Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

BASKETBOL SÜPER LİGİ

Mersin 12 DABO Basketbol Okulları Sporcularından A Kadın Milli Takımımıza Ziyaret

16.11.2019 12:58:00


FIBA 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde, Mersin’de Litvanya ile mücadele edecek A Kadın Milli Takımımız günü tek antrenmanla geçerken; Mersin 12 Dabo Basketbol Okulları sporcuları ile de bir araya geldiler.

Karşılaşmanın oynanacağı Servet Tazegül Spor Salonu’ndaki idmanda millilerimiz, Başantrenör Ceyhun Yıldızoğlu yönetiminde birebir hücum ve savunma setleri üzerine çalıştı.

Antrenman öncesinde Mersin 12 DABO Basketbol Okulları sporcuları, A Kadın Milli Takımımızın oyuncuları ve teknik ekibi ile buluştu. A Kadın Milli Takım Başantrenörü Ceyhun Yıldızoğlu, milli yıldızlarla sohbet etme ve fotoğraf çekme şansı yakalayan 12 DABO sporcularına bir konuşma yaparak onların geleceğin milli oyuncuları olabileceğine değindi.

Mersin ve Adana 12 DABO Basketbol Okulları’ndan toplam 62 kişilik bir kafile maç günü de tribünden Ay yıldızlılara destek olacak.

Elemelerde E Grubu’nda yer alan Ay yıldızlılar, ilk maçında Sırbistan’a, Belgrad’da 59-56 mağlup olmuştu. A Kadın Milli Takımımız, 17 Kasım Pazar günü ikinci maçında Litvanya ile 17.30’da karşılaşacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

  • İsim Sponsoru


  • Ana Sponsorlar


  • Resmi Sponsorlar

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul