25.11.2018
|
13:00 |
CMV2 |
10. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
39 - 30 |
ÇAYIRGÜCÜ SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
25.02.2019
|
17:00 |
CMV14 |
12. Hafta |
ELİT ATLETİK |
23 - 34 |
KUTUP YILDIZI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.01.2019
|
14:00 |
CMV3 |
18. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
42 - 51 |
SUADİYE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.01.2019
|
14:00 |
CMV4 |
18. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
32 - 37 |
İSTBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
24.01.2019
|
12:00 |
CMV5 |
18. Hafta |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
50 - 15 |
GENÇ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.01.2019
|
15:30 |
CMV15 |
18. Hafta |
FİSK SPOR |
49 - 5 |
OLİMPOS SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
30.01.2019
|
18:30 |
CMV6 |
19. Hafta |
PAMUK |
33 - 31 |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
31.01.2019
|
14:00 |
CMV7 |
19. Hafta |
OLİMPOS SPOR |
10 - 58 |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
16:00 |
CMV9 |
20. Hafta |
İSTBOL |
22 - 54 |
FİSK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
18:00 |
CMV8 |
20. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
25 - 31 |
ELİT ATLETİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.02.2019
|
13:00 |
CMV10 |
21. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI |
20 - 41 |
AYKA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.02.2019
|
16:00 |
CMV11 |
23. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
46 - 30 |
PERTEVNİYAL (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.02.2019
|
19:30 |
CMV12 |
23. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
28 - 42 |
DEV ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
24.02.2019
|
14:30 |
CMV13 |
23. Hafta |
GENÇ YILDIZLAR |
18 - 43 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
17:30 |
CMV16 |
24. Hafta |
AYKA |
41 - 19 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.03.2019
|
19:30 |
CMV17 |
24. Hafta |
ATAŞEHİR KARTALLARI |
31 - 30 |
POTANIN ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
3.03.2019
|
10:00 |
CMV18 |
24. Hafta |
KUTUP YILDIZI |
29 - 7 |
GENÇ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.03.2019
|
10:00 |
CMV19 |
24. Hafta |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
49 - 54 |
İSTBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.03.2019
|
13:00 |
CMV20 |
24. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI |
21 - 42 |
SPOR FABRİKASI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.03.2019
|
17:30 |
CMV22 |
24. Hafta |
KURTKÖY YILDIZLAR |
15 - 47 |
KIZILTOPRAK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
3.03.2019
|
18:30 |
CMV21 |
24. Hafta |
BOĞAZİÇİ KARTALLARI |
18 - 24 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.03.2019
|
19:00 |
CMV23 |
24. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
44 - 11 |
ATAŞEHİR ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
16.03.2019
|
10:00 |
CMV24 |
26. Hafta |
PERTEVNİYAL (A) |
18 - 59 |
STARLARIN DOĞUŞU |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
16.03.2019
|
11:30 |
CMV25 |
26. Hafta |
FİSK SPOR |
52 - 30 |
AYKA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.03.2019
|
18:30 |
CMV26 |
26. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL |
59 - 40 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
17.03.2019
|
12:30 |
CMV29 |
26. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI |
25 - 39 |
KIZILTOPRAK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
17.03.2019
|
16:00 |
CMV27 |
26. Hafta |
ÇAYIRGÜCÜ SPOR |
25 - 50 |
FMV IŞIKSPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
17.03.2019
|
16:00 |
CMV28 |
26. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
30 - 26 |
OLİMPOS SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.03.2019
|
10:00 |
CMV30 |
27. Hafta |
AYKA |
27 - 19 |
KUTUP YILDIZI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.03.2019
|
13:00 |
CMV31 |
27. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
32 - 57 |
STARLARIN DOĞUŞU |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
10:00 |
CMV32 |
27. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
36 - 40 |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
10:00 |
CMV35 |
27. Hafta |
İSTBOL |
38 - 30 |
ELİT ATLETİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
11:30 |
CMV33 |
27. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
47 - 31 |
