13.09.2023
|
17:00 |
1BA2980 |
01. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
67 - 58 |
NESİBE AYDIN |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
FURKAN KESERATAR |
SERHAT DÜLGER |
MERT ELMA |
BURHAN ÇİÇEK |
SEVCAN CELİL |
AYŞE ÖZMEN |
KORAY ASAL |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
13.09.2023
|
18:30 |
1BA2981 |
01. Hafta |
ÇBK MERSİN |
0 - 20 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
KEREM BAKİ |
ORKUN YURTTAŞ |
MÜNEVVER ÖZEMRE |
VEYSİ ORUK |
NİL KİFAYET GÜRLÜ |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
MELDA KÖKLÜER |
SABAHİTTİN KAZAN |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
13.09.2023
|
19:00 |
1BA2982 |
01. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
88 - 78 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
METEHAN ALAÇAM |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
EMİR GÜNEY |
ÖZLEM TUNA |
GÜLTEKİN KABAŞ |
EMRE YAZICI |
ERMAN YÜCEL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
13.09.2023
|
20:00 |
1BA2983 |
01. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
56 - 46 |
EMLAK KONUT |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
FATMA ÖZTÜRK |
KADİR GİRAY ESEN |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
KEREM SIRMAGİL |
EMRAH RİFAİ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
GÜL URASLI |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
14.09.2023
|
14:00 |
1BA2984 |
01. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
70 - 76 |
BOTAŞ |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ÖZGÖK |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
HALDUN KUNT |
MERT YILMAZ |
HASAN BAŞKURT |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
VOLKAN DARCAN |
Ankara Spor Salonu |
|
14.09.2023
|
16:00 |
1BA2985 |
01. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
82 - 78 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
GÖKHAN ZEKERİYA ARSLAN |
SELDA UZUN |
FATİH DEMİRCİ |
YASEMİN YILDIRIM |
FATMA ÇELİK |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
14.09.2023
|
18:00 |
1BA2986 |
01. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
94 - 84 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MEHMET ŞAHİN |
ALMİNA KOCABAŞ |
SAİT NEDİM ÇELİK |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
BÜLENT TOSUN |
İDRİS KARATAŞ |
İSMAİL DULDA |
ALİM KILIÇ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
16.09.2023
|
15:00 |
1BA2987 |
02. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
70 - 87 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
METİN EROL |
HASAN OK |
EMRE BÜLENT ÖĞRAŞ |
CANER CANDAR |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
FATMA ITIR ÖNCEL |
BERK MERT |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
16.09.2023
|
17:00 |
1BA2988 |
02. Hafta |
EMLAK KONUT |
51 - 46 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
AHMET TATLICI |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
FERHAT SUNA |
MEHMET KAPUCU |
PINAR ŞAHİN |
KÜBRA TOPAL |
YUSUF YELESDAĞ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
17.09.2023
|
14:00 |
1BA2989 |
02. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
84 - 56 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALİ SERKAN EMLEK |
ALPER GÖKÇEBEL |
SEDA ESEN |
ALİGÜRHAN UZUNAY |
BEGÜM SAVAŞ |
UFUK CAN SARI |
MURAT GÜRKAN |
ZEHRA AKAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
17.09.2023
|
14:00 |
1BA2992 |
02. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
56 - 87 |
OGM ORMANSPOR |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
MEHMET BURAK ANLATICI |
SAFA HALİT ÇAKIR |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
SEVSEM RAMAZAN |
GAMZE İNAL |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
MÜFİT ARSLAN |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
17.09.2023
|
15:30 |
1BA2990 |
02. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
76 - 71 |
ÇBK MERSİN |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
HÜSEYİN ÇAMCI |
FATİH ERDOĞAN |
MEHMET İSMET BAYRİ |
SEVGİ CANDAZ |
AYCAN PEKER |
BERFU BARUT |
ALEV KÖROĞLU |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
17.09.2023
|
17:00 |
1BA2991 |
02. Hafta |
NESİBE AYDIN |
82 - 68 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
SAMET BİNER |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
KARDELEN ERDAŞ |
UMUT AYBULUT |
FUNDA KONCA |
TUNCER ULUŞEKER |
PELİN KUZU |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
18.09.2023
|
15:30 |
1BA2993 |
02. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
102 - 73 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
SEZER BOR |
SAMİ İREK |
ÇETİN ŞİMŞEK |
ESRA İYİDOĞAN |
BERNA EKBİÇ |
AHMET CAN ŞAPÇI |
TEOMAN ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
22.09.2023
|
18:00 |
1BA2994 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
98 - 52 |
EMLAK KONUT |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YENER YILMAZ |
FURKAN KESERATAR |
ÖMER SARI |
EMRULLAH DAĞ |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
ALTAN CANDAN |
SERHAT LEVENT |
BEKİR BAHÇE |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
23.09.2023
|
14:30 |
1BA2996 |
03. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
82 - 77 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZİYA ÖZORHON |
YARKIN KESKİN |
KADİR GİRAY ESEN |
HÜSEYİN MERT ÇİVİ |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
AYŞE ÖZMEN |
VOLKAN YILDIZ |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
23.09.2023
|
16:00 |
1BA2997 |
03. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
75 - 62 |
BOTAŞ |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MEHMET KARABİLECEN |
UĞUR AKYILDIZ |
BARIŞ TURGUT |
FİLİZ ÖGET |
YASEMİN YILDIRIM |
HASAN BAŞKURT |
ALPER KESEN |
SERCAN YILDIRIM |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
23.09.2023
|
18:00 |
1BA3000 |
03. Hafta |
ÇBK MERSİN |
107 - 74 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
SAMET BİNER |
SAİT NEDİM ÇELİK |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
TÜRKAN KEKLİK |
MERVE YAĞMA |
TUFAN EZER |
LEVENT YORULMAZ |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
24.09.2023
|
14:00 |
1BA2995 |
03. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
76 - 83 |
NESİBE AYDIN |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
HÜSEYİN ÇELİK |
MÜNEVVER ÖZEMRE |
RAMAZAN SEZER BARAN |
ERGÜN GÜNGÖR |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
SİBEL FAZLIOĞLU |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
ATAKAN EFE DEVECİ |
Ankara Spor Salonu |
|
24.09.2023
|
15:30 |
1BA2998 |
03. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
61 - 73 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
HAKAN GEREY |
METİN EROL |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
KEREM SIRMAGİL |
BİROL ŞİMŞEK |
MURAT YAZ |
SEMRA AKDUMAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.09.2023
|
17:00 |
1BA2999 |
03. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
80 - 59 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
KÜBRA GÜLTEKİN |
FATMA AŞILI |
CEREN SIDIKA DEMİR |
YÜCEL KARAFİL |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
29.09.2023
|
19:00 |
1BA3003 |
04. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
84 - 87 |
OGM ORMANSPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
FATMA ÖZTÜRK |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
MACİT ZEREN |
AYÇA ÜNLÜ |
EMEL ÖZTÜRK |
SİNEM ERTEM |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
30.09.2023
|
14:00 |
1BA3001 |
04. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
74 - 91 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
ALMİNA KOCABAŞ |
MUSTAFA ÇELTİKER |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
SONGÜL ÖZSOY |
SEMRA UĞRAŞAN |
RECEP CEVDET ÖZSOY |
MÜFİT ARSLAN |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
30.09.2023
|
16:00 |
1BA3004 |
04. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
88 - 83 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
SEDA ESEN |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
MELEK BANU MURSAL |
AHMET ÖZDOĞAN |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
RAMAZAN ÖZYİĞİT |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
1.10.2023
|
13:00 |
1BA3002 |
04. Hafta |
BOTAŞ |
52 - 69 |
ÇBK MERSİN |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
HASAN OK |
SERHAT DÜLGER |
IRMAK BAŞAK KAN |
SELDA UZUN |
FATİH DEMİRCİ |
VOLKAN DARCAN |
ALPER KESEN |
Ankara Spor Salonu |
|
1.10.2023
|
14:00 |
1BA3005 |
04. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
82 - 76 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
BURAK YILMAZ |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
MERVE GÜLDAŞ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
1.10.2023
|
14:30 |
1BA3006 |
04. Hafta |
EMLAK KONUT |
94 - 76 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
MEHMET ŞAHİN |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
VOLKAN KILIÇ |
AYGÜN SEVGİL |
ZAFER RİFAİ |
MURAT SEVGİL |
MURAT SÜMER |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
1.10.2023
|
15:30 |
1BA3007 |
04. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
70 - 75 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
METEHAN ALAÇAM |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
BERFU BARUT |
SEVGİ CANDAZ |
ERAY CİVELEK |
ALEV KÖROĞLU |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
6.10.2023
|
18:00 |
1BA3013 |
05. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
114 - 48 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
ÖZKAN TALO |
ALİ OSMAN KANIK |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
ZEHRA AKAN |
ALTAN CANDAN |
GÜLTEKİN KABAŞ |
EBRU ULUDOĞAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
7.10.2023
|
15:00 |
1BA3012 |
05. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
106 - 107 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
FATMA ÖZTÜRK |
UĞUR YÜKSEL |
BAHA KAÇIN |
MELİKE ÜLKÜ |
FATİH SAVAŞKAN |
EDA TAŞ |
SEVGİ ÖZÇELİK GÜNDÜZ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
7.10.2023
|
15:00 |
1BA3008 |
05. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
88 - 90 |
BOTAŞ |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
METEHAN ALAÇAM |
ATAKAN KAYMAK |
HALİL SERTDURAK |
GÜL URASLI |
EMRAH RİFAİ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
CEYDA KAPKAÇ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.10.2023
|
16:00 |
1BA3009 |
05. Hafta |
ÇBK MERSİN |
90 - 71 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
HALDUN ÇOBAN |
BURAK ERKAN |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
MÜCAHİT AHMED UĞUR |
BERK MERT |
ABUZER BİLEN |
ZİYA ERTAŞ |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
8.10.2023
|
14:00 |
1BA3011 |
05. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
81 - 88 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
HAKAN GEREY |
BARIŞ TURGUT |
HALDUN KUNT |
GÖZDE ÖZBEK |
FATİH ŞEN |
EREN UYGUN |
SERCAN YILDIRIM |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
8.10.2023
|
17:30 |
1BA3014 |
05. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
64 - 85 |
EMLAK KONUT |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALPER ÖZGÖK |
SABRİ GÜNDÜZ |
UMUT MEMİŞ |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
SEVGİ KILINÇARSLAN |
ÖZER COŞKUN |
MELTEM KISA |
ALEV KÖROĞLU |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
8.10.2023
|
18:00 |
1BA3010 |
05. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
78 - 76 |
NESİBE AYDIN |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
HÜSEYİN ÇAMCI |
ÖMER SARI |
BURAK TALHA DOĞAN |
VOLKAN DARCAN |
FATİH DEMİRCİ |
YUNUS KAHRAMAN |
TUNCER ULUŞEKER |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
14.10.2023
|
14:00 |
1BA3021 |
06. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
70 - 104 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MEHMET BURAK ANLATICI |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
NAMIK KEMAL ERGÜVEN |
MERVE AVCİ ŞAPOĞLU |
GAMZE İNAL |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
MÜFİT ARSLAN |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
14.10.2023
|
15:00 |
1BA3016 |
06. Hafta |
NESİBE AYDIN |
88 - 79 |
ÇBK MERSİN |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ZAFER YILMAZ |
SEDA ESEN |
SEZER BOR |
ASYAGÜL KOCATEPE AYDOĞAN |
YASEMİN YILDIRIM |
RESUL GEÇER |
SAMET CAN ALICI |
SERCAN YILDIRIM |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
14.10.2023
|
17:00 |
1BA3020 |
06. Hafta |
BOTAŞ |
61 - 93 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
BURAK AKTAŞ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
ERDEM EFE |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
FATİH ŞEN |
FİKRET MERCAN |
YENER SALMAN |
Ankara Spor Salonu |
|
15.10.2023
|
14:00 |
1BA3015 |
06. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
78 - 103 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
AHMET MURAT ARIKANLI |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
ÖZLEM NUR TOPRAK |
EMEL ÖZTÜRK |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
15.10.2023
|
15:30 |
1BA3018 |
06. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
88 - 103 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
HASAN OK |
FATİH ERDOĞAN |
METE BULUT |
İLKAY ERDOĞAN |
SEVCAN CELİL |
TANSU BOZOK |
HALİL ERDOĞAN |
Antalya Spor Salonu |
|
15.10.2023
|
16:30 |
1BA3017 |
06. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
77 - 78 |
OGM ORMANSPOR |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM YILMAZ |
UĞUR YÜKSEL |
MUSTAFA ÇELTİKER |
EMRE BÜLENT ÖĞRAŞ |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
MELDA KÖKLÜER |
BETÜL ÖZCAN |
LEVENT YORULMAZ |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
16.10.2023
|
18:00 |
1BA3019 |
06. Hafta |
EMLAK KONUT |
63 - 80 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
ALMİNA KOCABAŞ |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
EMİN FAZIL KESERATAR |
MURAT SEVGİL |
OSMAN AŞIK |
BURHAN DEMİR |
PINAR ŞAHİN |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
21.10.2023
|
16:00 |
1BA3027 |
07. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
65 - 52 |
BOTAŞ |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
SERHAT DÜLGER |
ZAFER ÖZGÜN |
BERFU BARUT |
SUDENUR DUMAN |
MURAT ATAKAN VERSAN |
ALEV KÖROĞLU |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
21.10.2023
|
18:00 |
1BA3023 |
07. Hafta |
ÇBK MERSİN |
72 - 51 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
HASAN OK |
BURAK PEHLİVAN |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
EMİNE SEYREK |
MELDA KÖKLÜER |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
LEVENT YORULMAZ |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
14:00 |
1BA3028 |
07. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
67 - 89 |
EMLAK KONUT |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
SAMET BİNER |
ÖMER SARI |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
SEVSEM RAMAZAN |
SEMİRE AKKAN |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
MÜFİT ARSLAN |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
14:00 |
1BA3026 |
07. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
101 - 65 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
SEZER BOR |
HAKAN GEREY |
BÜLENT TANESEN |
MURAT GÜRKAN |
AHMET ERKASAP |
GÜLTEKİN KABAŞ |
MERVE SERDAR |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
15:30 |
1BA3022 |
07. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
80 - 69 |
NESİBE AYDIN |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
BURAK YILMAZ |
SERTAN KIRKLAR |
NİHAT ÇETİN |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
MERVE GÜLDAŞ |
GÜL URASLI |
MURAT ÖZKAN |
YUSUF YELESDAĞ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
16:00 |
1BA3025 |
07. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
91 - 95 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
BURAK AKTAŞ |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
TAHA UMAY UZUN |
YASEMİN YILDIRIM |
FATİH DEMİRCİ |
YENER SALMAN |
HASAN BAŞKURT |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
17:00 |
1BA3024 |
07. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
66 - 68 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ÖZKAN TALO |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
MEHMET KAAN KANTAR |
SİMGE ÇAKICI |
FUNDA KONCA |
FATMA ÇELİK |
PELİN KUZU |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
14:30 |
1BA3035 |
08. Hafta |
BOTAŞ |
92 - 72 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
BURAK ERKAN |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
PINAR ÖNER |
ELİF CAN |
FATİH DEMİRCİ |
BİLAL UZGÖREN |
YENER SALMAN |
Ankara Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
15:00 |
1BA3031 |
08. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
87 - 95 |
OGM ORMANSPOR |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
FATMA ÖZTÜRK |
SAMİ İREK |
ÖZGÜR NALBANT |
ELAY ARICAN |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEZEN AKSU |
NASUH ÜZER |
Antalya Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
16:00 |
1BA3033 |
08. Hafta |
NESİBE AYDIN |
72 - 94 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
CAN MAVİSU |
MÜNEVVER ÖZEMRE |
ALİ OSMAN KANIK |
DERYA ANTAŞ |
ALİ MURAT SUNGUR |
RESUL GEÇER |
SİBEL FAZLIOĞLU |
FATİH ŞEN |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
17:00 |
1BA3032 |
08. Hafta |
EMLAK KONUT |
91 - 84 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
METİN EROL |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
GÖKHAN BAŞARAN |
NEŞE KIRAN |
CEYDA KAPKAÇ |
DERYA ÖZTÜRK |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
29.10.2023
|
14:00 |
1BA3029 |
08. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
77 - 100 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
ALMİNA KOCABAŞ |
RAMAZAN SEZER BARAN |
AHMET ÖZKAN |
ABUZER BİLEN |
LEVENT YORULMAZ |
TUFAN EZER |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
29.10.2023
|
16:00 |
1BA3030 |
08. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
89 - 97 |
ÇBK MERSİN |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
HÜSEYİN ÇELİK |
SAMET BİNER |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
VOLKAN KILIÇ |
NEŞE KIRAN |
MERT İĞDELİ |
TUNA TAŞ |
MURAT SEVGİL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
29.10.2023
|
18:00 |
1BA3034 |
08. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
91 - 68 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
UĞUR YÜKSEL |
FATİH ERDOĞAN |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
NİDA ECE TÜZÜK |
ESRA SOLAK |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Tofaş Spor Salonu |
|
3.11.2023
|
16:00 |
1BA3040 |
09. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
68 - 58 |
NESİBE AYDIN |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
SABRİ GÜNDÜZ |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
MEHMET İSMET BAYRİ |
BERFU BARUT |
GAMZE KURT |
YILDIZ BUĞDACI |
SEVGİ CANDAZ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
3.11.2023
|
17:00 |
1BA3039 |
09. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
100 - 79 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
İREM KESKİN |
ZEHRA AKAN |
ALTAN CANDAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
13:30 |
1BA3041 |
09. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
78 - 95 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
HASAN OK |
ALİ RIZA PİNAT |
TURGAY KÖROĞLU |
GAMZE İNAL |
SEMRA UĞRAŞAN |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
MÜFİT ARSLAN |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
14:00 |
1BA3037 |
09. Hafta |
ÇBK MERSİN |
104 - 76 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
SAİT NEDİM ÇELİK |
EMRE BÜLENT ÖĞRAŞ |
NİL KİFAYET GÜRLÜ |
MELDA KÖKLÜER |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
LEVENT YORULMAZ |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
15:00 |
1BA3042 |
09. Hafta |
BOTAŞ |
66 - 79 |
EMLAK KONUT |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
SEZER BOR |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
SİMGE ÇAKICI |
FUNDA KONCA |
RESUL GEÇER |
SİBEL FAZLIOĞLU |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
16:00 |
1BA3038 |
09. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
77 - 58 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
MEHMET BURAK ANLATICI |
UMUT MEMİŞ |
ÖMER KAYMAZ |
MİNE KARAMAN |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
GÖZDE ÖZBEK |
BİLAL UZGÖREN |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
16:30 |
1BA3036 |
09. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
61 - 103 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
KEREM BAKİ |
MESUT ÖZTÜRK |
BURAK ERKAN |
EMİN FAZIL KESERATAR |
CEYDA KAPKAÇ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
GÜL URASLI |
EMRAH RİFAİ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.11.2023
|
15:00 |
1BA3049 |
10. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
88 - 85 |
BOTAŞ |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM YILMAZ |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
SAMİ İREK |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
ELİZ ŞEN |
NİDA ECE TÜZÜK |
AYÇA ÜNLÜ |
TUĞBA ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
15.11.2023
|
16:00 |
1BA3048 |
10. Hafta |
NESİBE AYDIN |
98 - 68 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
METİN EROL |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
NURSEN AYDIN |
AYSU İNALTUN |
RESUL GEÇER |
HASAN BAŞKURT |
ALİ MURAT SUNGUR |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
15.11.2023
|
17:00 |
1BA3045 |
10. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
96 - 87 |
OGM ORMANSPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
ALMİNA KOCABAŞ |
FATİH ERDOĞAN |
CENGİZ AKAR |
YASEMİN YILDIRIM |
FATİH DEMİRCİ |
KAMİL TOSUN |
FATİH ŞEN |
Ankara Spor Salonu |
|
16.11.2023
|
14:00 |
1BA3047 |
10. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
83 - 87 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
SAMET BİNER |
ALİ RIZA PİNAT |
TURGAY KÖROĞLU |
TÜRKAN KEKLİK |
MELDA KÖKLÜER |
MEHTAP ÇETİNKIRAN |
BERK MERT |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
16.11.2023
|
14:00 |
1BA3043 |
10. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
75 - 87 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MURAT CİNER |
ALİ OSMAN KANIK |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
METE BULUT |
DEMET ÖZEN |
KORAY ASAL |
DERYA YILDIZ |
NESLİHAN SÜTLÜ |
Antalya Spor Salonu |
|
16.11.2023
|
18:00 |
1BA3044 |
10. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
52 - 80 |
ÇBK MERSİN |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
FATMA ÖZTÜRK |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
ŞULE DOĞAN |
İDRİS KARATAŞ |
BÜLENT TOSUN |
CELAL AKSOY |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
16.11.2023
|
19:00 |
1BA3046 |
10. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
62 - 80 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ÖZLEM YALMAN |
SEDA ESEN |
UĞUR YÜKSEL |
ÖMER KESKİN |
RIFAT GÜRSES |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
EMRECAN ÇAKIRCA |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
18.11.2023
|
15:30 |
1BA3055 |
11. Hafta |
BOTAŞ |
60 - 71 |
NESİBE AYDIN |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MEHMET ŞAHİN |
ÖMER SARI |
SAİT NEDİM ÇELİK |
ERDEM EFE |
ALİ MURAT SUNGUR |
FATİH ŞEN |
SERCAN YILDIRIM |
SİBEL FAZLIOĞLU |
Ankara Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
14:00 |
1BA3051 |
11. Hafta |
ÇBK MERSİN |
95 - 92 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
UĞUR YÜKSEL |
BURAK PEHLİVAN |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
TÜRKAN KEKLİK |
SABAHİTTİN KAZAN |
ABUZER BİLEN |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
14:00 |
1BA3054 |
11. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
68 - 80 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
SERKAN SU |
SEMİRE AKKAN |
SONGÜL ÖZSOY |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
RECEP CEVDET ÖZSOY |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
15:00 |
1BA3050 |
11. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
89 - 85 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
SEZER BOR |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MUSTAFA DURGUT |
MEHMET KAPUCU |
KEREM SIRMAGİL |
AYBERK PARALI |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
19.11.2023
|
16:00 |
1BA3053 |
11. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
69 - 60 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
KADİR GİRAY ESEN |
ERSİN ÇELİK |
ÖZGÜR COŞKUN |
GAMZE KURT |
YUNUS EMRE AKIN |
ALEV KÖROĞLU |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
16:30 |
1BA3052 |
11. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
105 - 81 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
METEHAN ALAÇAM |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
HALİL SERTDURAK |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
DUYGU USTAOĞLU |
BEKİR BAHÇE |
MURAT GÜRKAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
17:00 |
1BA3056 |
11. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
71 - 91 |
EMLAK KONUT |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
BURAK AKTAŞ |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
ZİYNİŞ ORUÇ |
NİDA ECE TÜZÜK |
BERNA EKBİÇ |
SERKAN ILGAR |
FATİH DURGUT |
Tofaş Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
14:00 |
1BA3062 |
12. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
84 - 87 |
BOTAŞ |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
HASAN OK |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
VEYSİ ORUK |
TÜRKAN KEKLİK |
MERVE YAĞMA |
BERK MERT |
TUFAN EZER |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
15:00 |
1BA3061 |
12. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
98 - 75 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
UMUT MEMİŞ |
SAMİ İREK |
FERHAT SUNA |
TUNA TAŞ |
ALPER LAÇİNKAYA |
NEŞE KIRAN |
EMRAH RİFAİ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
25.11.2023
|
16:00 |
1BA3059 |
12. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
68 - 84 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
SAFA HALİT ÇAKIR |
BATUHAN MERT GÜL |
MEHMET ONUR KARACA |
KÜBRA GÜLTEKİN |
FATMA ÖZÇELİK |
HAKAN ÇEKMEN |
SEVİM VURAL |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
17:00 |
1BA3063 |
12. Hafta |
NESİBE AYDIN |
74 - 70 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
SERTAN KIRKLAR |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
BURAK DEDE |
ELİF CAN |
ALİ MURAT SUNGUR |
EREN UYGUN |
SİBEL FAZLIOĞLU |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
26.11.2023
|
13:00 |
1BA3058 |
12. Hafta |
EMLAK KONUT |
63 - 88 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ÖZLEM YALMAN |
SABRİ GÜNDÜZ |
SERHAT DÜLGER |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
MERT İĞDELİ |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
GÖKHAN BAŞARAN |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
26.11.2023
|
15:00 |
1BA3060 |
12. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
83 - 89 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
ALMİNA KOCABAŞ |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
MUSTAFA BİÇER |
ELAY ARICAN |
SEVCAN CELİL |
BERNA UYSAL |
TANSU BOZOK |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
26.11.2023
|
16:00 |
1BA3057 |
12. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
78 - 86 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
BENHÜR İRCEL |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
ZAFER ÖZGÜN |
PELİN KUZU |
FATİH ŞEN |
FUNDA KONCA |
TUNCER ULUŞEKER |
Ankara Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
14:00 |
1BA3065 |
13. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
111 - 79 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
RAMAZAN SEZER BARAN |
KADİR GİRAY ESEN |
HASAN VOLKAN KARA |
DİLAN SARIBULAK |
ZEHRA AKAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
14:30 |
1BA3066 |
13. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
72 - 76 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
BURAK ERKAN |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
BERFU BARUT |
AYCAN PEKER |
EBRU ÖZMEN |
SEVGİ CANDAZ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
15:00 |
1BA3068 |
13. Hafta |
BOTAŞ |
53 - 83 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
HALDUN ÇOBAN |
FATİH ERDOĞAN |
SİBEL KANIK |
SERCAN YILDIRIM |
FATİH ŞEN |
SİBEL FAZLIOĞLU |
FUNDA KONCA |
Ankara Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
16:00 |
1BA3064 |
13. Hafta |
ÇBK MERSİN |
107 - 74 |
OGM ORMANSPOR |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
FATİH GÜLER |
HÜSEYİN ÇAMCI |
ÖMER SARI |
TURGAY KÖROĞLU |
SEMRA ŞENEL |
MERVE YAĞMA |
ZEKİYE EZER |
LEVENT YORULMAZ |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
3.12.2023
|
13:00 |
1BA3067 |
13. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
83 - 99 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
AHMET MURAT ARIKANLI |
SAİT NEDİM ÇELİK |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
GAMZE İNAL |
ŞEYMA ÖZ TUZLUOĞLU |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
MÜFİT ARSLAN |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
3.12.2023
|
16:30 |
1BA3070 |
13. Hafta |
NESİBE AYDIN |
85 - 62 |
EMLAK KONUT |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
SEZER BOR |
YAŞAR ARIĞTEKİN |
VOLKAN DARCAN |
FATMA ÇELİK |
ALPER KESEN |
ATAKAN EFE DEVECİ |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
4.12.2023
|
15:00 |
1BA3069 |
13. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
73 - 67 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
POLAT PARLAK |
ALİ OSMAN KANIK |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
UMUT GEDİK |
NEBİYE SALLANTI |
TEOMAN ÖYLEK |
AYÇA ÜNLÜ |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
8.12.2023
|
14:00 |
1BA3073 |
14. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
96 - 92 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
SAMET BİNER |
SAFA HALİT ÇAKIR |
KARDELEN ERDAŞ |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
FATİH ŞEN |
SAMET CAN ALICI |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
Ankara Spor Salonu |
|
8.12.2023
|
19:00 |
1BA3076 |
14. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
100 - 75 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
ÖMER KESKİN |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
KEREM SIRMAGİL |
ALTAN CANDAN |
BURHAN DEMİR |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
9.12.2023
|
14:00 |
1BA3072 |
14. Hafta |
EMLAK KONUT |
73 - 87 |
ÇBK MERSİN |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
UĞUR ÖZEN |
ALMİNA KOCABAŞ |
HASAN VOLKAN KARA |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
ZAFER RİFAİ |
SUDE BAŞAK |
YUSUF YELESDAĞ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
9.12.2023
|
16:00 |
1BA3074 |
14. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
103 - 78 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM YILMAZ |
HASAN OK |
BURAK PEHLİVAN |
MEHMET ONUR KARACA |
CEREN SIDIKA DEMİR |
FATİH SAVAŞKAN |
SİNEM MUTLU |
SEVGİ ÖZÇELİK GÜNDÜZ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
10.12.2023
|
14:00 |
1BA3071 |
14. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
89 - 95 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
HÜSEYİN ÇELİK |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
METİN EROL |
ERGÜN GÜNGÖR |
GÖZDE ÖZBEK |
ALİ MURAT SUNGUR |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
FATMA ÇELİK |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
10.12.2023
|
14:30 |
1BA3075 |
14. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
83 - 78 |
BOTAŞ |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
SABRİ GÜNDÜZ |
METE BULUT |
AYŞE ÖZMEN |
KORAY ASAL |
ELAY ARICAN |
FATMA MAFACAN |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
10.12.2023
|
15:30 |
1BA3077 |
14. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
78 - 73 |
NESİBE AYDIN |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
BURAK ERKAN |
MUSTAFA ÇELTİKER |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
AHMET ÖZDOĞAN |
SABAHİTTİN KAZAN |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
TUFAN EZER |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
14:00 |
1BA3079 |
15. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
88 - 62 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
AYDIN KARAÇAM |
ALİ OSMAN KANIK |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
SİNAN ERSOY |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
SEHER KAZANÇ |
GÖRKEM GÖRGÜLÜ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
14:00 |
1BA3080 |
15. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
79 - 91 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
UĞUR YÜKSEL |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
MELEK BANU MURSAL |
VECİHE YILMAZ |
SEMRA UĞRAŞAN |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
MÜFİT ARSLAN |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
16:00 |
1BA3084 |
15. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
80 - 74 |
EMLAK KONUT |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALİ SERKAN EMLEK |
ÖMER SARI |
SAİT NEDİM ÇELİK |
EMRE BÜLENT ÖĞRAŞ |
AYŞE OTURMAZ |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
MEHTAP ÇETİNKIRAN |
LEVENT YORULMAZ |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
17.12.2023
|
14:00 |
1BA3081 |
15. Hafta |
BOTAŞ |
83 - 64 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
BURAK AKTAŞ |
UMUT MEMİŞ |
ERDEM EFE |
PELİN KUZU |
FATİH ŞEN |
VOLKAN DARCAN |
YUNUS KAHRAMAN |
Ankara Spor Salonu |
|
17.12.2023
|
15:00 |
1BA3082 |
15. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
83 - 75 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
RAMAZAN SEZER BARAN |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
ATİF AL |
ESRA SOLAK |
FATİH DURGUT |
AYÇA ÜNLÜ |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
17.12.2023
|
16:00 |
1BA3083 |
15. Hafta |
NESİBE AYDIN |
73 - 77 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
EMİN MOĞULKOÇ |
MÜNEVVER ÖZEMRE |
SERHAT DÜLGER |
DİNÇER ÇERİBAŞ |
ELİF CAN |
RESUL GEÇER |
SERCAN YILDIRIM |
TUNCER ULUŞEKER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
17.12.2023
|
17:30 |
1BA3078 |
15. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
74 - 83 |
ÇBK MERSİN |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
YENER YILMAZ |
CEMİL UYGÜL |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
YEŞİM AKAN |
ERMAN YÜCEL |
HAKAN ÜNAL |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.12.2023
|
18:00 |
1BA3087 |
16. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
69 - 65 |
OGM ORMANSPOR |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YENER YILMAZ |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
BERFU BARUT |
ÖZER COŞKUN |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
MUSTAFA SALMAN |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
13:30 |
1BA3088 |
16. Hafta |
BOTAŞ |
85 - 77 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
METİN EROL |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
ALPER DÖNMEZ |
ALİ MURAT SUNGUR |
FATİH ŞEN |
KAMİL TOSUN |
SERCAN YILDIRIM |
Ankara Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
15:00 |
1BA3086 |
16. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
76 - 54 |
ÇBK MERSİN |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ZAFER YILMAZ |
ÖNDER YILMAZ |
MUSTAFA ÇELTİKER |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
TOLGAY ÖZCAN |
AHMET ERKASAP |
GÜLTEKİN KABAŞ |
ALTAN CANDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
17:00 |
1BA3085 |
16. Hafta |
EMLAK KONUT |
85 - 93 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
AHMET MURAT ARIKANLI |
HASAN OK |
ÖMER KESKİN |
DİLARA YEŞİLDAL |
BİROL ŞİMŞEK |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
BARIŞ AKSAKAL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
24.12.2023
|
14:00 |
1BA3089 |
16. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
75 - 99 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YENER YILMAZ |
SABRİ GÜNDÜZ |
FATİH ERDOĞAN |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
ELİF ERGÜÇ |
EMEL ÖZTÜRK |
FATİH DURGUT |
ERAY BABAHANOĞLU |
Tofaş Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
15:00 |
1BA3091 |
16. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
71 - 95 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ALMİNA KOCABAŞ |
SAMİ İREK |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
HÜSEYİN BİNİCİ |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
AHMET ÖZDOĞAN |
SABAHİTTİN KAZAN |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
16:00 |
1BA3090 |
16. Hafta |
NESİBE AYDIN |
74 - 65 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
DERYA ANTAŞ |
MİNE KARAMAN |
RESUL GEÇER |
FATMA ÇELİK |
PELİN KUZU |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
26.12.2023
|
14:00 |
1BA3094 |
17. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
95 - 73 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
SEZER BOR |
KADİR GİRAY ESEN |
SEMAHATTİN YILDIZ |
YASEMİN YILDIRIM |
FATİH ŞEN |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
ELİF CAN |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
26.12.2023
|
17:30 |
1BA3093 |
17. Hafta |
ÇBK MERSİN |
73 - 76 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
EMİN MOĞULKOÇ |
MEHMET BURAK ANLATICI |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
NAİL ŞARAPLI |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
EMİNE SEYREK |
BERK MERT |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
27.12.2023
|
14:00 |
1BA3095 |
17. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
84 - 79 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
ALİ OSMAN KANIK |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
