TARİH |
GÜN |
SAAT |
MAÇ NO |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SALON |
KTG |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
|
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ G GR 10 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
|
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 ERK -A LİG -123 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
|
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 ERK -B LİGİ B GR 06 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
|
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ. |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 ERK -B LİGİ C GR 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
|
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK -A LİGİ 15 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
11:30 |
|
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK -A LİG -126 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
13:00 |
|
GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK -A LİG -124 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:30 |
|
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK -A LİGİ 16 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
|
ERASLAN SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL -B- |
CUMHURİYET SS. |
U14 ERK -B LİG G GR 43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
|
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-B |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG F GR 43 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
|
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
ŞİRİNYER DORUK SPOR |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG H GR 43 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
|
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B |
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG F GR 45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
|
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 KIZ B GR 01 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
|
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK B LİGİ G GR 12 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
|
BATI SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK B LİGİ A GR 10 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
|
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U11 ERK -A LİGİ 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
|
OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ G GR 11 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
|
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ A GR 12 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
|
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ D GR 06 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
|
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK |
ŞİRİNYER DORUK SPOR |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ H GR 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
|
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U11 KIZ -B LİGİ 06 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
|
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-A |
FİGES SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 ERK B LİGİ H GR 09 |
20.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
|
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 ERK B LİGİ D GR 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
|
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK.-A LİGİ 08 |
21.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
|
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ H GR 10 |
21.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
|
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ A GR 07 |
21.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
|
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ C GR 07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
|
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 KIZ B GR 02 |
21.01.2024 |
PAZAR |
11:30 |
|
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 49 |
21.01.2024 |
PAZAR |
16:30 |
|
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK -A LİG -122 |
21.01.2024 |
PAZAR |
18:00 |
|
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
PETKİM SPOR KULÜBÜ -A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK -A LİG -125 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
|
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-A |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG E GR 41 |
21.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
|
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG F GR 41 |
21.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
|
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-B |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG H GR 41 |
21.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
|
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
|
EGE FAST SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U10 KIZ A GR 04 |
21.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
|
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
GAZİEMİR SS. |
U16 ERK -A LİG -121 |
21.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
|
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
GAZİEMİR SS. |
U12 ERK B LİGİ G GR 09 |
21.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
|
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ-A |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U14 ERK -B LİG D GR 41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
|
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U10 ERK -B LİGİ A GR 06 |
21.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
|
KARŞIYAKA UĞUR SPOR KULÜBÜ |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U10 ERK -B LİGİ B GR 10 |
21.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
|
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ-B |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U10 KIZ B GR 07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
|
OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ B GR 07 |
21.01.2024 |
PAZAR |
11:30 |
|
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ A GR 08 |
21.01.2024 |
PAZAR |
15:30 |
|
ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ -B- |
SERDAR YERELİ SS |
U14 ERK -B LİG H GR 42 |
21.01.2024 |
PAZAR |
17:00 |
|
PETKİM SPOR KULÜBÜ-B |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERK -A LİGİ 10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
|
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 44 |
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
|
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ C GR 48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
|
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A |
İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 43 |
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
AUK1887 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -A LİGİ -114 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
|
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG H GR 44 |
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
|
İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG E GR 42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
|
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK |
ROTA KOLEJİ |
GAZİEMİR SS. |
U18 ERK -B LİGİ A GR 48 |
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
|
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ |
TİRE BELEDİYE SPOR |
GAZİEMİR SS. |
U18 ERK -B LİGİ A GR 44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
|
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -B LİGİ C GR 47 |
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
AUK1884 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -A LİGİ -112 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
AUK1867 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -A LİGİ -103 |
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
|
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ B GR 46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
|
BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SK-B |
MENEMEN SS. |
U14 ERK -B LİG D GR 45 |
22.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
AUH697 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024 |
SALI |
18:30 |
|
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A |
PETKİM SPOR KULÜBÜ -A |
MENEMEN SS. |
U16 ERK -A LİG -132 |
23.01.2024 |
SALI |
20:00 |
|
GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A |
MENEMEN SS. |
U16 ERK -A LİG -129 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024 |
SALI |
18:30 |
|
İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SK |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ F GR -23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024 |
SALI |
18:30 |
|
TİRE HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -22 |
23.01.2024 |
SALI |
20:00 |
|
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-B |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
GAZİEMİR SS. |
U14 ERK -B LİG H GR 45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024 |
SALI |
18:30 |
|
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 KIZ B LİG 54 |
23.01.2024 |
SALI |
20:00 |
|
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U18 KIZ B LİG-30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024 |
SALI |
18:30 |
|
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ C GR 44 |
23.01.2024 |
SALI |
20:00 |
|
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -B- |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ A GR 43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.01.2024 |
SALI |
18:30 |
|
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK -A LİG -127 |
23.01.2024 |
SALI |
20:00 |
|
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ B GR 47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
|
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U18 KIZ B LİG-26 |
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
|
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
|
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK -A LİG -130 |
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
|
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK -A LİG -131 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
|
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ B GR -30 |
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
|
BATIYAKA SPOR KULÜBÜ |
İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ F GR -21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
|
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ C GR 46 |
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
AUK1886 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -A LİGİ -110 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
|
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-B |
FİGES SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 45 |
24.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
|
FİGES SPOR KULÜBÜ |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U14 ERK -B LİG E GR 44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
|
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U14 ERK -B LİG D GR 42 |
25.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
|
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK -B |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U14 ERK -B LİG C GR 45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
AUK1936 |
GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
PETKİM SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -A LİGİ -113 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
|
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U14 ERK -B LİG D GR 44 |
25.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
|
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B- |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U14 ERK -B LİG G GR 42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
AUK1885 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -A LİGİ -111 |
25.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
|
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -B LİGİ B GR 44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
|
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 46 |
25.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
|
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-B |
BALÇOVA SS. |
U18 ERK -B LİGİ C GR 43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
|
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U14 ERK -B LİG F GR 44 |
26.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
|
OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U14 ERK -B LİG G GR 45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
AUK1925 |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -A LİGİ -109 |
26.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
|
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
|
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASK. SK |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ B GR -22 |
26.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
|
GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U18 KIZ B LİG-28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
|
SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) |
ANKA BASK SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U14 ERK -B LİG E GR 45 |
26.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
|
SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U18 ERK -B LİGİ D GR 48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
|
PETKİM SPOR KULÜBÜ-B |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -28 |
26.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
|
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KUL-A |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -A |
MENEMEN SS. |
U14 ERK -B LİG E GR 43 |