3.01.2020
|
00:00 |
BTF898 |
Playoff Eleme Turu |
BURSA BŞB. |
81 - 33 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
19:30 |
BTF899 |
Playoff Eleme Turu |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
70 - 63 |
NİLÜFER SPOR |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
18:30 |
BTF931 |
Klasman Maçları |
NİLÜFER SPOR |
0 - 20 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
20:00 |
BTF930 |
Klasman Maçları |
BURSA YILDIZLARI (B) |
78 - 50 |
SHARKS SPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
12.02.2020
|
20:45 |
BTF1004 |
Klasman Maçları |
SHARKS SPOR |
50 - 45 |
ELİT AKADEMİ (A) |
|
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
16.02.2020
|
14:00 |
BTF1005 |
Klasman Maçları |
ELİT AKADEMİ (A) |
39 - 63 |
BURSA YILDIZLARI (B) |
|
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
21.09.2019
|
13:00 |
BTF688 |
01. Hafta |
SHARKS SPOR |
41 - 82 |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
21.09.2019
|
14:00 |
BTF679 |
01. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
27 - 99 |
BURSA YILDIZLARI (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
21.09.2019
|
14:30 |
BTF700 |
01. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (B) |
92 - 38 |
ELİT AKADEMİ (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
21.09.2019
|
15:30 |
BTF714 |
01. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
61 - 36 |
BURSA BŞB. |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
23.09.2019
|
19:30 |
BTF681 |
01. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (A) |
88 - 58 |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
23.09.2019
|
20:00 |
BTF702 |
01. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
43 - 82 |
NİLÜFER SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
24.09.2019
|
19:30 |
BTF713 |
01. Hafta |
MG SPOR |
81 - 44 |
NİLÜFER SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
25.09.2019
|
19:00 |
BTF680 |
01. Hafta |
TOFAŞ (A) |
97 - 37 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
25.09.2019
|
20:30 |
BTF703 |
01. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
96 - 45 |
BURSA YILDIZLARI (B) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
27.09.2019
|
19:30 |
BTF716 |
01. Hafta |
BURSA BŞB. |
28 - 62 |
MG SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
15:00 |
BTF728 |
01. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
41 - 68 |
VATAN SPOR (A) |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Karacabey Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karacabey Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
16:00 |
BTF763 |
01. Hafta |
GÜLBAHÇE |
42 - 94 |
TOFAŞ (B) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
17:30 |
BTF779 |
01. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (B) |
56 - 81 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
18:30 |
BTF729 |
01. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
51 - 98 |
YEŞİM SPOR |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
19:00 |
BTF834 |
01. Hafta |
A LİNE GSK (A) |
53 - 45 |
BURSASPOR |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
20:00 |
BTF799 |
01. Hafta |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
59 - 67 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
7.10.2019
|
20:00 |
BTF833 |
01. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
79 - 46 |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
8.10.2019
|
18:30 |
BTF750 |
01. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
40 - 104 |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
18:30 |
BTF730 |
01. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
66 - 32 |
DERİN GENÇLİK (B) |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
18:30 |
BTF766 |
01. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
48 - 43 |
GÜLBAHÇE |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
19:00 |
BTF780 |
01. Hafta |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
48 - 51 |
ÖRNEK KOLEJ (B) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
19:30 |
BTF778 |
01. Hafta |
YENİŞEHİR GELİŞİM (A) |
41 - 50 |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Yenişehir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yenişehir Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
19:30 |
BTF753 |
01. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
61 - 43 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
20:00 |
BTF767 |
01. Hafta |
TOFAŞ (B) |
72 - 76 |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
20:30 |
BTF731 |
01. Hafta |
YEŞİM SPOR |
70 - 32 |
KARACABEY BELEDİYE |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
10.10.2019
|
18:30 |
BTF837 |
01. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
59 - 39 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
10.10.2019
|
20:00 |
BTF848 |
01. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
34 - 59 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
10.10.2019
|
20:00 |
BTF823 |
01. Hafta |
A LİNE GSK (A) |
54 - 73 |
GEMLİK BASKETBOL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
19:15 |
BTF836 |
01. Hafta |
BURSASPOR |
36 - 83 |
NİLÜFER BELEDİYE |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
11.10.2019
|
19:30 |
BTF764 |
01. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
20 - 0 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
20:00 |
BTF801 |
01. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
56 - 21 |
FİNAL SPOR |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
11.10.2019
|
20:30 |
BTF800 |
01. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
65 - 61 |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
00:00 |
BTF869 |
01. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
- |
TOFAŞ (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2020
|
15:30 |
BTF902 |
01. Hafta |
MG SPOR |
37 - 69 |
TOFAŞ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
19:15 |
BTF870 |
01. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
60 - 68 |
DERİN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
8.03.2020
|
11:30 |
BTF952 |
01. Hafta |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
69 - 32 |
ELİT AKADEMİ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
19:00 |
BTF972 |
01. Hafta |
A LİNE GSK (A) |
- |
GEMLİK BASKETBOL |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2020
|
20:00 |
BTF993 |
01. Hafta |
VATAN SPOR (A) |
72 - 46 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
9.03.2020
|
21:37 |
BTF932 |
01. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
- |
YELKEN AKADEMİSİ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2020
|
21:37 |
BTF933 |
01. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
- |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2020
|
20:30 |
BTF953 |
01. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
73 - 52 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
12.03.2020
|
20:00 |
BTF868 |
01. Hafta |
ÇAKIR EĞİTİM |
0 - 20 |
YEŞİM SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
3.04.2020
|
18:30 |
BTF973 |
01. Hafta |
GÜLBAHÇE |
- |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.04.2020
|
20:00 |
BTF992 |
01. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
- |
FİNAL SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.09.2019
|
14:00 |
BTF719 |
02. Hafta |
MG SPOR |
97 - 68 |
ELİT AKADEMİ (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
29.09.2019
|
15:30 |
BTF720 |
02. Hafta |
BURSA BŞB. |
63 - 67 |
BURSA YILDIZLARI (B) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
29.09.2019
|
17:00 |
BTF706 |
02. Hafta |
NİLÜFER SPOR |
62 - 72 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
3.10.2019
|
18:30 |
BTF683 |
02. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
50 - 77 |
TOFAŞ (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
4.10.2019
|
20:00 |
BTF682 |
02. Hafta |
SHARKS SPOR |
24 - 102 |
BURSA YILDIZLARI (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
11:00 |
BTF798 |
02. Hafta |
FİNAL SPOR |
102 - 25 |
GÜNEŞTEPE 23 NİSAN |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
15.10.2019
|
20:00 |
BTF722 |
02. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (B) |
32 - 77 |
MG SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
16.10.2019
|
20:00 |
BTF732 |
02. Hafta |
VATAN SPOR (A) |
62 - 53 |
YEŞİM SPOR |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
17.10.2019
|
20:30 |
BTF769 |
02. Hafta |
GÜLBAHÇE |
47 - 93 |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
19:15 |
BTF770 |
02. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
55 - 33 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
18.10.2019
|
20:45 |
BTF756 |
02. Hafta |
TOFAŞ (B) |
84 - 43 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
8.01.2020
|
18:30 |
BTF919 |
02. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
47 - 81 |
TOFAŞ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
21:15 |
BTF873 |
02. Hafta |
TOFAŞ (B) |
67 - 33 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
00:00 |
BTF871 |
02. Hafta |
YEŞİM SPOR |
- |
NİLÜFER BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.01.2020
|
00:00 |
BTF872 |
02. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
- |
ÇAKIR EĞİTİM |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2020
|
19:00 |
BTF893 |
02. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
38 - 66 |
TOFAŞ (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
16.01.2020
|
18:30 |
BTF896 |
02. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
78 - 51 |
ÇAKIR EĞİTİM |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
22.01.2020
|
19:00 |
BTF918 |
02. Hafta |
BURSA BŞB. |
58 - 57 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
22.01.2020
|
20:30 |
BTF905 |
02. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (A) |
86 - 35 |
MG SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
23.01.2020
|
18:30 |
BTF886 |
02. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
56 - 46 |
YEŞİM SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
6.03.2020
|
19:30 |
BTF934 |
02. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
61 - 93 |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Orhangazi Spor Salonu |
|
10.03.2020
|
20:00 |
BTF935 |
02. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
66 - 49 |
BURSA BASKET (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
17.03.2020
|
19:00 |
BTF974 |
02. Hafta |
SHARKS SPOR |
- |
GÜLBAHÇE |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.03.2020
|
19:00 |
BTF975 |
02. Hafta |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
- |
A LİNE GSK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.03.2020
|
19:00 |
BTF954 |
02. Hafta |
BURSASPOR |
- |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.03.2020
|
19:00 |
BTF955 |
02. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
- |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2020
|
21:44 |
BTF994 |
02. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
- |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.03.2020
|
21:44 |
BTF995 |
02. Hafta |
FİNAL SPOR |
- |
VATAN SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.10.2019
|
17:00 |
BTF781 |
03. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
98 - 49 |
YENİŞEHİR GELİŞİM (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
24.10.2019
|
19:30 |
BTF783 |
03. Hafta |
YENİŞEHİR GELİŞİM (A) |
47 - 63 |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Yenişehir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yenişehir Spor Salonu |
|
24.10.2019
|
19:30 |
BTF820 |
03. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
72 - 32 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
