
İSTANBUL KARŞIYAKA (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
15:30 |
CSE2201 |
04. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR |
45 - 63 |
OLİMPİK BASKET |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
BALIKESİR |
Kurtdereli Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtdereli Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
18:30 |
CSE2202 |
04. Hafta |
DOĞA KOLEJİ |
52 - 71 |
ROTA AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
20:00 |
CSE2231 |
04. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
65 - 66 |
DEV SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
16.10.2019
|
17:00 |
CSE2221 |
04. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
67 - 33 |
SUADİYE SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
16.10.2019
|
18:30 |
CSE1974 |
04. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
81 - 67 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
16.10.2019
|
20:00 |
CSE1972 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
63 - 56 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
17:00 |
CSE2212 |
04. Hafta |
TAN SPOR |
47 - 66 |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
17:00 |
CSE2179 |
04. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK |
72 - 82 |
DUDULLU OSB |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.10.2019
|
17:00 |
CSE2180 |
04. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
76 - 21 |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.10.2019
|
17:00 |
CSE2181 |
04. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
48 - 59 |
ZİYA ONUR SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.10.2019
|
18:30 |
CSE2222 |
04. Hafta |
KAAN SPOR (A) |
56 - 67 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
20:00 |
CSE2211 |
04. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE (A) |
62 - 75 |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
17:00 |
CSE2026 |
04. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
48 - 64 |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2019
|
17:00 |
CSE2027 |
04. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
84 - 51 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2019
|
17:00 |
CSE2028 |
04. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
66 - 63 |
MODA BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE1973 |
04. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
65 - 70 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2104 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
71 - 100 |
BEŞİKTAŞ (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2105 |
04. Hafta |
ORİON (B) |
62 - 48 |
GELİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2106 |
04. Hafta |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
40 - 83 |
M V P ETİLER |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2085 |
04. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
66 - 63 |
MODA BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2047 |
04. Hafta |
M V P ETİLER |
62 - 42 |
GELİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2049 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
64 - 47 |
ORİON (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2068 |
04. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
72 - 83 |
ÜNSPED SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2069 |
04. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
82 - 20 |
EMİRGAN |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2070 |
04. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
51 - 29 |
İSTANBUL VARDAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2232 |
04. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
53 - 64 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2244 |
04. Hafta |
İ.T.Ü |
105 - 44 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2245 |
04. Hafta |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
94 - 56 |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2246 |
04. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
54 - 49 |
FYL SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2257 |
04. Hafta |
C.S.K.A |
49 - 53 |
SUADİYE BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2269 |
04. Hafta |
OLİMPOS SPOR (A) |
63 - 50 |
STARLARIN DOĞUŞU |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2270 |
04. Hafta |
BESTİST |
39 - 64 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2271 |
04. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
82 - 48 |
YEŞİLYURT |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2164 |
04. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (A) |
69 - 49 |
M V P (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2165 |
04. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
60 - 33 |
EKARE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2166 |
04. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
50 - 58 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2134 |
04. Hafta |
ORİON (A) |
76 - 23 |
BASKETS |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2135 |
04. Hafta |
FLORYA ELİT |
62 - 53 |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2136 |
04. Hafta |
ALTINELLER (A) |
38 - 67 |
İSTBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2119 |
04. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
47 - 73 |
FMV IŞIKSPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2120 |
04. Hafta |
GELECEK NESİL |
75 - 45 |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2121 |
04. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
35 - 74 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2149 |
04. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
60 - 47 |
BAKIRKÖY SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2150 |
04. Hafta |
GALATASARAY (B) |
69 - 55 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2151 |
04. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
80 - 45 |
AÇI GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2048 |
04. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
- |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2083 |
04. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
- |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2084 |
04. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
- |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
17:00 |
CSE2256 |
04. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
- |
HEDEF TAKIM |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21.10.2019
|
21:10 |
CSE2192 |
04. Hafta |
ASYA KARTALLARI (A) |
40 - 73 |
KIZILTOPRAK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.10.2019
|
17:00 |
CSE1971 |
04. Hafta |
GALATASARAY (A) |
61 - 74 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.10.2019
|
20:00 |
CSE1969 |
04. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
49 - 73 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
30.10.2019
|
17:00 |
CSE1970 |
04. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
77 - 74 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
09:30 |
CSE2314 |
04. Hafta |
HAZNEDAR DORUK |
59 - 44 |
GENÇ YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
12:30 |
CSE2315 |
04. Hafta |
SMAÇ SPOR |
71 - 50 |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
14:00 |
CSE2300 |
04. Hafta |
KÜLTÜR KOLEJİ |
61 - 46 |
ANKA SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
19:00 |
CSE2299 |
04. Hafta |
TRUVA GENÇLİK |
43 - 51 |
BOSNA BASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
20:00 |
CSE2316 |
04. Hafta |
KASIMPAŞA |
41 - 78 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.12.2019
|
19:30 |
CSE2301 |
04. Hafta |
BASKETBOL AKADEMİ |
37 - 38 |
ELİT ATLETİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
16:30 |
CSE2434 |
04. Hafta |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
62 - 47 |
LİDER BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
18:30 |
CSE2330 |
04. Hafta |
VENEDİK |
50 - 76 |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
12:30 |
CSE2526 |
04. Hafta |
İSTANBUL VARDAR (B) |
69 - 22 |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
15:30 |
CSE2509 |
04. Hafta |
OLİMPOS SPOR (B) |
37 - 67 |
MİMAROBA (WİNNER BASKET) (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.12.2019
|
17:00 |
CSE2331 |
04. Hafta |
İSTANBUL KAYAŞEHİR |
51 - 68 |
İTO - ATL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.12.2019
|
17:00 |
CSE2329 |
04. Hafta |
YILDIRIM BOSNA |
52 - 59 |
DOSTLUK SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.12.2019
|
17:00 |
CSE2511 |
04. Hafta |
BİZİMKENT |
43 - 61 |
GENÇ KOLEJ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.12.2019
|
20:00 |
CSE2510 |
04. Hafta |
ATAGÜL BASKETBOL |
41 - 72 |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
17:00 |
CSE2710 |
04. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
51 - 66 |
GALATASARAY (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
20:00 |
CSE2772 |
04. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
55 - 65 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
17:00 |
CSE2725 |
04. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
33 - 64 |
BEŞİKTAŞ (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
18:30 |
CSE2727 |
04. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR |
81 - 72 |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
20:00 |
CSE2742 |
04. Hafta |
MODA BASKETBOL (A) |
63 - 54 |
GİRİŞİM SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
17:00 |
CSE2741 |
04. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL (B) |
47 - 51 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
17:00 |
CSE2695 |
04. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
60 - 57 |
ORİON (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
17:00 |
CSE2771 |
04. Hafta |
PAMUK (A) |
58 - 50 |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
17:00 |
CSE2592 |
04. Hafta |
FYL SPOR |
42 - 51 |
KAAN SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
18:30 |
CSE2591 |
04. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
57 - 61 |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
20:00 |
CSE2726 |
04. Hafta |
DUDULLU OSB |
67 - 72 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
20:00 |
CSE2757 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
78 - 63 |
ZİYA ONUR SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
20:00 |
CSE2590 |
04. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
75 - 45 |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
20:30 |
CSE2755 |
04. Hafta |
YEŞİLYURT |
38 - 88 |
ANADOLU EFES (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
20.12.2019
|
17:00 |
CSE2770 |
04. Hafta |
AÇI GENÇLİK (A) |
32 - 69 |
FMV IŞIKSPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.12.2019
|
18:30 |
CSE2711 |
04. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
60 - 24 |
DEV ATAŞEHİR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.12.2019
|
20:00 |
CSE2740 |
04. Hafta |
M V P ETİLER |
81 - 93 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.12.2019
|
20:00 |
CSE2756 |
04. Hafta |
KIZILTOPRAK (A) |
68 - 57 |
C.S.K.A |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
20.12.2019
|
20:30 |
CSE2696 |
04. Hafta |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
56 - 49 |
ROTA AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
11:30 |
CSE2697 |
04. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
54 - 32 |
ASYA KARTALLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
11:30 |
CSE2712 |
04. Hafta |
FLORYA ELİT |
43 - 53 |
TAN SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
20:00 |
CSE2680 |
04. Hafta |
İSTBOL |
63 - 85 |
İ.T.Ü |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
09:30 |
CSE2390 |
04. Hafta |
YEF |
58 - 61 |
ŞİŞLİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
16:00 |
CSE2681 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
66 - 56 |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
20:00 |
CSE2682 |
04. Hafta |
GELECEK NESİL |
63 - 58 |
DOĞA KOLEJİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
17:00 |
CSE2389 |
04. Hafta |
MODA BASKETBOL (B) |
45 - 57 |
KUMPORT ORTAOKULU |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
18:30 |
CSE2524 |
04. Hafta |
BEYKENT BASKETBOL |
67 - 63 |
ALBEDO BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
18:30 |
CSE2525 |
04. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
40 - 48 |
DEV ADAMLAR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
20:00 |
CSE2345 |
04. Hafta |
AKASYA SPOR |
60 - 63 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD. |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
18:30 |
CSE2346 |
04. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
62 - 27 |
ATAKENT GELİŞİM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
17:00 |
CSE2285 |
04. Hafta |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
62 - 43 |
KURTULUŞ SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
18:30 |
CSE2284 |
04. Hafta |
SİLİVRİ ÇAĞRIBEY |
43 - 57 |
ALTINOVA SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
13:00 |
CSE2286 |
04. Hafta |
VEFA |
31 - 41 |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
14:00 |
CSE2435 |
04. Hafta |
ASYA KARTALLARI (B) |
61 - 52 |
MODA SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
20:00 |
CSE2404 |
04. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (B) |
52 - 71 |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.01.2020
|
19:00 |
CSE2406 |
04. Hafta |
TEPEBASKET |
62 - 48 |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.01.2020
|
20:30 |
CSE2405 |
04. Hafta |
BABSK |
66 - 51 |
BAKIRKÖY ASLAN |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
09:30 |
CSE2344 |
04. Hafta |
FİSK SPOR (A) |
35 - 45 |
ANKA AVRUPA (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.01.2020
|
20:30 |
CSE2359 |
04. Hafta |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (B) |
59 - 49 |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.01.2020
|
20:30 |
CSE2551 |
04. Hafta |
DYNAMİC LYCANS |
35 - 54 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
20:30 |
CSE2553 |
04. Hafta |
PAMUK (B) |
51 - 64 |
KIZILTOPRAK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
19.01.2020
|
15:30 |
CSE2540 |
04. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI |
40 - 44 |
MARMARA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
19.01.2020
|
18:30 |
CSE2539 |
04. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
59 - 85 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
17:00 |
CSE2360 |
04. Hafta |
CENNET SPOR |
53 - 59 |
UTKU SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
20:00 |
CSE2361 |
04. Hafta |
ALTINELLER (B) |
60 - 40 |
BEŞYILDIZ SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.01.2020
|
10:00 |
CSE2419 |
04. Hafta |
ATAŞEHİR GENÇLİK (A) |
40 - 44 |
M V P (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.01.2020
|
15:30 |
CSE2421 |
04. Hafta |
ATA SPOR (B) |
34 - 62 |
BAYRAKTAR PENDİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.01.2020
|
15:30 |
CSE2450 |
04. Hafta |
UNİBASKET (A) |
62 - 75 |
POTANIN KARTALLARI (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
23.01.2020
|
20:00 |
CSE2451 |
04. Hafta |
UBA |
36 - 48 |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
27.01.2020
|
19:00 |
CSE2577 |
04. Hafta |
ANKA GENÇLİK |
58 - 29 |
BEYKOZ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.01.2020
|
16:00 |
CSE2552 |
04. Hafta |
ALLSTARS (B) |
45 - 60 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.01.2020
|
19:00 |
CSE2420 |
04. Hafta |
ANKA AVRUPA (B) |
40 - 60 |
FEN SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
29.01.2020
|
14:30 |
CSE2449 |
04. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (B) |
47 - 39 |
İSTANBUL KARTAL GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
29.01.2020
|
14:30 |
CSE2575 |
04. Hafta |
İSTANBULSS |
51 - 33 |
TİTAN AKADEMİ (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
29.01.2020
|
16:00 |
CSE2436 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA GELİŞİM |
69 - 55 |
UNİBASKET (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
30.01.2020
|
14:00 |
CSE2480 |
04. Hafta |
MAVİ BİRLİK |
45 - 36 |
ARMADA SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
31.01.2020
|
13:00 |
CSE2496 |
04. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
69 - 55 |
ADA YILDIZLARI (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
31.01.2020
|
16:00 |
CSE2495 |
04. Hafta |
ROTA AKADEMİ (B) |
49 - 65 |
ANKA ANADOLU (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
31.01.2020
|
19:00 |
CSE2494 |
04. Hafta |
ACIBADEM BASKET |
20 - 57 |
TİTAN AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
31.01.2020
|
19:00 |
CSE2479 |
04. Hafta |
ÇEKMEKÖY BASKET |
45 - 48 |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
31.01.2020
|
20:30 |
CSE2481 |
04. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE (B) |
41 - 67 |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
Taha Akgül Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
1.02.2020
|
15:00 |
CSE2541 |
04. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
65 - 56 |
ANATOLYA TURKUAZ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
17:30 |
CSE2576 |
04. Hafta |
BEYKOZ YENİ MAHALLE |
30 - 82 |
ARMADA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
13:30 |
CSE2376 |
04. Hafta |
DEV SPOR (A) |
59 - 53 |
BAKIRKÖY BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
13:30 |
CSE2375 |
04. Hafta |
ÇENGELSPOR |
50 - 96 |
EKARE SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
14:30 |
CSE2374 |
04. Hafta |
ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN |
32 - 61 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
10.02.2020
|
19:00 |
CSE2464 |
04. Hafta |
ATA SPOR (A) |
51 - 35 |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
10.02.2020
|
19:00 |
CSE2465 |
04. Hafta |
ATAŞEHİR GENÇLİK (B) |
56 - 42 |
T.E.D. İSTANBUL KLJ. |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
10.02.2020
|
20:30 |
CSE2466 |
04. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA (B) |
51 - 63 |
BV7 |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE3040 |
04. Hafta |
SUADİYE SPOR |
- |
POTANIN KARTALLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE3041 |
04. Hafta |
ADA YILDIZLARI (A) |
- |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE3042 |
04. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR |
- |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE2977 |
04. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
- |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE2978 |
04. Hafta |
STARLARIN DOĞUŞU |
- |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE2979 |
04. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
- |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04.2020
|
17:30 |
CSE3010 |
04. Hafta |
ORİON (B) |
- |
BESTİST |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04.2020
|
17:30 |
CSE3011 |
04. Hafta |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
- |
BASKETS |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04.2020
|
17:30 |
CSE3012 |
04. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
- |
İST. PANTERLERİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE3025 |
04. Hafta |
OLİMPOS SPOR (A) |
- |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE3026 |
04. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
- |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE3027 |
04. Hafta |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
- |
ALTINELLER (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE2995 |
04. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
- |
GELİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE2996 |
04. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
- |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE2997 |
04. Hafta |
BAKIRKÖY SPOR |
- |
EMİRGAN |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.04.2020
|
17:30 |
CSE3065 |
04. Hafta |
M V P (A) |
- |
ALLSTARS (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.04.2020
|
17:30 |
CSE3066 |
04. Hafta |
GENÇ PAŞABAHÇE (A) |
- |
İSTANBUL KARŞIYAKA (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.04.2020
|
17:30 |
CSE3067 |
04. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
- |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2020
|
17:30 |
CSE3054 |
04. Hafta |
DEV SPOR (A) |
- |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.05.2020
|
17:30 |
CSE3055 |
04. Hafta |
EKARE SPOR (A) |
- |
DEĞİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2019
|
17:00 |
CSE2182 |
05. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
26 - 88 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2019
|
17:00 |
CSE2183 |
05. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
64 - 82 |
DUDULLU OSB |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.10.2019
|
17:00 |
CSE2184 |
05. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
51 - 50 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 10. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2019
|
17:00 |
CSE1977 |
05. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
94 - 60 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.10.2019
|
17:00 |
CSE1979 |
05. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
72 - 55 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.10.2019
|
17:00 |
CSE1980 |
05. Hafta |
GALATASARAY (A) |
76 - 52 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.10.2019
|
17:00 |
CSE2029 |
05. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
- |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2019
|
17:00 |
CSE2030 |
05. Hafta |
MODA BASKETBOL (A) |
- |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2019
|
17:00 |
CSE2031 |
05. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
- |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.10.2019
|
18:30 |
CSE1978 |
05. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
82 - 61 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2071 |
05. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
92 - 44 |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2072 |
05. Hafta |
İSTANBUL VARDAR (A) |
31 - 64 |
ÜNSPED SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2073 |
05. Hafta |
EMİRGAN |
45 - 72 |
AÇI GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 4. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2086 |
05. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
41 - 71 |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2087 |
05. Hafta |
MODA BASKETBOL (A) |
79 - 29 |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2088 |
05. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
39 - 69 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2107 |
05. Hafta |
ORİON (B) |
47 - 64 |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2108 |
05. Hafta |
M V P ETİLER |
43 - 88 |
BEŞİKTAŞ (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2109 |
05. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
99 - 52 |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2167 |
05. Hafta |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
56 - 45 |
GİRİŞİM SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2168 |
05. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
85 - 39 |
M V P (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2169 |
05. Hafta |
EKARE SPOR (A) |
31 - 69 |
POTANIN KARTALLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 9. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2203 |
05. Hafta |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
60 - 26 |
DOĞA KOLEJİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2204 |
05. Hafta |
ROTA AKADEMİ (A) |
73 - 66 |
PARLAYAN YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 13. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2122 |
05. Hafta |
GELECEK NESİL |
64 - 46 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2123 |
05. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (B) |
65 - 113 |
FMV IŞIKSPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2124 |
05. Hafta |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
45 - 42 |
İST. PANTERLERİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 5. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2137 |
05. Hafta |
FLORYA ELİT |
40 - 73 |
ORİON (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2138 |
05. Hafta |
İSTBOL |
78 - 55 |
BASKETS |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2139 |
05. Hafta |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
74 - 59 |
ALTINELLER (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 6. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2272 |
05. Hafta |
BESTİST |
42 - 47 |
OLİMPOS SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2273 |
05. Hafta |
YEŞİLYURT |
74 - 61 |
STARLARIN DOĞUŞU |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2274 |
05. Hafta |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
55 - 96 |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 3. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2258 |
05. Hafta |
ALLSTARS (A) |
39 - 59 |
C.S.K.A |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2259 |
05. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL (B) |
47 - 42 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 11. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2213 |
05. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR |
33 - 44 |
TAN SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2214 |
05. Hafta |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
85 - 51 |
GENÇ PAŞABAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 14. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2223 |
05. Hafta |
PENDİK BELEDİYESİ |
37 - 69 |
KAAN SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2224 |
05. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
76 - 62 |
DEV ATAŞEHİR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 15. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2233 |
05. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
64 - 42 |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2234 |
05. Hafta |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
82 - 55 |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 16. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2050 |
05. Hafta |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
- |
BEŞİKTAŞ (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2051 |
05. Hafta |
ORİON (B) |
- |
M V P ETİLER |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
17:00 |
CSE2052 |
05. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
- |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
21:10 |
CSE2193 |
05. Hafta |
ADA YILDIZLARI (A) |
45 - 51 |
ASYA KARTALLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31.10.2019
|
21:10 |
CSE2194 |
05. Hafta |
KIZILTOPRAK (A) |
57 - 56 |
PAMUK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 12. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.11.2019
|
20:00 |
CSE1975 |
05. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
59 - 53 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
20:00 |
CSE1976 |
05. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
66 - 79 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
17:00 |
CSE2439 |
05. Hafta |
MODA SPOR |
45 - 61 |
KARŞIYAKA GELİŞİM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11.2019
|
17:00 |
CSE2152 |
05. Hafta |
GALATASARAY (B) |
86 - 48 |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.11.2019
|
18:30 |
CSE2247 |
05. Hafta |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
73 - 82 |
İ.T.Ü |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
14.11.2019
|
18:30 |
CSE2249 |
05. Hafta |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
43 - 77 |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.11.2019
|
20:00 |
CSE2248 |
05. Hafta |
FYL SPOR |
63 - 55 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
18:30 |
CSE2153 |
05. Hafta |
AÇI GENÇLİK (B) |
52 - 32 |
BAKIRKÖY SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
20:00 |
CSE2154 |
05. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
65 - 59 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
16:00 |
CSE2729 |
05. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (A) |
67 - 79 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
11:00 |
CSE2512 |
05. Hafta |
MİMAROBA (WİNNER BASKET) (A) |
25 - 51 |
ATAGÜL BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
17:00 |
CSE2595 |
05. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (B) |
93 - 45 |
FYL SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
17:00 |
CSE2713 |
05. Hafta |
GALATASARAY (B) |
72 - 31 |
FEHMİ SADIKOĞLU(FESA) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
17:00 |
CSE2730 |
05. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (A) |
38 - 56 |
EMLAK KONUT SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
18:30 |
CSE2760 |
05. Hafta |
C.S.K.A |
58 - 60 |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
19:00 |
CSE2775 |
05. Hafta |
PAMUK (A) |
71 - 69 |
TENİS ESKRİM DAĞCILIK |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
20:00 |
CSE2774 |
05. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (B) |
28 - 61 |
AÇI GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
20:00 |
CSE2514 |
05. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (B) |
69 - 45 |
BİZİMKENT |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
20:30 |
CSE2759 |
05. Hafta |
ZİYA ONUR SPOR |
41 - 64 |
YEŞİLYURT |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
24.12.2019
|
20:00 |
CSE2594 |
05. Hafta |
KAAN SPOR (A) |
63 - 59 |
TEŞVİKİYE SPOR (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
17:00 |
CSE2773 |
05. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
79 - 46 |
PAMUKSPOR GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL E GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
17:30 |
CSE2744 |
05. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (A) |
44 - 58 |
M V P ETİLER |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
18:30 |
CSE2700 |
05. Hafta |
ROTA AKADEMİ (A) |
66 - 70 |
ÜNSPED SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
19:00 |
CSE2715 |
05. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
73 - 52 |
FLORYA ELİT |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
20:00 |
CSE2745 |
05. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK |
74 - 59 |
MODA BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
20:00 |
CSE2743 |
05. Hafta |
TEŞVİKİYE SPOR (A) |
72 - 43 |
SUADİYE BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
26.12.2019
|
17:00 |
CSE2683 |
05. Hafta |
İ.T.Ü |
46 - 43 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
26.12.2019
|
17:30 |
CSE2699 |
05. Hafta |
ASYA KARTALLARI (A) |
60 - 77 |
İSTANBUL BŞB. (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
26.12.2019
|
18:30 |
CSE2728 |
05. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
89 - 42 |
DUDULLU OSB |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.12.2019
|
20:00 |
CSE2758 |
05. Hafta |
ANADOLU EFES (B) |
91 - 43 |
KIZILTOPRAK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL D GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
17:00 |
CSE2714 |
05. Hafta |
TAN SPOR |
55 - 66 |
ATAKENT GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL H GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
17:00 |
CSE2593 |
05. Hafta |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
53 - 54 |
HAYDARPAŞA LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL A GRUBU |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
18:30 |
CSE2685 |
05. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL (A) |
80 - 70 |
GELECEK NESİL |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
27.12.2019
|
19:00 |
CSE2684 |
05. Hafta |
DOĞA KOLEJİ |
53 - 51 |
İSTBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL G GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
11:30 |
CSE2333 |
05. Hafta |
İTO - ATL |
54 - 67 |
YILDIRIM BOSNA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
18:30 |
CSE2513 |
05. Hafta |
GENÇ KOLEJ |
46 - 18 |
OLİMPOS SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 3. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
14:00 |
CSE2698 |
05. Hafta |
ORİON (A) |
69 - 59 |
KIZILTOPRAK GELİŞİM |
U16 ERKEKLER B LİGİ FİNAL F GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
17:00 |
CSE2302 |
05. Hafta |
BOSNA BASKET |
51 - 36 |
KÜLTÜR KOLEJİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
17:00 |
CSE2303 |
05. Hafta |
ELİT ATLETİK |
39 - 64 |
TRUVA GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
18:30 |
CSE2304 |
05. Hafta |
ANKA SPOR |
41 - 50 |
BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 5. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.01.2020
|
20:00 |
CSE2317 |
05. Hafta |
GENÇ YILDIZLAR |
60 - 50 |
SMAÇ SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
15:30 |
CSE2392 |
05. Hafta |
KUMPORT ORTAOKULU |
64 - 42 |
YEF |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
09:30 |
CSE2318 |
05. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (A) |
53 - 59 |
HAZNEDAR DORUK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
11:00 |
CSE2528 |
05. Hafta |
ATAKENT SPOR KOLEJLİLER (B) |
51 - 34 |
BEYKENT BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
11:30 |
CSE2319 |
05. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (B) |
60 - 44 |
KASIMPAŞA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 6. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
12:30 |
CSE2332 |
05. Hafta |
DOSTLUK SPOR |
20 - 0 |
VENEDİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
14:00 |
CSE2334 |
05. Hafta |
BAĞCILAR GÖZTEPE |
74 - 48 |
İSTANBUL KAYAŞEHİR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 7. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
15:30 |
CSE2527 |
05. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (B) |
38 - 72 |
MURAT PAŞAOĞLU SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
19:00 |
CSE2529 |
05. Hafta |
DEV ADAMLAR |
50 - 49 |
İSTANBUL VARDAR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 8. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.01.2020
|
17:30 |
CSE2393 |
05. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR (A) |
66 - 91 |
MODA BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
17:30 |
CSE2347 |
05. Hafta |
ANKA AVRUPA (A) |
53 - 72 |
AKASYA SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
19:00 |
CSE2287 |
05. Hafta |
ALTINOVA SPOR |
52 - 64 |
ATLETİK BAHÇEŞEHİR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.01.2020
|
17:30 |
CSE2288 |
05. Hafta |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
30 - 46 |
SİLİVRİ ÇAĞRIBEY |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.01.2020
|
19:00 |
CSE2289 |
05. Hafta |
KURTULUŞ SPOR |
68 - 21 |
VEFA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
09:30 |
CSE2409 |
05. Hafta |
BAKIRKÖY ASLAN |
57 - 66 |
TEPEBASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
12:30 |
CSE2349 |
05. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD. |
21 - 60 |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
20:00 |
CSE2407 |
05. Hafta |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (A) |
71 - 58 |
BABSK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
17:00 |
CSE2542 |
05. Hafta |
MARMARA SPOR (A) |
52 - 51 |
KAAN SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
18:30 |
CSE2543 |
05. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
73 - 84 |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
20:00 |
CSE2544 |
05. Hafta |
ANATOLYA TURKUAZ |
54 - 29 |
TAKIM YILDIZLARI |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
11:00 |
CSE2438 |
05. Hafta |
UNİBASKET (B) |
63 - 37 |
LİDER BASKETBOL |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
12:30 |
CSE2408 |
05. Hafta |
BASKETBOL EĞİTİM SPOR (B) |
71 - 67 |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 4. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
14:00 |
CSE2437 |
05. Hafta |
ASYA KARTALLARI (B) |
65 - 37 |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
U16 ERKEKLER C LİGİ 12. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.01.2020
|
12:30 |
CSE2362 |
05. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (B) |
47 - 75 |
CENNET SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
23.01.2020
|
12:30 |
CSE2363 |
05. Hafta |
BEŞYILDIZ SPOR (A) |
48 - 28 |
TEŞVİKİYE GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.01.2020
|
17:00 |
CSE2364 |
05. Hafta |
UTKU SPOR |
63 - 64 |
ALTINELLER (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 10. GRUP |
İSTANBUL |
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
K.Çekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.01.2020
|
18:30 |
CSE2563 |
05. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (B) |
61 - 49 |
DYNAMİC LYCANS |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.01.2020
|
14:00 |
CSE2564 |
05. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (B) |
58 - 40 |
PAMUK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
27.01.2020
|
17:00 |
CSE2348 |
05. Hafta |
ATAKENT GELİŞİM |
41 - 50 |
FİSK SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 9. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
31.01.2020
|
17:30 |
CSE2452 |
05. Hafta |
İSTANBUL KARTAL GENÇLİK |
39 - 83 |
UNİBASKET (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
31.01.2020
|
20:00 |
CSE2454 |
05. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (B) |
78 - 45 |
UBA |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
5.02.2020
|
20:30 |
CSE2950 |
05. Hafta |
HEDEF TAKIM |
76 - 37 |
ALLSTARS (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
20:30 |
CSE2453 |
05. Hafta |
KÜÇÜKYALI GELİŞİM |
59 - 49 |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 17. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
15:00 |
CSE2484 |
05. Hafta |
ARMADA SPOR (B) |
37 - 50 |
GENÇ PAŞABAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
16:30 |
CSE2482 |
05. Hafta |
ÇENGELKÖY BASKETBOL |
62 - 39 |
MAVİ BİRLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
17:30 |
CSE2499 |
05. Hafta |
ANKA ANADOLU (A) |
47 - 58 |
BEYKOZ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
20:00 |
CSE2497 |
05. Hafta |
TİTAN AKADEMİ (A) |
64 - 41 |
ROTA AKADEMİ (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
20:30 |
CSE2483 |
05. Hafta |
İST. YILDIZLARI BASKETBOL |
36 - 40 |
ÇEKMEKÖY BASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 19. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
8.02.2020
|
20:30 |
CSE2579 |
05. Hafta |
BEYKOZ |
45 - 66 |
İSTANBULSS |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
15:00 |
CSE2580 |
05. Hafta |
ARMADA SPOR (A) |
58 - 34 |
ANKA GENÇLİK |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
17:30 |
CSE2578 |
05. Hafta |
TİTAN AKADEMİ (B) |
56 - 43 |
BEYKOZ YENİ MAHALLE |
U16 ERKEKLER C LİGİ 15. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
18:00 |
CSE2422 |
05. Hafta |
M V P (B) |
59 - 52 |
ANKA AVRUPA (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
19:00 |
CSE2423 |
05. Hafta |
BAYRAKTAR PENDİK |
58 - 45 |
ATAŞEHİR GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
9.02.2020
|
20:30 |
CSE2424 |
05. Hafta |
FEN SPOR |
49 - 52 |
ATA SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 16. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
9.02.2020
|
20:30 |
CSE2498 |
05. Hafta |
ADA YILDIZLARI (B) |
69 - 34 |
ACIBADEM BASKET |
U16 ERKEKLER C LİGİ 20. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
12.02.2020
|
17:30 |
CSE2378 |
05. Hafta |
BAKIRKÖY BASKETBOL |
68 - 38 |
ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
12.02.2020
|
19:00 |
CSE2377 |
05. Hafta |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
102 - 24 |
ÇENGELSPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
12.02.2020
|
20:30 |
CSE2379 |
05. Hafta |
EKARE SPOR (B) |
52 - 46 |
DEV SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 14. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
14.02.2020
|
19:00 |
CSE2468 |
05. Hafta |
BV7 |
54 - 64 |
ATA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
14.02.2020
|
20:30 |
CSE2469 |
05. Hafta |
T.E.D. İSTANBUL KLJ. |
40 - 51 |
İSTANBUL KARŞIYAKA (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
14.02.2020
|
20:30 |
CSE2467 |
05. Hafta |
GELECEĞİN YILDIZLARI |
50 - 55 |
ATAŞEHİR GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 18. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3046 |
05. Hafta |
OLİMPİK BASKET |
- |
EKARE SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2020
|
17:30 |
CSE3047 |
05. Hafta |
DEĞİŞİM SPOR |
- |
DEV SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN F GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE2974 |
05. Hafta |
İSTANBUL VARDAR (B) |
- |
STARLARIN DOĞUŞU |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE2975 |
05. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
- |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.03.2020
|
17:30 |
CSE2976 |
05. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
- |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE3043 |
05. Hafta |
POTANIN KARTALLARI (A) |
- |
ADA YILDIZLARI (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE3044 |
05. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (B) |
- |
SUADİYE SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.03.2020
|
17:30 |
CSE3045 |
05. Hafta |
BALKAN YEŞİLBAĞLAR (A) |
- |
PARLAYAN YILDIZLAR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN E GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE3013 |
05. Hafta |
BESTİST |
- |
B.ŞEHİR BASKET VE İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE3014 |
05. Hafta |
İST. PANTERLERİ |
- |
ORİON (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.04.2020
|
17:30 |
CSE3015 |
05. Hafta |
BASKETS |
- |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN C GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.04.2020
|
17:30 |
CSE3028 |
05. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI (A) |
- |
AÇI GENÇLİK (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.04.2020
|
17:30 |
CSE3029 |
05. Hafta |
ALTINELLER (A) |
- |
OLİMPOS SPOR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.04.2020
|
17:30 |
CSE3030 |
05. Hafta |
BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR |
- |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN D GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.04.2020
|
17:30 |
CSE2998 |
05. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
- |
İTÜ GELİŞTİRME VAKFI |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.04.2020
|
17:30 |
CSE2999 |
05. Hafta |
EMİRGAN |
- |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.04.2020
|
17:30 |
CSE3000 |
05. Hafta |
BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK |
- |
BAKIRKÖY SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN B GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04.2020
|
17:30 |
CSE3068 |
05. Hafta |
ALLSTARS (A) |
- |
GENÇ PAŞABAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04.2020
|
17:30 |
CSE3069 |
05. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (A) |
- |
M V P (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04.2020
|
17:30 |
CSE3070 |
05. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA (A) |
- |
PENDİK BELEDİYESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN G GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.10.2019
|
17:30 |
CSE2054 |
06. Hafta |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
112 - 46 |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
22.10.2019
|
17:00 |
CSE2032 |
06. Hafta |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
65 - 62 |
MODA BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
18:30 |
CSE2090 |
06. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
103 - 72 |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.11.2019
|
18:30 |
CSE1981 |
06. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
90 - 87 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.11.2019
|
18:30 |
CSE1983 |
06. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
53 - 66 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.11.2019
|
18:30 |
CSE1986 |
06. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
70 - 75 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
18:30 |
CSE1984 |
06. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
53 - 61 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
20:00 |
CSE1985 |
06. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
45 - 81 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
20:00 |
CSE1982 |
06. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
55 - 81 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
17:00 |
CSE2033 |
06. Hafta |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
103 - 72 |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.11.2019
|
17:00 |
CSE2034 |
06. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
49 - 61 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2019
|
17:00 |
CSE2089 |
06. Hafta |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
62 - 62 |
MODA BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2019
|
17:00 |
CSE2053 |
06. Hafta |
GELİŞİM SPOR |
- |
ORİON (B) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2019
|
17:00 |
CSE2055 |
06. Hafta |
M V P ETİLER |
- |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11.2019
|
17:00 |
CSE2091 |
06. Hafta |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
- |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.01.2020
|
15:30 |
CSE2545 |
06. Hafta |
ANADOLU GENÇLİK (B) |
88 - 55 |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
15:30 |
CSE2547 |
06. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI |
41 - 63 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
20:00 |
CSE2546 |
06. Hafta |
KAAN SPOR (B) |
56 - 66 |
ANATOLYA TURKUAZ |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
30.01.2020
|
15:30 |
CSE2556 |
06. Hafta |
PAMUK (B) |
35 - 71 |
GİRİŞİM SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
3.02.2020
|
20:30 |
CSE2555 |
06. Hafta |
KIZILTOPRAK (B) |
41 - 50 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
20:30 |
CSE2951 |
06. Hafta |
DYNAMİC LYCANS |
34 - 48 |
HEDEF TAKIM |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Çekmeköy Spor Kompleksi
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekmeköy Spor Kompleksi |
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE2971 |
06. Hafta |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
- |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE2972 |
06. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
- |
İSTANBUL VARDAR (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.03.2020
|
17:30 |
CSE2973 |
06. Hafta |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
- |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2019
|
17:00 |
CSE2035 |
07. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
65 - 74 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
15.10.2019
|
20:00 |
CSE2093 |
07. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
41 - 72 |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
19:00 |
CSE2037 |
07. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
66 - 73 |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.11.2019
|
17:00 |
CSE1988 |
07. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
