Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

15. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri Başlıyor

01.06.2021


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından 2005 yılından bu yana organize edilen Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nin 15’incisi, bu yıl 2-4 Temmuz 2021 tarihlerinde “TBF Akademi” platformu üzerinden online olarak, canlı düzenlenecek.

Dünya genelinde yaşanan pandemi sebebiyle 2020 yılında ilk defa online olarak “TBF Akademi” platformu üzerinden düzenlenen seminer 42 farklı ülkeden 3077 katılımcı tarafından takip edilmişti. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nin 15’incisi bu yıl yine “TBF Akademi” platformu üzerinden düzenlenerek değerli isimleri antrenörlerle buluşturacak.

Covid-19 pandemi sürecinin sebep olduğu şartlar göz önünde bulundurularak, antrenörlerin sağlığını riske etmemek amacıyla internet üzerinden canlı yayınla düzenlenecek seminerin pandemi dönemine özel olarak 550 TL yerine 100 TL’lik katılım bedeli ile gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.

TBF önderliğinde, FIBA (Uluslararası Basketbol Federasyonu), WABC (Dünya Basketbol Antrenörleri Birliği) ve TÜBAD (Türkiye Basketbol Antrenörler Derneği) iş birlikleriyle düzenlenecek FIBA onaylı seminer, Türkçe ve İngilizce dillerinde yayınlanacak.

Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nin kayıtları önce E-Devlet sistemi, ardından TBF Akademi platformu üzerinden, 25 Haziran 2021 saat 18.00’e kadar gerçekleştirilebilecek. TBF Akademi platformuna antrenör olarak kayıtlı olmayan kişilerin E-Devlet kaydının yanı sıra aşağıda yer alan linki kullanarak TBF Akademi’ye kayıt olmaları gerekmektedir.

Seminer programı ve diğer detaylar en kısa zamanda TBF Eğitim Kurulu ve TBF Akademi sayfalarında ilan edilecektir.

Kaydınızın ilk adımını oluşturacağınız E-Devlet sistemine ulaşmak için tıklayınız.

Kaydınızı tamamlamak adına TBF Akademi platformuna ulaşmak için tıklayınız.

Daha Fazla Haber Göster

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul