14.10.2023
|
13:00 |
BGL1395 |
01. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
67 - 81 |
EGE ASİST |
C |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
ANASTASIIA USOVA |
MELİH BAĞLAR |
KAAN KARTAL |
BERRİN TURAN |
CUMHUR AĞCAHAN |
ERKAN TURAN |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
14.10.2023
|
17:00 |
BGL1392 |
01. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
79 - 72 |
TÜRK TELEKOM |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
FURKAN KÖSE |
KÜBRA GÜMÜŞ |
BARIŞ KILIÇKAYA |
SERVET NUR TOYGAR |
ENGİN ABATAY |
RAUF ŞENEL |
RAMAZAN YAŞAR |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
14.10.2023
|
19:00 |
BGL1398 |
01. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
112 - 51 |
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GENÇLİK |
D |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
TALİP KOCAÖZ |
BEKİR BOZKURT |
BÜLENT GÖKÇE |
SADIK ERGÜL |
BETÜL AKDOĞAN |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
GÖKHAN YAZ |
Enka Spor Salonu |
|
15.10.2023
|
13:00 |
BGL1396 |
01. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
56 - 94 |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
C |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
BATUHAN ARSLAN |
MEHMET EMİN RAŞİTOĞLU |
GÖZDE ERSÖZ |
MURAT SEVGİL |
BİROL ŞİMŞEK |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
15.10.2023
|
15:00 |
BGL1397 |
01. Hafta |
GALATASARAY |
82 - 67 |
FENERBAHÇE BEKO |
D |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
EMİN MOĞULKOÇ |
ERSEL ŞENTÜRK |
TAHİR EROĞLU |
TUĞBA YURTSEVEN |
FATİH DEMİR |
AYBERK PARALI |
AYGÜN SEVGİL |
ZAFER RİFAİ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.10.2023
|
18:00 |
BGL1393 |
01. Hafta |
TOFAŞ |
96 - 78 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
KÜRŞAT DENİZ |
ELİF ÇELİKTEPE |
UMUT GEDİK |
ÖZLEM NUR TOPRAK |
EMEL ÖZTÜRK |
AYÇA ÜNLÜ |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
16.10.2023
|
15:00 |
BGL1391 |
01. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
87 - 59 |
SAMSUNSPOR |
A |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
ATACAN ERCAN |
MESUT ÇİMEN |
UĞUR TÜRKEL |
DİLARA YEŞİLDAL |
YEŞİM AKAN |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
AYBERK PARALI |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
16.10.2023
|
18:00 |
BGL1394 |
01. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
69 - 64 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
MERT ENVER GERMEN |
SAMET BİLİR |
HASAN VOLKAN KARA |
TİMUR TOPUZ |
EDA ELFİDAN |
ALTAN CANDAN |
BUKET ÖZDEMİR |
Caferağa Spor Salonu |
|
30.01.2024
|
13:00 |
BGL1483 |
Final Grubu |
TOFAŞ |
54 - 76 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MEHMET EMİN RAŞİTOĞLU |
BORA ÇEVİK |
RAMAZAN ÖYLEK |
ESRA SOLAK |
TEOMAN ÖYLEK |
SUELNUR ÇELİK |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
31.01.2024
|
13:00 |
BGL1480 |
Final Grubu |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
64 - 72 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
FİNAL GRUBU A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
AYBERK ÖZBAŞ |
MUTLU AKBAŞ |
OKAN KAHRAMAN |
OSMAN CİNGİL |
RAMAZAN YAŞAR |
ZEKERİYA YAŞAR |
ÜMİT KONCA |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
31.01.2024
|
14:00 |
BGL1481 |
Final Grubu |
GELİŞİM KOLEJİ |
83 - 92 |
ANADOLU EFES |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
EMİN YEŞİL |
TALİP KOCAÖZ |
DİDEM SÜER |
MEHMET AKINCI |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
31.01.2024
|
14:00 |
BGL1485 |
Final Grubu |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
85 - 86 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
İSMAİL ARSLAN |
KÜRŞAT DENİZ |
GÜNAY YAYLI |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
ESRA AL |
ÖMER FARUK FINDIK |
AHMET CAN ŞAPÇI |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
31.01.2024
|
18:30 |
BGL1482 |
Final Grubu |
FENERBAHÇE BEKO |
88 - 68 |
GALATASARAY |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
ARDA NAVRUZ |
AHMET ÇAKIR |
FURKAN DEDE |
MURAT GÜRKAN |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
SİNAN ERSOY |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
31.01.2024
|
19:30 |
BGL1484 |
Final Grubu |
PINAR KARŞIYAKA |
68 - 61 |
BEŞİKTAŞ |
FİNAL GRUBU B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
BATUHAN ARSLAN |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
TOLGA AKSULAR |
CEMRE ÇEKAL |
BERRİN TURAN |
HALİDE KAYA |
SİNEM BİRTÜRK |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
14.04.2024
|
19:00 |
BGL1541 |
Playoff Çeyrek Final |
BEŞİKTAŞ |
71 - 74 |
GALATASARAY |
B1-A4 |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
YASİN ALKAN |
BURAK ALACAR |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
BERNA ÇOLAK |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
NEŞE KIRAN |
MURAT SEVGİL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
15.04.2024
|
13:30 |
BGL1542 |
Playoff Çeyrek Final |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
99 - 101 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A2-B3 |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ERSEL ŞENTÜRK |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
ÖZCAN PAMUK |
BEREN ÇELİKOĞLU |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
ESMA UNTUÇ |
EMİNE KALKAN |
Enka Spor Salonu |
|
15.04.2024
|
15:00 |
BGL1543 |
Playoff Çeyrek Final |
GAZİANTEP BASKETBOL |
79 - 71 |
FENERBAHÇE BEKO |
B2-A3 |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
HAKAN MENNAN |
HASAN HÜSEYİN DEVECİ |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
TUGÇE KAYALAR |
ÖZLEM YALNIZ |
ÖZLEM ADIYAMAN |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
15.04.2024
|
18:00 |
BGL1540 |
Playoff Çeyrek Final |
ANADOLU EFES |
98 - 70 |
TOFAŞ |
A1-B4 |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
MEHMET EMİN RAŞİTOĞLU |
MERT ENVER GERMEN |
BEKİR GENÇAL |
MERVE GÜLDAŞ |
DİNÇER ADİLLER |
NEŞE KIRAN |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
20.10.2023
|
14:00 |
BGL1404 |
02. Hafta |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
66 - 73 |
PINAR KARŞIYAKA |
C |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
YASİN ALKAN |
BORA ÇEVİK |
YEŞER KARABULUT |
AYÇA ÜNLÜ |
FATİH DURGUT |
AHMET CAN ŞAPÇI |
TEOMAN ÖYLEK |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
20.10.2023
|
16:00 |
BGL1401 |
02. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
76 - 79 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
B |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
HAKAN MENNAN |
MEHMET FURKAN GÜLTEN |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
TUĞBA İYİNACAR |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
ÖZLEM ADIYAMAN |
UĞUR ŞAHAN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
21.10.2023
|
15:00 |
BGL1402 |
02. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
73 - 80 |
TOFAŞ |
B |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET ŞAHİN |
ARDA NAVRUZ |
AYBERK ÖZBAŞ |
NİYAZİ ALİŞAN |
FİLİZ UYGUN |
NİHAN ÜNSAL |
FİKRET MERCAN |
EREN UYGUN |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
21.10.2023
|
16:00 |
BGL1400 |
02. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
70 - 83 |
DARÜŞŞAFAKA |
A |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
AHMET ÇAKIR |
SERDAR SEÇKİN |
HACI MUSTAFA BORA |
MERYEM MERVE SARI |
RESUL GEÇER |
MUSTAFA KAYA |
YÜSRA BAKIRCI |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
21.10.2023
|
17:30 |
BGL1405 |
02. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
95 - 90 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
D |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
HÜSEYİN CENGİZ |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
SİBEL SARIDAĞ |
ARİF SOSYAL |
CANSU ÇOBAN |
ERSOY TURAN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
19:00 |
BGL1403 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
94 - 48 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
C |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
AHMET YİĞİT |
ULVİ ARIKAN |
HALİL İBRAHİM SEVİLİR |
BURHAN DEMİR |
BARIŞ AKSAKAL |
RIFAT GÜRSES |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
23.10.2023
|
14:00 |
BGL1406 |
02. Hafta |
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GENÇLİK |
38 - 80 |
GALATASARAY |
D |
DENİZLİ |
Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
SÜLEYMAN YILDIRIM |
EMİN YEŞİL |
BORA HAZIR |
MERYEM ERTUĞRUL |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
SELİN BAYRAM DOĞRAMACI |
ASLI GÖLCÜ |
Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu |
|
23.10.2023
|
19:00 |
BGL1399 |
02. Hafta |
ANADOLU EFES |
95 - 39 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
İSMAİL ARSLAN |
NURSEL İSLAM |
CEYDA KAPKAÇ |
NEŞE KIRAN |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
DERYA ÖZTÜRK |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
19:00 |
BGL1488 |
Final Grubu |
ANADOLU EFES |
106 - 70 |
FENERBAHÇE BEKO |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
ELİF ÇELİKTEPE |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
ARAS BİLGE AKSÜYEK |
FATİH DEMİR |
NEŞE KIRAN |
SİNEM BİRTÜRK |
ONUR İLHAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
12:00 |
BGL1490 |
Final Grubu |
GAZİANTEP BASKETBOL |
85 - 78 |
TOFAŞ |
FİNAL GRUBU B |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM YILMAZ |
ÜNAL ÖZDEMİR |
BURAK ALACAR |
YAŞAR ARIĞTEKİN |
BETÜL KARABORAN |
EKMEL CENGİZ |
ALİ DALYANOĞLU |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
14:00 |
BGL1491 |
Final Grubu |
BEŞİKTAŞ |
83 - 63 |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
SÜLEYMAN YILDIZ |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
MERVE GÜLDAŞ |
REMZİ KILIÇ |
ÖYKÜ GÜNGÖR |
MURAT ÖZKAN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
4.02.2024
|
14:00 |
BGL1489 |
Final Grubu |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
73 - 67 |
PINAR KARŞIYAKA |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ÖZGÖK |
TAHİR EROĞLU |
AHMET EMRE PEHLİVAN |
GÖZDE ERSÖZ |
OSMAN OKUDAN |
EBRU ULUDOĞAN |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
BEKİR BAHÇE |
Caferağa Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
14:00 |
BGL1487 |
Final Grubu |
GALATASARAY |
64 - 68 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
KEMAL VURAL |
ORHAN EFE ÖZENÇ |
HİLAL AKMAN |
CEYDA KAPKAÇ |
BİROL ÖZDAL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
19:00 |
BGL1486 |
Final Grubu |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
90 - 73 |
GELİŞİM KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
YASİN ALKAN |
MERT ENVER GERMEN |
İBRAHİM ALPER ÖZKUL |
BEREN ÇELİKOĞLU |
GÖKHAN YAZ |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
Enka Spor Salonu |
|
18.04.2024
|
14:00 |
BGL1546 |
Playoff Çeyrek Final |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
65 - 67 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
B3-A2 |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET KARABİLECEN |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
NURSEL İSLAM |
NALAN TAGA |
BUKET ÖZDEMİR |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
HÜSEYİN DENİZ KIZIL |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
18.04.2024
|
14:00 |
BGL1547 |
Playoff Çeyrek Final |
FENERBAHÇE BEKO |
74 - 65 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A3-B2 |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
TALİP KOCAÖZ |
EMİN YEŞİL |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
EDA ELFİDAN |
FATMA GÖK |
GÜLTEKİN KABAŞ |
ESER FIRIL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
18.04.2024
|
18:00 |
BGL1544 |
Playoff Çeyrek Final |
TOFAŞ |
83 - 94 |
ANADOLU EFES |
B4-A1 |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
FURKAN KÖSE |
TAHİR EROĞLU |
MAHMUT TAN |
RABİA KUNUK |
NİDA ECE TÜZÜK |
SERKAN ILGAR |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
19.04.2024
|
18:00 |
BGL1545 |
Playoff Çeyrek Final |
GALATASARAY |
59 - 79 |
BEŞİKTAŞ |
A4-B1 |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
BATUHAN ARSLAN |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
HALİL İBRAHİM SEVİLİR |
ERMAN YÜCEL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
GÜL URASLI |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
13:00 |
BGL1412 |
03. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
80 - 77 |
BEŞİKTAŞ |
C |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
BATUHAN AKIN |
İLAYDA SEZAN |
TOLGA AKSULAR |
CEMRE ÇEKAL |
CUMHUR AĞCAHAN |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
GÖRKEM ÇETİN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
14:00 |
BGL1411 |
03. Hafta |
EGE ASİST |
82 - 91 |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
C |
İZMİR |
Menemen Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
MELİH BAĞLAR |
FURKAN KÖSE |
BARIŞ KILIÇKAYA |
DİLARA KOÇ |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
ERSOY TURAN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Menemen Spor Salonu |
|
29.10.2023
|
14:00 |
BGL1414 |
03. Hafta |
GALATASARAY |
79 - 61 |
GELİŞİM KOLEJİ |
D |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
BERKİN YÜCER |
TAYYİP YAVUZ |
ERSİN ÇELİK |
NAZLI YENER |
GÜL URASLI |
BİROL ÖZDAL |
FATİH DEMİR |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
29.10.2023
|
14:00 |
BGL1409 |
03. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
70 - 67 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
B |
MUĞLA |
Bodrum Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM YILMAZ |
FURKAN KÖSE |
BORA ÇEVİK |
HATİCE DİLHUN SUKAN |
HASAN ERDİ COŞKUN |
YÜKSEL BÜYÜKADA |
EMRE TURAN |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Spor Salonu |
|
30.10.2023
|
14:00 |
BGL1410 |
03. Hafta |
TOFAŞ |
82 - 59 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
B |
BURSA |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
İSMAİL ARSLAN |
DAMLA GÖRKEM AKTEKİN |
UMUT GEDİK |
NEBİYE SALLANTI |
TEOMAN ÖYLEK |
AHMET CAN ŞAPÇI |
ESRA AL |
Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi |
|
30.10.2023
|
14:00 |
BGL1407 |
03. Hafta |
SAMSUNSPOR |
65 - 76 |
TÜRK TELEKOM |
A |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ÖZGÖK |
HAKAN ÇETİN |
SERKAN İPEK |
BARIŞ ÖZİNAN |
BÜŞRA YILMAZ |
ESRA BAYZAT |
ÇAĞLA KEÇELİ |
SEFER ZİNNUR YİRMİBEŞOĞLU |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
30.10.2023
|
14:00 |
BGL1413 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
92 - 50 |
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GENÇLİK |
D |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
OSMAN KINCAL |
TAYFUN AY |
MELİSSA ERKAN |
EBRU ULUDOĞAN |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
ZEHRA AKAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
30.10.2023
|
18:00 |
BGL1408 |
03. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
68 - 95 |
ANADOLU EFES |
A |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
BURAK ALACAR |
KÜRŞAT DENİZ |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
MERVE SAĞLAM |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
AYBERK PARALI |
PINAR YÜKSEL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
11.02.2024
|
12:00 |
BGL1496 |
Final Grubu |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
79 - 65 |
PINAR KARŞIYAKA |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
BURAK ALACAR |
SÜLEYMAN YILDIRIM |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
FATMA SARI |
FATİH DURGUT |
NİDA ECE TÜZÜK |
ABDULLAH KURT |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
11.02.2024
|
14:00 |
BGL1492 |
Final Grubu |
GALATASARAY |
77 - 73 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YENER YILMAZ |
İLAYDA SEZAN |
SAMET BİLİR |
HALİL SERTDURAK |
BERNA ÇOLAK |
SEMRA AKDUMAN |
MURAT ÖZKAN |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
12.02.2024
|
13:00 |
BGL1493 |
Final Grubu |
FENERBAHÇE BEKO |
90 - 89 |
GELİŞİM KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YENER YILMAZ |
HAKAN MENNAN |
KEMAL VURAL |
NAZLI HİLAL KAYA |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
TOLGAY ÖZCAN |
UFUK CAN SARI |
AYSEL GÜNER |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
12.02.2024
|
14:00 |
BGL1497 |
Final Grubu |
TOFAŞ |
66 - 82 |
BEŞİKTAŞ |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
FURKAN KÖSE |
DAMLA GÖRKEM AKTEKİN |
MAHMUT TAN |
CEMAL TANIŞMA |
BERNA EKBİÇ |
AYÇA ÜNLÜ |
AHMET CAN ŞAPÇI |
Tofaş Spor Salonu |
|
12.02.2024
|
14:00 |
BGL1495 |
Final Grubu |
GAZİANTEP BASKETBOL |
75 - 61 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU B |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
BERKİN YÜCER |
ÖMER KAYMAZ |
BÜŞRA GÖGEBAKAN |
UĞUR ŞAHAN |
ÖZLEM ADIYAMAN |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
12.02.2024
|
15:00 |
BGL1494 |
Final Grubu |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
61 - 119 |
ANADOLU EFES |
FİNAL GRUBU A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
ERSEL ŞENTÜRK |
BATUHAN AKIN |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
RAUF ŞENEL |
SALİH KARAKURT |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
22.04.2024
|
15:30 |
BGL1550 |
Playoff Çeyrek Final |
BEŞİKTAŞ |
78 - 56 |
GALATASARAY |
B1-A4 |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
FURKAN KÖSE |
İSMAİL ARSLAN |
NURSEL İSLAM |
ÖZLEM TUNA |
MERVE SAĞLAM |
NEŞE KIRAN |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
23.04.2024
|
14:00 |
BGL1548 |
Playoff Çeyrek Final |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
88 - 76 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A2-B3 |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
BATUHAN ARSLAN |
MERT ENVER GERMEN |
EMRE BAŞA |
BEREN ÇELİKOĞLU |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
HALDUN TAŞKAVAK |
MEHMET AKINCI |
Enka Spor Salonu |
|
23.04.2024
|
16:00 |
BGL1549 |
Playoff Çeyrek Final |
GAZİANTEP BASKETBOL |
85 - 79 |
FENERBAHÇE BEKO |
B2-A3 |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
EMRE BÜLENT ÖĞRAŞ |
ESRA YAŞAR |
ÖZLEM YALNIZ |
UĞUR ŞAHAN |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
3.11.2023
|
14:00 |
BGL1417 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
70 - 67 |
TOFAŞ |
B |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM BAKİ |
KEMAL VURAL |
SÜLEYMAN YILDIZ |
FURKAN DEDE |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
BUKET ÖZDEMİR |
EDA ELFİDAN |
EBRU ULUDOĞAN |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
3.11.2023
|
17:00 |
BGL1416 |
04. Hafta |
ANADOLU EFES |
100 - 60 |
SAMSUNSPOR |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET KARABİLECEN |
AHMET EMRE PEHLİVAN |
AHMET YİĞİT |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
PINAR ŞAHİN |
KEREM SIRMAGİL |
AYGÜN SEVGİL |
BURHAN DEMİR |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
14:00 |
BGL1419 |
04. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
68 - 80 |
PINAR KARŞIYAKA |
C |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
İBRAHİM DENİZ |
NURTEN BEREKET |
YAŞAR TERZİOĞLU |
MURAT YAZ |
MERT İĞDELİ |
SEDAT BAYRAM |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
17:00 |
BGL1415 |
04. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
76 - 68 |
DARÜŞŞAFAKA |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
EMİN YEŞİL |
DAMLA GÖRKEM AKTEKİN |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
RAUF ŞENEL |
ÜMİT KONCA |
KADİR ERDEN |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
5.11.2023
|
15:00 |
BGL1420 |
04. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
77 - 61 |
EGE ASİST |
C |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
MEHMET KARABİLECEN |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
HASAN HÜSEYİN DEVECİ |
MUSTAFA AHİOĞLU |
YASİN VOLKAN KAYA |
PINAR YÜKSEL |
NAZLI YENER |
ÖZLEM TUNA |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
5.11.2023
|
15:00 |
BGL1421 |
04. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
70 - 78 |
GALATASARAY |
D |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
HÜSEYİN CENGİZ |
SÜLEYMAN YILDIRIM |
SİBEL SARIDAĞ |
DİLEK KESGİN |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
MEHMET AKINCI |
BETÜL AKDOĞAN |
Enka Spor Salonu |
|
6.11.2023
|
12:00 |
BGL1418 |
04. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
86 - 59 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
B |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
ÜNAL ÖZDEMİR |
SERDAR SEÇKİN |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
TUĞBA İYİNACAR |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
ÖZLEM ADIYAMAN |
UĞUR ŞAHAN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
6.11.2023
|
14:00 |
BGL1422 |
04. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
93 - 87 |
FENERBAHÇE BEKO |
D |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ERSEL ŞENTÜRK |
BATUHAN AKIN |
MURAT MISIRLI |
BEREN ÇELİKOĞLU |
CANSU ÇOBAN |
MEHMET AKINCI |
BETÜL AKDOĞAN |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
18.02.2024
|
18:00 |
BGL1501 |
Final Grubu |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
80 - 71 |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UĞUR ÖZEN |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
KÜBRA GÜMÜŞ |
HAKAN AK |
MUSTAFA KEMAL PENPE |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
BEKİR BAHÇE |
Caferağa Spor Salonu |
|
19.02.2024
|
14:00 |
BGL1500 |
Final Grubu |
GELİŞİM KOLEJİ |
89 - 69 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
OZAN GÖNEN |
MELİH BAĞLAR |
MUTLU AKBAŞ |
REŞAT ATAY |
BEREN ÇELİKOĞLU |
DİLEK KESGİN |
ERSOY TURAN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
19.02.2024
|
16:00 |
BGL1502 |
Final Grubu |
BEŞİKTAŞ |
72 - 57 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
Süleyman Seba S.Salonu
| Youtube / TBF TV |
İBRAHİM ALTINTAŞ |
TALİP KOCAÖZ |
SERKAN İPEK |
AYTUNA SERCAN COŞKUN |
DİLARA YEŞİLDAL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
NEŞE KIRAN |
EMRE YAZICI |
Süleyman Seba S.Salonu |
|
19.02.2024
|
19:00 |
BGL1503 |
Final Grubu |
PINAR KARŞIYAKA |
73 - 70 |
TOFAŞ |
FİNAL GRUBU B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER GÖKÇEBEL |
KÜRŞAT DENİZ |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
SEDEF ÜSTÜNER |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
KEMAL AYPARS |
ZEHRA ÖZCAN |
CEMRE ÇEKAL |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
19.02.2024
|
19:00 |
BGL1498 |
Final Grubu |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
85 - 68 |
FENERBAHÇE BEKO |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORKUN YURTTAŞ |
EMİN YEŞİL |
SÜLEYMAN YILDIRIM |
MERVE DOĞRU |
DİLARA KOÇ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
ERKAN TURAN |
Enka Spor Salonu |
|
19.02.2024
|
19:00 |
BGL1499 |
Final Grubu |
ANADOLU EFES |
96 - 65 |
GALATASARAY |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET OZAN ÇAKAR |
AYBERK ÖZBAŞ |
OSMAN KINCAL |
TAYFUN AY |
DERYA ÖZTÜRK |
ERMAN YÜCEL |
BARIŞ AKSAKAL |
BURHAN DEMİR |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
29.04.2024
|
14:00 |
BGL1551 |
Playoff Yarı Final |
ANADOLU EFES |
90 - 61 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
Yarı Final 1 |
İSTANBUL |
Complex Istanbul
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
İLAYDA SEZAN |
MESUT ÇİMEN |
ERSİN ÇELİK |
MERVE SAĞLAM |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
SİNEM ÖZTÜRK |
Complex Istanbul |
|
30.04.2024
|
18:00 |
BGL1553 |
Playoff Yarı Final |
BEŞİKTAŞ |
93 - 76 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
Yarı Final 1 |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
HAKAN ÇETİN |
AHMET ÇAKIR |
BEKİR GENÇAL |
DİLARA YEŞİLDAL |
KEREM SIRMAGİL |
NEŞE KIRAN |
GÜL URASLI |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
2.05.2024
|
16:00 |
BGL1552 |
Playoff Yarı Final |
GAZİANTEP BASKETBOL |
76 - 98 |
ANADOLU EFES |
Yarı Final 2 |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
MEHMET FURKAN GÜLTEN |
BERKİN YÜCER |
ÖMER FARUK İLİCEPINAR |
TUGÇE KAYALAR |
ÖZLEM ADIYAMAN |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
MEHMET CEMİL BOZYEL |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
6.05.2024
|
14:00 |
BGL1554 |
Playoff Yarı Final |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
63 - 72 |
BEŞİKTAŞ |
Yarı Final 2 |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
TALİP KOCAÖZ |
MELİH BAĞLAR |
KAAN KARTAL |
DİLARA KOÇ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Enka Spor Salonu |
|
10.11.2023
|
13:00 |
BGL1427 |
05. Hafta |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
65 - 63 |
BEŞİKTAŞ |
C |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
FURKAN KÖSE |
MERT ENVER GERMEN |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
NEBİYE SALLANTI |
ESRA AL |
ÖZLEM ÖZKAN |
FATİH DURGUT |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
10.11.2023
|
18:00 |
BGL1430 |
05. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
76 - 81 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
D |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YENER YILMAZ |
TAYYİP YAVUZ |
OSMAN KINCAL |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
NALAN TAGA |
OSMAN OKUDAN |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
İLYAS KURTULUŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
14:00 |
BGL1426 |
05. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
79 - 60 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
B |
MUĞLA |
Bodrum Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZİYA ÖZORHON |
HÜSEYİN CENGİZ |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
BORA HAZIR |
SEVGİ ÖZKAN |
TUNCER FİKRİ ERTUĞRUL |
YÜKSEL BÜYÜKADA |
BEDİR KARABÖRKLÜ |
Bodrum Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
14:30 |
BGL1428 |
05. Hafta |
EGE ASİST |
83 - 68 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
C |
İZMİR |
Menemen Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
MUTLU AKBAŞ |
İLAYDA SEZAN |
DİDEM SÜER |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
OKAN ÇETİNBAŞ |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
GÖKHAN YAZ |
Menemen Spor Salonu |
|
12.11.2023
|
14:00 |
BGL1429 |
05. Hafta |
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GENÇLİK |
59 - 106 |
GELİŞİM KOLEJİ |
D |
DENİZLİ |
Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
TAHİR EROĞLU |
ATACAN ERCAN |
MEHMET KANER |
MERYEM ERTUĞRUL |
MELTEM ARABACI |
GAMZE ŞİMŞEK |
SELİN BAYRAM DOĞRAMACI |
Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu |
|
13.11.2023
|
14:00 |
BGL1424 |
05. Hafta |
SAMSUNSPOR |
71 - 75 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
BATUHAN ARSLAN |
SERKAN İPEK |
RAHMAN CANGÜL |
TUANA ATEŞ |
SALİH TOPAL |
MERTCAN ALTUN |
UFUK YÜKSEL |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
13.11.2023
|
15:00 |
BGL1425 |
05. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
70 - 79 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
B |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
HAKAN ÇETİN |
ELİF ÇELİKTEPE |
MUSTAFA KOCAEREN |
AFET ÖYKÜ KILIÇ |
ALİ MURAT SUNGUR |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
FATMA ÇELİK |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
13.11.2023
|
16:00 |
BGL1423 |
05. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
71 - 105 |
ANADOLU EFES |
A |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
KADİR BERDAN ŞEKER |
SAMET BİLİR |
HACI MUSTAFA BORA |
BEYZA MERYEM BOLAT |
SİMAY ÇAKMAK |
RESUL GEÇER |
YÜSRA BAKIRCI |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
13:00 |
BGL1509 |
Final Grubu |
GAZİANTEP BASKETBOL |
88 - 69 |
PINAR KARŞIYAKA |
FİNAL GRUBU B |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
SÜLEYMAN YILDIZ |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
ESRA YAŞAR |
UĞUR ŞAHAN |
FATMA TOSUN |
MEHMET CEMİL BOZYEL |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
24.02.2024
|
14:00 |
BGL1506 |
Final Grubu |
GALATASARAY |
85 - 79 |
GELİŞİM KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
HASAN HÜSEYİN DEVECİ |
MEHMET FURKAN GÜLTEN |
GÜLTEKİN ERGENE |
TUĞÇE KAYA |
ZAFER RİFAİ |
GÜL URASLI |
KEREM SIRMAGİL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.02.2024
|
14:00 |
BGL1508 |
Final Grubu |
TOFAŞ |
89 - 59 |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
KADİR BERDAN ŞEKER |
BEKİR BOZKURT |
RAMAZAN ÖYLEK |
ELİF ERGÜÇ |
ADEM ÇATALKAŞ |
ERAY BABAHANOĞLU |
ABDULLAH KURT |
Tofaş Spor Salonu |
|
25.02.2024
|
17:00 |
BGL1505 |
Final Grubu |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
67 - 69 |
FENERBAHÇE BEKO |
FİNAL GRUBU A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
MERT ENVER GERMEN |
HÜSEYİN CENGİZ |
İBRAHİM ALPER ÖZKUL |
ZEKERİYA YAŞAR |
OSMAN CİNGİL |
BURHANETTİN GÜRBÜZ |
SALİH KARAKURT |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
25.02.2024
|
18:00 |
BGL1507 |
Final Grubu |
BEŞİKTAŞ |
77 - 63 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
Süleyman Seba S.Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
TAYYİP YAVUZ |
SERDAR SEÇKİN |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
TUĞBA AKYÜZ |
YUSUF YELESDAĞ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
SEMRA AKDUMAN |
Süleyman Seba S.Salonu |
|
25.02.2024
|
18:00 |
BGL1504 |
Final Grubu |
ANADOLU EFES |
88 - 54 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
AHMET ÇAKIR |
HAKAN ÇETİN |
EMRULLAH DAĞ |
SİNEM ÖZTÜRK |
BERNA ÇOLAK |
ONUR İLHAN |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.11.2023
|
16:00 |
BGL1435 |
06. Hafta |
EGE ASİST |
59 - 61 |
PINAR KARŞIYAKA |
C |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
YASİN ALKAN |
BORA ÇEVİK |
BÜLENT GÖKÇE |
BETÜL AKDOĞAN |
OKAN ÇETİNBAŞ |
MEHMET AKINCI |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Halkapınar Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
13:00 |
BGL1436 |
06. Hafta |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
79 - 78 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
C |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
MEHMET EMİN RAŞİTOĞLU |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
ATİF AL |
ELİZ ŞEN |
SEVDA USTA |
ERAY BABAHANOĞLU |
ESRA AL |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
25.11.2023
|
14:00 |
BGL1438 |
06. Hafta |
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GENÇLİK |
47 - 92 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
D |
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM YILMAZ |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
BATUHAN ARSLAN |
EMRE GÜLŞEN |
SELİN BAYRAM DOĞRAMACI |
MELEK ERYÜRÜK |
MUHAMMET SALİH KARA |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
14:00 |
BGL1432 |
06. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
56 - 64 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
ÜNAL ÖZDEMİR |
TALİP KOCAÖZ |
DİNÇER ÇERİBAŞ |
FİLİZ UYGUN |
FATİH DEMİRCİ |
HÜSEYİN ÖKMEN |
YUNUS KAHRAMAN |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
26.11.2023
|
16:00 |
BGL1433 |
06. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
82 - 97 |
TOFAŞ |
B |
MUĞLA |
Bodrum Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
MELİH BAĞLAR |
MUTLU AKBAŞ |
SERMET AL |
EVREN ERTOY |
EMRE TURAN |
ALİ ŞAHİN |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Spor Salonu |
|
26.11.2023
|
16:00 |
BGL1434 |
06. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
60 - 78 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
B |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
TAYYİP YAVUZ |
HASAN HÜSEYİN DEVECİ |
HAKAN EMRE ÇINAR |
MİNE KARAMAN |
FATMA ÇELİK |
EROL TUNCEL |
ALPER KESEN |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
27.11.2023
|
14:00 |
BGL1431 |
06. Hafta |
SAMSUNSPOR |
64 - 62 |
DARÜŞŞAFAKA |
A |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ÖZGÖK |
TAHİR EROĞLU |
AHMET EMRE PEHLİVAN |
SEMİH KAYA |
SONGÜL YILMAZ |
ÇAĞATAY ÖZKOCA |
OĞUZHAN GÖKSEL |
SEFER ZİNNUR YİRMİBEŞOĞLU |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
27.11.2023
|
19:00 |
BGL1437 |
06. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
70 - 66 |
GALATASARAY |
D |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
BURAK ALACAR |
İBRAHİM DENİZ |
TAYFUN AY |
PINAR PAR MAT |
MERVE SERDAR |
ESER FIRIL |
EDA ELFİDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
28.02.2024
|
13:00 |
BGL1515 |
Final Grubu |
GAZİANTEP BASKETBOL |
81 - 70 |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
FİNAL GRUBU B |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
YASİN ALKAN |
İSMAİL ARSLAN |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
YAREN ALKAN |
ÖZLEM ADIYAMAN |
TUGÇE KAYALAR |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
28.02.2024
|
14:00 |
BGL1512 |
Final Grubu |
GALATASARAY |
82 - 65 |
FENERBAHÇE BEKO |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
KÜRŞAT DENİZ |
TALİP KOCAÖZ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
BİROL ŞİMŞEK |
NEŞE KIRAN |
BARIŞ AKSAKAL |
MURAT YAZ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
28.02.2024
|
18:30 |
BGL1513 |
Final Grubu |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
62 - 64 |
TOFAŞ |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
OSMAN KINCAL |
BATUHAN ARSLAN |
FURKAN DEDE |
ZEHRA AKAN |
ALTAN CANDAN |
EDA ELFİDAN |
MURAT GÜRKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
28.02.2024
|
19:00 |
BGL1514 |
Final Grubu |
BEŞİKTAŞ |
64 - 62 |
PINAR KARŞIYAKA |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
AHMET ÇAKIR |
MERT ENVER GERMEN |
EMİN FAZIL KESERATAR |
TUĞBA ÖZYANIK |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
SERDAR ERHAN |
BURHAN DEMİR |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
28.02.2024
|
19:00 |
BGL1510 |
Final Grubu |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
88 - 67 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
ELİF ÇELİKTEPE |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
DİLARA KOÇ |
ONUR BURAK |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
HALİDE KAYA |
Enka Spor Salonu |
|
28.02.2024
|
19:00 |
BGL1511 |
Final Grubu |
ANADOLU EFES |
106 - 80 |
GELİŞİM KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
TAHİR EROĞLU |
AHMET YİĞİT |
ÖMER KESKİN |
TUĞBA AKYÜZ |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
SAMET AKYÜREK |
REMZİ KILIÇ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
1.12.2023
|
13:00 |
BGL1442 |
07. Hafta |
TOFAŞ |
95 - 49 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
İSMAİL ARSLAN |
YASİN ALKAN |
MAHMUT TAN |
NEBİYE SALLANTI |
AYÇA ÜNLÜ |
AHMET CAN ŞAPÇI |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
1.12.2023
|
14:00 |
BGL1441 |
07. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
77 - 68 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
BATUHAN ARSLAN |
FURKAN DEDE |
BEKİR BAHÇE |
OSMAN OKUDAN |
EDA ELFİDAN |
UFUK CAN SARI |
Caferağa Spor Salonu |
|
1.12.2023
|
18:00 |
BGL1444 |
07. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
42 - 72 |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
C |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
ARDA NAVRUZ |
MEHMET EMİN RAŞİTOĞLU |
REŞAT ATAY |