CENGİZ AKAR |
SELDA UZUN |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
YÜSRA BAKIRCI |
Ankara Spor Salonu |
|
27.12.2023
|
14:30 |
1BA3097 |
17. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
74 - 66 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET KARABİLECEN |
HAKAN GEREY |
SERHAT DÜLGER |
MERT ELMA |
KORAY ASAL |
ÖZGÜR ÇELİK |
BURHAN ÇİÇEK |
FATMA MAFACAN |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
27.12.2023
|
14:30 |
1BA3098 |
17. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
84 - 86 |
EMLAK KONUT |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
FATİH ARSLANOĞLU |
SERTAN KIRKLAR |
ALİ RIZA PİNAT |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
NEŞE KIRAN |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
MERT İĞDELİ |
CEYDA KAPKAÇ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
27.12.2023
|
18:30 |
1BA3096 |
17. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
82 - 86 |
NESİBE AYDIN |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
YİĞİT EMRE ŞİMŞEK |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
BÜLENT TOSUN |
FATMA ÖZÇELİK |
TAMARA REYHAN |
SEVİM VURAL |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
27.12.2023
|
20:00 |
1BA3092 |
17. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
83 - 103 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
KEREM BAKİ |
YÜCEL ÇİLİNGİR |
FATMA ÖZTÜRK |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
ZAFER RİFAİ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
YUSUF YELESDAĞ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
29.12.2023
|
13:00 |
1BA3100 |
18. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
43 - 77 |
ÇBK MERSİN |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
BURAK AKTAŞ |
SAFA HALİT ÇAKIR |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
SEVSEM RAMAZAN |
SEMİRE AKKAN |
HÜSEYİN KOZKIRAN |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
30.12.2023
|
14:00 |
1BA3105 |
18. Hafta |
EMLAK KONUT |
58 - 96 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
METEHAN ALAÇAM |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
BURHAN BAŞARAN |
NAZLI YENER |
MERT İĞDELİ |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
30.12.2023
|
15:00 |
1BA3102 |
18. Hafta |
NESİBE AYDIN |
102 - 69 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
HALDUN ÇOBAN |
SAİT NEDİM ÇELİK |
MEHMET KAAN KANTAR |
SÜLEYMAN YALÇIN TORUNOĞLU |
RESUL GEÇER |
TUNCER ULUŞEKER |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
30.12.2023
|
15:30 |
1BA3103 |
18. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
101 - 84 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
EMİN MOĞULKOÇ |
UĞUR YÜKSEL |
MUSTAFA ÇELTİKER |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
MERVE YAĞMA |
LEVENT YORULMAZ |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
SABAHİTTİN KAZAN |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
30.12.2023
|
16:00 |
1BA3101 |
18. Hafta |
BOTAŞ |
63 - 80 |
OGM ORMANSPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
TOLGA EDİS |
ÖMER SARI |
UMUT MEMİŞ |
NURSEN AYDIN |
PELİN KUZU |
ALİ MURAT SUNGUR |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
SAMET CAN ALICI |
Ankara Spor Salonu |
|
30.12.2023
|
16:00 |
1BA3099 |
18. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
93 - 79 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
HÜSEYİN ÇAMCI |
BATUHAN MERT GÜL |
ERDEM DEMİRSOY |
ÖZGÜR COŞKUN |
EBRU ÖZMEN |
YILDIZ BUĞDACI |
GAMZE KURT |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
30.12.2023
|
19:30 |
1BA3104 |
18. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
98 - 70 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALİ ŞAKACI |
RAMAZAN SEZER BARAN |
BARIŞ TURGUT |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
DİLARA YEŞİLDAL |
GÖKHAN BAŞARAN |
NEŞE KIRAN |
YEŞİM AKAN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
7.01.2024
|
14:00 |
1BA3109 |
19. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
70 - 111 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALPER ÖZGÖK |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
FATİH ERDOĞAN |
ERDEM EFE |
GÖZDE ÖZBEK |
PELİN KUZU |
VOLKAN DARCAN |
FATMA ÇELİK |
Ankara Spor Salonu |
|
7.01.2024
|
15:00 |
1BA3111 |
19. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
82 - 86 |
EMLAK KONUT |
|
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
ALİ OSMAN KANIK |
METE BULUT |
DEMET ÖZEN |
KORAY ASAL |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
7.01.2024
|
16:00 |
1BA3106 |
19. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
122 - 56 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
SABRİ GÜNDÜZ |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
FERHAT SUNA |
YEŞİM AKAN |
ERMAN YÜCEL |
BARIŞ AKSAKAL |
ZAFER RİFAİ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.01.2024
|
18:00 |
1BA3107 |
19. Hafta |
ÇBK MERSİN |
79 - 83 |
BOTAŞ |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
FATMA ÖZTÜRK |
TURGAY KÖROĞLU |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
TUFAN EZER |
LEVENT YORULMAZ |
AHMET ÖZDOĞAN |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
8.01.2024
|
14:00 |
1BA3108 |
19. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
80 - 72 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ÖZGÖK |
BURAK ERKAN |
HASAN OK |
IRMAK BAŞAK KAN |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
HASAN BAŞKURT |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
8.01.2024
|
15:00 |
1BA3112 |
19. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
98 - 91 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
SEZER BOR |
ALMİNA KOCABAŞ |
BEKİR GENÇAL |
AYSEL GÜNER |
EBRU ULUDOĞAN |
ZEHRA AKAN |
EDA ELFİDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
8.01.2024
|
17:30 |
1BA3110 |
19. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
86 - 99 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
POLAT PARLAK |
AHMET MURAT ARIKANLI |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
ENGİN AVINÇ |
MELİKE ÜLKÜ |
BERNA PİŞGİNEL |
SEVGİ ÖZÇELİK GÜNDÜZ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
14:00 |
1BA3114 |
20. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
54 - 85 |
ÇBK MERSİN |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
UĞUR YÜKSEL |
KADİR GİRAY ESEN |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
ESRA SOLAK |
EMEL ÖZTÜRK |
NİDA ECE TÜZÜK |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
14:00 |
1BA3119 |
20. Hafta |
EMLAK KONUT |
70 - 91 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MEHMET KARABİLECEN |
BURAK AKTAŞ |
ATAKAN KAYMAK |
HALİL SERTDURAK |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
ZAFER RİFAİ |
BARIŞ AKSAKAL |
MERT İĞDELİ |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
13.01.2024
|
17:00 |
1BA3115 |
20. Hafta |
NESİBE AYDIN |
70 - 79 |
OGM ORMANSPOR |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
SEDA ESEN |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
DERYA ANTAŞ |
NİHAN ÜNSAL |
RESUL GEÇER |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
TUNCER ULUŞEKER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
13:30 |
1BA3117 |
20. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
81 - 80 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
BURAK ERKAN |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
MERT ELMA |
İLKAY ERDOĞAN |
SEVCAN CELİL |
İRFAN YAŞAR |
HALİL ERDOĞAN |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
14:00 |
1BA3113 |
20. Hafta |
BOTAŞ |
77 - 82 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
RAMAZAN SEZER BARAN |
SAİT NEDİM ÇELİK |
VEYSEL PEKDOĞAN |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
SİBEL FAZLIOĞLU |
HASAN BAŞKURT |
SERCAN YILDIRIM |
Ankara Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
15:30 |
1BA3118 |
20. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
67 - 126 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
BENHÜR İRCEL |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
GAMZE İNAL |
SEMİRE AKKAN |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
MÜFİT ARSLAN |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
16:00 |
1BA3116 |
20. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
92 - 57 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
BURAK DURMUŞ |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
EMRULLAH DAĞ |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
LAL DENİZ ÇELİKER |
CEYDA KAPKAÇ |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
20.01.2024
|
14:00 |
1BA3123 |
21. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
81 - 96 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM BAKİ |
METEHAN ALAÇAM |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
MEHMET KAAN KANTAR |
ELİF CAN |
PELİN KUZU |
ALİ MURAT SUNGUR |
YÜSRA BAKIRCI |
Ankara Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
15:00 |
1BA3122 |
21. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
70 - 56 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
FATİH GÜLER |
FATMA ÖZTÜRK |
UMUT MEMİŞ |
HACI MUSTAFA BORA |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
NİHAN ÜNSAL |
EROL TUNCEL |
FATİH ŞEN |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
15:00 |
1BA3126 |
21. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
131 - 87 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM YILMAZ |
SAFA HALİT ÇAKIR |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
ERGÜN GÜNGÖR |
ÖZGE ERÇETİN |