24.10.2019
|
19:30 |
BTF733 |
03. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
49 - 35 |
YELKEN AKADEMİSİ |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Karacabey Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karacabey Spor Salonu |
|
24.10.2019
|
19:30 |
BTF852 |
03. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
74 - 77 |
ÇAKIR EĞİTİM |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Orhangazi Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
18:30 |
BTF826 |
03. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
59 - 42 |
A LİNE GSK (A) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
12:30 |
BTF723 |
03. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
38 - 101 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
13.01.2020
|
18:30 |
BTF908 |
03. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
51 - 91 |
BURSA YILDIZLARI (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
13.01.2020
|
18:30 |
BTF922 |
03. Hafta |
BURSA BŞB. |
39 - 73 |
MG SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
13.01.2020
|
19:00 |
BTF921 |
03. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
53 - 79 |
TOFAŞ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
13.01.2020
|
19:15 |
BTF890 |
03. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
73 - 64 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
13.01.2020
|
20:00 |
BTF889 |
03. Hafta |
YEŞİM SPOR |
62 - 58 |
DERİN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
13.01.2020
|
20:30 |
BTF876 |
03. Hafta |
ÇAKIR EĞİTİM |
47 - 67 |
TOFAŞ (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
00:00 |
BTF874 |
03. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
- |
YEŞİM SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2020
|
00:00 |
BTF875 |
03. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
- |
NİLÜFER BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2020
|
18:30 |
BTF895 |
03. Hafta |
YEŞİM SPOR |
45 - 81 |
TOFAŞ (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
25.03.2020
|
19:00 |
BTF976 |
03. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
- |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2020
|
19:00 |
BTF977 |
03. Hafta |
A LİNE GSK (A) |
- |
SHARKS SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2020
|
19:00 |
BTF956 |
03. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
- |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2020
|
19:00 |
BTF957 |
03. Hafta |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
- |
BURSASPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2020
|
21:37 |
BTF936 |
03. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
- |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2020
|
21:37 |
BTF937 |
03. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
- |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04.2020
|
21:44 |
BTF996 |
03. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
- |
VATAN SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.04.2020
|
21:44 |
BTF997 |
03. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
- |
FİNAL SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.10.2019
|
20:30 |
BTF684 |
04. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
51 - 72 |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
16.10.2019
|
18:30 |
BTF709 |
04. Hafta |
BURSA BŞB. |
66 - 48 |
NİLÜFER SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
17.10.2019
|
19:00 |
BTF685 |
04. Hafta |
TOFAŞ (A) |
87 - 21 |
SHARKS SPOR |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
15:30 |
BTF773 |
04. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
78 - 57 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
12:30 |
BTF735 |
04. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
46 - 35 |
VATAN SPOR (A) |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
14:00 |
BTF803 |
04. Hafta |
FİNAL SPOR |
41 - 59 |
BURSA BASKET (A) |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
15:30 |
BTF772 |
04. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
61 - 64 |
GÜLBAHÇE |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
15:30 |
BTF734 |
04. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
48 - 58 |
KARACABEY BELEDİYE |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
17:00 |
BTF782 |
04. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
52 - 53 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
18:30 |
BTF759 |
04. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
24 - 87 |
TOFAŞ (B) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
28.10.2019
|
18:30 |
BTF855 |
04. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
25 - 69 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
28.10.2019
|
20:30 |
BTF829 |
04. Hafta |
BURSASPOR |
54 - 67 |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
29.10.2019
|
20:00 |
BTF802 |
04. Hafta |
GÜNEŞTEPE 23 NİSAN |
30 - 68 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
30.10.2019
|
18:30 |
BTF804 |
04. Hafta |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
73 - 54 |
FİNAL SPOR |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
30.10.2019
|
20:30 |
BTF785 |
04. Hafta |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
50 - 44 |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
19:00 |
BTF851 |
04. Hafta |
ÇAKIR EĞİTİM |
85 - 45 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
19:15 |
BTF805 |
04. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
79 - 26 |
GÜNEŞTEPE 23 NİSAN |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
1.11.2019
|
20:30 |
BTF840 |
04. Hafta |
BURSASPOR |
47 - 74 |
GEMLİK BASKETBOL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
15.01.2020
|
19:15 |
BTF911 |
04. Hafta |
BURSA BŞB. |
42 - 59 |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
15.01.2020
|
20:45 |
BTF924 |
04. Hafta |
MG SPOR |
69 - 57 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
18.01.2020
|
18:00 |
BTF915 |
04. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
72 - 90 |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
22.01.2020
|
00:00 |
BTF877 |
04. Hafta |
YEŞİM SPOR |
- |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2020
|
00:00 |
BTF878 |
04. Hafta |
TOFAŞ (B) |
- |
DERİN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.02.2020
|
20:00 |
BTF879 |
04. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
76 - 55 |
ÇAKIR EĞİTİM |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
2.04.2020
|
19:00 |
BTF978 |
04. Hafta |
GÜLBAHÇE |
- |
A LİNE GSK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.04.2020
|
19:00 |
BTF979 |
04. Hafta |
SHARKS SPOR |
- |
GEMLİK BASKETBOL |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.04.2020
|
19:00 |
BTF958 |
04. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
- |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.04.2020
|
19:00 |
BTF959 |
04. Hafta |
BURSASPOR |
- |
ELİT AKADEMİ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.04.2020
|
21:37 |
BTF938 |
04. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
- |
BURSA BASKET (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.04.2020
|
21:37 |
BTF939 |
04. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
- |
YELKEN AKADEMİSİ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.04.2020
|
21:44 |
BTF998 |
04. Hafta |
FİNAL SPOR |
- |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.04.2020
|
21:44 |
BTF999 |
04. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
- |
VATAN SPOR (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19.10.2019
|
15:30 |
BTF725 |
05. Hafta |
MG SPOR |
57 - 49 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
17:00 |
BTF726 |
05. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (B) |
56 - 66 |
NİLÜFER SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
18:30 |
BTF712 |
05. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
34 - 80 |
BURSA BŞB. |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
12:30 |
BTF687 |
05. Hafta |
SHARKS SPOR |
38 - 63 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
30.10.2019
|
19:00 |
BTF839 |
05. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
84 - 42 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
17:00 |
BTF775 |
05. Hafta |
GÜLBAHÇE |
75 - 88 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
11:00 |
BTF776 |
05. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
32 - 88 |
TOFAŞ (B) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
3.11.2019
|
11:00 |
BTF787 |
05. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
50 - 46 |
ÖRNEK KOLEJ (B) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
12:30 |
BTF786 |
05. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
77 - 53 |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
14:00 |
BTF762 |
05. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
87 - 40 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
15:30 |
BTF736 |
05. Hafta |
YEŞİM SPOR |
57 - 27 |
YELKEN AKADEMİSİ |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
15:30 |
BTF846 |
05. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
50 - 45 |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
16:00 |
BTF737 |
05. Hafta |
VATAN SPOR (A) |
77 - 41 |
DERİN GENÇLİK (B) |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
17:00 |
BTF807 |
05. Hafta |
GÜNEŞTEPE 23 NİSAN |
44 - 75 |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
17:30 |
BTF806 |
05. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
47 - 55 |
BURSA BASKET (A) |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
4.11.2019
|
18:30 |
BTF686 |
05. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (A) |
79 - 63 |
TOFAŞ (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
5.11.2019
|
19:00 |
BTF832 |
05. Hafta |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
49 - 70 |
BURSASPOR |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
6.11.2019
|
18:30 |
BTF845 |
05. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
81 - 23 |
A LİNE GSK (A) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
6.11.2019
|
19:00 |
BTF856 |
05. Hafta |
ÇAKIR EĞİTİM |
117 - 29 |
BURSA BASKET (B) |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
12:30 |
BTF784 |
05. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (B) |
66 - 43 |
YENİŞEHİR GELİŞİM (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
19:00 |
BTF853 |
05. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
83 - 44 |
BURSA BASKET (B) |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
16.01.2020
|
18:30 |
BTF928 |
05. Hafta |
MG SPOR |
52 - 45 |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
16.01.2020
|
19:30 |
BTF927 |
05. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
47 - 93 |
BURSA YILDIZLARI (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
19:15 |
BTF882 |
05. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
49 - 58 |
NİLÜFER BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
19.01.2020
|
11:00 |
BTF884 |
05. Hafta |
TOFAŞ (B) |
66 - 60 |
NİLÜFER BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
19.01.2020
|
11:00 |
BTF916 |
05. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (A) |
86 - 44 |
BURSA BŞB. |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
24.01.2020
|
20:00 |
BTF925 |
05. Hafta |
TOFAŞ (A) |
46 - 60 |
BURSA YILDIZLARI (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
26.01.2020
|
17:00 |
BTF914 |
05. Hafta |
TOFAŞ (A) |
89 - 36 |
BURSA BŞB. |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
27.01.2020
|
00:00 |
BTF880 |
05. Hafta |
TOFAŞ (B) |
- |
YEŞİM SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.01.2020