PERTEVNİYAL (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
13:00 |
CMV36 |
27. Hafta |
OLİMPOS SPOR |
18 - 13 |
GENÇ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
16:00 |
CMV34 |
27. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI |
22 - 40 |
FİSK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
30.03.2019
|
10:00 |
CMV38 |
28. Hafta |
STARLARIN DOĞUŞU |
60 - 26 |
ÇAYIRGÜCÜ SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.03.2019
|
16:00 |
CMV39 |
28. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
20 - 52 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
30.03.2019
|
16:00 |
CMV37 |
28. Hafta |
FMV IŞIKSPOR |
56 - 35 |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.04.2019
|
11:00 |
CMV40 |
28. Hafta |
OLİMPOS SPOR |
18 - 42 |
KUTUP YILDIZI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
1.04.2019
|
12:30 |
CMV41 |
28. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
31 - 50 |
PARLAYAN YILDIZLAR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.04.2019
|
15:30 |
CMV42 |
28. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
59 - 13 |
SİMURG |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.04.2019
|
15:30 |
CMV43 |
28. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK |
42 - 35 |
PAMUK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
1.04.2019
|
18:30 |
CMV44 |
28. Hafta |
ATAŞEHİR ASLANLARI |
15 - 45 |
TAKIM YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
3.04.2019
|
18:00 |
CMV45 |
28. Hafta |
GENÇ YILDIZLAR |
20 - 49 |
ELİT ATLETİK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.04.2019
|
19:30 |
CMV46 |
28. Hafta |
İSTBOL |
56 - 22 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.04.2019
|
17:00 |
CMV47 |
28. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
40 - 17 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
E C 1.GR |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
5.04.2019
|
18:00 |
CMV48 |
28. Hafta |
AYKA |
33 - 48 |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.04.2019
|
18:30 |
CMV49 |
28. Hafta |
POTANIN ASLANLARI |
36 - 14 |
BOĞAZİÇİ KARTALLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
6.04.2019
|
16:00 |
CMV50 |
29. Hafta |
KUTUP YILDIZI |
32 - 53 |
İSTBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
6.04.2019
|
17:00 |
CMV51 |
29. Hafta |
FİSK SPOR |
42 - 33 |
SPOR FABRİKASI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.04.2019
|
18:00 |
CMV52 |
29. Hafta |
SİMURG |
0 - 20 |
AVCILAR TANYILDIZI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
6.04.2019
|
18:00 |
CMV53 |
29. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR |
49 - 47 |
SUADİYE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.04.2019
|
11:30 |
CMV54 |
29. Hafta |
POTANIN KARTALLARI |
44 - 18 |
KURTKÖY YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.04.2019
|
13:30 |
CMV56 |
29. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
47 - 27 |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
7.04.2019
|
16:30 |
CMV55 |
29. Hafta |
ELİT ATLETİK |
41 - 11 |
OLİMPOS SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
11.04.2019
|
18:30 |
CMV57 |
29. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
44 - 32 |
SİMURG |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
13.04.2019
|
12:30 |
CMV58 |
30. Hafta |
PAMUK |
36 - 55 |
AKADEMİ İSTANBUL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
13.04.2019
|
14:00 |
CMV59 |
30. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL |
52 - 42 |
DEV ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
13.04.2019
|
15:30 |
CMV60 |
30. Hafta |
KIZILTOPRAK |
- |
ATAŞEHİR KARTALLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
14.04.2019
|
10:00 |
CMV61 |
30. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
30 - 27 |
AVCILAR TANYILDIZI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
14.04.2019
|
10:00 |
CMV62 |
30. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
27 - 57 |
AYKA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
14.04.2019
|
13:00 |
CMV63 |
30. Hafta |
TAKIM YILDIZLARI |
20 - 43 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
14.04.2019
|
16:00 |
CMV64 |
30. Hafta |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
39 - 22 |
ÇENGELSPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
15.04.2019
|
15:00 |
CMV65 |
30. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
25 - 54 |
PARLAYAN YILDIZLAR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
16.04.2019
|
17:00 |
CMV66 |
30. Hafta |
GÖKBURGAZ GENÇLİK |
27 - 63 |