ERAY CİVELEK |
AYCAN PEKER |
NİSANUR GENÇ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
18:00 |
1BA3121 |
21. Hafta |
ÇBK MERSİN |
94 - 98 |
NESİBE AYDIN |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
POLAT PARLAK |
SERTAN KIRKLAR |
ALİ OSMAN KANIK |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
MEHTAP ÇETİNKIRAN |
MERVE YAĞMA |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
ŞÜKRÜ SITKI |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
21.01.2024
|
15:00 |
1BA3125 |
21. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
84 - 82 |
BOTAŞ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
SAMİ İREK |
SEMAHATTİN YILDIZ |
SEHER KAZANÇ |
ZEHRA AKAN |
ESER FIRIL |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
21.01.2024
|
15:30 |
1BA3120 |
21. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
74 - 62 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
ALMİNA KOCABAŞ |
SEZER BOR |
KAYA EREZ |
SUDE BAŞAK |
MERT İĞDELİ |
MEHMET KAPUCU |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.01.2024
|
17:30 |
1BA3124 |
21. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
89 - 80 |
EMLAK KONUT |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET ŞAHİN |
METİN EROL |
ÖMER SARI |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
KÜBRA GÜLTEKİN |
YÜCEL KARAFİL |
CEREN SIDIKA DEMİR |
FATMA ÖZÇELİK |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
13:30 |
1BA3129 |
22. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
68 - 78 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
NİYAZİ YASİN KAHRAMAN |
SERHAT DÜLGER |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
MERT İĞDELİ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
27.01.2024
|
14:00 |
1BA3131 |
22. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
77 - 108 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
AHMET MURAT ARIKANLI |
FATİH ERDOĞAN |
HAKAN EMRE ÇINAR |
FATMA SARI |
EMEL ÖZTÜRK |
MELTEM UĞURLU |
FATİH DURGUT |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
27.01.2024
|
14:00 |
1BA3133 |
22. Hafta |
EMLAK KONUT |
92 - 61 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Basaksehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
SABRİ GÜNDÜZ |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
MEHMET KAPUCU |
MURAT SEVGİL |
MURAT SÜMER |
Basaksehir Spor Kompleksi |
|
27.01.2024
|
16:00 |
1BA3127 |
22. Hafta |
NESİBE AYDIN |
78 - 83 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
BARIŞ TURGUT |
MUSTAFA ÇELTİKER |
KARDELEN ERDAŞ |
ALİ MURAT SUNGUR |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
RESUL GEÇER |
AKIN AYTEKİN |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
16:30 |
1BA3128 |
22. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
87 - 76 |
ÇBK MERSİN |
|
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MURAT CİNER |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
AYŞE OTURMAZ |
MELDA KÖKLÜER |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
TUFAN EZER |
Edip Buran Spor Salonu |
|
28.01.2024
|
14:00 |
1BA3132 |
22. Hafta |
BOTAŞ |
75 - 63 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
BURAK ERKAN |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
BURAK KARAMUSTAFAOĞLU |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
FATİH ŞEN |
YUNUS KAHRAMAN |
YENER SALMAN |
Ankara Spor Salonu |
|
28.01.2024
|
16:00 |
1BA3130 |
22. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
94 - 77 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
BURAK AKTAŞ |
SAİT NEDİM ÇELİK |
MEHMET ONUR KARACA |
BÜLENT TOSUN |
FATİH SAVAŞKAN |
FATMA AŞILI |
SEVİM VURAL |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
2.02.2024
|
14:00 |
1BA3134 |
23. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
90 - 87 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ÖZGÖK |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
BURHAN BAŞARAN |
TUĞÇE KAYA |
BARIŞ AKSAKAL |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
NEŞE KIRAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.02.2024
|
14:00 |
1BA3136 |
23. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
97 - 80 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
METİN EROL |
ALİ RIZA PİNAT |
SİBEL KANIK |
SELDA UZUN |
FATİH ŞEN |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
YÜSRA BAKIRCI |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
2.02.2024
|
14:00 |
1BA3137 |
23. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
87 - 83 |
EMLAK KONUT |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
SAMİ İREK |
DİNÇER ÇERİBAŞ |
AYSU İNALTUN |
HASAN BAŞKURT |
VOLKAN DARCAN |
ALPER KESEN |
Ankara Spor Salonu |
|
2.02.2024
|
14:00 |
1BA3138 |
23. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
87 - 69 |
NESİBE AYDIN |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MURAT CİNER |
CEMİL UYGÜL |
SEZER BOR |
ERSİN ÇELİK |
OSMAN OKUDAN |
ESER FIRIL |
İLYAS KURTULUŞ |
BEKİR BAHÇE |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
2.02.2024
|
14:00 |
1BA3140 |
23. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
63 - 130 |
BOTAŞ |
|
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
HASAN OK |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
BETÜL AĞAR |
MEHTAP TOSUN |
DENİZ ORGÜN |
CUMALİ BEKTAŞ |
Menderes Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
16:00 |
1BA3139 |
23. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
77 - 71 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
FATMA ÖZTÜRK |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
EMRULLAH DAĞ |
ÖZGE ERÇETİN |
BERFU BARUT |
MURAT ATAKAN VERSAN |
ERAY CİVELEK |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
18:00 |
1BA3135 |
23. Hafta |
ÇBK MERSİN |
70 - 75 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
MESUT ÖZTÜRK |
MEHMET BURAK ANLATICI |
VEYSİ ORUK |
MELDA KÖKLÜER |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
ERDİNÇ BOZKURT |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
14.02.2024
|
14:00 |
1BA3146 |
24. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
89 - 76 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
ÖMER SARI |
ALMİNA KOCABAŞ |
SİBEL SARIDAĞ |
ÖZLEM NUR TOPRAK |
TEOMAN ÖYLEK |
SERKAN ILGAR |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
15.02.2024
|
14:00 |
1BA3142 |
24. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
47 - 91 |
ÇBK MERSİN |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
EMİN MOĞULKOÇ |
AHMET MURAT ARIKANLI |
SERHAT DÜLGER |
METE BULUT |
SEDA AYDIN |
DEMET ÖZEN |
DERYA YILDIZ |
BURHAN ÇİÇEK |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
15.02.2024
|
15:00 |
1BA3144 |
24. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
54 - 100 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YENER YILMAZ |
SABRİ GÜNDÜZ |
SAİT NEDİM ÇELİK |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
MERVE YAĞMA |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
SERAAY ŞİMŞEK |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
15.02.2024
|
16:00 |
1BA3145 |
24. Hafta |
NESİBE AYDIN |
90 - 99 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
FATİH ERDOĞAN |
DİNÇER ÇERİBAŞ |
YASEMİN YILDIRIM |
FATİH ŞEN |
HASAN BAŞKURT |
RESUL GEÇER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
15.02.2024
|
16:00 |
1BA3147 |
24. Hafta |
EMLAK KONUT |
61 - 71 |
BOTAŞ |
|
İSTANBUL |
Basaksehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
DUHAN KÖYİÇİ |
METİN EROL |
UMUT MEMİŞ |
FURKAN DEDE |
MELDA KÖKLÜER |
REMZİ KILIÇ |
MEHMET KAPUCU |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Basaksehir Spor Kompleksi |
|
15.02.2024
|
18:00 |
1BA3143 |
24. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
87 - 102 |
OGM ORMANSPOR |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
SEZER BOR |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
ŞULE DOĞAN |
CELAL AKSOY |
SİNEM MUTLU |
İDRİS KARATAŞ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
15.02.2024
|
20:00 |
1BA3141 |
24. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
104 - 89 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MURAT CİNER |
SEDA ESEN |
BURAK PEHLİVAN |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
CEM ORGAN |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
17.02.2024
|
17:00 |
1BA3149 |
25. Hafta |
ÇBK MERSİN |
53 - 67 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SERTAN KIRKLAR |
BURAK DURMUŞ |
METİN EROL |
BAHA KAÇIN |
SABAHİTTİN KAZAN |
TUFAN EZER |
MEHMET AKİF GÖKCEBUZHAN |
MEHTAP ÇETİNKIRAN |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
14:00 |
1BA3150 |
25. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
75 - 78 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEDA ESEN |
MEHMET BURAK ANLATICI |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
BURAK TALHA DOĞAN |
KAMİL TOSUN |
PELİN KUZU |
YUNUS KAHRAMAN |
FUNDA KONCA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
14:00 |
1BA3153 |
25. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
69 - 124 |
NESİBE AYDIN |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NİYAZİ YASİN KAHRAMAN |
SAMET BİNER |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
VECİHE YILMAZ |
SEMRA UĞRAŞAN |
SEMİRE AKKAN |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
15:00 |
1BA3151 |
25. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
100 - 91 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALPER GÖKÇEBEL |
BENHÜR İRCEL |
FURKAN KESERATAR |
HASAN VOLKAN KARA |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
SİNAN ERSOY |
SEHER KAZANÇ |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
15:00 |
1BA3148 |
25. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
99 - 70 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MESUT ÖZTÜRK |
ÖZKAN TALO |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
ZAFER RİFAİ |
TUĞÇE KAYA |
YUSUF YELESDAĞ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
17:30 |
1BA3152 |
25. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
93 - 80 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
KOCAELİ |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
YİĞİT EMRE ŞİMŞEK |
HASAN OK |
SAMİ İREK |
ARİF ÖZBAŞ |
AYCAN PEKER |
SEVGİ CANDAZ |
NİSANUR GENÇ |
GAMZE KURT |
Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu |
|
19.02.2024
|
18:00 |
1BA3154 |
25. Hafta |
BOTAŞ |
77 - 66 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MÜNEVVER ÖZEMRE |
BURAK ERKAN |
BURAK AKTAŞ |
SİBEL KANIK |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
FATİH ŞEN |
YASEMİN YILDIRIM |
SÜLEYMAN YALÇIN TORUNOĞLU |
Ankara Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
14:00 |
1BA3156 |
26. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
72 - 96 |
ÇBK MERSİN |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH ARSLANOĞLU |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
FİLİZ ÖGET |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
FATİH DEMİRCİ |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
FUNDA KONCA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
14:00 |
1BA3161 |
26. Hafta |
EMLAK KONUT |
69 - 84 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Basaksehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
EMİN MOĞULKOÇ |
SAFA HALİT ÇAKIR |
SERHAT DÜLGER |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
MEHMET KAPUCU |
MERVE SAĞLAM |
REMZİ KILIÇ |
MURAT SÜMER |
Basaksehir Spor Kompleksi |
|
24.02.2024
|
15:00 |
1BA3159 |
26. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
131 - 92 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
SEDA ESEN |
BURAK PEHLİVAN |
EMRE BÜLENT ÖĞRAŞ |
BÜŞRA İLCAY |
AHMET ÖZDOĞAN |
MELDA KÖKLÜER |
TUFAN EZER |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
15:00 |
1BA3157 |
26. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
62 - 85 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
ATAKAN KAYMAK |
MUSTAFA BİÇER |
MELTEM YANIK |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
MÜMÜNE YEŞİL |
NESLİHAN SÜTLÜ |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
17:30 |
1BA3160 |
26. Hafta |
NESİBE AYDIN |
83 - 82 |
BOTAŞ |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
SEZER BOR |
ALİ RIZA PİNAT |
MEHMET KAAN KANTAR |
ELİF CAN |
SİBEL FAZLIOĞLU |
HASAN BAŞKURT |
ALPER KESEN |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
25.02.2024
|
14:00 |
1BA3158 |
26. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
84 - 79 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
MEHMET ŞAHİN |
METEHAN ALAÇAM |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
SİBEL SARIDAĞ |
TUĞBA AKYÜZ |
YUSUF YELESDAĞ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
SEMRA AKDUMAN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
25.02.2024
|
16:00 |
1BA3155 |
26. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
105 - 97 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALİ ŞAKACI |
HALDUN ÇOBAN |
SAİT NEDİM ÇELİK |
MEHMET ONUR KARACA |
HAKAN ÇEKMEN |
BÜLENT TOSUN |
ENGİN AVINÇ |
FATMA ÖZÇELİK |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
14:00 |
1BA3168 |
27. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
70 - 67 |
NESİBE AYDIN |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
HASAN OK |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
BERNA EKBİÇ |
ESRA AL |
MUHARREM KAYAL |
NİDA ECE TÜZÜK |
Tofaş Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
15:00 |
1BA3164 |
27. Hafta |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
97 - 87 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
BURAK AKTAŞ |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
ÖMER KAYMAZ |
MEHMET KAPALIGÖZ |
EBRU ULUDOĞAN |
HAKAN KARAGÖZ |
ŞÜKRÜ ALOĞLU |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
16:00 |
1BA3163 |
27. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
78 - 76 |
EMLAK KONUT |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
METİN EROL |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
ASYAGÜL KOCATEPE AYDOĞAN |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
RESUL GEÇER |
YENER SALMAN |
NİHAN ÜNSAL |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
14:00 |
1BA3166 |
27. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
89 - 127 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
ÖMER SARI |
FATİH ERDOĞAN |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
MEHTAP TOSUN |
ALİ DUVARCI |
FERHAT ÜLGE |
İBRAHİM YALANCA |
Menderes Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
14:00 |
1BA3167 |
27. Hafta |
BOTAŞ |
80 - 74 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH ARSLANOĞLU |
MEHMET BURAK ANLATICI |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
ERDEM EFE |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
SİBEL FAZLIOĞLU |
HASAN BAŞKURT |
YUNUS KAHRAMAN |
Ankara Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
15:00 |
1BA3162 |
27. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
113 - 99 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
SABRİ GÜNDÜZ |
ALİ OSMAN KANIK |
FERHAT SUNA |
CEYDA KAPKAÇ |
GÜL URASLI |
KEREM SIRMAGİL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
16:00 |
1BA3165 |
27. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
102 - 79 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALPER ÖZGÖK |
FATMA ÖZTÜRK |
BURAK ERKAN |
MEHMET İSMET BAYRİ |
GAMZE KURT |
BERFU BARUT |
SEVGİ CANDAZ |
TÜRKER YILMAZ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
14:00 |
1BA3175 |
28. Hafta |
EMLAK KONUT |
66 - 89 |
NESİBE AYDIN |
|
İSTANBUL |
Basaksehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
METEHAN ALAÇAM |
SAİT NEDİM ÇELİK |
TUĞBA YURTSEVEN |
REMZİ KILIÇ |
MEHMET KAPUCU |
BİROL ÖZDAL |
MURAT SÜMER |
Basaksehir Spor Kompleksi |
|
9.03.2024
|
14:30 |
1BA3170 |
28. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
57 - 117 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
METİN EROL |
UMUT MEMİŞ |
ASYAGÜL KOCATEPE AYDOĞAN |
BORA MERT KARADEMİR |
FATİH DEMİRCİ |
ALİ MURAT SUNGUR |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
Ankara Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
15:00 |
1BA3172 |
28. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
117 - 91 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
SAMİ İREK |
FİLİZ ÖGET |
ELAY ARICAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
ERKAN BÜDÜN |
MELTEM YANIK |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
15:00 |
1BA3174 |
28. Hafta |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
20 - 0 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MEHMET KARABİLECEN |
ALMİNA KOCABAŞ |
BATUHAN MERT GÜL |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
HURİYE ERGENÇ |
MELDA KÖKLÜER |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
TUFAN EZER |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
10.03.2024
|
13:30 |
1BA3173 |
28. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
70 - 55 |
BOTAŞ |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
HÜSEYİN ÇAMCI |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
GÖZDE ERSÖZ |
DİLARA YEŞİLDAL |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
SERDAR ERHAN |
NEŞE KIRAN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
10.03.2024
|
16:00 |
1BA3171 |
28. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
69 - 74 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
AHMET MURAT ARIKANLI |
SERHAT DÜLGER |
NURSEN AYDIN |
ALİM KILIÇ |
FATİH SAVAŞKAN |
TAMARA REYHAN |
SEVİM VURAL |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
10.03.2024
|
16:00 |
1BA3169 |
28. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
79 - 93 |
ÇBK MERSİN |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
BURAK YILMAZ |
SEZER BOR |
BURAK PEHLİVAN |
DERYA ANTAŞ |
YASEMİN YILDIRIM |
FATMA ÇELİK |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
FATİH ŞEN |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
14:00 |
1BA3179 |
29. Hafta |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
81 - 143 |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
|
HATAY |
Hatay Merkez Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
SABRİ GÜNDÜZ |
ALİ OSMAN KANIK |
VEYSİ ORUK |
SEMİRE AKKAN |
GAMZE İNAL |
KADİR HANİFİ YILMAZ |
SEMRA UĞRAŞAN |
Hatay Merkez Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
14:00 |
1BA3180 |
29. Hafta |
BOTAŞ |
85 - 68 |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MUHAMMED MURAT ZAFER |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
ERGÜN GÜNGÖR |
SİMAY ÇAKMAK |
SİBEL FAZLIOĞLU |
FİKRET MERCAN |
BİLAL UZGÖREN |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
15:00 |
1BA3176 |
29. Hafta |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
77 - 78 |
OGM ORMANSPOR |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZİYA ÖZORHON |
SERTAN KIRKLAR |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ÖMER KESKİN |
MERVE GÜLDAŞ |
ZAFER RİFAİ |
NEŞE KIRAN |
CEYDA KAPKAÇ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
16:00 |
1BA3178 |
29. Hafta |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
113 - 104 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
MEHMET BURAK ANLATICI |
HASAN OK |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
EBRU ÖZMEN |
ÖZER COŞKUN |
MELDA TAŞKIN |
MUSTAFA SALMAN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
16:00 |
1BA3182 |
29. Hafta |
NESİBE AYDIN |
88 - 52 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
FATMA ÖZTÜRK |
ALİ RIZA PİNAT |
MEHMET KAAN KANTAR |
BORA MERT KARADEMİR |
RESUL GEÇER |
FUNDA KONCA |
YUNUS KAHRAMAN |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
18:00 |
1BA3177 |
29. Hafta |
ÇBK MERSİN |
93 - 80 |
EMLAK KONUT |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET ŞAHİN |
HALDUN ÇOBAN |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
BAHA KAÇIN |
HURİYE ERGENÇ |
MELDA KÖKLÜER |
AHMET ÖZDOĞAN |
TUFAN EZER |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
17.03.2024
|
14:00 |
1BA3181 |
29. Hafta |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
79 - 87 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
CAN MAVİSU |
SAFA HALİT ÇAKIR |
MUSTAFA ÇELTİKER |
GÜNAY YAYLI |
SERKAN ILGAR |
FATİH DURGUT |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
ESRA AL |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
20.03.2024
|
15:00 |
1BA3184 |
30. Hafta |
OGM ORMANSPOR |
69 - 97 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ALİ SERKAN EMLEK |
ÖMER SARI |
BURAK DURMUŞ |
VEYSEL PEKDOĞAN |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
HASAN BAŞKURT |
FATMA ÇELİK |
FATİH DEMİRCİ |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
20.03.2024
|
18:00 |
1BA3185 |
30. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
110 - 85 |
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
BURAK PEHLİVAN |
FATİH ERDOĞAN |
DİNÇER ÇERİBAŞ |
BURCU NUR KIVRAK |
NİHAN ÜNSAL |
FUNDA KONCA |
YÜSRA BAKIRCI |
Ankara Spor Salonu |
|
20.03.2024
|
18:00 |
1BA3186 |
30. Hafta |
MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL |
75 - 80 |
BOTAŞ |
|
KAYSERİ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ÖZGÖK |
BURAK ERKAN |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
HAKAN EMRE ÇINAR |
BÜLENT TOSUN |
KÜBRA GÜLTEKİN |
GÖKHAN ERDEM |
İDRİS KARATAŞ |
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu |
|
20.03.2024
|
18:00 |
1BA3187 |
30. Hafta |
ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL |
63 - 68 |
BURSA ULUDAĞ BASKETBOL |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YENER YILMAZ |
BURAK AKTAŞ |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
MUSTAFA BİÇER |
DEMET ÖZEN |
SEVCAN CELİL |
KEZİBAN KARTCA |
NASUH ÜZER |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
20.03.2024
|
18:00 |
1BA3188 |
30. Hafta |
BEŞİKTAŞ BOA |
94 - 70 |
NESİBE AYDIN |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
BARIŞ TURGUT |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
GÜL URASLI |
LAL DENİZ ÇELİKER |
CEYDA KAPKAÇ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
20.03.2024
|
18:00 |
1BA3189 |
30. Hafta |
EMLAK KONUT |
86 - 79 |
İLKEM YAPI TARSUS SPOR |
|
İSTANBUL |
Basaksehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ALMİNA KOCABAŞ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
YEŞER KARABULUT |
MURAT SÜMER |
MERVE SAĞLAM |
REMZİ KILIÇ |
MEHMET KAPUCU |
Basaksehir Spor Kompleksi |
|
20.03.2024
|
18:00 |
1BA3183 |
30. Hafta |
ÇBK MERSİN |
88 - 99 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
MURAT CİNER |
OZAN GÖNEN |
METEHAN ALAÇAM |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
NİL KİFAYET GÜRLÜ |
MERVE YAĞMA |
MELDA KÖKLÜER |
SABAHİTTİN KAZAN |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
14:00 |
1BA3199 |
Playoff Çeyrek Final |
OGM ORMANSPOR |
75 - 80 |
ÇBK MERSİN |
|
ANKARA |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
YÜCEL ÇİLİNGİR |
SEDA ESEN |
KAYA EREZ |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
FUNDA KONCA |
PELİN KUZU |
TUNCER ULUŞEKER |
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
15:00 |
1BA3197 |
Playoff Çeyrek Final |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
89 - 56 |
BOTAŞ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM YILMAZ |
BENHÜR İRCEL |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MELİH ERGENE |
MEHMET ALİ ATAY |
MERVE SERDAR |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
ZEHRA AKAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
15:00 |
1BA3198 |
Playoff Çeyrek Final |
BEŞİKTAŞ BOA |
89 - 71 |
NESİBE AYDIN |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
ÖZLEM YALMAN |
ALPER GÖKÇEBEL |
BURAK DURMUŞ |
MUSTAFA DURGUT |
KEREM SIRMAGİL |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
DİNÇER ADİLLER |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
23.03.2024
|
17:30 |
1BA3200 |
Playoff Çeyrek Final |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
64 - 90 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
FATİH ARSLANOĞLU |
NİHAT ÇETİN |
BARIŞ TURGUT |
BURAK DEDE |
BERFU BARUT |
SUDENUR DUMAN |
EYLÜL TUNCER |
TÜRKER YILMAZ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
25.03.2024
|
13:00 |
1BA3203 |
Playoff Çeyrek Final |
ÇBK MERSİN |
85 - 76 |
OGM ORMANSPOR |
|
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
İBRAHİM ALTINTAŞ |
MÜNEVVER ÖZEMRE |
FURKAN DEDE |
BÜŞRA İLCAY |
MERVE YAĞMA |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
LEVENT YORULMAZ |
Edip Buran Spor Salonu |
|
25.03.2024
|
14:00 |
1BA3202 |
Playoff Çeyrek Final |
NESİBE AYDIN |
93 - 98 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM BAKİ |
HALİL ERKOÇ |
SAMET BİNER |
SİBEL KANIK |
SELDA UZUN |
FATİH ŞEN |
HASAN BAŞKURT |
RESUL GEÇER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
25.03.2024
|
15:00 |
1BA3204 |
Playoff Çeyrek Final |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
83 - 95 |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
UĞUR ÖZEN |
YARKIN KESKİN |
UMUT GEDİK |
SİNEM ÖZTÜRK |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
GÜL URASLI |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.03.2024
|
17:30 |
1BA3201 |
Playoff Çeyrek Final |
BOTAŞ |
73 - 89 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
CAN MAVİSU |
YİĞİT EMRE ŞİMŞEK |
METEHAN ALAÇAM |
VEYSEL PEKDOĞAN |
MİNE KARAMAN |
FATİH DEMİRCİ |
BİLAL UZGÖREN |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
Ankara Spor Salonu |
|
27.03.2024
|
18:00 |
1BA3205 |
Playoff Çeyrek Final |
MEHMET KAVAN YAPI İZMİT BELEDİYESPOR |
75 - 78 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,SPORTSTV |
YENER YILMAZ |
AYDIN KARAÇAM |
HALİL ERKOÇ |
CENGİZ AKAR |
BERFU BARUT |
SUDENUR DUMAN |
ERDEM ERGÜN |
TÜRKER YILMAZ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
27.03.2024
|
16:00 |
1BA3206 |
Playoff Yarı Final |
BEŞİKTAŞ BOA |
67 - 77 |
ÇBK MERSİN |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV,TRT Spor Yıldız |
MEHMET KARABİLECEN |
ORKUN YURTTAŞ |
MESUT ÖZTÜRK |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
CANAN EROĞUL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
NEŞE KIRAN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
29.03.2024
|
14:30 |
1BA3207 |
Playoff Yarı Final |
ÇBK MERSİN |
91 - 64 |
BEŞİKTAŞ BOA |
|
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,TRT Spor Yıldız |
YENER YILMAZ |
OZAN GÖNEN |
YARKIN KESKİN |
FİLİZ ÖGET |
EMİNE SEYREK |
MELDA KÖKLÜER |
SABRİ DUYGUN SAYDANOĞLU |
MERVE YAĞMA |
Edip Buran Spor Salonu |
|
29.03.2024
|
19:00 |
1BA3208 |
Playoff Yarı Final |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
83 - 66 |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,TRT Spor Yıldız |
ALİ SERKAN EMLEK |
TURGUT IŞIK |
BARIŞ TURGUT |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
PINAR PAR MAT |
ZEHRA AKAN |
HAKAN KARAGÖZ |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
2.04.2024
|
20:30 |
1BA3209 |
Playoff Yarı Final |
GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING |
71 - 109 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,TRT Spor Yıldız |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
İBRAHİM ALTINTAŞ |
NİHAT ÇETİN |
ERKAN URASLI |
NEŞE KIRAN |
MERVE SAĞLAM |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
BURHAN DEMİR |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
5.04.2024
|
19:00 |
1BA3210 |
Playoff Final |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
99 - 76 |
ÇBK MERSİN |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,TRT Spor Yıldız |
CAN MAVİSU |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
HALİL ERKOÇ |
MELİH ERGENE |
HAKAN KARAGÖZ |
SERHAT LEVENT |
MERVE SERDAR |
ALTAN CANDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
7.04.2024
|
15:00 |
1BA3211 |
Playoff Final |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
85 - 64 |
ÇBK MERSİN |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,TRT Spor Yıldız |
MEHMET ŞAHİN |
MURAT CİNER |
ÖNDER YILMAZ |
HAKAN BEŞTEPE |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
SERHAT LEVENT |
ESER FIRIL |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
17.04.2024
|
19:30 |
1BA3212 |
Playoff Final |
ÇBK MERSİN |
56 - 80 |
FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDING |
|
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV,TRTSPOR |
ALİ SERKAN EMLEK |
SEMİH VURAL |
ORKUN YURTTAŞ |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
BÜŞRA İLCAY |
SABAHİTTİN KAZAN |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
LEVENT YORULMAZ |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|