Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

U14 (Erkek ve Kız) Bölge Şampiyonaları’nda Dördüncü Gün Maçları Tamamlandı

14.02.2020


Türkiye Basketbol Federasyonu yurt içi faaliyetleri kapsamında organize edilen U14 (Erkek-Kız) Bölge Şampiyonaları’nda dördüncü gün maçları oynandı.

Altyapı Faaliyetleri 2019-2020 sezonu erkeklerde; Balıkesir, Aydın, Bolu, Niğde, Şanlıurfa, Giresun, kızlarda ise Çanakkale, Isparta, Zonguldak, Karaman, Diyarbakır illerinde düzenleniyor.

 Erkeklerde oynanan dördüncü gün maçları sonunda; Tekirdağ Türk Telekom, İstanbul DSİ, Kocaeli Basket Spor, Balıkesir BŞB, Erciyes Koleji, KKTC, Diltaş Eğitim Kurumları Spor, Adana 1903 Spor, Malatya Basketbol Spor, İlgi Spor, Bağlar Belediye, Adıyamanlılar Vakfı, Güneysu Spor ve Giresun Belediye Gençlik Spor rakiplerini mağlup etti.

U14 Kızlar Bölge Şampiyonaları’nda ise dördüncü gün oynanan maçların ardından; Ant Spor Organizasyon Spor, Gülbahçe Spor, Sağlıklı Anneler Mutlu Aileler Spor, Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor, Servergazi Basketbol Spor, Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Gençlik ve Spor, Isparta Profesyonel Eğitim Gençlik ve Spor, Antalya Basketbol Gençlik ve Spor, Eskişehir Çağdaş Kolejliler ve Spor, Ankara Altınbilekler Gençlik, Kayseri Basketbol Spor, Mersin BŞB, Vitray Spor be Nusaybin Belediye Spor maçlarından galibiyetle ayrıldı.

U14 (Erkek-Kız) Bölge Şampiyonaları’nın programı ve alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul