Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

BASKETBOL SÜPER LİGİ

Bölgesel Antrenör Gelişim Semineri Tamamlandı

20.10.2020 13:07:00


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından organize edilen Bölgesel Antrenör Gelişim Semineri sona erdi.

14 – 16 Ekim tarihleri arasında TBF Akademi üzerinden online olarak düzenlenen Bölgesel Antrenör Gelişim Semineri, Fatih Emre Gezer’in “Video Analiz Türleri ve Programlarına Genel Bakış”, TBF Eğitim Kurulu Üyesi Hakan Yavuz’un “Takıma Göre Hücum Sistemi Oluşturma”, Derya Özyer’in “Hızlı Hücum ile İlgili Çalışmalar”, Tamer Oyguç’un “Savunma Yönetimi ve Strateji Oluşturma”, Fenerbahçe SK A Kadın Takımı Atletik Performans Antrenörü Enis Baş’ın “14-16 Yaş Grubu İçin Sezon İçi Kuvvet ve Saha Çalışmaları”, Menderes Gümüşdal’ın “Kısa ve Uzun Oyuncular İçin Bireysel Gelişim Çalışmaları”, TBF Eğitim Kurulu Üyesi Alaeddin Yakan’ın “Adam Adama Savunmayı Geliştirici Çalışmalar” ve Performans Psikoloğu Uzm. Psk. Simru Kavak’ın “Pandemi Süreci ve Sonrasına Mental Hazırlık” başlıklı konuşmaları sonrası tamamlanmış oldu.

Bölgesel Antrenör Gelişim Semineri’nin tüm eğitim videoları, antrenörlerin kariyer gelişimini desteklemek amacıyla TBF Akademi platformunda paylaşılacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

  • İsim Sponsoru


  • Ana Sponsorlar


  • Resmi Sponsorlar

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul