TARİH |
GÜN |
SAAT |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SALON |
KTG |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 KIZ A GR 03 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 ERK -B LİGİ E GR 05 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 KIZ -A LİG-53 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ |
SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 ERK -B LİGİ H GR 02 |
|
|
|
|
|
|
|
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ D GR 05 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
11:30 |
GUTS SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ B GR 02 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
13:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U11 KIZ A-LİG 03 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:30 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ G GR 01 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
PETKİM SPOR KULÜBÜ |
TAKEV SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK.-A LİGİ 05 |
|
|
|
|
|
|
|
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG A GR 52 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. |
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG A GR 50 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
İZMİR YEŞİLAY SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U11 KIZ -B LİGİ 02 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 51 |
|
|
|
|
|
|
|
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK -B LİGİ D GR 01 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK -B LİGİ B GR 03 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK -B LİGİ C GR 04 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
YELKİ SPOR KULÜBÜ |
MARSHH ACADEMY SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK -B LİGİ H GR 01 |
|
|
|
|
|
|
|
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ D GR 04 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK -A LİGİ 06 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ E GR 03 |
6.01.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ A GR 02 |
|
|
|
|
|
|
|
7.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ A GR 09 |
7.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ |
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ A GR 04 |
7.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
İZGA SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YEŞİLAY SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ C GR 02 |
7.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ B GR 12 |
|
|
|
|
|
|
|
7.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
ALTAY SPOR KULÜBÜ |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ F GR 02 |
7.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ G GR 03 |
7.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
YELKİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U11 ERK B LİGİ C GR 05 |
7.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 ERK -B LİG B GR 44 |
|
|
|
|
|
|
|
7.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG B GR 41 |
7.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 46 |
7.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK -A |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG A GR 53 |
7.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -B LİG A GR 51 |
|
|
|
|
|
|
|
7.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ-B |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ -B |
GAZİEMİR SS. |
U14 ERK -B LİG B GR 42 |
7.01.2024 |
PAZAR |
11:30 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U14 ERK -B LİG B GR 45 |
7.01.2024 |
PAZAR |
13:00 |
EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ. |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
GAZİEMİR SS. |
U10 ERK -B LİGİ C GR 05 |
|
|
|
|
|
|
|
7.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞT VE SPOR KUL |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U10 ERK -B LİGİ H GR 04 |
7.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
KONAK BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U10 KIZ A GR 01 |
7.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U10 ERK -B LİGİ F GR 03 |
7.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U10 ERK -B LİGİ G GR 04 |
|
|
|
|
|
|
|
7.01.2024 |
PAZAR |
10:00 |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ F GR 04 |
7.01.2024 |
PAZAR |
12:00 |
İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ |
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ F GR 01 |
7.01.2024 |
PAZAR |
14:00 |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERK -A LİGİ 08 |
7.01.2024 |
PAZAR |
16:00 |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
TAKEV SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ H GR 03 |
|
|
|
|
|
|
|
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -A LİGİ -97 |
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -A LİGİ -100 |
|
|
|
|
|
|
|
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U18 KIZ -A LİGİ-29 |
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -A LİGİ -101 |
|
|
|
|
|
|
|
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
FİGES SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ -A LİG-54 |
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 ERK -A LİG -127 |
|
|
|
|
|
|
|
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U18 ERK -B LİGİ A GR 37 |
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U18 ERK -B LİGİ A GR 38 |
|
|
|
|
|
|
|
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
KARŞIYAKA BELEDİYE SPORKULÜBÜ |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -B LİGİ B GR 42 |
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -B LİGİ B GR 41 |
|
|
|
|
|
|
|
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ B GR 39 |
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-15 |
|
|
|
|
|
|
|
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ |
PETKİM SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U18 ERK -A LİGİ -99 |
8.01.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U18 ERK -A LİGİ -102 |
|
|
|
|
|
|
|
9.01.2024 |
SALI |
18:30 |
YENİ KARŞIYAKA YALI |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U14 ERK -A LİG -129 |
9.01.2024 |
SALI |
20:00 |
PETKİM SPORKULÜBÜ-A |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
MENEMEN SS. |
U14 ERK -A LİG -132 |
|
|
|
|
|
|
|
9.01.2024 |
SALI |
18:30 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -A- |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U14 ERK -A LİG -128 |
|
|
|
|
|
|
|
9.01.2024 |
SALI |
18:30 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- |
GAZİEMİR SS. |
U14 ERK -A LİG -131 |
9.01.2024 |
SALI |
20:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
TİRE BELEDİYE SPOR |
GAZİEMİR SS. |
U18 ERK -B LİGİ A GR 39 |
|
|
|
|
|
|
|
9.01.2024 |
SALI |
18:30 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -24 |
9.01.2024 |
SALI |
20:00 |
BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK |
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ B GR -21 |
|
|
|
|
|
|
|
9.01.2024 |
SALI |
18:30 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 KIZ -A LİG-55 |
9.01.2024 |
SALI |
20:00 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U18 ERK -A LİGİ -98 |
|
|
|
|
|
|
|
9.01.2024 |
SALI |
18:30 |
ROTA KOLEJİ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U18 ERK -B LİGİ A GR 42 |
9.01.2024 |
SALI |
20:00 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KUL -B |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -19 |
|
|
|
|
|
|
|
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ B LİG 44 |
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ |
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -15 |
|
|
|
|
|
|
|
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
ÇEŞME BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U16 KIZ B LİG 48 |
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A |
BALÇOVA SS. |
U18 KIZ -A LİGİ-30 |
|
|
|
|
|
|
|
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -B LİGİ B GR 37 |
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U18 ERK -B LİGİ A GR 41 |
|
|
|
|
|
|
|
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-B |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -23 |
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
PETKİM SPOR KULÜBÜ-B |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ A GR -22 |
|
|
|
|
|
|
|
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK -A LİG -112 |
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SP VE YELK KULÜBÜ -A- |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 ERK -A LİG -130 |
|
|
|
|
|
|
|
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U21 ERKEK B LİGİ 12 |
10.01.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U16 ERK -A LİG -114 |
|
|
|
|
|
|
|
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U18 ERK -B LİGİ B GR 40 |
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U21 ERK -A LİGİ -10 |
|
|
|
|
|
|
|
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK -A LİG -110 |
|
|
|
|
|
|
|
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U18 KIZ B LİG-21 |
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
ÇİĞLİ İZTİK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -13 |
|
|
|
|
|
|
|
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK -A LİG -113 |
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SK |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ F GR -16 |
|
|
|
|
|
|
|
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -B |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -14 |
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -16 |
|
|
|
|
|
|
|
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KUL |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -15 |
11.01.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -17 |
|
|
|
|
|
|
|
12.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 KIZ -A LİG-56 |
12.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-12 |
|
|
|
|
|
|
|
12.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -13 |
12.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A |
PETKİM SPOR KULÜBÜ -A |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK -A LİG -111 |
|
|
|
|
|
|
|
12.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ F GR -15 |
12.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ B LİG 47 |
|
|
|
|
|
|
|
12.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B |
GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U16 KIZ B LİG 43 |
12.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -18 |
|
|
|
|
|
|
|
12.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK -A LİG -109 |
12.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -B- |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -20 |
|
|
|
|
|
|
|
12.01.2024 |
CUMA |
18:30 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
FİGES SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U18 KIZ B LİG-25 |
12.01.2024 |
CUMA |
20:00 |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -16 |