8.01.2020
|
00:00 |
AKE571 |
Çeyrek Final |
YELKEN AKADEMİSİ |
109 - 49 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
|
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
8.01.2020
|
19:15 |
AKE569 |
Çeyrek Final |
MUDANYA GENÇLİK |
64 - 67 |
BURSA BASKET |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
19:15 |
AKE570 |
Çeyrek Final |
YEŞİM SPOR |
125 - 50 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
|
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
8.01.2020
|
20:45 |
AKE572 |
Çeyrek Final |
ARMADA SPOR |
57 - 74 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
19:30 |
AKE573 |
Çeyrek Final |
TOPHANE ROTARY |
79 - 87 |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
19:30 |
AKE576 |
Çeyrek Final |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
60 - 78 |
MEGREL SPOR |
|
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
20:45 |
AKE574 |
Çeyrek Final |
MG SPOR |
97 - 77 |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
21:00 |
AKE575 |
Çeyrek Final |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
99 - 51 |
YILDIZ GENÇLİK |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
16.01.2020
|
20:00 |
AKE578 |
Playoff Çeyrek Final |
YELKEN AKADEMİSİ |
90 - 69 |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
16.01.2020
|
20:00 |
AKE579 |
Playoff Çeyrek Final |
MEGREL SPOR |
67 - 74 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
20:00 |
AKE580 |
Playoff Çeyrek Final |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
87 - 70 |
BURSA BASKET |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
20:00 |
AKE577 |
Playoff Çeyrek Final |
YEŞİM SPOR |
85 - 64 |
MG SPOR |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
19:00 |
AKE581 |
Playoff Yarı Final |
YEŞİM SPOR |
88 - 65 |
YELKEN AKADEMİSİ |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
20.01.2020
|
20:30 |
AKE582 |
Playoff Yarı Final |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
68 - 63 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
22.01.2020
|
19:00 |
AKE583 |
Playoff Final |
YELKEN AKADEMİSİ |
99 - 82 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
22.01.2020
|
20:30 |
AKE584 |
Playoff Final |
YEŞİM SPOR |
111 - 60 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
12:30 |
AKE527 |
01. Hafta |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
42 - 53 |
GEMLİK SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
12:30 |
AKE415 |
01. Hafta |
BURSA BASKET |
96 - 62 |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
13.10.2019
|
14:00 |
AKE529 |
01. Hafta |
YEŞİM SPOR |
84 - 50 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
15:30 |
AKE413 |
01. Hafta |
FASTLINE GENÇLİK |
0 - 20 |
ÇEKİRGE SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
17:00 |
AKE414 |
01. Hafta |
ARMADA SPOR |
76 - 73 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
13.10.2019
|
17:00 |
AKE528 |
01. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
58 - 74 |
MUDANYA GENÇLİK |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
19:30 |
AKE513 |
01. Hafta |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
71 - 50 |
ELİT AKADEMİ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
19:30 |
AKE456 |
01. Hafta |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
67 - 68 |
MG SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
20:00 |
AKE457 |
01. Hafta |
A LİNE GSK |
61 - 62 |
MEGREL SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
14.10.2019
|
20:00 |
AKE499 |
01. Hafta |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
46 - 59 |
YILDIZ GENÇLİK |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
14:00 |
AKE460 |
02. Hafta |
MG SPOR |
91 - 32 |
A LİNE GSK |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
15:30 |
AKE515 |
02. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
47 - 52 |
TOPHANE ROTARY |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
16:00 |
AKE502 |
02. Hafta |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
67 - 57 |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
17:00 |
AKE417 |
02. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
68 - 47 |
FASTLINE GENÇLİK |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
18:30 |
AKE416 |
02. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
59 - 61 |
ARMADA SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Çekirge Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çekirge Spor Salonu |
|
21.10.2019
|
19:30 |
AKE418 |
02. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
48 - 68 |
BURSA BASKET |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
22.10.2019
|
19:30 |
AKE479 |
02. Hafta |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
84 - 92 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu |
|
24.10.2019
|
21:00 |
AKE530 |
02. Hafta |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
65 - 90 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
17:00 |
AKE531 |
03. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
60 - 53 |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
18:30 |
AKE512 |
03. Hafta |
TOPHANE ROTARY |
78 - 43 |
İZNİK SPOR |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
28.10.2019
|
20:00 |
AKE419 |
03. Hafta |
ÇEKİRGE SPOR |
70 - 79 |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
29.10.2019
|
19:30 |
AKE533 |
03. Hafta |
GEMLİK SPOR |
61 - 76 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
29.10.2019
|
20:00 |
AKE501 |
03. Hafta |
YILDIZ GENÇLİK |
76 - 38 |
İZNİK SPOR |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
30.10.2019
|
20:00 |
AKE535 |
03. Hafta |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
42 - 70 |
MUDANYA GENÇLİK |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
20:00 |
AKE421 |
03. Hafta |
FASTLINE GENÇLİK |
63 - 67 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
20:45 |
AKE420 |
03. Hafta |
BURSA BASKET |
61 - 85 |
YELKEN AKADEMİSİ |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
2.11.2019
|
18:00 |
AKE532 |
04. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
59 - 98 |
YEŞİM SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
3.11.2019
|
15:30 |
AKE520 |
04. Hafta |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
90 - 42 |
İZNİK SPOR |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İnegöl Yeniceköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Yeniceköy Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
15:30 |
AKE455 |
04. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
83 - 35 |
MANTALİTE VE PRENSİP |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
3.11.2019
|
17:00 |
AKE462 |
04. Hafta |
A LİNE GSK |
55 - 79 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
4.11.2019
|
19:00 |
AKE536 |
04. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
66 - 131 |
YEŞİM SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
4.11.2019
|
19:30 |
AKE558 |
04. Hafta |
GEMLİK SPOR |
56 - 84 |
MUDANYA GENÇLİK |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
4.11.2019
|
20:00 |
AKE463 |
04. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
55 - 79 |
MG SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
5.11.2019
|
20:00 |
AKE538 |
04. Hafta |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
43 - 47 |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
6.11.2019
|
19:15 |
AKE519 |
04. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
45 - 67 |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
6.11.2019
|
20:00 |
AKE461 |
04. Hafta |
MANTALİTE VE PRENSİP |
60 - 75 |
MEGREL SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
6.11.2019
|
20:45 |
AKE518 |
04. Hafta |
TOPHANE ROTARY |
58 - 49 |
YILDIZ GENÇLİK |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
7.11.2019
|
18:30 |
AKE422 |
04. Hafta |
ARMADA SPOR |
90 - 84 |
BURSA BASKET |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
7.11.2019
|
20:00 |
AKE424 |
04. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
107 - 66 |
FASTLINE GENÇLİK |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
19:30 |
AKE464 |
04. Hafta |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
83 - 77 |
A LİNE GSK |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
20:00 |
AKE466 |
04. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
78 - 52 |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
20:30 |
AKE465 |
04. Hafta |
MG SPOR |
111 - 41 |
MANTALİTE VE PRENSİP |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
12.11.2019
|
20:00 |
AKE459 |
04. Hafta |
MEGREL SPOR |
53 - 64 |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
19:30 |
AKE489 |
04. Hafta |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
86 - 57 |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
15:30 |
AKE426 |
05. Hafta |
FASTLINE GENÇLİK |
70 - 89 |
ARMADA SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
17:00 |
AKE425 |
05. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
75 - 79 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
17:30 |
AKE539 |
05. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
65 - 70 |
MUDANYA GENÇLİK |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
10.11.2019
|
17:30 |
AKE534 |
05. Hafta |
YEŞİM SPOR |
138 - 53 |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
19:00 |
AKE540 |
05. Hafta |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
68 - 63 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
11.11.2019
|
20:00 |
AKE469 |
05. Hafta |
MANTALİTE VE PRENSİP |
70 - 104 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
13.11.2019
|
19:30 |
AKE541 |
05. Hafta |
GEMLİK SPOR |
40 - 63 |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
13.11.2019
|
20:00 |
AKE427 |
05. Hafta |
ÇEKİRGE SPOR |
46 - 102 |
YELKEN AKADEMİSİ |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
20:45 |
AKE467 |
05. Hafta |
MEGREL SPOR |
42 - 69 |
MG SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
17.11.2019
|
11:00 |
AKE542 |
06. Hafta |
YEŞİM SPOR |
110 - 31 |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
11:00 |
AKE522 |
06. Hafta |
YILDIZ GENÇLİK |
53 - 60 |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
17.11.2019
|
12:30 |
AKE521 |
06. Hafta |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
63 - 51 |
TOPHANE ROTARY |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
17.11.2019
|
12:30 |
AKE428 |
06. Hafta |
BURSA BASKET |
80 - 72 |
FASTLINE GENÇLİK |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
14:00 |
AKE472 |
06. Hafta |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
92 - 59 |
MANTALİTE VE PRENSİP |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
14:00 |
AKE544 |
06. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
81 - 34 |
GEMLİK SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
15:00 |
AKE423 |
06. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
77 - 84 |
ÇEKİRGE SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
İnegöl Yeniceköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Yeniceköy Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
15:30 |
AKE543 |
06. Hafta |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
51 - 58 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
17:00 |
AKE433 |
06. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
85 - 88 |
ARMADA SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
19.11.2019
|
18:30 |
AKE471 |
06. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
116 - 70 |
MEGREL SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
20:00 |
AKE430 |
06. Hafta |
ARMADA SPOR |
96 - 68 |
ÇEKİRGE SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
20.11.2019
|
19:15 |
AKE547 |
06. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
66 - 64 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
20.11.2019
|
19:30 |
AKE431 |
06. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
39 - 99 |
YELKEN AKADEMİSİ |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
20.11.2019
|
20:00 |
AKE524 |
06. Hafta |
TOPHANE ROTARY |
73 - 57 |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
20.11.2019
|
20:30 |
AKE474 |
06. Hafta |
MANTALİTE VE PRENSİP |
45 - 55 |
A LİNE GSK |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
20.11.2019
|
20:45 |
AKE545 |
06. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
85 - 51 |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
21.11.2019
|
18:30 |
AKE511 |
06. Hafta |
YILDIZ GENÇLİK |
53 - 64 |
ELİT AKADEMİ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
21.11.2019
|
20:00 |
AKE525 |
06. Hafta |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
90 - 57 |
İZNİK SPOR |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
21.11.2019
|
20:45 |
AKE475 |
06. Hafta |
MEGREL SPOR |
61 - 87 |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
21.11.2019
|
21:00 |
AKE473 |
06. Hafta |
MG SPOR |
89 - 93 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
18:30 |
AKE432 |
06. Hafta |
ÇEKİRGE SPOR |
60 - 77 |
BURSA BASKET |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
19:30 |
AKE546 |
06. Hafta |
GEMLİK SPOR |
33 - 110 |
YEŞİM SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
20:00 |
AKE429 |
06. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
106 - 46 |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
20:00 |
AKE470 |
06. Hafta |
A LİNE GSK |
56 - 82 |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
12:30 |
AKE549 |
07. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
69 - 66 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
24.11.2019
|
12:30 |
AKE508 |
07. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
74 - 60 |
İZNİK SPOR |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
17:00 |
AKE436 |
07. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
50 - 75 |
BURSA BASKET |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
25.11.2019
|
19:30 |
AKE435 |
07. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
71 - 89 |
ARMADA SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
25.11.2019
|
20:00 |
AKE477 |
07. Hafta |
MG SPOR |
90 - 74 |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
26.11.2019
|
19:30 |
AKE548 |
07. Hafta |
GEMLİK SPOR |
63 - 59 |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
19:15 |
AKE478 |
07. Hafta |
MEGREL SPOR |
72 - 63 |
A LİNE GSK |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
29.11.2019
|
20:00 |
AKE550 |
07. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
41 - 102 |
YEŞİM SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
20:45 |
AKE434 |
07. Hafta |
ÇEKİRGE SPOR |
73 - 60 |
FASTLINE GENÇLİK |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
1.12.2019
|
16:00 |
AKE552 |
08. Hafta |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
43 - 62 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
1.12.2019
|
16:00 |
AKE553 |
08. Hafta |
YEŞİM SPOR |
95 - 52 |
MUDANYA GENÇLİK |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
2.12.2019
|
19:15 |
AKE438 |
08. Hafta |
FASTLINE GENÇLİK |
59 - 75 |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
2.12.2019
|
20:00 |
AKE439 |
08. Hafta |
BURSA BASKET |
69 - 46 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
2.12.2019
|
20:00 |
AKE437 |
08. Hafta |
ARMADA SPOR |
61 - 116 |
YELKEN AKADEMİSİ |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
20:00 |
AKE498 |
08. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
68 - 80 |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
4.12.2019
|
19:15 |
AKE458 |
08. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
84 - 93 |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
4.12.2019
|
20:30 |
AKE551 |
08. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
52 - 60 |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
4.12.2019
|
20:45 |
AKE480 |
08. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
59 - 75 |
MEGREL SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
6.12.2019
|
20:00 |
AKE517 |
08. Hafta |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
78 - 68 |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
20:30 |
AKE481 |
08. Hafta |
A LİNE GSK |
63 - 75 |
MG SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
11:00 |
AKE516 |
09. Hafta |
İZNİK SPOR |
53 - 67 |
YILDIZ GENÇLİK |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İznik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İznik Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
15:30 |
AKE500 |
09. Hafta |
TOPHANE ROTARY |
65 - 59 |
ELİT AKADEMİ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
15:30 |
AKE476 |
09. Hafta |
MANTALİTE VE PRENSİP |
57 - 66 |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
8.12.2019
|
17:00 |
AKE556 |
09. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
83 - 50 |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
8.12.2019
|
17:00 |
AKE554 |
09. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
93 - 52 |
GEMLİK SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
9.12.2019
|
19:30 |
AKE442 |
09. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
69 - 71 |
FASTLINE GENÇLİK |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
12.12.2019
|
20:45 |
AKE555 |
09. Hafta |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
38 - 124 |
YEŞİM SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
13.12.2019
|
20:00 |
AKE441 |
09. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
96 - 54 |
BURSA BASKET |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
18:45 |
AKE440 |
09. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
46 - 75 |
ÇEKİRGE SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
19:30 |
AKE505 |
09. Hafta |
İZNİK SPOR |
52 - 55 |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İznik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İznik Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
20:00 |
AKE503 |
09. Hafta |
YILDIZ GENÇLİK |
44 - 88 |
TOPHANE ROTARY |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
20:45 |
AKE504 |
09. Hafta |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
50 - 55 |
ELİT AKADEMİ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
5.01.2020
|
19:00 |
AKE514 |
09. Hafta |
YILDIZ GENÇLİK |
79 - 60 |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
20:30 |
AKE482 |
10. Hafta |
MEGREL SPOR |
52 - 58 |
MANTALİTE VE PRENSİP |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
20:45 |
AKE484 |
10. Hafta |
MG SPOR |
97 - 78 |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
15.12.2019
|
14:00 |
AKE559 |
10. Hafta |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
63 - 56 |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
20:15 |
AKE557 |
10. Hafta |
YEŞİM SPOR |
20 - 0 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
18:30 |
AKE445 |
10. Hafta |
FASTLINE GENÇLİK |
45 - 128 |
YELKEN AKADEMİSİ |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
19:00 |
AKE443 |
10. Hafta |
BURSA BASKET |
107 - 39 |
ARMADA SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
20:45 |
AKE444 |
10. Hafta |
ÇEKİRGE SPOR |
57 - 74 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
22.12.2019
|
11:00 |
AKE497 |
10. Hafta |
İZNİK SPOR |
47 - 83 |
TOPHANE ROTARY |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İZNİK SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İZNİK SPOR SALONU |
|
24.12.2019
|
20:00 |
AKE506 |
10. Hafta |
TOPHANE ROTARY |
63 - 70 |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
19:30 |
AKE523 |
10. Hafta |
İZNİK SPOR |
39 - 79 |
ELİT AKADEMİ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İznik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İznik Spor Salonu |
|
26.12.2019
|
19:30 |
AKE507 |
10. Hafta |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
89 - 78 |
YILDIZ GENÇLİK |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İnegöl Yeniceköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Yeniceköy Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
15:30 |
AKE537 |
10. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
116 - 72 |
GEMLİK SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
4.01.2020
|
19:00 |
AKE483 |
10. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
20 - 0 |
A LİNE GSK |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
19:30 |
AKE487 |
11. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