MEHMET AKINCI |
SİNEM BİRTÜRK |
ERSOY TURAN |
GÖKHAN YAZ |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
14:00 |
BGL1446 |
07. Hafta |
GALATASARAY |
91 - 51 |
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GENÇLİK |
D |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
BATUHAN AKIN |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
SUDE BAŞAK |
PINAR ŞAHİN |
FATİH DEMİR |
AYBERK PARALI |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
17:00 |
BGL1439 |
07. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
66 - 80 |
ANADOLU EFES |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
MELİH BAĞLAR |
SÜLEYMAN YILDIRIM |
KAAN KARTAL |
SERVET NUR TOYGAR |
RAMAZAN YAŞAR |
ENGİN ABATAY |
ESRA GÜLSUYU |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
18:00 |
BGL1440 |
07. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
84 - 78 |
TÜRK TELEKOM |
A |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
İBRAHİM DENİZ |
SÜLEYMAN YILDIZ |
TUĞBA YURTSEVEN |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
GÖKHAN BAŞARAN |
MERVE GÜLDAŞ |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
19:00 |
BGL1445 |
07. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
88 - 68 |
GELİŞİM KOLEJİ |
D |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
FURKAN KÖSE |
ATACAN ERCAN |
TOLGA AKSULAR |
SADIK ERGÜL |
MEHMET AKINCI |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Enka Spor Salonu |
|
3.12.2023
|
13:00 |
BGL1443 |
07. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
65 - 85 |
BEŞİKTAŞ |
C |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
BURAK ALACAR |
KÜRŞAT DENİZ |
BATUHAN KARABİBER |
ZUHAL SUKAN |
MURAT ÖZKAN |
ÖYKÜ GÜNGÖR |
ERMAN YÜCEL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
13:00 |
BGL1520 |
Final Grubu |
TOFAŞ |
61 - 79 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
DUHAN KÖYİÇİ |
HÜSEYİN CENGİZ |
BORA ÇEVİK |
UMUT GEDİK |
NİDA ECE TÜZÜK |
FATİH DURGUT |
SERKAN ILGAR |
ADEM ÇATALKAŞ |
Tofaş Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
16:00 |
BGL1521 |
Final Grubu |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
72 - 80 |
BEŞİKTAŞ |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
TAHİR EROĞLU |
MESUT ÇİMEN |
SERTAÇ ERDEM |
SEVİLAY ÖZDEMİR |
SEVDA USTA |
SUELNUR ÇELİK |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
3.03.2024
|
17:00 |
BGL1517 |
Final Grubu |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
59 - 70 |
GALATASARAY |
FİNAL GRUBU A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
FURKAN KÖSE |
MUTLU AKBAŞ |
HASAN ÇINAR |
İSMAİL ATAR |
SALİH KARAKURT |
ÜMİT KONCA |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
18:00 |
BGL1519 |
Final Grubu |
PINAR KARŞIYAKA |
53 - 66 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
TALİP KOCAÖZ |
İLSU DARICIOĞLU |
HALİDE KAYA |
İLAYDA DİNÇEL |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
4.03.2024
|
14:00 |
BGL1516 |
Final Grubu |
GELİŞİM KOLEJİ |
74 - 71 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
BATUHAN ARSLAN |
MEHMET EMİN RAŞİTOĞLU |
MERVE DOĞRU |
BÜLENT TURAN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
EMİNE KALKAN |
ESMA UNTUÇ |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
4.03.2024
|
20:00 |
BGL1518 |
Final Grubu |
FENERBAHÇE BEKO |
79 - 93 |
ANADOLU EFES |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
YASİN ALKAN |
BURAK ALACAR |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
DEMET ÇAKAR |
MERVE SERDAR |
BEKİR BAHÇE |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
8.12.2023
|
13:00 |
BGL1450 |
08. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
60 - 51 |
TOFAŞ |
B |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
TAHİR EROĞLU |
HAKAN MENNAN |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
TUGÇE KAYALAR |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
ÖZLEM ADIYAMAN |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
8.12.2023
|
14:00 |
BGL1454 |
08. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
70 - 63 |
GALATASARAY |
D |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
BATUHAN ARSLAN |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
TOLGA AKSULAR |
BEREN ÇELİKOĞLU |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
BÜLENT TURAN |
EMİNE KALKAN |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
8.12.2023
|
16:00 |
BGL1448 |
08. Hafta |
ANADOLU EFES |
75 - 78 |
DARÜŞŞAFAKA |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET KARABİLECEN |
TAYYİP YAVUZ |
İLAYDA SEZAN |
ERKAN URASLI |
REMZİ KILIÇ |
SERDAR ERHAN |
CEYDA KAPKAÇ |
FATİH DEMİR |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
13:30 |
BGL1451 |
08. Hafta |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
88 - 81 |
EGE ASİST |
C |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
ATACAN ERCAN |
ELİF ÇELİKTEPE |
MUSTAFA DURGUT |
ÖZLEM NUR TOPRAK |
NİDA ECE TÜZÜK |
SERKAN ILGAR |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
9.12.2023
|
15:00 |
BGL1449 |
08. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
71 - 85 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
B |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
MEHMET FURKAN GÜLTEN |
BERKİN YÜCER |
DERYA ANTAŞ |
FATİH DEMİRCİ |
SİBEL FAZLIOĞLU |
AYSU İNALTUN |
MİNE KARAMAN |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
10.12.2023
|
16:00 |
BGL1452 |
08. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
68 - 70 |
PINAR KARŞIYAKA |
C |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
MEHMET KARABİLECEN |
ERSEL ŞENTÜRK |
KADİR BERDAN ŞEKER |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
SUDE BAŞAK |
GÜL URASLI |
KEREM SIRMAGİL |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
11.12.2023
|
14:00 |
BGL1447 |
08. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
92 - 81 |
SAMSUNSPOR |
A |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
EMİN YEŞİL |
KEMAL VURAL |
BURAK DEDE |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
RESUL GEÇER |
CEYLAN GÜÇLÜ |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
11.12.2023
|
16:30 |
BGL1453 |
08. Hafta |
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GENÇLİK |
55 - 82 |
FENERBAHÇE BEKO |
D |
DENİZLİ |
Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
BEKİR BOZKURT |
DAMLA GÖRKEM AKTEKİN |
EMRE GÜLŞEN |
SELİN BAYRAM DOĞRAMACI |
MELEK ERYÜRÜK |
MERYEM ERTUĞRUL |
MUHAMMET SALİH KARA |
Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu |
|
8.03.2024
|
14:00 |
BGL1523 |
Final Grubu |
GELİŞİM KOLEJİ |
92 - 87 |
FENERBAHÇE BEKO |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
İLAYDA SEZAN |
PELİN ÇOMAK |
ERSOY TURAN |
KEMAL AYPARS |
ESMA UNTUÇ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
8.03.2024
|
17:00 |
BGL1527 |
Final Grubu |
BEŞİKTAŞ |
76 - 57 |
TOFAŞ |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
Süleyman Seba S.Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
ÜNAL ÖZDEMİR |
AHMET EMRE PEHLİVAN |
HASAN VOLKAN KARA |
NEŞE KIRAN |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