STARLARIN DOĞUŞU |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
16.04.2019
|
17:00 |
CMV67 |
30. Hafta |
ÇAYIRGÜCÜ SPOR |
39 - 29 |
PERTEVNİYAL (A) |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.04.2019
|
17:00 |
CMV68 |
30. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
43 - 30 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
17.04.2019
|
17:00 |
CMV71 |
30. Hafta |
ATAŞEHİR KARTALLARI |
64 - 17 |
ATAŞEHİR ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
17.04.2019
|
17:30 |
CMV69 |
30. Hafta |
BOĞAZİÇİ KARTALLARI |
19 - 40 |
KIZILTOPRAK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
17.04.2019
|
18:30 |
CMV70 |
30. Hafta |
KURTKÖY YILDIZLAR |
17 - 42 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
17.04.2019
|
18:30 |
CMV72 |
30. Hafta |
ÇENGELSPOR |
22 - 39 |
POTANIN ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.04.2019
|
17:00 |
CMV73 |
30. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL |
31 - 44 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.04.2019
|
18:30 |
CMV74 |
30. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK |
35 - 49 |
BEYKOZ GENÇLİK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
10:00 |
CMV75 |
31. Hafta |
FİSK SPOR |
52 - 31 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
10:00 |
CMV76 |
31. Hafta |
ELİT ATLETİK |
15 - 49 |
AYKA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
12:00 |
CMV81 |
31. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
52 - 35 |
ATAŞEHİR KARTALLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
14:30 |
CMV77 |
31. Hafta |
GENÇ YILDIZLAR |
- |
İSTBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
14:30 |
CMV78 |
31. Hafta |
GENÇ YILDIZLAR |
22 - 45 |
İSTBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
15:00 |
CMV82 |
31. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR |
49 - 28 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
16:00 |
CMV79 |
31. Hafta |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
51 - 11 |
AVCILAR TANYILDIZI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
17:30 |
CMV80 |
31. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
15 - 70 |
SPOR FABRİKASI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
19:30 |
CMV83 |
31. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
74 - 38 |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
11:30 |
CMV86 |
31. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
25 - 47 |
AKADEMİ İSTANBUL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
12:00 |
CMV84 |
31. Hafta |
POTANIN ASLANLARI |
61 - 8 |
KURTKÖY YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
13:00 |
CMV87 |
31. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
54 - 28 |
PAMUK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
14:30 |
CMV88 |
31. Hafta |
ATAŞEHİR ASLANLARI |
16 - 37 |
BOĞAZİÇİ KARTALLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
15:00 |
CMV85 |
31. Hafta |
KIZILTOPRAK |
58 - 30 |
ÇENGELSPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
21.04.2019
|
17:30 |
CMV89 |
31. Hafta |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
39 - 23 |
POTANIN KARTALLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
12:30 |
CMV95 |
31. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK |
43 - 44 |
DEV ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
13:00 |
CMV93 |
31. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI |
27 - 28 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
13:30 |
CMV96 |
31. Hafta |
PAMUK |
42 - 73 |
BEYKOZ GENÇLİK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
14:00 |
CMV98 |
31. Hafta |
BOĞAZİÇİ KARTALLARI |
12 - 34 |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
14:30 |
CMV90 |
31. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
25 - 64 |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
15:00 |
CMV94 |
31. Hafta |
AYKA |
53 - 22 |
GENÇ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
16:00 |
CMV91 |
31. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
54 - 25 |
KUTUP YILDIZI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
16:30 |
CMV97 |
31. Hafta |
ATAŞEHİR KARTALLARI |
46 - 20 |
TAKIM YILDIZLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
17:00 |
CMV99 |
31. Hafta |
ÇENGELSPOR |
43 - 20 |
ATAŞEHİR ASLANLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
23.04.2019
|
17:30 |
CMV92 |
31. Hafta |
İSTBOL |
44 - 11 |
OLİMPOS SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.04.2019
|
18:30 |
CMV100 |
31. Hafta |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
26 - 63 |
SUADİYE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
26.04.2019
|
18:30 |
CMV101 |
31. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL |
37 - 38 |
PARLAYAN YILDIZLAR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
27.04.2019
|
17:30 |
CMV102 |
32. Hafta |
KUTUP YILDIZI |
39 - 23 |
AVCILAR TANYILDIZI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
27.04.2019
|
19:00 |
CMV103 |
32. Hafta |
BEYKOZ GENÇLİK |
29 - 52 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.04.2019
|
10:00 |
CMV106 |
32. Hafta |
OLİMPOS SPOR |
19 - 40 |
AYKA |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.04.2019
|
12:00 |
CMV108 |
32. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
64 - 33 |
ÇENGELSPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.04.2019
|
13:00 |
CMV107 |
32. Hafta |
ELİT ATLETİK |
21 - 55 |
SPOR FABRİKASI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.04.2019
|
13:00 |
CMV104 |
32. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
41 - 48 |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
28.04.2019
|
13:30 |
CMV109 |
32. Hafta |
KIZILTOPRAK |
59 - 18 |
POTANIN KARTALLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
28.04.2019
|
14:30 |
CMV105 |
32. Hafta |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
52 - 48 |
FİSK SPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
29.04.2019
|
17:00 |
CMV110 |
32. Hafta |
SUADİYE BASKETBOL |
47 - 27 |
ERENKÖY FMV IŞIK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
29.04.2019
|
17:00 |
CMV111 |
32. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
63 - 53 |
AKADEMİ İSTANBUL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
29.04.2019
|
17:00 |
CMV112 |
32. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR |
62 - 29 |
PAMUK |
B GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
2.05.2019
|
17:00 |
CMV113 |
32. Hafta |
ANKA BASKETBOL AKADEMİ |
36 - 55 |
KUTUP YILDIZI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
2.05.2019
|
18:30 |
CMV114 |
32. Hafta |
AVCILAR TANYILDIZI |
20 - 22 |
ELİT ATLETİK |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
10:00 |
CMV116 |
33. Hafta |
SPOR FABRİKASI |
66 - 16 |
GENÇ YILDIZLAR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
12:00 |
CMV117 |
33. Hafta |
PAMUK |
28 - 55 |
DEV ATAŞEHİR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
4.05.2019
|
16:30 |
CMV118 |
33. Hafta |
BOĞAZİÇİ SPOR |
40 - 60 |
PARLAYAN YILDIZLAR |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.05.2019
|
13:30 |
CMV120 |
33. Hafta |
ERENKÖY FMV IŞIK |
56 - 31 |
İSTANBUL KARŞIYAKA |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.05.2019
|
16:30 |
CMV121 |
33. Hafta |
AKADEMİ İSTANBUL |
43 - 57 |
SUADİYE BASKETBOL |
B GRUBU |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
5.05.2019
|
17:30 |
CMV119 |
33. Hafta |
AYKA |
48 - 57 |
İSTBOL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
7.05.2019
|
17:00 |
CMV123 |
33. Hafta |
KIZILTOPRAK |
40 - 33 |
POTANIN ASLANLARI |
C 2.GR |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
7.05.2019
|
18:30 |
CMV122 |
33. Hafta |
FİSK SPOR |
54 - 29 |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.05.2019
|
17:00 |
CMV124 |
33. Hafta |
ÜSKÜDAR BASKETBOL |
61 - 45 |
POTANIN KARTALLARI |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
8.05.2019
|
18:30 |
CMV125 |
33. Hafta |
ATAŞEHİR ASLANLARI |
19 - 53 |
SANCAKTEPE İSTANBUL |
C GRUBU |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
8.05.2019
|
18:30 |
CMV126 |
33. Hafta |
ATAŞEHİR KARTALLARI |
44 - 47 |
ÇENGELSPOR |
C GRUBU |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
9.05.2019
|
17:00 |
CMV127 |
33. Hafta |
PERTEVNİYAL LİSESİ |
26 - 66 |
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ |
C 1.GR |
İSTANBUL |
Bağcılar Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bağcılar Spor Salonu |
|
9.05.2019
|
17:00 |
CMV128 |
33. Hafta |
OLİMPOS SPOR |
18 - 50 |
SPOR FABRİKASI |
C 1.GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.05.2019
|
18:30 |
CMV129 |
33. Hafta |
KUTUP YILDIZI |
28 - 39 |
FİSK SPOR |
C 1.GR |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.05.2019
|
18:30 |
CMV130 |
33. Hafta |
PARLAYAN YILDIZLAR |
41 - 31 |
BEYKOZ GENÇLİK |
B 2.GR |
İSTANBUL |
Maltepe Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maltepe Spor Salonu |
|
9.05.2019
|
18:30 |
CMV131 |
33. Hafta |
DEV ATAŞEHİR |
65 - 53 |
BOĞAZİÇİ SPOR |
B 2.GR |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
İTO Yakacık Spor Salonu |
|