52 - 89 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
16.12.2019
|
20:00 |
AKE485 |
11. Hafta |
A LİNE GSK |
52 - 100 |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
17.12.2019
|
20:30 |
AKE486 |
11. Hafta |
MANTALİTE VE PRENSİP |
56 - 79 |
MG SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
12:30 |
AKE446 |
11. Hafta |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
55 - 46 |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
İnegöl Yeniceköy Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Yeniceköy Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
19:15 |
AKE448 |
11. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
113 - 52 |
ÇEKİRGE SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
23.12.2019
|
20:00 |
AKE447 |
11. Hafta |
ARMADA SPOR |
111 - 52 |
FASTLINE GENÇLİK |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
20:00 |
AKE561 |
11. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
78 - 69 |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
26.12.2019
|
20:00 |
AKE468 |
11. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
56 - 62 |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
19:30 |
AKE509 |
11. Hafta |
İNEGÖL GENÇLERGÜCÜ |
71 - 64 |
TOPHANE ROTARY |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İnegöl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İnegöl Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
20:45 |
AKE562 |
11. Hafta |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
51 - 58 |
GEMLİK SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
3.01.2020
|
19:00 |
AKE526 |
11. Hafta |
ELİT AKADEMİ |
51 - 62 |
YILDIZ GENÇLİK |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
3.01.2020
|
19:30 |
AKE510 |
11. Hafta |
İZNİK SPOR |
57 - 80 |
NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ |
KIRMIZI GRUP |
BURSA |
İznik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İznik Spor Salonu |
|
6.01.2020
|
19:15 |
AKE560 |
11. Hafta |
MUDANYA GENÇLİK |
66 - 60 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
25.12.2019
|
20:45 |
AKE490 |
12. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
92 - 60 |
MANTALİTE VE PRENSİP |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
28.12.2019
|
17:00 |
AKE564 |
12. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
81 - 27 |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
28.12.2019
|
17:30 |
AKE563 |
12. Hafta |
DERİN SPOR KULÜBÜ |
0 - 20 |
YEŞİM SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
18:30 |
AKE449 |
12. Hafta |
FASTLINE GENÇLİK |
78 - 88 |
BURSA BASKET |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
14:00 |
AKE450 |
12. Hafta |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
45 - 101 |
YELKEN AKADEMİSİ |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
29.12.2019
|
19:00 |
AKE451 |
12. Hafta |
ÇEKİRGE SPOR |
66 - 105 |
ARMADA SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
19:30 |
AKE565 |
12. Hafta |
GEMLİK SPOR |
60 - 94 |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Gemlik Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gemlik Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
20:30 |
AKE488 |
12. Hafta |
MG SPOR |
84 - 69 |
MEGREL SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
13:00 |
AKE493 |
13. Hafta |
MANTALİTE VE PRENSİP |
58 - 97 |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
14:30 |
AKE491 |
13. Hafta |
VATAN SPOR KULÜBÜ |
71 - 58 |
A LİNE GSK |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
16:00 |
AKE492 |
13. Hafta |
MEGREL SPOR |
63 - 113 |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
20:30 |
AKE452 |
13. Hafta |
YELKEN AKADEMİSİ |
98 - 64 |
İNEGÖL BELEDİYESPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
4.01.2020
|
18:30 |
AKE566 |
13. Hafta |
VETERAN SPOR KULÜBÜ |
0 - 20 |
MUDANYA GENÇLİK |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
5.01.2020
|
10:00 |
AKE567 |
13. Hafta |
YEŞİM SPOR |
132 - 20 |
GEMLİK SPOR |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
11:30 |
AKE568 |
13. Hafta |
ALTINOK SPOR KULÜBÜ |
69 - 81 |
OKSİJEN GENÇLİK (B) |
YEŞİL GRUP |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
17:00 |
AKE453 |
13. Hafta |
BURSA BASKET |
79 - 50 |
ÇEKİRGE SPOR |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Mudanya Gsgm S.S.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mudanya Gsgm S.S. |
|
6.01.2020
|
20:30 |
AKE454 |
13. Hafta |
ARMADA SPOR |
125 - 70 |
AHMET ERDEM AND. LİS. |
BEYAZ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
19:00 |
AKE495 |
14. Hafta |
A LİNE GSK |
65 - 56 |
MANTALİTE VE PRENSİP |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kestel 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
21:00 |
AKE494 |
14. Hafta |
OKSİJEN GENÇLİK (A) |
85 - 82 |
MG SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
8.01.2020
|
19:30 |
AKE496 |
14. Hafta |
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE |
54 - 72 |
MEGREL SPOR |
MAVİ GRUP |
BURSA |
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mustafakemalpaşa ATATÜRK Spor Salonu |
|