Maç Programları

0
2017-2018 sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı ve Yurt içi Faaliyetleri Sirküleri yayınlandı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurt içi Faaliyetleri ve Altyapı Organizasyonları Birimi tarafından 2017-2018 sezonu Altyapı Faaliyetleri Genel Programı ve Yurtiçi Faaliyetleri Sirküleri yayınlanmıştır.


Naim Süleymanoğlu hayatını kaybetti.

Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Türk sporunun başı sağolsun.


Aday hakem kursu SONUÇLAR ve DUYURU

İlimizde 6-8 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılan Aday Hakem Kursu sonuçlandı.


Okul Sporları Basketbol Branş Talimatları

2017-2018 sezonu Okul Sporları Basketbol Branş Talimatları yayımlanmıştır. Tüm okullarımızın ve müsabaka görevlilerinin dikkatle inceleyerek talimatlara göre maçların oynanması gerekmektedir.


Basketbolun Temel Unsurları - Mersin

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 5 0 Federasyon A 2 0 117 58 14 28 1093 438
B 12 1 Federasyon B 2 0
C 21 3 Federasyon C 4 1
D 11 1 İl 26 5
E 16 2 Aday 8 3

Haftanın Maçları

Mersin U15 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
15.02.2018 18:00DAG37YARI FİNALMERSİNEdip Buran Spor SalonuTARSUS AMERİKAN KOLEJİ80-41BARBAROS ORTAOKULU
19.02.2018 18:00DAG383.LÜK MAÇIMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuTED MERSİN KOLEJİ51-47BARBAROS ORTAOKULU
Mersin U14 A Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
19.02.2018 00:00BYP21AGDENİZ SPOR -ÇUKUROVA BASKETBOL
21.02.2018 18:30BYP20AGMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuBAHÇEŞEHİR KOLEJİ43-52AKDENİZ SPOR
26.02.2018 00:00BYP23AGÇUKUROVA BASKETBOL -BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
26.02.2018 00:00BYP22AGDOĞA KOLEJİ-DENİZ SPOR
Mersin U14 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
14.02.2018 18:30BYR27AGMERSİNTarsus Spor SalonuTARSUS GENÇLİK SPOR13-92MERSİN BŞB.
15.02.2018 18:30BYR26AGMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuDENİZ SPOR 46-58BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
16.02.2018 18:30BYR46BGMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuMERSİN MODA22-82AŞUT MERSİN
17.02.2018 14:00BYR45BGMERSİNSilifke S.SSİLİFKE MAVİ BİRLİK23-88BARBAROS ORTAOKULU
18.02.2018 10:00BYR48BGMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuBARBAROS ORTAOKULU20-0M.E.V. TOROS
18.02.2018 11:30BYR30AGMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuGENÇ KOLEJ83-38DENİZ SPOR
19.02.2018 00:00BYR49BGAŞUT MERSİN-SİLİFKE MAVİ BİRLİK
19.02.2018 00:00BYR47BGTARSUS GÜNEY YILDIZLARI-MERSİN MODA
19.02.2018 00:00BYR28AGTARSUS AMERİKAN KOLEJİ-GENÇ KOLEJ
26.02.2018 00:00BYR52BGSİLİFKE MAVİ BİRLİK-MERSİN MODA
26.02.2018 00:00BYR51BGM.E.V. TOROS-AŞUT MERSİN
26.02.2018 00:00BYR50BGBARBAROS ORTAOKULU-TARSUS GÜNEY YILDIZLARI
26.02.2018 00:00BYR31AGMERSİN BŞB.-TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
26.02.2018 00:00BYR29AGÖZEL GELİŞİM OKULLARI-TARSUS GENÇLİK SPOR
Mersin U13 A Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
17.02.2018 14:00BEP22AGMERSİNMezitli Spor SalonuDENİZ SPOR 25-61İNANÇ SPOR
19.02.2018 00:00BEP25AGBAHÇEŞEHİR KOLEJİ-DENİZ SPOR
19.02.2018 00:00BEP24AGİNANÇ SPOR-TARSUS GÜNEY YILDIZLARI
19.02.2018 00:00BEP23AGAKDENİZ SPOR-ÇUKUROVA BASKETBOL
26.02.2018 00:00BEP28AGTARSUS GÜNEY YILDIZLARI-BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
26.02.2018 00:00BEP27AGDENİZ SPOR -AKDENİZ SPOR
26.02.2018 00:00BEP26AGÇUKUROVA BASKETBOL -İNANÇ SPOR
Mersin U13 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
14.02.2018 18:30BER94AGMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuAŞUT MERSİN94-13SİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ
15.02.2018 18:30BER116BGMERSİNMezitli Spor SalonuÖZEL GELİŞİM OKULLARI91-24BEYAZ KULE KOLEJİ
16.02.2018 18:30BER96AGMERSİNMezitli Spor SalonuDENİZ SPOR 53-52AKADEMİ
17.02.2018 13:00BER95AGMERSİNToroslar 7.Bölge Spor SalonuBAHÇEŞEHİR KOLEJİ49-73AŞUT MERSİN
17.02.2018 15:30BER97AGMERSİNSilifke S.SSİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ14-64BARBAROS ORTAOKULU
19.02.2018 00:00BER133CG (TARSUS)TARSUS BELEDİYESİ-TARSUS ÇUKUROVA SPOR
19.02.2018 00:00BER129CG (TARSUS)TARSUS AMERİKAN KOLEJİ-TARSUS GÜNEY YILDIZLARI
19.02.2018 00:00BER118BGGENÇ KOLEJ-BARBAROS ORTAOKULU (B)
19.02.2018 00:00BER117BGAYYILDIZ-AYDENİZ BASKETBOL
19.02.2018 18:30BER132CG (TARSUS)MERSİNTarsus Spor SalonuTARSUS GENÇLİK SPOR38-26İDEAL GENÇLİK
20.02.2018 18:30BER98AGMERSİNMezitli Spor SalonuÖZEL GELİŞİM OKULLARI (B)46-33DENİZ SPOR
21.02.2018 18:30BER100AGMERSİNMezitli Spor SalonuAKADEMİ35-40SİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ
26.02.2018 00:00BER136CG (TARSUS)İDEAL GENÇLİK-TARSUS BELEDİYESİ
26.02.2018 00:00BER135CG (TARSUS)TARSUS ÇUKUROVA SPOR-TARSUS GÜNEY YILDIZLARI
26.02.2018 00:00BER134CG (TARSUS)TARSUS GENÇLİK SPOR-TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
26.02.2018 00:00BER121BGAYDENİZ BASKETBOL-GENÇ KOLEJ
26.02.2018 00:00BER120BGBARBAROS ORTAOKULU (B)-BEYAZ KULE KOLEJİ
26.02.2018 00:00BER119BGAYYILDIZ-ÖZEL GELİŞİM OKULLARI
26.02.2018 00:00BER99AGBARBAROS ORTAOKULU-BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
Mersin U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
19.02.2018 00:00CGC29AGİNANÇ SPOR-ÇUKUROVA BASKETBOL
19.02.2018 00:00CGC28AGTARSUS GÜNEY YILDIZLARI-BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
26.02.2018 00:00CGC31AGMERSİN BŞB.-İNANÇ SPOR
26.02.2018 00:00CGC30AGÇUKUROVA BASKETBOL -TARSUS GÜNEY YILDIZLARI
Mersin U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
19.02.2018 00:00CGD91BGAKDENİZ SPOR (B)-ÖZEL GELİŞİM OKULLARI (B)
19.02.2018 00:00CGD90BGYENİŞEHİR BASKETBOL-TARSUS BELEDİYESİ
19.02.2018 00:00CGD88BGMERSİN BŞB.-KURTULUŞ SPOR
19.02.2018 00:00CGD49CGAKDENİZ SPOR-GENÇ KOLEJ
19.02.2018 00:00CGD48CGBAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ANAMUR GENÇLİK
19.02.2018 00:00CGD47CGBEYAZ KULE KOLEJİ-AYDENİZ BASKETBOL
19.02.2018 00:00CGD7AGMERSİN MODA-ATLETİK BASKETBOL
19.02.2018 00:00CGD6AGÇUKUROVA SPOR-M.E.V. TOROS
19.02.2018 00:00CGD4AGTARSUS GÜNEY YILDIZLARI-TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
26.02.2018 00:00CGD94BGİNANÇ SPOR-YENİŞEHİR BASKETBOL
26.02.2018 00:00CGD93BGTARSUS BELEDİYESİ-AKDENİZ SPOR (B)
26.02.2018 00:00CGD92BGÖZEL GELİŞİM OKULLARI (B)-MERSİN BŞB.
26.02.2018 00:00CGD54CGAYDENİZ BASKETBOL-AKDENİZ SPOR
26.02.2018 00:00CGD51CGGENÇ KOLEJ-BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
26.02.2018 00:00CGD50CGSİLİFKE GENÇLERBİRLİĞİ-BEYAZ KULE KOLEJİ
26.02.2018 00:00CGD10AGM.E.V. TOROS-MERSİN MODA
26.02.2018 00:00CGD9AGATLETİK BASKETBOL-TARSUS GÜNEY YILDIZLARI
26.02.2018 00:00CGD8AGÖZEL GELİŞİM OKULLARI-ÇUKUROVA SPOR
Mersin U11 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
19.02.2018 00:00BES13AGDOĞA KOLEJİ-DENİZ SPOR
19.02.2018 00:00BES12AGAKDENİZ SPOR-MERSİN BŞB.
19.02.2018 00:00BES10AGBAHÇEŞEHİR KOLEJİ-ÇUKUROVA BASKETBOL
26.02.2018 00:00BES16AGMERSİN BŞB.-DOĞA KOLEJİ
26.02.2018 00:00BES15AGDENİZ SPOR -BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
26.02.2018 00:00BES14AGÇUKUROVA BASKETBOL -AKDENİZ SPOR
Mersin U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
19.02.2018 00:00BET58DG (TARSUS)TARSUS BELEDİYESİ-TARSUS ÇUKUROVA SPOR
19.02.2018 00:00BET57DG (TARSUS)TARSUS GENÇLİK SPOR-TARSUS İDEAL GENÇLİK
19.02.2018 00:00BET56DG (TARSUS)TARSUS AMERİKAN KOLEJİ-TARSUS GÜNEY YILDIZLARI
19.02.2018 00:00BET43CGSİLİFKE MAVİ BİRLİK-ALTIN POTA GENÇLİK
19.02.2018 00:00BET42CGTED MERSİN KOLEJİ-DENİZ SPOR
19.02.2018 00:00BET41CGBARBAROS ORTAOKULU (B)-ÖZEL GELİŞİM OKULLARI
19.02.2018 00:00BET28BGATLETİK BASKETBOL-İNANÇ SPOR
19.02.2018 00:00BET27BGGENÇ KOLEJ-AYDENİZ BASKETBOL (A)
19.02.2018 00:00BET26BGBAHÇEŞEHİR KOLEJİ-AKDENİZ SPOR (B)
19.02.2018 00:00BET7AGAYDENİZ BASKETBOL (B)-GELECEK GENÇLİK
19.02.2018 00:00BET6AGDRİBBLİNG BASKETBOL-BARBAROS ORTAOKULU
19.02.2018 00:00BET4AGAKDENİZ SPOR-YENİŞEHİR BASKETBOL
26.02.2018 00:00BET61DG (TARSUS)TARSUS GENÇLİK SPOR-TARSUS AMERİKAN KOLEJİ
26.02.2018 00:00BET60DG (TARSUS)TARSUS ÇUKUROVA SPOR-TARSUS GÜNEY YILDIZLARI
26.02.2018 00:00BET59DG (TARSUS)TARSUS İDEAL GENÇLİK-TARSUS BELEDİYESİ
26.02.2018 00:00BET46CGALTIN POTA GENÇLİK-BARBAROS ORTAOKULU (B)
26.02.2018 00:00BET45CGÖZEL GELİŞİM OKULLARI-DENİZ SPOR
26.02.2018 00:00BET44CGSİLİFKE MAVİ BİRLİK-TED MERSİN KOLEJİ
26.02.2018 00:00BET32BGGENÇ KOLEJ-BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
26.02.2018 00:00BET31BGİNANÇ SPOR-AKDENİZ SPOR (B)
26.02.2018 00:00BET30BGAYDENİZ BASKETBOL (A)-ATLETİK BASKETBOL
26.02.2018 00:00BET10AGBARBAROS ORTAOKULU-AYDENİZ BASKETBOL (B)
26.02.2018 00:00BET9AGGELECEK GENÇLİK -AKDENİZ SPOR
26.02.2018 00:00BET8AGMERSİN MODA-DRİBBLİNG BASKETBOL