TARİH |
GÜN |
SAAT |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SALON |
KTG |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ B GR 09 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
11:30 |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U14 ERK -B LİG C GR 41 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
13:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ C GR 11 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:30 |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ C GR 09 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ D GR 10 |
|
|
|
|
|
|
|
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ F GR 05 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
11:30 |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ D GR 09 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
13:00 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK -A LİGİ 12 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:30 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -A LİGİ -107 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -A LİGİ -108 |
|
|
|
|
|
|
|
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U12 KIZ C GR 01 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
11:30 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK B LİGİ C GR 10 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
13:00 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK |
SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U12 KIZ B GR 04 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:30 |
EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ. |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK B LİGİ A GR 11 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK B LİGİ D GR 12 |
|
|
|
|
|
|
|
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ F GR 05 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
11:30 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK -A LİGİ 11 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
13:00 |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK -A LİGİ 10 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:30 |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK -A LİGİ 09 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
TAKEV SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK.-A LİGİ 07 |
|
|
|
|
|
|
|
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
PETKİM SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U11 ERK -A LİGİ 06 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
SELÇUK BİLGİÇ (SB) SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U10 ERK -B LİGİ A GR 09 |
13.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U10 KIZ B GR 02 |
|
|
|
|
|
|
|
14.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZGA SPOR KULÜBÜ |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ E GR 11 |
14.01.2024 |
PAZAR |
11:30 |
BERGAMA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ E GR 09 |
TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL LİG MÜSABAKASI |
14.01.2024 |
PAZAR |
17:00 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 11 |
14.01.2024 |
PAZAR |
18:30 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 10 |
|
|
|
|
|
|
|
14.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ G GR 02 |
14.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ E GR 12 |
14.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
İZMİRSPOR SPORKULÜBÜ |
EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U11 ERK B LİGİ A GR 05 |
14.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
PETKİM SPOR KULÜBÜ-A |
MARSHH ACADEMY SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ B GR 10 |
|
|
|
|
|
|
|
14.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ.-A |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG C GR 42 |
14.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
İZMİR DOST SPORKULÜBÜ |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG C GR 44 |
14.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -B |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG C GR 43 |
|
|
|
|
|
|
|
14.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U10 ERK -B LİGİ E GR 06 |
14.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ-A |
GAZİEMİR SS. |
U12 KIZ C GR 04 |
14.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U12 ERK B LİGİ B GR 11 |
14.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 09 |
|
|
|
|
|
|
|
14.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U11 KIZ -B LİGİ 05 |
14.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-B |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U12 ERK B LİGİ C GR 12 |
14.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
İZFEN SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA UĞUR SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 12 |
14.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U14 ERK -B LİG D GR 43 |
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -A LİGİ -104 |
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK -A LİG -115 |
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ F GR -18 |
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 37 |
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ B LİG 50 |
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -23 |
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U16 KIZ B LİG 53 |
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -23 |
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
ANKA BASK SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-14 |
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -B LİGİ C GR 40 |
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK -A LİG -116 |
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ D GR 39 |
|
|
|
|
|
|
|
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
FİGES SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 40 |
15.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. |
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI SK |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ B GR -25 |
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024 |
SALI |
18:30 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞT VE SPOR KUL |
MENEMEN SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 54 |
16.01.2024 |
SALI |
20:00 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
PETKİM SPOR KULÜBÜ -A |
MENEMEN SS. |
U16 ERK -A LİG -118 |
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024 |
SALI |
18:30 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SK |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ B GR -24 |
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024 |
SALI |
18:30 |
TİRE HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A |
GAZİEMİR SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -17 |
16.01.2024 |
SALI |
20:00 |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U18 ERK -B LİGİ C GR 42 |
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024 |
SALI |
18:30 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK-A |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -24 |
16.01.2024 |
SALI |
20:00 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 KIZ B LİG 52 |
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024 |
SALI |
18:30 |
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ F GR -19 |
16.01.2024 |
SALI |
20:00 |
İZMİR EFE SPORKULÜBÜ-A |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KUL-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -21 |
|
|
|
|
|
|
|
16.01.2024 |
SALI |
18:30 |
SİBA SPOR KULÜBÜ |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -22 |
16.01.2024 |
SALI |
20:00 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ C GR 39 |
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SK |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ F GR -20 |
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ B LİG 49 |
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-B |
İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 38 |
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -20 |
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK -A LİG -117 |
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KUL -A |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -22 |
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
FİGES SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ B GR -23 |
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 KIZ B LİG 56 |
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -18 |
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ C GR 41 |
|
|
|
|
|
|
|
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA BELEDİYE SPORKULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U18 ERK -B LİGİ B GR 48 |
17.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A |
MENEMEN SS. |
U16 ERK -A LİG -119 |
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -21 |
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B |
BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -21 |
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK -A LİG -120 |
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KUL |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -20 |
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -19 |
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -22 |
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -23 |
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ |
EGE ELİT SPORKULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -24 |
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -25 |
|
|
|
|
|
|
|
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ D GR 42 |
18.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KUL -B |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -B- |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -25 |
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -B |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -19 |
19.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -17 |
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR DOSTSPOR KULÜBÜ-B |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -B LİGİ B GR 45 |
19.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -A LİGİ -105 |
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
ÇEŞME BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ B LİG 55 |
19.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -18 |
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 41 |
19.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ-B |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -24 |
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -A LİGİ -103 |
19.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ C GR 37 |
|
|
|
|
|
|
|
19.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
PETKİM SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U18 ERK -A LİGİ -106 |
19.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U18 ERK -B LİGİ A GR 46 |