18.03.2024 |
18:30 |
AUO1477 |
5 |
U 11 ERKEKLER A LİGİ
| Menemen Spor Salonu |
PETKİM SPOR (B) |
73 - 41 |
PETKİM SPOR (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
18.03.2024 |
18:30 |
AUO1504 |
5 |
U 11 ERKEKLER A LİGİ
| Halkapınar Spor Salonu |
İZMİR GÖKSU SPOR |
42 - 23 |
BATI BASKETBOL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
18.03.2024 |
18:30 |
AUO1690 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
İZMİR EFE SPOR (A) |
69 - 24 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
18.03.2024 |
20:00 |
AUO1546 |
4 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
MAVİŞEHİR İHTİSAS |
18 - 59 |
ALTAY |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
18.03.2024 |
20:00 |
AUO1618 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Halkapınar Spor Salonu |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT |
63 - 14 |
EGE FAST |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
18.03.2024 |
20:00 |
AUO1621 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
ATA SMYRNA |
38 - 6 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
19.03.2024 |
18:30 |
AUO1585 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
İZMİR YÜKSELİŞ |
54 - 22 |
AMİRALLER SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
19.03.2024 |
18:30 |
AUO1502 |
5 |
U 11 ERKEKLER A LİGİ
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
KARŞIYAKA |
76 - 41 |
EGE ASİST BASKETBOL (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
19.03.2024 |
20:00 |
AUO1528 |
4 |
U11 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS |
49 - 24 |
İZMİR KOLEJLİLER |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
19.03.2024 |
20:00 |
AUO1549 |
4 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
33 - 11 |
MAVİ EGE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
19.03.2024 |
20:00 |
AUO1657 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN (B) |
24 - 91 |
EGE DEMİR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20.03.2024 |
18:30 |
AUO1655 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL |
27 - 47 |
YARIMADA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20.03.2024 |
18:30 |
AUO1656 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Halkapınar Spor Salonu |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
24 - 27 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20.03.2024 |
18:30 |
AUO1526 |
4 |
U11 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL |
44 - 63 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20.03.2024 |
18:30 |
AUO1583 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
YELKİ SPOR |
46 - 18 |
İZMİR DSİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20.03.2024 |
20:00 |
AUO1620 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Halkapınar Spor Salonu |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
41 - 60 |
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20.03.2024 |
20:00 |
AUO1654 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
İZMİR EGE BASKETBOL |
50 - 32 |
İZMİR EFE SPOR (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
20.03.2024 |
20:00 |
AUO1692 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
27 - 23 |
BANDIRMA İZMİR SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
21.03.2024 |
18:30 |
AUO1693 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
TORBALI GELİŞİM SPOR |
33 - 35 |
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
22.03.2024 |
18:30 |
AUO1582 |
2 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
SİBA |
68 - 20 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
22.03.2024 |
20:00 |
AUO1527 |
4 |
U11 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
ÖZEL OLUŞUM SPOR |
28 - 47 |
ERASLAN SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
22.03.2024 |
20:00 |
AUO1529 |
4 |
U11 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR (B) |
70 - 22 |
EGE ASİST GENÇLİK (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
10:00 |
AUO1530 |
5 |
U11 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
ERASLAN SPOR |
49 - 38 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
24.03.2024 |
16:00 |
AUO1646 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
ÖDEMİŞ BELEDİYE |
7 - 77 |
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
25.03.2024 |
18:30 |
AUO1577 |
5 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
İZMİRSPOR |
16 - 37 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
25.03.2024 |
18:30 |
AUO1611 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
EGE ASİST BASKETBOL (B) |
44 - 41 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
25.03.2024 |
20:00 |
AUO1612 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
SİBA |
76 - 14 |
AMİRALLER SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
25.03.2024 |
20:00 |
AUO1649 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
78 - 12 |
ATA SMYRNA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
26.03.2024 |
18:30 |
AUO1685 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Halkapınar Spor Salonu |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
53 - 28 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
26.03.2024 |
18:30 |
AUO1719 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
BOSSAN |
49 - 59 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
26.03.2024 |
18:30 |
AUO1647 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
BATI BASKETBOL GENÇLİK |
31 - 38 |
EGE FAST |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
26.03.2024 |
20:00 |
AUO1684 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
İZMİR EGE BASKETBOL |
34 - 86 |
EGE DEMİR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
26.03.2024 |
20:00 |
AUO1610 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
YELKİ SPOR |
37 - 24 |
EGE ASİST GENÇLİK (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
26.03.2024 |
20:00 |
AUO1576 |
5 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
MAVİŞEHİR İHTİSAS |
23 - 31 |
MAVİ EGE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
27.03.2024 |
18:30 |
AUO1613 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
GÖZTEPE BASKETBOL (B) |
24 - 57 |
İZMİR YÜKSELİŞ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
27.03.2024 |
18:30 |
AUO1683 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Halkapınar Spor Salonu |
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK (B) |
33 - 10 |
İZMİR EFE SPOR (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
27.03.2024 |
20:00 |
AUO1533 |
5 |
U11 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
İZMİR KOLEJLİLER |
16 - 62 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
27.03.2024 |
20:00 |
AUO1575 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
İZMİR EBA SPOR |
42 - 36 |
ALTAY |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
28.03.2024 |
18:30 |
AUO1531 |
5 |
U11 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| Halkapınar Spor Salonu |
EGE GENÇLİK BASKETBOL |
47 - 55 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
28.03.2024 |
18:30 |
AUO1721 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
19 - 63 |
TORBALI GELİŞİM SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
28.03.2024 |
20:00 |
AUO1720 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
İZMİR EFE SPOR (A) |
48 - 29 |
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
28.03.2024 |
20:00 |
AUO1718 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Halkapınar Spor Salonu |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (B) |
38 - 6 |
BANDIRMA İZMİR SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
28.03.2024 |
20:00 |
AUO1682 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL |
21 - 35 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
29.03.2024 |
18:30 |
AUO1508 |
6 |
U 11 ERKEKLER A LİGİ
| Menemen Spor Salonu |
GÖZTEPE BASKETBOL (A) |
- |
PETKİM SPOR (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
29.03.2024 |
20:00 |
AUO1481 |
6 |
U 11 ERKEKLER A LİGİ
| Menemen Spor Salonu |
İZMİR GÖKSU SPOR |
- |
PETKİM SPOR (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
29.03.2024 |
20:00 |
AUO1648 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT |
- |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
29.03.2024 |
20:00 |
AUO1532 |
5 |
U11 ERKEKLER B LİGİ F GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
EGE ASİST GENÇLİK (A) |
- |
ÖZEL OLUŞUM SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
29.03.2024 |
20:00 |
AUO1574 |
9 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
EGE ATLETİK SPOR |
- |
EGE ELİT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
30.03.2024 |
12:00 |
AUO1640 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
ÖDEMİŞ BELEDİYE |
- |
ATA SMYRNA |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1.04.2024 |
18:30 |
AUO1677 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
İZMİR EGE BASKETBOL |
- |
İZMİR YENİ NESİL SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1.04.2024 |
20:00 |
AUO1568 |
6 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Menemen Spor Salonu |
EGE ATLETİK SPOR |
- |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
1.04.2024 |
20:00 |
AUO1566 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
İZMİR EBA SPOR |
- |
MAVİ EGE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2.04.2024 |
18:30 |
AUO1641 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT |
- |
MAVİŞEHİR KOLEJİ (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
2.04.2024 |
20:00 |
AUO1567 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Gaziemir Spor Salonu |
BAYRAKLI BELEDİYESİ |
- |
EGE ELİT |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
3.04.2024 |
18:30 |
AUO1639 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
İZMİR YEŞİLAYSPOR |
- |
EN İYİ (BEST) GELİŞİM GENÇLİK (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
3.04.2024 |
20:00 |
AUO1713 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ E GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
İZMİR EFE SPOR (A) |
- |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
4.04.2024 |
18:30 |
AUO1479 |
6 |
U 11 ERKEKLER A LİGİ
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
EGE ASİST BASKETBOL (A) |
- |
BATI BASKETBOL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
4.04.2024 |
20:00 |
AUO1478 |
6 |
U 11 ERKEKLER A LİGİ
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
KARŞIYAKA |
- |
TAKEV SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
4.04.2024 |
20:00 |
AUO1605 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Serdar Yereli Spor Salonu |
SİBA |
- |
GÖZTEPE BASKETBOL (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5.04.2024 |
18:30 |
AUO1603 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
İZMİR DSİ |
- |
EGE ASİST GENÇLİK (B) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5.04.2024 |
20:00 |
AUO1675 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ D GRUBU
| BALÇOVA SPOR SALONU |
YARIMADA |
- |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR (A) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5.04.2024 |
20:00 |
AUO1602 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ C GRUBU
| Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonu |
EGE ASİST BASKETBOL (B) |
- |
AMİRALLER SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5.04.2024 |
20:00 |
AUO1638 |
7 |
U11 ERKEKLER B LİGİ B GRUBU
| Halkapınar (Küçük) |
BATI BASKETBOL GENÇLİK |
- |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
5.04.2024 |
20:00 |
AUO1569 |
6 |
U11 ERKEKLER B LİGİ A GRUBU
| Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
MAVİŞEHİR İHTİSAS |
- |
İZMİRSPOR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|