|
00:00 |
BTF881 |
05. Hafta |
ÇAKIR EĞİTİM |
- |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.02.2020
|
20:00 |
BTF892 |
05. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
66 - 68 |
YEŞİM SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
15.02.2020
|
11:00 |
BTF883 |
05. Hafta |
YEŞİM SPOR |
72 - 64 |
ÇAKIR EĞİTİM |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
10.04.2020
|
19:00 |
BTF980 |
05. Hafta |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
- |
SHARKS SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.04.2020
|
19:00 |
BTF981 |
05. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
- |
GÜLBAHÇE |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.04.2020
|
19:00 |
BTF960 |
05. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
- |
BURSASPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.04.2020
|
19:00 |
BTF961 |
05. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
- |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.04.2020
|
21:37 |
BTF940 |
05. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
- |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.04.2020
|
21:37 |
BTF941 |
05. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
- |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.04.2020
|
21:44 |
BTF1000 |
05. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
- |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.04.2020
|
21:44 |
BTF1001 |
05. Hafta |
VATAN SPOR (A) |
- |
FİNAL SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.10.2019
|
19:00 |
BTF843 |
06. Hafta |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
38 - 55 |
A LİNE GSK (A) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
28.10.2019
|
19:30 |
BTF842 |
06. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
44 - 72 |
NİLÜFER BELEDİYE |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
12:30 |
BTF738 |
06. Hafta |
VATAN SPOR (A) |
77 - 37 |
KARACABEY BELEDİYE |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
9.11.2019
|
14:00 |
BTF739 |
06. Hafta |
YEŞİM SPOR |
90 - 40 |
DERİN GENÇLİK (B) |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
9.11.2019
|
14:00 |
BTF678 |
06. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
80 - 37 |
SHARKS SPOR |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
15:30 |
BTF809 |
06. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
55 - 49 |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
9.11.2019
|
17:00 |
BTF689 |
06. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (A) |
74 - 48 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
17:00 |
BTF698 |
06. Hafta |
NİLÜFER SPOR |
56 - 88 |
MG SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
10.11.2019
|
11:30 |
BTF765 |
06. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
83 - 37 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
13:00 |
BTF749 |
06. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
52 - 50 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
14:30 |
BTF808 |
06. Hafta |
GÜNEŞTEPE 23 NİSAN |
23 - 73 |
FİNAL SPOR |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
15:30 |
BTF699 |
06. Hafta |
BURSA BŞB. |
62 - 81 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
16:00 |
BTF818 |
06. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
44 - 82 |
NİLÜFER BELEDİYE |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
17:00 |
BTF715 |
06. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
34 - 83 |
BURSA YILDIZLARI (B) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
11.11.2019
|
18:30 |
BTF819 |
06. Hafta |
BURSASPOR |
42 - 29 |
A LİNE GSK (A) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
12.11.2019
|
19:00 |
BTF748 |
06. Hafta |
TOFAŞ (B) |
95 - 38 |
GÜLBAHÇE |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
13.11.2019
|
20:30 |
BTF835 |
06. Hafta |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
38 - 68 |
GEMLİK BASKETBOL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
14:00 |
BTF789 |
06. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
68 - 54 |
ÖRNEK KOLEJ (B) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
27.01.2020
|
19:00 |
BTF903 |
06. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
67 - 44 |
BURSA BŞB. |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
1.02.2020
|
00:00 |
BTF885 |
06. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
- |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.02.2020
|
18:30 |
BTF917 |
06. Hafta |
TOFAŞ (A) |
55 - 42 |
MG SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
9.02.2020
|
12:30 |
BTF901 |
06. Hafta |
BURSA BŞB. |
24 - 99 |
BURSA YILDIZLARI (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
11.02.2020
|
18:30 |
BTF900 |
06. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
78 - 60 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
16.02.2020
|
12:30 |
BTF913 |
06. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
61 - 54 |
MG SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
16.02.2020
|
15:30 |
BTF912 |
06. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (A) |
108 - 28 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
3.04.2020
|
19:30 |
BTF982 |
06. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
- |
A LİNE GSK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.04.2020
|
19:00 |
BTF983 |
06. Hafta |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
- |
GÜLBAHÇE |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.04.2020
|
19:00 |
BTF962 |
06. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
- |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.04.2020
|
19:00 |
BTF963 |
06. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
- |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.04.2020
|
21:37 |
BTF942 |
06. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
- |
BURSA BASKET (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.04.2020
|
21:37 |
BTF943 |
06. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
- |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.04.2020
|
21:44 |
BTF1002 |
06. Hafta |
VATAN SPOR (A) |
- |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.04.2020
|
21:44 |
BTF1003 |
06. Hafta |
FİNAL SPOR |
- |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SİYAH GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.11.2019
|
14:00 |
BTF858 |
07. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
79 - 60 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Orhangazi Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
20:30 |
BTF822 |
07. Hafta |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
41 - 64 |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
14:00 |
BTF741 |
07. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
39 - 79 |
YEŞİM SPOR |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Karacabey Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karacabey Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
14:30 |
BTF740 |
07. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
46 - 42 |
YELKEN AKADEMİSİ |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
11:00 |
BTF791 |
07. Hafta |
YENİŞEHİR GELİŞİM (A) |
42 - 73 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Yenişehir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yenişehir Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
14:00 |
BTF701 |
07. Hafta |
MG SPOR |
64 - 35 |
BURSA BŞB. |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
25.11.2019
|
20:30 |
BTF718 |
07. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (B) |
40 - 97 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
26.11.2019
|
20:00 |
BTF790 |
07. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (B) |
42 - 53 |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
20:00 |
BTF717 |
07. Hafta |
NİLÜFER SPOR |
84 - 26 |
ELİT AKADEMİ (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
15:30 |
BTF788 |
07. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
59 - 20 |
YENİŞEHİR GELİŞİM (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
2.12.2019
|
20:30 |
BTF690 |
07. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
26 - 107 |
TOFAŞ (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
20:00 |
BTF691 |
07. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
39 - 84 |
BURSA YILDIZLARI (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
5.12.2019
|
20:30 |
BTF821 |
07. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
84 - 37 |
BURSASPOR |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
6.02.2020
|
00:00 |
BTF888 |
07. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
- |
TOFAŞ (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.02.2020
|
11:00 |
BTF904 |
07. Hafta |
TOFAŞ (A) |
91 - 46 |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
12.02.2020
|
19:15 |
BTF887 |
07. Hafta |
ÇAKIR EĞİTİM |
65 - 67 |
DERİN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
14.02.2020
|
18:30 |
BTF906 |
07. Hafta |
TOFAŞ (A) |
64 - 49 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
14.02.2020
|
21:00 |
BTF907 |
07. Hafta |
MG SPOR |
63 - 51 |
BURSA BŞB. |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
25.02.2020
|
19:30 |
BTF920 |
07. Hafta |
MG SPOR |
36 - 88 |
BURSA YILDIZLARI (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
26.04.2020
|
19:00 |
BTF984 |
07. Hafta |
GÜLBAHÇE |
- |
SHARKS SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2020
|
19:00 |
BTF985 |
07. Hafta |
A LİNE GSK (A) |
- |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2020
|
19:00 |
BTF964 |
07. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
- |
BURSASPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2020
|
19:00 |
BTF965 |
07. Hafta |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
- |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2020
|
21:37 |
BTF944 |
07. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
- |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26.04.2020
|
21:37 |
BTF945 |
07. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
- |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.11.2019
|
11:00 |
BTF751 |
08. Hafta |
GÜLBAHÇE |
50 - 55 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
23.11.2019
|
14:00 |
BTF768 |
08. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
60 - 72 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
24.11.2019
|
15:30 |
BTF810 |
08. Hafta |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
62 - 36 |
BURSA BASKET (A) |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
25.11.2019
|
19:00 |
BTF841 |
08. Hafta |
A LİNE GSK (A) |
45 - 66 |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
25.11.2019
|
19:15 |
BTF824 |
08. Hafta |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
19 - 88 |
NİLÜFER BELEDİYE |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
27.11.2019
|
19:15 |
BTF861 |
08. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
53 - 80 |
ÇAKIR EĞİTİM |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
27.11.2019
|
19:30 |
BTF825 |
08. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
61 - 49 |
BURSASPOR |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
10:00 |
BTF742 |
08. Hafta |
YEŞİM SPOR |
87 - 57 |
VATAN SPOR (A) |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
1.12.2019
|
11:00 |
BTF812 |
08. Hafta |
DERİN GENÇLİK (A) |
57 - 37 |
GÜNEŞTEPE 23 NİSAN |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
11:30 |
BTF743 |
08. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
41 - 32 |
KARACABEY BELEDİYE |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
1.12.2019
|
12:30 |
BTF721 |
08. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
69 - 57 |
NİLÜFER SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
14:00 |
BTF704 |
08. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
60 - 110 |
MG SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
14:30 |
BTF813 |
08. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
45 - 40 |
FİNAL SPOR |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
2.12.2019
|
18:30 |
BTF705 |
08. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (B) |
50 - 63 |
BURSA BŞB. |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
5.12.2019
|
20:00 |
BTF792 |
08. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
57 - 53 |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
19:00 |
BTF793 |
08. Hafta |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
58 - 49 |
YENİŞEHİR GELİŞİM (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
20:45 |
BTF752 |
08. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
49 - 82 |
TOFAŞ (B) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
8.12.2019
|
11:00 |
BTF811 |
08. Hafta |
FİNAL SPOR |
34 - 56 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
9.12.2019
|
20:00 |
BTF692 |
08. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (A) |
102 - 48 |
SHARKS SPOR |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
18:30 |
BTF693 |
08. Hafta |
TOFAŞ (A) |
91 - 73 |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
11:30 |
BTF863 |
08. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
39 - 76 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
11.02.2020
|
00:00 |
BTF891 |
08. Hafta |
TOFAŞ (B) |
- |
ÇAKIR EĞİTİM |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.02.2020
|
20:45 |
BTF923 |
08. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (A) |
89 - 51 |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
2.03.2020
|
19:15 |
BTF910 |
08. Hafta |
BURSA YILDIZLARI (A) |
85 - 58 |
TOFAŞ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
4.05.2020
|
19:00 |
BTF986 |
08. Hafta |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
- |
GEMLİK BASKETBOL |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2020
|
19:00 |
BTF987 |
08. Hafta |
SHARKS SPOR |
- |
A LİNE GSK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2020
|
19:00 |
BTF966 |
08. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
- |
ELİT AKADEMİ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2020
|
19:00 |
BTF967 |
08. Hafta |
BURSASPOR |
- |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2020
|
21:37 |
BTF946 |
08. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
- |
YELKEN AKADEMİSİ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2020
|
21:37 |
BTF947 |
08. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
- |
BURSA BASKET (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.12.2019
|
13:00 |
BTF755 |
09. Hafta |
NİLÜFER BEŞEVLER |
31 - 54 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
1.12.2019
|
16:00 |
BTF838 |
09. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
20 - 0 |
A LİNE GSK (A) |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
19:30 |
BTF771 |
09. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
50 - 74 |
TOFAŞ (B) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
4.12.2019
|
19:00 |
BTF754 |
09. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
78 - 47 |
GÜLBAHÇE |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
11:00 |
BTF744 |
09. Hafta |
KARACABEY BELEDİYE |
60 - 47 |
DERİN GENÇLİK (B) |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Karacabey Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karacabey Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
14:30 |
BTF745 |
09. Hafta |
VATAN SPOR (A) |
67 - 60 |
YELKEN AKADEMİSİ |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
9.12.2019
|
19:00 |
BTF815 |
09. Hafta |
GÜNEŞTEPE 23 NİSAN |
12 - 94 |
BURSA BASKET (A) |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
10.12.2019
|
19:00 |
BTF827 |
09. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
85 - 40 |
GEMLİK BASKETBOL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
10.12.2019
|
20:30 |
BTF828 |
09. Hafta |
A LİNE GSK (A) |
49 - 32 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
11.12.2019
|
20:30 |
BTF844 |
09. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
55 - 40 |
BURSASPOR |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
19:30 |
BTF794 |
09. Hafta |
YENİŞEHİR GELİŞİM (A) |
41 - 49 |
ÖRNEK KOLEJ (B) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Yenişehir Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yenişehir Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
10:00 |
BTF707 |
09. Hafta |
MG SPOR |
91 - 36 |
BURSA YILDIZLARI (B) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
13:00 |
BTF862 |
09. Hafta |
ÇAKIR EĞİTİM |
81 - 38 |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
15:00 |
BTF795 |
09. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
61 - 44 |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
20:00 |
BTF708 |
09. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
101 - 41 |
ELİT AKADEMİ (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
19:00 |
BTF814 |
09. Hafta |
FİNAL SPOR |
32 - 78 |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
17:30 |
BTF724 |
09. Hafta |
NİLÜFER SPOR |
0 - 20 |
BURSA BŞB. |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
24.12.2019
|
20:30 |
BTF695 |
09. Hafta |
SHARKS SPOR |
10 - 81 |
TOFAŞ (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
26.12.2019
|
19:00 |
BTF694 |
09. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
64 - 39 |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
26.12.2019
|
19:30 |
BTF865 |
09. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
87 - 30 |
BURSA BASKET (B) |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Orhangazi Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Orhangazi Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
20:00 |
BTF711 |
09. Hafta |
NİLÜFER SPOR |
72 - 50 |
BURSA YILDIZLARI (B) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
16.02.2020
|
00:00 |
BTF894 |
09. Hafta |
ÇAKIR EĞİTİM |
- |
NİLÜFER BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.02.2020
|
12:30 |
BTF909 |
09. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
36 - 73 |
MG SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
22.02.2020
|
12:30 |
BTF926 |
09. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (A) |
60 - 54 |
BURSA BŞB. |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
12.05.2020
|
19:00 |
BTF988 |
09. Hafta |
A LİNE GSK (A) |
- |
GÜLBAHÇE |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.05.2020
|
19:00 |
BTF989 |
09. Hafta |
GEMLİK BASKETBOL |
- |
SHARKS SPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.05.2020
|
19:00 |
BTF968 |
09. Hafta |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
- |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.05.2020
|
19:00 |
BTF969 |
09. Hafta |
ELİT AKADEMİ (A) |
- |
BURSASPOR |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.05.2020
|
21:37 |
BTF948 |
09. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
- |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.05.2020
|
21:37 |
BTF949 |
09. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
- |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.12.2019
|
10:00 |
BTF757 |
10. Hafta |
GÜLBAHÇE |
67 - 53 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
16:00 |
BTF758 |
10. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
59 - 64 |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
11.12.2019
|
19:00 |
BTF774 |
10. Hafta |
TOFAŞ (B) |
62 - 39 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
12:30 |
BTF697 |
10. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (B) |
62 - 47 |
SHARKS SPOR |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
19.12.2019
|
20:00 |
BTF797 |
10. Hafta |
ÖRNEK KOLEJ (B) |
57 - 61 |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
17:30 |
BTF761 |
10. Hafta |
TOFAŞ (B) |
84 - 39 |
NİLÜFER BEŞEVLER |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
19:00 |
BTF796 |
10. Hafta |
GENÇ SARAY GENÇLİK |
69 - 75 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
B LİGİ MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
20:30 |
BTF747 |
10. Hafta |
DERİN GENÇLİK (B) |
50 - 82 |
VATAN SPOR (A) |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
24.12.2019
|
19:00 |
BTF746 |
10. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
38 - 46 |
YEŞİM SPOR |
B LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
19:00 |
BTF710 |
10. Hafta |
KESTEL BELEDİYE GENÇLİK (A) |
55 - 44 |
MG SPOR |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
19:15 |
BTF830 |
10. Hafta |
A LİNE GSK (A) |
37 - 63 |
NİLÜFER BELEDİYE |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
25.12.2019
|
19:30 |
BTF760 |
10. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
62 - 49 |
GÜLBAHÇE |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
20:00 |
BTF696 |
10. Hafta |
TOFAŞ (A) |
72 - 82 |
BURSA YILDIZLARI (A) |
A LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
20:30 |
BTF727 |
10. Hafta |
BURSA BŞB. |
75 - 29 |
ELİT AKADEMİ (A) |
A LİGİ BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
10:00 |
BTF866 |
10. Hafta |
BURSA BASKET (B) |
31 - 75 |
ÇAKIR EĞİTİM |
B LİGİ KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
11:30 |
BTF816 |
10. Hafta |
BURSA BASKET (A) |
48 - 76 |
DERİN GENÇLİK (A) |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
12:30 |
BTF817 |
10. Hafta |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
74 - 34 |
GÜNEŞTEPE 23 NİSAN |
B LİGİ SARI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
28.12.2019
|
17:00 |
BTF847 |
10. Hafta |
BURSASPOR |
72 - 38 |
MUSTAFA GÜÇYETMEZ SP KL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
19:00 |
BTF777 |
10. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
42 - 66 |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
B LİGİ YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
15:30 |
BTF831 |
10. Hafta |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
48 - 55 |
GEMLİK BASKETBOL |
B LİGİ SİYAH GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
21.02.2020
|
00:00 |
BTF897 |
10. Hafta |
NİLÜFER BELEDİYE |
- |
DERİN GENÇLİK (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK B LİGİ PLAY OFF |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.02.2020
|
20:15 |
BTF929 |
10. Hafta |
BURSA BŞB. |
24 - 94 |
TOFAŞ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK A LİGİ PLAY OFF |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
20.05.2020
|
19:00 |
BTF990 |
10. Hafta |
SHARKS SPOR |
- |
OSMANGAZİ BELEDİYE |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.05.2020
|
19:00 |
BTF991 |
10. Hafta |
GÜLBAHÇE |
- |
GEMLİK BASKETBOL |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN SARI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.05.2020
|
19:00 |
BTF970 |
10. Hafta |
BURSASPOR |
- |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.05.2020
|
19:00 |
BTF971 |
10. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
- |
ELİT AKADEMİ (A) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN KIRMIZI GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.05.2020
|
21:37 |
BTF950 |
10. Hafta |
ORHANGAZİ BELEDİYESİ |
- |
ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B) |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.05.2020
|
21:37 |
BTF951 |
10. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. (A) |
- |
YELKEN AKADEMİSİ |
U14 KÜÇÜK ERKEK KLASMAN MAVİ GR. |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|