63 - 47 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.11.2019
|
17:00 |
CSE1990 |
07. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
116 - 48 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.11.2019
|
18:30 |
CSE1989 |
07. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
73 - 75 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.11.2019
|
18:30 |
CSE1992 |
07. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
65 - 53 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
11.11.2019
|
18:30 |
CSE1987 |
07. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
76 - 68 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
17:00 |
CSE1991 |
07. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
48 - 78 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.11.2019
|
17:00 |
CSE2036 |
07. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
41 - 72 |
CEDİ OSMAN BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.11.2019
|
17:00 |
CSE2094 |
07. Hafta |
ATAKENT GENÇLİK (A) |
66 - 73 |
BAHÇELİEVLER BELEDİYE |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.11.2019
|
17:00 |
CSE2092 |
07. Hafta |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
65 - 74 |
B.PAŞA BİLGİ GENÇLİK |
U16 ERKEKLER B LİGİ 1. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.11.2019
|
17:00 |
CSE2056 |
07. Hafta |
BEŞİKTAŞ (B) |
- |
BAHÇEŞEHİR STARLARI |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.11.2019
|
17:00 |
CSE2057 |
07. Hafta |
ALBEDO BASKETBOL (A) |
- |
GELİŞİM SPOR |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.11.2019
|
17:00 |
CSE2058 |
07. Hafta |
BAYRAMPAŞA SANCAK |
- |
M V P ETİLER |
U16 ERKEKLER B LİGİ 2. GRUP |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.12.2019
|
14:00 |
CSE2550 |
07. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
52 - 43 |
KAAN SPOR (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
18:00 |
CSE2548 |
07. Hafta |
ANATOLYA TURKUAZ |
43 - 55 |
MARMARA SPOR (A) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
13:30 |
CSE2549 |
07. Hafta |
BEYLERBEYİ SPOR (B) |
53 - 58 |
TAKIM YILDIZLARI |
U16 ERKEKLER C LİGİ 11. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
16:30 |
CSE2554 |
07. Hafta |
ALLSTARS (B) |
30 - 39 |
DYNAMİC LYCANS |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
16:30 |
CSE2561 |
07. Hafta |
GİRİŞİM SPOR (B) |
39 - 40 |
KIZILTOPRAK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
18:00 |
CSE2952 |
07. Hafta |
HEDEF TAKIM |
63 - 29 |
PAMUK (B) |
U16 ERKEKLER C LİGİ 13. GRUP |
İSTANBUL |
Kurtköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurtköy Spor Salonu |
|
18.03.2020
|
17:30 |
CSE2968 |
07. Hafta |
STARLARIN DOĞUŞU |
- |
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.03.2020
|
17:30 |
CSE2969 |
07. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS |
- |
TEŞVİKİYE AKADEMİ (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.03.2020
|
17:30 |
CSE2970 |
07. Hafta |
İSTANBUL VARDAR (A) |
- |
ROTARY 100.YIL A.L (A) |
U16 ERKEKLER B LİGİ KLASMAN A GRUBU |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11.2019
|
20:00 |
CSE1995 |
08. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
56 - 65 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
17:00 |
CSE1997 |
08. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
46 - 69 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
17:00 |
CSE1998 |
08. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
77 - 82 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
18:30 |
CSE1993 |
08. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
57 - 82 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
18:30 |
CSE1994 |
08. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
66 - 79 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
20:00 |
CSE1996 |
08. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
72 - 89 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.11.2019
|
20:30 |
CSE2001 |
09. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
88 - 56 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.11.2019
|
20:00 |
CSE2000 |
09. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
70 - 58 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
18:30 |
CSE2004 |
09. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
54 - 65 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
28.11.2019
|
20:00 |
CSE2003 |
09. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
60 - 39 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
19:00 |
CSE1999 |
09. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
85 - 41 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
2.12.2019
|
20:00 |
CSE2002 |
09. Hafta |
GALATASARAY (A) |
74 - 65 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
16:00 |
CSE2005 |
10. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
63 - 59 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
19:00 |
CSE2007 |
10. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
40 - 57 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
13:30 |
CSE2010 |
10. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
53 - 64 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
18:30 |
CSE2009 |
10. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
67 - 51 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
14:30 |
CSE2006 |
10. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
51 - 60 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
19:00 |
CSE2008 |
10. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
88 - 96 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.12.2019
|
17:30 |
CSE2013 |
11. Hafta |
GALATASARAY (A) |
81 - 53 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
10.12.2019
|
20:30 |
CSE2014 |
11. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
67 - 46 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
17:00 |
CSE2015 |
11. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
58 - 77 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
20:00 |
CSE2016 |
11. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
74 - 61 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
19:30 |
CSE2011 |
11. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
39 - 80 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
20:00 |
CSE2012 |
11. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
69 - 48 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
20:00 |
CSE2843 |
12. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
67 - 64 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
19:00 |
CSE2842 |
12. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
61 - 85 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
18:00 |
CSE2847 |
12. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
49 - 56 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
20:00 |
CSE2844 |
12. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
63 - 59 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
20:00 |
CSE2846 |
12. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
71 - 59 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
20:30 |
CSE2845 |
12. Hafta |
GALATASARAY (A) |
90 - 66 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
18:30 |
CSE2848 |
13. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
69 - 77 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
18:30 |
CSE2852 |
13. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
71 - 48 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Cebeci Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cebeci Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
20:00 |
CSE2853 |
13. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
66 - 54 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
19:00 |
CSE2849 |
13. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
43 - 67 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
6.01.2020
|
19:00 |
CSE2851 |
13. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
66 - 73 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
19:00 |
CSE2850 |
13. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
67 - 55 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
17:30 |
CSE2855 |
14. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
68 - 97 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
20:30 |
CSE2859 |
14. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
61 - 71 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
9.01.2020
|
19:00 |
CSE2856 |
14. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
62 - 73 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
9.01.2020
|
20:30 |
CSE2854 |
14. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
69 - 36 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
17:30 |
CSE2857 |
14. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
55 - 59 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
20:30 |
CSE2858 |
14. Hafta |
GALATASARAY (A) |
72 - 47 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
14:00 |
CSE2861 |
15. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
64 - 60 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
20:00 |
CSE2860 |
15. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
87 - 66 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
20:00 |
CSE2865 |
15. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
69 - 68 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.01.2020
|
20:30 |
CSE2863 |
15. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
73 - 76 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
19:00 |
CSE2864 |
15. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
71 - 61 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
19:00 |
CSE2862 |
15. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
78 - 77 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.02.2020
|
19:30 |
CSE2866 |
16. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
51 - 79 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.02.2020
|
20:30 |
CSE2868 |
16. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
53 - 77 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.02.2020
|
19:00 |
CSE2867 |
16. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
90 - 68 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.02.2020
|
20:30 |
CSE2871 |
16. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
48 - 61 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
20:30 |
CSE2869 |
16. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
60 - 76 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
20:30 |
CSE2870 |
16. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
62 - 65 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
10.02.2020
|
17:30 |
CSE2876 |
17. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
102 - 79 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
10.02.2020
|
20:30 |
CSE2875 |
17. Hafta |
GALATASARAY (A) |
58 - 50 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
10.02.2020
|
20:30 |
CSE2872 |
17. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
71 - 50 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
11.02.2020
|
19:00 |
CSE2877 |
17. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
70 - 65 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.02.2020
|
20:30 |
CSE2874 |
17. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
77 - 55 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.02.2020
|
20:30 |
CSE2873 |
17. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
77 - 63 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.02.2020
|
20:30 |
CSE2882 |
18. Hafta |
GALATASARAY (A) |
74 - 58 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.02.2020
|
19:00 |
CSE2883 |
18. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
59 - 66 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.02.2020
|
20:30 |
CSE2878 |
18. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
73 - 69 |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
14.02.2020
|
20:30 |
CSE2879 |
18. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
49 - 75 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.02.2020
|
20:30 |
CSE2881 |
18. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
63 - 125 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.02.2020
|
17:30 |
CSE2880 |
18. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
75 - 65 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.02.2020
|
19:00 |
CSE2889 |
19. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
77 - 63 |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.02.2020
|
20:30 |
CSE2884 |
19. Hafta |
GALATASARAY (A) |
82 - 59 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.02.2020
|
20:30 |
CSE2888 |
19. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
70 - 41 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
26.02.2020
|
19:00 |
CSE2887 |
19. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
76 - 50 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.02.2020
|
19:00 |
CSE2886 |
19. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
81 - 73 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.02.2020
|
20:30 |
CSE2885 |
19. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
86 - 69 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.03.2020
|
19:00 |
CSE2894 |
20. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
43 - 79 |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.03.2020
|
20:30 |
CSE2891 |
20. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
87 - 51 |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
4.03.2020
|
20:30 |
CSE2895 |
20. Hafta |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
78 - 76 |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.03.2020
|
20:30 |
CSE2893 |
20. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
62 - 69 |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
15:00 |
CSE2892 |
20. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
71 - 114 |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
19:00 |
CSE2890 |
20. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
65 - 90 |
FENERBAHÇE (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
17:00 |
CSE2900 |
21. Hafta |
FENERBAHÇE (B) |
- |
BEŞİKTAŞ (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.03.2020
|
20:30 |
CSE2896 |
21. Hafta |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
85 - 59 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
8.03.2020
|
16:30 |
CSE2897 |
21. Hafta |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
47 - 66 |
DARÜŞŞAFAKA |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
17:30 |
CSE2899 |
21. Hafta |
ANADOLU EFES (A) |
111 - 79 |
İSTANBUL BŞB. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
20:30 |
CSE2898 |
21. Hafta |
GALATASARAY (A) |
65 - 40 |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.03.2020
|
17:30 |
CSE2901 |
21. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
- |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
26.01.2020
|
17:00 |
CSE2902 |
22. Hafta |
FENERBAHÇE (A) |
- |
FENERBAHÇE (B) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2020
|
17:00 |
CSE2903 |
22. Hafta |
BEŞİKTAŞ (A) |
- |
ANADOLU EFES (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2020
|
17:00 |
CSE2904 |
22. Hafta |
İSTANBUL BŞB. (A) |
- |
GALATASARAY (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2020
|
17:00 |
CSE2905 |
22. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL (A) |
- |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2020
|
17:00 |
CSE2906 |
22. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
- |
İTO EĞİTİM VE SOSYAL HİZ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2020
|
17:00 |
CSE2907 |
22. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
- |
İSTANBUL D.S.İ. (A) |
U16 ERKEKLER A LİGİ |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|