TUĞBA ÖZYANIK |
KEREM SIRMAGİL |
Süleyman Seba S.Salonu |
|
8.03.2024
|
18:00 |
BGL1524 |
Final Grubu |
ANADOLU EFES |
89 - 76 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
HAKAN MENNAN |
SERKAN İPEK |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
BURHAN DEMİR |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
ELİF AKMAN DAKAK |
SEMRA AKDUMAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
15:00 |
BGL1522 |
Final Grubu |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
68 - 63 |
GALATASARAY |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
ERSEL ŞENTÜRK |
BATUHAN AKIN |
BÜLENT GÖKÇE |
BEREN ÇELİKOĞLU |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
ALEYNA ÇETİN |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
Enka Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
19:00 |
BGL1526 |
Final Grubu |
PINAR KARŞIYAKA |
88 - 76 |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
FİNAL GRUBU B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ELİF ÇELİKTEPE |
EMİN YEŞİL |
CANSU DİNDAR |
ERKAN TURAN |
GÖKHAN YAZ |
ESMA UNTUÇ |
CEMRE ÇEKAL |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
10.03.2024
|
14:00 |
BGL1525 |
Final Grubu |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
84 - 70 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
HAKAN ÇETİN |
DAMLA GÖRKEM AKTEKİN |
KORAY DOĞAN URBARLI |
SİNAN ERSOY |
BEKİR BAHÇE |
MURAT SONER DURADEMİR |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Caferağa Spor Salonu |
|
15.12.2023
|
19:00 |
BGL1457 |
09. Hafta |
TOFAŞ |
68 - 60 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
FURKAN KÖSE |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
MUSTAFA DURGUT |
RABİA KUNUK |
NEBİYE SALLANTI |
EMEL ÖZTÜRK |
AYÇA ÜNLÜ |
Tofaş Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
13:00 |
BGL1459 |
09. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
96 - 70 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
C |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
HÜSEYİN CENGİZ |
KÜBRA GÜMÜŞ |
KAAN KARTAL |
CEMRE ÇEKAL |
SADIK ERGÜL |
ALİ DEVECİ |
GÖKHAN YAZ |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
18:00 |
BGL1461 |
09. Hafta |
GALATASARAY |
74 - 68 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
D |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
KADİR BERDAN ŞEKER |
SERDAR SEÇKİN |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
CEYDA KAPKAÇ |
ZAFER RİFAİ |
GÜL URASLI |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
18:00 |
BGL1455 |
09. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
68 - 73 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
MERT ENVER GERMEN |
HAKAN ÇETİN |
HALİL SERTDURAK |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
MURAT SEVGİL |
NEŞE KIRAN |
KEREM SIRMAGİL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
17.12.2023
|
14:30 |
BGL1460 |
09. Hafta |
EGE ASİST |
55 - 73 |
BEŞİKTAŞ |
C |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
TAHİR EROĞLU |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
GİZEM ÖZAYDIN |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
BERRİN TURAN |
ARİF SOSYAL |
Halkapınar Spor Salonu |
|
18.12.2023
|
13:00 |
BGL1462 |
09. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
86 - 71 |
GELİŞİM KOLEJİ |
D |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
MEHMET EMİN RAŞİTOĞLU |
NURSEL İSLAM |
MELİSSA ERKAN |
MURAT GÜRKAN |
TOLGAY ÖZCAN |
EDA ELFİDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
18.12.2023
|
14:00 |
BGL1456 |
09. Hafta |
SAMSUNSPOR |
57 - 96 |
ANADOLU EFES |
A |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ÖZGÖK |
BATUHAN ARSLAN |
AHMET ÇAKIR |
SEMİH KAYA |
ÇAĞLA KEÇELİ |
SALİH TOPAL |
MELİH CEVDET PEHLİVANLI |
MERTCAN ALTUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
18.12.2023
|
17:00 |
BGL1458 |
09. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
70 - 92 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
B |
MUĞLA |
Bodrum Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
EMİN YEŞİL |
BEKİR BOZKURT |
BORA HAZIR |
YÜKSEL BÜYÜKADA |
KEREM ERTAY |
YAŞAR TOPUZ |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
12:30 |
BGL1531 |
Final Grubu |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
78 - 59 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
FURKAN KÖSE |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
SERTAÇ ERDEM |
MELTEM UĞURLU |
ADEM ÇATALKAŞ |
ESRA SOLAK |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Tofaş Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
14:00 |
BGL1530 |
Final Grubu |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
80 - 105 |
GELİŞİM KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
YASİN ALKAN |
SÜLEYMAN YILDIRIM |
ÖZCAN PAMUK |
SERVET NUR TOYGAR |
SALİH KARAKURT |
RAUF ŞENEL |
ÜMİT KONCA |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
16:00 |
BGL1528 |
Final Grubu |
FENERBAHÇE BEKO |
82 - 72 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
BATUHAN ARSLAN |
KADİR BERDAN ŞEKER |
GÜLTEKİN ERGENE |
NALAN TAGA |
DİLAN SARIBULAK |
MELİSSA ERKAN |
ŞÜKRÜ ALOĞLU |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
18.03.2024
|
17:00 |
BGL1532 |
Final Grubu |
GAZİANTEP BASKETBOL |
72 - 66 |
BEŞİKTAŞ |
FİNAL GRUBU B |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
BERKİN YÜCER |
HASAN HÜSEYİN DEVECİ |
HALDUN KUNT |
FATMA TOSUN |
EKMEL CENGİZ |
ÖZLEM ADIYAMAN |
UĞUR ŞAHAN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
18.03.2024
|
17:00 |
BGL1533 |
Final Grubu |
TOFAŞ |
70 - 62 |
PINAR KARŞIYAKA |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
İSMAİL ARSLAN |
ARDA NAVRUZ |
MAHMUT TAN |
RABİA KUNUK |
SEVDA USTA |
SERKAN ILGAR |
AYÇA ÜNLÜ |
Tofaş Spor Salonu |
|
18.03.2024
|
18:00 |
BGL1529 |
Final Grubu |
GALATASARAY |
80 - 96 |
ANADOLU EFES |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
BORA ÇEVİK |
SERDAR SEÇKİN |
EMİN FAZIL KESERATAR |
VİLDAN ÇAKAL |
KEREM SIRMAGİL |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
YEŞİM AKAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.12.2023
|
13:00 |
BGL1465 |
10. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
90 - 76 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
B |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
KEMAL VURAL |
NURTEN BEREKET |
VEYSİ ORUK |
ESRA YAŞAR |
TUĞBA İYİNACAR |
ÖZLEM ADIYAMAN |
KAAN AKARKAMÇI |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
14:00 |
BGL1463 |
10. Hafta |
ANADOLU EFES |
107 - 77 |
TÜRK TELEKOM |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
HAKAN MENNAN |
AHMET EMRE PEHLİVAN |
HALİL SERTDURAK |
MERVE GÜLDAŞ |
GÜL URASLI |
NEŞE KIRAN |
SUDE BAŞAK |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
15:00 |
BGL1470 |
10. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
75 - 57 |
FENERBAHÇE BEKO |
D |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
MELİH BAĞLAR |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
GÖKHAN YAZ |
Enka Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
14:00 |
BGL1466 |
10. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
82 - 53 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
ATACAN ERCAN |
AHMET ÇAKIR |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
BEGÜM SAVAŞ |
TUĞBA DURNAOĞLU |
MURAT GÜRKAN |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
Caferağa Spor Salonu |
|
25.12.2023
|
14:00 |
BGL1468 |
10. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
51 - 76 |
EGE ASİST |
C |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
BERKİN YÜCER |
TALİP KOCAÖZ |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
EMRE YAZICI |
BİROL ÖZDAL |
MEHMET KAPUCU |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
25.12.2023
|
14:00 |
BGL1469 |
10. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
98 - 42 |
MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GENÇLİK |
D |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
AYBERK ÖZBAŞ |
BURAK ALACAR |
SİBEL SARIDAĞ |
BEREN ÇELİKOĞLU |
DİLEK KESGİN |
SÜLEYMAN BARTU GÜL |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
25.12.2023
|
14:00 |
BGL1464 |
10. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
109 - 58 |
SAMSUNSPOR |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
ARDA NAVRUZ |
BEKİR BOZKURT |
MURAT KARTAL |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
RAUF ŞENEL |
RAMAZAN YAŞAR |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
25.12.2023
|
16:00 |
BGL1467 |
10. Hafta |
BEŞİKTAŞ |
73 - 60 |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
C |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
TAYYİP YAVUZ |
SAMET BİLİR |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
CEYDA KAPKAÇ |
KEREM SIRMAGİL |
TUĞÇE KAYA |
AYGÜN SEVGİL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
22.03.2024
|
19:00 |
BGL1537 |
Final Grubu |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
71 - 80 |
BEŞİKTAŞ |
FİNAL GRUBU B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM YILMAZ |
İSMAİL ARSLAN |
BORA ÇEVİK |
GÜLTEKİN ERGENE |
FATMA GÖK |
HAKAN KARAGÖZ |
TOLGAY ÖZCAN |
DİLAN SARIBULAK |
Caferağa Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
13:30 |
BGL1538 |
Final Grubu |
BURSASPOR YB HOLDİNG |
89 - 101 |
TOFAŞ |
FİNAL GRUBU B |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
AHMET ÇAKIR |
MACİT ZEREN |
SERKAN ILGAR |
ADEM ÇATALKAŞ |
MUHARREM KAYAL |
FATİH DURGUT |
Tofaş Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
14:00 |
BGL1536 |
Final Grubu |
GELİŞİM KOLEJİ |
76 - 81 |
GALATASARAY |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
MERT ENVER GERMEN |
İBRAHİM ALPER ÖZKUL |
GİZEM ÖZAYDIN |
MESUT KARABULUT |
ERSOY TURAN |
HAKAN DÖNMEZ |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
17:30 |
BGL1534 |
Final Grubu |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
79 - 122 |
ANADOLU EFES |
FİNAL GRUBU A |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
TALİP KOCAÖZ |
İLSU DARICIOĞLU |
ESMA UNTUÇ |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
OKAN ÇETİNBAŞ |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Enka Spor Salonu |
|
24.03.2024
|
17:00 |
BGL1535 |
Final Grubu |
FENERBAHÇE BEKO |
91 - 82 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
FİNAL GRUBU A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
BATUHAN ARSLAN |
TAYYİP YAVUZ |
ALPER DENİZ DEMİR |
TUĞBA DURNAOĞLU |
MERVE SERDAR |
BEGÜM SAVAŞ |
DUYGU USTAOĞLU |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
25.03.2024
|
13:30 |
BGL1539 |
Final Grubu |
PINAR KARŞIYAKA |
72 - 67 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
FİNAL GRUBU B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
YASİN ALKAN |
ÖZGÜR ÖZBAYİS |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
BEREN ÇELİKOĞLU |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
ESMA UNTUÇ |
MEHMET AKINCI |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
13:00 |
BGL1472 |
Yükselme Grubu |
GAZİANTEP BASKETBOL |
62 - 55 |
EGE ASİST |
B3-C4 |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
HÜSEYİN MERİÇ ÇAKIR |
MEHMET FURKAN GÜLTEN |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
ESRA YAŞAR |
KAAN AKARKAMÇI |
BÜŞRA GÖGEBAKAN |
MEHMET CEMİL BOZYEL |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
14:00 |
BGL1473 |
Yükselme Grubu |
GELİŞİM KOLEJİ |
95 - 77 |
TÜRK TELEKOM |
D3-A4 |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
YASİN ALKAN |
ELİF ÇELİKTEPE |
AHMET ÖNEY |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
HAKAN DÖNMEZ |
SADIK ERGÜL |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
19:00 |
BGL1471 |
Yükselme Grubu |
DARÜŞŞAFAKA |
66 - 73 |
FENERBAHÇE BEKO |
A3-D4 |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
BORA ÇEVİK |
FURKAN KÖSE |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
MERVE GÜLDAŞ |
MERT İĞDELİ |
MURAT ÖZKAN |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
8.01.2024
|
13:00 |
BGL1474 |
Yükselme Grubu |
BEŞİKTAŞ |
104 - 57 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
C3-B4 |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
FATİH ARSLANOĞLU |
BATUHAN ARSLAN |
MEHMET EMİN RAŞİTOĞLU |
NURSEL İSLAM |
NEŞE KIRAN |
MERVE SAĞLAM |
MURAT SEVGİL |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
12.01.2024
|
13:00 |
BGL1476 |
Yükselme Grubu |
EGE ASİST |
58 - 54 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
C4-B3 |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
ARDA NAVRUZ |
YAVUZHAN KÜRŞAT AYDIN |
MURAT MISIRLI |
DİLARA KOÇ |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
BEREN ÇELİKOĞLU |
Halkapınar Spor Salonu |
|
12.01.2024
|
16:00 |
BGL1477 |
Yükselme Grubu |
TÜRK TELEKOM |
61 - 73 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A4-D3 |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
KÜRŞAT DENİZ |
İBRAHİM DENİZ |
GÖKHAN ZEKERİYA ARSLAN |
SELDA UZUN |
RESUL GEÇER |
YASEMİN YILDIRIM |
HASAN BAŞKURT |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
12.01.2024
|
16:00 |
BGL1478 |
Yükselme Grubu |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
45 - 89 |
BEŞİKTAŞ |
B4-C3 |
MUĞLA |
Bodrum Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
MELİH BAĞLAR |
ERSEL ŞENTÜRK |
HATİCE DİLHUN SUKAN |
YAŞAR TOPUZ |
MEHMET CAN FİDAN |
MUSTAFA ÖZCAN |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Spor Salonu |
|
12.01.2024
|
16:00 |
BGL1475 |
Yükselme Grubu |
FENERBAHÇE BEKO |
89 - 74 |
DARÜŞŞAFAKA |
D4-A3 |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
ALİ KÜÇÜKERDEM |
KADİR BERDAN ŞEKER |
HASAN VOLKAN KARA |
AYSEL GÜNER |
EBRU ULUDOĞAN |
ZEHRA AKAN |
EDA ELFİDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
22.01.2024
|
13:00 |
BGL1479 |
Yükselme Grubu |
GAZİANTEP BASKETBOL |
76 - 62 |
EGE ASİST |
B3-C4 |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
BATUHAN ARSLAN |
HASAN HÜSEYİN DEVECİ |
YAŞAR ARIĞTEKİN |
ZEHRA SARIBAL |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
TUĞBA İYİNACAR |
UĞUR ŞAHAN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|