Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

TÜRKİYE BASKETBOL 2. LİGİ

2021-2022 Sezonu Akreditasyon Başvuruları Devam Ediyor

7.9.2021 14:12:00


2021-2022 sezonunda Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen ligler ve lig organizasyonları için akreditasyon süreci devam ediyor.

Organizasyonlara akredite olmak isteyen gazete, ajans, televizyon ve internet siteleri çalışanlarının, akreditasyon talep formunu doldurarak, 1 adet fotoğraf, sabıka kaydı ve aşı kartı ile birlikte tsyd@tsyd.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru detayları:
- Form (
İndirmek için Akreditasyon Talep Formu)
- 1 adet fotoğraf
- Sabıka kaydı,
(26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerini aklama, kaçakçılık, şike veya teşvik primi suçlarından mahkum olmamak.)

 - Aşı kartı (İki doz aşısını olmuş ve aşı kartı mevcut kişiler; herhangi bir nedenle Covid-19 teşhisi konmadığı sürece, 2. aşıyı olduğu tarihten itibaren 14 gün sonra başka bir koşula tabii olmaksızın 3 ay (90 gün) süreyle oyun alanında yer alabilirler. Üçüncü doz aşısını olan kişilerde aşı sonrası 14 gün bekleme süresi uygulanmaz. Bu sürenin bitmesi itibariyle her ay yapılan kantatif antikor testi pozitif çıktığı taktirde başka bir koşula tabii olmaz.)

- İşyeri ile yapılan 212 ya da 5953 sayılı kanun sözleşme fotokopisi,
- Sözleşmesi olmayan ve ilk defa kart alacakların telif makbuzu,
- Lise veya dengi okul diploması,
- Son 3 aya ait Sosyal Güvenlik Kurumu Prim Bildirge sureti,
- Spor servisinde görev yaptığına dair müdüründen imzalı kart verilebilir yazısı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul