Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

2. Kademe (D Kategori) Uygulama Eğitimi Konya'da Düzenlendi

17.07.2021


8 Temmuz Perşembe günü başlayan 2. Kademe (D Kategori) Antrenör Kursu, 16 Temmuz Cuma günü sona erdi.

İlk bölüm; adayların eğitim sürecini desteklemek amacıyla, 8-10 Temmuz tarihleri arasında TBF Akademi uzaktan eğitim platformu üzerinden düzenlenerek, “Basketbolda Özel Antrenman Bilgisi ve Testler” dersinin TBF Eğitim Kurulu Üyesi Dr. Seyfi Savaş, “Basketbolda İstatistik” dersinin Ayberk Nayir ve “Basketbolda Eğitsel Oyunlar” dersinin ise TBF Öğreticiler Alt Kurul Üyesi Menderes Gümüşdal tarafından verilmesiyle tamamlanmıştır.

İkinci bölüm ise; 12-15 Temmuz tarihleri arasında “Teknik-Taktik” derslerinin yüz yüze eğitim şeklinde düzenlenerek, “Teknik-Taktik” dersinin hücum bölümünün TBF Öğreticiler Alt Kurul Üyesi Menderes Gümüşdal, savunma bölümünün ise TBF Öğreticiler Alt Kurul Üyesi Derya Özyer tarafından verilmesiyle tamamlanmıştır.

3 günü uzaktan eğitim, 5 günü ise yüz yüze eğitim metoduyla işlenen 2. Kademe (D Kategori) Uygulama Eğitimi, TBF Eğitim Kurulu Genel Sekreteri Murat Özyer’in de katılımıyla, 16 Temmuz Cuma günü sahada yapılan uygulama sınavının ardından tamamlanmıştır.

Demo Takımı: Diltaş Eğitim Kurumları SK

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul