FIBA 18 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası
|
1 Temmuz Cumartesi
|
Saat
|
Salon
|
Müsabaka
|
Skor
|
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Litvanya – İtalya
|
62-64
|
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Letonya – İspanya
|
50-78
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Portekiz – Belçika
|
66-51
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Sırbistan – İsrail
|
66-47
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Türkiye – Polonya
|
71-47
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Çekya – Almanya
|
76-89
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Macaristan – Fransa
|
41-61
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Slovenya – Finlandiya
|
84-54
|
|
2 Temmuz Pazar
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Belçika – Litvanya
|
83-45
|
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
İsrail – Letonya
|
62-73
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
İspanya – Sırbistan
|
95-86
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Finlandiya – Çekya
|
84-62
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Polonya – Macaristan
|
40-79
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Fransa – Türkiye
|
66-43
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
İtalya – Portekiz
|
59-75
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Almanya – Slovenya
|
54-59
|
|
3 Temmuz Pazartesi
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Polonya – Fransa
|
58-89
|
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
İsrail – İspanya
|
48-90
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Belçika – İtalya
|
62-44
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Çekya – Slovenya
|
67-78
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Macaristan – Türkiye
|
67-48
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Finlandiya – Almanya
|
58-59
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Litvanya – Portekiz
|
47-70
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Letonya – Sırbistan
|
54-88
|
|
5 Temmuz Çarşamba
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Macaristan - İtalya
|
|
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
İspanya - Çekya
|
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Fransa - Litvanya
|
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Slovenya - İsrail
|
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Belçika - Türkiye
|
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Sırbistan - Finlandiya
|
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Portekiz - Polonya
|
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
Almanya - Letonya
|
|
|
6 Temmuz Perşembe
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Çeyrek Final Eşleşmesi 1. Maç
|
|
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
9-16 Klasman Mücadelesi
|
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Çeyrek Final Eşleşmesi 2. Maç
|
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
9-16 Klasman Mücadelesi
|
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Çeyrek Final Eşleşmesi 3. Maç
|
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
9-16 Klasman Mücadelesi
|
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Çeyrek Final Eşleşmesi 4. Maç
|
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
9-16 Klasman Mücadelesi
|
|
|
8 Temmuz Cumartesi
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
5 - 8 Klasman Mücadelesi
|
|
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
13 - 16 Klasman Mücadelesi
|
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
5 - 8 Klasman Mücadelesi
|
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
13 - 16 Klasman Mücadelesi
|
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Yarı Final 1. Maç
|
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
9-12 Klasman Mücadelesi
|
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Yarı Final 2. Maç
|
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
9-12 Klasman Mücadelesi
|
|
|
9 Temmuz Pazar
|
13.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
15-16 Klasman Mücadelesi
|
|
|
14.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
7-8 Klasman Mücadelesi
|
|
|
15.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
11-12 Klasman Mücadelesi
|
|
|
16.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
13-14 Klasman Mücadelesi
|
|
|
18.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi (Küçük Salon)
|
9-10 Klasman Mücadelesi
|
|
|
19.00
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
3.’lük Karşılaşması
|
|
|
20.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
5-6 Klasman Mücadelesi
|
|
|
21.30
|
Konya Spor ve Kongre Merkezi
|
Final Karşılaşması
|
|
|